Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brașov - 01.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La open si elite, să nu băgați pe GPS str Gospodarilor Brașov.

    Sala este la limita cu brașovul, si apartine de Săcele.

    Cei care vin din Nord (Sibiu, Miercurea Ciuc, etc)vin pe Centura Mare a brașovului si cand se termina, sub pod, faceti stânga, intrati pe Centura Săcele, la 200 m se vede Sala Arena.

    Cei care vin dinspre Bucuresti-Sinaia , nu intrati pe niciunul din cele două poduri de la intrarea în Brașov, ci faceti dreapta , imediat stânga, intrati pe Centura Săcele si tot asa, la 200m vedeți Sala Arena.

    Drumuri bune va doresc!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • buna seara.am o intrebare pentru organizatori:daca domnul apian posteaza clasamentul pana la ora de incepere a turneelor si se adauga sau se scade ceva la media punctelor dupa care clasament se fac grupele ? ne asteptam la pacaleli ? o seara buna si sa ne revedem cu bine !

      Comentariu


      • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
        Salutare Gelu, comform orarului CFR, trenul ajunge in Brasov in jurul orei 08 42, sti cat timp fac cu un taxi pana la sala ? exista o companie mai ieftina, cat ar costa ?
        Merci !
        Salut Cristi!
        Aproximativ 15 min. RO Taxi, Martax, City Taxi. Nu le dai mai mult de 20 lei.
        Toate cele bune!
        Blade: Nittaku Acoustic;
        FH: Butterfly Tenergy 05;
        BH: Victas Stiff.

        Comentariu


        • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
          buna seara.am o intrebare pentru organizatori:daca domnul apian posteaza clasamentul pana la ora de incepere a turneelor si se adauga sau se scade ceva la media punctelor dupa care clasament se fac grupele ? ne asteptam la pacaleli ? o seara buna si sa ne revedem cu bine !
          Nu posteaza!!!
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • Postat în original de GeluBv Vezi post
            Nu posteaza!!!
            Hai cu grupele !!!
            FH: XIOM OMEGA IV PRO max
            Blade: KAZAK
            BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

            Comentariu


            • Postat în original de Johnny Plaiasu Vezi post
              Hai cu grupele !!!
              Daca te bagi la Open)

              Merg la masa in oras si cand revin le postez (numai pt open)

              Marcel posteaza Avansati, dar acolo inca mai sunt miscari, si posteaza numai asa de "jucarie"
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • Grupe inferioare Open

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 HUTANU ALIN BRASOV
                2 IVAN VALENTIN CAMPINA
                3 BULUBASA NICUSOR COMANESTI
                4 BRANISTE GEORGE BACAU
                5 BARAC MARIUS SIBIU
                6 TUTOVEANU RAZVAN BRASOV
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
                2 KROMEK IULIAN CUGIR
                3 PADURARIU COSTEL BRASOV
                4 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
                5 ANTAL DENES BRASOV
                6 BADULESCU RAFAEL GIURGIU
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
                2 MOTORGA DORIN TARGU MURES
                3 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
                4 NISTOR FLORIN COMANESTI
                5 BACANU PAULIAN BRASOV
                6 LORINCZ JOZSEF SFANTU GHEORGHE
                Gr.inferioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
                2 VLADOIU GELU BRASOV
                3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                4 VERES JANOS TARGU MURES
                5 FANCSALI KALMAN LUNCA DE SUS
                6 PERSA FLORIN SFANTU GHEORGHE
                Gr.inferioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 COCEAN VALER BARAOLT
                2 BENYOVSKI BELA SIBIU
                3 GALIU MIHAI BRASOV
                4 TICU DORIN BACAU
                5 JANOSI ATTILA TARGU MURES
                6 CINCA DANIEL CRAIOVA
                Gr.inferioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
                2 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
                3 OLAH OLIVER SFANTU GHEORGHE
                4 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
                5 SERBAN LIVIU ONESTI
                6 RADU CONSTANTIN SIBIU
                Gr.inferioara nr. 7
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
                2 NICA IONUT BRASOV
                3 POPA MIRCEA BRASOV
                4 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC
                5 URSULESCU IOAN BACAU
                6
                Gr.inferioara nr. 8
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 KAPOSTA VICTOR ARAD
                2 BARDOCZ SZILARD CAPENI
                3 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
                4 BADULESCU MARIO GIURGIU
                5 SABAU AUREL TARNAVENI
                6 GRAMA MIHAI AZUGA
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • La amatori grupele dacă se poate

                  Comentariu


                  • Postat în original de tokosp Vezi post
                    Inscrieri Începători - on 31.03.2017 at 20:29:00

                    1. Stefan Patrick, Brasov, 718 - 7,5 - A
                    2. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1091 - 7 - A
                    3. Movileanu Adrian, Brasov, 1243 - 5,5 - A
                    4. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1244 - 5,2 - AF
                    5. Darjan Daniel, Brasov, 1385 - 9 - A
                    6. Deak Sandor, Brasov, 1421 - 0 - A
                    7. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1561 - 6,5 - A
                    8. Mija Gheorghe, Fagaras, 1659 - 8 - A
                    9. Henegar Gabriel, Brasov, 1737 - 0 - A
                    10. Makai Peter, Brasov, 1796 - 0 - A
                    11. Veris Dumitru, Brasov, 1798 - 0 - A
                    12. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1891 - 0 - A
                    13. Lorincz Dan, Brasov, 2104 - 0 - A
                    14. Tanase Claudiu, Giurgiu, 2152 - 6 - A
                    15. Barbu Vasile, Brasov, 2405 - 0 - A
                    16. Veres Ionut, Brasov, 2539 - 0 - A
                    17. Makai Tivadar, Brasov, 3143 - 0 - A
                    18. Antonya Csaba, Brasov, 3217 - 0 - A
                    19. Wild Card, Romania, 4024 - 0 - A
                    20. Babes Razvan, Brasov, 4025 - 0 - A
                    21. Costache Marian, Brasov, 4026 - 0 - A
                    22. Balazs Tamas, Brasov, 4027 - 0 - A
                    23. Nistor Alin, Brasov, 4028 - 0 - A
                    24. Butnar Bogdan, Brasov, 4030 - 0 - A
                    -----------------------------------------
                    Lista de asteptare:
                    1. Constantin Mihai Sebastian, Brasov, 4031 - 0 - A
                    2. Bartha Ferenc, Baraolt, 1925 - 6 - A
                    3. Filip Cristi, Comanesti, 993 - 8,35 - A
                    4. Portariuc Gheorghe, Botosani, 962 - 6,93 - A
                    5. Popescu Lucian, Brasov, 4032 - 0 - A
                    6. Percec Dorian, Brasov

                    Wild Card: Portariuc Gheorghe


                    Inscrieri Avansați - on 31.03.2017 at 20:29:14

                    1. Negrean Ioan, Sibiu, 177 - 19,5 - A
                    2. Demeny Zoltan, Brasov, 182 - 18,13 - A
                    3. Cucu Cristin, Targoviste, 189 - 18,14 - AW
                    4. Avram Nicolae, Nedelea, 209 - 19,53 - A
                    5. Pralea Marius Dan, Botosani, 219 - 17,28 - A
                    6. Rusea Gheorghe, Breaza, 250 - 16,29 - A
                    7. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 270 - 19,61 - A
                    8. Ciky Cornel, Fagaras, 302 - 15,14 - AW
                    9. Matei Mirel, Brasov, 361 - 19,6 - A
                    10. Plaiasu Ion, Plopeni, 387 - 13,29 - A
                    11. Socaci Sorin, Panciu, 402 - 16,54 - A
                    12. Comsa Dan, Sibiu, 411 - 15,54 - A
                    13. Decean Darian, Sibiu, 412 - 15,21 - A
                    14. Dinu Adrian, Darmanesti, 421 - 13,19 - A
                    15. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 427 - 17,18 - A
                    16. Barbulescu Dan, Sibiu, 451 - 17,67 - A
                    17. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 471 - 16,45 - A
                    18. Kis Istvan, Brasov, 478 - 12,29 - AW
                    19. Pop Sabin, Targu Mures, 492 - 13,96 - A
                    20. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 493 - 12,57 - A
                    21. Morariu Marius, Sibiu, 509 - 13,64 - A
                    22. Bozosan Petre, Sibiu, 558 - 12,54 - A
                    23. Dumitrescu Sorin, Brasov, 562 - 11,5 - A
                    24. Pralea Constantin, Alba Iulia, 563 - 10,03 - AW
                    25. Gligor George, Sibiu, 596 - 17,2 - A
                    26. Fulop Laszlo, Targu Mures, 617 - 11,67 - A
                    27. Marica Dan, Brasov, 624 - 11,75 - A
                    28. Sterie Georgiana, Filipestii de Targ, 678 - 15,38 - AF
                    29. Ilie Octavian Marius, Brasov, 686 - 10,17 - A
                    30. Malene Petru, Fagaras, 694 - 10,25 - A
                    31. Loghin Florin, Brasov, 832 - 11 - A
                    32. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 834 - 14 - A
                    33. Rotariu Andrei, Sibiu, 838 - 10 - A
                    34. Covataru Loredan, Brasov, 848 - 11,13 - A
                    35. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 870 - 17,5 - A
                    36. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 901 - 16 - A
                    37. Tarau Vasile, Brasov, 940 - 13,83 - A
                    38. Sarcani Andrei, Targu Mures, 969 - 7,2 - AW
                    39. Elekes Hunor, Valea Scurta, 1060 - 16 - AJ
                    40. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 1138 - 14 - AJ
                    41. Lolea Toma, Fagaras, 1156 - 10 - A
                    42. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 1253 - 12 - A
                    43. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1263 - 12 - A
                    44. Serban Aurel, Fagaras, 1304 - 14 - A
                    45. Olteanu Mihai, Brasov, 1318 - 0 - A
                    46. Balan Claudia, Brasov, 1445 - 9 - AJF
                    47. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc, 1716 - 11 - A
                    48. Pietraru Dorian, Victoria, 2380 - 9 - A
                    -----------------------------------------
                    Lista de asteptare:
                    1. Vacaru Liviu, Victoria, 2131 - 12 - A
                    2. Zamfirache Ioan, Botosani, 531 - 12,58 - AW
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • Grupele la Avansați, care pot suferi modificări până mîine dimineață în cazul unor retrageri târzii sau absențe nemotivate:

                      Grupe inferioare Avansați - by Clasament
                      1 Negrean Ioan Bartha Zsolt Attila Dumitrache Gabriel Canea Kocsis Andras Covataru Loredan Vitos Fodor Istvan
                      2 Demeny Zoltan Barbulescu Dan Kis Istvan Malene Petru Fazakas Gergely Pietraru Dorian
                      3 Cucu Cristin Dinu Adrian Pop Sabin Loghin Florin Rotariu Andrei Lolea Toma
                      4 Avram Nicolae Decean Darian Tobosaru Gheorghe Ilie Octavian Marius Sass Imre Elekes Csaba
                      5 Pralea Marius Dan Comsa Dan Dumitrescu Sorin Sterie Georgiana Tarau Vasile Serban Aurel
                      6 Rusea Gheorghe Socaci Sorin Bozosan Petre Marica Dan Sarcani Andrei Olteanu Mihai
                      7 Bartha Istvan Zsolt Plaiasu Ion Morariu Marius Fulop Laszlo Elekes Hunor Balan Claudia
                      8 Ciky Cornel Matei Mirel Pralea Constantin Gligor George Toma Adrian Konczei Jozsef
                      Din viteza, le-am scăpat după clasament!

                      Grupele, ordonate după MP, mai jos:

                      Grupe inferioare Avansați - by MP
                      1 Bartha Istvan Zsolt Elekes Hunor Comsa Dan Konczei Jozsef Marica Dan Olteanu Mihai
                      2 Matei Mirel Sass Imre Sterie Georgiana Bozosan Petre Elekes Csaba Sarcani Andrei
                      3 Avram Nicolae Rusea Gheorghe Decean Darian Tobosaru Gheorghe Fulop Laszlo Pietraru Dorian
                      4 Negrean Ioan Dumitrache Gabriel Ciky Cornel Dinu Adrian Dumitrescu Sorin Balan Claudia
                      5 Cucu Cristin Gligor George Canea Kocsis Andras Kis Istvan Covataru Loredan Lolea Toma
                      6 Demeny Zoltan Bartha Zsolt Attila Toma Adrian Plaiasu Ion Loghin Florin Rotariu Andrei
                      7 Barbulescu Dan Socaci Sorin Serban Aurel Tarau Vasile Vitos Fodor Istvan Pralea Constantin
                      8 Fazakas Gergely Pralea Marius Dan Pop Sabin Morariu Marius Malene Petru Ilie Octavian Marius
                      Ultima editare de marcelgiosan; 31.mar.2017, 20:01.
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                        Grupele la Avansați, care pot suferi modificări până mîine dimineață în cazul unor retrageri târzii sau absențe nemotivate:

                        Grupe inferioare Avansați
                        1 Negrean Ioan Bartha Zsolt Attila Dumitrache Gabriel Canea Kocsis Andras Covataru Loredan Vitos Fodor Istvan
                        2 Demeny Zoltan Barbulescu Dan Kis Istvan Malene Petru Fazakas Gergely Pietraru Dorian
                        3 Cucu Cristin Dinu Adrian Pop Sabin Loghin Florin Rotariu Andrei Lolea Toma
                        4 Avram Nicolae Decean Darian Tobosaru Gheorghe Ilie Octavian Marius Sass Imre Elekes Csaba
                        5 Pralea Marius Dan Comsa Dan Dumitrescu Sorin Sterie Georgiana Tarau Vasile Serban Aurel
                        6 Rusea Gheorghe Socaci Sorin Bozosan Petre Marica Dan Sarcani Andrei Olteanu Mihai
                        7 Bartha Istvan Zsolt Plaiasu Ion Morariu Marius Fulop Laszlo Elekes Hunor Balan Claudia
                        8 Ciky Cornel Matei Mirel Pralea Constantin Gligor George Toma Adrian Konczei Jozsef
                        oare? miroase a 01.04...
                        FH: XIOM OMEGA IV PRO max
                        Blade: KAZAK
                        BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

                        Comentariu


                        • Postat în original de GeluBv Vezi post
                          La open si elite, să nu băgați pe GPS str Gospodarilor Brașov.

                          Sala este la limita cu brașovul, si apartine de Săcele.

                          Cei care vin din Nord (Sibiu, Miercurea Ciuc, etc)vin pe Centura Mare a brașovului si cand se termina, sub pod, faceti stânga, intrati pe Centura Săcele, la 200 m se vede Sala Arena.

                          Cei care vin dinspre Bucuresti-Sinaia , nu intrati pe niciunul din cele două poduri de la intrarea în Brașov, ci faceti dreapta , imediat stânga, intrati pe Centura Săcele si tot asa, la 200m vedeți Sala Arena.

                          Drumuri bune va doresc!
                          Si cei care vin din Sud, pe Rucar Bran?
                          Ca doar nu o sa ma duc prin Bucuresti, ca sa ajung la Bv.

                          Comentariu


                          • Se retrage Bakasz Tamas incepatori
                            13 Rules

                            Comentariu


                            • Postat în original de florin toma Vezi post
                              Si cei care vin din Sud, pe Rucar Bran?
                              Ca doar nu o sa ma duc prin Bucuresti, ca sa ajung la Bv.
                              Mergi spre iesirea din Brasov spre Bucuresti (Calea Bucuresti) si dupa ce cobori Podul ,imediat la dreapta,...treci pe sub ambele poduri si intri pe Centura Sacele,..200m e sala.
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • Inscrieri Începători - on 31.03.2017 at 22:25:53

                                1. Stefan Patrick, Brasov, 718 - 7,5 - A
                                2. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1091 - 7 - A
                                3. Movileanu Adrian, Brasov, 1243 - 5,5 - A
                                4. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1244 - 5,2 - AF
                                5. Darjan Daniel, Brasov, 1385 - 9 - A
                                6. Deak Sandor, Brasov, 1421 - 0 - A
                                7. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1561 - 6,5 - A
                                8. Mija Gheorghe, Fagaras, 1659 - 8 - A
                                9. Henegar Gabriel, Brasov, 1737 - 0 - A
                                10. Makai Peter, Brasov, 1796 - 0 - A
                                11. Veris Dumitru, Brasov, 1798 - 0 - A
                                12. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1891 - 0 - A
                                13. Lorincz Dan, Brasov, 2104 - 0 - A
                                14. Tanase Claudiu, Giurgiu, 2152 - 6 - A
                                15. Barbu Vasile, Brasov, 2405 - 0 - A
                                16. Veres Ionut, Brasov, 2539 - 0 - A
                                17. Makai Tivadar, Brasov, 3143 - 0 - A
                                18. Antonya Csaba, Brasov, 3217 - 0 - A
                                19. Wild Card, Romania, 4024 - 0 - A
                                20. Babes Razvan, Brasov, 4025 - 0 - A
                                21. Costache Marian, Brasov, 4026 - 0 - A
                                22. Nistor Alin, Brasov, 4028 - 0 - A
                                23. Butnar Bogdan, Brasov, 4030 - 0 - A
                                24. Constantin Mihai Sebastian, Brasov, 4031 - 0 - A
                                -----------------------------------------
                                Lista de asteptare:
                                1. Bartha Ferenc, Baraolt, 1925 - 6 - A
                                2. Filip Cristi, Comanesti, 993 - 8,35 - A
                                3. Portariuc Gheorghe, Botosani, 962 - 6,93 - A
                                4. Popescu Lucian, Brasov, 4032 - 0 - A
                                5. Percec Dorian, Brasov

                                Wild Card: Portariuc Gheorghe.

                                A intrat pe lista Constantin Mihai Sebastian - Brasov.
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X