Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Turda - 08.04.2017 --- ok cls

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Turda - 08.04.2017 --- ok cls

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Turda - Sâmbătă 08.04.2017

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2017



    LOCALITATEA: Turda, str. Tineretului nr.6, SALA de sport a liceului Teoretic "Liviu Rebreanu"
    DATA: Sâmbătă 08 Aprilie 2017;
    CATEGORII: Open/Amatori - amestecat;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;

    INDICAȚII DE ACCES:
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 3 mese Donic, 2 mese Hobby;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;

    TAXA: 15 lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – medalii + diplome;
    MATERIALE PROMOȚIONALE:
    Tricoul Oficial WTTD - AmaTur România: (aprox. 30-40% din numărul locurilor) sub formă de tombolă;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 06.04.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Open/Amatori - amestecat - maxim 30 participanti;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Pop Cosmin - 0741 667668;

    SPONSOR OFICIAL:
    IVAR,
    www.ivar-group.com.ro
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    www.vivasportshop.ro;
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    Ultima editare de FlorinBN; 27.mar.2017, 22:51.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Inscrieri, clasament
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Se inscriu din Turda Faur Stelian,Suciu Sergiu,Bob Nicolae,Pop Stelian,Vana Florin,Gusan Boris,Radulescu Eugeniu si Sicoe Ioan.

      Comentariu


      • #4
        se inscrie Demeter Attila,Piper Petru,Prodan Daniel si Luparu Razvan

        Comentariu


        • #5
          Se inscriu :
          Pop Cosmin
          Soos Dezso
          Zamblau Ionut
          Angela Ilcu
          Feher Robert
          Blag Eugen
          Din Turda toti
          Blade: Bty Primorac Carbon off+
          Bh:Tenergy 80 fx
          Fh:Tenergy 80 fx

          Comentariu


          • #6
            Se inscriu din Turda :
            Rigman Ciprian
            Nandrea Alin
            Giurgiu Nicolae
            Blade: Bty Primorac Carbon off+
            Bh:Tenergy 80 fx
            Fh:Tenergy 80 fx

            Comentariu


            • #7
              Orban Marc Adrian - Turda

              Sent from my LG-P880 using Tapatalk
              Blade: --BUTTERFLY KORBEL SK7 ; --Forhand: Tenergy 05 ;-- Backhand: Tenergy 80

              Comentariu


              • #8
                se inscriu Vargha Miklos ,Simonfi Attila si Vitus Janos

                Comentariu


                • #9
                  Se inscriu din Turda:
                  Jurca Razvan - nou
                  Boar Bogdan - nou

                  Comentariu


                  • #10
                    se retrage vitus janos

                    Comentariu


                    • #11
                      Se retrage Soos Dezso
                      Blade: Bty Primorac Carbon off+
                      Bh:Tenergy 80 fx
                      Fh:Tenergy 80 fx

                      Comentariu


                      • #12
                        Se retrage Faur Stelian.

                        Comentariu


                        • #13
                          Inscrieri :

                          1.Suciu Sergiu
                          2.Bob Nicolae
                          3.Vana Florin
                          4.Pop Stelian
                          5.Gusan Boris
                          6.Radulescu Eugeniu
                          7.Sicoe Ioan
                          8.Demeter Attila
                          9.Piper Petru
                          10.Prodan Daniel
                          11.Luparu Razvan
                          12.Pop Cosmin
                          13.Feher Robert
                          14.Zamblau Ionut
                          15.Angela Ilcu
                          16.Blag Eugen
                          17.Nandrea Alin
                          18.Rigman Ciprian
                          19.Giurgiu Nicolae
                          20.Orban Marc Adrian
                          21.Vargha Miklos
                          22.Simonfi Attila
                          23.Jurca Razvan
                          24.Boar Bogdan
                          Blade: Bty Primorac Carbon off+
                          Bh:Tenergy 80 fx
                          Fh:Tenergy 80 fx

                          Comentariu


                          • #14
                            25. Szabo Arthur
                            Blade: Bty Primorac Carbon off+
                            Bh:Tenergy 80 fx
                            Fh:Tenergy 80 fx

                            Comentariu


                            • #15
                              26.Daraban Bogdan
                              Blade: Bty Primorac Carbon off+
                              Bh:Tenergy 80 fx
                              Fh:Tenergy 80 fx

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X