Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brasov - 09.09.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Brasov - 09.09.2017

    Turneu B Brasov , 09-09-2017
    Ora 9:00

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;

    https://www.google.com/maps/place/Co...20114?hl=ro-RO

    Indicatii rutiere: Cum se coboara podul "Zizinului"(dinspre oras catre Centura) a doua strada la dreapta, care este la aprox 40 m, si in fatza se vede liceul, cu indicator catre "Cantina" (va indruma portarul). Cei ce vin dinspre Bucuresti pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) si intra pe str. Zizinului si inainte de podul Zizinului fac stanga (se vede liceul in capatul strazii, zona deschisa);

    Categoria turneului: "B" se puncteaza ca atare si se premiaza primii 4 cu medalie si diploma ;Locul 1 la ambele categorii-Cupa, medalie si diploma;
    INCEPATORI MP 0-9,99) ;AMATORI ,OPEN si elite10-49 ;

    Taxa de participare este de 20 lei , copiii 10 lei; pers cu dizabilitati nu vor plati inscrierea.(1 leu catre Amatur, 2 lei apa, 7 lei chirie, 8 lei cupe diplome si medalii, 2 lei mingi)

    Mese Butterfly Octet 25 8 Buc aprobate ITTF;
    se asigura:
    -Mingi TT Expert**
    -apa plata/minerala;
    Contra cost :meniu cantina liceului.

    Nr de participanti: 48;
    24 Incepatori si 24 Avansati si Open/Elite

    Sistem de joc clasic grupe de cate 6, se califica primii 4 in sup, si primii doi din sup trec in tabelul eliminatoriu (nu se joaca finala mica);Eventualele Bye-uri se acorda celor mai bine clasati in ordinea grupelor superioare;

    Formarea grupelor se fac dupa MP;


    Organizator:
    Vladoiu Gelu 0722315757
    Alex Bondoc 0743086313

    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupe inferioare Elite/Open/Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TEMELIE DRAGOS SELIMBAR
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 MATEI MIREL BRASOV
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    3 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    4
    4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    5 BALAN CLAUDIA BRASOV
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6 SERBAN MIRCEA BRASOV
    2-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 NICA IONUT BRASOV
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
    3 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    4 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    3
    5 MARICA DAN BRASOV
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    6 ARDELEAN ANTONIO BRASOV
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 OLTEANU MIHAI BRASOV
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 BACANU PAULIAN BRASOV
    3-1
    3-2
    1-3
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 COVATARU LOREDAN BRASOV
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    3
    4 VERIS DUMITRU BRASOV
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    3
    4
    5 PICA HORIA FAGARAS
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6 NITU SERBAN PAULESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    3 BOZOSAN PETRE SIBIU
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    2
    4 DEAK SANDOR BRASOV
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 DARJAN DANIEL BRASOV
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    6 DUMITRESCU SORIN BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 VLADOIU GELU BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-2
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    4
    4 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5 STEFAN PATRICK BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0


    Grupe superioare Elite/Open/Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TEMELIE DRAGOS SELIMBAR
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 OLTEANU MIHAI BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    4 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BOZOSAN PETRE SIBIU
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 COVATARU LOREDAN BRASOV
    0-3
    1-3
    0
    4 LOGHIN FLORIN BRASOV
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BACANU PAULIAN BRASOV
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2 VLADOIU GELU BRASOV
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 DEAK SANDOR BRASOV
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    1
    2 SERBAN MIRCEA BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 NICA IONUT BRASOV
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 MATEI MIREL BRASOV
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4 VERIS DUMITRU BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0



    Eliminatorii Elite/Open/Amatori
    1. Temelie Dragos
    ------------------------- Temelie Dragos 3-0
    16. Bye
    -------------------------------------------------- Temelie Dragos 3-1
    9. Deak Sandor
    ------------------------- Deak Sandor 3-2
    8. Bozosan Petre
    --------------------------------------------------------------------------- Temelie Dragos 3-1
    5. Nica Ionut
    ------------------------- Nica Ionut 3-0
    12. Bye
    -------------------------------------------------- Bondoc Alexandru 0-3
    13. Bye
    ------------------------- Bondoc Alexandru 0-3
    4. Bondoc Alexandru

    . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Bardocz Szilard 2-3

    3. Vladoiu Gelu
    ------------------------- Vladoiu Gelu 3-0
    14. Bye
    -------------------------------------------------- Vladoiu Gelu 3-0
    11. Bye
    ------------------------- Serban Mircea 0-3
    6. Serban Mircea
    --------------------------------------------------------------------------- Bardocz Szilard 2-3
    7. Istrate Cristian
    ------------------------- Petho Mihaly 0-3
    10. Petho Mihaly
    -------------------------------------------------- Bardocz Szilard 0-3
    15. Bye
    ------------------------- Bardocz Szilard 0-3
    2. Bardocz Szilard


    Clasament Elite/Open/Amatori

    1. Bardocz Szilard - Capeni
    2. Temelie Dragos - Selimbar
    3 -- 4
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Bondoc Alexandru - Brasov
    5 -- 8
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Deak Sandor - Brasov
    Serban Mircea - Brasov
    Nica Ionut - Brasov
    9 -- 10
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Bozosan Petre - Sibiu
    11 -- 12 2v gr.sup.
    Matei Mirel - Brasov
    Stefan Patrick - Brasov
    13 -- 14 1v gr.sup.
    Bacanu Paulian - Brasov
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    15 -- 20 0v gr.sup.
    Olteanu Mihai - Brasov
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Covataru Loredan - Brasov
    Loghin Florin - Brasov
    Veris Dumitru - Brasov
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Nitu Serban - Paulesti
    23 -- 26 1v gr.inf.
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Marica Dan - Brasov
    Darjan Daniel - Brasov
    Ardelean Antonio - Brasov
    27 -- 30 0v gr.inf.
    Balan Claudia - Brasov
    Pica Horia - Fagaras
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Dumitrescu Sorin - Brasov



    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupe inferioare incepatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MAKAI PETER BRASOV
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 TANASE STEFAN FAGARAS
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    3 MOVILEANU ADRIAN BRASOV
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4 TUCA FLORIN BRASOV
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 COJOCARU NICUSOR (H) BRASOV
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HENEGAR GABRIEL BRASOV
    3-0
    3-0
    1-3
    3-2
    3
    1
    2 COSTACHE MARIAN BRASOV
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 ARDELEAN MATEI BRASOV
    3-1
    1-3
    3-0
    2-3
    2
    4
    5 SAULEA BOGDAN (H) BRASOV
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LORINCZ DAN BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 VERES IONUT BRASOV
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    4
    3 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    5 DUTIA ANDREI BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 BAIU TEODOR BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    3



    Grupe superioare incepatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TANASE STEFAN FAGARAS
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    3 BAIU TEODOR BRASOV
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 ARDELEAN MATEI BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HENEGAR GABRIEL BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 MAKAI PETER BRASOV
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 TUCA FLORIN BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 VERES IONUT BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LORINCZ DAN BRASOV
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 COSTACHE MARIAN BRASOV
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 SAULEA BOGDAN (H) BRASOV
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 COJOCARU NICUSOR (H) BRASOV
    2-3
    1-3
    2-3
    0


    Eliminatorii incepatori
    1. Baiu Teodor
    ------------------------- Baiu Teodor 3-0
    8. Bye
    -------------------------------------------------- Baiu Teodor 3-0
    5. Henegar Gabriel
    ------------------------- Henegar Gabriel 3-0
    4. Saulea Bogdan (H)
    --------------------------------------------------------------------------- Ciobanu Adrian 2-3
    3. Lorincz Dan
    ------------------------- Ciobanu Adrian 1-3
    6. Ciobanu Adrian
    -------------------------------------------------- Ciobanu Adrian 3-1
    7. Bye
    ------------------------- Makai Peter 0-3
    2. Makai Peter




    Clasament incepatori

    1. Ciobanu Adrian - Brasov
    2. Baiu Teodor - Brasov
    3 -- 4
    Makai Peter - Brasov
    Henegar Gabriel - Brasov
    5 -- 6
    Lorincz Dan - Brasov
    Saulea Bogdan (H) - Brasov
    7 -- 9 1v gr.sup.
    Costache Marian - Brasov
    Tanase Stefan - Fagaras
    Tuca Florin - Brasov
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Veres Ionut - Brasov
    Ardelean Matei - Brasov
    Cojocaru Nicusor (H) - Brasov
    13 -- 1v gr.inf.
    Irimia Marian - Ploiesti
    14 -- 16 0v gr.inf.
    Movileanu Adrian - Brasov
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    Dutia Andrei - Brasov
    Ultima editare de GeluBv; 09.sep.2017, 16:26.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Pralea Constantin,amatori-Alba Iulia

    Comentariu


    • #3
      Nitu serban,paulesti/ploiesti,cred ca la incepatori

      Comentariu


      • #4
        Din Fagaras la avansați Pica Horia
        La incepatori:Tanase Stefan
        Din Brasov la avansati Patrick Stefan
        Movileanu Neculae

        Comentariu


        • #5
          Bondoc Alex
          Incepatori
          Mircea Contiu
          Veres Ionut
          Veris Amalia
          Costache Marian
          13 Rules

          Comentariu


          • #6
            Veris Dumitru - Avansati.

            Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
            Bondoc Alex
            Incepatori
            Mircea Contiu
            Veres Ionut
            Veris Amalia
            Costache Marian

            Comentariu


            • #7
              Open - Brasov

              Hutanu Alin
              Macovei Liviu
              Vladoiu Gelu
              Pitac Ovidiu
              Matei Mirel
              Bacanu Paulian
              Mitrofan Petrica
              Olteanu Mihai
              Galiu Mihai
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #8
                Loghin Florin (Brasov)- amatori

                Comentariu


                • #9
                  Inscrieri Open - on 9/1/2017 at 2:11:46 PM

                  1. Macovei Liviu, Brasov, 78 - 35.39 - OE
                  2. Olteanu Mihai, Brasov, 505 - 30 - OE
                  3. Bondoc Alexandru, Brasov, 927 - 29 - OE
                  4. Hutanu Alin, Brasov, 98 - 28.93 - OE
                  5. Vladoiu Gelu, Brasov, 75 - 27.28 - OEW
                  6. Galiu Mihai, Brasov, 814 - 25 - O
                  7. Bacanu Paulian, Brasov, 443 - 22.15 - O
                  8. Pitac Ovidiu, Brasov, 386 - 22.1 - OW
                  9. Matei Mirel, Brasov, 315 - 19.71 - A
                  10. Veris Dumitru, Brasov, 645 - 14.65 - A
                  11. Mitrofan Petrica, Brasov, 729 - 13.45 - AW
                  12. Movileanu Neculae, Brasov, 745 - 13.05 - A
                  13. Pica Horia, Fagaras, 852 - 11.7 - A
                  14. Stefan Patrick, Brasov, 627 - 11.29 - A
                  15. Pralea Constantin, Alba Iulia, 525 - 11.08 - AW


                  Inscrieri incepatori - on 9/1/2017 at 2:12:23 PM

                  1. Nitu Serban, Paulesti, 1078 - 9.58 - A
                  2. Veres Ionut, Brasov, 2333 - 7 - A
                  3. Costache Marian, Brasov, 3252 - 7 - A
                  4. Tanase Stefan, Fagaras, 1753 - 6.63 - AJ
                  5. Contiu Mircea, Brasov, 4001 - 0 - A
                  6. Veris Amalia, Brasov, 4002 - 0 - A
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • #10
                    BALAN CLAUDIA - avansati/open

                    Comentariu


                    • #11
                      Daniel Darjan - avansati / open,
                      Adrian Ciobanu - incepatori

                      Comentariu


                      • #12
                        Salutare tuturor, Cristian Istrate Bucuresti open.

                        Comentariu


                        • #13
                          Loghin Florin (Brasov) - avansati/open

                          Comentariu


                          • #14
                            - ...Brasovul Amatur aprinde luminile si se apuca de treaba...

                            - Un turneu "B" care cu siguranta va fi de "Exceptie" - plin de meciuri spectaculoase si multe amintiri frumoase...

                            - La ce jucatori de valoare sunt in Brasov si la cat tenis se joaca acolo este de neinteles de ce nu curg turneele cu gramada...

                            - Un pas mic pentru Amatur dar un pas urias pentru Brasov... facut de Gelu Vladoiu si Bondoc Alexandru prin acest turneu "B" care semneaza cu "Prezent" pe harta Amatur Romania
                            -


                            - Roman Iulian - Vladoiu Gelu - Macovei Liviu - Bondoc Alexandru - Hutanu Alin - Antal Denes - Demeny Zoltan (Zoly ca asa imi vine mai usor) - Pitac Ovidiu - Tecuschi Dan - Popa Mircea si ceilalti de la care imi cer scuze ca nu va mai numesc - aveti cu totii cele mai dragi salutari din partea mea impreuna cu urarea - sa va mearga jocul la turneu exact asa cum va doriti voi

                            - Special pentru CRISTIAN ISTRATE - ... cu speranta ca tu vii la toate turneele si nu "CLONELE TALE"... esti super tare... frecventa cu care participi tu la turnee Amatur din orase diferite si distante apreciabile este ravnita de multi dar reusita doar de tine... Super Super Super...
                            - Cu siguranta daca s-ar afisa un turneu pe Marte sau pe Luna tu ai fi inscris si acolo... esti Superrrr...



                            - SUCCES MAXIM TUTUROR

                            Comentariu


                            • #15
                              Toboșaru Gheorghe - Avansați
                              Blade: Nittaku Acoustic;
                              FH: Butterfly Tenergy 05;
                              BH: Victas Stiff.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X