Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 6.05.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bineee Visaneeeeeeee, te asteptam Bogdan la Open, felicitari !

    Comentariu


    • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
      George Bernard Shaw

      https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


      https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

      Comentariu


      • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
        George Bernard Shaw

        https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


        https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

        Comentariu


        • image hosting no account
          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
          George Bernard Shaw

          https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


          https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

          Comentariu


          • - FELICITARI TUTUROR CASTIGATORILOR DE LA TOATE CATEGORIILE.
            - ATI FOST EROII ZILEI
            - Toti meritati sa savurati momentul de glorie in aplauzele noastre
            - SPECIAL PENTRU FRATILA ROBERT FELICITARI
            - Ai fost " ASUL DIN PACHETUL DE CARTI " Mult succes in continuare
            - Multumim organizatorilor pentru toate minunatiile pe care le-ati facut ca acest Turneu sa fie de TOP
            - Baietilor "Sufletisti si Bineintentionati" de la VIVA SPORT SHOP multumim pentru prezenta
            - Tuturor participantilor zic - Nimic nu se compara cu placerea de a ne revedea si de a juca tenis impreuna
            - Astazi a fost una dintre acele zile OK
            - Pana la urmatorul Turneu sau urmatoarea revedere sa aveti parte de tot ce este mai bun

            Comentariu


            • Postat în original de superglue Vezi post
              Bravooo Marian!!!! Am scapat si de tine de la Avansati����������Felicitari multiple!!!

              Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
              Stai linistit, Liviu ! Marian s-a dus la Open, dar revine Ciprian la Avansati. Asa ca nu o sa duci lipsa de adversari pe masura...

              Lasand gluma la o parte, ma bucur de fiecare data cand ne revedem, atat la sala cat si la concursuri. In Amatur am intalnit oameni extraordinari, este adevarat cu unele mici exceptii, dar parca atunci cand vin la tenis sunt intr-o alta lume...

              Felicitari si tie Liviu pentru rezultat, mai ales ca la Amatori nivelul de joc a inceput sa creasca...
              R45 / Andro Ligna CI Off / R47
              "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

              Comentariu


              • Felicitari Mariane


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comentariu


                • Felicitari Razvan , Horia , Ciprian , Marian , Robert .

                  Comentariu


                  • Zoli , chiar daca ai fost doar la un pas sa pui mana pe vreo cupa , e bun si rezultatul reusit si te felicit , mai ales ca o sa am placerea sa joc din nou cu tine la open de data aceasta .

                    Comentariu


                    • Bine Vișaneeeeee,hai Marianeeeeee felicitări !

                      Comentariu


                      • Felicitari Moca Vasile si Darjan Daniel !!!

                        Trimis din Samsung Galaxy S6 Edge prin Tapatalk
                        Blade: Andro Treiber H
                        Fh: Nittaku Fastarc G-1
                        Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                        Comentariu


                        • Fain turneul dar cam prea multa socializare
                          In finala m-au cam lasat balamalele felicitari Bogdane dar urmatoarea intilnire o sa te execut

                          Comentariu


                          • Zile zilelor ne-au ocolit, noroc cu sarmalutele delicioase . Chiar, zi-ne si nouă măi Vali , când sunt "zilele", sau de ce nu s-au ținut. Ori era prea frumos afară!?)) Apropo, multumesc pentru "cafele".

                            Turneul a fost normal, adică plăcut, felicitări primilor clasați cu speranța că după actualizarea clasamentului nu întreabă nimeni "de ce am luat atâtea puncte"!?)

                            Berov, era cât p'aici să faci pasul cel mare. Las' că-i bine si asa, la ce căldură a fost afară))

                            Imi permit ca în numele majorității brasovenilor să adresez mulțumirile cuvenite.
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • Postat în original de dantim Vezi post
                              Fain turneul dar cam prea multa socializare
                              In finala m-au cam lasat balamalele felicitari Bogdane dar urmatoarea intilnire o sa te execut
                              Lasa taria! Data viitoare da-te pe ulei sa nu mai scartai la balamale!

                              Comentariu


                              • Felicitari Vali pentru organizare,felicitari prahovenilor care au iesit NR.1 si nu in cele din urma antrenorului Plaiasu Ion,care a dat dovada de "mens sana in corpore sano". Taika' si-a facut efectul,pruna a fost "coapta".....

                                Comentariu


                                • Felicit si eu organizatorii si castigatorii!

                                  Multumesc, Bogdan Visan, pentru berea promisa, pe care mi-ai dat-o cu dobanda (adica doua).

                                  Nu stiu de ce in primul tur din eliminatorii, destul de des, dau peste cel care castiga turneul, motiv pentru care cer astrelor sa se alinieze intr-un alt mod...

                                  Felicitari, Marian Bogdan!

                                  Comentariu


                                  • Felicitari nea Fane Panaitescu,deci se poate daca vrei,ai batut campionul de la open in grupe

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de dantim Vezi post
                                      Felicitari nea Fane Panaitescu,deci se poate daca vrei,ai batut campionul de la open in grupe
                                      De la Elite!
                                      Hobby: Motoare si ski !
                                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
                                        Felicit si eu organizatorii si castigatorii!

                                        Multumesc, Bogdan Visan, pentru berea promisa, pe care mi-ai dat-o cu dobanda (adica doua).

                                        Nu stiu de ce in primul tur din eliminatorii, destul de des, dau peste cel care castiga turneul, motiv pentru care cer astrelor sa se alinieze intr-un alt mod...

                                        Felicitari, Marian Bogdan!
                                        Pai Georgica fiind si tu un Star al amaturului nu ai cum sa scapi de Nebuloasa.

                                        Comentariu


                                        • Comentariu


                                          • Comentariu


                                            • Comentariu


                                              • Comentariu


                                                • La urmatorul turneu daca faci si mai multe poze(la fel de frumoase)..sigur vei ajunge mai sus in clasament :-B..sa ne revedem cu bine prietene
                                                  Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                                  Pe spate: Tenergy 80
                                                  Pe fata.: Tenergy 64

                                                  Comentariu


                                                  • Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X