Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 10.06.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 10.06.2017

    Turneu A - AIUD – Eu si Paleta de Tenis (editia a II-a) - open si amatori - 10 iunie 2017

    SALA DE SPORT a orasului, str.Tribun Tudoran nr.5.

    Indicatii de acces:
    - dinspre Cluj se trece de benzinaria MOL, apoi prima strada la stanga ...
    - dinspre Alba dupa PENI MARKET prima strada la dreapta ...
    ...
    apoi pe stanga la 200 m se intra in curtea salii de sport.

    Numar de mese:
    16 (ITTF)

    Taxa inscriere:
    -
    35 lei
    - copii
    15 lei;
    - persoane cu dizabilitati - fara taxa;
    ... din taxa
    cate 1 leu/jucator - cotizatie Amatur

    Materiale de premiere: cupe, medalii si diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8
    Se asigura apa minerala, apa plata, cafea si cate
    1 portie de gulas la ceaun

    Amatori
    - ora
    09.30 (ultima confirmare)
    -
    96 jucatori (din care 2 wild-card)

    Open - ora
    13.30 (ultima confirmare)
    -
    48 jucatori
    (din care 2 wild-card)

    Mod de desfasurare:
    - grupe inferioare de cate 6 dupa MP, se califica primii 4
    - grupe superioare de 4, se califica primii 2
    - eliminatorii - locurile 1 dupa numarul grupei, locurile 2 vor fi trase la sorti de catre un singur reprezentant;

    Inscrieri: pe forum sau telefonic pana vineri ora 18.00 in ordinea inscrierilor, la sala pana la 09.30, in limita locurilor disponibile si in ordinea sosirii;
    Ultima retragere la termen (R1):
    joi ora 21.00

    Organizatori: principal - Dirlea Ioan 0755-057282, tehnic - Florin Apian 0748-143566

    Daca doriti sa revedeti: "Eu si Paleta de Tenis - prima editie" -
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/showthread.php?17484

    VA ASTEPTAM CU DRAG!!!
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Clasament Open

    1. Mocean Dan - Cluj Napoca
    2. Pinzar Andrei - Medias
    3 -- 4
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Temelie Dragos - Selimbar
    5 -- 8
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Pavel Calin - Hunedoara
    Corburean Ioana - Medias
    Sicoe Rodica - Cugir
    9 -- 16
    Migea Cornel - Sibiu
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Verdet Adrian - Oravita
    Pop Cosmin - Turda
    17 -- 2v gr.sup.
    Apian Florin - Bistrita
    18 -- 26 1v gr.sup.
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Crainic Adrian - Orastie
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Kaposta Victor - Arad
    Beches Andrei - Sibiu
    Butura Vasile - Alba Iulia
    Pop Danut - Dej
    Popa Gheorghe - Aiud
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Busu Romulus - Hunedoara
    Bothazan Florin - Dej
    Bora Nicolae - Vintu de Jos
    Botea Fabian - Hunedoara
    Ifrosa Petru - Cluj Napoca
    33 -- 2v gr.inf.
    Fulop Attila - Aiud
    34 -- 41 1v gr.inf.
    Barac Marius - Sibiu
    Neiconi Sabin - Hateg
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    Negrean Ioan - Sibiu
    Dirlea Ioan - Aiud
    Radu Constantin - Sibiu
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    42 -- 45 0v gr.inf.
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    Sava Petru - Cluj Napoca
    Cecan Vasile - Timisoara
    Damian Mircea - Bistrita


    Clasament Amatori

    1. Makszin Dacian - Cluj Napoca
    2. Miclos Andrei - Dej
    3 -- 4
    Dani Leo - Arad
    Gligor George - Sibiu
    5 -- 8
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Barbuta Ioan - Dej
    Ambrus Szilard - Ludus
    Bozosan Petre - Sibiu
    9 -- 16
    Decean Darian - Sibiu
    Georgescu Constantin - Orastie
    Comsa Dan - Sibiu
    Serban Marian - Orastie
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Susan Mircea - Alba Iulia
    Matei Dumitru - Deva
    Jichici Svetozar - Timisoara
    17 -- 30
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Tatar Dorel - Simeria
    Horvath Mircea - Orastie
    Sicoe Ioan - Turda
    Balla Peter - Toplita
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    Vass Sandor - Beclean
    Morariu Marius - Sibiu
    Manitiu Florin - Sibiu
    Preda Giani - Cluj Napoca
    Oniga Paul - Blaj
    Golban Nicolae - Alba Iulia
    31 -- 47 1v gr.sup.
    Bucur Dan - Cisnadie
    Cristea Virgil - Cugir
    Ispas Emil - Alba Iulia
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Luca Eugen - Aiud
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    Pop Sabin - Targu Mures
    Bucur Delia - Ludus
    Docea Beniamin - Aiud
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Rotariu Andrei - Sibiu
    Piper Petru - Luna CJ
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Haran Alexandru - Sibiu
    Valea Claudiu - Targu Mures
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    48 -- 60 0v gr.sup.
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Postelnicu Mihai - Deva
    Puia Darius - Stremt
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Gusan Boris - Turda
    Ticala Sorin - Aiud
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Suciu Sergiu - Turda
    Kondort Dan - Sibiu
    Caraus Sorin - Deva
    Popa Decebal - Alba Iulia
    Barbu Tiberiu - Simeria
    Danciu Nicolae - Alba Iulia
    61 -- 74 1v gr.inf.
    Midvichi Alexandru - Deva
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    Zedler Iuliu - Blaj
    Konya Elod - Aiud
    Asavei Gheorghe - Razboieni
    Faraian Alexandru - Aiud
    Fodor Iosif - Cluj Napoca
    Varodi Daniel - Aiud
    Iacab Ovidiu - Aiud
    Szabo Andrei - Blaj
    Dirlea Ana - Aiud
    Radu Luiza - Aiud
    Rusu Adrian - Aiud
    Csiki Alexandru - Tarnaveni
    75 -- 88 0v gr.inf.
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Nagy Ioan - Aiud
    Botezan Raul - Aiud
    Sufletel Margareta - Alba Iulia
    Kocsis Marton - Aiud
    Ilea Liviu - Aiud
    Muntean Daniel - Aiud
    Sirb Vlad - Aiud
    Biro Mara - Aiud
    Suciu Aurel - Aiud
    Stefanescu Tiberiu - Aiud
    Vlad Nicolae - Aiud
    Szabo Lenke - Aiud


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Inscrieri Amatori - on 09-Jun-17 at 18:18:50

    1. Jichici Svetozar, Timisoara, 181 - 19.96 - A
    2. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 350 - 19.96 - A
    3. Bucur Dan, Cisnadie, 323 - 19.88 - A
    4. Georgescu Constantin, Orastie, 412 - 19.83 - A
    5. Barbuta Ioan, Dej, 822 - 19.75 - A
    6. Comsa Dan, Sibiu, 271 - 19.11 - A
    7. Matei Dumitru, Deva, 310 - 19 - AW
    8. Gligor George, Sibiu, 589 - 19 - A
    9. Serban Marian, Orastie, 566 - 18.79 - A
    10. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 325 - 18.7 - A
    11. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 359 - 18.67 - AH
    12. Susan Mircea, Alba Iulia, 1277 - 18.5 - A
    13. Cristea Virgil, Cugir, 377 - 18.21 - A
    14. Dani Leo, Arad, 269 - 18.13 - AH
    15. Bumbu Pavel, Razboieni, 425 - 18 - A
    16. Ispas Emil, Alba Iulia, 1222 - 18 - A
    17. Ambrus Szilard, Ludus, 431 - 17.92 - AJ
    18. Miclos Andrei, Dej, 452 - 17.58 - A
    19. Tatar Dorel, Simeria, 1561 - 17.5 - AW
    20. Horvath Mircea, Orastie, 426 - 17.43 - A
    21. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1260 - 17 - AJ
    22. Sicoe Ioan, Turda, 264 - 16.83 - AW
    23. Decean Darian, Sibiu, 366 - 16.64 - A
    24. Balla Peter, Toplita, 300 - 16.11 - A
    25. Postelnicu Mihai, Deva, 406 - 16 - A
    26. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 461 - 15.79 - A
    27. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 581 - 15.4 - A
    28. Vijaica Paul, Drobeta Tr Severin, 912 - 15 - AW
    29. Deak Sandor, Brasov, 1127 - 15 - A
    30. Vass Sandor, Beclean, 427 - 14.71 - AW
    31. Luca Eugen, Aiud, 938 - 14.67 - A
    32. Morariu Marius, Sibiu, 462 - 14.64 - A
    33. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1500 - 14.5 - A
    34. Bozosan Petre, Sibiu, 387 - 14.38 - A
    35. Puia Darius, Stremt, 1026 - 14 - A
    36. Pop Sabin, Targu Mures, 422 - 13.91 - A
    37. Bucur Delia, Ludus, 914 - 13.8 - AJF
    38. Docea Beniamin, Aiud, 805 - 13.6 - A
    39. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 673 - 13.42 - AF
    40. Pralea Constantin, Alba Iulia, 468 - 13.06 - AW
    41. Manitiu Florin, Sibiu, 576 - 13 - A
    42. Preda Giani, Cluj Napoca, 2420 - 13 - A
    43. Gusan Boris, Turda, 583 - 12.57 - AW
    44. Oniga Paul, Blaj, 747 - 12.4 - A
    45. Rotariu Andrei, Sibiu, 872 - 12 - A
    46. Piper Petru, Luna CJ, 1509 - 12 - A
    47. Szakacs Marius, Sanpaul, 1570 - 12 - A
    48. Ticala Sorin, Aiud, 1663 - 12 - A
    49. Sabau Mircea, Tarnaveni, 699 - 11.93 - A
    50. Midvichi Alexandru, Deva, 921 - 11.8 - AJ
    51. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 996 - 11.7 - A
    52. Haran Alexandru, Sibiu, 1166 - 10.5 - A
    53. Cobzaru Radu, Simeria, 1653 - 10.5 - A
    54. Valea Claudiu, Targu Mures, 973 - 10.4 - A
    55. Suciu Sergiu, Turda, 813 - 10 - AW
    56. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1434 - 10 - AJ
    57. Kondort Dan, Sibiu, 827 - 9.92 - A
    58. Caraus Sorin, Deva, 922 - 9.46 - A
    59. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 959 - 8.67 - AJ
    60. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 975 - 8.21 - AW
    61. Marian Ioan, Alba Iulia, 1871 - 8 - AW
    62. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1952 - 8 - AW
    63. Popa Decebal, Alba Iulia, 1956 - 8 - A
    64. Zedler Iuliu, Blaj, 1158 - 7.4 - AW
    65. Barbu Tiberiu, Simeria, 1852 - 7 - A
    66. Nagy Ioan, Aiud, 1996 - 7 - A
    67. Sufletel Margareta, Alba Iulia, 1466 - 6 - AF
    68. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1617 - 6 - AJ
    69. Kocsis Marton, Aiud, 1761 - 6 - A
    70. Konya Elod, Aiud, 2081 - 6 - A
    71. Danciu Nicolae, Alba Iulia, 2127 - 6 - A
    72. Asavei Gheorghe, Razboieni, 1517 - 5.67 - A
    73. Ilea Liviu, Aiud, 2187 - 5 - A
    74. Muntean Daniel, Aiud, 2188 - 5 - A
    75. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 2589 - 5 - A
    76. Varodi Daniel, Aiud, 2014 - 0 - A
    77. Iacab Ovidiu, Aiud, 2202 - 0 - A
    78. Szabo Andrei, Blaj, 2205 - 0 - A
    79. Suciu Aurel, Aiud, 2471 - 0 - A
    80. Fodor Robert, Alba Iulia, 2472 - 0 - A
    81. Stefanescu Tiberiu, Aiud, 2605 - 0 - A
    82. Dirlea Ana, Aiud, 2712 - 0 - AF
    83. Vlad Nicolae, Aiud, 2721 - 0 - A
    84. Mogut Gabriel, Alba Iulia, 2778 - 0 - A
    85. Baltariu Paul, Alba Iulia, 3287 - 0 - A
    86. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 3800 - 0 - AH
    87. Rusu Adrian, Aiud, 4003 - 0 - A
    Ultima editare de FlorinBN; 11.iun.2017, 11:59.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Open - on 09-Jun-17 at 18:19:04

      1. Sicoe Rodica, Cugir, 11 - 41.71 - OELF
      2. Sufletel Radu, Alba Iulia, 12 - 39.29 - OELW
      3. Pinzar Andrei, Medias, 397 - 37.33 - OEJ
      4. Bauer Lajos, Targu Mures, 37 - 35.68 - OEW
      5. Verdet Adrian, Oravita, 14 - 35.64 - OE
      6. Temelie Dragos, Selimbar, 470 - 35.5 - OE
      7. Apian Florin, Bistrita, 16 - 35.46 - OE
      8. Govoreanu Florin, Cisnadie, 9 - 35.28 - OE
      9. Daneliuc Gabi, Sibiu, 15 - 34.44 - OE
      10. Pop Cosmin, Turda, 263 - 34.33 - OEL
      11. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 102 - 33.58 - OE
      12. Mocean Dan, Cluj Napoca, 38 - 33.46 - OEL
      13. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 54 - 32.79 - OE
      14. Corburean Ioana, Medias, 669 - 32.08 - OEF
      15. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 129 - 31.25 - OE
      16. Simion Boby, Cluj Napoca, 286 - 31.25 - OELH
      17. Migea Cornel, Sibiu, 43 - 31.21 - OE
      18. Crainic Adrian, Orastie, 229 - 31.2 - OE
      19. Pavel Calin, Hunedoara, 187 - 30.96 - OE
      20. Ciobanu Daniel, Blaj, 44 - 30.64 - OEW
      21. Bleoca Marius, Tarnaveni, 85 - 30.54 - OE
      22. Kaposta Victor, Arad, 32 - 29.28 - OE
      23. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 281 - 27.4 - OE
      24. Barac Marius, Sibiu, 104 - 27.29 - OEW
      25. Neiconi Sabin, Hateg, 560 - 26.33 - OW
      26. Beches Andrei, Sibiu, 225 - 25.67 - O
      27. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1103 - 25.5 - O
      28. Sava Petru, Cluj Napoca, 676 - 24.33 - O
      29. Butura Vasile, Alba Iulia, 1020 - 24 - O
      30. Pop Danut, Dej, 162 - 23.29 - O
      31. Fulop Attila, Aiud, 106 - 22.46 - OW
      32. Popa Gheorghe, Aiud, 608 - 22 - OW
      33. Cecan Vasile, Timisoara, 169 - 21.71 - O
      34. Damian Mircea, Bistrita, 145 - 21.64 - O
      35. Busu Romulus, Hunedoara, 404 - 21.29 - O
      36. Bothazan Florin, Dej, 244 - 20.86 - O
      37. Boeriu Cezara, Targu Mures, 531 - 20.8 - OJF
      38. Bora Nicolae, Vintu de Jos, 1197 - 20.5 - O
      39. Negrean Ioan, Sibiu, 180 - 20.43 - O
      40. Botea Fabian, Hunedoara, 268 - 20.29 - O
      41. Dirlea Ioan, Aiud, 174 - 20.14 - OH
      42. Radu Constantin, Sibiu, 262 - 20.14 - OW
      43. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1121 - 20 - OH
      44. Blaga Marius, Cluj Napoca, 903 - 14 - AH
      Ultima editare de FlorinBN; 09.iun.2017, 17:19.
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Cecan Vasile, Timisoara, open
        Jichici Svetozar, Timisoara, amatori
        Vela Gabriel, Timisoara, amatori

        Comentariu


        • #5
          Din Blaj, la amatori avansati, Oniga Paul, Zedler Iuliu, Szabo Andrei – nou.

          Comentariu


          • #6
            Marian Ioan - Alba Iulia - amatori
            TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

            Rule no.1 - The ball must reach the table
            Rule no.2 - The ball will return on the table


            Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

            Comentariu


            • #7
              Din Alba Iulia:
              Pralea Constantin-avansati
              Susan Mircea-avansati
              Sufletel Radu-elite

              Comentariu


              • #8
                Se inscriu din Alba Iulia ; Susan Mircea - Amatori, Ispas Emil - Amatori, Farcasiu Florin - Amatori, Sufletel Radu - Elite/Open

                Comentariu


                • #9
                  Buna ziua,


                  Din Orastie la avansati: Jeler Nicolae, Georgescu Constantin, Zdreghea Mircea,

                  Va multumesc!
                  Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
                  FH: Yasaka Rakza 7 Soft
                  BH: SpinLord Dornenglanz

                  Comentariu


                  • #10
                    Bumbu Pavel -Războieni Asavei Gheorghe -Războieni Cristea Daniel -Bistrita Cristea Samuel -Bistrita amatori Damian Mircea -Bistrita open

                    Comentariu


                    • #11
                      din alba iulia butura vasile open

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Aiud se inscriu:FULOP ATTILA ,POPA GHEORGHE ,LUCA EUGEN ,DIRLEA IOAN, VARODI DANIEL ,KONYA ELOD ,ILEA LIVIU ,NAGY IOAN ,CRISTEA ANDREI ,IEPURE CALIN ,TICALA SORIN ,STEFANESCU TIBERIU ,RUSU ADRIAN ,IAKAB OVIDIU

                        CIOBANU DANIEL din BLAJ

                        PUIA DARIUS din Stremt


                        Din CLUJ IFROSA PETRU ,MAKSIN DACIAN ,EGRI MIHAIL ,PREDA GIANI ,FODOR IOSIF ,MURESAN DOREL
                        Ultima editare de kuky; 29.mai.2017, 08:21.

                        Comentariu


                        • #13
                          Virgil Cristea , Kromek Iulian , Claudiu Andone , Rodica Sicoe - Cugir

                          Comentariu


                          • #14
                            Se înscriu din Aiud la Categoria Amatori:
                            -Docea Beniamin
                            -Vlad Nicolae
                            - Kocsis Marton.

                            Comentariu


                            • #15
                              din alba iulia danciu nicolae, popa decebal,bregar dan,mogut gabriel,ilisiu cristian amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X