Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brașov - 01.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Cucu Cristin Vezi post
    Turneul a inceput la 9.40 cu intarziere datorita dl Cucu Cristin Targoviște care este NEMOTIVAT.
    Stimate Domn,
    Te rog in primul rand sa ma lasi sa-ti fac o mica observatie. Nu folosi gresit cuvantul „datorita” in locul sintagmei „din cauza”.
    In al doilea rand nu pot sa nu remarc placerea cu care anunti pe toata lumea ca sunt nemotivat pentru acest caz de indisciplina. Am devenit brusc mult mai cunoscut pe forum „din cauza” sau „datorita” postarii tale (pentru ca nu stiu cum sa incadrez aceasta reclama), decat pentru tenisul meu. Am 5 colegi care m-au intrebat ce s-a intamplat.
    Imi este foarte clar ca sunt putini cei pe care ?i intereseaza subiectul, dar vreau sa le descriu lucrurile asa cum stau:
    1) La ora 9:04 m-a sunt d-l Giosan sa ma intrebe de ce nu am venit. M-a luat prin surprindere pentru ca eram pe lista de asteptare pe pozitia 15, din cate imi amintesc. Nu mi-am imaginat nici un moment ca se vor retrage atat de multi participanti, astfel incat eu sa pot intra in concurs. Un lucru asemanator mi s-a intamplat la turneul de la Baicoi, unde eram pe lista de asteptare si nu am avut confirmarea ca pot participa la concurs decat in ultimul moment.
    2) Nu inteleg de ce s-a intarziat pana la 9:40 din cauza mea, deoarece d-l Giosan stia inca de la 9:04 ca eu sunt in Targoviște, si nu pot ajunge.
    3) Imi asum greseala de a nu citi ultimele actualizari ale postarilor de pe forum pentru care merit sa fiu NEMOTIVAT.
    4) Va propun sa ganditi totusi o strategie pentru a evita inscrierile unor participanti facute numai in scopul de a prinde un loc in fata, dupa care se retrag in masa. Propun o mica sanctiune si pentru acestia, pentru ca incurca lucrurile. Va propun sa faceti si un clasament al acestei categorii de jucatori, care se inscriu numai de dragul de a se inscrie, dupa care se gandesc daca pot veni sau nu. Acest lucru a devenit un sport pe care il practica unii, chiar mai bine decat tenisul.
    5) Nu in ultimul rand, ci chiar in primul rand, le cer scuze organizatorilor pentru incurcatura pe care am creat-o.[/QUOTE]

    Stimate domn: Datorita faptului ca dvs in lista principala a-ti fost pe locul 3, a trebuit ca dl Giosan sa refaca toate grupele(fiind la Brăila totul s-a lucrat pe internet).
    Cand va inscrieti la un concurs urmariti inscrierile/retragerile.
    Si nu am anuntat cu placere nemotivarea dvs, imi doresc sa organizez turnee fara nemotivati.
    Nu am nimic cu dvs personal dar in agitatia si stresul provocat de dvs am folosit gresit cuvantul „datorita” in locul sintagmei „din cauza” lucru care va deranjat profund.
    Asa a fost singurul lucru care va deranjat pe dvs. Era de ajuns sa incepeti cu: "imi cer scuze ptr situatia creata dar..." si era mai bine.
    Buna ziua!
    13 Rules

    Comentariu


    • [QUOTE=Alexandrel Bv13;
      Am mai gasit : o sapca bleu inchis si un prosop roz in sala de sus.[/QUOTE]

      Sapca cred ca este a mea! Barbulescu Dan 0721977899 Multumesc!

      Comentariu


      • free upload
        13 Rules

        Comentariu


        • Postat în original de Barbulescu Dan Vezi post
          Sapca cred ca este a mea! Barbulescu Dan 0721977899 Multumesc!
          Baietii de la Sibiu mi-au spus cand au plecat de la sala ca sapca dvs adidas au gasit-o in masina.
          13 Rules

          Comentariu


          • Aceste obiecte au mai fost gasite in sala sus:
            13 Rules

            Comentariu


            • Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
              Baietii de la Sibiu mi-au spus cand au plecat de la sala ca sapca dvs adidas au gasit-o in masina.
              Asa este!Din gresala au luat-o cu hainele lor...S-a rezolvat,mulțumesc!

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X