Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brașov - 01.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La Avansati turneul s-a terminat la 19.30.
    1 Olteanu Mihai
    2 Toma Adrian
    3 -4 Cosma Dan
    Elekes Hunor
    5-8
    Sass Imre
    Vitos Fodor
    Avram Nicolae
    Covataru Loredan
    13 Rules

    Comentariu


    • Clasament Avansați

      1. Olteanu Mihai - Brasov
      2. Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
      3 -- 4
      Comsa Dan - Sibiu
      Elekes Hunor - Valea Scurta
      5 -- 8
      Sass Imre - Miercurea Ciuc
      Avram Nicolae - Nedelea
      Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc
      Covataru Loredan - Brasov
      9 -- 16
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Sterie Georgiana - Filipestii de Targ
      Gligor George - Sibiu
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      Matei Mirel - Brasov
      17 -- 2v gr.sup.
      Pralea Marius Dan - Botosani
      18 -- 25 1v gr.sup.
      Barbulescu Dan - Sibiu
      Socaci Sorin - Panciu
      Decean Darian - Sibiu
      Ciky Cornel - Fagaras
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Bozosan Petre - Sibiu
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Negrean Ioan - Sibiu
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Morariu Marius - Sibiu
      Fulop Laszlo - Targu Mures
      Loghin Florin - Brasov
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Lolea Toma - Fagaras
      33 -- 37 2v gr.inf.
      Demeny Zoltan - Brasov
      Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
      Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
      Marica Dan - Brasov
      Balan Claudia - Brasov
      38 -- 43 1v gr.inf.
      Tarau Vasile - Brasov
      Kis Istvan - Brasov
      Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
      Elekes Csaba - Valea Scurta
      Dumitrescu Sorin - Brasov
      Pietraru Dorian - Victoria
      44 -- 48 0v gr.inf.
      Serban Aurel - Fagaras
      Pop Sabin - Targu Mures
      Malene Petru - Fagaras
      Rotariu Andrei - Sibiu
      Sarcani Andrei - Targu Mures
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • 1 ivan valentin,83
        -------------------- ivan valentin,83 3-2
        16 istrate cristian,94
        ---------------------------------------- bardocz szilard,224 2-3
        9 padurariu costel,100
        -------------------- bardocz szilard,224 0-3
        8 bardocz szilard,224
        ------------------------------------------------------------ bardocz szilard,224 3-1
        5 olah oliver,1021
        -------------------- hutanu alin,75 1-3
        12 hutanu alin,75
        ---------------------------------------- hutanu alin,75 3-1
        13 janosi attila,221
        -------------------- persa florin,1259 0-3
        4 persa florin,1259

        -------------------------------------------------------------------------------- 1 bardocz szilard,224

        3 munteanu octavian,79
        -------------------- cocean valer,226 0-3
        14 cocean valer,226
        ---------------------------------------- kaposta victor,59 2-3
        11 kaposta victor,59
        -------------------- kaposta victor,59 3-2
        6 bleoca marius,310
        ------------------------------------------------------------ lorincz jozsef,3432 0-3
        7 badulescu mario,400
        -------------------- badulescu mario,400 3-1
        10 braniste george,105
        ---------------------------------------- lorincz jozsef,3432 0-3
        15 nistor florin,151
        -------------------- lorincz jozsef,3432 2-3
        2 lorincz jozsef,3432
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Felicitari, Nea' Misu!!!!!!!

          Comentariu


          • Enciu -Macovei 3-1
            Petrescu-Marola 3-0
            Dumitrescu-Tudorache 1-3
            Sinita-Sufletel 2-3

            Enciu-Petrescu 3-0
            Tudorache-Sufletel 3-2

            Finala
            Enciu-Tudorache
            Ultima editare de GeluBv; 01.apr.2017, 20:00.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • Clasament Începători

              1. Deak Sandor - Brasov
              2. Stefan Patrick - Brasov
              3 -- 4
              Veris Dumitru - Brasov
              Barbu Vasile - Brasov
              5 -- 8
              Toma Dan - Sfantu Gheorghe
              Lorincz Dan - Brasov
              Henegar Gabriel - Brasov
              Makai Peter - Brasov
              9 -- 12 1v gr.sup.
              Darjan Daniel - Brasov
              Ficleanu Gabriel - Giurgiu
              Makai Tivadar - Brasov
              Constantin Mihai Sebastian - Brasov
              13 -- 16 0v gr.sup.
              Mija Gheorghe - Fagaras
              Veres Ionut - Brasov
              Babes Razvan - Brasov
              Costache Marian - Brasov
              17 -- 2v gr.inf.
              Movileanu Adrian - Brasov
              18 -- 20 1v gr.inf.
              Portariuc Gheorghe - Botosani
              Antonya Csaba - Brasov
              Butnar Bogdan - Brasov
              21 -- 24 0v gr.inf.
              Marin Bogdan Mihail - Bacau
              Tanase Claudiu - Giurgiu
              Stancovici Bianca - Targu Mures
              Nistor Alin - Brasov
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • Finala Elite
                Enciu-Tudorache 3-1
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • Felicitări organizatorilor de la avansați şi începatori,a fost un turneu reusit.
                  Felicitări câstigătorilor

                  Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • Eliminatorii Elite
                    1. Enciu Alexandru
                    -------------------- Enciu Alexandru 3-1
                    8. Macovei Liviu
                    ---------------------------------------- Enciu Alexandru 3-0
                    5. Petrescu Liviu
                    -------------------- Petrescu Liviu 3-0
                    4. Marola Mihai
                    ------------------------------------------------------------ Enciu Alexandru 3-1
                    3. Dumitrescu Cornel
                    -------------------- Tudorache Viorel 3-0
                    6. Tudorache Viorel
                    ---------------------------------------- Tudorache Viorel 3-2
                    7. Sinita Eugen
                    -------------------- Sufletel Radu 3-2
                    2. Sufletel Radu


                    Clasament Elite

                    1. Enciu Alexandru - Slobozia
                    2. Tudorache Viorel - Bucuresti
                    3 -- 4
                    Petrescu Liviu - Pitesti
                    Sufletel Radu - Alba Iulia
                    5 -- 8
                    Macovei Liviu - Brasov
                    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
                    Marola Mihai - Bacau
                    Sinita Eugen - Bucuresti
                    9 -- 13 1v gr.sup.
                    Toma Florin - Pitesti
                    Dinca Daniel - Bucuresti
                    Fratila Robert - Filipestii de Targ
                    Migea Cornel - Sibiu
                    Lunca Razvan - Tarnaveni
                    14 -- 16 0v gr.sup.
                    Cozma Catalin - Falticeni
                    Duceac Catalin - Botosani
                    Dascalasu Viorel - Bucuresti
                    17 -- 2v gr.inf.
                    Ciuca Dan - Pitesti
                    18 -- 20 1v gr.inf.
                    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
                    Incze Levente - Miercurea Ciuc
                    Szekeres Levente - Brasov
                    21 -- 23 0v gr.inf.
                    Panea Ovidiu - Bucuresti
                    Kiss Janos - Miercurea Ciuc
                    Minica Belemet - Brasov
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Finala la Elite se incarca aici (merita vizionata)

                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • Eliminatorii Open

                        1. Ivan Valentin
                        -------------------- Ivan Valentin 3-2
                        16. Istrate Cristian
                        ---------------------------------------- Bardocz Szilard 3-2
                        9. Padurariu Costel
                        -------------------- Bardocz Szilard 3-0
                        8. Bardocz Szilard
                        ------------------------------------------------------------ Bardocz Szilard 3-1
                        5. Olah Oliver
                        -------------------- Hutanu Alin 3-1
                        12. Hutanu Alin
                        ---------------------------------------- Hutanu Alin 3-1
                        13. Janosi Attila
                        -------------------- Persa Florin 3-0
                        4. Persa Florin

                        . -------------------------------------------------------------------------------- Bardocz Szilard 3-2

                        3. Munteanu Octavian
                        -------------------- Cocean Valer 3-0
                        14. Cocean Valer
                        ---------------------------------------- Kaposta Victor 3-2
                        11. Kaposta Victor
                        -------------------- Kaposta Victor 3-2
                        6. Bleoca Marius
                        ------------------------------------------------------------ Lorincz Jozsef 3-0
                        7. Badulescu Mario
                        -------------------- Badulescu Mario 3-1
                        10. Braniste George
                        ---------------------------------------- Lorincz Jozsef 3-0
                        15. Nistor Florin
                        -------------------- Lorincz Jozsef 3-2
                        2. Lorincz Jozsef
                        Ultima editare de FlorinBN; 01.apr.2017, 21:41.
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • Clasament Open

                          1. Bardocz Szilard - Capeni
                          2. Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
                          3 -- 4
                          Hutanu Alin - Brasov
                          Kaposta Victor - Arad
                          5 -- 8
                          Ivan Valentin - Campina
                          Badulescu Mario - Giurgiu
                          Persa Florin - Sfantu Gheorghe
                          Cocean Valer - Baraolt
                          9 -- 16
                          Padurariu Costel - Brasov
                          Nistor Florin - Comanesti
                          Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
                          Bleoca Marius - Tarnaveni
                          Istrate Cristian - Bucuresti
                          Braniste George - Bacau
                          Janosi Attila - Targu Mures
                          Munteanu Octavian - Tecuci
                          17 -- 19 2v gr.sup.
                          Petho Mihaly - Racosu de Sus
                          Vlase Gheorghe - Slobozia
                          Ursulescu Ioan - Bacau
                          20 -- 25 1v gr.sup.
                          Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
                          Neagoe Costin - Bucuresti
                          Kromek Iulian - Cugir
                          Galiu Mihai - Brasov
                          Ticu Dorin - Bacau
                          Veres Janos - Targu Mures
                          26 -- 32 0v gr.sup.
                          Rojnita Sebastian - Bacau
                          Nica Ionut - Brasov
                          Bulubasa Nicusor - Comanesti
                          Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
                          Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
                          Pelaghie Ioan - Targu Mures
                          Bacanu Paulian - Brasov
                          33 -- 36 2v gr.inf.
                          Vladoiu Gelu - Brasov
                          Motorga Dorin - Targu Mures
                          Antal Denes - Brasov
                          Sabau Aurel - Tarnaveni
                          37 -- 41 1v gr.inf.
                          Stanciulescu Bogdan - Brasov
                          Serban Liviu - Onesti
                          Radu Constantin - Sibiu
                          Cinca Daniel - Craiova
                          Tutoveanu Razvan - Brasov
                          42 -- 47 0v gr.inf.
                          Benyovski Bela - Sibiu
                          Popa Mircea - Brasov
                          Barac Marius - Sibiu
                          Fancsali Kalman - Lunca de Sus
                          Grama Mihai - Azuga
                          Badulescu Rafael - Giurgiu
                          TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                          Rule no.1 - The ball must reach the table
                          Rule no.2 - The ball will return on the table


                          Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                          Comentariu


                          • Ultima editare de marcelgiosan; 01.apr.2017, 22:13.

                            Comentariu


                            • Cateva instantanee din timpul turneului si dupa
                              upload an image

                              Comentariu


                              • buna seara tuturor.am ajuns cu bine acasa si sper ca la fel toata lumea.un turneu( elite si open)bine organizat,cursiv cu meciuri interesante.felicitari castigatorilor,felicitari participantilor si multe felicitari echipei tehnice si gelu vladoiu.am o mica rectificare :in eliminatorii la elite tudorache-dumitrescu 3-1.eu am luat primul set dupa care mi-am revenit si a castigat cel mai bun.o duminica frumoasa tuturor si sa auzim de bine.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X