Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Târgoviște - 10.06.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Târgoviște - 10.06.2017

    Turneu A Târgoviște - Sâmbătă 10 Iunie 2017

    LOCALITATEA: Târgoviște;
    DATA: Sâmbătă 10 Iunie 2017;
    CATEGORII:
    - Open + Amatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport a Școlii Generale nr. 11, Prof. Paul Bănică, str. Moldovei, nr. 3, Târgoviște;
    INDICAȚII ACCES:
    LOGISTICĂ: 16 mese (Donic), mingi;
    TAXĂ: 30 lei Adulți, 15 lei Copii sub 14 ani și 0 lei persoanele cu dizabilități, 1 leu/participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură:
    - apă plată și mingi de joc;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1-3: cupe + diplome;
    - Locul 4 – diplomă;
    - Se joacă finala mică;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 8.06.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Amatori maxim 48 de participanți;
    - Open maxim 48 de participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători – se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Țărăscu Alexandru, tel. 0766.284.707;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Țărăscu Alexandru, tel. 0766.284.707.
    Ultima editare de marcelgiosan; 28.mai.2017, 06:41.
    0766284707

  • #2
    Clasament AMATORI

    1. Railean Vlad - Ramnicu Valcea
    2. Cuna Gheorghe - Buzau
    3 -- 4
    Nicula Florin - Constanta
    Rusu Geanini - Targoviste
    5 -- 8
    Cretu Marian - Craiova
    Doba Vasile - Pitesti
    Valcea Daniel - Pitesti
    Dospinescu George - Bucuresti
    9 -- 16
    Barca George - Pitesti
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Seuleanu Mihai - Ramnicu Valcea
    Ilie Stefan - Buzau
    Cinca Daniel - Craiova
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    17 -- 18
    Sultan Valentin - Craiova
    Chivu Cornel - Craiova
    19 -- 2v gr.sup.
    Zamfir Gabriel - Targoviste
    20 -- 29 1v gr.sup.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Docan Cristian - Bucuresti
    Tuca Cristi - Slatina
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    Vlad Petrica - Bucuresti
    Vlad Maria Victoria - Dumbravita
    30 -- 36 0v gr.sup.
    Dumitru Silviu - Satu Mare
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Mihu Florin - Pitesti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Vajeu Ionut - Busteni
    Tomescu Florin - Pitesti
    37 -- 2v gr.inf.
    Ion Nelu - Mioveni
    38 -- 45 1v gr.inf.
    Bica Gheorghe - Targoviste
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Milea Alexandru - Bucuresti
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Matei Daniel - Targoviste
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    46 -- 54 0v gr.inf.
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Irimia Marian - Ploiesti
    Matei Mircea - Targoviste
    Ionescu Andreea - Targoviste
    Vladeanu Diana - Targoviste
    Rusu Andrei - Strejnicu
    Odea Stefan - Bucuresti

    Clasament OPEN

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Toma Florin - Pitesti
    3 -- 4
    Doncea Catalin - Giurgiu
    Neagu Mircea - Constanta
    5 -- 8
    Ciuca Dan - Pitesti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Raducan Bogdan - Craiova
    9 -- 14
    Ilie Marian - Targoviste
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Totpal Marius - Busteni
    Sencu Victor - Targoviste
    Dobrin Adrian - Targoviste
    Vasiliu Remus - Mioveni
    15 -- 2v gr.sup.
    Neagoe Costin - Bucuresti
    16 -- 21 1v gr.sup.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Leolea Andrei - Constanta
    Ion Sebastian - Buftea
    22 -- 28 0v gr.sup.
    Buzatu Vasile - Buftea
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Grigore Alexandru - Campina
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Tudorache Constantin - Targoviste
    29 -- 32 1v gr.inf.
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Ivan Valentin - Campina
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    Dima Cristi - Bucuresti
    33 -- 38 0v gr.inf.
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Popescu George - Bucuresti
    Potarniche Bianca - Buzau
    Movileanu Flavius - Targoviste
    Stancalie Doru - Craiova
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    Ultima editare de tzarualex; 11.iun.2017, 17:17.
    0766284707

    Comentariu


    • #3
      Ionescu Mihai
      Petre Adelin
      Ionescu Andreea
      Glavan Alexandru
      Manoiu Claudiu
      La Avansati!
      Ultima editare de ClaudiuManoiu; 27.mai.2017, 10:51.
      Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
      FH - Yasaka Mark V Max
      BH- Yasaka Mark V Max

      Comentariu


      • #4
        Ivan Sorin Ioan, Diaconescu Lucian, la Open si Cucu Cristin, Cojocaru Emi la Amatori

        Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
        Ultima editare de ivamaistru; 27.mai.2017, 11:44.
        Blade:Butterfly Innerforce ZLC
        FH: Donic Bluefire JP 01 max
        BH:Yasaka Rakza X max

        Comentariu


        • #5
          carjan dumitru bucuresti avansati. Multumesc .

          Comentariu


          • #6
            Buna ziua.

            Alexandru Marius, amatori - Bucuresti.
            Multumesc.
            I'm a lean, mean, spin machine!

            Comentariu


            • #7
              Rusu Andrei, Strejnicu - amatori
              Increde-te in Domnul din toata inima ta si nu te bizui pe intelepciunea ta! Prov 3:5

              Comentariu


              • #8
                Irimia Marian - Ploiesti - Amatori
                MX-P / R&B / MX-S
                "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                Comentariu


                • #9
                  Milea Alexandru, amatori, Bucuresti

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscrie Cretu Marian din Craiova la amatori.
                    Rudius

                    Comentariu


                    • #11
                      Ilie Marian-Open-Targoviste

                      Comentariu


                      • #12
                        Grama Mihai-amatori,Azuga

                        Comentariu


                        • #13
                          Grama Mihai-amatori,Azuga

                          Comentariu


                          • #14
                            Orac Teodor, Rm.Valcea, open

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Craiova la open Răducan Bogdan.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X