Postat în original de GeluBv
Vezi post
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A Brașov - 01.04.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Ultima editare de Johnny Plaiasu; 21.mar.2017, 17:19.
-
Inscrieri Elite - on 3/21/2017 at 9:13:35 AM
1. Roman Iulian, Brașov, 198 - 43.92 - OL
2. Petrescu Liviu, Pitești, 5 - 39.43 - OLW
3. Ion Marius, Brăila, 3 - 38.47 - O
4. Toma Florin, Pitești, 9 - 36.64 - OLW
5. Corcoz Costin, Focșani, 10 - 35.19 - OL
6. Apian Florin, Bistrița, 20 - 34.33 - O
7. Tecuschi Dan, Brașov, 1463 - 34 - OW
8. Macovei Liviu, Brașov, 46 - 33.79 - O
9. Ciuca Dan, Pitești, 77 - 31.08 - OW
10. Dinca Daniel, București, 16 - 31 - OH
11. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 1319 - 31 - O
12. Tigau Dan, București, 17 - 30.69 - OLW
13. Panea Ovidiu, București, 21 - 30.5 - O
14. Bauer Lajos, Targu Mureș, 150 - 30.5 - OW
15. Andone Claudiu, Cugir, 86 - 30.33 - O
16. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 639 - 30 - O
17. Sinita Eugen, București, 25 - 29.78 - O
18. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 107 - 29.75 - O
19. Marola Mihai, Bacău, 108 - 29.21 - O
20. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 42 - 28.5 - O
21. Migea Cornel, Sibiu, 67 - 27.29 - O
22. Dascalasu Viorel, București, 50 - 27.25 - O
23. Minica Belemet, Brașov, 4003 - 0 - O
Inscrieri Open - on 3/21/2017 at 9:13:46 AM
1. Hutanu Alin, Brașov, 75 - 26.36 - O
2. Rojnita Sebastian, Bacău, 52 - 26.32 - O
3. Mihaila Nicolae, Breaza, 78 - 25.64 - O
4. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 192 - 25.25 - O
5. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 140 - 25.14 - O
6. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 1435 - 25 - O
7. Cocean Valer, Baraolt, 226 - 24.75 - O
8. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 137 - 24.43 - O
9. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24.34 - O
10. Bardocz Szilard, Capeni, 224 - 24.33 - O
11. Nica Ionut, Brașov, 247 - 23.5 - O
12. Benyovski Bela, Sibiu, 243 - 23.29 - OW
13. Vladoiu Gelu, Brașov, 71 - 23.22 - OW
14. Motorga Dorin, Targu Mureș, 157 - 23.17 - O
15. Kromek Iulian, Cugir, 460 - 22.8 - O
16. Ivan Valentin, Campina, 83 - 22.72 - O
17. Bulubasa Nicusor, Comănești, 290 - 22.46 - OW
18. Padurariu Costel, Brașov, 100 - 22.34 - O
19. Munteanu Octavian, Tecuci, 79 - 22.25 - OW
20. Marola Dan, Bacău, 175 - 22.18 - O
21. Galiu Mihai, Brașov, 946 - 22 - O
22. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 1021 - 22 - O
23. Popa Mircea, Brașov, 96 - 21.88 - OW
24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 384 - 21.81 - OW
25. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 205 - 21.68 - O
26. Ciobanu Daniel, Blaj, 252 - 21.65 - OW
27. Badulescu Mario, Giurgiu, 400 - 21.56 - O
28. Bleoca Marius, Târnaveni, 310 - 21.5 - O
29. Ticu Dorin, Bacău, 87 - 21.36 - OW
30. Nistor Florin, Comănești, 151 - 21.14 - O
31. Veres Janos, Targu Mureș, 355 - 20.96 - OW
32. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 148 - 20.89 - O
33. Braniste George, Bacău, 105 - 20.82 - O
34. Barac Marius, Sibiu, 257 - 20.29 - OW
35. Antal Denes, Brașov, 152 - 20.28 - OW
36. Brulea Petre, Ploiești, 180 - 20.22 - OW
37. Bacanu Paulian, Brașov, 325 - 20.13 - O
38. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 253 - 19.75 - AW
39. Mitzea Alexandru, Sibiu, 351 - 19.4 - A
40. Janosi Attila, Targu Mureș, 221 - 18.67 - A
41. Ursulescu Ioan, Bacău, 149 - 18.32 - AW
42. Sabau Aurel, Târnaveni, 641 - 18 - A
43. Badulescu Rafael, Giurgiu, 533 - 17.94 - A
44. Radu Constantin, Sibiu, 246 - 17.46 - AW
45. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 546 - 14.39 - A
46. Cinca Daniel, Craiova, 941 - 13.33 - A
47. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 1259 - 0 - O
48. Tutoveanu Razvan, Brașov, 4003 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Valeanu Vlad, Bacău, 170 - 21.89 - O
2. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe, 3432 - 0 - OUltima editare de GeluBv; 21.mar.2017, 13:02.
Lasă un comentariu:
-
Multumesc!Poate altadata
Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Este posibila suplimentarea locurilor la cat avansati?
Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Scuze ca nu am scris unde vrem sa jucam .
Toti la open dar cred ca Ivan trebuie sa joace la elit.
Lasă un comentariu:
-
Postat în original de tokosp Vezi postInscrieri Avansati - on 3/21/2017 at 7:34:37 AM
1. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 270 - 19.61 - A
...
48. Buksa Ioan Sorin, Brașov - 2397 - 0 - AW
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Plaiasu Ion, Plopeni - - -
2. Pralea Marius Dan, Botoșani - - -
3. Dirlea Ioan, Aiud - - -
4. Cristea Virgil, Cugir - - -
5. Sass Imre, Miercurea Ciuc - - -
6. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - - -
7. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
8. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - - -
9. Balan Claudia, Brașov - - -
10. Stoica Mihai, Mioveni - - -
11. Morosan Marian, Suceava - - -
12. Istrate Ghiorghita, Suceava - - -
13. Anastasiu Constantin, Comănești - - -
14. Darie Gabriel, Comănești - - -
15. Maftei Catalin Doru, Comănești - - -
16. Ailioaie Gheorghe, Comănești - - -
17. Gligor George, Sibiu - - -
18. Dragos Florin, Brașov - - -
Inscrieri Incepatori - on 3/21/2017 at 7:35:20 AM
1. Darjan Daniel, Brașov - 1385 - 9 - A
...
24. Cata Alexandru, Brașov - 4011 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Antonya Csaba, Brașov - - -
2. Ianovici Florin, Brașov - - -
3. Tarlea Marcel, Panciu - - -
4. Marin Bogdan Mihail, Bacău - - -
5. Deak Sandor, Brașov - - -
6. Butnar Bogdan, Brașov - - -
7. Gecse Alpar, Chibed - - -
8. Tanase Claudiu, Giurgiu - - -
9. Ficleanu Gabriel, Giurgiu - - -
10. Stan Adrian, Brașov - - -
11. Constantin Mihai Sebastian, Brașov - - -
12. Bartha Ferenc, Baraolt - - -
Lasă un comentariu:
-
Olah oliver si Welker Ivan ,Szasz Erno,Lorinc Jozsef toti din sf.gheorghe
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: