Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brașov - 01.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Stan Adrian de pe lista de asteptare Incepatori
    13 Rules

    Comentariu


    • Dan Pavunev/Bucuresti/Open
      Liviu Petrescu

      Comentariu


      • Costin Motoroi, Bucuresti, Elite
        Navacioiu Marian, Bucuresti, Elite

        Comentariu


        • buna seara.cornel dumitrescu din bucuresti la elite.

          Comentariu


          • Buna seara, Neagoe Costin - Bucuresti - Open

            Comentariu


            • Cozma Catalin-Elite.Daca intervine ceva anunt in timp util
              Ultima editare de cata_60; 22.mar.2017, 11:34.
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • Cucu Cristin - Targoviste - avansati

                Comentariu


                • Filip Cristi-incepatori-Comanesti
                  Blade-Donic Valdner AR/FH-Rakza7 Soft/BH-Rakza7 Soft

                  Comentariu


                  • Inscrieri Elite - on 3/22/2017 at 3:08:49 PM

                    1. Roman Iulian, Brasov, 198 - 43.92 - OL
                    2. Petrescu Liviu, Pitesti, 5 - 39.43 - OLW
                    3. Ion Marius, Braila, 3 - 38.47 - O
                    4. Toma Florin, Pitesti, 9 - 36.64 - OLW
                    5. Corcoz Costin, Focsani, 10 - 35.19 - OL
                    6. Apian Florin, Bistrita, 20 - 34.33 - O
                    7. Tecuschi Dan, Brasov, 1463 - 34 - OW
                    8. Macovei Liviu, Brasov, 46 - 33.79 - O
                    9. Ciuca Dan, Pitesti, 77 - 31.08 - OW
                    10. Dinca Daniel, Bucuresti, 16 - 31 - OH
                    11. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 1319 - 31 - O
                    12. Tigau Dan, Bucuresti, 17 - 30.69 - OLW
                    13. Panea Ovidiu, Bucuresti, 21 - 30.5 - O
                    14. Bauer Lajos, Targu Mures, 150 - 30.5 - OW
                    15. Andone Claudiu, Cugir, 86 - 30.33 - O
                    16. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 639 - 30 - O
                    17. Sinita Eugen, Bucuresti, 25 - 29.78 - O
                    18. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 107 - 29.75 - O
                    19. Marola Mihai, Bacau, 108 - 29.21 - O
                    20. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 42 - 28.5 - O
                    21. Migea Cornel, Sibiu, 67 - 27.29 - O
                    22. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 50 - 27.25 - O
                    23. Motoroi Costin, Bucuresti, 640 - 25.33 - O
                    24. Minica Belemet, Brasov, 4003 - 0 - A
                    -----------------------------------------
                    Lista de asteptare:
                    1. Navacioiu Marian, Bucuresti, 1055 - 33 - OW
                    2. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 32 - 28.66 - OW
                    3. Cozma Catalin, Falticeni, 26 - 29.36 - OW



                    Inscrieri Open - on 3/22/2017 at 3:08:57 PM

                    1. Hutanu Alin, Brasov, 75 - 26.36 - O
                    2. Rojnita Sebastian, Bacau, 52 - 26.32 - O
                    3. Mihaila Nicolae, Breaza, 78 - 25.64 - O
                    4. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 192 - 25.25 - O
                    5. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 140 - 25.14 - O
                    6. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 1435 - 25 - O
                    7. Cocean Valer, Baraolt, 226 - 24.75 - O
                    8. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 137 - 24.43 - O
                    9. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24.34 - O
                    10. Bardocz Szilard, Capeni, 224 - 24.33 - O
                    11. Nica Ionut, Brasov, 247 - 23.5 - O
                    12. Benyovski Bela, Sibiu, 243 - 23.29 - OW
                    13. Vladoiu Gelu, Brasov, 71 - 23.22 - OW
                    14. Motorga Dorin, Targu Mures, 157 - 23.17 - O
                    15. Kromek Iulian, Cugir, 460 - 22.8 - O
                    16. Ivan Valentin, Campina, 83 - 22.72 - O
                    17. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 290 - 22.46 - OW
                    18. Padurariu Costel, Brasov, 100 - 22.34 - O
                    19. Munteanu Octavian, Tecuci, 79 - 22.25 - OW
                    20. Marola Dan, Bacau, 175 - 22.18 - O
                    21. Galiu Mihai, Brasov, 946 - 22 - O
                    22. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 1021 - 22 - O
                    23. Popa Mircea, Brasov, 96 - 21.88 - OW
                    24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 384 - 21.81 - OW
                    25. Trandafir Vasile, Targu Mures, 205 - 21.68 - O
                    26. Ciobanu Daniel, Blaj, 252 - 21.65 - OW
                    27. Badulescu Mario, Giurgiu, 400 - 21.56 - O
                    28. Bleoca Marius, Tarnaveni, 310 - 21.5 - O
                    29. Ticu Dorin, Bacau, 87 - 21.36 - OW
                    30. Nistor Florin, Comanesti, 151 - 21.14 - O
                    31. Veres Janos, Targu Mures, 355 - 20.96 - OW
                    32. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 148 - 20.89 - O
                    33. Braniste George, Bacau, 105 - 20.82 - O
                    34. Barac Marius, Sibiu, 257 - 20.29 - OW
                    35. Antal Denes, Brasov, 152 - 20.28 - OW
                    36. Brulea Petre, Ploiesti, 180 - 20.22 - OW
                    37. Bacanu Paulian, Brasov, 325 - 20.13 - O
                    38. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 253 - 19.75 - AW
                    39. Mitzea Alexandru, Sibiu, 351 - 19.4 - A
                    40. Janosi Attila, Targu Mures, 221 - 18.67 - A
                    41. Ursulescu Ioan, Bacau, 149 - 18.32 - AW
                    42. Sabau Aurel, Tarnaveni, 641 - 18 - A
                    43. Badulescu Rafael, Giurgiu, 533 - 17.94 - A
                    44. Radu Constantin, Sibiu, 246 - 17.46 - AW
                    45. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 546 - 14.39 - A
                    46. Cinca Daniel, Craiova, 941 - 13.33 - A
                    47. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 1259 - 0 - O
                    48. Tutoveanu Razvan, Brasov, 4003 - 0 - A
                    -----------------------------------------
                    Lista de asteptare:
                    1. Valeanu Vlad, Bacau, 170 - 21.89 - O
                    2. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe, 3432 - 0 - O
                    3. Valcea Daniel, Pitesti, 329 - 17.21 - A
                    4. Pavunev Dan, Bucuresti, 185 - 21 - O
                    5. Neagoe Costin, Bucuresti, 397 - 23.4 - O
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Inscrieri Avansati - on 3/22/2017 at 3:53:32 PM

                      1. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 270 - 19.61 - A
                      2. Matei Mirel, Brasov - 361 - 19.6 - A
                      3. Avram Nicolae, Nedelea - 209 - 19.53 - A
                      4. Negrean Ioan, Sibiu - 177 - 19.5 - A
                      5. Demeny Zoltan, Brasov - 182 - 18.13 - A
                      6. Matei Dumitru, Simeria - 327 - 17.83 - AW
                      7. Barbulescu Dan, Sibiu - 451 - 17.67 - A
                      8. Pacurar Cosmin, Blaj - 328 - 17.33 - A
                      9. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 427 - 17.18 - A
                      10. Socaci Sorin, Panciu - 402 - 16.54 - A
                      11. Rusea Gheorghe, Breaza - 250 - 16.29 - A
                      12. Elekes Hunor, Valea Scurta - 1060 - 16 - AJ
                      13. Comsa Dan, Sibiu - 411 - 15.54 - A
                      14. Sterie Georgiana, Filipestii de Targ - 678 - 15.38 - AF
                      15. Decean Darian, Sibiu - 412 - 15.21 - A
                      16. Ciky Cornel, Fagaras - 302 - 15.14 - AW
                      17. Bucur Alin Adrian, Targu Mures - 621 - 15.08 - A
                      18. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 834 - 14 - A
                      19. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe - 1138 - 14 - AJ
                      20. Serban Aurel, Fagaras - 1304 - 14 - A
                      21. Pop Sabin, Targu Mures - 492 - 13.96 - A
                      22. Tarau Vasile, Brasov - 940 - 13.83 - A
                      23. Morariu Marius, Sibiu - 509 - 13.64 - A
                      24. Manitiu Florin, Sibiu - 605 - 13.5 - A
                      25. Plaiasu Ion, Plopeni - 387 - 13.29 - A
                      26. Dinu Adrian, Darmanesti - 421 - 13.19 - A
                      27. Ciurca Ovidiu, Targu Mures - 1368 - 13 - AW
                      28. Tobosaru Gheorghe, Brasov - 493 - 12.57 - A
                      29. Bozosan Petre, Sibiu - 558 - 12.54 - A
                      30. Mitrofan Petrica, Brasov - 631 - 12.32 - AW
                      31. Kis Istvan, Brasov - 478 - 12.29 - AW
                      32. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1253 - 12 - A
                      33. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1263 - 12 - A
                      34. Marica Dan, Brasov - 624 - 11.75 - A
                      35. Fulop Laszlo, Targu Mures - 617 - 11.67 - A
                      36. Dumitrescu Sorin, Brasov - 562 - 11.5 - A
                      37. Covataru Loredan, Brasov - 848 - 11.13 - A
                      38. Loghin Florin, Brasov - 832 - 11 - A
                      39. Kondort Dan, Sibiu - 783 - 10.42 - A
                      40. Malene Petru, Fagaras - 694 - 10.25 - A
                      41. Ilie Octavian Marius, Brasov - 686 - 10.17 - A
                      42. Pralea Constantin, Alba Iulia - 563 - 10.03 - AW
                      43. Rotariu Andrei, Sibiu - 838 - 10 - A
                      44. Lolea Toma, Fagaras - 1156 - 10 - A
                      45. Serban Mircea, Brasov - 1581 - 8.25 - A
                      46. Sarcani Andrei, Targu Mures - 969 - 7.2 - AW
                      47. Olteanu Mihai, Brasov - 1318 - 0 - A
                      48. Buksa Ioan Sorin, Brasov - 2397 - 0 - AW
                      -----------------------------------------
                      Lista de asteptare:
                      1. Pralea Marius Dan, Botosani - - -
                      2. Dirlea Ioan, Aiud - - -
                      3. Cristea Virgil, Cugir - - -
                      4. Sass Imre, Miercurea Ciuc - - -
                      5. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - - -
                      6. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
                      7. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - - -
                      8. Balan Claudia, Brasov - - -
                      9. Stoica Mihai, Mioveni - - -
                      10. Morosan Marian, Suceava - - -
                      11. Istrate Ghiorghita, Suceava - - -
                      12. Anastasiu Constantin, Comanesti - - -
                      13. Darie Gabriel, Comanesti - - -
                      14. Maftei Catalin Doru, Comanesti - - -
                      15. Ailioaie Gheorghe, Comanesti - - -
                      16. Gligor George, Sibiu - - -
                      17. Dragos Florin, Brasov - - -
                      18. Cucu Cristin, Targoviste - - -

                      Inscrieri Incepatori - on 3/22/2017 at 3:54:09 PM

                      1. Darjan Daniel, Brasov - 1385 - 9 - A
                      2. Mija Gheorghe, Fagaras - 1659 - 8 - A
                      3. Stefan Patrick, Brasov - 718 - 7.5 - A
                      4. Movileanu Adrian, Brasov - 1243 - 5.5 - A
                      5. Stancovici Bianca, Targu Mures - 1244 - 5.2 - AF
                      6. Henegar Gabriel, Brasov - 1737 - 0 - A
                      7. Makai Peter, Brasov - 1796 - 0 - A
                      8. Veris Dumitru, Brasov - 1798 - 0 - A
                      9. Toma Dan, Sfantu Gheorghe - 1891 - 0 - A
                      10. Elekes Szilard, Valea Scurta - 2033 - 0 - AJ
                      11. Lorincz Dan, Brasov - 2104 - 0 - A
                      12. Barbu Vasile, Brasov - 2405 - 0 - A
                      13. Veres Ionut, Brasov - 2539 - 0 - A
                      14. Ciobanu Adrian, Brasov - 2819 - 0 - A
                      15. Makai Tivadar, Brasov - 3143 - 0 - A
                      16. Walinski Reinert, Brasov - 4003 - 0 - A
                      17. Babes Razvan, Brasov - 4004 - 0 - A
                      18. Contiu Mircea, Brasov - 4005 - 0 - A
                      19. Costache Marian, Brasov - 4006 - 0 - A
                      20. Costache Vlad, Brasov - 4007 - 0 - A
                      21. Balazs Tamas, Brasov - 4008 - 0 - A
                      22. Nistor Alin, Brasov - 4009 - 0 - A
                      23. Malacea Alexandru, Brasov - 4010 - 0 - A
                      24. Cata Alexandru, Brasov - 4011 - 0 - A
                      -----------------------------------------
                      Lista de asteptare:
                      1. Antonya Csaba, Brasov - - -
                      2. Ianovici Florin, Brasov - - -
                      3. Tarlea Marcel, Panciu - - -
                      4. Marin Bogdan Mihail, Bacau - - -
                      5. Deak Sandor, Brasov - - -
                      6. Butnar Bogdan, Brasov - - -
                      7. Gecse Alpar, Chibed - - -
                      8. Tanase Claudiu, Giurgiu - - -
                      9. Ficleanu Gabriel, Giurgiu - - -
                      10. Constantin Mihai Sebastian, Brasov - - -
                      11. Bartha Ferenc, Baraolt - - -
                      12. Filip Cristi, Comanesti - - -
                      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                      Tel : 0742 257 995

                      Comentariu


                      • Sa mai fie oare vreo sansa ? nu prea cred ... hmm

                        Comentariu


                        • Postat în original de mariomoro Vezi post
                          Sa mai fie oare vreo sansa ? nu prea cred ... hmm
                          Sunt șanse Moro, se retrag cel puțin 10 pana joi 30.03.2017.
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • Sala Arena


                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • Fazakas Attila și Barabas Sandor și Colcer Nicolae la open din Toplița
                              Ultima editare de barabassandor; 22.mar.2017, 20:30.

                              Comentariu


                              • Grama Mihai - Azuga Open

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X