Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Liberă", I.H.R. Târgoviște - 20.08.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Liberă", I.H.R. Târgoviște - 20.08.2017

    Turneu B "Cupa Liberă", I.H.R. Târgoviște - Duminică 20.08.2017

    LOCALITATEA: Târgoviște, B-dul Unirii, nr. 28;
    DATA: Duminică 20 August 2017;
    CATEGORII: Open/Amatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Liceului "Ion Heliade Rădulescu";
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 5 mese (Donic Waldner) aprobate ITTF;
    SPAȚIU DE JOC: 250 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: linoleum PVC;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: 20 Lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Nu se asigură nimic;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – premii surpriză + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 18.07.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Open/Amatori – maxim 30 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1324;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Lăzăroiu Adrian, tel. 0733.920.481;
    - Darmaz Ion, tel. 0724.249.253;
    - Movileanu Flavius, tel.
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Mănoiu Claudiu, tel. 0722.534.596;
    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania
    SE ASIGURĂ, totuși:
    - Grătarul regulamentar de sub tei și berea rece din partea casei.
    Ultima editare de marcelgiosan; 11.aug.2017, 13:47.

  • #2
    Rezervat

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Înscrieri și Clasament

      Inscrieri Open/Amatori - on 8/18/2017 at 2:42:26 PM

      1. Lukasz Klimas - Ploiesti, 2 - 44.41 - OEL
      2. Fratila Robert - Filipestii de Targ, 41 - 37.71 - OE
      3. Banescu Dragos - Pitesti, 22 - 35.46 - OEL
      4. Tigau Dan - Bucuresti, 26 - 34.33 - OELW
      5. Buzatu Vasile - Buftea, 70 - 34.32 - OEW
      6. Lazaroiu Adrian - Targoviste, 38 - 32.32 - OE
      7. Gorum Adrian - Topoloveni, 81 - 31.46 - OEL
      8. Neculcea Alexandru - Moreni, 598 - 30.5 - OE
      9. Dobrin Adrian - Targoviste, 94 - 29.96 - OE
      10. Sencu Victor - Targoviste, 112 - 29.57 - OE
      11. Dena Corneliu - Giurgiu, 67 - 28.82 - OEW
      12. Darmaz Ion - Targoviste, 68 - 28.09 - OEW
      13. Grigore Alexandru - Campina, 86 - 27.81 - OE
      14. Istrate Cristian - Bucuresti, 59 - 27.53 - OEW
      15. Diaconescu Lucian - Targoviste, 65 - 27.5 - OE
      16. Ivan Sorin Ioan - Targoviste, 72 - 26.34 - O
      17. Petrov Dan - Bucuresti, 143 - 26.29 - O
      18. Avram Nicolae - Nedelea, 170 - 24.64 - O
      19. Salariu Adrian - Buftea, 271 - 24.25 - O
      20. Bratescu Adrian - Targoviste, 130 - 23.57 - OW
      21. Popescu George - Bucuresti, 297 - 20.32 - O
      22. Cucu Cristin - Targoviste, 255 - 19.25 - AW
      23. Rusu Geanini - Targoviste, 334 - 18.71 - A
      24. Jaouir Khaled - Bucuresti, 238 - 18.54 - AW
      25. Dospinescu George - Bucuresti, 325 - 18.33 - AW
      26. Safta Alexandru - Targoviste, 438 - 18.04 - A
      27. Stoica Mihai - Mioveni, 284 - 16.82 - AW
      28. Manoiu Claudiu - Fieni, 548 - 16.7 - A
      29. Movileanu Flavius - Targoviste, 787 - 16 - AW
      30. Florea Marian - Targoviste, 906 - 15.83 - A
      31. Stancescu Sebastian - Ploiesti, 363 - 15.32 - A
      32. Anescu Andu - Dragasani, 531 - 14.95 - A
      33. Ionescu Mihai - Targoviste, 603 - 14.46 - A
      34. Zamfir Gabriel - Targoviste, 1385 - 13.5 - A
      35. Glavan Alexandru - Targoviste, 1601 - 12.5 - A
      36. Lazar Dumitru - Mizil, 521 - 12.46 - A
      37. Bivolaru Stelian - Targoviste, 1216 - 10 - A
      38. Nitu Serban - Ploiesti, 1038 - 9.58 - A
      39. Ionescu Andreea - Targoviste, 1528 - 5.1 - AF
      40. Ion Vladut - Targoviste, 4001 - 0 - A



      Clasament Open

      1. Dospinescu George
      2. Cucu Cristin
      3. Jaouir khaled
      3. Stancescu Sebastian


      5-9 Bivolaru Stelian
      Safta Alexandru
      Manoiu Claudiu
      Radulescu Ion

      9-10 Ionescu Mihai
      Delimart Alexiana


      1 victorie in grupa
      11.Florea Marian
      Rusu Geanini
      Stoica Mihai
      Salariu Adrian
      Anescu Andu
      Glavan Alexandru
      Lazar Dumitru

      0 victorii
      Darmaz Ion
      Ionescu Andreea
      Nitu Serban






      Clasament Elite

      1. Fratila Robert
      2. Ivan Sorin
      3. Tigau Dan
      3. Buzatu vasile

      5-8 Bratescu Adrian
      Lazaroiu Adrian
      Banescu Dragos
      Dobrin Adrian

      9-10 Neculcea Alexandru
      Luckasz klimas

      2 victorii in grupa
      11 Sencu Victor

      1 victorie in grupa
      12-18 Movileanu Flavius

      Istrate Cristian
      Dena Corneliu
      Avram Nicolae
      Gorum Adrian
      Petrov Dan
      Popescu George

      0 victorii
      19-20 Diaconescu Lucian
      Ion Vladut
      Ultima editare de ClaudiuManoiu; 22.aug.2017, 14:07.
      Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
      FH - Yasaka Mark V Max
      BH- Yasaka Mark V Max

      Comentariu


      • #4
        Rusu Geanini - Targoviste
        FH - Tenergy 05
        Blade - Bty Viscaria
        Bh - Tenergy 64

        Comentariu


        • #5
          Geanini vine cu berea!!!��������
          Eu ma prezint cu o sticlă de vin de casă!!
          Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
          FH - Yasaka Mark V Max
          BH- Yasaka Mark V Max

          Comentariu


          • #6
            Ca sa completez lada de bere vin si eu 😅.. dupa o indelungata.. perioada de tacere😅😅.. Safta Alexandru!
            Fh: Xiom Vega Europe(Friend Advice) )
            Blade: Back To Kreanga.... Kreanga Carbon
            Bh: Xiom Vega JAPAN.. (my pasion)

            Comentariu


            • #7
              Dena Corneliu
              Jaouir Khaled
              Ultima editare de Cornel 67; 11.aug.2017, 13:36.

              Comentariu


              • #8
                Salutare tuturor, Cristian Istrate.

                Comentariu


                • #9
                  Ionescu Mihai
                  Ionescu Andreea
                  Manoiu Claudiu
                  Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
                  FH - Yasaka Mark V Max
                  BH- Yasaka Mark V Max

                  Comentariu


                  • #10
                    Plaiasu Ion, Plopeni, Prahova
                    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
                    Blade: KAZAK
                    BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

                    Comentariu


                    • #11
                      Dan Petrov ,dar in afara Amaturului,deci nu vreau sa mi se puncteze turneul

                      Comentariu


                      • #12
                        Darmaz ion , Movileanu Flavius si Lazaroiu Adrian . 2 litri de tuica rece ,bonus !
                        Ultima editare de adilazaroiu; 11.aug.2017, 22:44.

                        Comentariu


                        • #13
                          Ion Vladut nou!!!
                          Zamfir Gabriel
                          Petre Adelin
                          Glavan Alexandru
                          Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
                          FH - Yasaka Mark V Max
                          BH- Yasaka Mark V Max

                          Comentariu


                          • #14
                            Diaconescu Lucian
                            Blade: XIOM Feel ZX3
                            Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                            Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de dantim Vezi post
                              Dan Petrov ,dar in afara Amaturului,deci nu vreau sa mi se puncteze turneul
                              Ce tot o storci în batistă, ba te retragi, ba te'ai retras, nici tu nu mai stii cand esti treaz!
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X