Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Ploiești Indoor Table Tennis - 08.04.2017 --- ok

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Ploiești Indoor Table Tennis - 08.04.2017 --- ok

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Ploiesti Indoor Table Tennis - Sâmbătă 08.04.2017

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2017



    LOCALITATEA: Ploiești, str. Văleni, nr. 141;
    DATA: Sâmbătă 08 Aprilie 2017;
    CATEGORII: Open/Elite + Avansați/Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati: 08.30 - 08.45 – validare înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    Open: 14.15 – validare înscrieri, la 14.30 încep meciurile;
    SALA: Indoor Table Tennis;
    INDICAȚII DE ACCES:
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 6 mese (Donic Persson 25);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    SPAȚIU DE JOC: 195 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: ........;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    TAXA: Adulți - 20 Lei, Copii sub - 15lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – medalii + diplome;
    MATERIALE PROMOȚIONALE:
    Tricoul Oficial WTTD - AmaTur România: (aprox. 30-40% din numărul locurilor) sub formă de tombolă;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 06.04.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Open/Elite – maxim 36 participanți;
    - Avansați/Începători – maxim 24 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Open - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Avansati - Grupe inferioare de cate 4 jucatori - se califica toti 4
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Open - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - Avansati - Grupe superioare de cate 4 jucatori - se califica primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: Open - 1354; Avansati: 1423;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Iancu George, tel. 0744.576.977;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Vișan Bogdan, tel. 0729.983.041;


    SPONSOR OFICIAL:
    IVAR,
    www.ivar-group.com.ro
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    www.vivasportshop.ro;
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    Ultima editare de george60; 05.apr.2017, 15:39.

  • #2
    Rezervat Înscrieri și Clasament

    Inscrieri Amatori - on 4/8/2017 at 7:18:02 PM

    1. Visan Bogdan, Targoviste, 208 - 19.04 - A
    2. Marian Bogdan, Ploiesti, 194 - 18.71 - AW
    3. Babus Liviu, Ploiesti, 228 - 16.96 - A
    4. Duma Gheorghe, Ploiesti, 739 - 14.17 - A
    5. Panait Constantin, Mizil, 598 - 12.04 - A
    6. Banuta Dumitru, Ploiesti, 608 - 11.43 - A
    7. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 1878 - 11 - A
    8. Acriva Marian, Mizil, 685 - 9.82 - AI
    9. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 1590 - 9 - AI
    10. Popescu Sorin, Ploiesti, 1619 - 9 - AI
    11. Neacsu Gabriel, Cocorastii Mislii, 2152 - 9 - AIW
    12. Eparu Leontin, Ploiesti, 1027 - 7 - AI
    13. Ozgean Seitomer, Constanta, 1446 - 7 - AI
    14. Pascu Cristian, Ploiesti, 2027 - 7 - AI
    15. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 2033 - 7 - AI
    16. Ghita Dragos, Ploiesti, 2174 - 6 - AI
    17. Andreescu Liviu, Urlati, 2460 - 0 - A
    18. Rusu Andrei, Strejnicu, 3279 - 0 - A
    19. Ionita Laurentiu, Ploiesti, 4001 - 0 - A
    20. Maxim Adrian, Ploiesti, 4002 - 0 - A
    21. Nitu Serban, Ploiesti, 4003 - 0 - A
    22. Calugaru Stefan, Ploiesti, 4004 - 0 - A



    Inscrieri Open - on 4/8/2017 at 7:19:09 PM

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 1 - 41.94 - OEL
    2. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 44 - 33.42 - OE
    3. Iancu George, Ploiesti, 38 - 32.92 - OEW
    4. Puiu Dragos, Urlati, 732 - 29 - OE
    5. Bozga Lucian, Baicoi, 114 - 28.2 - OE
    6. Ivan Valentin, Campina, 81 - 25.64 - O
    7. Bivolaru Marius, Ploiesti, 116 - 21.86 - O
    8. Sorescu Mircea, Paulesti, 109 - 21.71 - O
    9. Manta Viorel, Baicoi, 421 - 21.5 - O
    10. Cobeanu Marius, Breaza, 807 - 21.38 - O
    11. Voicu Ionut, Ploiesti, 408 - 20.4 - O
    12. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 387 - 20 - OW
    13. Manolache Simona, Ploiesti, 1786 - 20 - OF
    14. Sarbu Dan, Ploiesti, 150 - 19.18 - AW
    15. Bozga Razvan, Baicoi, 325 - 18.75 - A
    16. Banica Dan, Ploiesti, 1435 - 11 - A
    17. Sarbu Romulus, Ploiesti, 1439 - 10 - A
    18. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 1007 - 9.33 - AI
    19. Ghita George, Ploiesti, 3201 - 0 - A


    Clasament Amatori

    1. Visan Bogdan - Targoviste
    2. Marian Bogdan - Ploiesti
    3 -- 4
    Panait Constantin - Mizil
    Popescu Sorin - Ploiesti
    5 -- 8
    Andreescu Liviu - Urlati
    Pascu Cristian - Ploiesti
    Acriva Marian - Mizil
    Babus Liviu - Ploiesti
    9 -- 12
    Duma Gheorghe - Ploiesti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Botoc Ovidiu - Ploiesti
    13 -- 16 1v gr.sup.
    Olaru Viorel - Cocorastii Mislii
    Ghita Dragos - Ploiesti
    Rusu Andrei - Strejnicu
    Nitu Serban - Ploiesti
    17 -- 18 0v gr.sup.
    Neacsu Gabriel - Cocorastii Mislii
    Eparu Leontin - Ploiesti
    19 -- 22 0v gr.inf.
    Ozgean Seitomer - Constanta
    Ionita Laurentiu - Ploiesti
    Maxim Adrian - Ploiesti
    Calugaru Stefan - Ploiesti


    Clasament Open

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Ivan Valentin - Campina
    5 -- 8
    Bozga Razvan - Baicoi
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Puiu Dragos - Urlati
    Voicu Ionut - Ploiesti
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Bozga Lucian - Baicoi
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Manta Viorel - Baicoi
    Cobeanu Marius - Breaza
    14 -- 15 0v gr.sup.
    Manolache Simona - Ploiesti
    Ghita George - Ploiesti
    16 -- 19 0v gr.inf.
    Iancu George - Ploiesti
    Banica Dan - Ploiesti
    Sarbu Romulus - Ploiesti
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    Ultima editare de george60; 08.apr.2017, 18:23.

    Comentariu


    • #3
      Stancescu Sebastian - Ploiesti - open

      Comentariu


      • #4
        Ciprian Cudalbu - Ploiesti - open

        Comentariu


        • #5
          Ivan Valentin - Campina

          Comentariu


          • #6
            Sorescu Mircea - Paulesti

            Comentariu


            • #7
              Lukasz Klimas - Elite

              Sent from my SM-G903F using Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Sarbu Dan, Ploiesti, Open

                Comentariu


                • #9
                  Pascu Cristian - Avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Bivolaru Marius

                    Comentariu


                    • #11
                      Marian Bogdan
                      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                      George Bernard Shaw
                      https://www.youtube.com/user/megan1RO

                      Comentariu


                      • #12
                        Eparu Leontin
                        Eparu Matei
                        Începători/Avansați

                        Comentariu


                        • #13
                          Cobeanu Marius - Breaza

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de george60 Vezi post
                            Bivolaru Marius
                            Bogdane, la ce categorie ? Pe Marius il inscriu deocamdata la Avansati.

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Marian Bogdan Vezi post
                              Marian Bogdan
                              Deci la ce categorie !!! "Supergrea sau cocos(pinguin)" ?

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X