Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Tabara Tenis de masa in Bucovina", Gura Humorului - 01.07.2017

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Tabara Tenis de masa in Bucovina", Gura Humorului - 01.07.2017

    Turneu A "Cupa Tabara Tenis de masa in Bucovina", Gura Humorului 01.07.2017
    Sâmbătă, 1 iulie 2017 – Începători, Avansați, Open și Elite

    LOCALITATEA: Gura Humorului
    DATA: Sâmbătă 01 Iulie 2017
    CATEGORII: Începători, Avansați, Open și Elite;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    ÎNCEPĂTORI, AMATORI, ELITE și OPEN - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;


    SALA DE SPORT COMPLEXUL TURISTIC ARINIS


    LOGISTICĂ: 20 mese Joola, Donic, Buerflly aprobate ITT. Mingi plastic Joola*** pentru fiecare participant;

    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex
    FACILITĂȚI: Perdele pe geamuri, deci lumina artificiala asigurata.
    SE ASIGURĂ ASISTENȚĂ MEDICALĂ.

    TAXA: 35 Lei, copiii sub 14 ani – 20 Lei.
    • fiecare participant va primi mingea oficială a turneului;
    • apă plată , cafea la filtru din partea noastră
    • masă contra cost, catering în incinta sălii, pe baza de comanda, pizza la terasa de langa sala
    Parcarea in incinta Complexului costa 5 lei - taxati la intrare de catre primarie. Puteti parca pana la intrare la 200 m de sala fara a achita nici o suma.

    MATERIALE DE PREMIERE pentru toate categoriile:
    locurile I-IV–cupe+medalii+diplome, locurile V-VIII – diplome

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum ,
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 29 iulie 2017, ora 21.00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competițielor anterioare (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, instigare la boicot, etc.)

    SÂMBĂTĂ, 1 IULIE:
    ORA 09.00 – ÎNCEPĂTORI , AVANSAȚI, OPEN si ELITE

    24 locuri Elite- 6 grupe pe 4 mese
    24 locuri Open- 6 grupe pe 4 mese
    36 locuri Avansati 6 grupe pe 6 mese
    36 locuri Incepatori 6 grupe pe 6 mese

    SISTEMUL DE JOC:

    Începători - participă orice jucator cu MP mai mic de 10;

    Avansati - Participă orice jucător amator cu MP cuprins între 10 și 19,99;

    Open- Participă jucătorii cu MP cuprins între 20 și 26,99, precum si jucatorii amatori cu MP cuprins între 10 - 19,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;

    Elite - orice jucător cu MP mai mare de 27, precum si jucatorii Open-iști cu MP cuprins între 20 - 26,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la ELITE), în limita locurilor disponibile;


    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Grupe superioare de câte 4(3) jucători – se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu;

    Vineri pana la ora 22. 00 vor fi afisate grupele finale.

    Inscrierile la turneu se fac pe forum sau telefonic .

    Firma Emi- TT va fi prezenta si va oferi discount- uri de la 50 % la echipamentul de imbracaminte la acest turneu !
    Ultima editare de Dakiro; 30.iun.2017, 13:55.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

  • #2
    Inscrieri Elite - on 30.06.2017 at 22:26:53

    1. Ion Marius, Braila, 6 - 39,61 - OE
    2. Hasna Cosmin, Straja, 31 - 37,68 - OE
    3. Blanariu Dionisie, Baisesti, 743 - 32 - OEJ
    4. Ursulean Florin, Straja, 88 - 31,71 - OE
    5. Ilies Ioan, Radauti, 103 - 28,63 - OE
    6. Ursulean Vasile, Straja, 70 - 28,58 - OE
    7. Spanu Vasile, Vicovu de Jos, 949 - 26 - O
    8. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 874 - 23,5 - OW
    9. Vaculisteanu Ionut, Suceava, 414 - 18,2 - A
    10. Sterea Viorel, Constanta, 3813 - 0 - OEW
    11. Balauca Cornel, Botosani, 3830 - 0 - O

    Inscrieri Open - on 30.06.2017 at 22:27:08

    1. Polocoser Cristian, Suceava, 133 - 26,57 - O
    2. Berila Radu, Bacau, 219 - 25,25 - OJ
    3. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 207 - 23,68 - O
    4. Cindea Cristian, Medias, 1012 - 23,5 - OJ
    5. Beltechi Dumitru, Victoria, 1415 - 22 - O
    6. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 213 - 21,75 - O
    7. Cojocaru Stefan, Suceava, 252 - 21,54 - OJ
    8. Chirap Dan, Gura Humorului, 279 - 20,17 - O
    9. Colesniuc Romeo, Botosani, 179 - 19,31 - AW
    10. Chiscop Bogdan, Galati, 544 - 19 - A
    11. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 953 - 15,33 - A

    Inscrieri Avansati - on 30.06.2017 at 22:27:25

    1. Vieru Carmen, Vatra Dornei, 1133 - 19,33 - AF
    2. Gugles Marius, Campulung Mold, 721 - 17,31 - A
    3. Petrescu Claudel, Putna, 991 - 17 - A
    4. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 334 - 16,39 - A
    5. Lucic Corneliu, Suceava, 272 - 16,34 - AHW
    6. Istrate Ghiorghita, Suceava, 376 - 16,25 - A
    7. Mihaila Gabriel, Radauti, 1526 - 15,5 - A
    8. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 1051 - 15,13 - A
    9. Volostiuc Catalin, Suceava, 1472 - 14 - A
    10. Volostiuc Marius, Suceava, 1939 - 14 - A
    11. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 575 - 13,55 - AF
    12. Gecse Alpar, Chibed, 791 - 13,25 - A
    13. Ujeniuc Dan, Suceava, 490 - 12,75 - A
    14. Vasile Razvan, Braila, 1508 - 12 - AJ
    15. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 764 - 11,38 - AJF
    16. Pavlenko Iustina, Ucraina, 1868 - 10 - AF
    17. Banciu George, Constanta, 2794 - 10 - A
    18. Tatarau Tudor, Gura Humorului, 2281 - 0 - A
    19. Kurennoi Andrei, Republica Moldova, 4001 - 0 - A
    20. Gheorghe Marian, Gura Humorului, 4002 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 30.06.2017 at 22:27:44

    1. Portariuc Gheorghe, Botosani, 710 - 9,33 - A
    2. Calancea Dragos, Siret, 974 - 8,75 - A
    3. Stoian Nicolae, Braila, 1064 - 7,5 - A
    4. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1039 - 7,31 - AJF
    5. Babes Razvan, Brasov, 3204 - 7 - A
    6. Capra Claudiu, Suceava, 1143 - 6,9 - A
    7. Balbarau Razvan, Mangalia, 1029 - 6,8 - A
    8. Grusca Narcis, Gura Humorului, 2918 - 6,75 - A
    9. Stoica Emanuel, Mangalia, 1018 - 6,6 - A
    10. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2436 - 6,5 - AH
    11. Ilies Ioana, Radauti, 2456 - 5,63 - AF
    12. Ilie Mara, Mangalia, 2045 - 4 - AF
    13. Tanase Alisa, Mangalia, 3014 - 4 - AF
    14. Varlan Izabela, Mangalia, 3015 - 4 - AF
    15. Diaconu Bianca, Slatina, 3608 - 4 - ALF
    16. Maxim Dorin, Mangalia, 3670 - 4 - A
    17. Pacuraru Cristian, Suceava, 2103 - 0 - A
    18. Lazar Lavinia, Salcea, 2866 - 0 - A
    19. Miron Sara, Prelipca, 2933 - 0 - AF
    20. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 3150 - 0 - A
    21. Tkaciuk Marina, Ucraina, 3440 - 0 - AF
    22. Antal Ionut, Targu Neamt, 4001 - 0 - A
    23. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 4002 - 0 - A
    24. Oghinciuc Cristi, Tisauti, 4003 - 0 - A
    25. Blanariu Petru, Baisesti, 4004 - 0 - A
    26. Serban Rares, Mangalia, 4005 - 0 - A
    27. Verman Stefan, Mangalia, 4006 - 0 - A
    28. Blanariu Vasile, Baisesti, 4007 - 0 - A
    29. Flocea Mihaita, Stulpicani, 4008 - 0 - A
    30. Zidariu Iulian, Stulpicani, 4009 - 0 - A
    31. Flocea Raluca, Stulpicani, 4010 - 0 - A
    32. Flocea Ana Maria, Stulpicani, 4011 - 0 - A

    Retrageri

    Gura Humorului - 2017.07.01
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    1141 Balauca Cornel - Botosani 2017.06.30 - R2 Delete
    1140 Binta Claudia - Slatina 2017.06.30 - R2 Delete
    1138 Ursan Viorel - Radauti 2017.06.30 - R2 Delete
    1137 Gasner Paul - Iasi 2017.06.28 - R1 Delete
    1136 Munteanu Octavian - Tecuci 2017.06.28 - R1
    Ultima editare de marcelgiosan; 15.iul.2017, 09:42.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #3
      Primul

      Se înscrie din Iași, la Avansați, Paul Gasner (dacă se păstrează ora 9:00 pentru toate categoriile)
      TB ZLF & T05/T05FX

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de macocco Vezi post
        Primul

        Se înscrie din Iași, la Avansați, Paul Gasner (dacă se păstrează ora 9:00 pentru toate categoriile)
        Sigur se pastreaza indiferent de numarul de participanti !
        Te astept cu drag !
        Dan Chirap
        www.sportdakiro.com
        email: contact@sportdakiro.com

        Comentariu


        • #5
          Mulțumesc!

          Se mai înscrie Munteanu Octavian, Tecuci, Open
          TB ZLF & T05/T05FX

          Comentariu


          • #6
            Bujoreanu Niculai la Elite
            Dan Chirap
            www.sportdakiro.com
            email: contact@sportdakiro.com

            Comentariu


            • #7
              Istrate Ghiorghita - Suceava la avansati
              Andro TP-Ligna CI
              Andro Hexer Powergrip SFX
              Andro Hexer Powergrip SFX

              Comentariu


              • #8
                Portariuc Gheorghe-incepatori

                Comentariu


                • #9
                  Pavlenko Iustina (Ucraina Cernauti)-avansati.Tkaciuk Marina(Ucraina)-incepatori.Kurennoi Andrei (rep..Moldova)-avansati.

                  Comentariu


                  • #10
                    Bobu Ștefan Minodor din Târgu Neamț se înscrie la categoria începatori.

                    Trimis de pe al meu LG-H960 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie Gecse Alpar- din Chibed- la Avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Stefan Cojocaru, Open, Suceava

                        Comentariu


                        • #13
                          Ujeniuc Dan - Avansati - Suceava

                          Comentariu


                          • #14
                            Vicovanu Petru- Horodnic de Jos- open! (doar în cazul în care categoria open este separată de cea elite, altfel merg la avansați)
                            Multumesc!

                            Comentariu


                            • #15
                              Blanariu Ioan, Baisesti - incepatori.
                              Blanariu Dionisie, Baisesti - avansati.

                              Comentariu


                              • #16
                                Ignatescu Bogdan Ionut - Siret - Avansati
                                Calancea Dragos - Siret - Incepatori
                                Multumesc

                                Comentariu


                                • #17
                                  Singurul motiv pt care nu voi fi prezent este că am o nunta si rămân în zonă.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Cu parere de rau se retrag Munteanu Octavian si Gasner Paul.
                                    Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Se inscriu la avansati BUTNARU MADALINA , MURARU IOANA
                                      Blade . PHOTINO
                                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se inscriu urmatori din tabara

                                        1.Beltechi Dumitru Victoria Elite

                                        2.Binta Claudia Sibiu Elite

                                        3.Cindea Cristian Medias Open

                                        4. Balauca Cornel Botosani Elite

                                        5.Sterea Viorel Mangalia Elite

                                        6.Maxim Dorin Mangalia Incepatori

                                        7.Varlan Izabela Mangalia Incepatori

                                        8.Ilie Mara Mangalia Incepatori

                                        9.Diaconu Bianca Mangalia Incepatori

                                        10.Serban Rares Mangalia Incepatori

                                        11.Stoica Emanuel Mangalia Incepatori

                                        12.Balbarau Razva Mangalia Incepatori

                                        13.Tanase Alisa Mangalia Incepatori

                                        14.Verman Stefan. Mangalia Incepatori

                                        15.Radulescu Catalin Ploiesti Incepatori

                                        16.Banciu George Constanta Avansati

                                        17.Cojocaru Stefan Suceava Open

                                        18.Berila Radu Bacau Open

                                        19.Gecse Alpar Chibed Avansati

                                        20.Babes Razvan Brasov Incepatori

                                        21.Portariuc Gheorghe Botosani Incepatori

                                        22.Bobu Stefan Minodor Targu Neamt Incepatori

                                        23.Stoian Nicolae Braila Incepatori

                                        24.Vasile Razvan Braila Avansati

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Blanariu Vasile, Baisesti- incepatori.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            la ELITE:

                                            Hasna Cosmin
                                            Ursulean Florin
                                            Ursulean Vasile
                                            Ursan Viorel
                                            Spanu Vasile
                                            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                            FH: Tenergy 05 FX
                                            BH: Tenergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Se inscriu la
                                              Vieru Carmen-avansati
                                              Vieru Teodora-incepatori
                                              Blade . PHOTINO
                                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Vlaisan Vasile ,Open,Vicovu de Jos

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Se inscrie din Suceava Lucic Corneliu - avansati

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X