Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brașov - 01.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna dimineata!

    In conditiile in care nu sunt absenti , mai mult de unul/grupa, (cu exceptia grupei de 5), grupele la Elite sunt urmatoarele:

    Grupe inferioare Elite

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    3 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    4 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    5 DUCEAC CATALIN BOTOSANI
    6 MINICA BELEMET BRASOV
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    2 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    4 MAROLA MIHAI BACAU
    5 MIGEA CORNEL SIBIU
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    2 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    3 KISS JANOS MIERCUREA CIUC
    4 COZMA CATALIN FALTICENI
    5 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
    6 SZEKERES LEVENTE BRASOV
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TUDORACHE VIOREL BUCURESTI
    2 CIUCA DAN PITESTI
    3 SINITA EUGEN BUCURESTI
    4 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC
    5 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    6 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Succes Gelu pentru ziua de astazi! Chiar daca e 1 aprilie, vei avea mult de munca. Bafta!

      Comentariu


      • Ma scuzati ca anunti retragerea asa de tarziu de la turneu, deoarece acum am ajuns acasa. Motivul, probleme medicale( in spital). Scuze. Nu am putut sa ajung, Kiss Janos, elite.
        Kiss

        Comentariu


        • Bafta organizatorilor si participantilor.
          Succes jucatorilor TT Concept Adial Targu Mures. Foarte numerosi, de altfel.
          Sa aveti un tuneu fain.
          Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
          https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
          Va rog sa aveti o viata frumoasa.

          Comentariu


          • Lista finală înscrieri by MP Avansati

            Inscrieri Avansați - on 01.04.2017 at 9:08:49

            1. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 270 - 19,61 - A
            2. Matei Mirel, Brasov, 361 - 19,6 - A
            3. Avram Nicolae, Nedelea, 209 - 19,53 - A
            4. Negrean Ioan, Sibiu, 177 - 19,5 - A
            5. Demeny Zoltan, Brasov, 182 - 18,13 - A
            6. Barbulescu Dan, Sibiu, 451 - 17,67 - A
            7. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 870 - 17,5 - A
            8. Pralea Marius Dan, Botosani, 219 - 17,28 - A
            9. Gligor George, Sibiu, 596 - 17,2 - A
            10. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 427 - 17,18 - A
            11. Socaci Sorin, Panciu, 402 - 16,54 - A
            12. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 471 - 16,45 - A
            13. Rusea Gheorghe, Breaza, 250 - 16,29 - A
            14. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 901 - 16 - A
            15. Elekes Hunor, Valea Scurta, 1060 - 16 - AJ
            16. Comsa Dan, Sibiu, 411 - 15,54 - A
            17. Sterie Georgiana, Filipestii de Targ, 678 - 15,38 - AF
            18. Decean Darian, Sibiu, 412 - 15,21 - A
            19. Ciky Cornel, Fagaras, 302 - 15,14 - AW
            20. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 834 - 14 - A
            21. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 1138 - 14 - AJ
            22. Serban Aurel, Fagaras, 1304 - 14 - A
            23. Pop Sabin, Targu Mures, 492 - 13,96 - A
            24. Tarau Vasile, Brasov, 940 - 13,83 - A
            25. Morariu Marius, Sibiu, 509 - 13,64 - A
            26. Plaiasu Ion, Plopeni, 387 - 13,29 - A
            27. Dinu Adrian, Darmanesti, 421 - 13,19 - A
            28. Zamfirache Ioan, Botosani, 531 - 12,58 - AW
            29. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 493 - 12,57 - A
            30. Bozosan Petre, Sibiu, 558 - 12,54 - A
            31. Kis Istvan, Brasov, 478 - 12,29 - AW
            32. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 1253 - 12 - A
            33. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1263 - 12 - A
            34. Marica Dan, Brasov, 624 - 11,75 - A
            35. Fulop Laszlo, Targu Mures, 617 - 11,67 - A
            36. Dumitrescu Sorin, Brasov, 562 - 11,5 - A
            37. Covataru Loredan, Brasov, 848 - 11,13 - A
            38. Loghin Florin, Brasov, 832 - 11 - A
            39. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc, 1716 - 11 - A
            40. Malene Petru, Fagaras, 694 - 10,25 - A
            41. Ilie Octavian Marius, Brasov, 686 - 10,17 - A
            42. Pralea Constantin, Alba Iulia, 563 - 10,03 - AW
            43. Rotariu Andrei, Sibiu, 838 - 10 - A
            44. Lolea Toma, Fagaras, 1156 - 10 - A
            45. Balan Claudia, Brasov, 1445 - 9 - AJF
            46. Pietraru Dorian, Victoria, 2380 - 9 - A
            47. Sarcani Andrei, Targu Mures, 969 - 7,2 - AW
            48. Olteanu Mihai, Brasov, 1318 - 0 - A
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • Grupe inferioare Avansați
              1 Bartha Istvan Zsolt Comsa Dan Sterie Georgiana Konczei Jozsef Elekes Csaba Olteanu Mihai
              2 Matei Mirel Elekes Hunor Decean Darian Kis Istvan Fulop Laszlo Pietraru Dorian
              3 Avram Nicolae Sass Imre Ciky Cornel Bozosan Petre Marica Dan Sarcani Andrei
              4 Negrean Ioan Rusea Gheorghe Canea Kocsis Andras Tobosaru Gheorghe Dumitrescu Sorin Lolea Toma
              5 Demeny Zoltan Dumitrache Gabriel Toma Adrian Zamfirache Ioan Covataru Loredan Rotariu Andrei
              6 Barbulescu Dan Socaci Sorin Serban Aurel Dinu Adrian Vitos Fodor Istvan Balan Claudia
              7 Fazakas Gergely Bartha Zsolt Attila Pop Sabin Morariu Marius Loghin Florin Pralea Constantin
              8 Pralea Marius Dan Gligor George Tarau Vasile Plaiasu Ion Malene Petru Ilie Octavian Marius
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • Turneul a inceput la 9.40 cu intarziere datorita dl Cucu Cristin Targoviste care este NEMOTIVAT.
                13 Rules

                Comentariu


                • Grupe inferioare Avansați

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
                  2-3
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  1-3
                  2
                  4
                  2 COMSA DAN SIBIU
                  3-2
                  3-0
                  3-2
                  3-1
                  2-3
                  4
                  2
                  3 STERIE GEORGIANA FILIPESTII DE TARG
                  3-0
                  0-3
                  3-0
                  2-3
                  3-2
                  3
                  3
                  4 KONCZEI JOZSEF TARGU SECUIESC
                  0-3
                  2-3
                  0-3
                  3-1
                  0-3
                  1
                  5 ELEKES CSABA VALEA SCURTA
                  0-3
                  1-3
                  3-2
                  1-3
                  0-3
                  1
                  6 OLTEANU MIHAI BRASOV
                  3-1
                  3-2
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 MATEI MIREL BRASOV
                  1-3
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  3-1
                  3
                  3
                  2 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA
                  3-1
                  3-1
                  3-0
                  2-3
                  3-0
                  4
                  1
                  3 DECEAN DARIAN SIBIU
                  3-2
                  1-3
                  3-2
                  3-0
                  3-2
                  4
                  2
                  4 KIS ISTVAN BRASOV
                  1-3
                  0-3
                  2-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  5 FULOP LASZLO TARGU MURES
                  0-3
                  3-2
                  0-3
                  3-0
                  1-3
                  2
                  4
                  6 PIETRARU DORIAN VICTORIA
                  1-3
                  0-3
                  2-3
                  1-3
                  3-1
                  1
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                  3-1
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  2 SASS IMRE MIERCUREA CIUC
                  1-3
                  2-3
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  3
                  3
                  3 CIKY CORNEL FAGARAS
                  1-3
                  3-2
                  3-0
                  0-3
                  3-1
                  3
                  2
                  4 BOZOSAN PETRE SIBIU
                  0-3
                  2-3
                  0-3
                  3-1
                  3-2
                  2
                  4
                  5 MARICA DAN BRASOV
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1-3
                  3-2
                  2
                  6 SARCANI ANDREI TARGU MURES
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  2-3
                  2-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 NEGREAN IOAN SIBIU
                  1-3
                  3-2
                  1-3
                  3-0
                  2-3
                  2
                  4
                  2 RUSEA GHEORGHE BREAZA
                  3-1
                  0-3
                  3-1
                  3-1
                  2-3
                  3
                  3
                  3 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC
                  2-3
                  3-0
                  1-3
                  3-0
                  0-3
                  2
                  4 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
                  3-1
                  1-3
                  3-1
                  3-1
                  3-2
                  4
                  1
                  5 DUMITRESCU SORIN BRASOV
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  3-1
                  1
                  6 LOLEA TOMA FAGARAS
                  3-2
                  3-2
                  3-0
                  2-3
                  1-3
                  3
                  2
                  Gr.inferioara nr. 5
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 DEMENY ZOLTAN BRASOV
                  1-3
                  1-3
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  2 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
                  3-1
                  3-1
                  2-3
                  2-3
                  3-0
                  3
                  4
                  3 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
                  3-1
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  4 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
                  3-2
                  3-2
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  3
                  3
                  5 COVATARU LOREDAN BRASOV
                  0-3
                  3-2
                  0-3
                  3-0
                  3-1
                  3
                  2
                  6 ROTARIU ANDREI SIBIU
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  1-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 6
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 BARBULESCU DAN SIBIU
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  1-3
                  3-1
                  3
                  3
                  2 SOCACI SORIN PANCIU
                  3-2
                  3-0
                  3-1
                  2-3
                  3-0
                  4
                  2
                  3 SERBAN AUREL FAGARAS
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4 DINU ADRIAN DARMANESTI
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  0-3
                  3-1
                  2
                  4
                  5 VITOS FODOR ISTVAN MIERCUREA CIUC
                  3-1
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  1-3
                  4
                  1
                  6 BALAN CLAUDIA BRASOV
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  1-3
                  3-1
                  2
                  Gr.inferioara nr. 7
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC
                  3-2
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  3-1
                  5
                  1
                  2 BARTHA ZSOLT ATTILA AITA MARE
                  2-3
                  3-2
                  3-1
                  0-3
                  2-3
                  2
                  3 POP SABIN TARGU MURES
                  0-3
                  2-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  4 MORARIU MARIUS SIBIU
                  2-3
                  1-3
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  3
                  2
                  5 LOGHIN FLORIN BRASOV
                  0-3
                  3-0
                  3-1
                  2-3
                  3-1
                  3
                  3
                  6 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
                  1-3
                  3-2
                  3-0
                  0-3
                  1-3
                  2
                  4
                  Gr.inferioara nr. 8
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 PRALEA MARIUS DAN BOTOSANI
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3-1
                  5
                  1
                  2 GLIGOR GEORGE SIBIU
                  0-3
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  3-2
                  4
                  2
                  3 TARAU VASILE BRASOV
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  0-3
                  1
                  4 PLAIASU ION PLOPENI
                  1-3
                  2-3
                  3-0
                  3-1
                  0-3
                  2
                  4
                  5 MALENE PETRU FAGARAS
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  6 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
                  1-3
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  3
                  Ultima editare de marcelgiosan; 01.apr.2017, 13:12.
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • Lista finală înscrieri by MP - Începători

                    Inscrieri Începători - on 01.04.2017 at 13:41:21

                    1. Darjan Daniel, Brasov, 1385 - 9 - A
                    2. Mija Gheorghe, Fagaras, 1659 - 8 - A
                    3. Stefan Patrick, Brasov, 718 - 7,5 - A
                    4. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1091 - 7 - A
                    5. Portariuc Gheorghe, Botosani, 962 - 6,93 - A
                    6. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1561 - 6,5 - A
                    7. Tanase Claudiu, Giurgiu, 2152 - 6 - A
                    8. Movileanu Adrian, Brasov, 1243 - 5,5 - A
                    9. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1244 - 5,2 - AF
                    10. Deak Sandor, Brasov, 1421 - 0 - A
                    11. Henegar Gabriel, Brasov, 1737 - 0 - A
                    12. Makai Peter, Brasov, 1796 - 0 - A
                    13. Veris Dumitru, Brasov, 1798 - 0 - A
                    14. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1891 - 0 - A
                    15. Lorincz Dan, Brasov, 2104 - 0 - A
                    16. Barbu Vasile, Brasov, 2405 - 0 - A
                    17. Veres Ionut, Brasov, 2539 - 0 - A
                    18. Makai Tivadar, Brasov, 3143 - 0 - A
                    19. Antonya Csaba, Brasov, 3217 - 0 - A
                    20. Babes Razvan, Brasov, 4025 - 0 - A
                    21. Costache Marian, Brasov, 4026 - 0 - A
                    22. Nistor Alin, Brasov, 4028 - 0 - A
                    23. Butnar Bogdan, Brasov, 4030 - 0 - A
                    24. Constantin Mihai Sebastian, Brasov, 4031 - 0 - A
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • Grupe inferioare Începători
                      1 Darjan Daniel Movileanu Adrian Stancovici Bianca Barbu Vasile Veres Ionut Constantin Mihai Sebastian
                      2 Mija Gheorghe Tanase Claudiu Deak Sandor Lorincz Dan Makai Tivadar Butnar Bogdan
                      3 Stefan Patrick Ficleanu Gabriel Henegar Gabriel Toma Dan Antonya Csaba Nistor Alin
                      4 Marin Bogdan Mihail Portariuc Gheorghe Makai Peter Veris Dumitru Babes Razvan Costache Marian
                      P.S. Șarpe curat. Nici o permutare!
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Grupe superioare Avansați
                        1 Olteanu Mihai Socaci Sorin Rusea Gheorghe Dumitrache Gabriel
                        2 Elekes Hunor Morariu Marius Zamfirache Ioan Dinu Adrian
                        3 Avram Nicolae Gligor George Barbulescu Dan Pralea Constantin
                        4 Tobosaru Gheorghe Comsa Dan Loghin Florin Plaiasu Ion
                        5 Toma Adrian Decean Darian Ilie Octavian Marius Bartha Istvan Zsolt
                        6 Vitos Fodor Istvan Ciky Cornel Sterie Georgiana Fulop Laszlo
                        7 Fazakas Gergely Lolea Toma Matei Mirel Bozosan Petre
                        8 Pralea Marius Dan Covataru Loredan Sass Imre Negrean Ioan
                        Ultima editare de marcelgiosan; 01.apr.2017, 13:11.
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • Grupe inferioare Open

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 HUTANU ALIN BRASOV
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          4
                          2
                          2 IVAN VALENTIN CAMPINA
                          3-0
                          3-0
                          3-2
                          3-0
                          3-1
                          5
                          1
                          3 BULUBASA NICUSOR COMANESTI
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          3-2
                          3
                          3
                          4 BRANISTE GEORGE BACAU
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          4
                          5 BARAC MARIUS SIBIU
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          0
                          6 TUTOVEANU RAZVAN BRASOV
                          1-3
                          1-3
                          2-3
                          1-3
                          3-2
                          1
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          4
                          1
                          2 KROMEK IULIAN CUGIR
                          3-0
                          2-3
                          3-2
                          2-3
                          3-0
                          3
                          3
                          3 PADURARIU COSTEL BRASOV
                          0-3
                          3-2
                          3-0
                          3-2
                          3-0
                          4
                          2
                          4 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          4
                          5 ANTAL DENES BRASOV
                          1-3
                          3-2
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          2
                          6 BADULESCU RAFAEL GIURGIU
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          Gr.inferioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          3-0
                          0-3
                          1
                          2 MOTORGA DORIN TARGU MURES
                          3-0
                          2-3
                          0-3
                          3-1
                          1-3
                          2
                          3 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
                          3-1
                          3-2
                          3-2
                          2-3
                          3-1
                          4
                          1
                          4 NISTOR FLORIN COMANESTI
                          3-1
                          3-0
                          2-3
                          2-3
                          3-1
                          3
                          3
                          5 BACANU PAULIAN BRASOV
                          0-3
                          1-3
                          3-2
                          3-2
                          3-1
                          3
                          2
                          6 LORINCZ JOZSEF SFANTU GHEORGHE
                          3-0
                          3-1
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          2
                          4
                          Gr.inferioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
                          3-2
                          3-1
                          3-1
                          3-1
                          1-3
                          4
                          2
                          2 VLADOIU GELU BRASOV
                          2-3
                          3-1
                          2-3
                          3-1
                          0-3
                          2
                          3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                          1-3
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          3
                          4 VERES JANOS TARGU MURES
                          1-3
                          3-2
                          0-3
                          3-2
                          2-3
                          2
                          4
                          5 FANCSALI KALMAN LUNCA DE SUS
                          1-3
                          1-3
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          0
                          6 PERSA FLORIN SFANTU GHEORGHE
                          3-1
                          3-0
                          0-3
                          3-2
                          3-0
                          4
                          1
                          Gr.inferioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 COCEAN VALER BARAOLT
                          3-2
                          2-3
                          2-3
                          2-3
                          3-0
                          2
                          4
                          2 BENYOVSKI BELA SIBIU
                          2-3
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          3 GALIU MIHAI BRASOV
                          3-2
                          3-0
                          1-3
                          3-1
                          3-1
                          4
                          2
                          4 TICU DORIN BACAU
                          3-2
                          3-2
                          3-1
                          3-1
                          3-1
                          5
                          1
                          5 JANOSI ATTILA TARGU MURES
                          3-2
                          3-0
                          1-3
                          1-3
                          3-1
                          3
                          3
                          6 CINCA DANIEL CRAIOVA
                          0-3
                          3-1
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          1
                          Gr.inferioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
                          1-3
                          3-0
                          2-3
                          3-2
                          3-2
                          3
                          3
                          2 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
                          3-1
                          2-3
                          0-3
                          3-2
                          3-0
                          3
                          2
                          3 OLAH OLIVER SFANTU GHEORGHE
                          0-3
                          3-2
                          0-3
                          3-2
                          2-3
                          2
                          4
                          4 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          5
                          1
                          5 SERBAN LIVIU ONESTI
                          2-3
                          2-3
                          2-3
                          1-3
                          3-1
                          1
                          6 RADU CONSTANTIN SIBIU
                          2-3
                          0-3
                          3-2
                          0-3
                          1-3
                          1
                          Gr.inferioara nr. 7
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
                          3-1
                          3-1
                          3-1
                          2-3
                          3
                          1
                          2 NICA IONUT BRASOV
                          1-3
                          3-2
                          3-0
                          3-2
                          3
                          2
                          3 POPA MIRCEA BRASOV
                          1-3
                          2-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC
                          1-3
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          3
                          5 URSULESCU IOAN BACAU
                          3-2
                          2-3
                          3-0
                          1-3
                          2
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 8
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 KAPOSTA VICTOR ARAD
                          0-3
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          4
                          2
                          2 BARDOCZ SZILARD CAPENI
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          2-3
                          3-1
                          4
                          1
                          3 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
                          1-3
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          3-2
                          3
                          3
                          4 BADULESCU MARIO GIURGIU
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          4
                          5 SABAU AUREL TARNAVENI
                          0-3
                          3-2
                          0-3
                          0-3
                          3-2
                          2
                          6 GRAMA MIHAI AZUGA
                          0-3
                          1-3
                          2-3
                          0-3
                          2-3
                          0


                          Grupe superioare Open

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 IVAN VALENTIN CAMPINA
                          2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
                          3 NISTOR FLORIN COMANESTI
                          4 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
                          2 GALIU MIHAI BRASOV
                          3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                          4 LORINCZ JOZSEF SFANTU GHEORGHE
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
                          2 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
                          3 JANOSI ATTILA TARGU MURES
                          4 VERES JANOS TARGU MURES
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 PERSA FLORIN SFANTU GHEORGHE
                          2 NICA IONUT BRASOV
                          3 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
                          4 COCEAN VALER BARAOLT
                          Gr.superioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TICU DORIN BACAU
                          2 KAPOSTA VICTOR ARAD
                          3 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC
                          4 OLAH OLIVER SFANTU GHEORGHE
                          Gr.superioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
                          2 HUTANU ALIN BRASOV
                          3 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
                          4 URSULESCU IOAN BACAU
                          Gr.superioara nr. 7
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
                          2 PADURARIU COSTEL BRASOV
                          3 BULUBASA NICUSOR COMANESTI
                          4 BADULESCU MARIO GIURGIU
                          Gr.superioara nr. 8
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
                          2 BACANU PAULIAN BRASOV
                          3 KROMEK IULIAN CUGIR
                          4 BRANISTE GEORGE BACAU
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • Cei de la Elite au inceput la orele 13,15

                            Grupe inferioare Elite

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
                            2 DINCA DANIEL BUCURESTI
                            3 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
                            4 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
                            5 DUCEAC CATALIN BOTOSANI
                            6 MINICA BELEMET BRASOV
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 PETRESCU LIVIU PITESTI
                            2 MACOVEI LIVIU BRASOV
                            3 PANEA OVIDIU BUCURESTI
                            4 MAROLA MIHAI BACAU
                            5 MIGEA CORNEL SIBIU
                            6
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 TOMA FLORIN PITESTI
                            2 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
                            3 KISS JANOS MIERCUREA CIUC
                            4 COZMA CATALIN FALTICENI
                            5 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
                            6 SZEKERES LEVENTE BRASOV
                            Gr.inferioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 TUDORACHE VIOREL BUCURESTI
                            2 CIUCA DAN PITESTI
                            3 SINITA EUGEN BUCURESTI
                            4 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC
                            5 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
                            6 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
                            Ultima editare de FlorinBN; 01.apr.2017, 13:54.
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • Hai Nea' Misu!!!! Sper ca nu te-ai pensionat si de la tenis. Iti tin pumnii!!! UNGURU'

                              Comentariu


                              • Grupe superioare Avansați

                                Gr.superioara nr. 1
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 OLTEANU MIHAI BRASOV
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                2 SOCACI SORIN PANCIU
                                0-3
                                3-2
                                1-3
                                1
                                3 RUSEA GHEORGHE BREAZA
                                0-3
                                2-3
                                1-3
                                0
                                4 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
                                0-3
                                3-1
                                3-1
                                2
                                2
                                Gr.superioara nr. 2
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA
                                3-1
                                3-1
                                3-2
                                3
                                1
                                2 MORARIU MARIUS SIBIU
                                1-3
                                2-3
                                1-3
                                0
                                3 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
                                1-3
                                3-2
                                0-3
                                1
                                4 DINU ADRIAN DARMANESTI
                                2-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                2
                                Gr.superioara nr. 3
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                3
                                1
                                2 GLIGOR GEORGE SIBIU
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                2
                                3 BARBULESCU DAN SIBIU
                                0-3
                                1-3
                                3-0
                                1
                                4 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
                                1-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                Gr.superioara nr. 4
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
                                2-3
                                3-2
                                2-3
                                1
                                2 COMSA DAN SIBIU
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                3 LOGHIN FLORIN BRASOV
                                2-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                4 PLAIASU ION PLOPENI
                                3-2
                                0-3
                                3-1
                                2
                                2
                                Gr.superioara nr. 5
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
                                3-1
                                3-0
                                1-3
                                2
                                2
                                2 DECEAN DARIAN SIBIU
                                1-3
                                3-1
                                1-3
                                1
                                3 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
                                0-3
                                1-3
                                3-0
                                1
                                4 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
                                3-1
                                3-1
                                0-3
                                2
                                1
                                Gr.superioara nr. 6
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 VITOS FODOR ISTVAN MIERCUREA CIUC
                                3-2
                                2-3
                                3-1
                                2
                                2
                                2 CIKY CORNEL FAGARAS
                                2-3
                                2-3
                                3-1
                                1
                                3 STERIE GEORGIANA FILIPESTII DE TARG
                                3-2
                                3-2
                                3-0
                                3
                                1
                                4 FULOP LASZLO TARGU MURES
                                1-3
                                1-3
                                0-3
                                0
                                Gr.superioara nr. 7
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC
                                3-0
                                0-3
                                3-1
                                2
                                2
                                2 LOLEA TOMA FAGARAS
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                0
                                3 MATEI MIREL BRASOV
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                3
                                1
                                4 BOZOSAN PETRE SIBIU
                                1-3
                                3-2
                                1-3
                                1
                                Gr.superioara nr. 8
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 PRALEA MARIUS DAN BOTOSANI
                                1-3
                                3-2
                                3-1
                                2
                                2 COVATARU LOREDAN BRASOV
                                3-1
                                0-3
                                3-1
                                2
                                2
                                3 SASS IMRE MIERCUREA CIUC
                                2-3
                                3-0
                                3-2
                                2
                                1
                                4 NEGREAN IOAN SIBIU
                                1-3
                                1-3
                                2-3
                                0
                                Calificati in eliminatorii - Avansați
                                1 Olteanu Mihai Dumitrache Gabriel
                                2 Elekes Hunor Dinu Adrian
                                3 Avram Nicolae Gligor George
                                4 Comsa Dan Plaiasu Ion
                                5 Bartha Istvan Zsolt Toma Adrian
                                6 Sterie Georgiana Vitos Fodor Istvan
                                7 Matei Mirel Fazakas Gergely
                                8 Sass Imre Covataru Loredan
                                Ultima editare de marcelgiosan; 01.apr.2017, 17:19.
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X