Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Cetății Neamțului", Târgu Neamț - 10.06.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Cetății Neamțului", Târgu Neamț - 10.06.2017

    Turneu A "Cupa Cetății Neamțului" Ediția a II-a - Sâmbătă 10 Iunie 2017

    LOCALITATEA: Târgu Neamț;
    DATA: Sâmbătă 10 Iunie 2017;
    CATEGORII:
    - Open/Elite + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    ÎNCEPĂTORI - 08.00 - 09.00 – validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    AVANSAȚI - 08.00 - 09.00 – validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    OPEN/ELITE - 13.00 - 13.30 – validare înscrieri, la 13.45 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport a Colegiului Național Ștefan cel Mare, str. Ștefan cel Mare, nr. 67, Târgu Neamț;
    INDICAȚII ACCES:
    LOGISTICĂ: 20 mese (Donic, Cornileau, Piv), mingi plastic Butterfly Star G40+***;
    TAXĂ: 30 lei Adulți, 20 lei Copii sub 14 ani și 0 lei persoanele cu dizabilități, 1 leu/participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură:
    - apă plată, sandwich;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locul 1 – cupă + diplomă + Voucher Butterfly în valoare de 250 lei;
    - Locul 2 – cupă + diplomă + Voucher Butterfly în valoare de 150 lei;
    - Locul 3 – cupă + diplomă + Voucher Butterfly în valoare de 50 lei;
    - Locul 4 – cupă + diplomă + Voucher Butterfly în valoare de 50 lei;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 8.06.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Începători maxim 60 de participanți;
    - Avansați maxim 60 de participanți;
    - Open/Elite maxim 60 de participanți;
    - Numărul maxim de jucători la categoriile Avansați și Începători se poate modifica în funcție de dinamica înscrierilor;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători – se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători – se califică primii 2;
    - Scheme de joc grupe superioare: Începători - 1543, Avansați - 1735, Open - 1324;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Pintrijel Eugen, tel. 0751.083.105;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701;
    - Cozma Cătălin, tel. 0744.544.610;
    PARTENERI:
    Primăria Târgu Neamț, prin Dl. Primar Vasilica Harpa.
    SPONSORI:
    Coca Cola HBC;
    SC Panamarom SRL;
    Salon Luxury Sofia;
    SC Agres Prod SRL, Răucești;
    Cotnari;
    Class Meister - Case din lemn ecologice
    www.classmeister.ro

    ECHIPAMENT:
    Dl. Rasvan Crișan, reprezentantul Butterfly România.

    Facebook: AmaTur Romania.

    În funcție de sponsorii care vor dori să se alăture eforturilor organizatorilor e posibil să mai apară surpize plăcute pentru participanți.
    Ora exactă la care se va da drumul la grupele inferioare este 9,15. Organizatorii vă roagă să validați înscrierea până la orele 9.00. Chiar și telefonic, dacă din diverse motive întârziați.
    Ultima editare de marcelgiosan; 08.iun.2017, 17:39.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Rezervat Înscrieri și Clasament Open

    Inscrieri Open - on 09.06.2017 at 17:05:27

    1. Hasna Cosmin, Straja, 31 - 37,68 - OE
    2. Marola Mihai, Bacau, 50 - 33,54 - OE
    3. Ditu Daniel, Onesti, 55 - 33,18 - OE
    4. Duceac Catalin, Botosani, 94 - 32,88 - OE
    5. Cozma Catalin, Falticeni, 25 - 31,84 - OEW
    6. Ursulean Florin, Straja, 88 - 31,71 - OE
    7. Tipu Vlad, Iasi, 74 - 30,13 - OE
    8. Parnica Leonid, Moinesti, 641 - 30,13 - OEW
    9. Sumanaru Catalin, Iasi, 51 - 29,21 - OE
    10. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 148 - 28,92 - OE
    11. Ursulean Vasile, Straja, 70 - 28,58 - OE
    12. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 403 - 27,67 - OEW
    13. Barabas Sandor, Toplita, 205 - 27,33 - OE
    14. Rojnita Sebastian, Bacau, 49 - 27,28 - OE
    15. Albu Catalin, Pascani, 239 - 27,17 - OE
    16. Fazakas Attila, Toplita, 240 - 27 - OE
    17. Irimia Sorin Jr, Moinesti, 394 - 27 - OE
    18. Ciortescu Cristi, Iasi, 60 - 26,88 - O
    19. Polocoser Cristian, Suceava, 133 - 26,57 - O
    20. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 241 - 24,63 - OW
    21. Mironescu Adrian, Botosani, 196 - 24,46 - O
    22. Barsa Ioan, Moinesti, 682 - 24 - O
    23. Marola Dan, Bacau, 125 - 23,83 - O
    24. Ivanov Sorin, Piatra Neamt, 578 - 23,75 - O
    25. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 874 - 23,5 - OW
    26. Ticu Dorin, Bacau, 91 - 23,31 - OW
    27. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 210 - 22,21 - OW
    28. Braniste George, Bacau, 108 - 21,97 - O
    29. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 213 - 21,75 - O
    30. Colcer Nicolae, Toplita, 278 - 21,32 - O
    31. Calenciuc Dumitru, Radauti, 1161 - 21,13 - O
    32. Serban Liviu, Onesti, 163 - 20,96 - O
    33. Morosan Marian, Suceava, 147 - 20,68 - O
    34. Iacob Gabriel, Iasi, 172 - 20,66 - OW
    35. Ursulescu Ioan, Bacau, 134 - 20,56 - OW
    36. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 231 - 20,11 - O
    37. Baisan Paul, Roman, 987 - 20 - O
    38. Barbalata Lorin, Suceava, 365 - 19 - A
    39. Dirlau Ionut, Bacau, 892 - 12,5 - A
    40. Costea Sabin, Piatra Neamt, 4001 - 0 - A

    Clasament OPEN

    1. Hasna Cosmin - Straja
    2. Corcoz Costin - Focsani
    3 -- 4
    Ditu Daniel - Onesti
    Marola Mihai - Bacau
    5 -- 8
    Irimia Sorin Jr - Moinesti
    Ursulean Florin - Straja
    Polocoser Cristian - Suceava
    Cozma Catalin - Falticeni
    9 -- 16
    Morosan Marian - Suceava
    Ilies Ioan - Radauti
    Duceac Catalin - Botosani
    Parnica Leonid - Moinesti
    Costea Sabin - Piatra Neamt
    Tipu Vlad - Iasi
    Calenciuc Dumitru - Radauti
    Sumanaru Catalin - Iasi
    17 -- 2v gr.sup.
    Ticu Dorin - Bacau
    18 -- 27 1v gr.sup.
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Ursulean Vasile - Straja
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Albu Catalin - Pascani
    Fazakas Attila - Toplita
    Mironescu Adrian - Botosani
    Ivanov Sorin - Piatra Neamt
    Valeanu Vlad - Bacau
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Baisan Paul - Roman
    28 -- 32 0v gr.sup.
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Barabas Sandor - Toplita
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Chiriac Marius - Botosani
    33 -- 2v gr.inf.
    Barsa Ioan - Moinesti
    34 -- 39 1v gr.inf.
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Marola Dan - Bacau
    Bujoreanu Neculai - Falticeni
    Colcer Nicolae - Toplita
    Barbalata Lorin - Suceava
    Dirlau Ionut - Bacau
    40 -- 43 0v gr.inf.
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Braniste George - Bacau
    Serban Liviu - Onesti
    Iacob Gabriel - Iasi
    Ultima editare de marcelgiosan; 11.iun.2017, 09:43.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Înscrieri și Clasament Avansați

      Inscrieri Avansați - on 09.06.2017 at 16:29:44

      1. Dragan Petru Ioan, Iasi, 236 - 19,86 - A
      2. Lazar Vasile, Pufesti, 217 - 19,67 - A
      3. Petenchi Edmond, Roman, 173 - 19,43 - AW
      4. Colesniuc Romeo, Botosani, 179 - 19,31 - AW
      5. Stefan Alexandru, Iasi, 571 - 19,05 - A
      6. Vieru Costica, Botosani, 562 - 18,7 - AW
      7. Mahu Bogdan, Pascani, 296 - 18,61 - A
      8. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 513 - 18,6 - A
      9. Cebotari Alexandru, Iasi, 1314 - 18,5 - A
      10. Pralea Marius Dan, Botosani, 189 - 18,39 - A
      11. Lovin Eusebiu, Comanesti, 204 - 18,25 - AW
      12. Rosu Gabriel, Comanesti, 297 - 18,14 - A
      13. Socaci Sorin, Panciu, 315 - 17,86 - A
      14. Aldea Iulian, Falticeni, 1215 - 17,5 - A
      15. Leteanu Marius, Bacau, 482 - 17,04 - A
      16. Petrescu Claudel, Putna, 991 - 17 - A
      17. Salavastru Petru, Botosani, 367 - 16,64 - AW
      18. Aldea Nelu, Falticeni, 757 - 16,42 - A
      19. Cristofor Razvan, Moinesti, 255 - 16,36 - AW
      20. Laic Mihai, Roman, 837 - 16,33 - A
      21. Istrate Ghiorghita, Suceava, 376 - 16,25 - A
      22. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 547 - 16,15 - AW
      23. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 644 - 16,06 - A
      24. Poturu Ioan, Pascani, 1104 - 16 - AW
      25. Albu Constantin, Suceava, 476 - 15,67 - A
      26. Stroe Ionel, Bacau, 396 - 15,54 - A
      27. Mihaila Gabriel, Radauti, 1526 - 15,5 - A
      28. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 953 - 15,33 - A
      29. Foca Dorin, Radauti, 672 - 15,25 - A
      30. Iordachi Adrian, Adjud, 504 - 15,21 - A
      31. Padurariu Ciprian, Roman, 964 - 15 - A
      32. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 477 - 14,67 - AW
      33. Todor Csaba, Gheorgheni, 619 - 14,6 - AH
      34. Robu Valentin, Botosani, 463 - 14,5 - AW
      35. Caltea Liviu, Pascani, 1710 - 14 - A
      36. Plamada Lucian, Iasi, 955 - 13,75 - A
      37. Plamada Iulian, Putna, 635 - 13,67 - A
      38. Cotoara Toader, Suceava, 839 - 13,67 - A
      39. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 575 - 13,55 - AF
      40. Zamfirache Ioan, Botosani, 428 - 13,07 - AW
      41. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 529 - 13,04 - AW
      42. Butacu Daniel, Bacau, 540 - 13 - AW
      43. Robu Mihai, Mogosesti, 698 - 13 - A
      44. Balau Laurentiu, Falticeni, 1155 - 13 - A
      45. Lupu Cristian, Botosani, 840 - 12,81 - A
      46. Morosan Ionel, Granicesti, 637 - 12,79 - A
      47. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 555 - 12,75 - A
      48. Cotfas Gabriel, Toplita, 733 - 12,75 - AW
      49. Aparaschivei Marcel, Botosani, 690 - 12,04 - AW
      50. Ghilan Romeo, Targu Neamt, 1664 - 12 - A
      51. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 1295 - 11,42 - A
      52. Darie Gabriel, Comanesti, 616 - 11,25 - A
      53. Donisa Viorel, Roman, 1812 - 11 - A
      54. Faraon Catalin, Targu Neamt, 1813 - 11 - A
      55. Andronic Ioan, Suceava, 691 - 10,92 - AW
      56. Tanase Gabi, Suceava, 1001 - 10,06 - A
      57. Suciu Andrei, Borsec, 2783 - 10 - A
      58. Isaic Radu, Bacau, 612 - 9,57 - A
      59. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1324 - 6,55 - A
      60. Vernica Madalin, Mircesti, 4001 - 0 - A
      61. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 4002 - 0 - A

      Clasament avansati

      1. Dragan Petru Ioan - Iasi
      2. Cebotari Alexandru - Iasi
      3 -- 4
      Salavastru Petru - Botosani
      Bubulac Cristi - Piatra Neamt
      5 -- 8
      Turcu Viorel - Piatra Neamt
      Foca Dorin - Radauti
      Mahu Bogdan - Pascani
      Socaci Sorin - Panciu
      9 -- 16
      Ghilan Romeo - Targu Neamt
      Lazar Vasile - Pufesti
      Pralea Marius Dan - Botosani
      Plamada Lucian - Iasi
      Rosu Gabriel - Comanesti
      Laic Mihai - Roman
      Colesniuc Romeo - Botosani
      Petrescu Claudel - Putna
      17 -- 20
      Plamada Iulian - Putna
      Butnaru Madalina - Vatra Dornei
      Balau Laurentiu - Falticeni
      Cotfas Gabriel - Toplita
      21 -- 23 2v gr.sup.
      Vieru Costica - Botosani
      Lovin Eusebiu - Comanesti
      Maftei Catalin Doru - Comanesti
      24 -- 32 1v gr.sup.
      Petenchi Edmond - Roman
      Burghelea Florin - Piatra Neamt
      Aldea Nelu - Falticeni
      Cristofor Razvan - Moinesti
      Istrate Ghiorghita - Suceava
      Stroe Ionel - Bacau
      Padurariu Ciprian - Roman
      Robu Mihai - Mogosesti
      Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
      33 -- 40 0v gr.sup.
      Stefan Alexandru - Iasi
      Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
      Iordachi Adrian - Adjud
      Todor Csaba - Gheorgheni
      Panait Adrian - Braila
      Robu Valentin - Botosani
      Cotoara Toader - Suceava
      Palamaru Emil - Vatra Dornei
      41 -- 46 2v gr.inf.
      Poturu Ioan - Pascani
      Albu Constantin - Suceava
      Mihaila Gabriel - Radauti
      Lupu Cristian - Botosani
      Morosan Ionel - Granicesti
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      47 -- 51 1v gr.inf.
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Ailioaie Gheorghe - Comanesti
      Butacu Daniel - Bacau
      Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
      Tanase Gabi - Suceava
      52 -- 59 0v gr.inf.
      Darie Gabriel - Comanesti
      Donisa Viorel - Roman
      Faraon Catalin - Targu Neamt
      Andronic Ioan - Suceava
      Suciu Andrei - Borsec
      Isaic Radu - Bacau
      Stinga Ovidiu - Tecuci
      Vernica Madalin - Mircesti
      Ultima editare de marcelgiosan; 11.iun.2017, 09:44.
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Rezervat Înscrieri și Clasament Începători

        Inscrieri Începători - on 09.06.2017 at 16:30:06

        1. Portariuc Gheorghe, Botosani, 710 - 9,33 - A
        2. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 771 - 9,07 - A
        3. Bejan Alexandru, Tecuci, 841 - 9,68 - A
        4. Filip Cristi, Comanesti, 842 - 8,75 - AW
        5. Constantinica Silviu, Botosani, 853 - 8,21 - AJ
        6. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 884 - 8,88 - A
        7. Simionese Ovidiu, Granicesti, 885 - 8,07 - AJ
        8. Tirdea Ionut, Tecuci, 894 - 7,93 - A
        9. Sisca Nicusor, Comanesti, 1123 - 9,58 - AW
        10. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1404 - 5,58 - AJ
        11. Foca Melania, Radauti, 1555 - 4,92 - AF
        12. State Constantin, Targu Neamt, 1642 - 8 - A
        13. Benedek Alex, Gheorgheni, 1876 - 6 - A
        14. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 2003 - 6 - A
        15. Pintrijel Eugen, Targu Neamt, 2076 - 8 - AW
        16. Apostol Constantin, Targu Neamt, 2226 - 0 - A
        17. Bompa Cristi, Targu Neamt, 2227 - 0 - A
        18. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 2228 - 0 - A
        19. Szekely Zoltan, Gheorgheni, 2319 - 9 - A
        20. Nastase Costica, Roman, 2387 - 0 - A
        21. Cosau Toader, Targu Neamt, 2395 - 0 - A
        22. Hancer Alexandru, Suceava, 2457 - 5,25 - A
        23. Gramada Florin, Suceava, 2586 - 5,25 - A
        24. Tabacaru Gheorghe, Piatra Neamt, 2639 - 0 - A
        25. Mesterca Mihai, Roman, 2641 - 0 - A
        26. Dumitru Catalin, Targu Neamt, 2648 - 0 - A
        27. Paraschiv Mihai, Targu Neamt, 2649 - 0 - A
        28. Varvara Ionel, Targu Neamt, 2650 - 0 - A
        29. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 2868 - 0 - A
        30. Oprea Florinel, Targu Neamt, 2869 - 0 - A
        31. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2935 - 0 - AF
        32. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 3150 - 0 - A
        33. Lozonschi Daniel, Targu Neamt, 3151 - 0 - A
        34. Tofan Florin, Targu Neamt, 3152 - 0 - A
        35. Barabancea Lili, Iasi, 3271 - 5,25 - AF
        36. Enea Andrea, Vatra Dornei, 3284 - 0 - AF
        37. Baluta Tyty, Targu Neamt, 4001 - 0 - A
        38. Boboc Dumitru Cosmin, Targu Neamt, 4002 - 0 - A
        39. Radu Andrei, Iasi, 4003 - 0 - A
        40. Markos Sandor, Borsec, 4004 - 0 - A
        41. Marin Doru, Iasi, 4005 - 0 - A
        42. Harpa Stefan, Targu Neamt, 4006 - 0 - A
        43. Marginica Ionut Sorin, Mircesti, 4007 - 0 - A

        Clasament Incepatori

        1. Tabacaru Constantin - Piatra Neamt
        2. Boboc Dumitru Cosmin - Targu Neamt
        3 -- 4
        Bejan Alexandru - Tecuci
        State Constantin - Targu Neamt
        5 -- 8
        Baluta Tyty - Targu Neamt
        Tirdea Ionut - Tecuci
        Markos Sandor - Borsec
        Bompa Cristi - Targu Neamt
        9 -- 14
        Sisca Nicusor - Comanesti
        Cracana Lucian - Vatra Dornei
        Filip Cristi - Comanesti
        Mesterca Mihai - Roman
        Varvara Ionel - Targu Neamt
        Marginica Ionut Sorin - Mircesti
        15 -- 2v gr.sup.
        Apostol Constantin - Targu Neamt
        16 -- 21 1v gr.sup.
        Marin Bogdan Mihail - Bacau
        Szekely Zoltan - Gheorgheni
        Dumitru Catalin - Targu Neamt
        Paraschiv Mihai - Targu Neamt
        Oprea Florinel - Targu Neamt
        Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
        22 -- 28 0v gr.sup.
        Portariuc Gheorghe - Botosani
        Constantinica Silviu - Botosani
        Benedek Alex - Gheorgheni
        Benedek Zoltan - Gheorgheni
        Borcila Alexandru - Targu Neamt
        Grosu Gheorghita - Targu Neamt
        Gheorghe Daniel - Braila
        29 -- 35 1v gr.inf.
        Simionese Ovidiu - Granicesti
        Buzila Robert - Vatra Dornei
        Barabancea Lili - Iasi
        Foca Melania - Radauti
        Cosau Toader - Targu Neamt
        Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
        Tofan Florin - Targu Neamt
        36 -- 40 0v gr.inf.
        Pintrijel Eugen - Targu Neamt
        Lozonschi Daniel - Targu Neamt
        Enea Andrea - Vatra Dornei
        Andrei Radu - Iasi
        Marin Doru - Iasi
        Ultima editare de marcelgiosan; 11.iun.2017, 09:44.
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #5
          Din Roman - Laic Mihai si Padurariu Ciprian - avansati. Multumiri !
          TRUST NO ONE !

          Comentariu


          • #6
            Marola Dan-Bacau-Open

            Comentariu


            • #7
              Turneul meu de suflet .. prietenii stiu de ce .

              Pralea Marius Dan - Botosani - avansati .

              P.S. NU-L RATATI !!!

              Comentariu


              • #8
                Din Straja: Ursulean Vasile-open
                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                FH: Tenergy 05 FX
                BH: Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • #9
                  Din Târgu Neamț , Bobu Ștefan Minodor , începători.

                  Trimis de pe al meu LG-H960 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Ștergeți și scuzați-mi postarea de la avansați.
                    Este pentru categoria începători.
                    De pe mobil nu am putut posta în categoria dorită.
                    Vă mulțumesc.
                    Ultima editare de bobumino1; 27.mai.2017, 05:48. Motiv: Nu am putut posta cu Tapatalk de pe mobil.

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Moinesti Barsa Ioan,- open

                      Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
                      BLADE:Kreanga Aeros
                      BH:Tibhar Torpedo
                      FH: Globe National

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Botosani, Colesniuc Romeo si Robu Valentin - avansati.

                        Comentariu


                        • #13
                          Buna ziua,

                          Lovin Eusebiu - Comanesti - Avansati

                          Comentariu


                          • #14
                            Gabriel Iacob - Iași - open

                            Trimis de pe al meu Vodafone Smart ultra 6 folosind Tapatalk
                            Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                            FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                            BH : Spinlord Sternenfall OX

                            Comentariu


                            • #15
                              Aldea Iulian si Aldea Nelu din Falticeni la avansati, vă multumesc si sa ne vedem sanatosi la turneu.
                              Blade : Butterfly Photino ST
                              Bh : Xion Yanus DF 1,5
                              Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X