Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Tabara Tenis de masa in Bucovina", Gura Humorului - 01.07.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Tabara Tenis de masa in Bucovina", Gura Humorului - 01.07.2017

    Turneu A "Cupa Tabara Tenis de masa in Bucovina", Gura Humorului 01.07.2017
    Sâmbătă, 1 iulie 2017 – Începători, Avansați, Open și Elite

    LOCALITATEA: Gura Humorului
    DATA: Sâmbătă 01 Iulie 2017
    CATEGORII: Începători, Avansați, Open și Elite;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    ÎNCEPĂTORI, AMATORI, ELITE și OPEN - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;


    SALA DE SPORT COMPLEXUL TURISTIC ARINIS


    LOGISTICĂ: 20 mese Joola, Donic, Buerflly aprobate ITT. Mingi plastic Joola*** pentru fiecare participant;

    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex
    FACILITĂȚI: Perdele pe geamuri, deci lumina artificiala asigurata.
    SE ASIGURĂ ASISTENȚĂ MEDICALĂ.

    TAXA: 35 Lei, copiii sub 14 ani – 20 Lei.
    • fiecare participant va primi mingea oficială a turneului;
    • apă plată , cafea la filtru din partea noastră
    • masă contra cost, catering în incinta sălii, pe baza de comanda, pizza la terasa de langa sala
    Parcarea in incinta Complexului costa 5 lei - taxati la intrare de catre primarie. Puteti parca pana la intrare la 200 m de sala fara a achita nici o suma.

    MATERIALE DE PREMIERE pentru toate categoriile:
    locurile I-IV–cupe+medalii+diplome, locurile V-VIII – diplome

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum ,
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 29 iulie 2017, ora 21.00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competițielor anterioare (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, instigare la boicot, etc.)

    SÂMBĂTĂ, 1 IULIE:
    ORA 09.00 – ÎNCEPĂTORI , AVANSAȚI, OPEN si ELITE

    24 locuri Elite- 6 grupe pe 4 mese
    24 locuri Open- 6 grupe pe 4 mese
    36 locuri Avansati 6 grupe pe 6 mese
    36 locuri Incepatori 6 grupe pe 6 mese

    SISTEMUL DE JOC:

    Începători - participă orice jucator cu MP mai mic de 10;

    Avansati - Participă orice jucător amator cu MP cuprins între 10 și 19,99;

    Open- Participă jucătorii cu MP cuprins între 20 și 26,99, precum si jucatorii amatori cu MP cuprins între 10 - 19,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;

    Elite - orice jucător cu MP mai mare de 27, precum si jucatorii Open-iști cu MP cuprins între 20 - 26,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la ELITE), în limita locurilor disponibile;


    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Grupe superioare de câte 4(3) jucători – se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu;

    Vineri pana la ora 22. 00 vor fi afisate grupele finale.

    Inscrierile la turneu se fac pe forum sau telefonic .

    Firma Emi- TT va fi prezenta si va oferi discount- uri de la 50 % la echipamentul de imbracaminte la acest turneu !
    Ultima editare de Dakiro; 30.iun.2017, 13:55.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

  • #2
    Inscrieri Elite - on 30.06.2017 at 22:26:53

    1. Ion Marius, Braila, 6 - 39,61 - OE
    2. Hasna Cosmin, Straja, 31 - 37,68 - OE
    3. Blanariu Dionisie, Baisesti, 743 - 32 - OEJ
    4. Ursulean Florin, Straja, 88 - 31,71 - OE
    5. Ilies Ioan, Radauti, 103 - 28,63 - OE
    6. Ursulean Vasile, Straja, 70 - 28,58 - OE
    7. Spanu Vasile, Vicovu de Jos, 949 - 26 - O
    8. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 874 - 23,5 - OW
    9. Vaculisteanu Ionut, Suceava, 414 - 18,2 - A
    10. Sterea Viorel, Constanta, 3813 - 0 - OEW
    11. Balauca Cornel, Botosani, 3830 - 0 - O

    Inscrieri Open - on 30.06.2017 at 22:27:08

    1. Polocoser Cristian, Suceava, 133 - 26,57 - O
    2. Berila Radu, Bacau, 219 - 25,25 - OJ
    3. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 207 - 23,68 - O
    4. Cindea Cristian, Medias, 1012 - 23,5 - OJ
    5. Beltechi Dumitru, Victoria, 1415 - 22 - O
    6. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 213 - 21,75 - O
    7. Cojocaru Stefan, Suceava, 252 - 21,54 - OJ
    8. Chirap Dan, Gura Humorului, 279 - 20,17 - O
    9. Colesniuc Romeo, Botosani, 179 - 19,31 - AW
    10. Chiscop Bogdan, Galati, 544 - 19 - A
    11. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 953 - 15,33 - A

    Inscrieri Avansati - on 30.06.2017 at 22:27:25

    1. Vieru Carmen, Vatra Dornei, 1133 - 19,33 - AF
    2. Gugles Marius, Campulung Mold, 721 - 17,31 - A
    3. Petrescu Claudel, Putna, 991 - 17 - A
    4. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 334 - 16,39 - A
    5. Lucic Corneliu, Suceava, 272 - 16,34 - AHW
    6. Istrate Ghiorghita, Suceava, 376 - 16,25 - A
    7. Mihaila Gabriel, Radauti, 1526 - 15,5 - A
    8. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 1051 - 15,13 - A
    9. Volostiuc Catalin, Suceava, 1472 - 14 - A
    10. Volostiuc Marius, Suceava, 1939 - 14 - A
    11. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 575 - 13,55 - AF
    12. Gecse Alpar, Chibed, 791 - 13,25 - A
    13. Ujeniuc Dan, Suceava, 490 - 12,75 - A
    14. Vasile Razvan, Braila, 1508 - 12 - AJ
    15. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 764 - 11,38 - AJF
    16. Pavlenko Iustina, Ucraina, 1868 - 10 - AF
    17. Banciu George, Constanta, 2794 - 10 - A
    18. Tatarau Tudor, Gura Humorului, 2281 - 0 - A
    19. Kurennoi Andrei, Republica Moldova, 4001 - 0 - A
    20. Gheorghe Marian, Gura Humorului, 4002 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 30.06.2017 at 22:27:44

    1. Portariuc Gheorghe, Botosani, 710 - 9,33 - A
    2. Calancea Dragos, Siret, 974 - 8,75 - A
    3. Stoian Nicolae, Braila, 1064 - 7,5 - A
    4. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1039 - 7,31 - AJF
    5. Babes Razvan, Brasov, 3204 - 7 - A
    6. Capra Claudiu, Suceava, 1143 - 6,9 - A
    7. Balbarau Razvan, Mangalia, 1029 - 6,8 - A
    8. Grusca Narcis, Gura Humorului, 2918 - 6,75 - A
    9. Stoica Emanuel, Mangalia, 1018 - 6,6 - A
    10. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2436 - 6,5 - AH
    11. Ilies Ioana, Radauti, 2456 - 5,63 - AF
    12. Ilie Mara, Mangalia, 2045 - 4 - AF
    13. Tanase Alisa, Mangalia, 3014 - 4 - AF
    14. Varlan Izabela, Mangalia, 3015 - 4 - AF
    15. Diaconu Bianca, Slatina, 3608 - 4 - ALF
    16. Maxim Dorin, Mangalia, 3670 - 4 - A
    17. Pacuraru Cristian, Suceava, 2103 - 0 - A
    18. Lazar Lavinia, Salcea, 2866 - 0 - A
    19. Miron Sara, Prelipca, 2933 - 0 - AF
    20. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 3150 - 0 - A
    21. Tkaciuk Marina, Ucraina, 3440 - 0 - AF
    22. Antal Ionut, Targu Neamt, 4001 - 0 - A
    23. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 4002 - 0 - A
    24. Oghinciuc Cristi, Tisauti, 4003 - 0 - A
    25. Blanariu Petru, Baisesti, 4004 - 0 - A
    26. Serban Rares, Mangalia, 4005 - 0 - A
    27. Verman Stefan, Mangalia, 4006 - 0 - A
    28. Blanariu Vasile, Baisesti, 4007 - 0 - A
    29. Flocea Mihaita, Stulpicani, 4008 - 0 - A
    30. Zidariu Iulian, Stulpicani, 4009 - 0 - A
    31. Flocea Raluca, Stulpicani, 4010 - 0 - A
    32. Flocea Ana Maria, Stulpicani, 4011 - 0 - A

    Retrageri

    Gura Humorului - 2017.07.01
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    1141 Balauca Cornel - Botosani 2017.06.30 - R2 Delete
    1140 Binta Claudia - Slatina 2017.06.30 - R2 Delete
    1138 Ursan Viorel - Radauti 2017.06.30 - R2 Delete
    1137 Gasner Paul - Iasi 2017.06.28 - R1 Delete
    1136 Munteanu Octavian - Tecuci 2017.06.28 - R1
    Ultima editare de marcelgiosan; 15.iul.2017, 09:42.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #3
      Primul

      Se înscrie din Iași, la Avansați, Paul Gasner (dacă se păstrează ora 9:00 pentru toate categoriile)
      TB ZLF & T05/T05FX

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de macocco Vezi post
        Primul

        Se înscrie din Iași, la Avansați, Paul Gasner (dacă se păstrează ora 9:00 pentru toate categoriile)
        Sigur se pastreaza indiferent de numarul de participanti !
        Te astept cu drag !
        Dan Chirap
        www.sportdakiro.com
        email: contact@sportdakiro.com

        Comentariu


        • #5
          Mulțumesc!

          Se mai înscrie Munteanu Octavian, Tecuci, Open
          TB ZLF & T05/T05FX

          Comentariu


          • #6
            Bujoreanu Niculai la Elite
            Dan Chirap
            www.sportdakiro.com
            email: contact@sportdakiro.com

            Comentariu


            • #7
              Istrate Ghiorghita - Suceava la avansati
              Andro TP-Ligna CI
              Andro Hexer Powergrip SFX
              Andro Hexer Powergrip SFX

              Comentariu


              • #8
                Portariuc Gheorghe-incepatori

                Comentariu


                • #9
                  Pavlenko Iustina (Ucraina Cernauti)-avansati.Tkaciuk Marina(Ucraina)-incepatori.Kurennoi Andrei (rep..Moldova)-avansati.

                  Comentariu


                  • #10
                    Bobu Ștefan Minodor din Târgu Neamț se înscrie la categoria începatori.

                    Trimis de pe al meu LG-H960 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie Gecse Alpar- din Chibed- la Avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Stefan Cojocaru, Open, Suceava

                        Comentariu


                        • #13
                          Ujeniuc Dan - Avansati - Suceava

                          Comentariu


                          • #14
                            Vicovanu Petru- Horodnic de Jos- open! (doar în cazul în care categoria open este separată de cea elite, altfel merg la avansați)
                            Multumesc!

                            Comentariu


                            • #15
                              Blanariu Ioan, Baisesti - incepatori.
                              Blanariu Dionisie, Baisesti - avansati.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X