Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brașov - 01.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Enciu Alexandru -Elite-Slobozia
    Vlase Gheorghe-Open-Slobozia
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Din Slobozia la elite-Enciu Alexandru

      Comentariu


      • Inscrieri Elite - on 3/26/2017 at 3:04:35 PM

        1. Roman Iulian, Brasov, 198 - 43.92 - OL
        2. Petrescu Liviu, Pitesti, 5 - 39.43 - OLW
        3. Ion Marius, Braila, 3 - 38.47 - O
        4. Toma Florin, Pitesti, 9 - 36.64 - OLW
        5. Corcoz Costin, Focsani, 10 - 35.19 - OL
        6. Apian Florin, Bistrita, 20 - 34.33 - O
        7. Tecuschi Dan, Brasov, 1463 - 34 - OW
        8. Macovei Liviu, Brasov, 46 - 33.79 - O
        9. Navacioiu Marian, Bucuresti, 1055 - 33 - OW
        10. Ciuca Dan, Pitesti, 77 - 31.08 - OW
        11. Dinca Daniel, Bucuresti, 16 - 31 - OH
        12. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 1319 - 31 - O
        13. Panea Ovidiu, Bucuresti, 21 - 30.5 - O
        14. Bauer Lajos, Targu Mures, 150 - 30.5 - OW
        15. Andone Claudiu, Cugir, 86 - 30.33 - O
        16. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 639 - 30 - O
        17. Sinita Eugen, Bucuresti, 25 - 29.78 - O
        18. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 107 - 29.75 - O
        19. Marola Mihai, Bacau, 108 - 29.21 - O
        20. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 42 - 28.5 - O
        21. Migea Cornel, Sibiu, 67 - 27.29 - O
        22. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 50 - 27.25 - O
        23. Motoroi Costin, Bucuresti, 640 - 25.33 - O
        24. Minica Belemet, Brasov, 4003 - 0 - A
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        1. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 32 - 28.66 - OW
        2. Cozma Catalin, Falticeni, 26 - 29.36 - OW
        3. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 40.03 - OL


        Inscrieri Open - on 3/26/2017 at 3:04:41 PM

        1. Hutanu Alin, Brasov, 75 - 26.36 - O
        2. Rojnita Sebastian, Bacau, 52 - 26.32 - O
        3. Mihaila Nicolae, Breaza, 78 - 25.64 - O
        4. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 192 - 25.25 - O
        5. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 140 - 25.14 - O
        6. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 1435 - 25 - O
        7. Cocean Valer, Baraolt, 226 - 24.75 - O
        8. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 137 - 24.43 - O
        9. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24.34 - O
        10. Bardocz Szilard, Capeni, 224 - 24.33 - O
        11. Nica Ionut, Brasov, 247 - 23.5 - O
        12. Benyovski Bela, Sibiu, 243 - 23.29 - OW
        13. Vladoiu Gelu, Brasov, 71 - 23.22 - OW
        14. Motorga Dorin, Targu Mures, 157 - 23.17 - O
        15. Kromek Iulian, Cugir, 460 - 22.8 - O
        16. Ivan Valentin, Campina, 83 - 22.72 - O
        17. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 290 - 22.46 - OW
        18. Padurariu Costel, Brasov, 100 - 22.34 - O
        19. Munteanu Octavian, Tecuci, 79 - 22.25 - OW
        20. Marola Dan, Bacau, 175 - 22.18 - O
        21. Galiu Mihai, Brasov, 946 - 22 - O
        22. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 1021 - 22 - O
        23. Valeanu Vlad, Bacau, 170 - 21.89 - O
        24. Popa Mircea, Brasov, 96 - 21.88 - OW
        25. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 384 - 21.81 - OW
        26. Trandafir Vasile, Targu Mures, 205 - 21.68 - O
        27. Badulescu Mario, Giurgiu, 400 - 21.56 - O
        28. Bleoca Marius, Tarnaveni, 310 - 21.5 - O
        29. Ticu Dorin, Bacau, 87 - 21.36 - OW
        30. Nistor Florin, Comanesti, 151 - 21.14 - O
        31. Veres Janos, Targu Mures, 355 - 20.96 - OW
        32. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 148 - 20.89 - O
        33. Braniste George, Bacau, 105 - 20.82 - O
        34. Barac Marius, Sibiu, 257 - 20.29 - OW
        35. Antal Denes, Brasov, 152 - 20.28 - OW
        36. Brulea Petre, Ploiesti, 180 - 20.22 - OW
        37. Bacanu Paulian, Brasov, 325 - 20.13 - O
        38. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 253 - 19.75 - AW
        39. Mitzea Alexandru, Sibiu, 351 - 19.4 - A
        40. Janosi Attila, Targu Mures, 221 - 18.67 - A
        41. Ursulescu Ioan, Bacau, 149 - 18.32 - AW
        42. Sabau Aurel, Tarnaveni, 641 - 18 - A
        43. Badulescu Rafael, Giurgiu, 533 - 17.94 - A
        44. Radu Constantin, Sibiu, 246 - 17.46 - AW
        45. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 546 - 14.39 - A
        46. Cinca Daniel, Craiova, 941 - 13.33 - A
        47. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 1259 - 0 - O
        48. Tutoveanu Razvan, Brasov, 4003 - 0 - A
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        1. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe, 3432 - 0 - O
        2. Valcea Daniel, Pitesti, 329 - 17.21 - A
        3. Neagoe Costin, Bucuresti, 397 - 23.4 - O
        4. Fazakas Attila, Toplita, 367 - 24.6 - O
        5. Barabas Sandor, Toplita, 304 - 25.2 - O
        6. Colcer Nicolae, Toplita, 441 - 19.71 - A
        7. Grama Mihai, Azuga, 770 - 18 - AW
        8. Istrate Cristian, Bucuresti, 94 - 22.03 - OW
        9. Serban Liviu, Onesti, 245 - 18.33 - A
        10. Beches Andrei, Sibiu, 273 - 22.67 - O
        11. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 263 - 17.13 - A
        12. Vlase Gheorghe, Slobozia, 66 - 24.39 - O
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Inscrieri Avansati - on 2017.03.26. at 18:26:22

          1. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 270 - 19,61 - A
          2. Matei Mirel, Brasov - 361 - 19,6 - A
          3. Avram Nicolae, Nedelea - 209 - 19,53 - A
          4. Negrean Ioan, Sibiu - 177 - 19,5 - A
          5. Demeny Zoltan, Brasov - 182 - 18,13 - A
          6. Matei Dumitru, Simeria - 327 - 17,83 - AW
          7. Barbulescu Dan, Sibiu - 451 - 17,67 - A
          8. Pacurar Cosmin, Blaj - 328 - 17,33 - A
          9. Pralea Marius Dan, Botosani - 219 - 17,28 - A
          10. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 427 - 17,18 - A
          11. Socaci Sorin, Panciu - 402 - 16,54 - A
          12. Rusea Gheorghe, Breaza - 250 - 16,29 - A
          13. Elekes Hunor, Valea Scurta - 1060 - 16 - AJ
          14. Comsa Dan, Sibiu - 411 - 15,54 - A
          15. Sterie Georgiana, Filipestii de Targ - 678 - 15,38 - AF
          16. Decean Darian, Sibiu - 412 - 15,21 - A
          17. Ciky Cornel, Fagaras - 302 - 15,14 - AW
          18. Bucur Alin Adrian, Targu Mures - 621 - 15,08 - A
          19. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 834 - 14 - A
          20. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe - 1138 - 14 - AJ
          21. Serban Aurel, Fagaras - 1304 - 14 - A
          22. Pop Sabin, Targu Mures - 492 - 13,96 - A
          23. Tarau Vasile, Brasov - 940 - 13,83 - A
          24. Morariu Marius, Sibiu - 509 - 13,64 - A
          25. Manitiu Florin, Sibiu - 605 - 13,5 - A
          26. Plaiasu Ion, Plopeni - 387 - 13,29 - A
          27. Dinu Adrian, Darmanesti - 421 - 13,19 - A
          28. Tobosaru Gheorghe, Brasov - 493 - 12,57 - A
          29. Bozosan Petre, Sibiu - 558 - 12,54 - A
          30. Mitrofan Petrica, Brasov - 631 - 12,32 - AW
          31. Kis Istvan, Brasov - 478 - 12,29 - AW
          32. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1253 - 12 - A
          33. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1263 - 12 - A
          34. Marica Dan, Brasov - 624 - 11,75 - A
          35. Fulop Laszlo, Targu Mures - 617 - 11,67 - A
          36. Dumitrescu Sorin, Brasov - 562 - 11,5 - A
          37. Covataru Loredan, Brasov - 848 - 11,13 - A
          38. Loghin Florin, Brasov - 832 - 11 - A
          39. Kondort Dan, Sibiu - 783 - 10,42 - A
          40. Malene Petru, Fagaras - 694 - 10,25 - A
          41. Ilie Octavian Marius, Brasov - 686 - 10,17 - A
          42. Pralea Constantin, Alba Iulia - 563 - 10,03 - AW
          43. Rotariu Andrei, Sibiu - 838 - 10 - A
          44. Lolea Toma, Fagaras - 1156 - 10 - A
          45. Serban Mircea, Brasov - 1581 - 8,25 - A
          46. Sarcani Andrei, Targu Mures - 969 - 7,2 - AW
          47. Olteanu Mihai, Brasov - 1318 - 0 - A
          48. Buksa Ioan Sorin, Brasov - 2397 - 0 - AW
          -----------------------------------------
          Lista de asteptare:
          1. Dirlea Ioan, Aiud - - -
          2. Cristea Virgil, Cugir - - -
          3. Sass Imre, Miercurea Ciuc - - -
          4. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - - -
          5. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
          6. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - - -
          7. Balan Claudia, Brasov - - -
          8. Stoica Mihai, Mioveni - - -
          9. Anastasiu Constantin, Comanesti - - -
          10. Darie Gabriel, Comanesti - - -
          11. Maftei Catalin Doru, Comanesti - - -
          12. Ailioaie Gheorghe, Comanesti - - -
          13. Gligor George, Sibiu - - -
          14. Dragos Florin, Brasov - - -
          15. Cucu Cristin, Targoviste - - -
          16. Pietraru Dorian, Victoria - - -
          17. Vacaru Liviu, Victoria - - -
          18. Nicolaiciuc Ovidiu, Iasi - - -

          Inscrieri Incepatori - on 2017.03.26. at 18:26:41

          1. Darjan Daniel, Brasov - 1385 - 9 - A
          2. Mija Gheorghe, Fagaras - 1659 - 8 - A
          3. Stefan Patrick, Brasov - 718 - 7,5 - A
          4. Movileanu Adrian, Brasov - 1243 - 5,5 - A
          5. Stancovici Bianca, Targu Mures - 1244 - 5,2 - AF
          6. Henegar Gabriel, Brasov - 1737 - 0 - A
          7. Makai Peter, Brasov - 1796 - 0 - A
          8. Veris Dumitru, Brasov - 1798 - 0 - A
          9. Toma Dan, Sfantu Gheorghe - 1891 - 0 - A
          10. Elekes Szilard, Valea Scurta - 2033 - 0 - AJ
          11. Lorincz Dan, Brasov - 2104 - 0 - A
          12. Barbu Vasile, Brasov - 2405 - 0 - A
          13. Veres Ionut, Brasov - 2539 - 0 - A
          14. Ciobanu Adrian, Brasov - 2819 - 0 - A
          15. Makai Tivadar, Brasov - 3143 - 0 - A
          16. Walinski Reinert, Brasov - 4003 - 0 - A
          17. Babes Razvan, Brasov - 4004 - 0 - A
          18. Contiu Mircea, Brasov - 4005 - 0 - A
          19. Costache Marian, Brasov - 4006 - 0 - A
          20. Costache Vlad, Brasov - 4007 - 0 - A
          21. Balazs Tamas, Brasov - 4008 - 0 - A
          22. Nistor Alin, Brasov - 4009 - 0 - A
          23. Malacea Alexandru, Brasov - 4010 - 0 - A
          24. Cata Alexandru, Brasov - 4011 - 0 - A
          -----------------------------------------
          Lista de asteptare:
          1. Antonya Csaba, Brasov - - -
          2. Ianovici Florin, Brasov - - -
          3. Tarlea Marcel, Panciu - - -
          4. Marin Bogdan Mihail, Bacau - - -
          5. Deak Sandor, Brasov - - -
          6. Butnar Bogdan, Brasov - - -
          7. Gecse Alpar, Chibed - - -
          8. Tanase Claudiu, Giurgiu - - -
          9. Ficleanu Gabriel, Giurgiu - - -
          10. Constantin Mihai Sebastian, Brasov - - -
          11. Bartha Ferenc, Baraolt - - -
          12. Filip Cristi, Comanesti - - -
          13. Portariuc Gheorghe, Botosani - - -
          14. Popescu Lucian, Brasov - - -
          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
          Tel : 0742 257 995

          Comentariu


          • Se retrage de la Avansati
            Buksa Ioan
            Se retrage de la Incepatori
            Contiu Mircea
            Ultima editare de Alexandrel Bv13; 27.mar.2017, 11:05.
            13 Rules

            Comentariu


            • Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
              Se retrage de la Avansati
              la actualizare va intra pe lista principala a avansatilor:
              1. Dirlea Ioan, Aiud - - -
              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
              Tel : 0742 257 995

              Comentariu


              • Se retrage Cristea Virgil-avansați

                Comentariu


                • Va rugam sa postati o harta cu pozitia salii in care se va desfasura concursul open-elit (Arena Sport) caci o cautare pe harta Brasovului a adresei locatiei, respectiv str. Gospodarilor nr. 2 din linkul http://www.arena-brasov.ro/o conduce undeva in alta zona (Strada Lanurilor)!!!
                  Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                  Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

                  Comentariu


                  • [TD]
                    [/TD]
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • Postat în original de GeluBv Vezi post
                      Turneu A "Cupa EmiTT&ARENA BV", BRASOV- Sâmbătă 01 aprilie 2017.......


                      Imediat pe dreapta (200m) cum se intra de la Brasov spre Centura de Sacele .
                      ..........


                      Organizator Principal - SZELYES IOAN - 0720 738053
                      Organizator Tehnic - GELU VLADOIU - 0722 315757
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • Cu parere de rau, trebuie sa ma retrag

                        Petrica Mitrofan, avansati

                        Sa aveti un turneu reusit..

                        Comentariu


                        • Mitzea Alexandru se retrage din motive personale

                          Comentariu


                          • Postat în original de PETRICA BV Vezi post
                            Cu parere de rau, trebuie sa ma retrag
                            La actualizare, va intra pe lista avansatilor:
                            Sass Imre, Miercurea Ciuc - - -

                            Iar lista de asteptare va arata asa:
                            1. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - - -
                            2. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - - -
                            3. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - - -
                            4. Balan Claudia, Brasov - - -
                            5. Stoica Mihai, Mioveni - - -
                            6. Anastasiu Constantin, Comanesti - - -
                            7. Darie Gabriel, Comanesti - - -
                            8. Maftei Catalin Doru, Comanesti - - -
                            9. Ailioaie Gheorghe, Comanesti - - -
                            10. Gligor George, Sibiu - - -
                            11. Dragos Florin, Brasov - - -
                            12. Cucu Cristin, Targoviste - - -
                            13. Pietraru Dorian, Victoria - - -
                            14. Vacaru Liviu, Victoria - - -
                            15. Nicolaiciuc Ovidiu, Iasi - - -
                            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                            Tel : 0742 257 995

                            Comentariu


                            • Se retrage Roman Iulian Elite
                              13 Rules

                              Comentariu


                              • Serban Mircea --- cu parere de foarte rau, ma retrag.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X