Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", Ditrău - 02.09.2017 (Zona 6)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Ditrău - 02.09.2017 (Zona 6)

    Localitatea: Ditrău, jud. Harghita
    Data: Sâmbătă 2 septembrie 2017
    Categoria turneului
    : Open + Elite, Avansați, respectiv Începători.
    Participă jucători din judeţele: Sibiu, Brașov, Harghita, Covasna, Mureș.

    Ora de incepere:
    Începători, Avansati - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    Open+Elite - 12.00-12.45 – validare înscrieri, la 13.00 încep meciurile;

    Locația: Sala de Sport Gál Ferenc, str. Libertății nr. 6, Ditrău.
    [TD]
    [/TD]
    Logistică
    : 16 mese (14 în sala mare, 2 în sala mică), mingi***
    Spațiu de joc: material sintetic multistrat.
    Facilități: vestiare, dușuri.
    Taxa de participare: 35 lei din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.

    Se asigură:
    - apă minerală 2 litri,
    - masă de prânz (se poate servi între orele 12,00-14,00)
    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 3-4 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 5–8 diplomă, medalii.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: poziţia din clasament;
    - ultima înscriere/retragere Joi 31.08.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 24
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 72
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    OPEN+ELITE
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 48
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Organiatorii își rezervă dreptul de a completa grupele superioare cu maxim 2 poziții 5, respectiv dreptul de a acorda 2 wild-carduri/categorie.

    ORGANIZATORI:
    - Héja Zoltán, tel. 0755.868.386;
    - Héja Zsolt, tel. 0744.457.583
    cu sprijinul: tokosp


    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  • #2
    Informatii utile +:

    Mingea de concurs: Andro*** celuloid

    Harta corecta:

    [TD]
    [/TD]

    Programul turneului:

    9,15-14,00:
    inferioare incepatori - 4 grupe pe 4 mese
    inferioare avansati - 8-12 grupe pe 12 mese
    12,00-14,00:
    masa de pranz (rugam openistii s-o serveasca inainte de inceperea inferioarelor lor)
    13,00-18,00:
    inferioare open - 8(9) grupe pe 8(9) mese
    14,00-17/18,00:
    superioare incepatori - 4 grupe (de cate 4 jucatori) pe 2 mese, in sala mica / 12 meciuri/masa
    superioare avansati - 11-16 grupe (de cate 3 jucatori) pe 5 mese / 9 meciuri/masa*
    (*posibil sa se califice si 1-2 locuri 5, ca sa fie superioare complete)
    17/18,00-19/20,00:
    eliminatorii incepatori - pe 2 mese: sferturi, semifinale, finala
    eliminatorii avansati - pe 5 mese: calificari, optimi, sferturi, semifinale, finala
    18,00-20,00:
    superioare open - 8(9) grupe pe 8(9) mese
    20,00-21,30:
    eliminatorii open - pe 14 mese: (calificari,) optimi, sferturi, semifinale, finala

    Informatii utile:

    Localitatea: Ditrăul este situat pe E578, între Topliţa şi Gheorgheni, la 15 km de Gheorgheni şi la 22 de Topliţa. Comuna se compune din 3 sate, pe lângă Ditrău aparţinându-i şi Jolotca şi Ţengheler.
    Recensământul din 2011 ştia despre aproape 5500 de locuitori ai comunei, dintre care 96,88% sunt romano-catolici. Lăcaşul lor principal de cult este unul vestit. Biserica Preasfânta Inimă a lui Isus este una din cele două biserici romano-catolice din Ditrău, Harghita, edificiu construit în stil neogotic între anii 1908-1911. Este biserica cea mai mare din întreaga zonă a Gheorgheniului.



    Poze despre sala:




    Posibilitati de cazare in Ditrau:

    Pensiunea Erdős - situata in linistea din afara loclitatii, intr-un peisaj frumos (pe drumul spre Tulghes).
    (traducerea numelui: Paduros/paduroasa)

    http://www.erdospanzio.ro/pensiune-erdos-contact.php

    Pensiunea Barátság - situata la intrarea dinspre Miercurea Ciuc.
    (traducerea numelui: Prietenie)

    http://www.cazareinsecuime.ro/pensiu...ag-ditrau.html

    Pensiunea Erika - situata la 50 de metri de sala.
    (Erika fiind un nume de fata/floare)

    https://www.facebook.com/photo.php?f...2918019&type=3

    https://www.facebook.com/profile.php...=3&pnref=story

    Contacte pt. ultima: 0040 753-605-166, 0040 749-258-837

    Cum ajungem la sala de sport:
    Sala de sport se afla in curtea scolii din localitate, vis-a-vis de biserica amintita mai sus, la care putem ajunge usor in centrul Ditraului, gasirea fiind inlesnita si de inaltimea celor doua turle (75 de metri). Din fata bisericii se vede usor sala unde se va desfasura concursul.
    Ultima editare de PaliHR; 28.aug.2017, 22:30.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri & clasamente:

      Clasament Open+Elite

      1. Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
      2. Farkas Gabor - Targu Mures
      3 -- 4
      Incze Levente - Miercurea Ciuc
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      5 -- 8
      Corburean Ioana - Medias
      Daneliuc Gabi - Selimbar
      Moldovan Alexandru - Tarnaveni
      Zidar Victor - Reghin
      9 -- 16
      Hutanu Alin - Brasov
      Bardocz Szilard - Capeni
      Capusan Sorin - Tarnaveni
      Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
      Bauer Lajos - Targu Mures
      Macovei Liviu - Brasov
      Barabas Sandor - Toplita
      Temelie Dragos - Selimbar
      17 -- 20
      Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
      Bleoca Marius - Tarnaveni
      Benyi Crinel - Tarnaveni
      Aron Darie - Sibiu
      21 -- 31 1v gr.sup.
      Irsai Istvan - Targu Mures
      Lunca Razvan - Tarnaveni
      Farkas Bence - Targu Mures
      Fazakas Attila - Toplita
      Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
      Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
      Janosi Attila - Targu Mures
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      Cocean Valer - Baraolt
      Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
      Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
      32 -- 40 0v gr.sup.
      Molnar Tihamer - Tarnaveni
      Denes Ferenc - Praid
      Dabacan Dorin - Tarnaveni
      Motorga Dorin - Targu Mures
      Stefan Andrei - Tarnaveni
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      Miklos Imre - Miercurea Ciuc
      Bacanu Paulian - Brasov
      Keresztes Zoltan - Gheorgheni
      41 -- 44 2v gr.inf.
      Baciu Gabriel - Tarnaveni
      Antal Denes - Brasov
      Beches Andrei - Sibiu
      Colcer Nicolae - Toplita
      45 -- 55 1v gr.inf.
      Migea Cornel - Sibiu
      Vladoiu Gelu - Brasov
      Padurariu Costel - Brasov
      Mitzea Alexandru - Sibiu
      Trandafir Vasile - Targu Mures
      Demeny Zoltan - Brasov
      Veres Janos - Targu Mures
      Radu Constantin - Sibiu
      Marian Florin - Reghin
      Pelaghie Ioan - Targu Mures
      Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
      56 -- 60 0v gr.inf.
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
      Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
      Negrean Ioan - Sibiu
      Popa Mircea - Brasov
      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc

      Clasament Avansati

      1. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
      2. Decean Darian - Sibiu
      3 -- 4
      Kincses Jozsef - Praid
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      5 -- 8
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Gecse Alpar - Chibed
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      Sass Imre - Miercurea Ciuc
      9 -- 16
      Bozosan Petre - Sibiu
      Eigel Csaba - Toplita
      Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
      Sabau Gheorghe - Tarnaveni
      Cuesdean Rares - Reghin
      Stefan Patrick - Brasov
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      Tutoveanu Razvan - Brasov
      17 -- 24
      Loghin Florin - Brasov
      Vajda Erno - Reghin
      Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
      Veris Dumitru - Brasov
      Campian Zoltan - Toplita
      Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
      Movileanu Neculae - Brasov
      Heja Zoltan - Ditrau
      25 -- 28 1v gr.sup.
      Balla Peter - Toplita
      Bardas Ioan - Dumbraveni SB
      Moldovan Flavia - Tarnaveni
      Sabau Mircea - Tarnaveni
      29 -- 36 0v gr.sup.
      Kis Istvan - Brasov
      Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
      Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
      Pop Sabin - Targu Mures
      Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
      Lupescu Nicolae - Reghin
      Fulop Laszlo - Targu Mures
      Soroiu Claudiu - Tarnaveni
      37 -- 40 2v gr.inf.
      Lovasz Vilmos - Gheorgheni
      Todor Csaba - Gheorgheni
      Bedo Jozsef - Suseni
      Mandru Aurel - Sarmas
      41 -- 46 1v gr.inf.
      Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
      Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
      Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
      Pica Horia - Fagaras
      Darjan Daniel - Brasov
      Bardas Patrick - Dumbraveni SB
      47 -- 51 0v gr.inf.
      Cotfas Gabriel - Toplita
      Nagy Attila - Suseni
      Cosarca Mihaita - Sarmas
      Beke Hunor - Miercurea Ciuc
      Mindru Marin - Sarmas

      Clasament Incepatori

      1. Kovaci Richard - Tarnaveni
      2. Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
      3 -- 4
      Mezei Mihai - Sarmas
      Prodan Tiberiu - Tarnaveni
      5 -- 8
      Szekely Zoltan - Gheorgheni
      Peter Laszlo - Ciumani
      Kasper Thomas - Reghin
      Veress Arpad - Miercurea Ciuc
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
      Bajko Karoly - Gheorgheni
      Tamas Albert - Miercurea Ciuc
      Szell Pal - Ciumani
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Dumitrescu Sorin - Brasov
      Bleoca Lucas - Tarnaveni
      Bardocz Ferenc - Ditrau
      Prodan Iosif - Tarnaveni
      17 -- 19 2v gr.inf.
      Malene Petru - Fagaras
      Malnasi Eke Ferenc - Toplita
      Taran Cornel - Sarmas
      20 -- 21 1v gr.inf.
      Govoreanu Cendana - Cisnadie
      Stercer Zalan - Sanzieni
      22 -- 24 0v gr.inf.
      Kollo Imre - Ditrau
      Stercer Sandor - Sanzieni
      Tamas Vivien - Miercurea Ciuc

      *************************************

      Inscrieri Open+Elite - on 9/1/2017 at 11:43:01 PM

      1. Farkas Gabor, Targu Mures, 9 - 42.79 - OEW
      2. Govoreanu Florin, Cisnadie, 10 - 37.36 - OE
      3. Bauer Lajos, Targu Mures, 14 - 37.57 - OEW
      4. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
      5. Farkas Bence, Targu Mures, 59 - 29.18 - OE
      6. Migea Cornel, Sibiu, 64 - 29.91 - OE
      7. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 65 - 29.57 - OE
      8. Bleoca Marius, Tarnaveni, 68 - 30.29 - OE
      9. Vladoiu Gelu, Brasov, 75 - 27.28 - OEW
      10. Macovei Liviu, Brasov, 78 - 35.39 - OE
      11. Lunca Razvan, Tarnaveni, 85 - 32.38 - OE
      12. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 89 - 32.04 - OE
      13. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 97 - 33.04 - OE
      14. Hutanu Alin, Brasov, 98 - 28.93 - OE
      15. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
      16. Padurariu Costel, Brasov, 115 - 27.04 - OE
      17. Demeny Zoltan, Brasov, 121 - 23.5 - O
      18. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
      19. Trandafir Vasile, Targu Mures, 124 - 24.39 - O
      20. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
      21. Corburean Ioana, Medias, 140 - 36.13 - OEF
      22. Motorga Dorin, Targu Mures, 143 - 27.38 - OE
      23. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
      24. Popa Mircea, Brasov, 149 - 21.63 - OW
      25. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
      26. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 161 - 27.67 - OEW
      27. Janosi Attila, Targu Mures, 162 - 26.46 - O
      28. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
      29. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
      30. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
      31. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
      32. Capusan Sorin, Tarnaveni, 188 - 30.68 - OE
      33. Antal Denes, Brasov, 190 - 25.04 - OW
      34. Fazakas Attila, Toplita, 195 - 29 - OE
      35. Radu Constantin, Sibiu, 197 - 22.21 - OW
      36. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
      37. Beches Andrei, Sibiu, 205 - 24.75 - O
      38. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 221 - 21.5 - O
      39. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
      40. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
      41. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 235 - 34.4 - OE
      42. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
      43. Irsai Istvan, Targu Mures, 283 - 36 - OEW
      44. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
      45. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
      46. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 349 - 28.8 - OE
      47. Mitzea Alexandru, Sibiu, 354 - 26.94 - O
      48. Veres Janos, Targu Mures, 366 - 22.79 - OW
      49. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 378 - 24.6 - O
      50. Bacanu Paulian, Brasov, 443 - 22.15 - O
      51. Marian Florin, Reghin, 453 - 21.75 - O
      52. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 465 - 21.4 - O
      53. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
      54. Benyi Crinel, Tarnaveni, 592 - 30 - OE
      55. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 658 - 31 - OE
      56. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 714 - 24 - O
      57. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 840 - 31.5 - OE
      58. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 897 - 26.5 - OW
      59. Stefan Andrei, Tarnaveni, 1055 - 26 - O
      60. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 1660 - 0 - O

      Inscrieri Avansati - on 8/31/2017 at 8:27:01 PM

      1. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 258 - 18.63 - A
      2. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
      3. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 309 - 19.43 - AW
      4. Kis Istvan, Brasov, 333 - 15.47 - AW
      5. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
      6. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
      7. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
      8. Ilie Octavian Marius, Brasov, 373 - 16.5 - A
      9. Pop Sabin, Targu Mures, 427 - 13.72 - A
      10. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 440 - 15.93 - A
      11. Lupescu Nicolae, Reghin, 445 - 13.44 - A
      12. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
      13. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 462 - 16.79 - AJ
      14. Loghin Florin, Brasov, 469 - 15.43 - A
      15. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 475 - 17.38 - A
      16. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
      17. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 538 - 15 - A
      18. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
      19. Fulop Laszlo, Targu Mures, 563 - 11.89 - A
      20. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
      21. Stefan Patrick, Brasov, 627 - 11.29 - A
      22. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 639 - 13.6 - A
      23. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 643 - 18.25 - A
      24. Veris Dumitru, Brasov, 645 - 14.65 - A
      25. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 647 - 13.29 - A
      26. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 648 - 12.61 - AF
      27. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 650 - 13.21 - A
      28. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 653 - 17.67 - A
      29. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
      30. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
      31. Sabau Mircea, Tarnaveni, 740 - 11.93 - A
      32. Movileanu Neculae, Brasov, 745 - 13.05 - A
      33. Darjan Daniel, Brasov, 746 - 11.38 - A
      34. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
      35. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
      36. Pica Horia, Fagaras, 852 - 11.7 - A
      37. Mandru Aurel, Sarmas, 853 - 9.5 - A
      38. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 867 - 15 - A
      39. Tutoveanu Razvan, Brasov, 882 - 16.75 - A
      40. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 899 - 17.5 - A
      41. Campian Zoltan, Toplita, 917 - 13.75 - A
      42. Cosarca Mihaita, Sarmas, 919 - 11.5 - A
      43. Mindru Marin, Sarmas, 986 - 10.67 - A
      44. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
      45. Eigel Csaba, Toplita, 1114 - 10.58 - A
      46. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
      47. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 1331 - 15 - AJ
      48. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
      49. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
      50. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 2741 - 11 - A
      51. Soroiu Claudiu, Tarnaveni, 4001 - 0 - A
      52. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 4002 - 0 - A

      Inscrieri Incepatori - on 9/1/2017 at 12:25:42 PM

      1. Dumitrescu Sorin, Brasov, 703 - 9.93 - A
      2. Malene Petru, Fagaras, 753 - 8.3 - A
      3. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 987 - 8.83 - AJ
      4. Govoreanu Cendana, Cisnadie, 1116 - 9.75 - AF
      5. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 1369 - 9 - A
      6. Peter Laszlo, Ciumani, 1477 - 0 - A
      7. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1569 - 8.5 - A
      8. Szekely Zoltan, Gheorgheni, 1633 - 9 - A
      9. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1634 - 8 - A
      10. Bajko Karoly, Gheorgheni, 1752 - 7 - A
      11. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1846 - 6 - A
      12. Stercer Sandor, Sanzieni, 1888 - 5 - A
      13. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
      14. Stercer Zalan, Sanzieni, 1965 - 4 - A
      15. Kollo Imre, Ditrau, 2109 - 6 - A
      16. Taran Cornel, Sarmas, 2110 - 6 - A
      17. Kovaci Richard, Tarnaveni, 2121 - 0 - A
      18. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 2150 - 9 - A
      19. Mezei Mihai, Sarmas, 2321 - 8 - A
      20. Szell Pal, Ciumani, 2768 - 6 - A
      21. Prodan Iosif, Tarnaveni, 2772 - 5.5 - A
      22. Tamas Albert, Miercurea Ciuc, 3242 - 7 - A
      23. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
      24. Popa Flavius, Tarnaveni, 3391 - 6 - A
      Ultima editare de PaliHR; 03.sep.2017, 10:04.
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • #4
        Din Reghin la OPEN-ELITE;
        Zidar Victor
        Kantor Imre Zoltan
        AVANSATI:
        Lupescu Nicolae
        Vajda Erno

        Comentariu


        • #5
          Kis Istvan-avansati-Brasov.

          Comentariu


          • #6
            Daca mai am medie de amatori, cred ca ma bag si eu la 2-3 meciuri din inferioare/superioare: (daca ma vor tine picioarele, bine-nteles...)
            Tokos Pal / Odorheiu Secuiesc / Avansati.
            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
            Tel : 0742 257 995

            Comentariu


            • #7
              Din Brașov
              Avansați _ Marica Dan
              Covataru Loredan , iar la începători _ Dumitrescu Sorin

              Comentariu


              • #8
                Tutoveanu Razvan, Brasov, avansati.
                Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                Comentariu


                • #9
                  Vladoiu Gelu
                  Huțanu Alin

                  Brasov...open+elite
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Sibiu la elite+open se inscriu: Danieluc Gabi, Temelie Dragos, Aron Darie, Mitzea Alexandru si Radu Constantin

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Dumbraveni la amatori
                      Bardas Ioan si Bardas Patrick.

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Tg Mures:
                        - Open: Trandafir Vasile
                        - Avansati: Pop Sabin, Fulop Laszlo
                        - Incepatori: Bianca Stancovici

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie din Tg Mures la elite Farkas Bence si Farkas Gabor
                          blade:timo boll tamca 5000
                          fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                          bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie la avansati Gecse Alpar de la Chibed.

                            Comentariu


                            • #15
                              Barabas Sandor și Fazakas Attila și Colcer Nicolae la open din Toplita

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X