Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Târgu Secuiesc - 03.06.2017

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Târgu Secuiesc - 03.06.2017

    Localitatea: Târgu Secuiesc, jud. Covasna
    Categoria turneului: Elite, Open, Avansați, respectiv Începători.
    Ora de începere:
    Începători si Avansați - 08:15-08:45 – validare înscrieri, la 09:15 încep meciurile;
    Open si Elite - 10:15-10:45 – validare înscrieri, la 11:00 încep meciurile;
    Locația: Sala Polivalentă, Strada Stadionului nr. 12, Târgu Secuiesc



    Data: Sâmbătă, 03 iunie 2017.
    Logistică: 20 mese, mingi.
    Spațiu de joc: Parchet sport multistrat.

    Taxa de participare: adulți 35 lei, copii 10 lei, din care 1 leu/participant vor fi donați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    - apă minerală 2 litri,
    - o porție gulaș + castraveți murați
    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 3-4 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 5–8 diplomă, medalii.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 01.06.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:

    ÎNCEPĂTORI

    - poate participa orice jucător cu media între 0 si 9,99;
    Număr maxim de jucători: 24
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;


    AVANSAȚI

    - poate participa orice jucător cu media între 10 si 19,99;
    Număr maxim de jucători: 72
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;


    OPEN

    - poate participa orice jucător cu media între 20,00 si 26,99;
    Număr maxim de jucători: 36
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;


    ELITE

    - poate participa orice jucător cu media >= 27,00;
    Număr maxim de jucători: 36
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;


    ORGANIZATORI:
    - Kerekes Barnabas, tel. 0748.853.803;
    - Canea-Kocsis Andras, tel. 0752.074.332
    cu sprijinul: GeluBv si tokosp

    Parteneri:
    Primăria Municipiului Târgu Secuiesc, prin Dl. Primar Bokor Tibor
    Biroul Sport Târgu Secuiesc, prin Kocsis Zoltan

    Posibilități pentru cazare:
    Hostel Sport
    404 - Error: 404

    Hotel Atrium
    Hotel Atrium*** | Cazare si conferinte in Tg. Secuiesc, jud. Covasna

    Hotel Cristine
    Link


    Sponsori:
    Perla Covasnei
    Toro Impex
    Julius Meinl
    Butterfly Romania
    Diószegi

  • #2
    Clasament Elite

    1. Farkas Gabor - Targu Mures
    2. Medves Antal - Targu Secuiesc
    3 -- 4
    Tipu Vlad - Iasi
    Macovei Liviu - Brasov
    5 -- 8
    Hutanu Alin - Brasov
    Ditu Daniel - Onesti
    Bardocz Szilard - Capeni
    Bedo Norbert - Targu Secuiesc
    9 -- 10
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Chiru Sorin - Campina
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Marandici Adrian - Brasov
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Balazs Lorant - Sfantu Gheorghe
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Duceac Catalin - Botosani
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Nistor Florin - Comanesti
    Grigore Alexandru - Campina
    Mike Boroka - Targu Secuiesc
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    23 -- 24 1v gr.inf.
    Olteanu Mihai - Brasov
    Farkas Bence - Targu Mures
    25 -- 27 0v gr.inf.
    Padurariu Costel - Brasov
    Balazs Gergo - Sfantu Gheorghe
    Popov Szabolcs - Targu Secuiesc

    Clasament Open

    1. Trandafir Vasile - Targu Mures
    2. Bondoc Alexandru - Brasov
    3 -- 4
    Molnar Arnold - Miercurea Ciuc
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    5 -- 8
    Morosan Marian - Suceava
    Janosi Attila - Targu Mures
    Cocean Valer - Baraolt
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    9 -- 10
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Matei Mirel - Brasov
    11 -- 17 1v gr.sup.
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Demeny Zoltan - Brasov
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Bogza Dragos - Iasi
    18 -- 20 0v gr.sup.
    Popa Mircea - Brasov
    Serban Liviu - Onesti
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    21 -- 23 1v gr.inf.
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Iacob Gabriel - Iasi
    24 -- 27 0v gr.inf.
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Gecse Alpar - Chibed
    Cisar Krisztian - Targu Secuiesc
    Opra Szabolcs - Targu Secuiesc

    Clasament avansati

    1. Papp Rebeka - Targu Secuiesc
    2. Elekes Hunor - Valea Scurta
    3 -- 4
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Kis Istvan - Brasov
    5 -- 8
    Olah Kriszta - Targu Secuiesc
    Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Pralea Marius Dan - Botosani
    9 -- 10
    Stoica Mihai - Mioveni
    Loghin Florin - Brasov
    11 -- 17 1v gr.sup.
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Veris Dumitru - Brasov
    Pop Sabin - Targu Mures
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
    Darjan Daniel - Brasov
    18 -- 20 0v gr.sup.
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Marica Dan - Brasov
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Cazanel Gheorghe - Comanesti
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    23 -- 25 1v gr.inf.
    Covataru Loredan - Brasov
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    26 -- 29 0v gr.inf.
    Heja Zoltan - Ditrau
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Suciu Andrei - Borsec
    Malene Petru - Fagaras

    Clasament incepatori

    1. Bartha Laszlo - Valea Scurta
    2. Moca Vasile - Bucuresti
    3 -- 4
    Szalteleki Laszlo - Targu Secuiesc
    Bokor Zoltan Sr - Brasov
    5 -- 8
    Kustan Barna Zsolt - Sfantu Gheorghe
    Ilyes Sandor - Targu Secuiesc
    Sisak Ferenc - Brasov
    Popa Csosz Alexandru - Sfantu Gheorghe
    9 -- 10
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Filip Cristi - Comanesti
    11 -- 2v gr.sup.
    Domokos Vitan - Targu Secuiesc
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    Constantinescu Adrian - Bucuresti
    Bartha Ferenc - Baraolt
    Burnichi Marian - Targu Secuiesc
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Elekes Szilard - Valea Scurta
    Kovacs Attila - Covasna
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    Stercer Sandor - Sanzieni
    Kocsis Zoltan - Targu Secuiesc
    21 -- 2v gr.inf.
    David Erik - Targu Secuiesc
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Markos Sandor - Borsec
    Lusztig Krisztian - Targu Secuiesc
    Fekete Zsolt - Targu Secuiesc
    David Mark - Targu Secuiesc
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Irimia Marian - Ploiesti
    Pakucs Istvan - Targu Secuiesc
    Stanila Cristian - Targu Secuiesc
    Lusztig Mark - Targu Secuiesc
    Stercer Zalan - Sanzieni

    ------------------


    Inscrieri Elite - on 2017.06.02. at 18:53:41

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 8 - 41,29 - OEW
    2. Bedo Norbert, Targu Secuiesc, 1480 - 39 - OE
    3. Medves Antal, Targu Secuiesc, 1540 - 36 - OE
    4. Bauer Lajos, Targu Mures, 37 - 35,68 - OEW
    5. Macovei Liviu, Brasov, 67 - 34,25 - OE
    6. Ditu Daniel, Onesti, 55 - 33,18 - OE
    7. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 93 - 33,08 - OE
    8. Olteanu Mihai, Brasov, 597 - 33 - OE
    9. Duceac Catalin, Botosani, 94 - 32,88 - OE
    10. Farkas Bence, Targu Mures, 52 - 32 - OE
    11. Bleoca Marius, Tarnaveni, 85 - 30,54 - OE
    12. Tipu Vlad, Iasi, 74 - 30,13 - OE
    13. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 222 - 29,9 - OE
    14. Chiru Sorin, Campina, 159 - 29,25 - OEW
    15. Sumanaru Catalin, Iasi, 51 - 29,21 - OE
    16. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 90 - 28,63 - OE
    17. Hutanu Alin, Brasov, 81 - 28,21 - OE
    18. Marandici Adrian, Brasov, 717 - 28 - OEW
    19. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 932 - 28 - OE
    20. Nistor Florin, Comanesti, 99 - 27,5 - OE
    21. Padurariu Costel, Brasov, 143 - 27,5 - OE
    22. Bardocz Szilard, Capeni, 158 - 27,33 - OE
    23. Balazs Gergo, Sfantu Gheorghe, 1924 - 0 - A
    24. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe, 2087 - 0 - O
    25. Popov Szabolcs, Targu Secuiesc, 2826 - 0 - AJ
    26. Mike Boroka, Targu Secuiesc, 3023 - 0 - OLF

    Inscrieri Open - on 2017.06.02. at 18:54:23

    1. Ciortescu Cristi, Iasi, 60 - 26,88 - O
    2. Vladoiu Gelu, Brasov, 71 - 26,54 - OW
    3. Grigore Alexandru, Campina, 122 - 25,96 - O
    4. Cocean Valer, Baraolt, 226 - 25,25 - O
    5. Janosi Attila, Targu Mures, 151 - 25 - O
    6. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 161 - 24,57 - O
    7. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 856 - 23 - O
    8. Trandafir Vasile, Targu Mures, 113 - 22,82 - O
    9. Popa Mircea, Brasov, 111 - 22,71 - OW
    10. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 210 - 22,21 - OW
    11. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc, 796 - 22 - O
    12. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 203 - 21,71 - OW
    13. Pitac Ovidiu, Brasov, 363 - 21,7 - OW
    14. Serban Liviu, Onesti, 163 - 20,96 - O
    15. Morosan Marian, Suceava, 147 - 20,68 - O
    16. Iacob Gabriel, Iasi, 172 - 20,66 - OW
    17. Demeny Zoltan, Brasov, 153 - 20,63 - O
    18. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 231 - 20,11 - O
    19. Sarbu Dan, Ploiesti, 227 - 19,71 - AW
    20. Matei Mirel, Brasov, 260 - 19,29 - A
    21. Bogza Dragos, Iasi, 206 - 18,38 - A
    22. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 1150 - 16 - AJ
    23. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 573 - 15,38 - A
    24. Gecse Alpar, Chibed, 791 - 13,25 - A
    25. Bondoc Alexandru, Brasov, 1159 - 0 - O
    26. Cisar Krisztian, Targu Secuiesc, 4002 - 0 - A
    27. Opra Szabolcs, Targu Secuiesc, 4003 - 0 - A

    Inscrieri avansati - on 2017.06.01. at 21:08:12

    1. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 289 - 19,89 - A
    2. Elekes Hunor, Valea Scurta, 978 - 19,5 - AJ
    3. Pralea Marius Dan, Botosani, 189 - 18,39 - A
    4. Rosu Gabriel, Comanesti, 297 - 18,14 - A
    5. Cazanel Gheorghe, Comanesti, 626 - 17,88 - A
    6. Stoica Mihai, Mioveni, 285 - 17,5 - AW
    7. Covataru Loredan, Brasov, 727 - 17,33 - A
    8. Loghin Florin, Brasov, 610 - 16,8 - A
    9. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 1417 - 16 - AJ
    10. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 477 - 14,67 - AW
    11. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 549 - 14,33 - A
    12. Kis Istvan, Brasov, 439 - 14,29 - AW
    13. Ilie Octavian Marius, Brasov, 568 - 14,17 - A
    14. Veris Dumitru, Brasov, 1152 - 14 - A
    15. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1863 - 14 - ALJF
    16. Papp Rebeka, Targu Secuiesc, 1892 - 14 - ALJF
    17. Pop Sabin, Targu Mures, 422 - 13,91 - A
    18. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 783 - 13,6 - A
    19. Zamfirache Ioan, Botosani, 428 - 13,07 - AW
    20. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 1083 - 13 - A
    21. Heja Zoltan, Ditrau, 661 - 12,8 - A
    22. Marica Dan, Brasov, 628 - 12,75 - A
    23. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1985 - 12 - AJ
    24. Fulop Laszlo, Targu Mures, 602 - 11,46 - A
    25. Darjan Daniel, Brasov, 915 - 10,5 - A
    26. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1347 - 10,5 - A
    27. Dumitrescu Sorin, Brasov, 674 - 10,07 - A
    28. Suciu Andrei, Borsec, 2783 - 10 - A
    29. Malene Petru, Fagaras, 863 - 8 - A
    30. Hodor Levente, Targu Secuiesc, 4001 - 0 - A
    31. Finna Gabor, Targu Secuiesc, 4002 - 0 - A

    Inscrieri incepatori - on 2017.06.02. at 21:32:35

    1. Portariuc Gheorghe, Botosani, 710 - 9,33 - A
    2. Moca Vasile, Bucuresti, 820 - 9,18 - A
    3. Filip Cristi, Comanesti, 842 - 8,75 - AW
    4. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 959 - 8,67 - AJ
    5. Bokor Zoltan Sr, Brasov, 1991 - 8 - AJ
    6. Constantinescu Adrian, Bucuresti, 1386 - 7 - A
    7. Bartha Laszlo, Valea Scurta, 1993 - 7 - AJ
    8. Bartha Ferenc, Baraolt, 1875 - 6,5 - A
    9. Irimia Marian, Ploiesti, 1286 - 5,8 - A
    10. Elekes Szilard, Valea Scurta, 2198 - 0 - AJ
    11. Kovacs Attila, Covasna, 2298 - 0 - A
    12. Kustan Barna Zsolt, Sfantu Gheorghe, 2390 - 0 - A
    13. Popa Csosz Alexandru, Sfantu Gheorghe, 2760 - 0 - A
    14. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 3040 - 0 - AF
    15. Stercer Sandor, Sanzieni, 4001 - 0 - A
    16. Kocsis Zoltan, Targu Secuiesc, 4002 - 0 - A
    17. Pakucs Istvan, Targu Secuiesc, 4003 - 0 - A
    18. Ilyes Sandor, Targu Secuiesc, 4004 - 0 - A
    19. Ilyes Botond, Targu Secuiesc, 4005 - 0 - A
    20. Szalteleki Laszlo, Targu Secuiesc, 4006 - 0 - A
    21. Stanila Cristian, Targu Secuiesc, 4007 - 0 - A
    22. Burnichi Marian, Targu Secuiesc, 4008 - 0 - A
    23. Domokos Vitan, Targu Secuiesc, 4009 - 0 - A
    24. Markos Sandor, Borsec, 4010 - 0 - A
    25. Sisak Ferenc, Brasov, 4011 - 0 - A
    26. Lusztig Krisztian, Targu Secuiesc, 4012 - 0 - A
    27. Lusztig Mark, Targu Secuiesc, 4013 - 0 - A
    28. Fekete Zsolt, Targu Secuiesc, 4014 - 0 - A
    Ultima editare de PaliHR; 04.iun.2017, 08:26.

    Comentariu


    • #3
      Toboşaru Gheorghe - din Braşov, Avansați

      Trimis de pe al meu SM-A300F folosind Tapatalk
      Blade: Nittaku Acoustic;
      FH: Butterfly Tenergy 05;
      BH: Victas Stiff.

      Comentariu


      • #4
        Se inscrie:
        Konczei Jozsef - Targu Secuiesc - Avansati
        Elekes Csaba - Valea Scurta - Avansati
        Elekes Hunor- Valea Scurta - Avansati
        Barta Laszlo - Valea Scurta - Avansati
        Canea-Kocsis Andras - Targu Secuiesc - Avansati
        Canea-Kocsis Andras jr. - Targu Secuiesc - Incepatori
        Kovacs Attila - Covasna - Incepatori
        Elekes Szilard - Valea Scurta - Incepatori
        Barta Laszlo jr - Valea Scurta - Incepatori

        Medves Antal - Targu Secuiesc - *
        Bedo Norbert - Targu Secuiesc - *
        Popov Szabolcs - Targu Secuiesc - *
        Chelmus Ionut - Targu Secuiesc - *
        Olah Kriszta - Targu Secuiesc - *
        Mike Boroka - Targu Secuiesc - *
        *) in functie de punctaj ce se vor obtine la Ditrau

        Comentariu


        • #5
          Brașov open

          Huțanu Alin
          Bacanu Paulian
          Pitac Ovidiu
          Mitrofan Petrică
          Vlădoiu Gelu
          Olteanu Mihai
          Matei Mirel
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • #6
            Din Brasov: Open: Popa Mircea , Padurariu Costel, Stanciulescu Bogdan , Tecuschi Dan , Demeny Zoltan
            Avansati: Loghin Florin , Kis Istvan

            Comentariu


            • #7
              Pralea Marius Dan - Botosani - avansati
              Marin Bogdan Mihail - Bacau - incepatori

              Categoriile la care ne-am inscris corespund MP-lui actual .In cazul in care dupa actualizarea clasamentului ( daca se realizeaza pana pe 03.06 ) schimbam categoria , probabil ca ne mutati " automat " fara a pierde prioritatea data de momentul inscrierii ?
              Ultima editare de Hua; 17.mai.2017, 22:18.

              Comentariu


              • #8
                Da, sigur. Va pastrati pozitia initiala.

                Comentariu


                • #9
                  Corcoz Costin / Focsani / Open sau Elite

                  Comentariu


                  • #10
                    Sarbu Dan, Ploiesti, Open

                    Comentariu


                    • #11
                      La open
                      Petho Mihaly - Racosul de Sus
                      Cocean Valer - Baraolt
                      Bardocz Szilard - Capeni
                      Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
                      Bartha Zsolt-Attila -Aita Mare

                      Comentariu


                      • #12
                        Olah oliver si Welker Ivan
                        Sfantu Gheorghe
                        Open

                        Comentariu


                        • #13
                          Barbu Vasile - din Braşov, Avansați

                          Trimis de pe al meu SM-A300F folosind Tapatalk
                          Blade: Nittaku Acoustic;
                          FH: Butterfly Tenergy 05;
                          BH: Victas Stiff.

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie Hodor Levente Tg Secuiesc Avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de tobyas69 Vezi post
                              Barbu Vasile - din Braşov, Avansați

                              Trimis de pe al meu SM-A300F folosind Tapatalk
                              La Open din Onesti Serban Liviu.si Ditu Daniel

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X