Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa SMILEY 35", Club 11 Timișoara - 26.08.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa SMILEY 35", Club 11 Timișoara - 26.08.2017

    TURNEU: Cupa Smiley, editia a 35-a.
    LOCALITATEA: Timisoara.
    DATA: 26 August 2017.
    ORA: 10:00.
    SALA: Club 11 Timisoara, str. Pestalozzi, nr. 20.
    TIP MESE: DONIC WALDNER CLASSIC 25.
    NR. MESE: 6.
    SUPRAFATA DE JOC: GRABO ROCKET.
    NUMAR MAXIM DE JUACATORI: 36 (24 Avansati + 12 Open).
    TIMPUL ALOCAT: 10:00 - nelimitat.
    TAXA PARTICIPARE: - adulti: 20,00 RON.
    - copiii sub 14 ani: 10,00 RON.
    - persoanele cu dizabilitati locomotorii beneficiaza de intrare gratuita.
    - taxa 1,00 ron va fi achitata in contul Amatur.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare (5/6 jucatori), grupe superioare si eliminatorii (3 seturi din 5).
    MATERIALUL DE PREMIERE: diplome si medalii, pentru primii trei clasati.
    SE ASIGURA: cafea, apa plata, rachie banateana (pentru cei care au emotii).
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: pe forum, la sala si telefonic, pina in 25.08.2017, ora 20:00.
    - data limită a retragerilor joi 24.08.2017, ora 21.00;
    ORGANIZATOR: CLUB 11 Timisoara - Bogdan Danescu, tel: 0722.54.22.32.
    RETRAGEREA JUCATORILOR:
    a. retragere înainte de termen (R1) - 0 puncte;
    b. retragere după termen (R2) - 2 puncte;
    c. absență nemotivată (N) - 3 puncte;
    - se suspendă automat pe o perioadă de trei luni jucătorul care acumulează minim 6 puncte de penalizare.

    IN FUNCTIE DE DORINTA JUCATORILOR, TURNEUL POATE FI IMPARTIT IN DOUA CATEGORII: OPEN SI AMATORI, AMBELE INCEPIND LA ORA 10:00.
    Ultima editare de Bogy; 22.aug.2017, 12:57.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  • #2
    Rezervat inscrieri.

    Inscrieri Avansati - on 25-Aug-17 at 1:18:21 PM

    1. Jichici Svetozar, Timisoara, 208 - 19.22 - A
    2. Veres Adrian, Timisoara, 383 - 15.17 - A
    3. Putnik Tiberiu, Varset, 1560 - 15 - A
    4. Szekeres Zoltan, Timisoara, 2383 - 14 - A
    5. Faur Lucian, Jimbolia, 733 - 13.75 - AW
    6. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 770 - 13.56 - A
    7. Grubacichi Marius, Timisoara, 1796 - 13.5 - A
    8. Craiovan Victor, Resita, 641 - 12.61 - A
    9. Trisca Silviu, Timisoara, 1037 - 10.67 - A
    10. Kumher Robert, Timisoara, 1546 - 8.5 - A
    11. Danescu Radu, Timisoara, 1258 - 0 - A
    12. Vladoiu Bogdan, Timisoara, 2472 - 0 - A
    13. Bogda Lucian, Varset, 4001 - 0 - A


    Inscrieri Open - on 26-Aug-17 at 1:02:22 AM

    1. Creinicean Liviu, Oravita, 46 - 30.72 - OE
    2. Popet Doru, Timisoara, 104 - 30.29 - OEW
    3. Petersi Nuri, Varset, 858 - 29 - OE
    4. Veres Francisc, Oravita, 98 - 28.07 - OE
    5. Cecan Vasile, Timisoara, 183 - 20.97 - O
    Ultima editare de Bogy; 26.aug.2017, 01:02.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

    Comentariu


    • #3
      Stoica Ioan Florin din Lugoj ! Vin cu mare placere la tine Bogdi

      Comentariu


      • #4
        se inscriu Popet Doru din Timisoara si Petersi Nuri din Varset la open
        Putnik Tiberiu din Varset si Faur Lucian din Jimbolia la amatori

        Comentariu


        • #5
          Salut Bogan , Veres Adrian /Timisoara / Amatori , ca de fiecare data vin cu mare drag , multumesc
          Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
          FH: Yasaka Rakza 7 Soft
          BH: SpinLord Dornenglanz

          Comentariu


          • #6
            Creinicean Liviu - Oravita - Open

            Comentariu


            • #7
              Cecan Vasile - Timisoara - Open
              Jichici Svetozar - Timisoara - Amatori
              Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
              Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
              Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

              Comentariu


              • #8
                Vladoiu Bogdan - Timisoara, avansati.
                Danescu Radu - Timisoara, avansati.
                BLADE: Stiga Allround Classic
                FH: Stiga Almana Sound
                BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                Comentariu


                • #9
                  Szekeres Zoltan - Timisoara, avansati.
                  Grubacichi Marius - Timisoara, avansati.
                  BLADE: Stiga Allround Classic
                  FH: Stiga Almana Sound
                  BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                  Comentariu


                  • #10
                    Kumher Robert Timisoara avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Victor CRAIOVAN, Reşiţa, Avansaţi
                      STIGA Infinity VPS V
                      Rhyzm-P | Rhyzm-P

                      Comentariu


                      • #12
                        Bogda Lucian - Varset, avansati.
                        BLADE: Stiga Allround Classic
                        FH: Stiga Almana Sound
                        BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                        Comentariu


                        • #13
                          Veres Francisc-Oravita,Open

                          Comentariu


                          • #14
                            Grupe inferioare Avansati

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            1
                            2 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            3
                            2
                            3 VERES ADRIAN TIMISOARA
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            4
                            4 CRAIOVAN VICTOR RESITA
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            3
                            5 TRISCA SILVIU TIMISOARA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            6
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 VERDET ADRIAN ORAVITA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 CECAN VASILE TIMISOARA
                            0-3
                            3-0
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            3 PUTNIK TIBERIU VARSET
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            4
                            4 GRUBACICHI MARIUS TIMISOARA
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            5 PICA LEONARD BUZIAS
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            6 VLADOIU BOGDAN TIMISOARA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 VERES FRANCISC ORAVITA
                            0-3
                            3-2
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            3 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA
                            0-3
                            2-3
                            2-3
                            3-1
                            3-1
                            2
                            3
                            4 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ
                            1-3
                            1-3
                            3-2
                            3-1
                            2-3
                            2
                            4
                            5 KUMHER ROBERT TIMISOARA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            2-3
                            0
                            6 BOGDA LUCIAN VARSET
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            3-2
                            2
                            Gr.inferioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 POPET DORU TIMISOARA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            5
                            1
                            2 PETERSI NURI VARSET
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            3-0
                            4
                            2
                            3 SZEKERES ZOLTAN TIMISOARA
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1-3
                            3-1
                            2
                            4
                            4 FAUR LUCIAN JIMBOLIA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            5 DANESCU RADU TIMISOARA
                            1-3
                            2-3
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            6 NASTASE PAUL TIMISOARA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            2-3
                            0-3
                            0
                            BLADE: Stiga Allround Classic
                            FH: Stiga Almana Sound
                            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                            Comentariu


                            • #15
                              Grupe superioare Avansati

                              Gr.superioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 PETERSI NURI VARSET
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              3 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA
                              0-3
                              3-0
                              2-3
                              1
                              4 PUTNIK TIBERIU VARSET
                              0-3
                              3-0
                              3-2
                              2
                              2
                              Gr.superioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 VERDET ADRIAN ORAVITA
                              3-0
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              2 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
                              0-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              2
                              3 DANESCU RADU TIMISOARA
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              4 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ
                              1-3
                              1-3
                              3-1
                              1
                              Gr.superioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 GRUBACICHI MARIUS TIMISOARA
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 CRAIOVAN VICTOR RESITA
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              4 SZEKERES ZOLTAN TIMISOARA
                              0-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              Gr.superioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 POPET DORU TIMISOARA
                              3-2
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              2 VERES FRANCISC ORAVITA
                              2-3
                              2-3
                              3-0
                              1
                              3 CECAN VASILE TIMISOARA
                              1-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              2
                              4 VERES ADRIAN TIMISOARA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              BLADE: Stiga Allround Classic
                              FH: Stiga Almana Sound
                              BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X