Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Piatra Neamț - 08.04.2017 --- ok cls

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Piatra Neamț - 08.04.2017 --- ok cls

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Piatra Neamț - Sâmbătă 08.04.2017

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2017



    LOCALITATEA: Piatra Neamț, str. Ștefan cel Mare, nr. 67;
    DATA: Sâmbătă 08 Aprilie 2017;
    CATEGORII: Open/Amatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Colegiului Tehnic Forestier - Piatra Neamț;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 3 mese (Donic Waldner 25 și 300);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    SPAȚIU DE JOC: 150 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: mochetă;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 20 Lei, Copii sub 14 ani - 10 lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură apă plată – 2 litri, grătar, șpritz, o alună, o scobitoare americană ;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    MATERIALE PROMOȚIONALE:
    Tricoul Oficial WTTD - AmaTur România: (aprox. 30-40% din numărul locurilor) sub formă de tombolă;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 06.04.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Open/Amatori – maxim 18 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Dan Andrei, tel. 0744.379.756;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Dumitrescu Dan, tel. 0744.969.987;
    SPONSOR OFICIAL:
    IVAR,
    www.ivar-group.com.ro
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    www.vivasportshop.ro;
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    Ultima editare de marcelgiosan; 26.mar.2017, 19:23.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Rezervat inscrieri si clasament.

    Inscrieri Open/Amatori - on 09.04.2017 at 09:26:46

    1. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 110 - 26,61 - O
    2. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 3448 - 22 - O
    3. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 206 - 19,58 - A
    4. Dan Andrei, Piatra Neamt, 478 - 18,58 - AW
    5. Atomei Armand, Piatra Neamt, 593 - 18,25 - AW
    6. Gatea Marius, Piatra Neamt, 1632 - 17 - AW
    7. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 456 - 16,46 - A
    8. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 582 - 15,6 - AW
    9. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 829 - 15,17 - A
    10. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 765 - 12,33 - A
    11. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 2815 - 6 - AI
    12. Golai Gheorghe, Piatra Neamt, 4001 - 0 - A
    13. Tabacaru Gheorghe, Piatra Neamt, 4002 - 0 - A
    14. Amariei Vasile Lucian, Piatra Neamt, 4005 - 0 - A
    15. Radu Dragos, Targoviste, 4006 - 0 - A



    Clasament Open/Amatori

    1. Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    2. Buruiana Petru - Piatra Neamt
    3 -- 4
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    5 -- 8
    Gatea Marius - Piatra Neamt
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    Golai Gheorghe - Piatra Neamt
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
    Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
    Amariei Vasile Lucian - Piatra Neamt
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Tabacaru Gheorghe - Piatra Neamt
    Radu Dragos - Targoviste
    15 -- 0v gr.inf.
    Turcu Viorel - Piatra Neamt

    Nu au fost absenti nemotivati.
    Ultima editare de darksideofthemoon; 09.apr.2017, 08:28.
    blade: btf amultart
    fh: acuda blue p1
    bh: rasanter r37

    Comentariu


    • #3
      Din Piatra Neamt:

      Dan Andrei
      Dumitrescu Dan
      Grosan Nicu
      Burghelea Florin
      Turcu Viorel
      Purcileanu Liviu
      Atomei Armand
      Bubulac Cristi
      Buruiana Petru
      Cibotariu Bogdan
      Golai Gheorghe
      Tabacaru Gheorghe
      Ciocoiu Claudiu
      Ultima editare de darksideofthemoon; 27.mar.2017, 20:49.
      blade: btf amultart
      fh: acuda blue p1
      bh: rasanter r37

      Comentariu


      • #4
        Hai ai noștri!!!!
        Nittaku Acoustic
        FH Tenergy 05
        BH Rakza 7 soft

        Comentariu


        • #5
          Marius Gatea
          Blade: DONIC CAYMAN // Re-Impact Medusa
          FH: Yasaka Rakza 7 soft // HALLMARK Green Power
          BH:ANDRO Rasant // BUTTERFLY-Challenger Attack

          Comentariu


          • #6
            Se
            înscrie
            Marius Gatea
            Blade: DONIC CAYMAN // Re-Impact Medusa
            FH: Yasaka Rakza 7 soft // HALLMARK Green Power
            BH:ANDRO Rasant // BUTTERFLY-Challenger Attack

            Comentariu


            • #7
              Confirm prin acest post ca se inscrie Marius Gatea..poate si Apostu Ionel
              Mariuse,mai stii sa tii paleta in mana ?sau de la atatia bani numarati nu mai ai control pe backhand?
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • #8
                Inscrieri Finale Open/Amatori - on 08.04.2017 at 09:35:20

                1. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 110 - 26,61 - O
                2. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 3448 - 22 - O
                3. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 206 - 19,58 - A
                4. Dan Andrei, Piatra Neamt, 478 - 18,58 - AW
                5. Atomei Armand, Piatra Neamt, 593 - 18,25 - AW
                6. Gatea Marius, Piatra Neamt, 1632 - 17 - AW
                7. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 456 - 16,46 - A
                8. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 582 - 15,6 - AW
                9. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 829 - 15,17 - A
                10. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 765 - 12,33 - A
                11. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 2815 - 6 - AI
                12. Golai Gheorghe, Piatra Neamt, 4001 - 0 - A
                13. Tabacaru Gheorghe, Piatra Neamt, 4002 - 0 - A
                14. Amariei Vasile Lucian, Piatra Neamt, 4005 - 0 - A
                15. Radu Dragos, Targoviste, 4006 - 0 - A
                Ultima editare de darksideofthemoon; 08.apr.2017, 11:18.
                blade: btf amultart
                fh: acuda blue p1
                bh: rasanter r37

                Comentariu


                • #9
                  Grupe inferioare Open/Amatori

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 GROSAN NICU PIATRA NEAMT
                  2 GATEA MARIUS PIATRA NEAMT
                  3 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT
                  4 GOLAI GHEORGHE PIATRA NEAMT
                  5 TABACARU GHEORGHE PIATRA NEAMT
                  6
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 BURUIANA PETRU PIATRA NEAMT
                  2 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                  3 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
                  4 CIBOTARIU BOGDAN PIATRA NEAMT
                  5 AMARIEI VASILE LUCIAN PIATRA NEAMT
                  6
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                  2 DAN ANDREI PIATRA NEAMT
                  3 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
                  4 PURCILEANU LIVIU PIATRA NEAMT
                  5 RADU DRAGOS TARGOVISTE
                  6
                  Ultima editare de darksideofthemoon; 08.apr.2017, 11:17.
                  blade: btf amultart
                  fh: acuda blue p1
                  bh: rasanter r37

                  Comentariu


                  • #10
                    Grupe inferioare Open/Amatori

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 GROSAN NICU PIATRA NEAMT
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    4
                    1
                    2 GATEA MARIUS PIATRA NEAMT
                    1-3
                    2-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    3
                    3 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT
                    1-3
                    3-2
                    3-1
                    1-3
                    2
                    2
                    4 GOLAI GHEORGHE PIATRA NEAMT
                    1-3
                    2-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    4
                    5 TABACARU GHEORGHE PIATRA NEAMT
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    1-3
                    1
                    6
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 BURUIANA PETRU PIATRA NEAMT
                    0-3
                    3-1
                    2-3
                    3-0
                    2
                    3
                    2 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                    3-0
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    4
                    1
                    3 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
                    1-3
                    2-3
                    1-3
                    2-3
                    0
                    4 CIBOTARIU BOGDAN PIATRA NEAMT
                    3-2
                    0-3
                    3-1
                    3-2
                    3
                    2
                    5 AMARIEI VASILE LUCIAN PIATRA NEAMT
                    0-3
                    0-3
                    3-2
                    2-3
                    1
                    4
                    6
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                    3-1
                    3-1
                    1-3
                    1-3
                    2
                    3
                    2 DAN ANDREI PIATRA NEAMT
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    3 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
                    1-3
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    4 PURCILEANU LIVIU PIATRA NEAMT
                    3-1
                    0-3
                    1-3
                    3-0
                    2
                    4
                    5 RADU DRAGOS TARGOVISTE
                    3-1
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    1
                    6
                    Ultima editare de darksideofthemoon; 08.apr.2017, 13:00.
                    blade: btf amultart
                    fh: acuda blue p1
                    bh: rasanter r37

                    Comentariu


                    • #11
                      Calificati in superioare - Open/Amatori
                      1 Grosan Nicu Burghelea Florin Gatea Marius Golai Gheorghe
                      2 Atomei Armand Cibotariu Bogdan Buruiana Petru Amariei Vasile Lucian
                      3 Dan Andrei Bubulac Cristi Dumitrescu Dan Purcileanu Liviu
                      blade: btf amultart
                      fh: acuda blue p1
                      bh: rasanter r37

                      Comentariu


                      • #12
                        Grupe superioare Open/Amatori
                        1 Grosan Nicu Buruiana Petru Dumitrescu Dan
                        2 Atomei Armand Gatea Marius Purcileanu Liviu
                        3 Dan Andrei Burghelea Florin Amariei Vasile Lucian
                        4 Bubulac Cristi Cibotariu Bogdan Golai Gheorghe
                        blade: btf amultart
                        fh: acuda blue p1
                        bh: rasanter r37

                        Comentariu


                        • #13
                          Grupe superioare Open/Amatori

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 GROSAN NICU PIATRA NEAMT
                          2 BURUIANA PETRU PIATRA NEAMT
                          3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                          4
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                          2 GATEA MARIUS PIATRA NEAMT
                          3 PURCILEANU LIVIU PIATRA NEAMT
                          4
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 DAN ANDREI PIATRA NEAMT
                          2 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT
                          3 AMARIEI VASILE LUCIAN PIATRA NEAMT
                          4
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
                          2 CIBOTARIU BOGDAN PIATRA NEAMT
                          3 GOLAI GHEORGHE PIATRA NEAMT
                          4
                          blade: btf amultart
                          fh: acuda blue p1
                          bh: rasanter r37

                          Comentariu


                          • #14
                            Grupe superioare Open/Amatori

                            Gr.superioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 GROSAN NICU PIATRA NEAMT
                            0-3
                            1-3
                            0
                            2 BURUIANA PETRU PIATRA NEAMT
                            3-0
                            3-1
                            2
                            1
                            3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                            3-1
                            1-3
                            1
                            2
                            4
                            Gr.superioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                            0-3
                            3-1
                            1
                            2
                            2 GATEA MARIUS PIATRA NEAMT
                            3-0
                            3-0
                            2
                            1
                            3 PURCILEANU LIVIU PIATRA NEAMT
                            1-3
                            0-3
                            0
                            4
                            Gr.superioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 DAN ANDREI PIATRA NEAMT
                            3-2
                            3-1
                            2
                            1
                            2 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT
                            2-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 AMARIEI VASILE LUCIAN PIATRA NEAMT
                            1-3
                            0-3
                            0
                            4
                            Gr.superioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
                            3-1
                            3-1
                            2
                            1
                            2 CIBOTARIU BOGDAN PIATRA NEAMT
                            1-3
                            0-3
                            0
                            3 GOLAI GHEORGHE PIATRA NEAMT
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            4
                            blade: btf amultart
                            fh: acuda blue p1
                            bh: rasanter r37

                            Comentariu


                            • #15
                              Grupe superioare Open/Amatori

                              Gr.superioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 GROSAN NICU PIATRA NEAMT
                              0-3
                              1-3
                              0
                              2 BURUIANA PETRU PIATRA NEAMT
                              3-0
                              3-1
                              2
                              1
                              3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                              3-1
                              1-3
                              1
                              2
                              4
                              Gr.superioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                              0-3
                              3-1
                              1
                              2
                              2 GATEA MARIUS PIATRA NEAMT
                              3-0
                              3-0
                              2
                              1
                              3 PURCILEANU LIVIU PIATRA NEAMT
                              1-3
                              0-3
                              0
                              4
                              Gr.superioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 DAN ANDREI PIATRA NEAMT
                              3-2
                              3-1
                              2
                              1
                              2 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT
                              2-3
                              3-0
                              1
                              2
                              3 AMARIEI VASILE LUCIAN PIATRA NEAMT
                              1-3
                              0-3
                              0
                              4
                              Gr.superioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
                              3-1
                              3-1
                              2
                              1
                              2 CIBOTARIU BOGDAN PIATRA NEAMT
                              1-3
                              0-3
                              0
                              3 GOLAI GHEORGHE PIATRA NEAMT
                              1-3
                              3-0
                              1
                              2
                              4
                              blade: btf amultart
                              fh: acuda blue p1
                              bh: rasanter r37

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X