Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Baia Mare - 08.04.2017 --- ok cls

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Baia Mare - 08.04.2017 --- ok cls

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Baia Mare - Sâmbătă 08.04.2017

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2017



    LOCALITATEA: Baia Mare, str 8 Martie sala de sport a Colegiului Tehnic Transilvania la iesirea din oras spre Baia Sprie
    DATA: Sâmbătă 08 Aprilie 2017;
    CATEGORII: Open/Amatori - amestecat;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;

    INDICAȚII DE ACCES:
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 4 mese;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;

    TAXA: 10lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – medalii + diplome;
    MATERIALE PROMOȚIONALE:
    Tricoul Oficial WTTD - AmaTur România: (aprox. 30-40% din numărul locurilor) sub formă de tombolă;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 06.04.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Open/Amatori - amestecat;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Muntean Mircea, tel. 0755 930518;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Tintas Adrian, tel. ...;

    SPONSOR OFICIAL:
    IVAR,
    www.ivar-group.com.ro
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    www.vivasportshop.ro;
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    Ultima editare de FlorinBN; 26.mar.2017, 13:32.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Rezervat Înscrieri și Clasament

    ...............
    Ultima editare de marcelgiosan; 26.mar.2017, 15:42.

    Comentariu


    • #3
      Ciure Alin Baia Mare
      Ultima editare de FlorinBN; 26.mar.2017, 21:43.

      Comentariu


      • #4
        Cătălin Horotan și Tudor Horotan Baia Mare

        Comentariu


        • #5
          Mal Călin Baia Mare

          Comentariu


          • #6
            Silviu Stanescu și Marcel Papiu Baia Mare

            Comentariu


            • #7
              Iluk Evelyn,Sillai Beatrice,Bordeiu Ciprian și Bordeiu Raul toți Baia Mare

              Comentariu


              • #8
                Kollar Francisc,Tudor Cata noi din Baia Mare

                Comentariu


                • #9
                  Schneeberger Michael, Schneeberger Mihai, Schneeberger Anita din Baia Mare

                  Comentariu


                  • #10
                    Rakoczi Artur si Rakoczi Patrick Baia Mare

                    Comentariu


                    • #11
                      chira angel,chira lucian si chira camelia

                      Comentariu


                      • #12
                        Moldovan Stefan - Baia Mare
                        Bty Mazunov OFF+ FL
                        FH - Bty Tenergy 05 FX
                        BH - Bty Tenergy 05 FX

                        Comentariu


                        • #13
                          Zaha Vasile
                          Csirak Peter
                          Sebeni Cristian
                          Yasaka Rakza 7 soft max / Innerforce ZLF / Yasaka Rakza 7 soft max

                          Comentariu


                          • #14
                            Inscrieri Open Amatori - on 4/8/2017 at 11:48:34 AM

                            1. Petric Sorin, Satu Mare, 1019 - 29.25 - O
                            2. Ciure Alin, Baia Mare, 238 - 28.8 - O
                            3. Catricicau Adrian, Baia Mare, 413 - 26.7 - O
                            4. Mal Calin, Baia Mare, 829 - 24 - O
                            5. Muntean Mircea, Baia Mare, 211 - 22.13 - O
                            6. Csirak Peter, Satu Mare, 1299 - 19 - A
                            7. Rakoczi Artur, Baia Mare, 1045 - 17.75 - A
                            8. Zaha Vasile, Satu Mare, 1074 - 16 - AW
                            9. Sebeni Cristi, Satu Mare, 1337 - 16 - A
                            10. Nemeroczi Stefan, Baia Mare, 561 - 15.88 - A
                            11. Horotan Catalin, Baia Mare, 604 - 15.25 - A
                            12. Maxim Adrian, Baia Mare, 1115 - 15 - AJ
                            13. Chira Angel, Baia Mare, 1050 - 14.75 - AW
                            14. Onea Vlad, Baia Mare, 1599 - 13.5 - A
                            15. Mal Denis, Baia Mare, 1404 - 13 - A
                            16. Moldovan Stefan, Baia Mare, 2045 - 13 - A
                            17. Zubascu Vlad, Baia Mare, 1676 - 12 - A
                            18. Marcu Tudor, Baia Mare, 2115 - 12 - A
                            19. Horotan Tudor, Baia Mare, 919 - 10.88 - AJ
                            20. Schneeberger Michael, Baia Mare, 1459 - 9.75 - A
                            21. Chira Camelia, Baia Mare, 1315 - 9.42 - AJF
                            22. Sillai Beatrice, Baia Mare, 1444 - 9.33 - AF
                            23. Schneeberger Mihai, Baia Mare, 1534 - 9 - A
                            24. Rakoczi Patrick, Baia Mare, 1656 - 8.5 - A
                            25. Szilagyi Emma, Baia Mare, 2073 - 8 - AF
                            26. Bordeiu Raul, Baia Mare, 2271 - 7.5 - A
                            27. Bordeiu Ciprian, Baia Mare, 1876 - 7.25 - A
                            28. Sopoian Cornel, Baia Mare, 2570 - 7 - A
                            29. Sillai Claudia, Baia Mare, 1730 - 6.5 - AF
                            30. Ilyuk Evelin, Baia Mare, 2991 - 0 - AF
                            31. Szilagyi Ioan, Baia Mare, 4001 - 0 - A
                            32. Cata Teodor, Baia Mare, 4002 - 0 - A
                            33. Dunca Diana, Baia Mare, 4003 - 0 - A
                            34. Marcel Papiu, Baia Mare, 4004 - 0 - A
                            35. Silviu Stanescu, Baia Mare, 4005 - 0 - A
                            Ultima editare de flowmaster; 08.apr.2017, 10:48.
                            Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                            http://www.tenismasa.ro/

                            Comentariu


                            • #15
                              Grupe inferioare Open Amatori
                              1 Petric Sorin Chira Angel Onea Vlad Szilagyi Emma Bordeiu Raul Ciure Alin
                              2 Catricicau Adrian Maxim Adrian Mal Denis Rakoczi Patrick Bordeiu Ciprian
                              3 Mal Calin Horotan Catalin Moldovan Stefan Schneeberger Mihai Sopoian Cornel Silviu Stanescu
                              4 Muntean Mircea Sebeni Cristi Zubascu Vlad Sillai Beatrice Sillai Claudia Marcel Papiu
                              5 Csirak Peter Nemeroczi Stefan Marcu Tudor Chira Camelia Ilyuk Evelin Dunca Diana
                              6 Rakoczi Artur Zaha Vasile Horotan Tudor Schneeberger Michael Szilagyi Ioan Cata Teodor
                              D-l Ciure a intarziat putin haha -apare in grupa 1 cu acordul jucatorilor
                              Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                              http://www.tenismasa.ro/

                              Comentariu


                              • #16
                                Grupe inferioare Open Amatori

                                Gr.inferioara nr. 1
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 PETRIC SORIN SATU MARE
                                3-0
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                1-3
                                4
                                2
                                2 CHIRA ANGEL BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                0-3
                                2
                                4
                                3 ONEA VLAD BAIA MARE
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                0-3
                                3
                                3
                                4 SZILAGYI EMMA BAIA MARE
                                1-3
                                1-3
                                0-3
                                3-0
                                0-3
                                1
                                5 BORDEIU RAUL BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                6 CIURE ALIN BAIA MARE
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                5
                                1
                                Gr.inferioara nr. 2
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE
                                3-0
                                3-0
                                2-3
                                3-1
                                3
                                2
                                2 MAXIM ADRIAN BAIA MARE
                                0-3
                                1-3
                                2-3
                                3-0
                                1
                                4
                                3 MAL DENIS BAIA MARE
                                0-3
                                3-1
                                2-3
                                3-1
                                2
                                3
                                4 RAKOCZI PATRICK BAIA MARE
                                3-2
                                3-2
                                3-2
                                3-0
                                4
                                1
                                5 BORDEIU CIPRIAN BAIA MARE
                                1-3
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                0
                                5
                                6
                                Gr.inferioara nr. 3
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 MAL CALIN BAIA MARE
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                2 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                3 MOLDOVAN STEFAN BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                3-1
                                3-1
                                3-2
                                3
                                3
                                4 SCHNEEBERGER MIHAI BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                3-1
                                3-1
                                2
                                4
                                5 SOPOIAN CORNEL BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                0-3
                                0
                                6 SILVIU STANESCU BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                1-3
                                3-0
                                1
                                Gr.inferioara nr. 4
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 MUNTEAN MIRCEA BAIA MARE
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                2 SEBENI CRISTI SATU MARE
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                3 ZUBASCU VLAD BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                3
                                4 SILLAI BEATRICE BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                1-3
                                1
                                5 SILLAI CLAUDIA BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                0
                                6 MARCEL PAPIU BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-1
                                3-2
                                2
                                4
                                Gr.inferioara nr. 5
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 CSIRAK PETER SATU MARE
                                3-0
                                3-2
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                2 NEMEROCZI STEFAN BAIA MARE
                                0-3
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                3 MARCU TUDOR BAIA MARE
                                2-3
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                3-1
                                3
                                3
                                4 CHIRA CAMELIA BAIA MARE
                                1-3
                                1-3
                                1-3
                                2-3
                                3-2
                                1
                                5 ILYUK EVELIN BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-2
                                3-1
                                2
                                4
                                6 DUNCA DIANA BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                2-3
                                1-3
                                0
                                Gr.inferioara nr. 6
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 RAKOCZI ARTUR BAIA MARE
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                2 ZAHA VASILE SATU MARE
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                3 HOROTAN TUDOR BAIA MARE
                                0-3
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                2-3
                                2
                                4
                                4 SCHNEEBERGER MICHAEL BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                3-2
                                1-3
                                1
                                5 SZILAGYI IOAN BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                0-3
                                0
                                6 CATA TEODOR BAIA MARE
                                0-3
                                0-3
                                3-2
                                3-1
                                3-0
                                3
                                3
                                Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                                http://www.tenismasa.ro/

                                Comentariu


                                • #17
                                  Grupe superioare Open Amatori
                                  1 Ciure Alin Muntean Mircea Moldovan Stefan Maxim Adrian
                                  2 Rakoczi Patrick Nemeroczi Stefan Zubascu Vlad Schneeberger Mihai
                                  3 Horotan Catalin Rakoczi Artur Marcu Tudor Marcel Papiu
                                  4 Sebeni Cristi Petric Sorin Cata Teodor Ilyuk Evelin
                                  5 Csirak Peter Catricicau Adrian Onea Vlad Horotan Tudor
                                  6 Zaha Vasile Mal Calin Mal Denis Chira Angel
                                  Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                                  http://www.tenismasa.ro/

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Ultima editare de Catalin H; 08.apr.2017, 18:52.

                                    Comentariu


                                    • #19

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Grupe superioare Open Amatori

                                        Gr.superioara nr. 1
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 CIURE ALIN
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        1
                                        2 MUNTEAN MIRCEA BAIA MARE
                                        0-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        2
                                        2
                                        3 MOLDOVAN STEFAN BAIA MARE
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-0
                                        1
                                        4 MAXIM ADRIAN BAIA MARE
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        Gr.superioara nr. 2
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 RAKOCZI PATRICK BAIA MARE
                                        3-1
                                        3-0
                                        3-1
                                        3
                                        1
                                        2 NEMEROCZI STEFAN BAIA MARE
                                        1-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        2
                                        2
                                        3 ZUBASCU VLAD BAIA MARE
                                        0-3
                                        0-3
                                        2-3
                                        0
                                        4 SCHNEEBERGER MIHAI BAIA MARE
                                        1-3
                                        0-3
                                        3-2
                                        1
                                        Gr.superioara nr. 3
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
                                        3-2
                                        3-2
                                        3-0
                                        3
                                        1
                                        2 RAKOCZI ARTUR BAIA MARE
                                        2-3
                                        3-2
                                        3-0
                                        2
                                        2
                                        3 MARCU TUDOR BAIA MARE
                                        2-3
                                        2-3
                                        3-0
                                        1
                                        4 MARCEL PAPIU BAIA MARE
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        Gr.superioara nr. 4
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 SEBENI CRISTI SATU MARE
                                        3-0
                                        3-1
                                        3-0
                                        3
                                        1
                                        2 PETRIC SORIN SATU MARE
                                        0-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        2
                                        2
                                        3 CATA TEODOR BAIA MARE
                                        1-3
                                        0-3
                                        3-0
                                        1
                                        4 ILYUK EVELIN BAIA MARE
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        Gr.superioara nr. 5
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 CSIRAK PETER SATU MARE
                                        0-3
                                        3-2
                                        3-2
                                        2
                                        2
                                        2 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        1
                                        3 ONEA VLAD BAIA MARE
                                        2-3
                                        0-3
                                        3-1
                                        1
                                        4 HOROTAN TUDOR BAIA MARE
                                        2-3
                                        0-3
                                        1-3
                                        0
                                        Gr.superioara nr. 6
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        Loc
                                        1 ZAHA VASILE SATU MARE
                                        1-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        2
                                        1
                                        2 MAL CALIN BAIA MARE
                                        3-1
                                        2-3
                                        3-1
                                        2
                                        2
                                        3 MAL DENIS BAIA MARE
                                        0-3
                                        3-2
                                        1
                                        4 CHIRA ANGEL BAIA MARE
                                        0-3
                                        1-3
                                        0
                                        Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                                        http://www.tenismasa.ro/

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Eliminatorii Open Amatori
                                          1. Ciure Alin
                                          -------------------- Ciure Alin 3-0
                                          16. Bye
                                          ---------------------------------------- Ciure Alin 3-0
                                          9. Rakoczi Artur
                                          -------------------- Rakoczi Artur 3-0
                                          8. Mal Calin
                                          ------------------------------------------------------------ Ciure Alin 3-0
                                          5. Catricicau Adrian
                                          -------------------- Catricicau Adrian 3-0
                                          12. Nemeroczi Stefan
                                          ---------------------------------------- Catricicau Adrian 3-0
                                          13. Bye
                                          -------------------- Sebeni Cristi 3-0
                                          4. Sebeni Cristi

                                          . -------------------------------------------------------------------------------- Ciure Alin 3-1

                                          3. Horotan Catalin
                                          -------------------- Horotan Catalin 3-0
                                          14. Bye
                                          ---------------------------------------- Zaha Vasile 3-1
                                          11. Muntean Mircea
                                          -------------------- Zaha Vasile 3-2
                                          6. Zaha Vasile
                                          ------------------------------------------------------------ Zaha Vasile 3-2
                                          7. Csirak Peter
                                          -------------------- Petric Sorin 3-2
                                          10. Petric Sorin
                                          ---------------------------------------- Petric Sorin 3-0
                                          15. Bye
                                          -------------------- Rakoczi Patrick 3-0
                                          2. Rakoczi Patrick
                                          Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                                          http://www.tenismasa.ro/

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Clasament Open Amatori
                                            1. Ciure Alin- Baia Mare
                                            2. Zaha Vasile - Satu Mare
                                            3. Catricicau Adrian - Baia Mare
                                            4
                                            Petric Sorin - Satu Mare

                                            5 -- 8
                                            Rakoczi Artur - Baia Mare
                                            Sebeni Cristi - Satu Mare
                                            Horotan Catalin - Baia Mare
                                            Rakoczi Patrick - Baia Mare

                                            9 -- 12
                                            Muntean Mircea - Baia Mare
                                            Csirak Peter - Satu Mare
                                            Mal Calin - Baia Mare
                                            Nemeroczi Stefan - Baia Mare
                                            13 -- 19 1v gr.sup.
                                            Onea Vlad - Baia Mare
                                            Mal Denis - Baia Mare
                                            Chira Angel - Baia Mare
                                            Moldovan Stefan - Baia Mare
                                            Marcu Tudor - Baia Mare
                                            Schneeberger Mihai - Baia Mare
                                            Cata Teodor - Baia Mare
                                            20 -- 24 0v gr.sup.
                                            Maxim Adrian - Baia Mare
                                            Zubascu Vlad - Baia Mare
                                            Horotan Tudor - Baia Mare
                                            Ilyuk Evelin - Baia Mare
                                            Marcel Papiu - Baia Mare
                                            25 -- 29 1v gr.inf.
                                            Schneeberger Michael - Baia Mare
                                            Chira Camelia - Baia Mare
                                            Sillai Beatrice - Baia Mare
                                            Szilagyi Emma - Baia Mare
                                            Silviu Stanescu - Baia Mare
                                            30 -- 35 0v gr.inf.
                                            Bordeiu Raul - Baia Mare
                                            Bordeiu Ciprian - Baia Mare
                                            Sopoian Cornel - Baia Mare
                                            Sillai Claudia - Baia Mare
                                            Szilagyi Ioan - Baia Mare
                                            Dunca Diana - Baia Mare
                                            Ultima editare de flowmaster; 11.apr.2017, 06:33.
                                            Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                                            http://www.tenismasa.ro/

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              vad ca nu mi s a luat in considerare victoria cu denis din faza 2..si apar cu 0 victorii..pt corectitudinea clasamentului trebuie sa se tina cont de ea

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Felicitari, Catricicau ADRIAN!
                                                FH: NITTAKU FASTARC G1
                                                BUTTERFLY INNERFORCE AL
                                                BH: Xiom Vega SPO

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  In primul rand felicit organizatorii pentru excelenta desfasurare a concursului si multumesc pentru ospitalitatea cu care am fost tratati !
                                                  In alta ordine de idei, cred ca am fost incadrat gresit in clasamentul final, eu am terminat pe 5-8 (Sebeni Cristi).
                                                  A fost o placere sa particip si astept cu nerabdare urmatorul eveniment
                                                  Yasaka Rakza 7 soft max / Innerforce ZLF / Yasaka Rakza 7 soft max

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X