Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa MAXIM", Botosani - 22.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa MAXIM", Botosani - 22.04.2017

    Turneu A - Cupa "MAXIM" Botosani - editia IV – 22 aprilie 2017

    LOCALITATEA: Botosani, jud. Botosani
    DATA: sambata 22 aprilie 2017
    SALA: Sala de sport al Liceului Pedagogic, Strada I.C. Bratianu 65, Botoșani
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICA:
    - numarul de mese: 16
    - mingi de joc Joola 3*** plastic.

    Ora de incepere a tuturor categoriilor: 9:00 (validarea inscrierilor pana la orele 8,30).

    TAXA: 30 ron - din care cate 1 ron se vireaza catre Amatur;
    - copii < 14 ani , doamne/domnisoare – 15 ron;
    - persoane cu dizabilitati - 0 ron;

    Se asigura apa, cafea, gustare.

    MATERIALE DE PREMIERE: locurile 1, 2, 3 si 4 cupe, medalii si diplome, locurile 5-8 medalii si diplome.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum pana vineri 21 aprilie 2017, ora 20.00;
    - inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit;
    - absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;
    - organizatorul isi rezerva dreptul de a nu accepta inscrierea jucatorilor care figureaza cu absente in clasamentul general;

    Data limita a retragerilor - Joi 20 aprilie ora 21.00.

    ATENTIE! RETRAGEREA JUCATORILOR:
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;



    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - 2 grupe la o masa;
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători – se califică toti 4;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Eliminatorii pana la sfarsit.

    Orice intarziere de mai mult de 10 min. de la masa de joc va fi anuntata organizatorului si va duce la pierderea partidei de catre neprezentat.

    CATEGORII:
    Elite+open:- poate participa orice jucator cu media peste 20,00;
    Avansati: - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Incepatori: - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;

    Se accepta inscrierea unui jucator la o categorie superioara mediei lui.

    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI:
    ELITE+OPEN : 32
    AVANSATI : 64
    INCEPATORI : 32



    Cu sprijinul:

    S.C. MAXIM SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.
    www.credit-imob.ro

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	logomsc (1).jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	57,3 KB 
ID:	780126



    S.C. ELSACO ELECTRONIC S.R.L.
    www.elsaco.ro

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	elsaco-romania.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	4,7 KB 
ID:	780127


    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Corneanu Sorin - tel. 0744.544.024


    INDICATII ACCES:
    Dinspre Suceava, urmati intrarea in oras pana ajungeti la Carrefour apoi dupa cca 50m virati usor dreapta si urmati linia de tramvai pana la capatul ei cca 5km (unde se reintoarce tramvaiul) dupa care veti vira imediat la dreapta dupa care mergeti inainte cca 300m si ajungeti la sala.
    Dinspre Iasi, intrati in oras prin dreapta statiei peco Lukoil dupa care urmati traseul cca 1km pana la statia Rompetrol unde veti vira dreapta. Urmati traseul cca 1km pana ajungeti intr-o intersectie in care nu sunt decat doua variante stanga sau dreapta. Veti vira la stanga apoi dupa cca 50m veti urma iarasi iesirile spre stanga (e o intersectie cu 3 iesiri) iar la cca 100m se afla sala.
    Ultima editare de sorin_client; 19.apr.2017, 09:27.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  • #2
    Rezervat inscrieri:

    Inscrieri Elite+open - 22-apr-2017 - on 4/21/2017 at 10:10:42 PM

    1. Onufrei Ciprian, Botosani, 612 - 35 - OE
    2. Hasna Cosmin, Straja, 36 - 34.82 - OE
    3. Duceac Catalin, Botosani, 164 - 32.4 - OE
    4. Mosneagu Marius, Falticeni, 665 - 32 - OEL
    5. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 687 - 32 - OE
    6. Morosanu Vasile, Suceava, 39 - 31.81 - OEW
    7. Cozma Catalin, Falticeni, 30 - 30.5 - OEW
    8. Axinte Bogdan, Iasi, 82 - 29.21 - OE
    9. Sumanaru Catalin, Iasi, 76 - 27.88 - OE
    10. Rojnita Sebastian, Bacau, 57 - 26.32 - O
    11. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 115 - 25.46 - O
    12. Valeanu Cosmin, Bacau, 135 - 25.39 - OJ
    13. Ilies Ioan, Radauti, 182 - 25.32 - O
    14. Ursulean Vasile, Straja, 118 - 25.04 - O
    15. Tipu Vlad, Iasi, 147 - 24.82 - O
    16. Ciortescu Cristi, Iasi, 79 - 24.75 - O
    17. Sofian Corneliu, Suceava, 80 - 24.56 - OW
    18. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 246 - 24.46 - OW
    19. Mironescu Adrian, Botosani, 261 - 23.54 - O
    20. Alexiu Andrei, Falticeni, 1285 - 23 - O
    21. Valeanu Vlad, Bacau, 172 - 22.75 - O
    22. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 341 - 21.46 - O
    23. Ticu Dorin, Bacau, 105 - 21.36 - OW
    24. Ursulescu Ioan, Bacau, 128 - 20.61 - OW
    25. Mihai Alex, Botosani, 1052 - 20.17 - O
    26. Corneanu Sorin, Botosani, 344 - 17.54 - A
    27. Chirap Dan, Gura Humorului, 422 - 17.07 - A



    Inscrieri Avansati - 22-apr-2017 - on 4/21/2017 at 10:14:06 PM

    1. Corocaescu Cristian, Suceava, 358 - 19.67 - A
    2. Petenchi Edmond, Roman, 155 - 19.57 - AW
    3. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 433 - 19.19 - A
    4. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 288 - 19.13 - A
    5. Colesniuc Romeo, Botosani, 166 - 19.03 - AW
    6. Pintilie Vlad, Iasi, 878 - 18.67 - A
    7. Iacob Gabriel, Iasi, 225 - 18.61 - AW
    8. Barbalata Lorin, Suceava, 399 - 18.5 - A
    9. Pralea Marius Dan, Botosani, 202 - 18.33 - A
    10. Dragan Petru Ioan, Iasi, 342 - 18 - A
    11. Vaculisteanu Ionut, Suceava, 579 - 17.56 - A
    12. Stefan Alexandru, Iasi, 747 - 17.33 - A
    13. Bogza Dragos, Iasi, 239 - 17.11 - A
    14. Nicu Constantin, Iasi, 585 - 16.92 - A
    15. Rosu Gabriel, Comanesti, 457 - 16.17 - A
    16. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 472 - 15.96 - A
    17. Salavastru Petru, Botosani, 402 - 15.75 - AW
    18. Vieru Costica, Botosani, 643 - 15.7 - AW
    19. Chiriac Marius, Botosani, 633 - 15.6 - A
    20. Mesinschi Radu, Botosani, 1055 - 15.33 - A
    21. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 523 - 15.25 - A
    22. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 467 - 14 - AW
    23. Fotia Iulian, Bacau, 895 - 14 - A
    24. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 1257 - 14 - A
    25. Ureche Ioan, Botosani, 1992 - 14 - A
    26. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 621 - 13.75 - AW
    27. Donisan Costel, Pascani, 540 - 13.58 - AW
    28. Marcean Ovidiu, Botosani, 771 - 13.17 - A
    29. Robu Valentin, Botosani, 526 - 13.14 - AW
    30. Bartos Adrian, Iasi, 1306 - 13 - A
    31. Hutanu Cezar, Botosani, 2067 - 13 - A
    32. Zamfirache Ioan, Botosani, 514 - 12.92 - AW
    33. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 644 - 12.75 - AF
    34. Posteuca Lucian, Botosani, 780 - 12.7 - A
    35. Plamada Iulian, Putna, 872 - 12.67 - A
    36. Morosan Mihai, Granicesti, 966 - 12.67 - A
    37. Ujeniuc Dan, Suceava, 597 - 12.5 - A
    38. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 682 - 12.42 - A
    39. Morosan Ionel, Granicesti, 783 - 12.2 - A
    40. Buzila Ioan, Botosani, 556 - 11.92 - AW
    41. Aparaschivei Marcel, Botosani, 839 - 11.8 - AW
    42. Grosu Octavian, Botosani, 1049 - 11.5 - A
    43. Darie Gabriel, Comanesti, 683 - 11.42 - A
    44. Zepciuc Marius, Granicesti, 705 - 11.42 - A
    45. Lupu Cristian, Botosani, 1033 - 11.42 - A
    46. Alexandru Liviu, Botosani, 759 - 11.19 - A
    47. Mihut Benone, Pascani, 844 - 11.13 - A
    48. Scripei Iulian, Botosani, 1960 - 11 - A
    49. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 752 - 10.63 - AJ
    50. Aluculesa Radu, Botosani, 1332 - 10.5 - A
    51. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 840 - 10.35 - AJF
    52. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 813 - 10.19 - AJF
    53. Florea Ionut, Vatra Dornei, 1269 - 10 - A
    54. Herghelegiu Laurentiu, Botosani, 2283 - 10 - A
    55. Romascan Victor, Suceava, 2173 - 6 - AI
    56. Foca Melania, Radauti, 1944 - 4 - AIF
    57. Hrituleac Claudiu, Radauti, 4003 - 0 - A
    58. Balan Pavel, Botosani, 4005 - 0 - A



    Inscrieri Incepatori - 22-apr-2017 - on 4/21/2017 at 9:15:30 PM

    1. Isaic Radu, Bacau, 706 - 9.25 - AI
    2. Calancea Dragos, Siret, 1081 - 8.67 - AI
    3. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 1060 - 8.5 - AI
    4. Tocariu Sebastian, Botosani, 1591 - 8.5 - AI
    5. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 923 - 8.29 - AI
    6. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1542 - 8 - AI
    7. Simionese Ovidiu, Granicesti, 1025 - 7.92 - AIJ
    8. Portariuc Gheorghe, Botosani, 873 - 7.36 - AI
    9. Mita Augustin, Corlateni, 1083 - 7 - AI
    10. Constantinica Silviu, Botosani, 1221 - 7 - AIJ
    11. Cristescu Radu, Botosani, 2021 - 7 - AIJ
    12. Cotovanu Andrei, Bucecea, 2619 - 7 - AI
    13. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 1383 - 6.75 - AI
    14. Asavetei Daniel, Botosani, 1559 - 6.5 - AI
    15. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 1107 - 6.17 - AI
    16. Vlad Teodor, Vatra Dornei, 1359 - 6 - AIJ
    17. Capra Claudiu, Suceava, 1447 - 6 - AI
    18. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1335 - 5.25 - AIJF
    19. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1601 - 4 - AIJ
    20. Romascan Constantin, Suceava, 2318 - 4 - AIW
    21. Mihai Gheorghi, Botosani, 3126 - 4 - AI
    22. Petrescu Claudel, Putna, 1706 - 0 - A
    23. Gagea Marian, Botosani, 2324 - 0 - A
    24. Bors Vlad Cristian, Botosani, 4001 - 0 - A
    25. Sfabu Ioanis Adelin, Botosani, 4002 - 0 - A
    26. Robu David, Botosani, 4003 - 0 - A
    27. Constantinica Ioana, Botosani, 4004 - 0 - A
    28. Cristescu Bogdan, Botosani, 4005 - 0 - A
    29. Mihaila Marius Gabriel, Radauti, 4006 - 0 - A
    30. Scripei Iustin, Botosani, 4007 - 0 - A
    31. Buneanu Emilian Raducu, Trusesti, 4008 - 0 - A
    32. Ilies Ioana, Radauti, 4009 - 0 - A
    Ultima editare de sorin_client; 21.apr.2017, 22:14.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament:

      Clasament Elite+open - 22-apr-2017

      1. Hasna Cosmin - Straja
      2. Cozma Catalin - Falticeni
      3 -- 4
      Mosneagu Marius - Falticeni
      Onufrei Ciprian - Botosani
      5 -- 8
      Ilies Ioan - Radauti
      Sumanaru Catalin - Iasi
      Valeanu Cosmin - Bacau
      Ursulean Vasile - Straja
      9 -- 14
      Morosanu Vasile - Suceava
      Rojnita Sebastian - Bacau
      Alexiu Andrei - Falticeni
      Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
      Ticu Dorin - Bacau
      Mihai Alex - Botosani
      15 -- 2v gr.sup.
      Duceac Catalin - Botosani
      16 -- 21 1v gr.sup.
      Axinte Bogdan - Iasi
      Georgiu Dragos - Vatra Dornei
      Tipu Vlad - Iasi
      Sofian Corneliu - Suceava
      Mironescu Adrian - Botosani
      Valeanu Vlad - Bacau
      22 -- 24 0v gr.sup.
      Ciubotariu Andrei - Moinesti
      Ciortescu Cristi - Iasi
      Marcu Vasile - Vatra Dornei
      25 -- 27 0v gr.inf.
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Corneanu Sorin - Botosani
      Chirap Dan - Gura Humorului



      Clasament Avansati - 22-apr-2017

      1. Hrituleac Claudiu - Radauti
      2. Vaculisteanu Ionut - Suceava
      3 -- 4
      Iacob Gabriel - Iasi
      Hutanu Cezar - Botosani
      5 -- 8
      Cojocaru Stefan - Suceava
      Dragan Petru Ioan - Iasi
      Rosu Gabriel - Comanesti
      Vieru Costica - Botosani
      9 -- 16
      Nicu Constantin - Iasi
      Posteuca Lucian - Botosani
      Nemaciuc Ovidiu - Suceava
      Vieru Carmen - Vatra Dornei
      Chiriac Marius - Botosani
      Petenchi Edmond - Roman
      Boicu Gabriel - Vatra Dornei
      Sandulean Rares - Vatra Dornei
      17 -- 30
      Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
      Colesniuc Romeo - Botosani
      Pintilie Vlad - Iasi
      Barbalata Lorin - Suceava
      Pralea Marius Dan - Botosani
      Stefan Alexandru - Iasi
      Bogza Dragos - Iasi
      Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
      Salavastru Petru - Botosani
      Maftei Catalin Doru - Comanesti
      Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
      Marcean Ovidiu - Botosani
      Butnaru Madalina - Vatra Dornei
      Lupu Cristian - Botosani
      31 -- 33 2v gr.sup.
      Zepciuc Marius - Granicesti
      Scripei Iulian - Botosani
      Muraru Ioana - Vatra Dornei
      34 -- 46 1v gr.sup.
      Corocaescu Cristian - Suceava
      Fotia Iulian - Bacau
      Donisan Costel - Pascani
      Robu Valentin - Botosani
      Plamada Iulian - Putna
      Morosan Mihai - Granicesti
      Ujeniuc Dan - Suceava
      Morosan Ionel - Granicesti
      Buzila Ioan - Botosani
      Alexandru Liviu - Botosani
      Aluculesa Radu - Botosani
      Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
      Florea Ionut - Vatra Dornei
      47 -- 53 0v gr.sup.
      Mesinschi Radu - Botosani
      Ureche Ioan - Botosani
      Ailioaie Gheorghe - Comanesti
      Bartos Adrian - Iasi
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      Grosu Octavian - Botosani
      54 -- 60 0v gr.inf.
      Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
      Darie Gabriel - Comanesti
      Mihut Benone - Pascani
      Herghelegiu Laurentiu - Botosani
      Romascan Victor - Suceava
      Balan Pavel - Botosani
      Turcanu Lucian - Botosani



      Clasament Incepatori - 22-apr-2017

      1. Petrescu Claudel - Putna
      2. Mihaila Marius Gabriel - Radauti
      3 -- 4
      Mosneagu Mihnea - Falticeni
      Cracana Lucian - Vatra Dornei
      5 -- 8
      Cristescu Radu - Botosani
      Tocariu Sebastian - Botosani
      Calancea Dragos - Siret
      Mita Augustin - Corlateni
      9 -- 16
      Buneanu Emilian Raducu - Trusesti
      Simionese Ovidiu - Granicesti
      Vieru Teodora - Vatra Dornei
      Cotovanu Andrei - Bucecea
      Constantinica Silviu - Botosani
      Marin Bogdan Mihail - Bacau
      Vlad Teodor - Vatra Dornei
      Isaic Radu - Bacau
      17 -- 24 1v gr.sup.
      Pohaci Claudiu - Dorohoi
      Husarciuc Beniamin - Suceava
      Portariuc Gheorghe - Botosani
      Asavetei Daniel - Botosani
      Capra Claudiu - Suceava
      Buzila Robert - Vatra Dornei
      Mihai Gheorghi - Botosani
      Ilies Ioana - Radauti
      25 -- 0v gr.sup.
      Romascan Constantin - Suceava
      26 -- 32 0v gr.inf.
      Foca Melania - Radauti
      Bors Vlad Cristian - Botosani
      Sfabu Ioanis Adelin - Botosani
      Robu David - Botosani
      Constantinica Ioana - Botosani
      Cristescu Bogdan - Botosani
      Scripei Iustin - Botosani
      Ultima editare de sorin_client; 22.apr.2017, 20:11.
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • #4
        Axinte Bogdan - Iasi Elite , Bartos Adrian - Iasi - Avansati
        Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
        Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
        Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

        Comentariu


        • #5
          Plamada Iulian - Putna - avansati

          Petrescu Claudel - Putna - incepatori
          Bors Vlad Cristian - Botosani - Incepatori
          Sfabu Ioanis Adelin - Botosani - Incepatori

          Corneanu Sorin - open
          Blade: lemn off...ce lemn !
          Bh: cu tepi
          Fh: fara tepi

          Comentariu


          • #6
            Marin Bogdan Mihail -Bacau - incepatori.
            Pralea Marius Dan - Botosani - avansati .

            Comentariu


            • #7
              La avansati Vieru Costica si Ureche Ioan ambii din Botosani.
              Blade: lemn off...ce lemn !
              Bh: cu tepi
              Fh: fara tepi

              Comentariu


              • #8
                Ignatescu Bogdan Ionut - Avansati - Siret
                Multumesc,

                Comentariu


                • #9
                  Portariuc Gheorghe -incepatori Zamfirache Ioan-avansati din Botosani

                  Comentariu


                  • #10
                    din Botosani, Chiriac Marius la avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Isaic Radu - Bacau - incepatori. Multumesc.


                      .

                      Comentariu


                      • #12
                        Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi - Avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Granicesti se inscriu :
                          Simionese Ovidiu la Incepatori
                          Morosan Ionel la Avansati
                          Morosan Mihai la Avansati
                          Simionese Sorin Gabriel la Avansati .
                          Multumim!

                          Comentariu


                          • #14
                            husarciuc beniamin, incepatori
                            Lemn Animus VULCANUS, Andro Rasanter R50.

                            Comentariu


                            • #15
                              Hasna Cosmin-elite
                              Ursan Viorel-open
                              Ursulean Vasile-open

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X