Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Râmnicu Vâlcea - 13.05.2017

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Râmnicu Vâlcea - 13.05.2017

    LOCALITATEA: Ramnicu Valcea - Jud Valcea
    DATA: Sâmbătă 13 Mai 2017;
    CATEGORII: Începători, Avansati, Open și Elite.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    ÎNCEPĂTORI, AVANSATI: 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN, ELITE: 13.00 - 13.30 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile.
    SALA: Sala Sporturilor Ramnicu Valcea
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 16 mese Donic; Joola aprobate ITTF.
    TAXA: adulți 30 Lei, copii (<18 ani) 10 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.
    Se asigură apă plată
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Începători, Avansati : Locurile 1-4 – cupe + medalii +diplome;locurile 5-8 diplome
    - Open, Elite: Locurile 1-4 – cupe +medalii+ diplome. locurile 5-8 diplome

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 11.05.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N.

    SISTEMUL DE JOC:

    Începători - participă orice jucator cu MP mai mic de 10;
    Număr maxim participanți Începători - 36;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.

    Avansati - Participă orice jucător amator cu MP cuprins între 10 și 19,99;
    Număr maxim participanți avansati - 60;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.

    Open
    - Participă jucătorii cu MP cuprins între 20 și 26,99, precum si jucatorii amatori cu MP cuprins între 10 - 19,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 24;
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.

    Elite - orice jucător cu MP mai mare de 27, precum si jucatorii Open-iști cu MP cuprins între 20 - 26,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la ELITE), în limita locurilor disponibile;
    Număr maxim de participanti 24
    Modificări se vor face în funcție de numărul de participanți înscriși.

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu;

    ORGANIZATORI:
    TOMA Florin, tel. 0748 204 733;
    LUPSA Bogdan, tel. 0753 363 617


    Va asteptam cu drag!

    ANUNT IMPORTANT:

    Firma Viva Sport va fi prezenta la turneu cu un stand bogat de materiale de tenis de masa, si va asigura si mingiile de concurs.
    Se va juca cu mingii de plastic Yasaka 3***

    Logistica (mese si mantinele) va fi asigurata de Alex Taru din Tirgoviste

    Le multumim amindurora, pentru sprijinul acordat in desfasurarea acestui turneu
    Ultima editare de florin toma; 04.mai.2017, 13:48.

  • #2
    Clasament INCEPATORI

    1. Badulescu Gheorghe - Ramnicu Valcea
    2. Tompi Gabriel - Ramnicu Valcea
    3 -- 4
    Chiriac Paul - Drobeta Tr Severin
    Metea Ioan - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Florescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Bucureanu Matei - Ramnicu Valcea
    Tomescu Florin - Pitesti
    Vatui Carmela - Bucuresti
    9 -- 12
    Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
    Iordache Gabriela - Ramnicu Valcea
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    13 -- 20 1v gr.sup.
    Botanel Grigore - Rovinari
    Botanel Eduard - Rovinari
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Ion Nelu - Mioveni
    Oprea Alexandru - Bucuresti
    Stoia Florin - Bucuresti
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Bucureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    21 -- 24 0v gr.sup.
    Alzubi Jad - Bucuresti
    Teodorad Valentin - Slatina
    Nicolaescu Tudor - Ramnicu Valcea
    Odea Stefan - Bucuresti
    25 -- 2v gr.inf.
    Tudosie Ilarian - Dragasani
    26 -- 30 1v gr.inf.
    Neferu Robert - Ramnicu Valcea
    Croitoru Carli - Craiova
    Dinu Silviu - Dragasani
    Caldararu Bogdan Nicolae - Ramnicu Valcea
    Buzatu Gabriel - Ramnicu Valcea
    31 -- 36 0v gr.inf.
    Zaharia Aurelian - Ramnicu Valcea
    Mladin Marian - Ramnicu Valcea
    Gherase Eugen - Dragasani
    Cerbu Florin - Ramnicu Valcea
    Dasoveanu Armand - Ramnicu Valcea
    Petrescu Mihai - Bucuresti

    Clasament AVANSATI

    1. Budurascu Marius - Ramnicu Valcea
    2. Hrehoret Adrian - Ramnicu Valcea
    3 -- 4
    Odagiu Ion - Ramnicu Valcea
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    5 -- 8
    Sultan Valentin - Craiova
    Cretu Marian - Craiova
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Bobirica Alin - Pitesti
    9 -- 16
    Rosca Florin - Ramnicu Valcea
    Nicoara Ovidiu - Curtea de Arges
    Valcea Daniel - Pitesti
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Trocan Nicolae - Mioveni
    17 -- 20
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Cazacu Valentin - Pitesti
    Lungu Veronel - Ramnicu Valcea
    21 -- 25 2v gr.sup.
    Comsa Dan - Sibiu
    Matei Dumitru - Simeria
    Popa Paul - Sibiu
    Morariu Marius - Sibiu
    Bozosan Petre - Sibiu
    26 -- 30 1v gr.sup.
    Doba Vasile - Pitesti
    Melinte Eleodor - Ramnicu Valcea
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Mototol Sorin - Bucuresti
    Nitu Vladia - Constanta
    31 -- 40 0v gr.sup.
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Taru Alex - Targoviste
    Cristea Virgil - Cugir
    Dospinescu George - Bucuresti
    Petre Cristian - Pitesti
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Decean Darian - Sibiu
    Tuca Cristi - Slatina
    Cinca Daniel - Craiova
    Railean Vlad - Ramnicu Valcea
    41 -- 43 2v gr.inf.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Nicolae Iulian - Slatina
    Manitiu Florin - Sibiu
    44 -- 53 1v gr.inf.
    Velicescu Dragos - Pitesti
    Barca George - Pitesti
    Radoi Irinel - Slatina
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Mihu Florin - Pitesti
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    Musu Andrei - Bucuresti
    Burlan Catalin - Dragasani
    Agheorghiesei Gabriel - Vaslui
    54 -- 60 0v gr.inf.
    Filea Adonis - Sibiu
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Chivu Cornel - Craiova
    Dumitrescu Florin - Targu Jiu
    Nemteanu Victor - Ramnicu Valcea
    Tanase Tiberiu - Bucuresti

    Clasament OPEN

    1. Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    2. Mitzea Alexandru - Sibiu
    3 -- 4
    Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    Chiru Sorin - Campina
    5 -- 8
    Stancalie Doru - Craiova
    Gatman Laurentiu - Targu Jiu
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Weiss Simona - Cisnadie
    9 -- 2v gr.sup.
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Barac Marius - Sibiu
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Iliescu Dan - Pitesti
    Iordache Marian - Ramnicu Valcea
    Glogogeanu Nicolae - Craiova
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Bucur Dan - Cisnadie
    Radu Constantin - Sibiu
    21 -- 22 0v gr.inf.
    Popescu Ionut - Ramnicu Valcea
    Carabineanu Dorian - Ramnicu Valcea


    Clasament ELITE

    1. Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    2. Toma Florin - Pitesti
    3 -- 4
    Barbu Dan - Ramnicu Valcea
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    5 -- 8
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Dinca Daniel - Bucuresti
    9 -- 1v gr.sup.
    Temelie Dragos - Medias
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Raducan Bogdan - Craiova
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina
    13 -- 14 2v gr.inf.
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    15 -- 16 1v gr.inf.
    Ciuca Dan - Pitesti
    Migea Cornel - Sibiu
    17 -- 18 0v gr.inf.
    Teica Radu - Targu Jiu
    Rada Florin - Pitesti

    Ramnicu Valcea - 2017.05.13
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    855 Doru Stefan - Craiova 2017.05.13 - R2 Delete
    854 Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin 2017.05.12 - R2 Delete
    853 Somlea Codrin - Cisnadie 2017.05.11 - R1 Delete
    852 Somlea Darian - Cisnadie 2017.05.11 - R1 Delete
    851 Groza Alexandru - Cisnadie 2017.05.11 - R1 Delete
    850 Stan Catalin - Curtea de Arges 2017.05.11 - R1 Delete
    849 Iancu Sorin - Sibiu 2017.05.11 - R1 Delete
    848 Kondort Dan - Sibiu 2017.05.11 - R1 Delete
    847 Kromek Iulian - Cugir 2017.05.11 - R1 Delete
    846 Andone Claudiu - Cugir 2017.05.11 - R1 Delete
    845 Sicoe Rodica - Cugir 2017.05.11 - R1 Delete
    844 Dinu Gheorghe - Bucuresti 2017.05.10 - R1 Delete
    843 Vladu Nicolae - Pitesti 2017.05.10 - R1 Delete
    842 Popescu Cristi - Slatina 2017.05.10 - R1 Delete
    841 Dascalasu Viorel - Bucuresti 2017.05.10 - R1 Delete
    840 Roman Alexandru - Bucuresti 2017.05.10 - R1 Delete
    839 Marinescu Bogdan - Ramnicu Valcea 2017.05.10 - R1 Delete
    838 Gligor George - Sibiu 2017.05.10 - R1 Delete
    837 Panea Ovidiu - Bucuresti 2017.05.10 - R1 Delete
    836 Sinita Eugen - Bucuresti 2017.05.10 - R1 Delete
    835 Timaru Ilie - Ocna Sibiului 2017.05.09 - R1 Delete
    834 Tobosaru Gheorghe - Brasov 2017.05.09 - R1 Delete
    833 Voin Doru - Bucuresti 2017.05.08 - R1 Delete
    832 Sencu Victor - Targoviste 2017.05.08 - R1 Delete
    831 Pralea Constantin Lucian - Alba Iulia 2017.05.03 - R1 Delete
    830 Neagoe Costin - Bucuresti 2017.04.30 - R1 Delete
    829 Istrate Cristian - Bucuresti 2017.04.30 - R1 Delete
    828 Burlacu Dan - Craiova 2017.04.29 - R1 Delete
    827 Seuleanu Mihai - Ramnicu Valcea 2017.04.28 - R1 Delete
    Ultima editare de marcelgiosan; 28.mai.2017, 09:56.

    Comentariu


    • #3
      Orac Teodor, Rm.Valcea, open

      Trimis de pe al meu V1_ViperS folosind Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Badulescu Teodor-OPEN
        Badulescu Gheorghe-INCEPATORI.

        Comentariu


        • #5
          Din Sibiu

          Bozosan Petre, Morariu Marius avansați Temelie Dragos elit

          Comentariu


          • #6
            Din Sibiu

            Barac Marius open

            Comentariu


            • #7
              Din Sibiu

              Popa Paul avansați

              Comentariu


              • #8
                Din Cisnadie la Open Somlea Darian, Weiss Simona si Groza Alexandru, la avansati Bucur Dan, iar la incepatori Somlea Codrin

                Comentariu


                • #9
                  Din Rm Valcea- la open-Smeureanu Nicolae.
                  -la avansati- Lupsa Bogdan , Cojocaru Didi , Rosca Florin , Negulescu Ioan , Grigore Marian ,Stanca Cristian ,Lungu Veronel , Melinte Eleodor , Odagiu Ion.
                  -la incepatori- Bucureanu Nicolae , Bucureanu Matei , Neferu Robert , Marinescu Bogdan , Florescu Ion.

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Sibiu

                    Migea Cornel elit
                    Ultima editare de Bozosan Petre; 27.apr.2017, 15:02.

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Sibiu la Open:
                      Radu C-tin
                      Mitzea Alexandru

                      Comentariu


                      • #12
                        Daneliuc Gabi - Sibiu - "incepatori"
                        Sufletel Radu - Alba Iulia - elite
                        Butterfly Michael Maze Arylate
                        BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                        Comentariu


                        • #13
                          Salutare, Neagoe Costin si Istrate Cristian - Bucuresti - Open

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Rom.Valcea:Nicolaescu Tudor-INCEPATORI
                            Tompi GabrieL-INCEPATORI

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Rm.Valcea:Grigore Marian,Stanca Cristian, Seuleanu Mihai-AVANSATI

                              Comentariu


                              • #16
                                Iordache Marian- avansati(deocamdata)
                                Iordache Gabriela - începători.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Decean Darian - Sibiu - avansati
                                  05 Viscaria 05

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se înscrie la avansați : Rotariu Andrei , Sibiu

                                    Trimis de pe al meu E3_Living folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Budurascu Marius - avansați - Rm Valcea

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Din Sibiu la avansați Manitiu Florin.

                                        Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Timaru Ilie Ocna Sibiului Avansati

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Se inscrie Cretu Marian din Craiova la avansati.
                                            Rudius

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Din Campina la elite GRIGORE ALEXANDRU

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Din curtea de arges:

                                                Nicoara Ovidiu-Avansati
                                                Stan catalin-Avansati
                                                Preda Nicolae -Avansati

                                                Zavricescu George-Open

                                                Din Pitesti Iliescu Dan-Open

                                                Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
                                                TBS /T05/T05 !

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Sorin Iancu - Sibiu - ELITE
                                                  Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                                                  DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                                                  Just do it !

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X