Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Olimpia", Ploiesti - 24.06.2017

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Olimpia", Ploiesti - 24.06.2017

    Turneu A "Cupa Olimpia - Moise Alexandru", Ploiesti - 24.06.2017, organizat in memoria fostului Presedinte al AJTM Prahova, multumita caruia a fost creata prima sectie de tenis de masa la CS Petrolul si care a revigorat acest sport in perioada in care a ocupat functia.

    ]"]That page doesn't exist (404) — ImgBB


    Localitatea: Ploiesti, Judetul Prahova

    Data
    : Sâmbătă 24 iunie 2017

    Categoriile turneului
    : Avansați+Începători, Open si Elite. *


    Ora de incepere
    :
    Începători+Avansati - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    Open, Elite - 12.30-13.15 – validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile;

    Loca
    ția: Sala Sporturilor Olimpia, in incinta Parcului Tineretului; avand in vedere amplasarea salii in mijlocul Parcului, adresa exacta apare ca fiind pe strazile tangente acestuia, Maresal Averescu nr.18 sau Eroilor nr.1.



    Logistică
    : 20 mese, mingi celuloid Donic* si mingi plastic Yasaka***

    Spa
    țiu de joc: parchet

    Facilită
    ți: vestiare, dușuri.

    Taxa de participare
    : adulți 35 Lei, copii 10 Lei, din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.

    Se asigură
    :
    - apă minerală/plata 2 litri

    Se pot comanda meniuri contra cost, 12 RON/meniu (piept de pui la gratar+cartofi prajiti+salata, ceafa de porc la gratar+cartofi prajiti+salata sau snitel de pui+cartofi prajiti+salata).


    Materiale de premiere
    :
    - Locurile 1 - 4 – cupe + diplome
    - Locurile 5–8 diplome





    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR
    :
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 22.06.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC
    :

    INCEPATORI & AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 96
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;



    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 precum si jucatorii cu media intre 10 si 19,99 care sunt rugati sa-si anunte aceasta optiune
    Numar maxim de jucatori: 36
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media >= 27,00 precum si jucatorii cu media intre 20 si 26,99 care sunt rugati sa-si anunte aceasta optiune
    Numar maxim de jucatori: 36
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    * In functie de dinamica inscrierilor, organizatorii pot modifica numarul de participanti maxim admisi la fiecare categorie.


    ORGANIZATORI:
    - George Iancu: 0744 576 977
    - Lucian Bozga: 0723 062 403
    - Dan Bodeanu: 0745 340 668


    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Bogdan Visan: 0729 983 041


    Posibilitati cazare:
    - Hotel GP Tatarani ( HOME - GP Hotel Ploiesti - cazare ieftina )
    - Hotel Nord Ploiesti ( ** NORD HOTEL PLOIESTI ** )
    - Hotel Europa Ploiesti ( Hotel EUROPA - Ploiesti )


    Parteneri: Viva Sport Shop: Magazin Echipamente Tenis De Masa - Ping Pong - Viva Sport Shop

    Postat în original de VivaSportShop Vezi post
    Promotii speciale pt tricouri de joc Yasaka si Donic (platesti 1 si primesti 2)
    Fata Yasaka Valmo la 169 lei redusa de la 189.99 lei.
    Fata Stiga Mantra la 179 lei redusa de la 199 lei.
    Reducerile sunt valabile numai in ziua concursului.
    Sponsori:


    Din partea unui prieten, care doreste sa ramana anonim, al d-lui Sandu Moise, se va organiza o tombola avand ca premiu unic un scaun de birou!

    ]https://postimg.cc/image/pekiofljf/][/URL]https://postimg.cc/image/cbow55vbf/]"]Error 404 (Not found)[/url]




    Va asteptam cu drag!






    Ultima editare de Bogdan V; 27.iun.2017, 18:07.

  • #2
    Inscrieri Avansati - on 24.06.2017 at 9:30:15

    1. Petenchi Edmond, Roman, 173 - 19,43 - AW
    2. Grama Mihai, Azuga, 911 - 18,5 - AW
    3. Bozga Razvan, Baicoi, 327 - 18,21 - A
    4. Dima Victor, Azuga, 1223 - 18 - A
    5. Stoica Mihai, Mioveni, 285 - 17,5 - AW
    6. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 245 - 17 - A
    7. Loghin Florin, Brasov, 610 - 16,8 - A
    8. Catana Claudiu, Bucuresti, 416 - 16,64 - A
    9. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 254 - 16,5 - AW
    10. Retegan Cosmin, Plopeni, 401 - 16,29 - A
    11. Balla Peter, Toplita, 300 - 16,11 - A
    12. Rusea Gheorghe, Breaza, 383 - 16 - A
    13. Marin Iulian, Campina, 1049 - 16 - AW
    14. Ioana Costin, Campina, 1441 - 16 - A
    15. Piperea Florin, Campina, 1069 - 15,67 - A
    16. Cristescu Cristian, Bucuresti, 380 - 15,46 - AW
    17. Dinu Adrian, Darmanesti, 432 - 15,08 - A
    18. Oancea Vasile, Buzau, 502 - 15 - A
    19. Pop Alexandru, Campina, 2248 - 15 - A
    20. Popa Ion, Ploiesti, 518 - 14,81 - A
    21. Ilie Stefan, Buzau, 929 - 14,67 - A
    22. Sdranca Mircea, Ploiesti, 1053 - 14,5 - A
    23. Franculescu Marius, Sinaia, 1173 - 14,5 - A
    24. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 549 - 14,33 - A
    25. Docan Cristian, Bucuresti, 620 - 14,33 - A
    26. Alexandru Marius, Bucuresti, 539 - 14,17 - A
    27. Ilie Octavian Marius, Brasov, 568 - 14,17 - A
    28. Duma Gheorghe, Ploiesti, 746 - 14,17 - A
    29. Plaiasu Ion, Plopeni, 453 - 14 - A
    30. Corbu Darius, Valenii de Munte, 753 - 14 - A
    31. Veris Dumitru, Brasov, 1152 - 14 - A
    32. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 860 - 13,75 - A
    33. Pralea Constantin, Alba Iulia, 468 - 13,06 - AW
    34. Adam Teodor, Buzau, 1138 - 13 - A
    35. Bitoiu Horia, Azuga, 1651 - 13 - A
    36. Hutanu Adrian, Slobozia, 615 - 12,64 - A
    37. Panait Constantin, Mizil, 625 - 12,33 - A
    38. Constantin Cristina, Bucuresti, 588 - 12,14 - AF
    39. Ionescu Mihai, Targoviste, 956 - 12 - A
    40. Ionita Fabian, Ploiesti, 1000 - 12 - A
    41. Mihu Florin, Pitesti, 1320 - 12 - A
    42. Pascu Razvan, Magureni, 1333 - 12 - A
    43. Carnu Mirel, Buzau, 1841 - 12 - A
    44. Lazar Dumitru, Mizil, 505 - 11,75 - A
    45. Banuta Dumitru, Ploiesti, 685 - 11,67 - A
    46. Acriva Marian, Mizil, 681 - 11,08 - A
    47. Movileanu Neculae, Brasov, 785 - 11 - A
    48. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 967 - 11 - AW
    49. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 1307 - 11 - A
    50. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 1573 - 11 - A
    51. Darjan Daniel, Brasov, 915 - 10,5 - A
    52. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1114 - 10,5 - A
    53. Dinu Cristian, Mizil, 1637 - 10,5 - A
    54. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 776 - 10,4 - A
    55. Serban Marius, Bucuresti, 1054 - 10,25 - A
    56. Dumitrescu Sorin, Brasov, 674 - 10,07 - A
    57. Baldea Horia, Bucuresti, 1086 - 10 - A
    58. Ion Nelu, Mioveni, 1296 - 10 - A
    59. Ontoiu Catalin, Pitesti, 1361 - 10 - A
    60. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 1435 - 10 - A
    61. Iordache Gabriela, Ramnicu Valcea, 1532 - 10 - AF
    62. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 1946 - 10 - A
    63. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1987 - 10 - AF
    64. Stefan Patrick, Brasov, 715 - 9,07 - A
    65. Neacsu Gabriel, Cocorastii Mislii, 1669 - 9 - AW
    66. Lazar Alin, Breaza, 1722 - 9 - A
    67. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 1903 - 9 - A
    68. Vajeu Ionut, Busteni, 1905 - 9 - A
    69. Enache Paul, Ploiesti, 1101 - 8 - A
    70. Bistreanu Armand, Bucuresti, 1850 - 8 - A
    71. Rusu Andrei, Strejnicu, 1907 - 8 - A
    72. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 1954 - 8 - A
    73. Radu Viorel, Paulesti, 2990 - 8 - A
    74. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1349 - 7,5 - A
    75. Constantinescu Adrian, Bucuresti, 1386 - 7 - A
    76. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 1758 - 7 - A
    77. Alzubi Jad, Bucuresti, 1995 - 7 - A
    78. Bucur Mario, Bucuresti, 3188 - 7 - A
    79. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 3189 - 7 - A
    80. Pralea Constantin Lucian, Alba Iulia, 2183 - 6,75 - A
    81. Nitu Serban, Ploiesti, 1402 - 6,5 - A
    82. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2436 - 6,5 - AH
    83. Dragu Fanel, Slobozia, 2336 - 6 - A
    84. Irimia Marian, Ploiesti, 1286 - 5,8 - A
    85. Bardas Viorel, Ploiesti, 2082 - 5,5 - AW
    86. Petrescu Mihai, Bucuresti, 3637 - 4 - A
    87. Podlovschi Vladimir, Bucuresti, 3638 - 4 - A
    88. Calugaru Stefan, Ploiesti, 3326 - 0 - A
    89. Banuta Bogdan, Ploiesti, 4001 - 0 - A
    90. Septilici Dragos George, Dorohoi, 4002 - 0 - A
    91. Slusarciuc Vladut Stefan, Bucuresti, 4003 - 0 - A
    92. Mihaila George, Bucuresti, 4004 - 0 - A
    93. Drimba Daniel Dumitru, Bucuresti, 4006 - 0 - A
    94. Dumitru Nicolae Iulian, Ploiesti, 4007 - 0 - A
    95. Iancu Laurentiu, Mizil, 4009 - 0 - A
    96. Fratila Tiberiu, Bucuresti, 4010 - 0 - A

    Absenti nemotivati:

    - Calugaru Stefan, Ploiesti
    - Mihaila George, Bucuresti
    - Fratila tiberiu, Bucuresti
    - Pop Alexandru, Campina



    Inscrieri Open - on 24.06.2017 at 14:07:43

    1. Micuda Mihai, Bucuresti, 312 - 26,88 - O
    2. Laur Boro, Sinaia, 865 - 26,5 - O
    3. Iordache Marian, Ramnicu Valcea, 917 - 26,5 - O
    4. Ion Sebastian, Buftea, 390 - 25,5 - O
    5. Darmaz Ion, Targoviste, 123 - 25,46 - OW
    6. Mihaila Nicolae, Breaza, 150 - 25,46 - O
    7. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 59 - 25,21 - O
    8. Ivan Valentin, Campina, 118 - 24,79 - O
    9. Bivolaru Marius, Ploiesti, 152 - 24 - O
    10. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 354 - 24 - O
    11. Sorescu Mircea, Paulesti, 142 - 23,83 - O
    12. Brulea Petre, Ploiesti, 322 - 23,75 - OW
    13. Antal Denes, Brasov, 166 - 22,92 - OW
    14. Popa Mircea, Brasov, 111 - 22,71 - OW
    15. Manta Viorel, Baicoi, 498 - 22,67 - O
    16. Cobeanu Marius, Breaza, 697 - 22,38 - O
    17. Avram Nicolae, Nedelea, 265 - 21,88 - O
    18. Voicu Ionut, Ploiesti, 373 - 21,8 - O
    19. Visan Bogdan, Targoviste, 168 - 21,38 - O
    20. Dima Cristi, Bucuresti, 258 - 21,29 - O
    21. Demeny Zoltan, Brasov, 153 - 20,63 - O
    22. Bodeanu Dan, Bucuresti, 670 - 20,42 - OW
    23. Marian Bogdan, Ploiesti, 177 - 20,17 - OW
    24. Popescu George, Bucuresti, 364 - 20,17 - O
    25. Sarbu Dan, Ploiesti, 227 - 19,71 - AW
    26. Pascal Raul, Targoviste, 1342 - 19 - A
    27. Nitescu Horia, Ploiesti, 454 - 18,19 - A
    28. Potarniche Bianca, Buzau, 303 - 16,88 - AJF
    29. Tutoveanu Razvan, Brasov, 1112 - 16,08 - A
    30. Radu Florin, Ploiesti, 1263 - 12 - A


    Fara absenti nemotivati.



    Inscrieri Elite - on 24.06.2017 at 0:57:45

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 43,75 - OEL
    2. Lukasz Klimas, Ploiesti, 2 - 43,07 - OEL
    3. Petrescu Liviu, Pitesti, 10 - 40,08 - OELW
    4. Dinca Daniel, Bucuresti, 23 - 37,67 - OEH
    5. Banescu Dragos, Pitesti, 20 - 36 - OEL
    6. Rosu Alexandru, Mioveni, 167 - 35,15 - OEJ
    7. Sinita Eugen, Bucuresti, 42 - 34,75 - OE
    8. Macovei Liviu, Brasov, 67 - 34,25 - OE
    9. Tigau Dan, Bucuresti, 19 - 34,16 - OELW
    10. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 35 - 33,79 - OEW
    11. Buzatu Vasile, Buftea, 86 - 33,58 - OEW
    12. Sencu Victor, Targoviste, 63 - 32,13 - OE
    13. Iancu George, Ploiesti, 92 - 31,75 - OEW
    14. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 56 - 31,43 - OE
    15. Vlase Gheorghe, Slobozia, 40 - 31,25 - OE
    16. Ropotan Iulian, Bucuresti, 117 - 31,21 - OE
    17. Totpal Marius, Busteni, 748 - 31 - OE
    18. Dobrin Adrian, Targoviste, 73 - 29,96 - OE
    19. Zamfir Ionel, Bucuresti, 69 - 29,93 - OE
    20. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 75 - 29,79 - OELF
    21. Ciuca Dan, Pitesti, 156 - 29,5 - OEW
    22. Chiru Sorin, Campina, 159 - 29,25 - OEW
    23. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 105 - 28,14 - OE
    24. Mostovoi Andrei, Campina, 140 - 28 - OEW
    25. Marandici Adrian, Brasov, 717 - 28 - OEW
    26. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 261 - 27,55 - OE
    27. Padurariu Costel, Brasov, 143 - 27,5 - OE
    28. Dracea Gabriel, Sinaia, 242 - 27,21 - OE
    29. Boraciu Claudiu, Urziceni, 1741 - 27 - OE
    30. Grigore Alexandru, Campina, 122 - 25,96 - O
    31. Bodeanu Mihai, Bucuresti, 1310 - 25,5 - O
    32. Popescu Valentin, Bucuresti, 228 - 24,96 - O
    33. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 347 - 24,4 - OW
    34. Salariu Adrian, Buftea, 319 - 24 - O
    35. Macarenco Andrei, Bucuresti, 249 - 23,79 - OL
    36. Ene Dragos, Ploiesti, 3913 - 0 - O

    Fara absenti nemotivati.
    Ultima editare de Bogdan V; 24.iun.2017, 13:45.

    Comentariu


    • #3
      Clasament Avansati

      1. Petenchi Edmond - Roman
      2. Ionita Fabian - Ploiesti
      3 -- 4
      Dima Victor - Azuga
      Alexandru Marius - Bucuresti
      5 -- 8
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Grama Mihai - Azuga
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Adam Teodor - Buzau
      9 -- 16
      Trif Florin - Cocorastii Mislii
      Retegan Cosmin - Plopeni
      Ipate Virgil - Valenii de Munte
      Balla Peter - Toplita
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Piperea Florin - Campina
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Oancea Vasile - Buzau
      17 -- 32
      Panait Constantin - Mizil
      Serban Marius - Bucuresti
      Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      Loghin Florin - Brasov
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Stoica Mihai - Mioveni
      Bozga Razvan - Baicoi
      Veris Dumitru - Brasov
      Franculescu Marius - Sinaia
      Botoc Ovidiu - Ploiesti
      Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
      Pascu Razvan - Magureni
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Acriva Marian - Mizil
      Ioana Costin - Campina
      33 -- 2v gr.sup.
      Dumitrescu Sorin - Brasov
      34 -- 49 1v gr.sup.
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Marin Iulian - Campina
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Popa Ion - Ploiesti
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Ionescu Mihai - Targoviste
      Lazar Dumitru - Mizil
      Movileanu Neculae - Brasov
      Dinu Cristian - Mizil
      Baldea Horia - Bucuresti
      Vlasceanu Valentin - Darmanesti
      Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
      Stefan Patrick - Brasov
      Enache Paul - Ploiesti
      Bistreanu Armand - Bucuresti
      50 -- 64 0v gr.sup.
      Ilie Stefan - Buzau
      Sdranca Mircea - Ploiesti
      Duma Gheorghe - Ploiesti
      Corbu Darius - Valenii de Munte
      Hutanu Adrian - Slobozia
      Mihu Florin - Pitesti
      Carnu Mirel - Buzau
      Rizescu Gheorghe - Mioveni
      Darjan Daniel - Brasov
      Tudor Valeriu - Ploiesti
      Grigore Marian - Ramnicu Valcea
      Iordache Gabriela - Ramnicu Valcea
      Simion Silviu - Cocorastii Mislii
      Pralea Constantin Lucian - Alba Iulia
      Nitu Serban - Ploiesti
      65 -- 67 2v gr.inf.
      Docan Cristian - Bucuresti
      Craciunas Bogdan - Bucuresti
      Vajeu Ionut - Busteni
      68 -- 80 1v gr.inf.
      Bitoiu Horia - Azuga
      Ion Nelu - Mioveni
      Ontoiu Catalin - Pitesti
      Neacsu Gabriel - Cocorastii Mislii
      Radu Viorel - Paulesti
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Constantinescu Adrian - Bucuresti
      Olaru Viorel - Cocorastii Mislii
      Alzubi Jad - Bucuresti
      Bucur Mario - Bucuresti
      Radulescu Catalin - Ploiesti
      Slusarciuc Vladut Stefan - Bucuresti
      Mihaila George - Bucuresti
      81 -- 96 0v gr.inf.
      Pop Alexandru - Campina
      Lazar Alin - Breaza
      Rusu Andrei - Strejnicu
      Podlovschi Bogdan - Bucuresti
      Dragu Fanel - Slobozia
      Irimia Marian - Ploiesti
      Bardas Viorel - Ploiesti
      Petrescu Mihai - Bucuresti
      Podlovschi Vladimir - Bucuresti
      Calugaru Stefan - Ploiesti
      Banuta Bogdan - Ploiesti
      Septilici Dragos George - Dorohoi
      Drimba Daniel Dumitru - Bucuresti
      Dumitru Nicolae Iulian - Ploiesti
      Iancu Laurentiu - Mizil
      Fratila Tiberiu - Bucuresti


      Clasament Open

      1. Pascal Raul - Targoviste
      2. Dima Cristi - Bucuresti
      3 -- 4
      Ion Sebastian - Buftea
      Voicu Ionut - Ploiesti
      5 -- 8
      Manta Viorel - Baicoi
      Nitescu Horia - Ploiesti
      Avram Nicolae - Nedelea
      Darmaz Ion - Targoviste
      9 -- 10
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Antal Denes - Brasov
      11 -- 2v gr.sup.
      Ivan Valentin - Campina
      12 -- 16 1v gr.sup.
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Orac Teodor - Ramnicu Valcea
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Brulea Petre - Ploiesti
      Radu Florin - Ploiesti
      17 -- 20 0v gr.sup.
      Micuda Mihai - Bucuresti
      Laur Boro - Sinaia
      Bivolaru Marius - Ploiesti
      Bodeanu Dan - Bucuresti
      21 -- 2v gr.inf.
      Marian Bogdan - Ploiesti
      22 -- 28 1v gr.inf.
      Iordache Marian - Ramnicu Valcea
      Popa Mircea - Brasov
      Cobeanu Marius - Breaza
      Visan Bogdan - Targoviste
      Popescu George - Bucuresti
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Tutoveanu Razvan - Brasov
      29 -- 30 0v gr.inf.
      Demeny Zoltan - Brasov
      Potarniche Bianca - Buzau


      Clasament Elite

      1. Lukasz Klimas - Ploiesti
      2. Enciu Alexandru - Slobozia
      3 -- 4
      Buzatu Vasile - Buftea
      Rosu Alexandru - Mioveni
      5 -- 8
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Sinita Eugen - Bucuresti
      Petrescu Liviu - Pitesti
      Macarenco Andrei - Bucuresti
      9 -- 16
      Banescu Dragos - Pitesti
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Ciuca Dan - Pitesti
      Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Macovei Liviu - Brasov
      Ropotan Iulian - Bucuresti
      Tigau Dan - Bucuresti
      17 -- 24 0v gr.sup.
      Iancu George - Ploiesti
      Fratila Robert - Filipestii de Targ
      Dobrin Adrian - Targoviste
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Mostovoi Andrei - Campina
      Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
      Bodeanu Mihai - Bucuresti
      Panaitescu Stefan - Izvoarele
      25 -- 27 2v gr.inf.
      Sencu Victor - Targoviste
      Padurariu Costel - Brasov
      Grigore Alexandru - Campina
      28 -- 30 1v gr.inf.
      Totpal Marius - Busteni
      Chiru Sorin - Campina
      Boraciu Claudiu - Urziceni
      31 -- 36 0v gr.inf.
      Vranceanu Mihai - Bucuresti
      Marandici Adrian - Brasov
      Dracea Gabriel - Sinaia
      Popescu Valentin - Bucuresti
      Salariu Adrian - Buftea
      Ene Dragos - Ploiesti
      Ultima editare de Bogdan V; 24.iun.2017, 21:21.

      Comentariu


      • #4
        Orac Teodor, Rm.Valcea, open

        Comentariu


        • #5
          Irimia Marian - Ploiesti - Incepatori
          MX-P / R&B / MX-S
          "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

          Comentariu


          • #6
            Brulea Petre - Ploiesti- open

            Comentariu


            • #7
              Din Campina la open GRIGORE ALEXANDRU

              Comentariu


              • #8
                Pascu Răzvan din Măgureni. - Avansați. Mulțumesc

                Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Ivan Valentin - Campina -Open

                  Comentariu


                  • #10
                    Sârbu Dan, Ploiesti Open

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de allexut Vezi post
                      Din Campina la open GRIGORE ALEXANDRU
                      Ma transfer la elite

                      Comentariu


                      • #12
                        Voicu Ionuț Ploiești Open
                        Sorescu Mircea Paulesti Open

                        Comentariu


                        • #13
                          Lazăr Alin-breaza începători

                          Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Buna ziua,

                            Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.
                            Multumesc.
                            I'm a lean, mean, spin machine!

                            Comentariu


                            • #15
                              Serban Marius Amatori București
                              Ioan Virlan Amatori București

                              Sent from my SM-G920F using Tapatalk
                              Xiom Feel HX
                              FH- Tenergy 05FX
                              BH- Nittaku Fastarc G1

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X