Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 6.05.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Zilele Orașului", Vălenii de Munte - 6.05.2017

    TURNEU A - ZILELE ORASULUI


    LOCALITATEA: Valenii de Munte
    DATA: 6 mai 2017
    ADRESA+INDICATII ACCES: Sala de Sport Stelian Manolescu. Bulevardul Nicolae Iorga, in Piata Garii.
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - 21:00 (la sala) si 21-24 (la terasa)
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 22+2 Wildcard; Avansati 70+2 wildcard; - OPEN 46+2Wildcard, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 16 mese .
    ÎNSCRIERI: Pe forum ;– ultima înscriere vineri 5 mai 2017 ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile;
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei. Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 10 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant se virează/donează către AmaTur.

    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU:

    - AMATORI: 9,30 – confirmarea inscrierii se face la ora 9,15
    - OPEN: 13,30 – confirmarea inscrierii se face la ora 13.15

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI – ORA 9,30:
    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 4 (3) jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL PENTRU AVANSATI – ORA 9,45:
    Participa jucatori amatori cu 10<MP<20.
    SISTEMUL DE JOC:
    grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 4 (3) jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu de 32;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    Program turneu AMATORI INCEPATORI+AVANSATI:
    ora 9,00-9,30 - inscrieri AMATORI
    ora 9,30 - 14,00 grupe inferioare AMATORI
    ora 15,00-17,00 grupe superioare AMATORI
    ora 17,00 -19,30 eliminatorii AMATORI
    19,30 PREMIERE AMATORI

    TURNEUL OPEN – ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor de minim 20p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare – pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti.

    Program turneu OPEN:
    ora 13-13,15 inscrieri OPEN
    ora 13,30- 17,30 grupe inferioare OPEN
    ora 17,30 - 19,30 grupe superioare OPEN
    ora 19,30-21,30 eliminatorii OPEN
    ora 21,30 PREMIERE OPEN

    Din partea gazdelor: mingile pentru joc, apă plată/minerală pentru hidratare, cafeaua pentru desteptare, licorile specifice zonei pentru dezinhibare;
    MASA – contra cost, in incinta salii, pe baza de comanda; In apropiere se afla si cateva localuri cu meniuri interesante pentru servirea mesei.

    ORGANIZATORI: Valentin Soare tel. 0766 454 264, Bogdan Visan 0729 983 041, Dan Bodeanu tel 0745 340 668

    ALTE INFORMATII

    Daca exista riscul sa intarziati, va rugam sa anuntati telefonic intarzierea, pentru a va asigura participarea!

    CAZARE:
    Pentru participantii care doresc sa cunoasca mai bine zona, precum si pentru cei care doresc sa deguste dupa turneu renumita licoare din zona Teleajenului, recomandam rezervarea unei camere din timp, camerele fiind de obicei ocupate.
    Hotelul Capitol 0244281965, Pensiunea Vera si Livia 0762423262/0729023989 si Hotel Ciucas 0244280425 pot fi gazde ospitaliere.

    ATENTIE!
    - In functie de inscrieri, repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana joi 4 mai, ora 21.00;
    - Daca pana joi 4 mai numarul de jucatori cu MP>27 va fi mai mare de 18, vom putea organiza turneu ELITE
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita joi 04.05.2017 ora 21.00;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!

    Va asteptam cu drag!
    Ultima editare de Dan2; 23.apr.2017, 17:16.

  • #2
    Inscrieri Incepatori - on 5/5/2017 at 12:10:29 AM

    1. Darjan Daniel, Brasov, 1090 - 9.5 - A
    2. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 964 - 9.33 - A
    3. Eparu Matei, Ploiesti, 1212 - 8.5 - AJ
    4. Moca Vasile, Bucuresti, 891 - 8.38 - A
    5. Vatui Carmela, Bucuresti, 1806 - 8 - AF
    6. Mija Gheorghe, Fagaras, 1350 - 7.5 - A
    7. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 1571 - 7.5 - A
    8. Dina Alexandru, Bucuresti, 1866 - 7.5 - A
    9. Vajeu Ionut, Busteni, 2207 - 7.5 - A
    10. Pica Horia, Fagaras, 1180 - 7.33 - A
    11. Eparu Leontin, Ploiesti, 1058 - 7 - A
    12. Huidu Stefan, Valenii de Munte, 2276 - 7 - AJ
    13. Bardas Viorel, Ploiesti, 2284 - 7 - A
    14. Stoia Florin, Bucuresti, 3159 - 7 - A
    15. Irimia Marian, Ploiesti, 1531 - 6.33 - A
    16. Lazar Alin, Breaza, 2555 - 6 - A
    17. Moraru Sebastian, Valenii de Munte, 1631 - 5.67 - AJ
    18. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1553 - 5 - A
    19. Vasile Cristi, Ploiesti, 2641 - 0 - A
    20. Nitu Serban, Ploiesti, 2730 - 0 - A
    21. Vasile Alexandru, Ploiesti, 3139 - 0 - A
    22. Dudu Adrian, Magurele, 4001 - 0 - A
    23. Wildcard 1
    24. Wildcard 2
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ghita Sofia, Ploiesti, 3616 - 4 - AF
    2. Radulescu Catalin, Ploiesti, 3152 - 7 - AH
    3. Alzubi Jad, Bucuresti, 3346 - 6 - A
    4. Oprea Alexandru, Bucuresti, 3158 - 7 - A



    Inscrieri Avansati - on 5/5/2017 at 12:11:38 AM

    1. Demeny Zoltan, Brasov, 172 - 19.25 - A
    2. Petrov Dan, Bucuresti, 330 - 19 - A
    3. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 718 - 19 - A
    4. Covataru Loredan, Brasov, 774 - 19 - A
    5. Marian Bogdan, Ploiesti, 220 - 18.33 - AW
    6. Dima Victor, Azuga, 1140 - 18 - A
    7. Bozga Razvan, Baicoi, 392 - 17.85 - A
    8. Nitescu Horia, Ploiesti, 458 - 17.44 - A
    9. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 230 - 17.38 - AW
    10. Babus Liviu, Ploiesti, 256 - 17.17 - A
    11. Dospinescu George, Bucuresti, 361 - 17.14 - AW
    12. Jaouir Khaled, Bucuresti, 344 - 17 - AW
    13. Rusea Gheorghe, Breaza, 394 - 16 - A
    14. Ciky Cornel, Fagaras, 331 - 15.88 - AW
    15. Gheorghe Florin, Bucuresti, 400 - 15.63 - A
    16. Cristofor Razvan, Moinesti, 259 - 15.58 - AW
    17. Loghin Florin, Brasov, 648 - 15.2 - A
    18. Piperea Florin, Campina, 1216 - 15 - A
    19. Franculescu Marius, Sinaia, 1298 - 15 - A
    20. Alexandru Marius, Bucuresti, 533 - 14.5 - A
    21. Dinu Adrian, Darmanesti, 453 - 14.42 - A
    22. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 526 - 14.33 - A
    23. Serban Aurel, Fagaras, 1286 - 14 - A
    24. Cazacu Valentin, Pitesti, 1437 - 14 - A
    25. Nicolae Andrei, Ploiesti, 1439 - 14 - A
    26. Ilie Octavian Marius, Brasov, 584 - 13.67 - A
    27. Docan Cristian, Bucuresti, 624 - 13.67 - A
    28. Kis Istvan, Brasov, 447 - 13.29 - AW
    29. Bitoiu Horia, Azuga, 1619 - 13 - A
    30. Leiba Romeo, Varbilau, 2399 - 13 - A
    31. Carjan Dumitru, Bucuresti, 589 - 12.86 - AW
    32. Marica Dan, Brasov, 676 - 12.7 - A
    33. Parvu Nicolae, Cornu, 684 - 12.5 - A
    34. Panait Constantin, Mizil, 629 - 12.17 - A
    35. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 1107 - 12 - A
    36. Ioana Costin, Campina, 1852 - 12 - A
    37. Banuta Dumitru, Ploiesti, 661 - 11.83 - A
    38. Corbu Darius, Valenii de Munte, 922 - 11.75 - A
    39. Sursilov Constantin, Bucuresti, 594 - 11.07 - A
    40. Constantin Cristina, Bucuresti, 603 - 11 - AF
    41. Banica Dan, Ploiesti, 1315 - 11 - A
    42. Veris Dumitru, Brasov, 1477 - 11 - A
    43. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1496 - 11 - A
    44. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 731 - 10.82 - A
    45. Milea Alexandru, Bucuresti, 742 - 10.67 - A
    46. Lazar Dumitru, Mizil, 545 - 10.61 - A
    47. Dumitrescu Sorin, Brasov, 630 - 10.5 - A
    48. Moise Viorel, Braila, 595 - 10.11 - AW
    49. Acriva Marian, Mizil, 701 - 10.08 - A
    50. Mototol Sorin, Bucuresti, 2764 - 10 - A
    51. Musu Andrei, Bucuresti, 2765 - 10 - A
    52. Mircescu Alexandru, Breaza, 1714 - 7 - A
    53. Cornita Mario, Campina, 1779 - 7 - A
    54. Petrache Codrut, Breaza, 1683 - 5 - A
    55. Radu Florin, Ploiesti, 1406 - 0 - A
    56. Rusu Andrei, Strejnicu, 2368 - 0 - A
    57. Morar Cristina, Breaza, 4001 - 0 - A
    58. Pop Alexandru, Campina, 4002 - 0 - A
    59. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 4003 - 0 - A
    60. Wildcard 1
    61. Wildcard 2



    Inscrieri Open - on 5/5/2017 at 12:12:17 AM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 44.61 - OEL
    2. Cristache George, Bucuresti, 50 - 36.25 - OE
    3. Buzatu Vasile, Buftea, 86 - 34.08 - OEW
    4. Tecuschi Dan, Brasov, 1093 - 33.5 - OEW
    5. Constantin Teodor, Bucuresti, 42 - 31.25 - OE
    6. Sencu Victor, Targoviste, 67 - 30.96 - OE
    7. Dobrin Adrian, Targoviste, 74 - 29.29 - OE
    8. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 69 - 28.86 - OE
    9. Ropotan Iulian, Bucuresti, 128 - 28.71 - OE
    10. Vlase Gheorghe, Slobozia, 57 - 27.96 - OE
    11. Hutanu Alin, Brasov, 85 - 27.93 - OE
    12. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 178 - 27.92 - OE
    13. Padurariu Costel, Brasov, 137 - 27.17 - OE
    14. Mostovoi Andrei, Campina, 151 - 27 - OEW
    15. Olteanu Mihai, Brasov, 750 - 27 - OE
    16. Vladoiu Gelu, Brasov, 63 - 26.54 - OW
    17. Dracea Gabriel, Sinaia, 239 - 26.36 - O
    18. Ivan Valentin, Campina, 107 - 25.96 - O
    19. Neagoe Costin, Bucuresti, 169 - 25.96 - O
    20. Mihaila Nicolae, Breaza, 144 - 25.32 - O
    21. Chiru Sorin, Campina, 227 - 25.25 - OW
    22. Dena Corneliu, Giurgiu, 131 - 25.08 - OW
    23. Istrate Cristian, Bucuresti, 84 - 24.53 - OW
    24. Darmaz Ion, Targoviste, 125 - 24.29 - OW
    25. Voin Doru, Bucuresti, 146 - 24 - O
    26. Popa Mircea, Brasov, 109 - 22.71 - OW
    27. Grigore Alexandru, Campina, 138 - 22.54 - O
    28. Salariu Adrian, Buftea, 342 - 22.17 - O
    29. Brulea Petre, Ploiesti, 347 - 22 - OW
    30. Ion Sebastian, Buftea, 475 - 22 - O
    31. Bacanu Paulian, Brasov, 282 - 21.96 - O
    32. Bivolaru Marius, Ploiesti, 166 - 21.67 - O
    33. Cobeanu Marius, Breaza, 738 - 21.38 - O
    34. Sorescu Mircea, Paulesti, 162 - 21.33 - O
    35. Bratescu Adrian, Targoviste, 201 - 21 - OW
    36. Dima Cristi, Bucuresti, 263 - 20.71 - O
    37. Gaitan Tiberiu, Braila, 183 - 20.5 - OW
    38. Voicu Ionut, Ploiesti, 390 - 20.4 - O
    39. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 466 - 20.4 - OW
    40. Avram Nicolae, Nedelea, 257 - 20.38 - O
    41. Pitac Ovidiu, Brasov, 367 - 20.3 - OW
    42. Sarbu Dan, Ploiesti, 206 - 20.04 - OW
    43. Matei Mirel, Brasov, 264 - 19.29 - A
    44. Stancalie Doru, Craiova, 407 - 15.79 - AW
    45. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 382 - 14.08 - A
    46. Mitrofan Petrica, Brasov, 614 - 13.04 - AW
    47. Wildcard 1
    48. Wildcard 2
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Suditu Andrei, Campina, 712 - 27.67 - OE
    2. Craioveanu Mihai, Bucuresti, 1600 - 31 - OE
    3. Marandici Adrian, Brasov, 698 - 29 - OEW
    4. Zelenciuc Serghei, Slobozia, 486 - 27.92 - OE
    5. Corcoz Costin, Focsani, 13 - 36.06 - OEL
    6. Stoica Sandel, Focsani, 1394 - 21.5 - O
    Ultima editare de marcelgiosan; 05.mai.2017, 06:17.

    Comentariu


    • #3
      Constantin Sursilov - Bucuresti - Incepatori

      Trimis din Samsung Galaxy S6 Edge prin Tapatalk
      Blade: Butterfly Primo Power Feeling
      Fh: Nittaku Fastarc G-1
      Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

      Comentariu


      • #4
        Ma înscriu

        Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Lazăr Alin -Breaza -incepatori

          Comentariu


          • #6
            Rusea Gheorghe -Breaza - avansati

            Comentariu


            • #7
              Din Campina la open GRIGORE ALEXANDRU

              Comentariu


              • #8
                Buna ziua.

                Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

                Multumesc.
                I'm a lean, mean, spin machine!

                Comentariu


                • #9
                  Dinu Adrian, Darmanesti - avansati
                  Donic Waldner Senso Ultra Carbon
                  FH: Butterfly Tenergy 05 2.1mm
                  BH: Donic Baracuda 2.0mm

                  Comentariu


                  • #10
                    Ivan Valentin -Campina -Open

                    Comentariu


                    • #11
                      Dan Petrov la ...culesul prunelor de anul trecut

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de lazarici_79 Vezi post
                        Ma înscriu

                        Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
                        Va multumim pentru inscriere, dar daca ne-ati comunica si un nume ar fi absolut minunat....

                        Comentariu


                        • #13
                          Stancescu Sebastian - Ploiesti - Open

                          Comentariu


                          • #14
                            Serban Marius-Avansati-Bucuresti
                            Ioan Virlan-Open-Bucuresti
                            Xiom Feel HX
                            FH- Tenergy 05FX
                            BH- Nittaku Fastarc G1

                            Comentariu


                            • #15
                              Tobosaru Gheorghe din Brasov - Avansati

                              Trimis de pe al meu SM-A300F folosind Tapatalk
                              Blade: Nittaku Acoustic;
                              FH: Butterfly Tenergy 05;
                              BH: Victas Stiff.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X