Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Lugoj Open 2017", Lugoj - 06.05.2017

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Lugoj Open 2017", Lugoj - 06.05.2017

    Turneu A "Lugoj Open 2017", Lugoj - Sâmbătă 06.05.2017

    LOCALITATEA: Lugoj, Sala sporturilor Lavinia Milosovici , str. Caransebesului (langa Lidl)
    DATA: Sâmbătă 06 Mai 2017;
    CATEGORIE: Open,Avansati,Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AVansati + Incepatori 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30-9.45 încep meciurile;
    Open 13.30 -13.55 validare înscrieri, 14.00 -14.15 încep meciurile;
    SALA: Sala sporturilor Lavinia Milosovici;
    INDICAȚII DE ACCES:
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 15 ITTF , mingi de celuloid DHS trei stele ;
    TAXA:
    - Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.
    SE ASIGURA:
    - masa,cafea, apă
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe medalii si diplome pentru locurile 1-3 (se joaca finala mica) .
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 04.05.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 36
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) Locurile 1 după numărul grupei superioare
    - se joaca finala mica;


    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 54
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) Locurile 1 după numărul grupei superioare
    - se joaca finala mica;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 42
    Validare inscrieri: 13:30 - 13:55
    Ora de incepere: 14:00-14:15
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) Locurile 1 după numărul grupei superioare
    - se joaca finala mica;

    Sistem de desfasurare de rezerva la toate categoriile : In cazul in care nu avem grupe complete de 6 este posibil sa se opteze pentru grupe inferioare de 3-4 din care se califica toti urmand ca in continuare totul sa fie la fel ca si la grupele de 6.

    ORGANIZATOR:
    Cristian Ignat 0744.59.88.84
    Organizator tehnic:
    Fekete Istvan 0721.907.017

    PARTENERI :
    Primăria municipiului Lugoj
    Fundația Misiunea Pâinea Vieții
    C.S.H.F.Maraton 93
    A.C.S. Probaschet
    PARTENERI MEDIA:
    Ten TV
    Nova FM


    VA ASTEPTAM CU DRAG!
    Ultima editare de Pitzi; 29.apr.2017, 21:32.

  • #2
    Inscrieri finale

    Inscrieri Open - on 5/6/2017 at 4:04:11 PM

    1. Sorescu Deian - Resita, 22 - 41.39 - OEL
    2. Ignat Alexandru - Lugoj, 766 - 40 - OEL
    3. Avram Victor - Arad, 6 - 36.47 - OE
    4. Gajta Jonel - Varset, 1194 - 36 - OE
    5. Put Gabriel - Oravita, 24 - 35.54 - OE
    6. Verdet Adrian - Oravita, 14 - 35.07 - OE
    7. Andone Claudiu - Cugir, 37 - 34.82 - OE
    8. Boru Lucian - Timisoara, 117 - 32.85 - OE
    9. Popa Bogdan - Timisoara, 177 - 31.06 - OEL
    10. Spatariu Daniel - Arad, 83 - 30.93 - OE
    11. Migea Cornel - Sibiu, 36 - 30.36 - OE
    12. Colda Dorin - Lupeni, 1616 - 30 - OEW
    13. Popet Doru - Timisoara, 77 - 29.14 - OEW
    14. Petersi Nuri - Varset, 1369 - 29 - OE
    15. Kaposta Victor - Arad, 34 - 28.53 - OE
    16. Parvu Nicolae - Resita, 700 - 28 - OE
    17. Mihalescu Dinu - Timisoara, 75 - 27.79 - OEW
    18. Veres Francisc - Oravita, 129 - 26.63 - O
    19. Kalman Csaba - Timisoara, 398 - 26.33 - O
    20. Manea Adrian - Timisoara, 958 - 26 - O
    21. Vaida Sorin - Oradea, 113 - 25.64 - O
    22. Dumitru Lazar - Petrila, 432 - 25.6 - O
    23. Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin, 135 - 25.5 - OW
    24. Beca Iliesen - Timisoara, 903 - 25.5 - OL
    25. Lungu Marius - Oravita, 171 - 25.13 - O
    26. Ciublea Vichente - Oravita, 424 - 24.8 - O
    27. Ciucioiu Dorin - Timisoara, 658 - 24.58 - O
    28. Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin, 1138 - 23.5 - O
    29. Mitrache Simion - Timisoara, 979 - 23 - O
    30. Gros Eduard - Lupeni, 1011 - 22.5 - O
    31. Mitzea Alexandru - Sibiu, 313 - 21.55 - O
    32. Curpas Ioan - Oradea, 303 - 21.36 - OW
    33. Drinceanu Lilian - Oravita, 188 - 21.17 - O
    34. Murgu Ioan - Oravita, 268 - 21.05 - O
    35. Lulciuc Dumitru - Timisoara, 673 - 21 - O
    36. Cecan Vasile - Timisoara, 189 - 20 - O
    37. Deak Valentin - Sebis, 549 - 18.25 - A
    38. Radu Constantin - Sibiu, 295 - 17.86 - AW
    39. Cioveie Marian - Oravita, 528 - 11.46 - A
    40. Szakacs Raul - Deva, 3886 - 0 - O



    Inscrieri Avansati - on 5/6/2017 at 10:18:22 AM

    1. Georgescu Constantin - Orastie, 419 - 19.83 - A
    2. Botea Fabian - Hunedoara, 275 - 19.79 - A
    3. Serban Marian - Orastie, 524 - 19.63 - A
    4. Dani Leo - Arad, 249 - 19.29 - AH
    5. Jichici Svetozar - Timisoara, 190 - 18.96 - A
    6. Schiopulescu Ion - Lugoj, 315 - 18.67 - A
    7. Degianschi Obrad - Resita, 951 - 18 - A
    8. Matei Dumitru - Simeria, 326 - 17.67 - AW
    9. Cristea Virgil - Cugir, 376 - 17.21 - A
    10. Busu Romulus - Hunedoara, 504 - 16.96 - A
    11. Cresneac Mihail - Resita, 961 - 16.5 - A
    12. Orban Madalina - Timisoara, 379 - 16.36 - AJF
    13. Boznea Daniel - Deva, 696 - 16.2 - A
    14. Jeler Nicolae - Orastie, 582 - 15.79 - A
    15. Ticu Sorin - Lugoj, 335 - 15.43 - A
    16. Popovici Ciprian - Hunedoara, 905 - 15.33 - A
    17. Nagy Iosif - Arad, 403 - 15.21 - AW
    18. Stama Ilie - Vulcan, 2199 - 15 - A
    19. Hancig Mircea - Dumbravita, 477 - 14.96 - A
    20. Postelnicu Mihai - Deva, 427 - 14.86 - A
    21. Munteanu Constantin - Resita, 694 - 14.2 - A
    22. Muresan Florin - Deva, 1401 - 14 - A
    23. Fekete Istvan - Arad, 479 - 13.25 - A
    24. Veres Adrian - Timisoara, 538 - 13.13 - A
    25. Olah Remus - Arad, 730 - 13.13 - A
    26. Jusca Sorin - Lugoj, 2390 - 13 - A
    27. Berchi Ioan - Arad, 837 - 12.58 - A
    28. Lascu Marius - Timisoara, 602 - 12.57 - A
    29. Tamsa Titus - Resita, 962 - 12.08 - A
    30. Faur Lucian - Jimbolia, 857 - 11.54 - AW
    31. Carp Sergiu - Vulcan, 1827 - 11.5 - A
    32. Craiovan Victor - Resita, 663 - 11.38 - A
    33. Borcsi Jozsef - Timisoara, 799 - 11.35 - A
    34. Iancu Marinel - Timisoara, 1200 - 11.13 - A
    35. Grigore Marian - Ramnicu Valcea, 858 - 10.75 - A
    36. Banu Florentin - Timisoara, 1016 - 10.67 - AW
    37. Mitrica Lucian - Vulcan, 1898 - 10.5 - A
    38. Orban Alin - Timisoara, 1390 - 10 - A
    39. Oprean Andrei - Baia de Cris, 635 - 9.89 - A
    40. Caraus Sorin - Deva, 1037 - 9.69 - A
    41. Avram Silviu - Timisoara, 1132 - 9 - A
    42. Bobin Andra - Dumbravita, 1375 - 9 - AF
    43. Putnik Tiberiu - Varset, 2893 - 9 - A
    44. Costeant Tiberiu - Margina, 3211 - 7 - A
    45. Pop Ioan Florin - Lugoj, 1959 - 0 - A
    46. Start Adrian - Lupeni, 4001 - 0 - A


    Inscrieri Incepatori - on 5/6/2017 at 10:17:12 AM

    1. Glavan Radu - Timisoara, 1018 - 9.25 - A
    2. Cojocaru Mircea - Buzias, 1741 - 9 - A
    3. Stoica Ioan Florin - Lugoj, 1133 - 8.75 - A
    4. Postelnicu Eric - Deva, 925 - 8.39 - AJ
    5. Kumher Robert - Timisoara, 1653 - 8 - A
    6. Penescu Lusu - Lugoj, 1909 - 8 - A
    7. Guta Catalin - Hunedoara, 2961 - 8 - A
    8. Taranu Mircea - Hunedoara, 2962 - 8 - A
    9. Lascu Mihai - Dumbravita, 1020 - 7.83 - AJ
    10. Secrian Emanuel - Lugoj, 918 - 7.6 - A
    11. Midvichi Daniel - Deva, 1868 - 7.5 - A
    12. Pica Leonard - Buzias, 2136 - 6 - A
    13. Stoica Nicu - Hunedoara, 3355 - 6 - A
    14. Parvu Constantin - Buzias, 3377 - 6 - A
    15. Popa Cristian - Lugoj, 2039 - 0 - A
    16. Florescu Marius - Timisoara, 2257 - 0 - A
    17. Piscoiu Viorel - Buzias, 2713 - 0 - A
    18. Politzki Giorgia - Dumbravita, 3290 - 0 - A
    19. Moldoveanu Sorin-Florian - Hunedoara, 4002 - 0 - A
    20. Covaciu Alin-Petru - Hunedoara, 4003 - 0 - A
    21. Gorceag Tudor - Vulcan, 4004 - 0 - A
    22. Stoica Mihai - Silvas, 4005 - 0 - A
    23. Fazakas Ioan - Jimbolia, 4006 - 0 - A
    24. Tatar Dan - Lugoj, 4007 - 0 - A
    Ultima editare de Pitzi; 06.mai.2017, 15:06.

    Comentariu


    • #3
      Clasamente

      Clasament Open

      1. Sorescu Deian - Resita
      2. Ignat Alexandru - Lugoj
      3 -- 4
      Gajta Jonel - Varset
      Parvu Nicolae - Resita
      5 -- 8
      Popa Bogdan - Timisoara
      Andone Claudiu - Cugir
      Mitrache Simion - Timisoara
      Verdet Adrian - Oravita
      9 -- 16
      Avram Victor - Arad
      Popet Doru - Timisoara
      Beca Iliesen - Timisoara
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      Szakacs Raul - Deva
      Dumitru Lazar - Petrila
      Put Gabriel - Oravita
      Kalman Csaba - Timisoara
      17 -- 20
      Ciublea Vichente - Oravita
      Gros Eduard - Lupeni
      Mitzea Alexandru - Sibiu
      Drinceanu Lilian - Oravita
      21 -- 2v gr.sup.
      Migea Cornel - Sibiu
      22 -- 32 1v gr.sup.
      Boru Lucian - Timisoara
      Spatariu Daniel - Arad
      Colda Dorin - Lupeni
      Petersi Nuri - Varset
      Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
      Lungu Marius - Oravita
      Ciucioiu Dorin - Timisoara
      Murgu Ioan - Oravita
      Cecan Vasile - Timisoara
      Deak Valentin - Sebis
      Cioveie Marian - Oravita
      33 -- 36 0v gr.sup.
      Kaposta Victor - Arad
      Veres Francisc - Oravita
      Manea Adrian - Timisoara
      Lulciuc Dumitru - Timisoara
      37 -- 40 0v gr.inf.
      Vaida Sorin - Oradea
      Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
      Curpas Ioan - Oradea
      Radu Constantin - Sibiu

      Clasament Avansati

      1. Schiopulescu Ion - Lugoj
      2. Busu Romulus - Hunedoara
      3 -- 4
      Matei Dumitru - Simeria
      Cristea Virgil - Cugir
      5 -- 8
      Muresan Florin - Deva
      Boznea Daniel - Deva
      Ticu Sorin - Lugoj
      Degianschi Obrad - Resita
      9 -- 16
      Orban Madalina - Timisoara
      Hancig Mircea - Dumbravita
      Botea Fabian - Hunedoara
      Georgescu Constantin - Orastie
      Dani Leo - Arad
      Postelnicu Mihai - Deva
      Popovici Ciprian - Hunedoara
      Cresneac Mihail - Resita
      17 -- 26 1v gr.sup.
      Jichici Svetozar - Timisoara
      Nagy Iosif - Arad
      Munteanu Constantin - Resita
      Fekete Istvan - Arad
      Olah Remus - Arad
      Faur Lucian - Jimbolia
      Carp Sergiu - Vulcan
      Craiovan Victor - Resita
      Costeant Tiberiu - Margina
      Pop Ioan Florin - Lugoj
      27 -- 32 0v gr.sup.
      Serban Marian - Orastie
      Jeler Nicolae - Orastie
      Stama Ilie - Vulcan
      Veres Adrian - Timisoara
      Jusca Sorin - Lugoj
      Putnik Tiberiu - Varset
      33 -- 2v gr.inf.
      Banu Florentin - Timisoara
      34 -- 40 1v gr.inf.
      Berchi Ioan - Arad
      Tamsa Titus - Resita
      Grigore Marian - Ramnicu Valcea
      Mitrica Lucian - Vulcan
      Orban Alin - Timisoara
      Avram Silviu - Timisoara
      Bobin Andra - Dumbravita
      41 -- 46 0v gr.inf.
      Lascu Marius - Timisoara
      Borcsi Jozsef - Timisoara
      Iancu Marinel - Timisoara
      Oprean Andrei - Baia de Cris
      Caraus Sorin - Deva
      Start Adrian - Lupeni

      Clasament Incepatori

      1. Popa Cristian - Lugoj
      2. Stoica Ioan Florin - Lugoj
      3 -- 4
      Fazakas Ioan - Jimbolia
      Piscoiu Viorel - Buzias
      5 -- 8
      Glavan Radu - Timisoara
      Stoica Mihai - Silvas
      Secrian Emanuel - Lugoj
      Cojocaru Mircea - Buzias
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Guta Catalin - Hunedoara
      Parvu Constantin - Buzias
      Moldoveanu Sorin-Florian - Hunedoara
      Gorceag Tudor - Vulcan
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Kumher Robert - Timisoara
      Pica Leonard - Buzias
      Stoica Nicu - Hunedoara
      Tatar Dan - Lugoj
      17 -- 18 2v gr.inf.
      Penescu Lusu - Lugoj
      Taranu Mircea - Hunedoara
      19 -- 21 1v gr.inf.
      Postelnicu Eric - Deva
      Florescu Marius - Timisoara
      Politzki Giorgia - Dumbravita
      22 -- 24 0v gr.inf.
      Lascu Mihai - Dumbravita
      Midvichi Daniel - Deva
      Covaciu Alin-Petru - Hunedoara
      Ultima editare de Pitzi; 07.mai.2017, 09:32.

      Comentariu


      • #4
        Salut.
        Oprean Andrei, Baia de Cris, incepatori.
        Multumesc.

        Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
        Ultima editare de FlorinBN; 25.apr.2017, 09:23.
        Lemn: Butterfly SK7 Classic
        Forehand: Yasaka Rakza X
        Backhand: Yasaka Rakza X

        Comentariu


        • #5
          Fekete Istvan , Arad -avansati

          Comentariu


          • #6
            Bună seara,
            Se înscriu din Deva la categoria Avansați: Postelnicu Mihai, Boznea Daniel și Cărăuş Sorin.
            La categoria Începători - Postelnicu Eric.
            Mulțumesc.

            Trimis de pe al meu D5503 folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Din Oravita la open
              Put Gabriel
              Lungu Marius
              Veres Francisc
              Ciublea Vichente
              Drinceanu Lilian
              Cioveie Marian

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie Stancu Tiberiu la amatori

                Comentariu


                • #9
                  Se înscriu din Deva la categoria incepatori MIDVICHI ALEXANDRU si MIDVICHI DANIEL din Deva

                  Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Sicoe Rodica open Cugir
                    Andone Claudiu open Cugir
                    Kromek Iulian open Cugir
                    Cristea Virgil amatori Cugir
                    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Hunedoara la avansați Busu Romulus, Botea Fabian, Popovici Ciprian,la open Neiconi Sabin și Mateescu Florin.

                      Comentariu


                      • #12
                        Cecan Vasile - Timisoara - Avansati
                        Jichici Svetozar - Timisoara -Avansati
                        Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
                        Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
                        Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

                        Comentariu


                        • #13
                          Buna seara :
                          Veres Adrian din Timisoara la avansati
                          Georgescu Constantin din Orastie la avansati
                          Va multumesc

                          Trimis de pe al meu HTC Desire 820 folosind Tapatalk
                          Blade: Lemn
                          FH: Cauciuc Aderent
                          BH: Cauciuc cu Dinti

                          Comentariu


                          • #14
                            Matei Dumitru - Simeria - avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              Nagy Iosif din Arad la avansati

                              Comentariu


                              • #16
                                Lulciuc Dumitru-Timișoara-Avansați

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din Lugoj se inscriu la amatori:
                                  Schopulescu Ioan
                                  Ticu Sorin
                                  Pop Florin
                                  La incepatori:
                                  Secrian Emanuel
                                  Popa Cristian

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Mihalescu Dinu - Timisoara - Open

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Se inscrie din Orastie la avansati :Jeler Nicolae

                                      Multumesc.

                                      Trimis de pe al meu HTC Desire 820 folosind Tapatalk
                                      Blade: Lemn
                                      FH: Cauciuc Aderent
                                      BH: Cauciuc cu Dinti

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Popet Doru Timisoara-open..Gajta Jonel-Varset open.Putnik Tiberiu-Varset-avansati..Petersi Nuri-Varset-open..Glavan Radu-Timisoara- incepatori

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Din Oravita la open
                                          Verdet Adrian
                                          Murgu Ioan
                                          Creinicean Liviu

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Deak Valentin , Sebis, Open
                                            Blade DHS PG 2
                                            FH: DHS Hurricane 3
                                            BH: Stiga Airoc Astro M

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Ma inscriu si eu


                                              Kaposta Victor - open - Arad.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Din Orastie la avansati
                                                Zdrenghea Mircea,Serban Marian

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Zegheanu Alina-Timisoara-incepatori

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X