Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 15.07.2017

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 15.07.2017

    Turneu A "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - Sâmbătă 15.07.2017

    LOCALITATEA: Vatra Dornei, str. Traian, nr. 399;
    DATA: Sâmbătă 15 Iulie 2017;
    CATEGORII: Open/Elite + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Amatori și Începători: 08.30 - 09.15 – înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    Open/Elite: 12.30 - 13.15 – înscrieri, la 13.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Municipiului Vatra Dornei;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 12 mese (Joola), mingi platic Joola;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Pardoseală multistrat;
    FACILITĂȚI: Vestiare, etc.;
    TAXA: Adulți - 30 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea, dulciuri, un vin bun, o țuică;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    Locurile 5÷8 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 13.07.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Open – maxim 36 participanți;
    - Avansați – maxim 36 participanți;
    - Începători – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Marcu Vasile, tel. 0756.258169;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Corneanu Sorin, tel. 0744.544.024;
    ASISTENT MEDICAL:
    - Boicu Gabriel.
    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania

    Mesele și mantinele vor fi asigurate de către EMI-TT
    MULTUMESC FOARTE MULT PE ACEASTA CALE PENTRU SPRIJIN IN DESFASURAREA CONCURSULUI CU MATERIALE DE CEA MAI BUNA CALITATE OFERITE DE EMI-TT.
    Posibilitati de cazare
    CASA BUCOVINEANA
    VILA
    MAESTRO
    AVEM SI CEVA PREMII SPECIALE LA ACEST CONCURS OFERIT DE UNUL DINTRE SPONSORI DAR TOATE LA TIMPUL LOR.
    VA ASTEPT CU MULT DRAG!
    ATENTIE
    SE ACORDA UN WEEKEND LA PENSIUNEA TEODORA PENTRU LOCUL I la cele trei categorii de joc ;OPEN ,AVANSATI SI INCEPATORI.
    Ultima editare de marcu vasile; 10.iul.2017, 19:42.
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  • #2
    Inscrieri Open - on 16.07.2017 at 11:38:29

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 7 - 41,69 - OEW
    2. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 455 - 35,33 - OE
    3. Cozma Catalin, Falticeni, 23 - 33,44 - OEW
    4. Tipu Vlad, Iasi, 58 - 32,46 - OE
    5. Duceac Catalin, Botosani, 97 - 32,38 - OE
    6. Blanariu Dionisie, Baisesti, 748 - 32 - OEJ
    7. Farkas Bence, Targu Mures, 41 - 31,18 - OE
    8. Firu Marian, Vatra Dornei, 276 - 30,92 - OE
    9. Sumanaru Catalin, Iasi, 35 - 30,25 - OE
    10. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 40 - 30,04 - OE
    11. Toporas Cosmin, Suceava, 483 - 29,83 - OE
    12. Valeanu Cosmin, Bacau, 171 - 28,79 - OEJ
    13. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 344 - 26,25 - OW
    14. Berila Radu, Bacau, 215 - 25,25 - OJ
    15. Trandafir Vasile, Targu Mures, 115 - 24,68 - O
    16. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 267 - 24,63 - OW
    17. Valeanu Vlad, Bacau, 223 - 24,46 - O
    18. Morosan Marian, Suceava, 117 - 24,21 - O
    19. Spaller Tiberiu, Nasaud, 118 - 21,75 - O
    20. Colcer Nicolae, Toplita, 290 - 21,32 - O
    21. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 20,53 - OH
    22. Colesniuc Romeo, Botosani, 179 - 20,16 - OW
    23. Posteuca Lucian, Botosani, 754 - 14,38 - A
    24. Pop Stefan, Bistrita, 1627 - 5,5 - AW




    Inscrieri Avansati - on 16.07.2017 at 11:39:29

    1. Mahu Bogdan, Pascani, 286 - 19,75 - A
    2. Lazar Vasile, Pufesti, 253 - 19,71 - A
    3. Petrescu Claudel, Putna, 847 - 19,5 - A
    4. Vieru Carmen, Vatra Dornei, 1157 - 19,33 - AF
    5. Corneanu Sorin, Botosani, 295 - 19,21 - A
    6. Pralea Marius Dan, Botosani, 194 - 18,61 - A
    7. Salavastru Petru, Botosani, 355 - 17,64 - AW
    8. Lovin Eusebiu, Comanesti, 221 - 17,43 - AW
    9. Oltean Silviu, Nasaud, 1244 - 17,13 - A
    10. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1311 - 17 - AJ
    11. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 459 - 16,55 - A
    12. Foca Dorin, Radauti, 580 - 16 - A
    13. Barabas Claudiu, Bistrita, 281 - 15,66 - A
    14. Mesinschi Radu, Botosani, 923 - 14,75 - A
    15. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 1706 - 14,5 - A
    16. Singeorzan Traian, Nasaud, 733 - 14,33 - A
    17. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 516 - 14,13 - AF
    18. Lacatus Samuel, Poiana Stampei, 1140 - 14 - A
    19. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 746 - 13,15 - AJF
    20. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 704 - 13,08 - AJ
    21. Aparaschivei Marcel, Botosani, 658 - 13,04 - AW
    22. Pralea Constantin, Alba Iulia, 425 - 12,83 - AW
    23. Heja Zoltan, Ditrau, 671 - 12,8 - A
    24. Boicu Liviu, Vatra Dornei, 1344 - 12,5 - A
    25. Buzila Ioan, Botosani, 606 - 11,61 - AW
    26. Damian Vasile, Nasaud, 642 - 11,39 - A
    27. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 769 - 11,38 - AJF
    28. Fulop Laszlo, Targu Mures, 660 - 10,89 - A
    29. Ababei Razvan, Iasi, 1801 - 7 - A
    30. Constantinescu Bogdan, Campulung Mold, 3337 - 6 - A
    31. Lacatus Nicusor, Poiana Stampei, 1494 - 0 - A




    Inscrieri Incepatori - on 16.07.2017 at 11:36:37

    1. Barbos Florin, Bistrita, 823 - 9,5 - A
    2. Sticleti Doru, Bistrita, 1305 - 9,5 - AW
    3. Margineanu Florin, Botosani, 2127 - 9 - A
    4. Tkaciuk Mihail, Ucraina, 2884 - 9 - A
    5. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei, 1106 - 8,69 - AJF
    6. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 844 - 8,5 - A
    7. Rogojan Titus Andrei, Cosna, 1476 - 8 - A
    8. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1107 - 7,31 - AJF
    9. Lazar Lavinia, Salcea, 2142 - 7 - A
    10. Miron Sara, Prelipca, 2203 - 7 - AF
    11. Manarta Horea, Bistrita, 2809 - 7 - AW
    12. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1804 - 6 - AJ
    13. Faraian Alexandru, Aiud, 1838 - 6 - AJ
    14. Dirlea Ana, Aiud, 2145 - 6 - AF
    15. Tkaciuk Marina, Ucraina, 2589 - 6 - AF
    16. Foca Melania, Radauti, 1464 - 5,88 - AF
    17. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2353 - 5 - AF
    18. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 1279 - 4,94 - AJF
    19. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 2155 - 4,5 - A
    20. Sirb Vlad, Aiud, 2104 - 4 - A
    21. Biro Mara, Aiud, 2156 - 4 - AF
    22. Szabo Lenke, Aiud, 2599 - 4 - A
    23. Enea Andrea, Vatra Dornei, 2712 - 4 - AF
    24. Pavlenko Iustina Cristina, Cernauti, 4001 - 0 - A
    25. Kurenoi Andrei, Republica Moldova - Balti, 4002 - 0 - A
    26. Buzila Tamara, Botosani, 4004 - 0 - A
    27. Oghinciuc Cristi, Tisauti, 4005 - 0 - A



    Clasament Open

    1. Farkas Gabor - Targu Mures
    2. Tipu Vlad - Iasi
    3 -- 4
    Toporas Cosmin - Suceava
    Valeanu Cosmin - Bacau
    5 -- 8
    Morosan Marian - Suceava
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Cozma Catalin - Falticeni
    Firu Marian - Vatra Dornei
    9 -- 2v gr.sup.
    Sumanaru Catalin - Iasi
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Duceac Catalin - Botosani
    Berila Radu - Bacau
    Valeanu Vlad - Bacau
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Blanariu Dionisie - Baisesti
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Colcer Nicolae - Toplita
    Colesniuc Romeo - Botosani
    17 -- 2v gr.inf.
    Farkas Bence - Targu Mures
    18 -- 19 1v gr.inf.
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    20 -- 23 0v gr.inf.
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Dirlea Ioan - Aiud
    Posteuca Lucian - Botosani





    Clasament Avansati

    1. Lacatus Samuel - Poiana Stampei
    2. Pralea Marius Dan - Botosani
    3 -- 4
    Corneanu Sorin - Botosani
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    5 -- 8
    Foca Dorin - Radauti
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Ababei Razvan - Iasi
    9 -- 12
    Lazar Vasile - Pufesti
    Salavastru Petru - Botosani
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Lacatus Nicusor - Poiana Stampei
    13 -- 2v gr.sup.
    Petrescu Claudel - Putna
    14 -- 19 1v gr.sup.
    Mahu Bogdan - Pascani
    Vieru Carmen - Vatra Dornei
    Oltean Silviu - Nasaud
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Mesinschi Radu - Botosani
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Singeorzan Traian - Nasaud
    Boicu Liviu - Vatra Dornei
    Damian Vasile - Nasaud
    25 -- 26 1v gr.inf.
    Heja Zoltan - Ditrau
    Constantinescu Bogdan - Campulung Mold
    27 -- 31 0v gr.inf.
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Sandulean Rares - Vatra Dornei
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Buzila Ioan - Botosani
    Fulop Laszlo - Targu Mures




    Clasament Incepatori

    1. Curennoi Andrei - Balti
    2. Cracana Lucian - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Pavlenko Iustina Cristina - Cernauti
    Barbos Florin - Bistrita
    5 -- 8
    Oghinciuc Cristi - Tisauti
    Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
    Tkaciuk Mihail - Ucraina
    Margineanu Florin - Botosani
    9 -- 10
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    Manarta Horea - Bistrita
    11 -- 17 1v gr.sup.
    Sticleti Doru - Bistrita
    Rogojan Titus Andrei - Cosna
    Miron Sara - Prelipca
    Buzila Robert - Vatra Dornei
    Faraian Alexandru - Aiud
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    18 -- 20 0v gr.sup.
    Lazar Lavinia - Salcea
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Buzila Tamara - Botosani
    21 -- 23 1v gr.inf.
    Tkaciuk Marina - Ucraina
    Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
    Enea Andrea - Vatra Dornei
    24 -- 28 0v gr.inf.
    Dirlea Ana - Aiud
    Foca Melania - Radauti
    Sirb Vlad - Aiud
    Biro Mara - Aiud
    Szabo Lenke - Aiud
    Ultima editare de marcu vasile; 16.iul.2017, 18:44.
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasamentului
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #4
        Buna ziua,

        Lovin Eusebiu - Amatori - Comanesti
        Multumesc.

        Comentariu


        • #5
          Din Aiud Dîrlea Ana amaturi iar la opan Dîrlea Ioan, cu trupa de copii revin mai tîrziu o zi frumoasa.

          Comentariu


          • #6
            Din Botosani Portariuc Gheorghe si Zamfirache Ioan-avansati si Duceac Catalin-open

            Comentariu


            • #7
              Sumanaru Catalin -> open

              Trimis de pe al meu SM-G361F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Ababei Razvan(Iasi) ->avansati

                Trimis de pe al meu SM-G361F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Morosan Marian - revin cu actualizarea ) open sau ... sper sa ma refac cat de cat ... pana atunci ... numai bine tuturor

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Nasaud;
                    Spaller Tiberiu-open
                    Singeorzan Traian-amatori
                    Damian Vasile-amatori
                    Oltean Silviu-amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Farkas Gabor si Farkas Bence din Tg Mures la open
                      blade:timo boll tamca 5000
                      fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                      bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                      Comentariu


                      • #12
                        FULOP LASZLO avansati

                        TRANDAFIR VASILE open

                        TG_MURES

                        Comentariu


                        • #13
                          Tipu Vlad(Iasi) - Open
                          Blade: Butterfly Timo Boll ALC
                          FH: Tenergy 05
                          BH: Tenergy 05

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Tipuvlad22 Vezi post
                            Tipu Vlad(Iasi) - Open
                            Vladut, cu MP 32.46 cat ai tu esti la elite !!!!!!
                            Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                            FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                            BH : Spinlord Sternenfall OX

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de gabriel1962 Vezi post
                              Vladut, cu MP 32.46 cat ai tu esti la elite !!!!!!
                              Open si Elite sunt impreuna, din pacate pentru unii!😈😛


                              Trimis de pe al meu SM-G361F folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de Catalin Sumanaru Vezi post
                                Open si Elite sunt impreuna, din pacate pentru unii!😈😛


                                Trimis de pe al meu SM-G361F folosind Tapatalk
                                Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                BH : Spinlord Sternenfall OX

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din Vatra Dornei
                                  Avansati :-VIERU CARMEN ,BUTNARU MADALINA,MURARU IOANA,SANDULEAN RARES ,SANDULEAN RUXANDRA,CRACANA LUCIAN , VACARIUC MARIANA
                                  Inepatori :-VIERU TEODORA ,PINTESCU TEODORA,VRASMAS ILINCA ,FOCA MELANIA etc.
                                  Blade . PHOTINO
                                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Din Alba Iulia-la fratele meu. Pralea Constantin-amatori.Si inca avansati.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Corneanu Sorin - Botosani - avansati
                                      Blade: lemn off...ce lemn !
                                      Bh: cu tepi
                                      Fh: fara tepi

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Cozma Catalin-open
                                        of all the things i lost i miss my mind the most

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Marcu Vasile open
                                          Blade . PHOTINO
                                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Inscrieri Open - on 03.07.2017 at 20:20:12

                                            1. Farkas Gabor, Targu Mures, 7 - 41,69 - OEW
                                            2. Cozma Catalin, Falticeni, 23 - 33,44 - OEW
                                            3. Tipu Vlad, Iasi, 58 - 32,46 - OE
                                            4. Duceac Catalin, Botosani, 97 - 32,38 - OE
                                            5. Farkas Bence, Targu Mures, 41 - 31,18 - OE
                                            6. Sumanaru Catalin, Iasi, 35 - 30,25 - OE
                                            7. Trandafir Vasile, Targu Mures, 115 - 24,68 - O
                                            8. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 267 - 24,63 - OW
                                            9. Morosan Marian, Suceava, 117 - 24,21 - O
                                            10. Spaller Tiberiu, Nasaud, 118 - 21,75 - O
                                            11. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 20,53 - OH



                                            Inscrieri Avansati - on 03.07.2017 at 20:20:47

                                            1. Vieru Carmen, Vatra Dornei, 1157 - 19,33 - AF
                                            2. Corneanu Sorin, Botosani, 295 - 19,21 - A
                                            3. Lovin Eusebiu, Comanesti, 221 - 17,43 - AW
                                            4. Oltean Silviu, Nasaud, 1244 - 17,13 - A
                                            5. Singeorzan Traian, Nasaud, 733 - 14,33 - A
                                            6. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 516 - 14,13 - AF
                                            7. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 746 - 13,15 - AJF
                                            8. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 704 - 13,08 - AJ
                                            9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 425 - 12,83 - AW
                                            10. Damian Vasile, Nasaud, 642 - 11,39 - A
                                            11. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 769 - 11,38 - AJF
                                            12. Zamfirache Ioan, Botosani, 467 - 11,32 - AW
                                            13. Fulop Laszlo, Targu Mures, 660 - 10,89 - A
                                            14. Portariuc Gheorghe, Botosani, 661 - 9,17 - A
                                            15. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei, 1106 - 8,69 - AJF
                                            16. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 844 - 8,5 - A
                                            17. Ababei Razvan, Iasi, 1801 - 7 - A


                                            Inscrieri Incepatori - on 03.07.2017 at 20:21:32

                                            1. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1107 - 7,31 - AJF
                                            2. Dirlea Ana, Aiud, 2145 - 6 - AF
                                            3. Foca Melania, Radauti, 1464 - 5,88 - AF
                                            4. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2353 - 5 - AF
                                            5. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 1279 - 4,94 - AJF



                                            Sunt cativa jucatori inscrisi la avansati care au medie de incepatori. Daca doresc sa fie transferati ii rog sa solicite acest lucru pana nu se aglomereaza. Locurile sunt limitate.
                                            Multumesc.
                                            Ultima editare de sorin_client; 03.iul.2017, 19:28.
                                            Blade: lemn off...ce lemn !
                                            Bh: cu tepi
                                            Fh: fara tepi

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de nelutudirlea Vezi post
                                              Din Aiud Dîrlea Ana amaturi iar la opan Dîrlea Ioan, cu trupa de copii revin mai tîrziu o zi frumoasa.
                                              D-le Nelu, am inscris-o pe Ana la incepatori. Banuiesc ca aici doreste sa participe.
                                              Multumesc.
                                              Blade: lemn off...ce lemn !
                                              Bh: cu tepi
                                              Fh: fara tepi

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Te rog ca toti cei de la Dorna cu medie de incepatori sa-i treci la ctg. incepatori .Multumesc
                                                Blade . PHOTINO
                                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Inscrieri Open - on 03.07.2017 at 22:07:37

                                                  1. Farkas Gabor, Targu Mures, 7 - 41,69 - OEW
                                                  2. Cozma Catalin, Falticeni, 23 - 33,44 - OEW
                                                  3. Tipu Vlad, Iasi, 58 - 32,46 - OE
                                                  4. Duceac Catalin, Botosani, 97 - 32,38 - OE
                                                  5. Farkas Bence, Targu Mures, 41 - 31,18 - OE
                                                  6. Sumanaru Catalin, Iasi, 35 - 30,25 - OE
                                                  7. Trandafir Vasile, Targu Mures, 115 - 24,68 - O
                                                  8. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 267 - 24,63 - OW
                                                  9. Morosan Marian, Suceava, 117 - 24,21 - O
                                                  10. Spaller Tiberiu, Nasaud, 118 - 21,75 - O
                                                  11. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 20,53 - OH


                                                  Inscrieri Avansati - on 03.07.2017 at 22:08:21

                                                  1. Vieru Carmen, Vatra Dornei, 1157 - 19,33 - AF
                                                  2. Corneanu Sorin, Botosani, 295 - 19,21 - A
                                                  3. Lovin Eusebiu, Comanesti, 221 - 17,43 - AW
                                                  4. Oltean Silviu, Nasaud, 1244 - 17,13 - A
                                                  5. Singeorzan Traian, Nasaud, 733 - 14,33 - A
                                                  6. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 516 - 14,13 - AF
                                                  7. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 746 - 13,15 - AJF
                                                  8. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 704 - 13,08 - AJ
                                                  9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 425 - 12,83 - AW
                                                  10. Damian Vasile, Nasaud, 642 - 11,39 - A
                                                  11. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 769 - 11,38 - AJF
                                                  12. Zamfirache Ioan, Botosani, 467 - 11,32 - AW
                                                  13. Fulop Laszlo, Targu Mures, 660 - 10,89 - A
                                                  14. Portariuc Gheorghe, Botosani, 661 - 9,17 - A
                                                  15. Ababei Razvan, Iasi, 1801 - 7 - A


                                                  Inscrieri Incepatori - on 03.07.2017 at 22:08:47

                                                  1. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei, 1106 - 8,69 - AJF
                                                  2. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 844 - 8,5 - A
                                                  3. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1107 - 7,31 - AJF
                                                  4. Dirlea Ana, Aiud, 2145 - 6 - AF
                                                  5. Foca Melania, Radauti, 1464 - 5,88 - AF
                                                  6. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2353 - 5 - AF
                                                  7. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 1279 - 4,94 - AJF
                                                  Blade: lemn off...ce lemn !
                                                  Bh: cu tepi
                                                  Fh: fara tepi

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X