Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Ploiești Indoor Table Tennis - 08.04.2017 --- ok

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Let's go!





    Comentariu


    • #77

      Comentariu


      • #78
        Grupe inferioare Open

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
        3-1
        3-2
        3-0
        3
        1
        2 SORESCU MIRCEA PAULESTI
        1-3
        3-2
        3-0
        2
        2
        3 MANTA VIOREL BAICOI
        2-3
        2-3
        3-1
        1
        3
        4 BANICA DAN PLOIESTI
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        4
        5
        6
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
        3-1
        3-0
        3-1
        3-0
        4
        1
        2 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
        1-3
        3-0
        0-3
        3-1
        2
        3
        3 COBEANU MARIUS BREAZA
        0-3
        0-3
        1-3
        3-1
        1
        4
        4 SARBU DAN PLOIESTI
        1-3
        3-0
        3-1
        3-1
        3
        2
        5 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
        0-3
        1-3
        1-3
        1-3
        0
        6
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 IANCU GEORGE PLOIESTI
        2-3
        2-3
        0-3
        0-3
        0
        2 IVAN VALENTIN CAMPINA
        3-2
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        3 VOICU IONUT PLOIESTI
        3-2
        0-3
        3-1
        3-0
        3
        2
        4 BOZGA RAZVAN BAICOI
        3-0
        0-3
        1-3
        3-0
        2
        3
        5 GHITA GEORGE PLOIESTI
        3-0
        0-3
        0-3
        0-3
        1
        4
        6
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 PUIU DRAGOS URLATI
        0-3
        1-3
        3-0
        3-0
        2
        3
        2 BOZGA LUCIAN BAICOI
        3-0
        1-3
        3-1
        3-0
        3
        2
        3 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
        3-1
        3-1
        0-3
        3-1
        3
        1
        4 MANOLACHE SIMONA PLOIESTI
        0-3
        1-3
        3-0
        3-1
        2
        4
        5 SARBU ROMULUS PLOIESTI
        0-3
        0-3
        1-3
        1-3
        0
        6

        Comentariu


        • #79
          Calificati in superioare - Open
          1 Lukasz Klimas Sorescu Mircea Manta Viorel Banica Dan
          2 Fratila Robert Sarbu Dan Bivolaru Marius Cobeanu Marius
          3 Ivan Valentin Voicu Ionut Bozga Razvan Ghita George
          4 Panaitescu Stefan Bozga Lucian Puiu Dragos Manolache Simona

          Grupe superioare Open
          1 Lukasz Klimas Voicu Ionut Bivolaru Marius Manolache Simona
          2 Fratila Robert Bozga Lucian Bozga Razvan Banica Dan
          3 Ivan Valentin Sorescu Mircea Puiu Dragos Cobeanu Marius
          4 Panaitescu Stefan Sarbu Dan Manta Viorel Ghita George

          Comentariu


          • #80
            Grupe superioare Open

            Gr.superioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
            3-0
            3-1
            3-0
            3
            1
            2 VOICU IONUT PLOIESTI
            0-3
            3-1
            3-0
            2
            2
            3 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
            1-3
            1-3
            3-0
            1
            4 MANOLACHE SIMONA PLOIESTI
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 BOZGA LUCIAN BAICOI
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            3 BOZGA RAZVAN BAICOI
            0-3
            3-0
            3-1
            2
            2
            4 BANICA DAN PLOIESTI
            0-3
            1-3
            1-3
            0
            Gr.superioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 IVAN VALENTIN CAMPINA
            3-0
            3-2
            3-0
            3
            1
            2 SORESCU MIRCEA PAULESTI
            0-3
            3-2
            2-3
            1
            3 PUIU DRAGOS URLATI
            2-3
            2-3
            3-2
            1
            2
            4 COBEANU MARIUS BREAZA
            0-3
            3-2
            2-3
            1
            Gr.superioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
            3-0
            3-0
            3-1
            3
            1
            2 SARBU DAN PLOIESTI
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 MANTA VIOREL BAICOI
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            4 GHITA GEORGE PLOIESTI
            1-3
            0-3
            0-3
            0

            Comentariu


            • #81
              Eliminatorii Open

              1. Lukasz Klimas
              -------------------- Lukasz Klimas 3-0
              8. Bozga Razvan
              ---------------------------------------- Lukasz Klimas 3-1
              5. Puiu Dragos
              -------------------- Panaitescu Stefan 3-0
              4. Panaitescu Stefan
              ------------------------------------------------------------ Lukasz Klimas 3-0
              3. Ivan Valentin
              -------------------- Ivan Valentin 3-0
              6. Voicu Ionut
              ---------------------------------------- Fratila Robert 3-0
              7. Sarbu Dan
              -------------------- Fratila Robert 3-1
              2. Fratila Robert
              Ultima editare de Bogdan V; 08.apr.2017, 17:52.

              Comentariu


              • #82
                Clasament Open

                1. Lukasz Klimas - Ploiesti
                2. Fratila Robert - Filipestii de Targ
                3 -- 4
                Panaitescu Stefan - Izvoarele
                Ivan Valentin - Campina
                5 -- 8
                Bozga Razvan - Baicoi
                Sarbu Dan - Ploiesti
                Puiu Dragos - Urlati
                Voicu Ionut - Ploiesti
                9 -- 13 1v gr.sup.
                Bozga Lucian - Baicoi
                Bivolaru Marius - Ploiesti
                Sorescu Mircea - Paulesti
                Manta Viorel - Baicoi
                Cobeanu Marius - Breaza
                14 -- 15 0v gr.sup.
                Manolache Simona - Ploiesti
                Ghita George - Ploiesti
                16 -- 19 0v gr.inf.
                Iancu George - Ploiesti
                Banica Dan - Ploiesti
                Sarbu Romulus - Ploiesti
                Cudalbu Ciprian - Ploiesti

                Comentariu


                • #83
                  Rezumat montaj foto video Avansați !
                  Felicitari participanților , organizatorilor si sponsorilor !
                  "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                  George Bernard Shaw
                  https://www.youtube.com/user/megan1RO

                  Comentariu


                  • #84
                    Felicitari castigatorilor si multumim din inima tuturor participantilor!!



                    Comentariu


                    • #85
                      A FOST FRUMOSSS ! A FOST ... EPIC ! A FOST ...GREU !?! ...A FOST TENIS DE MASA!

                      S-au terminat 3 zile de tenis de masa la INDOOR ! Meciuri frumoase, meciuri incrancenate, meciuri cu zambetul pe buze ...
                      Comentarii despre sarbatoarea mondiala a tenisului de masa vor fi nenumarate, dar acum,...la cald, vreau sa va multumesc
                      tuturor celor care practicati acest sport. La Multi Ani - Tenis de Masa !

                      Comentariu


                      • #86
                        Premierea categoriei Open:




                        Setul final al concursului...

                        Comentariu


                        • #87
                          Multumesc pt filmarea de mai sus, Bogdane ! Ai dreptate, ai avut dreptate ! Nu trebuie sa joc accidentat !
                          Dar ce sa fac, dupa mai mult de doua luni de pauza fortata, "Ma mananca"... imi furnicau buricele degetelor sa joc!
                          Ii multumesc si prietenului meu Lukasz ca a acceptat acest ... set final, imediat dupa finala, ... in amintirea serilor de antrenament
                          facute impreuna !

                          Comentariu


                          • #88
                            La Open, tricourile au fost castigate de :
                            - Lukasz Klimas
                            - Panaitescu Stefan
                            - Puiu Dragos
                            - Voicu Ionut
                            - Ghita George

                            Comentariu


                            • #89
                              Multumim pentru ospitalitate domnului George Iancu. Felicitari tuturor pentru participarea la marea sarbatoare a tenisului de masa!

                              Comentariu


                              • #90
                                Daca tot s-au facut bilanturile participarii Romaniei la WTTD-Amatur sa facem si noi unul pe Prahova :

                                In patru zile de competitii, in Prahova au participat la sarbatoarea mondiala a tenisului de masa amator 142 de participanti astfel:
                                La INDOOR TABLE TENNIS Ploiesti au fost 91 de participanti:
                                - 26 participanti la Echipe pe 06.04
                                - 24 participanti la Dublu pe 07.04
                                - 22 participanti la Incepatori/Avansati pe 08.04
                                - 19 participanti la Open/Elite pe 08.04
                                La Baicoi au fost 31 de participanti :
                                - 18 participanti la Mini-Amatur, copii impartiti in doua categorii de varsta 6-10 si 11-14 ani pe 08.04
                                - 13 participanti la Incepatori pe 08.04
                                La Tel George - Ploiesti au fost 24 de participanti :
                                - Avansati/Open pe 09.04

                                Felicitari participantilor de la concursurile din Prahova (pt ca nu au fost numai prahoveni) felicitari Romania, felicitari Amatur !

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X