Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ "Cupa MEDIAȘ 750", Mediaș - 17.06.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A+ "Cupa MEDIAȘ 750", Mediaș - 17.06.2017

    Localitatea: MEDIAS, jud. Sibiu
    Categoria turneului:
    Elite 72 din care 2 Wildcard Participanti
    Open 54 din care 2 Wildcard Participanti
    Avansați, Începători la un loc, lista comuna 102 din care 4 Wildcard Participanti.

    2 Wild carduri la fiecare categorie.
    Ora de începere:
    Începători, Avansați - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    Open - 12.00-12.45 – validare înscrieri, la 13.15 încep meciurile;
    Locația: Sala Polivalentă, Medias
    Elite - Sala Romgaz Medias +Sala Polivalenta

    Elite 8.00-8.45 validare inscrieri 9.15 inceperea meciurilor.


    [TD]
    [/TD]
    Data: Sâmbătă, 17 iunie 2017.
    Logistică: 18 +8 mese(2 rezerva+1 rezerva), mingi joola Flash
    Spațiu de joc: Parchet sport multistrat si teraflex

    Taxa de participare: adulți 40 lei +5 lei (Echipaj Ambulanta), copii 10 lei, din care 1 leu/participant vor fi donați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    -Apă minerală plata si carbogazoasa, Perla Harghitei, Bucovina, Aqua Carpatica. (La inscriere se va primi un bon pt apa si se va ridica de la bar apa dorita de fiecare. Pt. cafea se va primi un jeton sau fisa pt automat.)
    -Tot la bar va exista lista cu meniuri si pizza ce se pot comanda la firmele de catering contra cost.
    -Cafea la automat.
    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 3 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 4–8 - diplomă, medalii.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - cate 2 Wild carduri pt. fiecare categorie.
    - pe forum,
    - prioritatea la înscriere: dupa clasament;
    -INCHIDEREA INSCRIERILOR JOI SEARA:
    - ultima retragere Joi 15.06.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:


    AVANSAȚI+INCEPATORI

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    Numar participanti comun Incepatori+Avansati 102 din care 4 wild carduri. (in cazul unei singure categorii comune de amatori)

    In conditiile in care la incepatori intra pe lista minim 18 se va desfasura separat aceasta categorie.

    Program 8.00-8.45 Validarea inscrierilor
    9.15 Inceperea inferioarelor
    Afisam ulterior desfasuratorul

    OPEN

    - poate participa orice jucător cu media 20,00 si 26,99;
    Număr maxim de jucători: 54 din care 2 wild carduri

    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3(4) jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    Program de desfasurare 12.00-12-45 - Validare inscrieri
    13.15 - Incepere Inferioare
    Afisam ulterior desfasuratorul
    ELITE

    - poate participa orice jucător cu media peste 26,99;
    Număr maxim de jucători: 72 din care 2 wild carduri

    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - grupe superioare de câte 3 (4) jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Elite;

    Program 8.00-8.45 Validare inscriere
    9.15 - Inceperea grupelor inferioare.

    Afisam ulterior desfasuratorul

    ORGANIZATORI:
    - Beltechi Dumitru tel. 0747 630 959;
    - Suciu Adi, tel.0740092077

    Organizatori tehnici din partea AMATUR
    Elite - Florin Apian si Cătălin Cozma
    Open - Vladoiu Gelu
    Avansati - Giosan Marcel
    Incepatori - Dumitru Beltechi.

    Parteneri:
    Primăria Municipiului Medias, Clubul de tenis Romgaz Medias, EMI-TT


    Posibilități pentru cazare:
    Vila Flora Media ( se afla la cateva sute de metri fata de sala Romgaz si 1.2 km fata de Sala Sporturilor)
    Adresa:
    Herman Oberth nr.43 ( Soseaua Sibiului)
    Media
    Sibiu
    Romania

    Email: office@vila-flora.ro
    Telefon: 004 (0) 269 835665
    Numărul de fax: 004 (0) 269 838437
    http://www.vila-flora.ro

    Hotel BinderBubi Medias
    Str. Plopului, nr. 30
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel/Fax (+4) 0 269.843.089
    Tel (+4) 0 269.834.144
    Tel (+4) 0 369.802.062

    Hotel Traube Medias
    P-ta Regele Ferdinand I, nr. 16
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel (+4) 0 269.844.898

    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Singura variantă care necesită un mic compromis, fără să suplimentam cu mese, fără reducere de spațiu, fără întârziere si altele, este să facem în felul urmator:
    72 elite
    54 open
    102 amatori și începători.

    Nu putem să ignorăm pe cei aflați în primii 200 (elite) in detrimentul celor de pe 1000^, așadar luam 6 locuri din spate de la amatori și le dăm la Elite.

    Situația se prezintă astfel:
    -Sala Romgaz, ora 9.00 vor juca pe 9 mese 54 elite si pe inca 3 mese /3grupe/18 elite la sala Polivalentă tot la ora 9. Aici joacă numai inferioarele si cu foile merg la Sala Romgaz (cei calificați în superioare). Se vor face 16 grupe de 3 la superioare pe 9 mese si se termina la ora 19. Dacă finalistii doresc să joace finala la Polivalentă sunt primiți cu cea mai mare placere.

    -Amatorii au 17 mese la Polivalentă x 6=102, încep tot la ora 9,00 ;

    - Open începe după-amiază pe 9 mese,( 54), si au posibilitatea să recupereze din timp, pentru ca raman 2-3 mese rezervă.
    Ultima editare de Zosim1; 10.iun.2017, 16:54.

  • #2
    Clasamente

    Clasament Elite

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Lukasz Klimas - Ploiesti
    3 -- 4
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    5 -- 8
    Neagu Mircea - Constanta
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Enciu Alexandru - Slobozia
    9 -- 16
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Nistor Dorel - Bistrita
    Roman Bogdan - Arad
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Sicoe Rodica - Cugir
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Corcoz Costin - Focsani
    17 -- 32
    Savu Cristian - Oradea
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Sferlea Marius - Oradea
    Fratea Aurel - Constanta
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Cozma Catalin - Falticeni
    Corburean Ioana - Medias
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Iancu George - Ploiesti
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Apian Florin - Bistrita
    Cotca Dacian - Oradea
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Bardocz Szilard - Capeni
    33 -- 35 1v gr.sup.
    Avram Victor - Arad
    Birtalan Robert - Oradea
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    36 -- 48 0v gr.sup.
    Radu Costica - Galati
    Verdet Adrian - Oravita
    Andone Claudiu - Cugir
    Tigau Dan - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Morosanu Vasile - Suceava
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Pavel Calin - Hunedoara
    Curut Gabriel - Timisoara
    Kaposta Victor - Arad
    Rojnita Sebastian - Bacau
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Put Gabriel - Oravita
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Tipu Vlad - Iasi
    52 -- 64 1v gr.inf.
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Migea Cornel - Sibiu
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Zidar Victor - Reghin
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Iancu Sorin - Sibiu
    Aron Darie - Sibiu
    Oprea Adrian - Lugoj
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Veres Francisc - Oravita
    Szalay Liviu - Oradea
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    65 -- 72 0v gr.inf.
    Farkas Bence - Targu Mures
    Tic Ioan - Oradea
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Padurariu Costel - Brasov
    Kromek Iulian - Cugir
    Motorga Dorin - Targu Mures

    Clasament Open

    1. Munteanu Octavian - Tecuci
    2. Drinceanu Lilian - Oravita
    3 -- 4
    Weiss Simona - Cisnadie
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Morosan Marian - Suceava
    Grigore Alexandru - Campina
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Negrean Ioan - Sibiu
    9 -- 16
    Bothazan Florin - Dej
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Antal Denes - Brasov
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Tanc Florin - Oradea
    17 -- 24
    Vaida Sorin - Oradea
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Ticu Dorin - Bacau
    Pop Danut - Dej
    Avram Nicolae - Nedelea
    Visan Bogdan - Targoviste
    Iacob Gabriel - Iasi
    Demeny Zoltan - Brasov
    25 -- 26 1v gr.sup.
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    27 -- 36 0v gr.sup.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Darmaz Ion - Targoviste
    Murgu Ioan - Oravita
    Cindea Cristian - Medias
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Curpas Ioan - Oradea
    Nicola Marian - Constanta
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    37 -- 38 2v gr.inf.
    Petrov Dan - Bucuresti
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    39 -- 47 1v gr.inf.
    Lungu Marius - Oravita
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Sofian Corneliu - Suceava
    Beches Andrei - Sibiu
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Popa Mircea - Brasov
    Fulop Attila - Aiud
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Dirlea Ioan - Aiud
    48 -- 54 0v gr.inf.
    Barbatel Eduard - Ploiesti
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Cecan Vasile - Timisoara
    Damian Mircea - Bistrita
    Botea Fabian - Hunedoara
    Radu Constantin - Sibiu
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt

    Clasament Amatori

    1. Ambrus Szilard - Ludus
    2. Muresan Dorel - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Miclos Andrei - Dej
    5 -- 8
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Bogza Dragos - Iasi
    9 -- 16
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Orban Madalina - Timisoara
    Valcea Daniel - Pitesti
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Macovei Cristi - Iasi
    Dordea Lucian - Medias
    Colesniuc Romeo - Botosani
    17 -- 32
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Teglas Andreea - Ludus
    Hila Beatrice - Medias
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Gligor George - Sibiu
    Trocaru Remus - Tulcea
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Marian Florin - Reghin
    Dospinescu George - Bucuresti
    Zedler Csaba - Agnita
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Bucur Dan - Cisnadie
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Sferlea Alesia - Oradea
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Pop Alexandru - Oradea
    33 -- 34
    Totos Ludovic - Marghita
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    35 -- 36 2v gr.sup.
    Stancalie Doru - Craiova
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    37 -- 55 1v gr.sup.
    Benyovski Bela - Sibiu
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
    Nicula Florin - Constanta
    Cucu Cristin - Targoviste
    Doba Vasile - Pitesti
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Postelnicu Mihai - Deva
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Bozosan Petre - Sibiu
    Plaiasu Ion - Plopeni
    56 -- 68 0v gr.sup.
    Matei Dumitru - Deva
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Ciky Cornel - Fagaras
    Ticu Sorin - Lugoj
    Pinzar Alin - Suceava
    Popa Paul - Sibiu
    Morariu Marius - Sibiu
    Patrascu Dan - Sighisoara
    Gecse Alpar - Chibed
    Manitiu Florin - Sibiu
    Gusan Boris - Turda
    Oniga Paul - Blaj
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    69 -- 72 2v gr.inf.
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Zamfirache Ioan - Botosani
    73 -- 90 1v gr.inf.
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Cristea Virgil - Cugir
    Sicoe Ioan - Turda
    Loghin Florin - Brasov
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Balla Peter - Toplita
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Dorling Raul - Cisnadie
    Kis Istvan - Brasov
    Cioveie Marian - Oravita
    Veres Adrian - Timisoara
    Pop Sabin - Targu Mures
    Dragomir Paul - Sibiu
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Cinca Daniel - Craiova
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Giosan Marcel - Galati
    91 -- 102 0v gr.inf.
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    Cotca Diana - Oradea
    Pop George - Oradea
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Rosoga Ana - Constanta
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Cotca Rares - Oradea
    Suciu Sergiu - Turda
    Ultima editare de Zosim1; 19.iun.2017, 10:05.

    Comentariu


    • #3
      Elite / Open

      Inscrieri Elite - on 15-Jun-17 at 21:08:48

      1. Wild Card 1, Rezervat, 4001 - 0 - A
      2. Wild Card 2, Rezervat, 4002 - 0 - A
      3. Roman Bogdan, Arad, 1 - 41.78 - OE
      4. Lukasz Klimas, Ploiesti, 2 - 43.07 - OEL
      5. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 43.75 - OEL
      6. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 4 - 41.86 - OE
      7. Avram Victor, Arad, 5 - 37.92 - OE
      8. Neagu Mircea, Constanta, 7 - 40.18 - OEL
      9. Farkas Gabor, Targu Mures, 8 - 41.29 - OEW
      10. Govoreanu Florin, Cisnadie, 9 - 35.28 - OE
      11. Petrescu Liviu, Pitesti, 10 - 40.08 - OELW
      12. Sicoe Rodica, Cugir, 11 - 41.71 - OELF
      13. Sufletel Radu, Alba Iulia, 12 - 39.29 - OELW
      14. Corcoz Costin, Focsani, 13 - 37.06 - OEL
      15. Verdet Adrian, Oravita, 14 - 35.64 - OE
      16. Daneliuc Gabi, Sibiu, 15 - 34.44 - OE
      17. Apian Florin, Bistrita, 16 - 35.46 - OE
      18. Radu Costica, Galati, 17 - 39.08 - OE
      19. Put Gabriel, Oravita, 18 - 37.54 - OE
      20. Tigau Dan, Bucuresti, 19 - 34.16 - OELW
      21. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 21 - 37.38 - OEL
      22. Dinca Daniel, Bucuresti, 23 - 37.67 - OEH
      23. Cozma Catalin, Falticeni, 25 - 31.84 - OEW
      24. Nistor Dorel, Bistrita, 26 - 38.36 - OE
      25. Cotca Dacian, Oradea, 27 - 29.53 - OE
      26. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 29 - 32.04 - OE
      27. Kaposta Victor, Arad, 32 - 29.28 - OE
      28. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 33 - 31.46 - OE
      29. Fratea Aurel, Constanta, 34 - 29.32 - OEW
      30. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 35 - 33.79 - OEW
      31. Panea Ovidiu, Bucuresti, 36 - 33.63 - OE
      32. Bauer Lajos, Targu Mures, 37 - 35.68 - OEW
      33. Mocean Dan, Cluj Napoca, 38 - 33.46 - OEL
      34. Andone Claudiu, Cugir, 39 - 34.96 - OE
      35. Vlase Gheorghe, Slobozia, 40 - 31.25 - OE
      36. Morosanu Vasile, Suceava, 41 - 32.64 - OEW
      37. Sinita Eugen, Bucuresti, 42 - 34.75 - OE
      38. Migea Cornel, Sibiu, 43 - 31.21 - OE
      39. Ciobanu Daniel, Blaj, 44 - 30.64 - OEW
      40. Oprea Adrian, Lugoj, 45 - 28.91 - OE
      41. Birtalan Robert, Oradea, 47 - 29.28 - OE
      42. Rojnita Sebastian, Bacau, 49 - 27.28 - OE
      43. Sumanaru Catalin, Iasi, 51 - 29.21 - OE
      44. Farkas Bence, Targu Mures, 52 - 32 - OE
      45. Istrate Cristian, Bucuresti, 53 - 27.66 - OEW
      46. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 54 - 32.79 - OE
      47. Tic Ioan, Oradea, 57 - 29.29 - OE
      48. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 62 - 28.46 - OE
      49. Tipu Vlad, Iasi, 74 - 30.13 - OE
      50. Curut Gabriel, Timisoara, 79 - 29.33 - OE
      51. Aron Darie, Sibiu, 80 - 28.96 - OE
      52. Bleoca Marius, Tarnaveni, 85 - 30.54 - OE
      53. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 90 - 28.63 - OE
      54. Iancu George, Ploiesti, 92 - 31.75 - OEW
      55. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 93 - 33.08 - OE
      56. Lunca Razvan, Tarnaveni, 95 - 29.14 - OE
      57. Savu Cristian, Oradea, 96 - 27.5 - OE
      58. Sferlea Marius, Oradea, 98 - 28.95 - OE
      59. Dena Corneliu, Giurgiu, 101 - 28.08 - OEW
      60. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 102 - 33.58 - OE
      61. Zidar Victor, Reghin, 107 - 30.57 - OE
      62. Carpaci Alexandru, Ludus, 114 - 28.61 - OELW
      63. Veres Francisc, Oravita, 115 - 28.46 - OE
      64. Motorga Dorin, Targu Mures, 116 - 27.17 - OE
      65. Iancu Sorin, Sibiu, 124 - 29.67 - OE
      66. Szalay Liviu, Oradea, 127 - 27.6 - OE
      67. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 129 - 31.25 - OE
      68. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 130 - 27 - OE
      69. Padurariu Costel, Brasov, 143 - 27.5 - OE
      70. Mutrescu Eugen, Timisoara, 155 - 39.75 - OE
      71. Bardocz Szilard, Capeni, 158 - 27.33 - OE
      72. Pavel Calin, Hunedoara, 158.1 - 30.96 - OE
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      73. Kromek Iulian, Cugir, 184 - 27.29 - OE
      74. Denes Ferenc, Praid, 188 - 27.38 - OEW
      75. Zelariu Petru, Tarnaveni, 212 - 30.63 - OEW
      76. Balogh Attila, Oradea, 243 - 30.31 - OE
      77. Miron Mihai, Cluj Napoca, 250 - 28.44 - OEH
      78. Pop Cosmin, Turda, 263 - 34.33 - OEL
      79. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 274 - 30.4 - OE
      80. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 281 - 27.4 - OE
      81. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 389 - 35.33 - OE
      82. Roman Iulian, Brasov, 392 - 48.33 - OEL
      83. Pinzar Andrei, Medias, 397 - 37.33 - OEJ
      84. Popa Radu, Deva, 530 - 33.5 - OE
      85. Corburean Ioana, Medias, 669 - 32.08 - OEF
      86. Beca Iliesen, Timisoara, 711 - 33 - OEL
      87. Rus Traian, Cluj Napoca, 756 - 41 - OEL
      88. Todarcea Ioan, Sibiu, 976 - 31 - OE
      89. Petrus Florin, Alba Iulia, 1684 - 29 - OE


      Inscrieri Open - on 15-Jun-17 at 21:08:56

      1. Wild Card 1, Rezervat, 4001 - 0 - A
      2. Wild Card 2, Rezervat, 4002 - 0 - A
      3. Sofian Corneliu, Suceava, 58 - 26.14 - OW
      4. Ciortescu Cristi, Iasi, 60 - 26.88 - O
      5. Diaconescu Lucian, Targoviste, 65 - 26.36 - O
      6. Birtalan Laszlo, Oradea, 66 - 26.41 - O
      7. Vladoiu Gelu, Brasov, 71 - 26.54 - OW
      8. Munteanu Octavian, Tecuci, 87 - 24.69 - OW
      9. Ticu Dorin, Bacau, 91 - 23.31 - OW
      10. Fulop Attila, Aiud, 106 - 22.46 - OW
      11. Spaller Tiberiu, Nasaud, 109 - 22.18 - O
      12. Popa Mircea, Brasov, 111 - 22.71 - OW
      13. Grigore Alexandru, Campina, 122 - 25.96 - O
      14. Darmaz Ion, Targoviste, 123 - 25.46 - OW
      15. Ursulescu Ioan, Bacau, 134 - 20.56 - OW
      16. Vaida Sorin, Oradea, 138 - 25.5 - O
      17. Creinicean Liviu, Oravita, 144 - 25.75 - O
      18. Damian Mircea, Bistrita, 145 - 21.64 - O
      19. Morosan Marian, Suceava, 147 - 20.68 - O
      20. Bivolaru Marius, Ploiesti, 152 - 24 - O
      21. Demeny Zoltan, Brasov, 153 - 20.63 - O
      22. Drinceanu Lilian, Oravita, 154 - 24.33 - O
      23. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 157 - 24.71 - O
      24. Lungu Marius, Oravita, 160 - 26.79 - O
      25. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 161 - 24.57 - O
      26. Pop Danut, Dej, 162 - 23.29 - O
      27. Antal Denes, Brasov, 166 - 22.92 - OW
      28. Visan Bogdan, Targoviste, 168 - 21.38 - O
      29. Cecan Vasile, Timisoara, 169 - 21.71 - O
      30. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 171 - 20.89 - O
      31. Iacob Gabriel, Iasi, 172 - 20.66 - OW
      32. Dirlea Ioan, Aiud, 174 - 20.14 - OH
      33. Nicola Marian, Constanta, 176 - 20.36 - O
      34. Marian Bogdan, Ploiesti, 177 - 20.17 - OW
      35. Bratescu Adrian, Targoviste, 178 - 22 - OW
      36. Negrean Ioan, Sibiu, 180 - 20.43 - O
      37. Barbatel Eduard, Ploiesti, 182 - 24.54 - O
      38. Murgu Ioan, Oravita, 197 - 23.71 - O
      39. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 203 - 21.71 - OW
      40. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 209 - 26.6 - O
      41. Weiss Simona, Cisnadie, 220 - 25.21 - OF
      42. Pavunev Dan, Bucuresti, 224 - 22.29 - O
      43. Beches Andrei, Sibiu, 225 - 25.67 - O
      44. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 231 - 20.11 - O
      45. Bothazan Florin, Dej, 244 - 20.86 - O
      46. Botea Fabian, Hunedoara, 252.1 - 20.29 - O
      47. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 253 - 20 - O
      48. Radu Constantin, Sibiu, 262 - 20.14 - OW
      49. Avram Nicolae, Nedelea, 265 - 21.88 - O
      50. Zavricescu George, Curtea de Arges, 280 - 20.08 - OW
      51. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 295 - 20.04 - OW
      52. Curpas Ioan, Oradea, 298 - 21.36 - OW
      53. Petrov Dan, Bucuresti, 301 - 20.83 - O
      54. Barbulescu Dan, Sibiu, 317 - 20.33 - O
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      55. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 354 - 24 - O
      56. Tanc Florin, Oradea, 374 - 21.6 - O
      57. Muntean Mircea, Baia Mare, 391 - 20.95 - O
      58. Toader George, Agnita, 448 - 24.33 - O
      59. Boeriu Cezara, Targu Mures, 531 - 20.8 - OJF
      60. Sabau Aurel, Tarnaveni, 600 - 22.5 - O
      61. Sava Petru, Cluj Napoca, 676 - 24.33 - O
      62. Cindea Cristian, Medias, 1012 - 23.5 - OJ
      63. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1103 - 25.5 - O
      Ultima editare de FlorinBN; 15.iun.2017, 20:09.
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri Amatori - on 15.06.2017 at 21:16:16

        1. Wild Card Amatori 1, Medias, 4002 - 0 - A
        2. Wild Card Amatori 2, Medias, 4003 - 0 - A
        3. Wild Card Incepatori 1, Medias, 4004 - 0 - A
        4. Wild Card Incepatori 2, Medias, 4005 - 0 - A
        5. Colesniuc Romeo, Botosani, 179 - 19,31 - AW
        6. Jichici Svetozar, Timisoara, 181 - 19,96 - A
        7. Pralea Marius Dan, Botosani, 189 - 18,39 - A
        8. Bogza Dragos, Iasi, 206 - 18,38 - A
        9. Dragan Petru Ioan, Iasi, 236 - 19,86 - A
        10. Macovei Cristi, Iasi, 238 - 16,25 - A
        11. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 245 - 17 - A
        12. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 254 - 16,5 - AW
        13. Cristofor Razvan, Moinesti, 255 - 16,36 - AW
        14. Craciun David Mihai, Bucuresti, 259 - 16,67 - AJ
        15. Sicoe Ioan, Turda, 264 - 16,83 - AW
        16. Barabas Claudiu, Bistrita, 276 - 15,86 - A
        17. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 289 - 19,89 - A
        18. Matei Dumitru, Deva, 289,1 - 19 - AW
        19. Balla Peter, Toplita, 300 - 16,11 - A
        20. Doba Vasile, Pitesti, 302 - 17,07 - AW
        21. Jaouir Khaled, Bucuresti, 318 - 18 - AW
        22. Bucur Dan, Cisnadie, 323 - 19,88 - A
        23. Stancalie Doru, Craiova, 324 - 19,21 - AW
        24. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 325 - 18,7 - A
        25. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 326 - 18,57 - AW
        26. Ticu Sorin, Lugoj, 330 - 16,29 - A
        27. Zedler Csaba, Agnita, 337 - 19,83 - AW
        28. Ciky Cornel, Fagaras, 340 - 16,38 - AW
        29. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 350 - 19,96 - A
        30. Benyovski Bela, Sibiu, 357 - 19,79 - AW
        31. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 359 - 18,67 - AH
        32. Orban Madalina, Timisoara, 370 - 17,07 - AJF
        33. Cristea Virgil, Cugir, 377 - 18,21 - A
        34. Cucu Cristin, Targoviste, 381 - 18,18 - AW
        35. Dospinescu George, Bucuresti, 382 - 17 - AW
        36. Bozosan Petre, Sibiu, 387 - 14,38 - A
        37. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 388 - 14,25 - A
        38. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 405 - 19,94 - A
        39. Postelnicu Mihai, Deva, 406 - 16 - A
        40. Peta Octavian, Cluj Napoca, 408 - 17 - AW
        41. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 415 - 18,17 - AW
        42. Pop Sabin, Targu Mures, 422 - 13,91 - A
        43. Zamfirache Ioan, Botosani, 428 - 13,07 - AW
        44. Ambrus Szilard, Ludus, 431 - 17,92 - AJ
        45. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 435 - 14,75 - AW
        46. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 438 - 19,63 - A
        47. Kis Istvan, Brasov, 439 - 14,29 - AW
        48. Valcea Daniel, Pitesti, 446 - 16,93 - A
        49. Lupescu Nicolae, Reghin, 450 - 13,68 - A
        50. Miclos Andrei, Dej, 452 - 17,58 - A
        51. Plaiasu Ion, Plopeni, 453 - 14 - A
        52. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 458 - 19,07 - A
        53. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 461 - 15,79 - A
        54. Morariu Marius, Sibiu, 462 - 14,64 - A
        55. Veres Adrian, Timisoara, 464 - 14,11 - A
        56. Pralea Constantin, Alba Iulia, 468 - 13,06 - AW
        57. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 475 - 15,86 - A
        58. Marian Florin, Reghin, 479 - 19,15 - A
        59. Zdrenghea Mircea, Orastie, 479,1 - 18,5 - A
        60. Pinzar Alin, Suceava, 480 - 15,33 - A
        61. Cioveie Marian, Oravita, 481 - 14,13 - A
        62. Pop Alexandru, Oradea, 484 - 13,43 - A
        63. Popa Paul, Sibiu, 489 - 14,96 - A
        64. Pantelimon Andi, Bucuresti, 511 - 14,96 - A
        65. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 513 - 18,6 - A
        66. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 523 - 19,2 - A
        67. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 525 - 15,79 - AJ
        68. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 527 - 18,2 - A
        69. Nicula Florin, Constanta, 545 - 18,2 - AW
        70. Trocaru Remus, Tulcea, 546 - 18,19 - A
        71. Sursilov Constantin, Bucuresti, 556 - 12,36 - A
        72. Totos Ludovic, Marghita, 559 - 17,56 - A
        73. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 561 - 19,33 - A
        74. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 563 - 16,92 - A
        75. Ilie Octavian Marius, Brasov, 568 - 14,17 - A
        76. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 569 - 13,29 - A
        77. Manitiu Florin, Sibiu, 576 - 13 - A
        78. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 581 - 15,4 - A
        79. Gusan Boris, Turda, 583 - 12,57 - AW
        80. Gligor George, Sibiu, 589 - 19 - A
        81. Giosan Marcel, Galati, 592 - 10,79 - A
        82. Sferlea Alesia, Oradea, 595 - 14,7 - AJF
        83. Loghin Florin, Brasov, 610 - 16,8 - A
        84. Docan Cristian, Bucuresti, 620 - 14,33 - A
        85. Cotca Diana, Oradea, 623 - 9,71 - AJF
        86. Oprean Andrei, Baia de Cris, 629 - 10,75 - A
        87. Rosoga Ana, Constanta, 630 - 9,07 - AF
        88. Patrascu Dan, Sighisoara, 636 - 13,5 - A
        89. Cotca Rares, Oradea, 656 - 8,54 - AJ
        90. Teglas Andreea, Ludus, 659 - 18,6 - AJF
        91. Derzsi Lorand, Targu Mures, 671 - 18,75 - A
        92. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 673 - 13,42 - AF
        93. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 689 - 12,61 - A
        94. Pop George, Oradea, 700 - 9,39 - A
        95. Portariuc Gheorghe, Botosani, 710 - 9,33 - A
        96. Dragomir Paul, Sibiu, 713 - 13,35 - A
        97. Cinca Daniel, Craiova, 714 - 13 - A
        98. Dorling Raul, Cisnadie, 730 - 14,69 - AJ
        99. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 732 - 13 - A
        100. Oniga Paul, Blaj, 747 - 12,4 - A
        101. Suciu Sergiu, Turda, 747,1 - 10 - AW
        102. Stanca Cristian, Ramnicu Valcea, 755 - 10,38 - A
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        103. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 771 - 9,07 - A
        104. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 776 - 10,4 - A
        105. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 783 - 13,6 - A
        106. Movileanu Neculae, Brasov, 785 - 11 - A
        107. Dordea Lucian, Medias, 789 - 19 - AW
        108. Gecse Alpar, Chibed, 791 - 13,25 - A
        109. Balan Viorel, Bistrita, 806 - 13,31 - A
        110. Barbuta Ioan, Dej, 822 - 19,75 - A
        111. Midvichi Alexandru, Deva, 860,1 - 11,8 - AJ
        112. Malene Petru, Fagaras, 863 - 8 - A
        113. Caraus Sorin, Deva, 873,1 - 9,46 - A
        114. Cioca Raul, Agnita, 905 - 13,33 - A
        115. Moldovan Sidonia, Ludus, 913 - 15 - AJF
        116. Bucur Delia, Ludus, 914 - 13,8 - AJF
        117. Onet Nicolae, Sighisoara, 946 - 13 - A
        118. Dragomir Mitica, Sibiu, 950 - 17,75 - AW
        119. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 959 - 8,67 - AJ
        120. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 965 - 14,63 - A
        121. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 996 - 11,7 - A
        122. Pop Gabriel, Oradea, 1028 - 11,38 - A
        123. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 1150 - 16 - AJ
        124. Zedler Iuliu, Blaj, 1158 - 7,4 - AW
        125. Haran Alexandru, Sibiu, 1166 - 10,5 - A
        126. Seuleanu Mihai, Ramnicu Valcea, 1191 - 9,5 - A
        127. Susan Mircea, Alba Iulia, 1277 - 18,5 - A
        128. Buta Denisa, Tarnaveni, 1346 - 16 - AF
        129. Ontoiu Catalin, Pitesti, 1361 - 10 - A
        130. Toader Valentin, Agnita, 1377 - 17 - AJ
        131. Kondort Arpad, Agnita, 1463 - 7 - A
        132. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1500 - 14,5 - A
        133. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1617 - 6 - AJ
        134. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 1679 - 0 - A
        135. Hila Beatrice, Medias, 1688 - 14,5 - AJF
        136. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1952 - 8 - AW
        137. Florescu Marius, Timisoara, 1965 - 6 - A
        138. Guta Catalin, Hunedoara, 2072 - 9 - A
        139. Konya Elod, Aiud, 2081 - 6 - A
        140. Parvu Constantin, Buzias, 2173 - 8 - A
        141. Pralea Constantin Lucian, Alba Iulia, 2183 - 6,75 - A
        142. Odea Stefan, Bucuresti, 2330 - 7 - A
        143. Septilici Dragos George, Dorohoi, 4001 - 0 - A
        144. Baltag Alin, Medias, 4006 - 0 - A
        Ultima editare de marcelgiosan; 15.iun.2017, 20:16.

        Comentariu


        • #5
          Iuliu Zedler, Blaj.

          Comentariu


          • #6
            La amatori avansati din Sighisoara:
            Patrascu Dan
            Samoila Florin
            Onet Nicolae
            Bardas Ioan-Dumbraveni
            La amatori incepatori:
            Bardas Patrick
            La open din Sighisoara
            Tipter Gabriel

            Sent from my SM-G925T using Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Buna seara. Ana Rosoga, incepatori, din Cta. Multumesc

              Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Toboşaru Gheorghe - din Braşov
                Avansați


                Trimis de pe al meu SM-A300F folosind Tapatalk
                Blade: Nittaku Acoustic;
                FH: Butterfly Tenergy 05;
                BH: Victas Stiff.

                Comentariu


                • #9
                  Din Reghin la Elite: Zidar Victor
                  Avansati: Lupescu Nicolae
                  Kantor Imre-Zoltan

                  Comentariu


                  • #10
                    Morosan Marian - open ,

                    Sofian Corneliu open

                    si o posibila cazare daca este cu putinta , spor la treaba .

                    Comentariu


                    • #11
                      Pinzar Andrei, Medias, elite
                      "Winners never quit and quitters never win."
                      Vince Lombardi

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Aiud Dirlea Ioan amatori ,Fulop Attila open. Din Blaj Ciobanu Daniel open

                        Comentariu


                        • #13
                          Se înscrie la avansați Dorling Raul din Cisnădie.


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Munteanu Octavian Tecuci Open
                            Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Tg Mures Pop Sabin la avansati

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X