Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Miercurea Ciuc - 08.04.2017 --- ok cls

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Miercurea Ciuc - 08.04.2017 --- ok cls

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Miercurea Ciuc - Sâmbătă 08.04.2017
    Turneul se desfășoară și pentru adjudecarea Cupei Konzul,
    oferite de CONSULATUL GENERAL AL UNGARIEI LA MIERCUREA CIUC.

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2017



    LOCALITATEA: Miercurea Ciuc, bulevardul Frăției;
    DATA: Sâmbătă 08 Aprilie 2017;
    CATEGORII: Începători, Open/Avansați, Copii;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a școlii generale „József Attila”;
    LOGISTICĂ: 10 mese (Butterfly Rollaway si Active);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    TAXA: intrare liberă;
    Se asigură:
    - apă minerală,
    - produse de patiserie.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 la fiecare categorie – cupe + medalii + diplome;
    MATERIALE PROMOȚIONALE:
    Tricoul Oficial WTTD - AmaTur România: (aprox. 30-40% din numărul locurilor) sub formă de tombolă;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic la 0745-313446 și 0742-257995;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 06.04.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Open/Avansați – maxim 36 participanți;
    - Începători – maxim 24 participanți;
    - Copii – maxim 16 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare de câte 4 jucători – se califică toți 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 16/8;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ÎN FUNCȚIE DE NUMĂRUL DE PARTICIPANȚI LA FIECARE CATEGORIE NUMĂRUL MAXIM DE LOCURI POATE SUFERI MODIFICĂRI!
    ORGANIZATOR:
    - Lakatos Zsolt tel. 0745.313.446
    cu sprijinul: tokosp

    SPONSOR OFICIAL:
    IVAR,
    www.ivar-group.com.ro
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    www.vivasportshop.ro;
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    SPONSORII LOCALI:
    CONSULATUL GENERAL AL
    UNGARIEI LA MIERCUREA CIUC

    PRIMĂRIA MIERCUREA CIUC
    BRUTĂRIA „BOCSKOR PÉKSÉG”
    PRIMULA SRL Sânmartin

    RIST SERVICE S.R.L
    Sântimbru
    Ultima editare de PaliHR; 04.apr.2017, 11:13.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  • #2
    Rezervat inscrieri & clasament:

    Clasament copii:
    1.Bodor Tibor(Lunca de Sus)
    2.Vrencean Roland(Miercurea- Ciuc)
    3.Barabas Botond(Miercurea- Ciuc)
    Dramba Cristian(Miercurea- Ciuc)
    5-8.
    Tamas Vivien(Miercurea- Ciuc)
    Lazar Botond(Miercurea- Ciuc)
    David Gellert(Miercurea- Ciuc)
    Moroz Sandor(Miercurea- Ciuc)
    9-16.
    Sztojka Elemer(Miercurea- Ciuc)
    Nagy Botond(Miercurea- Ciuc)
    Bartok Zsolt Levente(Miercurea- Ciuc)
    Szasz Botond(Miercurea- Ciuc)
    Nyisztor Zoltan(Miercurea- Ciuc)
    Szoke Zsolt(Miercurea- Ciuc)
    Nagy Valentin(Miercurea- Ciuc)
    Veress Tamas(Miercurea- Ciuc)

    Clasament Incepatori:
    1.Stekbauer Arpad(Miercurea- Ciuc)
    2.Antal-Daszkel Jozsef(Miercurea- Ciuc)
    3.Petres Tivadar(Miercurea- Ciuc)
    Vaszi Denes(Miercurea- Ciuc)
    5-8.
    Gal Arpad(Miercurea- Ciuc)
    Kardos Andras(Miercurea- Ciuc)
    Nagy Istvan(Miercurea- Ciuc)
    Andras Zoltan(Miercurea- Ciuc)
    9-13 1 v grup sup
    Kelemen Gabor(Miercurea- Ciuc)
    Ferenc Arnold(Miercurea- Ciuc)
    Kiss Miklos(Miercurea- Ciuc)
    Racz Gyorgy(Miercurea- Ciuc)
    Kelemen Miklos(Miercurea- Ciuc)
    14-16. 0 v grup sup
    Kopacz Andras(Miercurea- Ciuc)
    Barabas Arpad(Miercurea- Ciuc)
    Csato Csaba(Miercurea- Ciuc)
    17-20. loc 5 gr inf 1v
    Csibi Richard(Miercurea- Ciuc)
    Bojte Kristof(Miercurea- Ciuc)
    Partl Alexandra Petra(Miercurea- Ciuc)
    Vegh Barbara(Miercurea- Ciuc)
    21-24. loc 6 gr inf 0v
    Zilaji Zsolt(Ungaria)
    Toth Zoltan(Miercurea- Ciuc)
    Farkas Balazs(Ungaria)
    Daniel Kunigunda(Miercurea- Ciuc)

    Clasament OPEN/AVANSATI:
    1.Kiss Janos(Miercurea- Ciuc)
    2.Incze Levente(Miercurea- Ciuc)
    3.Tamas Nagy Jeno(Miercurea- Ciuc)
    Pal Zoltan(Miercurea- Ciuc)
    5-8.
    Craciun Gheorghe(Miercurea- Ciuc)
    Predescu Levente(Miercurea- Ciuc)
    Orosz Attila(Miercurea- Ciuc)
    Miklos Imre(Miercurea- Ciuc)
    9-16.
    Laszlo Levente(Miercurea- Ciuc)
    Lakatos Zsolt(Miercurea- Ciuc)
    Sass Imre(Miercurea- Ciuc)
    Gyorfi Szabolcs(Gheorgheni)
    Fazakas Gergely(Miercurea- Ciuc)
    Keresztes Zoltan(Gheorgheni)
    Nistor Iosif(Miercurea- Ciuc)
    Vida Attila(Cristuru Secuiesc)
    17. 2v gr sup
    Babics Tamas(Gheorgheni)
    18-24. 1v gr sup
    Vitos Fodor Istvan(Miercurea- Ciuc)
    Gliga Traian(Miercurea- Ciuc)
    Fancsali Kalman(Lunca de Sus)
    Lovasz Vilmos(Gheorgheni)
    Pap Sandor(Cristuru Secuiesc)
    Szanto Lajos(Miercurea- Ciuc)
    Imecs Attila(Miercurea- Ciuc)
    25-32. 0v gr sup
    Pall Erno(Miercurea- Ciuc)
    Demeter Arpad(Miercurea- Ciuc)
    Szakali Csaba(Miercurea- Ciuc)
    Szasz Imre(Miercurea- Ciuc)
    Gered Ferenc(Miercurea- Ciuc)
    Kolbai Gyula(Miercurea- Ciuc)
    Molnar Arnold(Miercurea- Ciuc)
    Bodor Tibor(Lunca de Sus)
    33-38. loc 5 gr inf
    Petyko Petra Eva(Ungaria)
    Csordas Lajos(Miercurea- Ciuc)
    Simon Ferenc(Lunca de Sus)
    Toro Tibor(Miercurea- Ciuc)
    Fekete Gyula(Miercurea- Ciuc)
    Pui Daniel(Miercurea- Ciuc)


    Inscrieri Open/Avansați - on 2017.04.07. at 22:05:55

    1. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 83 - 33,08 - OE
    2. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - 795 - 31 - OE
    3. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 848 - 26,5 - OW
    4. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 154 - 24,71 - O
    5. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 229 - 23,54 - OW
    6. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 372 - 23,4 - O
    7. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 516 - 22,5 - O
    8. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 373 - 22 - O
    9. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc - 761 - 22 - O
    10. Babics Tamas, Gheorgheni - 762 - 22 - O
    11. Miklos Imre, Miercurea Ciuc - 450 - 21,25 - O
    12. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 241 - 21,04 - OW
    13. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 850 - 21 - O
    14. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 529 - 20 - O
    15. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 290 - 19,04 - AW
    16. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 628 - 18,5 - A
    17. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 558 - 17,6 - A
    18. Vida Attila, Cristuru Secuiesc - 899 - 17 - A
    19. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - 1467 - 17 - A
    20. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - 1155 - 16,5 - A
    21. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 810 - 16 - A
    22. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 1513 - 16 - A
    23. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc - 1022 - 14 - A
    24. Craciun Gheorghe, Miercurea Ciuc - 1713 - 14 - A
    25. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - 1399 - 13 - A
    26. Szasz Imre, Miercurea Ciuc - 1790 - 13 - A
    27. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 744 - 12,4 - A
    28. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 2253 - 0 - O
    29. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc - 3291 - 0 - OW
    30. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 4001 - 0 - A
    31. Pall Erno, Miercurea Ciuc - 4002 - 0 - A
    32. Kardos Andras, Miercurea Ciuc - 4003 - 0 - A
    33. Bodor Tibor, Lunca de Sus - 4004 - 0 - A
    34. Pecsko Petra Eva, Ungaria - 4005 - 0 - A
    35. Gliga Traian, Miercurea Ciuc - 4006 - 0 - A
    36. Pui Daniel, Miercurea Ciuc - 4007 - 0 - A
    37. Toro Tibor, Miercurea Ciuc - 4008 - 0 - A

    Inscrieri Începători - on 2017.04.07. at 21:52:06

    1. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc - 2015 - 9 - AI
    2. Kelemen Gabor, Miercurea Ciuc - 2659 - 7 - AI
    3. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc - 2660 - 7 - AI
    4. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 1448 - 0 - AW
    5. Csato Csaba, Miercurea Ciuc - 4001 - 0 - A
    6. Barabas Arpad, Miercurea Ciuc - 4002 - 0 - A
    7. Bojte Kristof, Gheorgheni - 4003 - 0 - A
    8. Kis Miklos, Miercurea Ciuc - 4004 - 0 - A
    9. Gal Arpad, Miercurea Ciuc - 4005 - 0 - A
    10. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc - 4006 - 0 - A
    11. Antal-Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc - 4008 - 0 - A
    12. Vegh Barbara, Miercurea Ciuc - 4011 - 0 - A
    13. Petres Tivadar, Miercurea Ciuc - 4013 - 0 - A
    14. Farkas Balazs, Ungaria - 4014 - 0 - A
    15. Nagy Istvan, Miercurea Ciuc - 4015 - 0 - A
    16. Zilaji Zsolt, Ungaria - 4016 - 0 - A
    17. Csibi Richard, Miercurea Ciuc - 4018 - 0 - A
    18. Racz Gyorgy, Miercurea Ciuc - 4019 - 0 - A
    19. Partl Alexandra Petra, Miercurea Ciuc - 4020 - 0 - A
    20. Daniel Kunigunda, Miercurea Ciuc - 4021 - 0 - A

    Inscrieri Copii - on 2017.04.07. at 21:52:17

    1. Barabas Botond, Miercurea Ciuc - 4001 - 0 - A
    2. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc - 4002 - 0 - A
    3. Bodor Tibor Jr., Lunca de Sus - 4003 - 0 - A
    4. Moroz Sandor, Miercurea Ciuc - 4004 - 0 - A
    5. Szasz Botond, Miercurea Ciuc - 4005 - 0 - A
    6. Forika Aron, Miercurea Ciuc - 4006 - 0 - A
    Ultima editare de PaliHR; 08.apr.2017, 19:25.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #3
      Lakatos Zsolt, László Levente, Demeter Árpád la Avansati/Open
      Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
      Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

      Comentariu


      • #4
        Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc, la incepatori.
        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
        Tel : 0742 257 995

        Comentariu


        • #5
          Simon Ferenc - Lunca de Sus Avansat ( ? )
          FH - Andro HEXER
          Butterfly Schlager Carbon OFF+
          BH - Andro HEXER Powersponge
          Tel: 0749 - 165152 / 0266 - 339189

          Comentariu


          • #6
            Se inscrie la open/avansati din Gheorgheni:

            Keresztes Zoltan
            Gyorfi Szabolcs
            Babics Tamas

            Comentariu


            • #7
              András Zoltán din Miercurea Ciuc la incepatori
              Ultima editare de laky; 27.mar.2017, 15:21.
              Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
              Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

              Comentariu


              • #8
                Predescu Levente la.. unde ma puneti☺
                BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                FH: Andro Rasant Grip 1,9
                BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                Comentariu


                • #9
                  Din Gheorgheni la avansati/open:

                  Lovasz Vilmos

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de simonfery Vezi post
                    Simon Ferenc - Lunca de Sus Avansat ( ? )
                    media ar lasa si la incepatori, valoarea ba
                    Feri bácsi, tu decizi.

                    Postat în original de predesculevente Vezi post
                    Predescu Levente la.. unde ma puneti☺
                    daca depinde de mine, la Elite
                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                    Tel : 0742 257 995

                    Comentariu


                    • #11
                      Inscrieri Open/Avansați - on 2017.03.27. at 21:19:03

                      1. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 140 - 25,14 - O
                      2. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 384 - 21,81 - OW
                      3. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 462 - 21,6 - O
                      4. Babics Tamas, Gheorgheni - 797 - 21,5 - O
                      5. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 428 - 21,4 - O
                      6. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 567 - 17,8 - A
                      7. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - 1152 - 16,5 - A
                      8. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 817 - 15,33 - A
                      9. Simon Ferenc, Lunca de Sus - nou - -

                      Inscrieri Începători - on 2017.03.27. at 21:21:23

                      1. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc - 2002 - 9 - A
                      2. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 1449 - 0 - AW
                      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                      Tel : 0742 257 995

                      Comentariu


                      • #12
                        Csató Csaba Miercurea Ciuc la incepatori.
                        Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                        Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

                        Comentariu


                        • #13
                          Imecs Attila - Miercurea Ciuc
                          Fancsali Kalman - Lunca de Sus
                          BL = Levi Sintech ALL-
                          FH = Joola Badman reloaded
                          BH = Tibhar Super Defense 40

                          Comentariu


                          • #14
                            Te rog lasă-mă la avansati
                            FH - Andro HEXER
                            Butterfly Schlager Carbon OFF+
                            BH - Andro HEXER Powersponge
                            Tel: 0749 - 165152 / 0266 - 339189

                            Comentariu


                            • #15
                              Szántó Lajos si Gered Ferenc din M-Ciuc

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X