Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brașov - 01.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Grupe inferioare Elite

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 DUCEAC CATALIN BOTOSANI
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    6 MINICA BELEMET BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4 MAROLA MIHAI BACAU
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 MIGEA CORNEL SIBIU
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    4
    2
    2 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    3 KISS JANOS MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 COZMA CATALIN FALTICENI
    0-3
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    3
    5 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    6 SZEKERES LEVENTE BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TUDORACHE VIOREL BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 CIUCA DAN PITESTI
    2-3
    3-0
    3-2
    1-3
    2-3
    2
    3 SINITA EUGEN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
    4 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC
    2-3
    2-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    5 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    0-3
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    3
    6 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
    1-3
    3-2
    2-3
    3-2
    1-3
    2
    4
    Grupe superioare Elite

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    2 SINITA EUGEN BUCURESTI
    3 COZMA CATALIN FALTICENI
    4 MIGEA CORNEL SIBIU
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    3 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    4 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
    2 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    4 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TUDORACHE VIOREL BUCURESTI
    2 TOMA FLORIN PITESTI
    3 MAROLA MIHAI BACAU
    4 DUCEAC CATALIN BOTOSANI
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Grupe superioare Open

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 IVAN VALENTIN CAMPINA
      3-1
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      3 NISTOR FLORIN COMANESTI
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      4 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      2 GALIU MIHAI BRASOV
      3-0
      1-3
      2-3
      1
      3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
      3-2
      3-1
      1-3
      2
      2
      4 LORINCZ JOZSEF SFANTU GHEORGHE
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      1
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
      3-2
      1-3
      0-3
      1
      3 JANOSI ATTILA TARGU MURES
      0-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      4 VERES JANOS TARGU MURES
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PERSA FLORIN SFANTU GHEORGHE
      3-2
      2-3
      3-1
      2
      2 NICA IONUT BRASOV
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      3 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
      3-2
      3-0
      2
      4 COCEAN VALER BARAOLT
      1-3
      3-0
      1
      Gr.superioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TICU DORIN BACAU
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      2 KAPOSTA VICTOR ARAD
      3-0
      3-0
      1-3
      2
      2
      3 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 OLAH OLIVER SFANTU GHEORGHE
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      Gr.superioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 HUTANU ALIN BRASOV
      3-2
      3-1
      2-3
      2
      2
      3 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      4 URSULESCU IOAN BACAU
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      Gr.superioara nr. 7
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
      3-1
      3-2
      0-3
      2
      2 PADURARIU COSTEL BRASOV
      1-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      3 BULUBASA NICUSOR COMANESTI
      2-3
      2-3
      0-3
      0
      4 BADULESCU MARIO GIURGIU
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      1
      Gr.superioara nr. 8
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 BACANU PAULIAN BRASOV
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      3 KROMEK IULIAN CUGIR
      0-3
      3-0
      2-3
      1
      4 BRANISTE GEORGE BACAU
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
        Succes Gelu pentru ziua de astazi! Chiar daca e 1 aprilie, vei avea mult de munca. Bafta!
        Baieti din gr.inf. au avut grija ca de 1 Aprilie sa-l greveze de multe sarcini !
        Ca si pe mine de alfel!

        Comentariu


        • Eliminatorii Avansați

          1. Olteanu Mihai
          -------------------- Olteanu Mihai 3-0
          16. Dinu Adrian
          ---------------------------------------- Olteanu Mihai 3-1
          9. Fazakas Gergely
          -------------------- Sass Imre 3-1
          8. Sass Imre
          ------------------------------------------------------------ Olteanu Mihai 3-0
          5. Bartha Istvan Zsolt
          -------------------- Vitos Fodor Istvan 3-0
          12. Vitos Fodor Istvan
          ---------------------------------------- Comsa Dan 3-1
          13. Gligor George
          -------------------- Comsa Dan 3-2
          4. Comsa Dan

          . -------------------------------------------------------------------------------- Olteanu Mihai 3-0

          3. Avram Nicolae
          -------------------- Avram Nicolae 3-1
          14. Plaiasu Ion
          ---------------------------------------- Toma Adrian 3-2
          11. Toma Adrian
          -------------------- Toma Adrian 3-2
          6. Sterie Georgiana
          ------------------------------------------------------------ Toma Adrian 3-2
          7. Matei Mirel
          -------------------- Covataru Loredan 3-1
          10. Covataru Loredan
          ---------------------------------------- Elekes Hunor 3-0
          15. Dumitrache Gabriel
          -------------------- Elekes Hunor 3-0
          2. Elekes Hunor
          Ultima editare de marcelgiosan; 01.apr.2017, 19:14.
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • Grupe inferioare Începători

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 DARJAN DANIEL BRASOV
            3-1
            3-0
            3-2
            3-0
            3-1
            5
            1
            2 MOVILEANU ADRIAN BRASOV
            1-3
            3-1
            0-3
            3-2
            1-3
            2
            3 STANCOVICI BIANCA TARGU MURES
            0-3
            1-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            4 BARBU VASILE BRASOV
            2-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3-1
            4
            2
            5 VERES IONUT BRASOV
            0-3
            2-3
            3-0
            0-3
            3-2
            2
            4
            6 CONSTANTIN MIHAI SEBASTIAN BRASOV
            1-3
            3-1
            3-0
            1-3
            2-3
            2
            3
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 MIJA GHEORGHE FAGARAS
            3-1
            1-3
            1-3
            2-3
            3-0
            2
            4
            2 TANASE CLAUDIU GIURGIU
            1-3
            1-3
            1-3
            2-3
            0-3
            0
            3 DEAK SANDOR BRASOV
            3-1
            3-1
            3-1
            3-0
            3-0
            5
            1
            4 LORINCZ DAN BRASOV
            3-1
            3-1
            1-3
            3-1
            3-0
            4
            2
            5 MAKAI TIVADAR BRASOV
            3-2
            3-2
            0-3
            1-3
            3-0
            3
            3
            6 BUTNAR BOGDAN BRASOV
            0-3
            3-0
            0-3
            0-3
            0-3
            1
            Gr.inferioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 STEFAN PATRICK BRASOV
            3-0
            3-2
            2-3
            3-0
            3-0
            4
            2
            2 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
            0-3
            1-3
            1-3
            3-2
            3-0
            2
            4
            3 HENEGAR GABRIEL BRASOV
            2-3
            3-1
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            1
            4 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
            3-2
            3-1
            1-3
            3-1
            3-0
            4
            3
            5 ANTONYA CSABA BRASOV
            0-3
            2-3
            0-3
            1-3
            3-2
            1
            6 NISTOR ALIN BRASOV
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            2-3
            0
            Gr.inferioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
            2-3
            1-3
            0-3
            1-3
            1-3
            0
            2 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
            3-2
            0-3
            0-3
            2-3
            2-3
            1
            3 MAKAI PETER BRASOV
            3-1
            3-0
            0-3
            3-0
            3-0
            4
            2
            4 VERIS DUMITRU BRASOV
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            5
            1
            5 BABES RAZVAN BRASOV
            3-1
            3-2
            0-3
            0-3
            1-3
            2
            4
            6 COSTACHE MARIAN BRASOV
            3-1
            3-2
            0-3
            0-3
            3-1
            3
            3
            Calificati in superioare - Începători
            1 Darjan Daniel Barbu Vasile Constantin Mihai Sebastian Veres Ionut
            2 Deak Sandor Lorincz Dan Makai Tivadar Mija Gheorghe
            3 Henegar Gabriel Stefan Patrick Toma Dan Ficleanu Gabriel
            4 Veris Dumitru Makai Peter Costache Marian Babes Razvan
            Ultima editare de marcelgiosan; 01.apr.2017, 17:25.
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • Succes in continuare prahovenilor

              Comentariu


              • Grupe superioare Începători
                1 Darjan Daniel Makai Peter Toma Dan Mija Gheorghe
                2 Deak Sandor Barbu Vasile Costache Marian Ficleanu Gabriel
                3 Henegar Gabriel Lorincz Dan Constantin Mihai Sebastian Babes Razvan
                4 Veris Dumitru Stefan Patrick Makai Tivadar Veres Ionut
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • Noi la open suntem în semifinale
                  Hutanu Alin- Bardocz Szilard
                  Lorincz Jozsef- Cocean Valer sau Kaposta Victor

                  Rezultatele o sa le pun in seara aceasta pt ca nu vrea wi fi să mai funcționeze.
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • Finala la open Bardocz Szilard -Lorincz Kozsef
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Pentru nerabdatori atașez poze cu superioare de la Elite si eliminatorii.
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • Baietii din Bacau felicita organizatorii pt efortul depus in buna desfășurare a concursului.

                        Comentariu


                        • Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • Grupe superioare Începători

                            Gr.superioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 DARJAN DANIEL BRASOV
                            1-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            2 MAKAI PETER BRASOV
                            3-1
                            3-2
                            3-1
                            3
                            1
                            3 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
                            3-0
                            2-3
                            3-0
                            2
                            2
                            4 MIJA GHEORGHE FAGARAS
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 DEAK SANDOR BRASOV
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 BARBU VASILE BRASOV
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 COSTACHE MARIAN BRASOV
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            4 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            Gr.superioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 HENEGAR GABRIEL BRASOV
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            3
                            1
                            2 LORINCZ DAN BRASOV
                            0-3
                            3-1
                            3-1
                            2
                            2
                            3 CONSTANTIN MIHAI SEBASTIAN BRASOV
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            4 BABES RAZVAN BRASOV
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 VERIS DUMITRU BRASOV
                            1-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            2 STEFAN PATRICK BRASOV
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            3 MAKAI TIVADAR BRASOV
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            4 VERES IONUT BRASOV
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • Eliminatorii Începători

                              1. Makai Peter
                              -------------------- Barbu Vasile 3-0
                              8. Barbu Vasile
                              ---------------------------------------- Stefan Patrick 3-1
                              5. Lorincz Dan
                              -------------------- Stefan Patrick 3-0
                              4. Stefan Patrick
                              ------------------------------------------------------------ Deak Sandor 3-0
                              3. Henegar Gabriel
                              -------------------- Veris Dumitru 3-0
                              6. Veris Dumitru
                              ---------------------------------------- Deak Sandor 3-0
                              7. Toma Dan
                              -------------------- Deak Sandor 3-1
                              2. Deak Sandor
                              Ultima editare de marcelgiosan; 01.apr.2017, 20:16.
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • Eliminatorii Avansați

                                1. Olteanu Mihai
                                -------------------- Olteanu Mihai 3-0
                                16. Dinu Adrian
                                ---------------------------------------- Olteanu Mihai 3-1
                                9. Fazakas Gergely
                                -------------------- Sass Imre 3-1
                                8. Sass Imre
                                ------------------------------------------------------------ Olteanu Mihai 3-0
                                5. Bartha Istvan Zsolt
                                -------------------- Vitos Fodor Istvan 3-0
                                12. Vitos Fodor Istvan
                                ---------------------------------------- Comsa Dan 3-1
                                13. Gligor George
                                -------------------- Comsa Dan 3-2
                                4. Comsa Dan

                                . -------------------------------------------------------------------------------- Olteanu Mihai 3-0

                                3. Avram Nicolae
                                -------------------- Avram Nicolae 3-1
                                14. Plaiasu Ion
                                ---------------------------------------- Toma Adrian 3-2
                                11. Toma Adrian
                                -------------------- Toma Adrian 3-2
                                6. Sterie Georgiana
                                ------------------------------------------------------------ Toma Adrian 3-2
                                7. Matei Mirel
                                -------------------- Covataru Loredan 3-1
                                10. Covataru Loredan
                                ---------------------------------------- Elekes Hunor 3-0
                                15. Dumitrache Gabriel
                                -------------------- Elekes Hunor 3-0
                                2. Elekes Hunor
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X