Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A Târgu Secuiesc - 03.06.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator turnee
- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Dintre cei inscrisi la amatori daca cineva nu reuseste sa ajungă pana la 8,45, Va rog sa-l sunati pe Andras pe nr. 0752074332 ca sa fim in timp cu pregătirea grupelor.
Drumuri si succesuri bune tuturor!FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8008
- Brașov
Likes given: 1485Likes received: 2883
Daca nu intervin alte retrageri, situtia arata astfel:
Inscrieri Elite - on 6/3/2017 at 7:49:23 AM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 8 - 41.29 - OEW
2. Bedo Norbert, Targu Secuiesc, 1480 - 39 - OE
3. Medves Antal, Targu Secuiesc, 1540 - 36 - OE
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 37 - 35.68 - OEW
5. Macovei Liviu, Brașov, 67 - 34.25 - OE
6. Ditu Daniel, Onesti, 55 - 33.18 - OE
7. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 93 - 33.08 - OE
8. Olteanu Mihai, Brașov, 597 - 33 - OE
9. Duceac Catalin, Botoșani, 94 - 32.88 - OE
10. Farkas Bence, Targu Mureș, 52 - 32 - OE
11. Bleoca Marius, Târnaveni, 85 - 30.54 - OE
12. Tipu Vlad, Iași, 74 - 30.13 - OE
13. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 222 - 29.9 - OE
14. Chiru Sorin, Campina, 159 - 29.25 - OEW
15. Sumanaru Catalin, Iași, 51 - 29.21 - OE
16. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 90 - 28.63 - OE
17. Hutanu Alin, Brașov, 81 - 28.21 - OE
18. Marandici Adrian, Brașov, 717 - 28 - OEW
19. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 932 - 28 - OE
20. Nistor Florin, Comănești, 99 - 27.5 - OE
21. Padurariu Costel, Brașov, 143 - 27.5 - OE
22. Bardocz Szilard, Capeni, 158 - 27.33 - OE
23. Grigore Alexandru, Campina, 122 - 25.96 - O
24. Balazs Gergo, Sfantu Gheorghe, 1924 - 0 - A
25. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe, 2087 - 0 - O
26. Popov Szabolcs, Targu Secuiesc, 2826 - 0 - AJ
27. Mike Boroka, Targu Secuiesc, 3023 - 0 - OLF
Grupe inferioare Elite
1 Farkas Gabor Duceac Catalin Bleoca Marius Nistor Florin Padurariu Costel 2 Bedo Norbert Farkas Bence Tipu Vlad Marandici Adrian Bardocz Szilard 3 Medves Antal Olteanu Mihai Stanciulescu Bogdan Welker Ivan Grigore Alexandru 4 Bauer Lajos Incze Levente Chiru Sorin Hutanu Alin Balazs Gergo Mike Boroka 5 Macovei Liviu Ditu Daniel Sumanaru Catalin Laszlo Levente Balazs Lorant Popov Szabolcs
Inscrieri Open - on 6/3/2017 at 7:49:54 AM
1. Ciortescu Cristi, Iași, 60 - 26.88 - O
2. Vladoiu Gelu, Brașov, 71 - 26.54 - OW
3. Cocean Valer, Baraolt, 226 - 25.25 - O
4. Janosi Attila, Targu Mureș, 151 - 25 - O
5. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 1455 - 25 - O
6. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 161 - 24.57 - O
7. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 856 - 23 - O
8. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 113 - 22.82 - O
9. Popa Mircea, Brașov, 111 - 22.71 - OW
10. Bulubasa Nicusor, Comănești, 210 - 22.21 - OW
11. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc, 796 - 22 - O
12. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 203 - 21.71 - OW
13. Pitac Ovidiu, Brașov, 363 - 21.7 - OW
14. Serban Liviu, Onesti, 163 - 20.96 - O
15. Morosan Marian, Suceava, 147 - 20.68 - O
16. Iacob Gabriel, Iași, 172 - 20.66 - OW
17. Demeny Zoltan, Brașov, 153 - 20.63 - O
18. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iași, 231 - 20.11 - O
19. Sarbu Dan, Ploiești, 227 - 19.71 - AW
20. Matei Mirel, Brașov, 260 - 19.29 - A
21. Bogza Dragos, Iași, 206 - 18.38 - A
22. Bokor Zoltan Jr, Brașov, 1150 - 16 - AJ
23. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 573 - 15.38 - A
24. Gecse Alpar, Chibed, 791 - 13.25 - A
25. Bondoc Alexandru, Brașov, 1159 - 0 - O
26. Cisar Krisztian, Targu Secuiesc, 4002 - 0 - A
27. Opra Szabolcs, Targu Secuiesc, 4003 - 0 - A
Grupe inferioare Open
1 Ciortescu Cristi Bulubasa Nicusor Molnar Arnold Matei Mirel Gecse Alpar 2 Vladoiu Gelu Popa Mircea Fancsali Kalman Sarbu Dan Bartha Zsolt Attila 3 Cocean Valer Trandafir Vasile Pitac Ovidiu Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian Bokor Zoltan Jr 4 Janosi Attila Olah Oliver Serban Liviu Demeny Zoltan Bogza Dragos Opra Szabolcs 5 Szasz Erno Petho Mihaly Morosan Marian Iacob Gabriel Bondoc Alexandru Cisar Krisztian
Comentariu
organizator principal- 26.sep.2015
- 838
- Targu Secuiesc
- 44
Likes given: 162Likes received: 291
Grupe inferioare avansati
1 Bartha Istvan Zsolt Maftei Catalin Doru Tobosaru Gheorghe Konczei Jozsef Heja Zoltan 2 Elekes Hunor Canea Kocsis Andras Jr Kis Istvan Zamfirache Ioan Marica Dan Malene Petru 3 Pralea Marius Dan Loghin Florin Ilie Octavian Marius Canea Kocsis Andras Fulop Laszlo Suciu Andrei 4 Rosu Gabriel Covataru Loredan Veris Dumitru Pop Sabin Chelmus Ionut Elekes Csaba 5 Cazanel Gheorghe Stoica Mihai Olah Kriszta Papp Rebeka Darjan Daniel Dumitrescu Sorin
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Inscrieri avansati - on 2017.06.03. at 9:20:21
1. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 289 - 19,89 - A
2. Elekes Hunor, Valea Scurta, 978 - 19,5 - AJ
3. Pralea Marius Dan, Botoșani, 189 - 18,39 - A
4. Rosu Gabriel, Comănești, 297 - 18,14 - A
5. Cazanel Gheorghe, Comănești, 626 - 17,88 - A
6. Stoica Mihai, Mioveni, 285 - 17,5 - AW
7. Covataru Loredan, Brașov, 727 - 17,33 - A
8. Loghin Florin, Brașov, 610 - 16,8 - A
9. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 1417 - 16 - AJ
10. Maftei Catalin Doru, Comănești, 477 - 14,67 - AW
11. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 549 - 14,33 - A
12. Kis Istvan, Brașov, 439 - 14,29 - AW
13. Ilie Octavian Marius, Brașov, 568 - 14,17 - A
14. Veris Dumitru, Brașov, 1152 - 14 - A
15. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1863 - 14 - ALJF
16. Papp Rebeka, Targu Secuiesc, 1892 - 14 - ALJF
17. Pop Sabin, Targu Mureș, 422 - 13,91 - A
18. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 783 - 13,6 - A
19. Zamfirache Ioan, Botoșani, 428 - 13,07 - AW
20. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 1083 - 13 - A
21. Heja Zoltan, Ditrau, 661 - 12,8 - A
22. Marica Dan, Brașov, 628 - 12,75 - A
23. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1985 - 12 - AJ
24. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 602 - 11,46 - A
25. Darjan Daniel, Brașov, 915 - 10,5 - A
26. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1347 - 10,5 - A
27. Dumitrescu Sorin, Brașov, 674 - 10,07 - A
28. Suciu Andrei, Borsec, 2783 - 10 - A
29. Malene Petru, Fagaras, 863 - 8 - AFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator principal- 26.sep.2015
- 838
- Targu Secuiesc
- 44
Likes given: 162Likes received: 291
Grupe inferioare incepatori
1 Portariuc Gheorghe Elekes Szilard Kovacs Attila Stanila Cristian Burnichi Marian David Erik 2 Moca Vasile Irimia Marian Kustan Barna Zsolt Szalteleki Laszlo Domokos Vitan David Mark 3 Filip Cristi Bartha Ferenc Popa Csosz Alexandru Ilyes Sandor Markos Sandor Stercer Zalan 4 Bleoca Lucas Bartha Laszlo Tamas Vivien Pakucs Istvan Sisak Ferenc Fekete Zsolt 5 Bokor Zoltan Sr Constantinescu Adrian Stercer Sandor Kocsis Zoltan Lusztig Krisztian Lusztig Mark
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Inscrieri incepatori - on 2017.06.03. at 9:22:35
1. Portariuc Gheorghe, Botoșani, 710 - 9,33 - A
2. Moca Vasile, București, 820 - 9,18 - A
3. Filip Cristi, Comănești, 842 - 8,75 - AW
4. Bleoca Lucas, Târnaveni, 959 - 8,67 - AJ
5. Bokor Zoltan Sr, Brașov, 1991 - 8 - AJ
6. Constantinescu Adrian, București, 1386 - 7 - A
7. Bartha Laszlo, Valea Scurta, 1993 - 7 - AJ
8. Bartha Ferenc, Baraolt, 1875 - 6,5 - A
9. Irimia Marian, Ploiești, 1286 - 5,8 - A
10. Elekes Szilard, Valea Scurta, 2198 - 0 - AJ
11. Kovacs Attila, Covasna, 2298 - 0 - A
12. Kustan Barna Zsolt, Sfantu Gheorghe, 2390 - 0 - A
13. Popa Csosz Alexandru, Sfantu Gheorghe, 2760 - 0 - A
14. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 3040 - 0 - AF
15. Stercer Sandor, Sanzieni, 4001 - 0 - A
16. Kocsis Zoltan, Targu Secuiesc, 4002 - 0 - A
17. Pakucs Istvan, Targu Secuiesc, 4003 - 0 - A
18. Ilyes Sandor, Targu Secuiesc, 4004 - 0 - A
19. Szalteleki Laszlo, Targu Secuiesc, 4006 - 0 - A
20. Stanila Cristian, Targu Secuiesc, 4007 - 0 - A
21. Burnichi Marian, Targu Secuiesc, 4008 - 0 - A
22. Domokos Vitan, Targu Secuiesc, 4009 - 0 - A
23. Markos Sandor, Borsec, 4010 - 0 - A
24. Sisak Ferenc, Brașov, 4011 - 0 - A
25. Lusztig Krisztian, Targu Secuiesc, 4012 - 0 - A
26. Lusztig Mark, Targu Secuiesc, 4013 - 0 - A
27. Fekete Zsolt, Targu Secuiesc, 4014 - 0 - A
28. Sterce Zalan, Targu Secuiesc, 4015 - 0 - A
29. David Mark, Targu Secuiesc, 4016 - 0 - A
30. David Erik, Targu Secuiesc, 4017 - 0 - AFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8008
- Brașov
Likes given: 1485Likes received: 2883
Grupe inferioare avansati
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE 2-33-03-03-0312 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI 3-21-33-13-2333 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV 0-33-13-13-1324 KONCZEI JOZSEF TARGU SECUIESC 0-31-31-33-2145 HEJA ZOLTAN DITRAU 0-32-31-32-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA 0-33-03-03-13-0422 CANEA KOCSIS ANDRAS JR TARGU SECUIESC 3-03-13-23-03-0513 KIS ISTVAN BRASOV 0-31-33-22-33-0244 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 0-32-32-30-33-115 MARICA DAN BRASOV 1-30-33-23-03-0336 MALENE PETRU FAGARAS 0-30-30-31-30-30
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 3-03-13-03-03-0512 LOGHIN FLORIN BRASOV 0-33-23-23-03-0423 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV 1-32-33-00-33-1244 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC 0-32-30-33-13-125 FULOP LASZLO TARGU MURES 0-30-33-01-33-0236 SUCIU ANDREI BORSEC 0-30-31-31-30-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROSU GABRIEL COMANESTI 3-13-01-30-33-0322 COVATARU LOREDAN BRASOV 1-32-30-31-33-213 VERIS DUMITRU BRASOV 0-33-23-21-33-1334 POP SABIN TARGU MURES 3-13-02-32-31-3245 CHELMUS IONUT TARGU SECUIESC 3-03-13-13-23-0516 ELEKES CSABA VALEA SCURTA 0-32-31-33-10-31
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CAZANEL GHEORGHE COMANESTI 0-30-30-33-03-122 STOICA MIHAI MIOVENI 3-03-13-10-33-1423 OLAH KRISZTA TARGU SECUIESC 3-01-30-31-33-1244 PAPP REBEKA TARGU SECUIESC 3-01-33-02-33-0335 DARJAN DANIEL BRASOV 0-33-03-13-23-1416 DUMITRESCU SORIN BRASOV 1-31-31-30-31-30
Grupe superioare avansati
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE 2 ROSU GABRIEL COMANESTI 3 FULOP LASZLO TARGU MURES 4 KIS ISTVAN BRASOV
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CANEA KOCSIS ANDRAS JR TARGU SECUIESC 2 STOICA MIHAI MIOVENI 3 VERIS DUMITRU BRASOV 4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 2 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV 3 PAPP REBEKA TARGU SECUIESC 4 POP SABIN TARGU MURES
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CHELMUS IONUT TARGU SECUIESC 2 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA 3 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI 4 OLAH KRISZTA TARGU SECUIESC
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DARJAN DANIEL BRASOV 2 LOGHIN FLORIN BRASOV 3 MARICA DAN BRASOV 4 KONCZEI JOZSEF TARGU SECUIESC
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8008
- Brașov
Likes given: 1485Likes received: 2883
Grupe inferioare incepatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 3-21-33-03-21-3322 ELEKES SZILARD VALEA SCURTA 2-31-33-21-33-0243 KOVACS ATTILA COVASNA 3-13-13-23-13-1514 STANILA CRISTIAN TARGU SECUIESC 0-32-32-31-30-305 BURNICHI MARIAN TARGU SECUIESC 2-33-11-33-13-2336 DAVID ERIK TARGU SECUIESC 3-10-31-33-02-32
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOCA VASILE BUCURESTI 3-03-20-33-03-0422 IRIMIA MARIAN PLOIESTI 0-30-30-30-31-303 KUSTAN BARNA ZSOLT SFANTU GHEORGHE 2-33-00-33-03-0334 SZALTELEKI LASZLO TARGU SECUIESC 3-03-03-03-23-0515 DOMOKOS VITAN TARGU SECUIESC 0-33-00-32-33-1246 DAVID MARK TARGU SECUIESC 0-33-10-30-31-31
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FILIP CRISTI COMANESTI 0-33-03-23-13-0432 BARTHA FERENC BARAOLT 3-03-00-33-23-0423 POPA CSOSZ ALEXANDRU SFANTU GHEORGHE 0-30-30-33-13-0244 ILYES SANDOR TARGU SECUIESC 2-33-03-03-13-0415 MARKOS SANDOR BORSEC 1-32-31-31-33-016 STERCER ZALAN SANZIENI 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BLEOCA LUCAS TARNAVENI 1-33-03-01-33-0332 BARTHA LASZLO VALEA SCURTA 3-13-03-03-23-0513 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC 0-30-33-00-33-0244 PAKUCS ISTVAN TARGU SECUIESC 0-30-30-30-30-305 SISAK FERENC BRASOV 3-12-33-03-03-0426 FEKETE ZSOLT TARGU SECUIESC 0-30-30-33-00-31
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOKOR ZOLTAN SR BRASOV 3-03-03-03-03-0512 CONSTANTINESCU ADRIAN BUCURESTI 0-33-22-33-03-0333 STERCER SANDOR SANZIENI 0-32-32-33-03-0244 KOCSIS ZOLTAN TARGU SECUIESC 0-33-23-23-03-0425 LUSZTIG KRISZTIAN TARGU SECUIESC 0-30-30-30-33-016 LUSZTIG MARK TARGU SECUIESC 0-30-30-30-30-30
Grupe superioare incepatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 KOVACS ATTILA COVASNA 2 SISAK FERENC BRASOV 3 FILIP CRISTI COMANESTI 4 DOMOKOS VITAN TARGU SECUIESC
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SZALTELEKI LASZLO TARGU SECUIESC 2 KOCSIS ZOLTAN TARGU SECUIESC 3 BLEOCA LUCAS TARNAVENI 4 POPA CSOSZ ALEXANDRU SFANTU GHEORGHE
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ILYES SANDOR TARGU SECUIESC 2 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 3 CONSTANTINESCU ADRIAN BUCURESTI 4 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARTHA LASZLO VALEA SCURTA 2 MOCA VASILE BUCURESTI 3 BURNICHI MARIAN TARGU SECUIESC 4 STERCER SANDOR SANZIENI
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOKOR ZOLTAN SR BRASOV 2 BARTHA FERENC BARAOLT 3 KUSTAN BARNA ZSOLT SFANTU GHEORGHE 4 ELEKES SZILARD VALEA SCURTA
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8008
- Brașov
Likes given: 1485Likes received: 2883
Grupe inferioare Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 3-03-03-03-0412 DUCEAC CATALIN Botoșani 0-30-33-13-0233 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 0-33-03-03-1324 NISTOR FLORIN COMANESTI 0-31-30-33-0145 PADURARIU COSTEL BRASOV 0-30-31-30-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BEDO NORBERT TARGU SECUIESC 3-03-03-03-2412 FARKAS BENCE TARGU MURES 0-33-21-30-313 TIPU VLAD IASI 0-32-33-01-3134 MARANDICI ADRIAN BRASOV 0-33-10-31-3145 BARDOCZ SZILARD CAPENI 2-33-03-13-1326
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MEDVES ANTAL TARGU SECUIESC 3-23-03-23-0412 OLTEANU MIHAI BRASOV 2-32-33-10-313 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV 0-33-21-33-2234 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE 2-31-33-13-0225 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA 0-33-02-30-3146
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BAUER LAJOS TARGU MURES 3-00-33-13-03-0422 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC 0-31-33-13-10-323 CHIRU SORIN CAMPINA 3-03-11-33-13-0414 HUTANU ALIN BRASOV 1-31-33-13-03-2335 BALAZS GERGO SFANTU GHEORGHE 0-31-31-30-30-306 MIKE BOROKA TARGU SECUIESC 0-33-00-32-33-024
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MACOVEI LIVIU BRASOV 0-33-23-13-23-0412 DITU DANIEL ONESTI 3-01-33-11-33-0343 SUMANARU CATALIN IASI 2-33-13-01-33-0334 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC 1-31-30-33-23-225 BALAZS LORANT SFANTU GHEORGHE 2-33-13-12-33-1326 POPOV SZABOLCS TARGU SECUIESC 0-30-30-32-31-30
Grupe superioare Elite
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 2 BAUER LAJOS TARGU MURES 3 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV 4 MARANDICI ADRIAN BRASOV
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BEDO NORBERT TARGU SECUIESC 2 BALAZS LORANT SFANTU GHEORGHE 3 HUTANU ALIN BRASOV 4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MEDVES ANTAL TARGU SECUIESC 2 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 3 SUMANARU CATALIN IASI 4 MIKE BOROKA TARGU SECUIESC
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CHIRU SORIN CAMPINA 2 BARDOCZ SZILARD CAPENI 3 DUCEAC CATALIN Botoșani 4 DITU DANIEL ONESTI
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MACOVEI LIVIU BRASOV 2 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE 3 TIPU VLAD IASI 4 NISTOR FLORIN COMANESTI
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8008
- Brașov
Likes given: 1485Likes received: 2883
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CIORTESCU CRISTI IASI 1-31-32-33-0142 BULUBASA NICUSOR COMANESTI 3-13-10-33-0323 MOLNAR ARNOLD MIERCUREA CIUC 3-11-32-33-1234 MATEI MIREL BRASOV 3-23-03-23-0415 GECSE ALPAR CHIBED 0-30-31-30-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VLADOIU GELU BRASOV 3-20-33-13-1312 POPA MIRCEA BRASOV 2-33-20-33-2233 FANCSALI KALMAN LUNCA DE SUS 3-02-32-31-314 SARBU DAN PLOIESTI 1-33-03-23-2325 BARTHA ZSOLT ATTILA AITA MARE 1-32-33-12-3146
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COCEAN VALER BARAOLT 3-23-03-03-2412 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 2-33-12-33-0223 PITAC OVIDIU BRASOV 0-31-33-13-0234 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI 0-33-21-33-1245 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV 2-30-30-31-306
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 JANOSI ATTILA TARGU MURES 3-03-13-23-23-0512 OLAH OLIVER SFANTU GHEORGHE 0-30-30-30-33-013 SERBAN LIVIU ONESTI 1-33-01-31-33-0244 DEMENY ZOLTAN BRASOV 2-33-03-13-03-0425 BOGZA DRAGOS IASI 2-33-03-10-33-0336 OPRA SZABOLCS TARGU SECUIESC 0-30-30-30-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SZASZ ERNO SFANTU GHEORGHE 0-33-13-01-33-0342 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS 3-00-33-11-33-2333 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 1-33-03-21-33-1324 IACOB GABRIEL IASI 0-31-32-30-33-015 BONDOC ALEXANDRU BRASOV 3-13-13-13-03-0516 CISAR KRISZTIAN TARGU SECUIESC 0-32-31-30-30-30
Grupe superioare Open
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MATEI MIREL BRASOV 2 DEMENY ZOLTAN BRASOV 3 PITAC OVIDIU BRASOV 4 BARTHA ZSOLT ATTILA AITA MARE
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VLADOIU GELU BRASOV 2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 3 BOGZA DRAGOS IASI 4 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 COCEAN VALER BARAOLT 2 BULUBASA NICUSOR COMANESTI 3 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS 4 SERBAN LIVIU ONESTI
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 JANOSI ATTILA TARGU MURES 2 SARBU DAN PLOIESTI 3 MOLNAR ARNOLD MIERCUREA CIUC 4 SZASZ ERNO SFANTU GHEORGHE
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BONDOC ALEXANDRU BRASOV 2 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 3 POPA MIRCEA BRASOV 4 CIORTESCU CRISTI IASI
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8008
- Brașov
Likes given: 1485Likes received: 2883
Grupe superioare avansati
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE 1-33-02-312 ROSU GABRIEL COMANESTI 3-13-21-3223 FULOP LASZLO TARGU MURES 0-32-30-304 KIS ISTVAN BRASOV 3-23-13-031
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CANEA KOCSIS ANDRAS JR TARGU SECUIESC 0-33-11-312 STOICA MIHAI MIOVENI 3-03-02-3223 VERIS DUMITRU BRASOV 1-30-33-214 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV 3-13-22-321
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 3-21-33-2222 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV 2-32-33-013 PAPP REBEKA TARGU SECUIESC 3-13-21-3214 POP SABIN TARGU MURES 2-30-33-11
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CHELMUS IONUT TARGU SECUIESC 2-33-22-312 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA 3-23-13-0313 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI 2-31-30-304 OLAH KRISZTA TARGU SECUIESC 3-20-33-022
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DARJAN DANIEL BRASOV 0-33-01-312 LOGHIN FLORIN BRASOV 3-03-11-3223 MARICA DAN BRASOV 0-31-30-304 KONCZEI JOZSEF TARGU SECUIESC 3-13-13-031
Eliminatorii avansati
1. Kis Istvan
------------------------- Kis Istvan 3-0
16. Bye
-------------------------------------------------- Kis Istvan 3-0
9. Pralea Marius Dan
------------------------- Pralea Marius Dan 3-1
8. Stoica Mihai
--------------------------------------------------------------------------- Elekes Hunor 0-3
5. Konczei Jozsef
------------------------- Konczei Jozsef 3-0
12. Bye
-------------------------------------------------- Elekes Hunor 1-3
13. Bye
------------------------- Elekes Hunor 0-3
4. Elekes Hunor
. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Papp Rebeka 2-3
3. Papp Rebeka
------------------------- Papp Rebeka 3-0
14. Bye
-------------------------------------------------- Papp Rebeka 3-1
11. Bye
------------------------- Olah Kriszta 0-3
6. Olah Kriszta
--------------------------------------------------------------------------- Papp Rebeka 3-2
7. Loghin Florin
------------------------- Rosu Gabriel 1-3
10. Rosu Gabriel
-------------------------------------------------- Rosu Gabriel 3-2
15. Bye
------------------------- Ilie Octavian Marius 0-3
2. Ilie Octavian Marius
Clasament avansati
1. Papp Rebeka - Targu Secuiesc
2. Elekes Hunor - Valea Scurta
3 -- 4
Rosu Gabriel - Comănești
Kis Istvan - Brașov
5 -- 8
Olah Kriszta - Targu Secuiesc
Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
Ilie Octavian Marius - Brașov
Pralea Marius Dan - Botoșani
9 -- 10
Stoica Mihai - Mioveni
Loghin Florin - Brașov
11 -- 17 1v gr.sup.
Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
Tobosaru Gheorghe - Brașov
Veris Dumitru - Brașov
Pop Sabin - Targu Mureș
Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
Darjan Daniel - Brașov
18 -- 20 0v gr.sup.
Maftei Catalin Doru - Comănești
Marica Dan - Brașov
Fulop Laszlo - Targu Mureș
21 -- 22 2v gr.inf.
Cazanel Gheorghe - Comănești
Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
23 -- 25 1v gr.inf.
Covataru Loredan - Brașov
Zamfirache Ioan - Botoșani
Elekes Csaba - Valea Scurta
26 -- 29 0v gr.inf.
Heja Zoltan - Ditrau
Dumitrescu Sorin - Brașov
Suciu Andrei - Borsec
Malene Petru - FagarasUltima editare de GeluBv; 03.iun.2017, 16:28.
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8008
- Brașov
Likes given: 1485Likes received: 2883
Grupe superioare incepatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 KOVACS ATTILA COVASNA 2-32-32-302 SISAK FERENC BRASOV 3-23-02-3213 FILIP CRISTI COMANESTI 3-20-33-1224 DOMOKOS VITAN TARGU SECUIESC 3-23-21-32
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SZALTELEKI LASZLO TARGU SECUIESC 3-03-10-3222 KOCSIS ZOLTAN TARGU SECUIESC 0-31-30-303 BLEOCA LUCAS TARNAVENI 1-33-12-314 POPA CSOSZ ALEXANDRU SFANTU GHEORGHE 3-03-03-231
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ILYES SANDOR TARGU SECUIESC 3-03-03-0312 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 0-33-03-2223 CONSTANTINESCU ADRIAN BUCURESTI 0-30-33-114 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC 0-32-31-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARTHA LASZLO VALEA SCURTA 3-03-13-0312 MOCA VASILE BUCURESTI 0-33-03-0223 BURNICHI MARIAN TARGU SECUIESC 1-30-33-014 STERCER SANDOR SANZIENI 0-30-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOKOR ZOLTAN SR BRASOV 3-21-33-1222 BARTHA FERENC BARAOLT 2-31-33-113 KUSTAN BARNA ZSOLT SFANTU GHEORGHE 3-13-13-1314 ELEKES SZILARD VALEA SCURTA 1-31-31-30
Eliminatorii incepatori
1. Sisak Ferenc
------------------------- Sisak Ferenc 3-0
16. Bye
-------------------------------------------------- Szalteleki Laszlo 2-3
9. Portariuc Gheorghe
------------------------- Szalteleki Laszlo 0-3
8. Szalteleki Laszlo
--------------------------------------------------------------------------- Bartha Laszlo 0-3
5. Kustan Barna Zsolt
------------------------- Kustan Barna Zsolt 3-0
12. Bye
-------------------------------------------------- Bartha Laszlo 1-3
13. Bye
------------------------- Bartha Laszlo 0-3
4. Bartha Laszlo
. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Bartha Laszlo 3-0
3. Ilyes Sandor
------------------------- Ilyes Sandor 3-0
14. Bye
-------------------------------------------------- Moca Vasile 1-3
11. Bye
------------------------- Moca Vasile 0-3
6. Moca Vasile
--------------------------------------------------------------------------- Moca Vasile 3-1
7. Bokor Zoltan Sr
------------------------- Bokor Zoltan Sr 3-1
10. Filip Cristi
-------------------------------------------------- Bokor Zoltan Sr 3-2
15. Bye
------------------------- Popa Csosz Alexandru 0-3
2. Popa Csosz Alexandru
Clasament incepatori
1. Bartha Laszlo - Valea Scurta
2. Moca Vasile - București
3 -- 4
Szalteleki Laszlo - Targu Secuiesc
Bokor Zoltan Sr - Brașov
5 -- 8
Kustan Barna Zsolt - Sfantu Gheorghe
Ilyes Sandor - Targu Secuiesc
Sisak Ferenc - Brașov
Popa Csosz Alexandru - Sfantu Gheorghe
9 -- 10
Portariuc Gheorghe - Botoșani
Filip Cristi - Comănești
11 -- 2v gr.sup.
Domokos Vitan - Targu Secuiesc
12 -- 15 1v gr.sup.
Bleoca Lucas - Târnaveni
Constantinescu Adrian - București
Bartha Ferenc - Baraolt
Burnichi Marian - Targu Secuiesc
16 -- 20 0v gr.sup.
Elekes Szilard - Valea Scurta
Kovacs Attila - Covasna
Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
Stercer Sandor - Sanzieni
Kocsis Zoltan - Targu Secuiesc
21 -- 2v gr.inf.
David Erik - Targu Secuiesc
22 -- 25 1v gr.inf.
Markos Sandor - Borsec
Lusztig Krisztian - Targu Secuiesc
Fekete Zsolt - Targu Secuiesc
David Mark - Targu Secuiesc
26 -- 30 0v gr.inf.
Irimia Marian - Ploiești
Pakucs Istvan - Targu Secuiesc
Stanila Cristian - Targu Secuiesc
Lusztig Mark - Targu Secuiesc
Stercer Zalan - Sanzieni
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8008
- Brașov
Likes given: 1485Likes received: 2883
Grupe superioare Elite
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 3-03-03-0312 BAUER LAJOS TARGU MURES 0-33-03-0223 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV 0-30-32-304 MARANDICI ADRIAN BRASOV 0-30-33-21
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BEDO NORBERT TARGU SECUIESC 3-03-03-1312 BALAZS LORANT SFANTU GHEORGHE 0-32-33-113 HUTANU ALIN BRASOV 0-33-23-2224 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA 1-31-32-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MEDVES ANTAL TARGU SECUIESC 3-03-13-1312 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 0-33-23-1223 SUMANARU CATALIN IASI 1-32-33-214 MIKE BOROKA TARGU SECUIESC 1-31-32-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CHIRU SORIN CAMPINA 2-33-10-312 BARDOCZ SZILARD CAPENI 3-23-03-1313 DUCEAC CATALIN Botoșani 1-30-31-304 DITU DANIEL ONESTI 3-01-33-122
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MACOVEI LIVIU BRASOV 3-22-33-0222 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE 2-31-33-013 TIPU VLAD IASI 3-23-13-2314 NISTOR FLORIN COMANESTI 0-30-32-30
Eliminatorii Elite
1. Farkas Gabor
------------------------- Farkas Gabor 3-0
16. Bye
--------------------------------------------------
9. Bleoca Marius
-------------------------
8. Hutanu Alin
---------------------------------------------------------------------------
5. Tipu Vlad
------------------------- Tipu Vlad 3-0
12. Bye
--------------------------------------------------
13. Bye
------------------------- Bardocz Szilard 0-3
4. Bardocz Szilard
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Medves Antal
------------------------- Medves Antal 3-0
14. Bye
--------------------------------------------------
11. Bye
------------------------- Ditu Daniel 0-3
6. Ditu Daniel
---------------------------------------------------------------------------
7. Macovei Liviu
-------------------------
10. Bauer Lajos
--------------------------------------------------
15. Bye
------------------------- Bedo Norbert 0-3
2. Bedo Norbert
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8008
- Brașov
Likes given: 1485Likes received: 2883
Eliminatorii Elite
1. Farkas Gabor
------------------------- Farkas Gabor 3-0
16. Bye
-------------------------------------------------- Farkas Gabor 3-1
9. Bleoca Marius
------------------------- Hutanu Alin 0-3
8. Hutanu Alin
--------------------------------------------------------------------------- Farkas Gabor 3-0
5. Tipu Vlad
------------------------- Tipu Vlad 3-0
12. Bye
-------------------------------------------------- Tipu Vlad 3-2
13. Bye
------------------------- Bardocz Szilard 0-3
4. Bardocz Szilard
. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Farkas Gabor 3-0
3. Medves Antal
------------------------- Medves Antal 3-0
14. Bye
-------------------------------------------------- Medves Antal 3-1
11. Bye
------------------------- Ditu Daniel 0-3
6. Ditu Daniel
--------------------------------------------------------------------------- Medves Antal 3-2
7. Macovei Liviu
------------------------- Macovei Liviu 3-0
10. Bauer Lajos
-------------------------------------------------- Macovei Liviu 3-1
15. Bye
------------------------- Bedo Norbert 0-3
2. Bedo Norbert
Clasament Elite
1. Farkas Gabor - Targu Mureș
2. Medves Antal - Targu Secuiesc
3 -- 4
Tipu Vlad - Iași
Macovei Liviu - Brașov
5 -- 8
Hutanu Alin - Brașov
Ditu Daniel - Onesti
Bardocz Szilard - Capeni
Bedo Norbert - Targu Secuiesc
9 -- 10
Bauer Lajos - Targu Mureș
Bleoca Marius - Târnaveni
11 -- 15 1v gr.sup.
Chiru Sorin - Campina
Sumanaru Catalin - Iași
Marandici Adrian - Brașov
Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
Balazs Lorant - Sfantu Gheorghe
16 -- 20 0v gr.sup.
Duceac Catalin - Botoșani
Stanciulescu Bogdan - Brașov
Nistor Florin - Comănești
Grigore Alexandru - Campina
Mike Boroka - Targu Secuiesc
21 -- 22 2v gr.inf.
Incze Levente - Miercurea Ciuc
Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
23 -- 24 1v gr.inf.
Olteanu Mihai - Brașov
Farkas Bence - Targu Mureș
25 -- 27 0v gr.inf.
Padurariu Costel - Brașov
Balazs Gergo - Sfantu Gheorghe
Popov Szabolcs - Targu Secuiesc
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8008
- Brașov
Likes given: 1485Likes received: 2883
Grupe superioare Open
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MATEI MIREL BRASOV 3-23-00-3222 DEMENY ZOLTAN BRASOV 2-32-33-013 PITAC OVIDIU BRASOV 0-33-21-314 BARTHA ZSOLT ATTILA AITA MARE 3-00-33-121
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VLADOIU GELU BRASOV 2-33-13-1222 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 3-23-13-1313 BOGZA DRAGOS IASI 1-31-33-214 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI 1-31-32-30
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 COCEAN VALER BARAOLT 3-13-23-2312 BULUBASA NICUSOR COMANESTI 1-32-33-213 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS 2-33-23-2224 SERBAN LIVIU ONESTI 2-32-32-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 JANOSI ATTILA TARGU MURES 2-33-13-1212 SARBU DAN PLOIESTI 3-21-32-313 MOLNAR ARNOLD MIERCUREA CIUC 1-33-13-2224 SZASZ ERNO SFANTU GHEORGHE 1-33-22-31
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BONDOC ALEXANDRU BRASOV 3-13-03-0312 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 1-33-23-0223 POPA MIRCEA BRASOV 0-32-30-304 CIORTESCU CRISTI IASI 0-30-33-01
Eliminatorii Open
1. Bartha Zsolt Attila
------------------------- Bartha Zsolt Attila 3-0
16. Bye
-------------------------------------------------- Petho Mihaly 0-3
9. Petho Mihaly
------------------------- Petho Mihaly 3-2
8. Vladoiu Gelu
--------------------------------------------------------------------------- Bondoc Alexandru 1-3
5. Bondoc Alexandru
------------------------- Bondoc Alexandru 3-0
12. Bye
-------------------------------------------------- Bondoc Alexandru 3-2
13. Bye
------------------------- Janosi Attila 0-3
4. Janosi Attila
. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Trandafir Vasile 0-3
3. Cocean Valer
------------------------- Cocean Valer 3-0
14. Bye
-------------------------------------------------- Molnar Arnold 1-3
11. Bye
------------------------- Molnar Arnold 0-3
6. Molnar Arnold
--------------------------------------------------------------------------- Trandafir Vasile 0-3
7. Trandafir Vasile
------------------------- Trandafir Vasile 3-1
10. Matei Mirel
-------------------------------------------------- Trandafir Vasile 3-2
15. Bye
------------------------- Morosan Marian 0-3
2. Morosan Marian
Clasament Open
1. Trandafir Vasile - Targu Mureș
2. Bondoc Alexandru - Brașov
3 -- 4
Molnar Arnold - Miercurea Ciuc
Petho Mihaly - Racosu de Sus
5 -- 8
Morosan Marian - Suceava
Janosi Attila - Targu Mureș
Cocean Valer - Baraolt
Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
9 -- 10
Vladoiu Gelu - Brașov
Matei Mirel - Brașov
11 -- 17 1v gr.sup.
Ciortescu Cristi - Iași
Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
Bulubasa Nicusor - Comănești
Pitac Ovidiu - Brașov
Demeny Zoltan - Brașov
Sarbu Dan - Ploiești
Bogza Dragos - Iași
18 -- 20 0v gr.sup.
Popa Mircea - Brașov
Serban Liviu - Onesti
Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iași
21 -- 23 1v gr.inf.
Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
Fancsali Kalman - Lunca de Sus
Iacob Gabriel - Iași
24 -- 27 0v gr.inf.
Bokor Zoltan Jr - Brașov
Gecse Alpar - Chibed
Cisar Krisztian - Targu Secuiesc
Opra Szabolcs - Targu Secuiesc
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 05:03.Procesare...X
Comentariu