Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Pingpongmania", Oradea - 29.07.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Chiar daca a fost un turneu de vacanta...meciurile nu au fost de...vacanta ,,.......si majoritatea au fost foarte incrancenate........Un turneu international foarte tare-unde au participat jucatori cu MP intre 0 si peste 40.....In final vreau sa felicit toti jucatorii care au participat la acest turneu pentru fair-play !!!!!
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
      Ara noroc cu Alesia ca il mai invata pe Marius!!!
      Eu ma refeream la Marius Morariu de la Sibiu. Marius Sferlea e consacrat demult.

      Comentariu


      • #78
        Postat în original de mateidumitru Vezi post
        Eu ma refeream la Marius Morariu de la Sibiu. Marius Sferlea e consacrat demult.
        ...stiam Nea Titi la care Marius te referi..........
        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

        Comentariu


        • #79
          Mulțumesc mult pentru aprecieri, nea Mitica! Ma bucur ca am putut sa vă fac față cu brio. Am avut mult de ?nvățat de la "ierbari" ca dvs. întotdeauna m-am g?ndit că în momentul când voi incepe să câștig cu "materialiștii" vor apărea si rezultatele. Mă număr printre "softistii" care apreciaza orice adversar care are ce sa mă ?nvețe. Mulțumesc deasemenea organizatorilor pentru acest turneu, pentru conditiile create, cu aceeași mențiune referitoare la spațiul de trecere! Voi reveni cu plăcere daca voi avea ocazia!

          Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de Marius_Ducu Vezi post
            Mulțumesc mult pentru aprecieri, nea Mitica! Ma bucur ca am putut sa vă fac față cu brio. Am avut mult de ?nvățat de la "ierbari" ca dvs. întotdeauna m-am g?ndit că în momentul când voi incepe să câștig cu "materialiștii" vor apărea si rezultatele. Mă număr printre "softistii" care apreciaza orice adversar care are ce sa mă ?nvețe. Mulțumesc deasemenea organizatorilor pentru acest turneu, pentru conditiile create, cu aceeași mențiune referitoare la spațiul de trecere! Voi reveni cu plăcere daca voi avea ocazia!

            Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk
            1. In primul rand felicitari Marius pt locul 3 castigat la acest turneu dificil.....ai fost surpriza placuta..........poate si faptul ca nu te-ai intalnit cu Alesia pe traseu a fost benefic pt tine......sau poate iti luai revansa dupa meciul pierdut cu ea la A plusul de la Mediaș........as fi vrut sa mai vad un meci intre voi ...era spectacol garantat.......
            2.In momentul in care se vor monta plasele-nu am avut timpul necesar-...se va face un culoar iar cele 2 spatii de joc nu vor mai fi afectate....de trecerea jucatorilor....
            3....si nu in ultimul rand multumesc pt aprecierile in legatura cu organizarea...oricat de bine ar fi exista intotdeauna loc de mai bine........si sigur te mai asteptam pe la noi pt ca esti o persoana deosebita.....a fost o placere sa te avem printre noi...
            Ultima editare de MariusBH; 31.iul.2017, 09:46.
            ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

            Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
            Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

            Comentariu


            • #81
              Evidentiatul turneului: Morariu Marius, SB, incet dar sigur in ascensiunea spre un binemeritat loc in categoria open.
              Despre Govo, ce sa mai zic ? (m-am si saturat sa-l tot laud)
              Ambilor, felicitari !

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                Evidentiatul turneului: Morariu Marius, SB, incet dar sigur in ascensiunea spre un binemeritat loc in categoria open.
                Despre Govo, ce sa mai zic ? (m-am si saturat sa-l tot laud)
                Ambilor, felicitari !
                ..sa nu uitam ca la amatori au fost mai multi jucatori care au jucat la open la un moment dat.......iar finalistii .....Andrasi Zoltan este antrenor si jucator in liga in Ungaria...iar Antonio Koteles fost jucator de performanta antrenat de dl. Schift la Salonta.....cu atat performanta lui Marius este mai mare....ii asteptam pe toti 3 la open......

                P.S ..iar despre Florin Govo...pot sa spun ca este unul dintre cei mai inteligenti jucatori cu care am jucat....foarte exact in lovituri face putine greseli nefortate si are o conditie fizica excelenta.....deci Iuliu, poti sa-l lauzi ca merita.......plus ca este o persoana cu caracter si mult fair-play...este o placere sa joci cu astfel de jucatori.....
                Ultima editare de MariusBH; 31.iul.2017, 10:01.
                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                Comentariu


                • #83
                  Felicitari sibienilor pentru performantele obtinute!Bravo Govo,inca un titlu....muncit si meritat !Bravo MariusDucu,rezultatul obtinut confirma progresul evident din ultima perioada!
                  I love table tennis !

                  Comentariu


                  • #84
                    [QUOTE=Marius_Ducu;367453]Mulțumesc mult pentru aprecieri, nea Mitica! Ma bucur ca am putut sa vă fac față cu brio. Am avut mult de ?nvățat de la "ierbari" ca dvs. întotdeauna m-am g?ndit că în momentul când voi incepe să câștig cu "materialiștii" vor apărea si rezultatele. Mă număr printre "softistii" care apreciaza orice adversar care are ce sa mă ?nvețe. Mulțumesc deasemenea organizatorilor pentru acest turneu, pentru conditiile create, cu aceeași mențiune referitoare la spațiul de trecere! Voi reveni cu plăcere daca voi avea ocazia!

                    Eu nu te-am ?nvățat sa ma bati, dar tu ai reușit sa ,,furi " de la adversari, ceea ce ai nevoie sa-i învingi.
                    Toată stima !

                    Comentariu


                    • #85
                      Oradea (PingPongMania) - 2017.07.29
                      ID Nume si prenume Data Penalizare
                      1188 Muntean Mircea - Baia Mare 2017.07.29 - R1
                      1187 Onofrei Petru - Gherla 2017.07.29 - R1
                      1186 Lulciuc Dumitru - Timișoara 2017.07.29 - R1

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X