Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brașov - 01.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de dumitrachegabi72 Vezi post
    Va rugam sa verificati la incepatori la postarea nr 191,s-a retras Costache Vlad , analizati lista.

    Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk
    Eu nu-l regăsesc pe lista actualizată la 17.25 (înainte să scrieti dvs)
    A se vedea înscrierile din prima pagina, care sunt mai des actualizate!!!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Postat în original de Ion Marius Vezi post
      Cu parere de rau se retrage Ion Marius.
      Si Păstruga!? Vine cu Fan Curier?)
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • Se retrage . Brulea Petre - Ploiesti

        Comentariu


        • Din Botosani la avansati Zamfirache Ioan

          Comentariu


          • Se retrage de la incepatori Gecse Alpar -Chibed

            Comentariu


            • Viorel Tudorache - Elite

              Comentariu


              • La incepatori intra pe lista principala:
                Tanase Claudiu Giurgiu

                Cu 24 de ore inainte de termenul de retrageri, la cele doua divizii inferioare stam cam asa:

                Lista de asteptare Incepatori:
                1. Ficleanu Gabriel, Giurgiu - - -
                2. Constantin Mihai Sebastian, Brasov - - -
                3. Bartha Ferenc, Baraolt - - -
                4. Filip Cristi, Comanesti - - -
                5. Portariuc Gheorghe, Botosani - - -
                6. Popescu Lucian, Brasov - - -

                Lista de asteptare Avansati:
                1. Anastasiu Constantin, Comanesti - - -
                2. Darie Gabriel, Comanesti - - -
                3. Maftei Catalin Doru, Comanesti - - -
                4. Ailioaie Gheorghe, Comanesti - - -
                5. Gligor George, Sibiu - - -
                6. Dragos Florin, Brasov - - -
                7. Cucu Cristin, Targoviste - - -
                8. Pietraru Dorian, Victoria - - -
                9. Vacaru Liviu, Victoria - - -
                10. Nicolaiciuc Ovidiu, Iasi - - -
                11. Zamfirache Ioan, Botosani - - -
                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                Tel : 0742 257 995

                Comentariu


                • Se retrage Marola Dan-Bacau-Open din cauza lipsei de transport

                  Comentariu


                  • Postat în original de GeluBv Vezi post
                    Eu nu-l regăsesc pe lista actualizată la 17.25 (înainte să scrieti dvs)
                    A se vedea înscrierile din prima pagina, care sunt mai des actualizate!!!
                    La momentul retragerii lui Costache Vlad la postul 191 au mai aparut la postul 196 inca 3 incepatori retrasi. In acel moment trebuiau sa fie pe lista de așteptare pe locul 1. Tanase si pe locul 2. Ficleanu . In aceste condiții la postul 204 au intrat numai 3 persoane i loc de corect 4. Speram sa prinda si colegul nostru Ficleanu un loc pentru a ne putea prezenta cu echipa completa. Mulțumesc.

                    Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Postat în original de dumitrachegabi72 Vezi post
                      La momentul retragerii lui Costache Vlad la postul 191 au mai aparut la postul 196 inca 3 incepatori retrasi. In acel moment trebuiau sa fie pe lista de așteptare pe locul 1. Tanase si pe locul 2. Ficleanu . In aceste condiții la postul 204 au intrat numai 3 persoane i loc de corect 4. Speram sa prinda si colegul nostru Ficleanu un loc pentru a ne putea prezenta cu echipa completa. Mulțumesc.

                      Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk
                      Rectific postul 202 in loc de gresit 204.

                      Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Din cauza lipsei transportului sunt nevoit să mă retrag,cu scuzele de rigoare.Se retrage Păcurar Cosmin-Blaj-avansaţi.

                        Comentariu


                        • Inscrieri Elite - on 3/29/2017 at 9:55:25 PM

                          1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 40.03 - OL
                          2. Petrescu Liviu, Pitesti, 5 - 39.43 - OLW
                          3. Toma Florin, Pitesti, 9 - 36.64 - OLW
                          4. Corcoz Costin, Focsani, 10 - 35.19 - OL
                          5. Tecuschi Dan, Brasov, 1463 - 34 - OW
                          6. Macovei Liviu, Brasov, 46 - 33.79 - O
                          7. Navacioiu Marian, Bucuresti, 1055 - 33 - OW
                          8. Ciuca Dan, Pitesti, 77 - 31.08 - OW
                          9. Dinca Daniel, Bucuresti, 16 - 31 - OH
                          10. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 1319 - 31 - O
                          11. Panea Ovidiu, Bucuresti, 21 - 30.5 - O
                          12. Bauer Lajos, Targu Mures, 150 - 30.5 - OW
                          13. Andone Claudiu, Cugir, 86 - 30.33 - O
                          14. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 639 - 30 - O
                          15. Sinita Eugen, Bucuresti, 25 - 29.78 - O
                          16. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 107 - 29.75 - O
                          17. Cozma Catalin, Falticeni, 26 - 29.36 - OW
                          18. Marola Mihai, Bacau, 108 - 29.21 - O
                          19. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 32 - 28.66 - OW
                          20. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 42 - 28.5 - O
                          21. Migea Cornel, Sibiu, 67 - 27.29 - O
                          22. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 50 - 27.25 - O
                          23. Motoroi Costin, Bucuresti, 640 - 25.33 - O
                          24. Minica Belemet, Brasov, 4003 - 0 - A
                          -----------------------------------------
                          Lista de asteptare:
                          1. Szekeres Levente, Brasov, 2034 - 0 - A
                          2. Tudorache Viorel, Bucuresti, 128 - 34.2 - OL


                          Inscrieri Open - on 3/29/2017 at 9:55:33 PM

                          1. Hutanu Alin, Brasov, 75 - 26.36 - O
                          2. Rojnita Sebastian, Bacau, 52 - 26.32 - O
                          3. Mihaila Nicolae, Breaza, 78 - 25.64 - O
                          4. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 192 - 25.25 - O
                          5. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 140 - 25.14 - O
                          6. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 1435 - 25 - O
                          7. Cocean Valer, Baraolt, 226 - 24.75 - O
                          8. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 137 - 24.43 - O
                          9. Kaposta Victor, Arad, 59 - 24.34 - O
                          10. Bardocz Szilard, Capeni, 224 - 24.33 - O
                          11. Nica Ionut, Brasov, 247 - 23.5 - O
                          12. Neagoe Costin, Bucuresti, 397 - 23.4 - O
                          13. Benyovski Bela, Sibiu, 243 - 23.29 - OW
                          14. Vladoiu Gelu, Brasov, 71 - 23.22 - OW
                          15. Motorga Dorin, Targu Mures, 157 - 23.17 - O
                          16. Kromek Iulian, Cugir, 460 - 22.8 - O
                          17. Ivan Valentin, Campina, 83 - 22.72 - O
                          18. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 290 - 22.46 - OW
                          19. Padurariu Costel, Brasov, 100 - 22.34 - O
                          20. Munteanu Octavian, Tecuci, 79 - 22.25 - OW
                          21. Galiu Mihai, Brasov, 946 - 22 - O
                          22. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 1021 - 22 - O
                          23. Valeanu Vlad, Bacau, 170 - 21.89 - O
                          24. Popa Mircea, Brasov, 96 - 21.88 - OW
                          25. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 384 - 21.81 - OW
                          26. Trandafir Vasile, Targu Mures, 205 - 21.68 - O
                          27. Badulescu Mario, Giurgiu, 400 - 21.56 - O
                          28. Bleoca Marius, Tarnaveni, 310 - 21.5 - O
                          29. Ticu Dorin, Bacau, 87 - 21.36 - OW
                          30. Nistor Florin, Comanesti, 151 - 21.14 - O
                          31. Veres Janos, Targu Mures, 355 - 20.96 - OW
                          32. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 148 - 20.89 - O
                          33. Braniste George, Bacau, 105 - 20.82 - O
                          34. Barac Marius, Sibiu, 257 - 20.29 - OW
                          35. Antal Denes, Brasov, 152 - 20.28 - OW
                          36. Bacanu Paulian, Brasov, 325 - 20.13 - O
                          37. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 253 - 19.75 - AW
                          38. Janosi Attila, Targu Mures, 221 - 18.67 - A
                          39. Ursulescu Ioan, Bacau, 149 - 18.32 - AW
                          40. Sabau Aurel, Tarnaveni, 641 - 18 - A
                          41. Badulescu Rafael, Giurgiu, 533 - 17.94 - A
                          42. Radu Constantin, Sibiu, 246 - 17.46 - AW
                          43. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 546 - 14.39 - A
                          44. Cinca Daniel, Craiova, 941 - 13.33 - A
                          45. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 1259 - 0 - O
                          46. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe, 3432 - 0 - O
                          47. Tutoveanu Razvan, Brasov, 4003 - 0 - A
                          48. Wild Card, Brasov, 4004 - 0 - A
                          -----------------------------------------
                          Lista de asteptare:
                          1. Fazakas Attila, Toplita, 367 - 24.6 - O
                          2. Barabas Sandor, Toplita, 304 - 25.2 - O
                          3. Colcer Nicolae, Toplita, 441 - 19.71 - A
                          4. Grama Mihai, Azuga, 770 - 18 - AW
                          5. Istrate Cristian, Bucuresti, 94 - 22.03 - OW
                          6. Serban Liviu, Onesti, 245 - 18.33 - A
                          7. Beches Andrei, Sibiu, 273 - 22.67 - O
                          8. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 263 - 17.13 - A
                          9. Vlase Gheorghe, Slobozia, 66 - 24.39 - O
                          10. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 398 - 21.8 - O
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • Inscrieri Avansati - on 2017.03.29. at 22:26:24

                            1. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 270 - 19,61 - A
                            2. Matei Mirel, Brasov - 361 - 19,6 - A
                            3. Avram Nicolae, Nedelea - 209 - 19,53 - A
                            4. Negrean Ioan, Sibiu - 177 - 19,5 - A
                            5. Demeny Zoltan, Brasov - 182 - 18,13 - A
                            6. Matei Dumitru, Simeria - 327 - 17,83 - AW
                            7. Barbulescu Dan, Sibiu - 451 - 17,67 - A
                            8. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 870 - 17,5 - A
                            9. Pralea Marius Dan, Botosani - 219 - 17,28 - A
                            10. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 427 - 17,18 - A
                            11. Socaci Sorin, Panciu - 402 - 16,54 - A
                            12. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - 471 - 16,45 - A
                            13. Rusea Gheorghe, Breaza - 250 - 16,29 - A
                            14. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 901 - 16 - A
                            15. Elekes Hunor, Valea Scurta - 1060 - 16 - AJ
                            16. Comsa Dan, Sibiu - 411 - 15,54 - A
                            17. Sterie Georgiana, Filipestii de Targ - 678 - 15,38 - AF
                            18. Decean Darian, Sibiu - 412 - 15,21 - A
                            19. Ciky Cornel, Fagaras - 302 - 15,14 - AW
                            20. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 834 - 14 - A
                            21. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe - 1138 - 14 - AJ
                            22. Serban Aurel, Fagaras - 1304 - 14 - A
                            23. Pop Sabin, Targu Mures - 492 - 13,96 - A
                            24. Tarau Vasile, Brasov - 940 - 13,83 - A
                            25. Morariu Marius, Sibiu - 509 - 13,64 - A
                            26. Plaiasu Ion, Plopeni - 387 - 13,29 - A
                            27. Dinu Adrian, Darmanesti - 421 - 13,19 - A
                            28. Tobosaru Gheorghe, Brasov - 493 - 12,57 - A
                            29. Bozosan Petre, Sibiu - 558 - 12,54 - A
                            30. Kis Istvan, Brasov - 478 - 12,29 - AW
                            31. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1253 - 12 - A
                            32. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1263 - 12 - A
                            33. Marica Dan, Brasov - 624 - 11,75 - A
                            34. Fulop Laszlo, Targu Mures - 617 - 11,67 - A
                            35. Dumitrescu Sorin, Brasov - 562 - 11,5 - A
                            36. Covataru Loredan, Brasov - 848 - 11,13 - A
                            37. Anastasiu Constantin, Comanesti - 845 - 11,08 - AW
                            38. Loghin Florin, Brasov - 832 - 11 - A
                            39. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - 1716 - 11 - A
                            40. Malene Petru, Fagaras - 694 - 10,25 - A
                            41. Ilie Octavian Marius, Brasov - 686 - 10,17 - A
                            42. Pralea Constantin, Alba Iulia - 563 - 10,03 - AW
                            43. Rotariu Andrei, Sibiu - 838 - 10 - A
                            44. Lolea Toma, Fagaras - 1156 - 10 - A
                            45. Balan Claudia, Brasov - 1445 - 9 - AJF
                            46. Sarcani Andrei, Targu Mures - 969 - 7,2 - AW
                            47. Olteanu Mihai, Brasov - 1318 - 0 - A
                            48. Wild Card, Romania - 4008 - 0 - A
                            -----------------------------------------
                            Lista de asteptare:
                            1. Darie Gabriel, Comanesti - - -
                            2. Maftei Catalin Doru, Comanesti - - -
                            3. Ailioaie Gheorghe, Comanesti - - -
                            4. Gligor George, Sibiu - - -
                            5. Dragos Florin, Brasov - - -
                            6. Cucu Cristin, Targoviste - - -
                            7. Pietraru Dorian, Victoria - - -
                            8. Vacaru Liviu, Victoria - - -
                            9. Nicolaiciuc Ovidiu, Iasi - - -
                            10. Zamfirache Ioan, Botosani - - -

                            Inscrieri Incepatori - on 2017.03.29. at 20:45:09

                            1. Darjan Daniel, Brasov - 1385 - 9 - A
                            2. Mija Gheorghe, Fagaras - 1659 - 8 - A
                            3. Stefan Patrick, Brasov - 718 - 7,5 - A
                            4. Marin Bogdan Mihail, Bacau - 1091 - 7 - A
                            5. Tanase Claudiu, Giurgiu - 2152 - 6 - A
                            6. Movileanu Adrian, Brasov - 1243 - 5,5 - A
                            7. Stancovici Bianca, Targu Mures - 1244 - 5,2 - AF
                            8. Deak Sandor, Brasov - 1421 - 0 - A
                            9. Henegar Gabriel, Brasov - 1737 - 0 - A
                            10. Makai Peter, Brasov - 1796 - 0 - A
                            11. Veris Dumitru, Brasov - 1798 - 0 - A
                            12. Toma Dan, Sfantu Gheorghe - 1891 - 0 - A
                            13. Lorincz Dan, Brasov - 2104 - 0 - A
                            14. Barbu Vasile, Brasov - 2405 - 0 - A
                            15. Veres Ionut, Brasov - 2539 - 0 - A
                            16. Makai Tivadar, Brasov - 3143 - 0 - A
                            17. Antonya Csaba, Brasov - 3217 - 0 - A
                            18. Babes Razvan, Brasov - 4003 - 0 - A
                            19. Costache Marian, Brasov - 4005 - 0 - A
                            20. Balazs Tamas, Brasov - 4007 - 0 - A
                            21. Nistor Alin, Brasov - 4008 - 0 - A
                            22. Tarlea Marcel, Panciu - 4012 - 0 - A
                            23. Wild Card, Romania - 4013 - 0 - A
                            24. Butnar Bogdan, Brasov - 4014 - 0 - A
                            -----------------------------------------
                            Lista de asteptare:
                            1. Ficleanu Gabriel, Giurgiu - - -
                            2. Constantin Mihai Sebastian, Brasov - - -
                            3. Bartha Ferenc, Baraolt - - -
                            4. Filip Cristi, Comanesti - - -
                            5. Portariuc Gheorghe, Botosani - - -
                            6. Popescu Lucian, Brasov - - -
                            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                            Tel : 0742 257 995

                            Comentariu


                            • Duceac Catalin Botosani

                              Comentariu


                              • Dragos Florin se retrage de pe lista de asteptare.
                                Succes participantilor si organizatorilor.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X