Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ Gura Humorului 29.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A+ Gura Humorului 29.04.2017

    LOCALITATEA: Gura Humorului

    LOCATIE: Sala de sport din incinta Complexului Turistic Arinis
    DATA: Sâmbătă 29 Aprilie 2017;
    CATEGORII:
    Elite:- poate participa orice jucator cu media peste 27,00;
    Open:- poate participa orice jucator cu media intre 20,00 si 26,99;
    Avansati: - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Incepatori: - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI
    ELITE : 48
    OPEN : 48
    AVANSATI : 96
    INCEPATORI : 60
    La fiecare categorie se rezerva 2 wildcarduri.
    PROGRAM:

    Aveti aici atasat programul pentru o mai buna intelegere.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Amatori : 9.00 încep meciurile;
    Incepatori : 11.30 incep meciurile
    Open : 14.00 incep meciurile
    Elite : 14.00 incep meciurile
    Va rog sa ajungeti cu cel putin o jumatate de ora inainte de inceperea turneelor.
    14. 00- 16.00 pauza de masa pentru categoriile Amatori si Incepatori (dupa terminarea superioarelor la Amatori respectiv inferioarelor la incepatori )
    16.00- 17.00 pauza de masa pentru categoriile Elite si Open ( dupa terminarea inferioarelor )

    Modificarea Regulamentului AmaTur 2017, care intră în vigoare începând cu 1 Martie 2017 stipulează modalitatea de gestionare a înscrierilor la Turneele A+, astfel:

    5.3.3 Organizarea turneelor tip A+.
    Se organizează în săli spațioase, care permit desfășurarea turneului pe minim 20 de mese.
    Fiind turnee cu participare națională, organizatorii vor avea în vedere posibilitățile de cazare, de masa și de petrecere a timpului liber al participanților.
    În situația depășirii numărului de locuri rezervat turneului, prioritate au jucătorii din categoria respectivă, în ordinea clasamentului.
    Turneele A+ se desfășoară pe patru categorii, după cum urmează:
    Elite, Open, Avansați și Începători.
    Înscrierile la turneele A+ se vor face pe liste comune Elite + Open, respectiv Avansați + Începători, stabilirea locurilor Elite/Open și Avansați/Începători urmând să se definitiveze Joi seara, după închiderea înscrierilor, în funcție de numărul jucătorilor înscriși la fiecare categorie. Pentru realizarea grupelor complete de 4 jucători la categoria superioară se va putea face transferul a maxim 3 jucători de la categoria inferioară, fie la cererea acestora, fie în ordinea MP-ului. În cazul în care nu există minim 18 jucători la o subcategorie, turneul se va desfășura amestecat Elite+Open, sau Avansați+Începători. In functie de inscrieri la cele 4 categorii pot avea loc permutari in programul turneului . Aceste schimbari vor fi anuntate in timp util pana joi 27.04.2017 . Vă mulțumim pentru înțelegere !!!

    SALA: Polivalenta tip ,, Udrea'' ;
    INDICAȚII DE ACCES:
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 24 mese Jolla, Donic, Buterfly;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Jolla *** celuloid
    SPAȚIU DE JOC: 1500 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: taraflex;
    FACILITĂȚI: Tribune , geamuri acoperite
    TAXA: 40 lei
    Se asigură apă plată – 2 litri si cafea, aperitive, precum nelipsitele ceaune la masa de pranz ;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: in functie de clasament ;
    - ultima retragere Joi 27.04.2017, ora 21,00;
    - Vineri 28.04.2017 vor fi afisate grupele inferioare
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joaca 2 grupe la 3 mese in inferioare la toate categoriile
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Clubul Sportiv Dakiro
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Chirap Daniel, tel. 0749 475 893 ;
    Posibilitati cazare :

    Hotel Simeria *** http://hotelsimeria.ro/ 100 lei camera dubla tel.0721776093
    Hotel Ramona *** http://www.hotel.ramona.ro/ 110 lei camera dubla - rezervare doar pentru sambata si duminica tel. 0722588583
    Vila Ramona- , sejur minim 2 nopti, 700 lei/vila 10-15 locuri tel. 0722588583
    Casa Catalina tel 0741337452
    Pensiunea Elegance : 2 apartamente X170 lei ; -3 duble X 120 lei -1 tripla X150 lei. http://www.pensiuneaelegance.ro/ tel. 0230233311, 0740908851
    Hotel Toaca Bellevue**** http://www.toacabellevue.ro/ tel. 0758 237 440
    170 lei/camera dubla/noapte, cu reducere fata de tariful de recepetie de 195 lei.
    - 240 lei/garsoniera/noapte, cu reducere fata de tariful de recepetie de 280 lei.
    - 300 lei/apartament/noapte, cu reducere fata de tariful de recepetie de 345 lei.
    Pensiunea Floare de Colt- Manastirea Humorului la 6 km de Complexul Arinis http://pensiunefloaredecolt.ro/ tel. 0724832197 cu 50 locuri cazare in apartamente, duble sau triple 45 lei locul
    Hotel Best Western Bucovina **** : http://www.bestwesternbucovina.ro/ Tel. +4 (0230) 207-000
    10 camere( duble si single):180 lei/ dubla si 160 lei/ single - cazare cu mic dejun inclus
    Hilde' s Residance**** http://www.lucy.ro/ Tel/fax: 0230 / 23 34 84 2 camere in data de 28.04.2017. Camerele disponibile sunt una de Confort (45 Euro/noapte) si o Camera Dubla de Lux (50 Euro/noapte).

    Daca aveti timp puteti intra si pe acest site http://www.inbucovina.ro/cazare/gura-humorului/ pentru mai multe oferte de cazare.

    Deoarece sfarsitul lunii aprilie este unul foarte aglomerat, fiind inceput de sezon, legat si cu minivacanta de 1 Mai va rugam sa va rezervati din timp camerele in conditiile prezentate.

    Cam asa va arata sala :


    PARTENER: Emi TT, - reprezentant Joola ce va fi prezent cu un bogat stand de articole t.m.
    www.mesedetenis.ro;


    Ce v- am pregatit de turneu...


    Posibilitati recreere : Complexul Turistic Arinis se afla in Gura Humorului intr- un frumos parc dendrologic. Aici aveti amenajat un parc de catarari ,, Escalada'' cu 7 trasee avand grade de dificultate diferite ( tiroliene, jocuri prin copaci ) , un Poligon amenajat de Paintball , Tir cu arcul, Tir cu pusca de paintball, precum si Airsoft, Piscina acoperita cu adancimea variabila, terase cu bere , telescaun cu sosire in varful partiei de schi de unde puteti avea o frumoasa priveliste asupra depresiunii
    Si nu uitati ! Gura Humorului se afla in inima Bucovinei : la 5 km se afla Manastirea Voronet, 5 km Manastirea Humorului, 18 km Manastirea Moldovita, 51 km Manastirea Sucevita, Marginea cu frumoasele obiecte din ceramica la 42 km, Cacica cu salina si piscine cu apa sarata la 19 km, Vama cu muzeul oualui la 18 km , Raraul la 56 km de unde veti putea vedea Pietrele Doamnei si o nemaipomenita panorama, Suceava cu Cetatea de Scaun la 36 km si mai pot enumera, doar sa aveti timp....





    Hai ai nosti !

    Cateva completari/ modificari in desfasurarea turneului.

    1. Ora de incepere la Avansati este 09.00
    2. Inscrierile se pot face in limita locurilor disponibile si in ziua de Vineri 28.04.2017 pana la ora 14.00
    3. Copii sub 14 ani vor plati taxa 25 lei
    4. Se va asigura asistenta medicala.
    Ultima editare de Dakiro; 26.apr.2017, 15:33.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

  • #2
    Inscrieri ELITE - on 28.04.2017 at 15:01:59

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44,25 - OEL
    2. Farkas Gabor, Targu Mures, 13 - 41,79 - OEW
    3. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 40,21 - OELW
    4. Petrescu Liviu, Pitesti, 4 - 39,5 - OELW
    5. Roman Bogdan, Arad, 7 - 39,34 - OE
    6. Sicoe Rodica, Cugir, 28 - 38,89 - OELF
    7. Vasilache Sebastian, Iasi, 635 - 37,67 - OEL
    8. Radu Costica, Galati, 24 - 36,96 - OE
    9. Tudorache Viorel, Bucuresti, 86 - 35,83 - OEL
    10. Corcoz Costin, Focsani, 11 - 35,31 - OEL
    11. Onufrei Ciprian, Botosani, 612 - 35 - OE
    12. Avram Victor, Arad, 9 - 34,75 - OE
    13. Govoreanu Florin, Cisnadie, 8 - 33,75 - OE
    14. Verdet Adrian, Oravita, 17 - 33,14 - OE
    15. Bularda Iulian, Barlad, 794 - 33 - OEL
    16. Marola Mihai, Bacau, 96 - 32,54 - OE
    17. Duceac Catalin, Botosani, 164 - 32,4 - OE
    18. Mosneagu Marius, Falticeni, 665 - 32 - OEL
    19. Morosanu Vasile, Suceava, 39 - 31,81 - OEW
    20. Tigau Dan, Bucuresti, 21 - 31,69 - OELW
    21. Bauer Lajos, Targu Mures, 68 - 31,68 - OEW
    22. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 31 - 31,46 - OE
    23. Daneliuc Gabi, Sibiu, 25 - 31,13 - OE
    24. Ditu Daniel, Onesti, 99 - 30,79 - OE
    25. Cozma Catalin, Falticeni, 30 - 30,5 - OEW
    26. Ursulean Florin, Straja, 134 - 30,13 - OE
    27. Birtalan Robert, Oradea, 63 - 28,43 - OE
    28. Pop Zoltan, Dej, 101 - 28,39 - OE
    29. Oprea Adrian, Lugoj, 51 - 28,29 - OE
    30. Ungureanu Adrian, Suceava, 200 - 28,04 - OE
    31. Cotca Dacian, Oradea, 45 - 28,03 - OE
    32. Corburean Ioana, Medias, 1581 - 28 - OEF
    33. Sumanaru Catalin, Iasi, 76 - 27,88 - OE
    34. Carpovici Boris, Falticeni, 444 - 27,56 - OEW
    35. Valcu Alin, Botosani, 286 - 26,33 - O
    36. Sengoz Mehmet, Botosani, 1449 - 26,25 - OW

    Inscrieri OPEN - on 28.04.2017 at 15:02:22

    1. Bleoca Marius, Tarnaveni, 144 - 26,75 - O
    2. Vlase Gheorghe, Slobozia, 67 - 26,68 - O
    3. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 110 - 26,61 - O
    4. Curut Gabriel, Timisoara, 120 - 26,5 - O
    5. Rojnita Sebastian, Bacau, 57 - 26,32 - O
    6. Birtalan Laszlo, Oradea, 93 - 26,32 - O
    7. Kaposta Victor, Arad, 54 - 26,28 - O
    8. Diaconescu Lucian, Targoviste, 65 - 25,69 - O
    9. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 115 - 25,46 - O
    10. Neagoe Costin, Bucuresti, 285 - 25,4 - O
    11. Fratea Aurel, Constanta, 55 - 25,39 - OW
    12. Ilies Ioan, Radauti, 182 - 25,32 - O
    13. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 61 - 25,21 - O
    14. Barabas Sandor, Toplita, 309 - 25,2 - O
    15. Darmaz Ion, Targoviste, 125 - 25,13 - OW
    16. Ursulean Vasile, Straja, 118 - 25,04 - O
    17. Fazakas Attila, Toplita, 361 - 25 - O
    18. Tipu Vlad, Iasi, 147 - 24,82 - O
    19. Ciortescu Cristi, Iasi, 79 - 24,75 - O
    20. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 154 - 24,71 - O
    21. Sofian Corneliu, Suceava, 80 - 24,56 - OW
    22. Orza Catalin, Suceava, 1252 - 24,5 - O
    23. Pop Danut, Dej, 175 - 24,36 - O
    24. Berila Radu, Bacau, 260 - 24,25 - OJ
    25. Subcinski Alexandru, Suceava, 468 - 23,75 - O
    26. Firu Marian, Vatra Dornei, 386 - 23,63 - O
    27. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 229 - 23,54 - OW
    28. Mironescu Adrian, Botosani, 261 - 23,54 - O
    29. Istrate Cristian, Bucuresti, 84 - 23,53 - OW
    30. Leolea Andrei, Constanta, 121 - 23,38 - OW
    31. Munteanu Octavian, Tecuci, 90 - 22,91 - OW
    32. Rosca Niculai, Galanesti, 550 - 22,75 - O
    33. Popa Mircea, Brasov, 108 - 22,29 - OW
    34. Nistor Florin, Comanesti, 151 - 22,14 - O
    35. Braniste George, Bacau, 106 - 22,11 - O
    36. Voin Doru, Bucuresti, 160 - 22,11 - O
    37. Marola Dan, Bacau, 204 - 21,89 - O
    38. Spaller Tiberiu, Nasaud, 179 - 21,67 - O
    39. Trandafir Vasile, Targu Mures, 163 - 21,63 - O
    40. Grigore Alexandru, Campina, 140 - 21,46 - O
    41. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 341 - 21,46 - O
    42. Hariuc Costica, Vaslui, 499 - 21,4 - O
    43. Ticu Dorin, Bacau, 105 - 21,36 - OW
    44. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 318 - 21,29 - OW
    45. Istrate Samir, Arad, 616 - 21,25 - O
    46. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 241 - 21,04 - OW
    47. Ursulescu Ioan, Bacau, 128 - 20,61 - OW
    48. Serban Liviu, Onesti, 230 - 20,17 - O
    49. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 242 - 20,14 - O
    50. Morosan Marian, Suceava, 212 - 20 - O
    51. Dan Andrei, Piatra Neamt, 478 - 18,58 - AW
    52. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 628 - 18,5 - A
    53. Corneanu Sorin, Botosani, 344 - 17,54 - A
    54. Bogza Dragos, Iasi, 239 - 17,11 - A
    55. Chirap Dan, Gura Humorului, 422 - 17,07 - A
    56. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 829 - 15,17 - A
    57. Cazanel Gheorghe, Comanesti, 640 - 13,71 - A
    58. Iosif Radu, Barlad, 953 - 10,79 - A
    59. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 3448 - 0 - O
    60. Purdila Dan, Falticeni, 4001 - 0 - A

    Inscrieri AVANSATI - on 28.04.2017 at 15:46:37

    1. Colcer Nicolae, Toplita, 430 - 19,88 - A
    2. Corocaescu Cristian, Suceava, 358 - 19,67 - A
    3. Petenchi Edmond, Roman, 155 - 19,57 - AW
    4. Nicola Marian, Constanta, 180 - 19,29 - A
    5. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 433 - 19,19 - A
    6. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 288 - 19,13 - A
    7. Colesniuc Romeo, Botosani, 166 - 19,03 - AW
    8. Demeny Zoltan, Brasov, 193 - 18,88 - A
    9. Mahu Bogdan, Pascani, 392 - 18,71 - A
    10. Cojocaru Stefan, Suceava, 435 - 18,67 - AJ
    11. Pintilie Vlad, Iasi, 878 - 18,67 - A
    12. Iacob Gabriel, Iasi, 225 - 18,61 - AW
    13. Solcan Florin, Constanta, 218 - 18,39 - A
    14. Pralea Marius Dan, Botosani, 202 - 18,33 - A
    15. Lazar Vasile, Pufesti, 258 - 18,32 - A
    16. Lovin Eusebiu, Comanesti, 195 - 18,25 - AW
    17. Dragan Petru Ioan, Iasi, 342 - 18 - A
    18. Vaculisteanu Ionut, Suceava, 579 - 17,56 - A
    19. Socaci Sorin, Panciu, 365 - 17,54 - A
    20. Stefan Alexandru, Iasi, 747 - 17,33 - A
    21. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 221 - 17,28 - AW
    22. Nicu Constantin, Iasi, 585 - 16,92 - A
    23. Craciun David Mihai, Bucuresti, 256 - 16,83 - AJ
    24. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 249 - 16,33 - A
    25. Rosu Gabriel, Comanesti, 457 - 16,17 - A
    26. Tutoveanu Razvan, Brasov, 1902 - 16 - A
    27. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 472 - 15,96 - A
    28. Istrate Ghiorghita, Suceava, 481 - 15,96 - A
    29. Stroe Ionel, Bacau, 443 - 15,92 - A
    30. Cuna Gheorghe, Buzau, 487 - 15,79 - A
    31. Salavastru Petru, Botosani, 402 - 15,75 - AW
    32. Aldea Nelu, Falticeni, 750 - 15,75 - A
    33. Macovei Cristi, Iasi, 268 - 15,71 - A
    34. Vieru Costica, Botosani, 643 - 15,7 - AW
    35. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 680 - 15,63 - AJ
    36. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 582 - 15,6 - AW
    37. Chiriac Marius, Botosani, 633 - 15,6 - A
    38. Albu Constantin, Suceava, 497 - 15,46 - A
    39. Ghile Ioan, Oradea, 384 - 15,36 - A
    40. Foca Dorin, Radauti, 828 - 15,33 - A
    41. Dicu Vlad, Vaslui, 940 - 15,17 - A
    42. Ungureanu Florin, Suceava, 559 - 15,08 - A
    43. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 630 - 14,96 - A
    44. Cristofor Razvan, Moinesti, 262 - 14,92 - AW
    45. Barabas Claudiu, Bistrita, 380 - 14,83 - A
    46. Singeorzan Traian, Nasaud, 801 - 14,5 - A
    47. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 1240 - 14,5 - A
    48. Pop Sabin, Targu Mures, 414 - 14,46 - A
    49. Fotia Iulian, Bacau, 895 - 14 - A
    50. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 1257 - 14 - A
    51. Aldea Iulian, Falticeni, 1315 - 14 - A
    52. Gecse Alpar, Chibed, 1588 - 14 - A
    53. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 621 - 13,75 - AW
    54. Joldes Adrian, Bistrita, 702 - 13,6 - A
    55. Donisan Costel, Pascani, 540 - 13,58 - AW
    56. Balla Peter, Toplita, 484 - 13,46 - A
    57. Bozosan Petre, Sibiu, 461 - 13,29 - A
    58. Kis Istvan, Brasov, 473 - 13,29 - AW
    59. Gusan Boris, Turda, 672 - 13,21 - AW
    60. Robu Valentin, Botosani, 526 - 13,14 - AW
    61. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 779 - 13,08 - A
    62. Olteanu Gabriel, Barlad, 1209 - 13 - A
    63. Marcu Rares, Iasi, 2072 - 13 - A
    64. Zamfirache Ioan, Botosani, 514 - 12,92 - AW
    65. Butacu Daniel, Bacau, 673 - 12,79 - AW
    66. Plamada Iulian, Putna, 872 - 12,67 - A
    67. Ujeniuc Dan, Suceava, 597 - 12,5 - A
    68. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 682 - 12,42 - A
    69. Morosan Ionel, Granicesti, 783 - 12,2 - A
    70. Pinzar Alin, Suceava, 668 - 12 - A
    71. Aparaschivei Marcel, Botosani, 839 - 11,8 - AW
    72. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 1258 - 11,67 - AW
    73. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei, 1401 - 11,63 - A
    74. Popescu Doru Viorel, Botosani, 772 - 11,5 - A
    75. Darie Gabriel, Comanesti, 683 - 11,42 - A
    76. Zepciuc Marius, Granicesti, 705 - 11,42 - A
    77. Docan Cristian, Bucuresti, 785 - 11,2 - A
    78. Alexandru Liviu, Botosani, 759 - 11,19 - A
    79. Mihut Benone, Pascani, 844 - 11,13 - A
    80. Havris Rares, Botosani, 1006 - 10,8 - AJ
    81. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 752 - 10,63 - AJ
    82. Pralea Constantin, Alba Iulia, 599 - 10,36 - AW
    83. Moraru Marius, Bucuresti, 880 - 10,25 - A
    84. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 813 - 10,19 - AJF
    85. Florea Ionut, Vatra Dornei, 1269 - 10 - A
    86. Tocariu Tudor Andrei, Botosani, 1575 - 10 - AJ
    87. Eigel Csaba, Toplita, 1071 - 9,5 - AI
    88. Rosca Adela, Galanesti, 1961 - 9 - AIF
    89. Sarcani Andrei, Targu Mures, 984 - 8 - AIW
    90. Hrituleac Claudiu, Radauti, 4002 - 0 - A
    91. Covalciuc Luca , Iasi, 4003 - 0 - A
    92. Oltean Silviu, Nasaud, 4004 - 0 - A
    93. Vieriu Carmen, Vatra Dornei, 4005 - 0 - A


    Inscrieri INCEPATORI - on 28.04.2017 at 15:04:27

    1. Moise Viorel, Braila, 634 - 9,79 - AIW
    2. Sursilov Constantin, Bucuresti, 678 - 9,57 - AI
    3. Balan Viorel, Bistrita, 1294 - 9,33 - AI
    4. Isaic Radu, Bacau, 706 - 9,25 - AI
    5. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 947 - 9,17 - AI
    6. Purdila Andrei, Falticeni, 2392 - 9 - AI
    7. Cotca Diana, Oradea, 804 - 8,96 - AIJF
    8. Oprean Andrei, Baia de Cris, 767 - 8,79 - AI
    9. Moca Vasile, Bucuresti, 1018 - 8,7 - AI
    10. Tanase Gabi, Suceava, 1283 - 8,67 - AI
    11. Sisca Nicusor, Comanesti, 1082 - 8,55 - AIW
    12. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 1060 - 8,5 - AI
    13. Tocariu Sebastian, Botosani, 1591 - 8,5 - AI
    14. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 923 - 8,29 - AI
    15. Cotca Rares, Oradea, 846 - 8,18 - AIJ
    16. Rosoga Ana, Constanta, 686 - 8,08 - AIF
    17. Medvediuc Lucian, Siret, 1220 - 8 - AI
    18. Ursulean Daniel, Straja, 1422 - 8 - AIJ
    19. Honciuc Alexia, Vatra Dornei, 1479 - 8 - AIJF
    20. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1542 - 8 - AI
    21. Govoreanu Cendana, Cisnadie, 1829 - 8 - AIF
    22. Filip Cristi, Comanesti, 954 - 7,96 - AIW
    23. Simionese Ovidiu, Granicesti, 1025 - 7,92 - AIJ
    24. Barbos Florin, Bistrita, 1034 - 7,75 - AI
    25. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei, 1323 - 7,58 - AIJF
    26. Portariuc Gheorghe, Botosani, 873 - 7,36 - AI
    27. Albu Iulian, Comanesti, 1026 - 7,33 - AIW
    28. Mita Augustin, Corlateni, 1083 - 7 - AI
    29. Constantinica Silviu, Botosani, 1221 - 7 - AIJ
    30. Brandusan Lucian, Radauti, 1557 - 7 - AI
    31. Plesoianu Stefan, Constanta, 1834 - 7 - AI
    32. Sticleti Doru, Bistrita, 1862 - 7 - AIW
    33. Stan Andrei, Bucuresti, 2236 - 7 - AI
    34. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 1383 - 6,75 - AI
    35. Pop Dan Cristian, Dej, 1558 - 6,75 - AIJ
    36. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 1107 - 6,17 - AI
    37. Vlad Teodor, Vatra Dornei, 1359 - 6 - AIJ
    38. Capra Claudiu, Suceava, 1447 - 6 - AI
    39. Serac Octavian, Botosani, 2172 - 6 - AI
    40. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 2815 - 6 - AI
    41. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1335 - 5,25 - AIJF
    42. Stan Mariana, Constanta, 1600 - 5 - AI
    43. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 1284 - 4,83 - AIJF
    44. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1601 - 4 - AIJ
    45. Foca Melania, Radauti, 1944 - 4 - AIF
    46. Petrescu Claudel, Putna, 1706 - 0 - A
    47. Barbuta Ioan, Dej, 2554 - 0 - A
    48. Pralea Constantin Lucian, Alba Iulia, 4001 - 0 - A
    49. Filip Aurelian Emanuel, Comanesti, 4002 - 0 - A
    50. Mihaila Marius, Radauti, 4004 - 0 - A
    51. Macovei Monica, Suceava, 4005 - 0 - A
    52. Grigore Adrian, Falticeni, 4008 - 0 - A
    53. Grigore Bianca, Falticeni, 4009 - 0 - A
    54. Istrate Daniel, Magura, 4010 - 0 - A
    55. Galatan Vasile, Nasaud, 4012 - 0 - A
    56. Hancer Alexandru, Suceava, 4013 - 0 - A
    57. Gramada Florin, Suceava, 4014 - 0 - A
    58. Grusca Narcis, Gura Humorului, 4015 - 0 - A
    59. Ilies Ioana, Radauti, 4016 - 0 - A
    60. Barabancea Lili, Iasi, 4017 - 0 - A
    Ultima editare de Dakiro; 28.apr.2017, 16:27.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #3
      Clasament ELITE

      1. Roman Bogdan - Arad
      2. Vasilache Sebastian - Iasi
      3 -- 4
      Enciu Alexandru - Slobozia
      Sicoe Rodica - Cugir
      5 -- 8
      Farkas Gabor - Targu Mures
      Mosneagu Marius - Falticeni
      Ursulean Florin - Straja
      Avram Victor - Arad
      9 -- 16
      Radu Costica - Galati
      Marola Mihai - Bacau
      Bauer Lajos - Targu Mures
      Onufrei Ciprian - Botosani
      Corcoz Costin - Focsani
      Ditu Daniel - Onesti
      Daneliuc Gabi - Sibiu
      Ungureanu Adrian - Suceava
      17 -- 24
      Verdet Adrian - Oravita
      Duceac Catalin - Botosani
      Cozma Catalin - Falticeni
      Birtalan Robert - Oradea
      Pop Zoltan - Dej
      Cotca Dacian - Oradea
      Corburean Ioana - Medias
      Carpovici Boris - Falticeni
      25 -- 28 1v gr.inf.
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Lazaroiu Adrian - Targoviste
      Sengoz Mehmet - Botosai
      29 -- 32 0v gr.inf.
      Morosanu Vasile - Suceava
      Oprea Adrian - Lugoj
      Sumanaru Catalin - Iasi
      Valcu Alin - Botosani




      Clasament OPEN

      1. Orza Catalin - Suceava
      2. Fratea Aurel - Constanta
      3 -- 4
      Ilies Ioan - Radauti
      Tipu Vlad - Iasi
      5 -- 8
      Sofian Corneliu - Suceava
      Firu Marian - Vatra Dornei
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
      Georgiu Dragos - Vatra Dornei
      9 -- 16
      Rojnita Sebastian - Bacau
      Ursulean Vasile - Straja
      Nistor Florin - Comanesti
      Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Voin Doru - Bucuresti
      Hariuc Costica - Vaslui
      17 -- 32
      Rosca Niculai - Galanesti
      Grigore Alexandru - Campina
      Marola Dan - Bacau
      Braniste George - Bacau
      Kaposta Victor - Arad
      Curut Gabriel - Timisoara
      Mironescu Adrian - Botosani
      Corneanu Sorin - Botosani
      Fazakas Attila - Toplita
      Popa Mircea - Brasov
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
      Ticu Dorin - Bacau
      Barabas Sandor - Toplita
      Grosan Nicu - Piatra Neamt
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      33 -- 40
      Neagoe Costin - Bucuresti
      Darmaz Ion - Targoviste
      Subcinski Alexandru - Suceava
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Leolea Andrei - Constanta
      Bulubasa Nicusor - Comanesti
      Serban Liviu - Onesti
      Morosan Marian - Suceava
      41 -- 45 2v gr.inf.
      Bleoca Marius - Tarnaveni
      Pop Danut - Dej
      Berila Radu - Bacau
      Chirap Dan - Gura Humorului
      Buruiana Petru - Piatra Neamt
      46 -- 56 1v gr.inf.
      Ciortescu Cristi - Iasi
      Spaller Tiberiu - Nasaud
      Trandafir Vasile - Targu Mures
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
      Bubulac Cristi - Piatra Neamt
      Cazanel Gheorghe - Comanesti
      Iosif Radu - Barlad
      Purdila Dan - Falticeni
      57 -- 60 0v gr.inf.
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Istrate Samir - Arad
      Dan Andrei - Piatra Neamt
      Bogza Dragos - Iasi




      Clasament AVANSATI

      1. Cojocaru Stefan - Suceava
      2. Corocaescu Cristian - Suceava
      3 -- 4
      Stefan Alexandru - Iasi
      Nicola Marian - Constanta
      5 -- 8
      Colcer Nicolae - Toplita
      Dicu Vlad - Vaslui
      Iacob Gabriel - Iasi
      Ungureanu Florin - Suceava
      9 -- 16
      Rosu Gabriel - Comanesti
      Salavastru Petru - Botosani
      Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
      Pralea Marius Dan - Botosani
      Vieriu Carmen - Vatra Dornei
      Solcan Florin - Constanta
      Vieru Costica - Botosani
      Colesniuc Romeo - Botosani
      17 -- 32
      Mahu Bogdan - Pascani
      Macovei Cristi - Iasi
      Pinzar Alin - Suceava
      Boicu Gabriel - Vatra Dornei
      Dragan Petru Ioan - Iasi
      Hrituleac Claudiu - Radauti
      Barabas Claudiu - Bistrita
      Socaci Sorin - Panciu
      Pintilie Vlad - Iasi
      Lazar Vasile - Pufesti
      Petenchi Edmond - Roman
      Aldea Iulian - Falticeni
      Istrate Ghiorghita - Suceava
      Balla Peter - Toplita
      Demeny Zoltan - Brasov
      Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
      33 -- 34 2v gr.sup.
      Cuna Gheorghe - Buzau
      Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
      35 -- 55 1v gr.sup.
      Lovin Eusebiu - Comanesti
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Nicu Constantin - Iasi
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
      Chiriac Marius - Botosani
      Ghile Ioan - Oradea
      Foca Dorin - Radauti
      Cristofor Razvan - Moinesti
      Singeorzan Traian - Nasaud
      Pop Sabin - Targu Mures
      Fotia Iulian - Bacau
      Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
      Joldes Adrian - Bistrita
      Bozosan Petre - Sibiu
      Robu Valentin - Botosani
      Plamada Iulian - Putna
      Docan Cristian - Bucuresti
      Alexandru Liviu - Botosani
      Florea Ionut - Vatra Dornei
      Covalciuc Luca - Iasi
      56 -- 64 0v gr.sup.
      Aldea Nelu - Falticeni
      Albu Constantin - Suceava
      Badaluta Marian - Vatra Dornei
      Pogorevici Mircea - Gura Humorului
      Kis Istvan - Brasov
      Olteanu Gabriel - Barlad
      Ujeniuc Dan - Suceava
      Zepciuc Marius - Granicesti
      Oltean Silviu - Nasaud
      65 -- 69 2v gr.inf.
      Vaculisteanu Ionut - Suceava
      Turcu Viorel - Piatra Neamt
      Morosan Ionel - Granicesti
      Havris Rares - Botosani
      Sandulean Rares - Vatra Dornei
      70 -- 81 1v gr.inf.
      Tutoveanu Razvan - Brasov
      Stroe Ionel - Bacau
      Gecse Alpar - Chibed
      Donisan Costel - Pascani
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Butacu Daniel - Bacau
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
      Darie Gabriel - Comanesti
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Tocariu Tudor Andrei - Botosani
      Rosca Adela - Galanesti
      82 -- 93 0v gr.inf.
      Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
      Ailioaie Gheorghe - Comanesti
      Gusan Boris - Turda
      Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
      Marcu Rares - Iasi
      Ciurca Ovidiu - Targu Mures
      Popescu Doru Viorel - Botosani
      Mihut Benone - Pascani
      Moraru Marius - Bucuresti
      Muraru Ioana - Vatra Dornei
      Eigel Csaba - Toplita
      Sarcani Andrei - Targu Mures



      Clasament INCEPATORI

      1. Petrescu Claudel - Putna
      2. Barbuta Ioan - Dej
      3 -- 4
      Barbos Florin - Bistrita
      Mihaila Marius - Radauti
      5 -- 8
      Oprean Andrei - Baia de Cris
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Ursulean Daniel - Straja
      Tocariu Sebastian - Botosani
      9 -- 16
      Albu Iulian - Comanesti
      Tanase Gabi - Suceava
      Mita Augustin - Corlateni
      Constantinica Silviu - Botosani
      Husarciuc Beniamin - Suceava
      Mosneagu Mihnea - Falticeni
      Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
      Balan Viorel - Bistrita
      17 -- 32
      Purdila Andrei - Falticeni
      Cotca Rares - Oradea
      Pohaci Claudiu - Dorohoi
      Cracana Lucian - Vatra Dornei
      Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
      Stan Andrei - Bucuresti
      Portariuc Gheorghe - Botosani
      Moise Viorel - Braila
      Serac Octavian - Botosani
      Simionese Ovidiu - Granicesti
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Filip Cristi - Comanesti
      Sisca Nicusor - Comanesti
      Medvediuc Lucian - Siret
      Cotca Diana - Oradea
      Rosoga Ana - Constanta
      33 -- 40
      Honciuc Alexia - Vatra Dornei
      Govoreanu Cendana - Cisnadie
      Plesoianu Stefan - Constanta
      Sticleti Doru - Bistrita
      Vlad Teodor - Vatra Dornei
      Capra Claudiu - Suceava
      Filip Aurelian Emanuel - Comanesti
      Galatan Vasile - Nasaud
      41 -- 42 2v gr.inf.
      Isaic Radu - Bacau
      Vieru Teodora - Vatra Dornei
      43 -- 51 1v gr.inf.
      Moca Vasile - Bucuresti
      Marin Bogdan Mihail - Bacau
      Brandusan Lucian - Radauti
      Stan Mariana - Constanta
      Buzila Robert - Vatra Dornei
      Foca Melania - Radauti
      Pralea Constantin Lucian - Alba Iulia
      Macovei Monica - Suceava
      Grusca Narcis - Gura Humorului
      52 -- 60 0v gr.inf.
      Pop Dan Cristian - Dej
      Pintescu Teodora - Vatra Dornei
      Grigore Adrian - Falticeni
      Grigore Bianca - Falticeni
      Istrate Daniel - Magura
      Hancer Alexandru - Suceava
      Gramada Florin - Suceava
      Ilies Ioana - Radauti
      Barabancea Lili - Iasi
      Ultima editare de Dakiro; 29.apr.2017, 23:22.
      Dan Chirap
      www.sportdakiro.com
      email: contact@sportdakiro.com

      Comentariu


      • #4
        Constantin Sursilov - Bucuresti - Incepatori

        Trimis din Samsung Galaxy S6 Edge prin Tapatalk
        Blade: Butterfly Primo Power Feeling
        Fh: Nittaku Fastarc G-1
        Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

        Comentariu


        • #5
          Neagoe Costin si Istrate Cristian - Bucuresti - Open

          Comentariu


          • #6
            Axinte Bogdan - Iasi , Elite
            Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
            Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
            Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

            Comentariu


            • #7
              Moca Vasile, Bucuresti, incepatori


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Pop Zoltan Dej Elite si Muntean Mircea Baia Mare Open.

                Comentariu


                • #9
                  Alexandru Milea, incepatori, Bucuresti

                  Comentariu


                  • #10
                    Radu Costica - Galati - elite

                    Comentariu


                    • #11
                      Zamfiroaia Sorin open multumesc

                      Trimis de pe al meu HTC Desire 526G dual sim folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Munteanu Octavian Tecuci Open
                        Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                        Comentariu


                        • #13
                          Crăciun David Mihai, București - Avansați, mulțumesc.

                          Comentariu


                          • #14
                            Buna ziua. Va rog sa i inscieti pe Nicola Marian _la avansati, Solcan Florin_avansati si Ana Rosoga_ la incepatori.
                            Din Constanta.
                            Multumim frumos !

                            Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Arad se inscriu Roman Bogdan si Avram Victor - Elite

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X