Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TT Concept Adial", Târgu Mureș - 16.09.2017

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa TT Concept Adial", Târgu Mureș - 16.09.2017

    TURNEU A Targu Mures 16 septembrie 2017 open + amatori - CUPA TT CONCEPT ADIAL Targu Mures - editia a VII-a
    LOCALITATEA: Targu Mures jud.Mures
    Turneul se va desfasura pe 2 categorii OPEN(E+O) + AMATORI(A+I)
    DATA: 16 septembrie 2017 ORA: 9.30 OPEN + AMATORI
    SALA: SALA Sporturilor Targu Mures.
    ADRESA(Locatia)+INDICATII ACCES: Sala Sporturilor Targu Mures - Aleea Parcul Sportivilor 1, Târgu Mureș, Romania.

    Coordonate https://www.google.ro/maps/place/Sal...4!4d24.5517504
    Parcarea este libera in fata salii.
    NR. MESE: 22(maximum) ITTF
    Mingi de joc : plastic Joola***.
    SPATIU DE JOC: parchet.
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - pana se termina
    PREZENTA: La sala pt inscrieri obligatoriu ora 8:30(A)+(O) !!!
    CATEGORIA AMATORI + OPEN - Ora inceperii: 09:30
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 91 amatori + 63 open.
    SISTEMUL DE JOC: Se vor juca grupe inferioare de 7(6) jucatori din care se vor califica 4 direct pe tabloul eliminatoriu.(nu se vor juca grupe superioare).

    TAXA PARTICIPARE: - 30 lei / jucator + 20 lei / copil sub 14 ani (1 leu catre fond). Persoanele cu dizabilitati locomotorii sunt scutite de plata taxei de participare.
    + 10 lei masa de pranz (se va servi in restaurantul Everest, situat in apropierea salii) sau va fi livrat de o firma de catering – snitel de pui cu cartofi natur si legume+salata asortata. Se asigura apa minerala si fiecarui participant cate o cafea.
    MATERIALUL DE PREMIERE: Amatori si Open
    Locul 1 cupa + medalie + diploma + premiu surpriza, www.adial.ro
    Locul 2 cupa + medalie + diploma,
    Locurile 3-4 cupa + medalie + diploma,
    Locurile 5-8 medalie + diploma.
    INSCRIEREA-RETRAGEREA PARTICIPANTILOR : obligatoriu pe forum, inscrieri termen limita vineri 15 septembrie ora 16, retrageri termen limita joi 14 septembrie ora 20. Cei care se inscriu si nu mai pot ajunge sunt rugati sa anunte din timp pe forum sau telefonic.
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    ORGANIZATORI: Ovidiu 0749332170 si Andrei 0744503789.
    Va asteptam cu drag.

    Cu sprijinul Directiei Judetene pentru Sport si Tineret Mures.http://www.djstmures.ro/

    Cazare Targu Mures : http://www.turistinfo.ro/targu_mures...rgu_mures.html
    http://www.complexvia.ro/

    Canal youtube. Vizionati si subscrieti.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A

    Nu putem asigura decat 18 mese deoarece, din pacate, 3 mese TT Concept Adial si fileele aferente au fost imprumutate(cu sau fara stirea noastra) si nu s-au mai intors. Daca aveti ceva informatii va rugam sa ne contactati.

    Asistenta medicala va fi asigurata de un cadru de specialitate.
    Ultima editare de mandelafree; 15.sep.2017, 05:49.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  • #2
    Rezervat inscrieri
    LIsta finala inscrieri

    Inscrieri Amatori - on 9/15/2017 at 3:58:51 PM

    1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
    2. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
    3. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
    4. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
    5. Cont Cosmin, Gherla, 409 - 19.29 - A
    6. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 285 - 19.21 - AH
    7. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
    8. Adorjani Csilla, Targu Mures, 773 - 18.67 - AJF
    9. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
    10. Oanta Florin, Tarnaveni, 835 - 18.5 - A
    11. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
    12. Olaru Aurel, Medias, 2132 - 18 - A
    13. Sutoris Cornel, Medias, 2133 - 18 - A
    14. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1203 - 17 - A
    15. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
    16. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 462 - 16.79 - AJ
    17. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
    18. Samoila Florin, Sighisoara, 1011 - 16.63 - AW
    19. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
    20. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
    21. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 494 - 16.39 - A
    22. Barabas Claudiu, Bistrita, 290 - 16.03 - A
    23. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 440 - 15.93 - A
    24. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
    25. Kis Istvan, Brasov, 333 - 15.47 - AW
    26. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
    27. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
    28. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
    29. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
    30. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
    31. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
    32. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
    33. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
    34. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
    35. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
    36. Campian Zoltan, Toplita, 917 - 13.75 - A
    37. Pop Sabin, Targu Mures, 427 - 13.72 - A
    38. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
    39. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 647 - 13.29 - A
    40. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 648 - 12.61 - AF
    41. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
    42. Balan Viorel, Bistrita, 682 - 12.38 - A
    43. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1295 - 12.33 - AF
    44. Sabau Mircea, Tarnaveni, 740 - 11.93 - A
    45. Fulop Laszlo, Targu Mures, 563 - 11.89 - A
    46. Barbos Florin, Bistrita, 752 - 11.67 - A
    47. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
    48. Valea Claudiu, Targu Mures, 960 - 11.6 - A
    49. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
    50. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
    51. Pap Gyula, Gheorgheni, 975 - 10.75 - A
    52. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1546 - 10.5 - AJF
    53. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
    54. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
    55. Dumitrescu Sorin, Brasov, 703 - 9.93 - A
    56. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures, 1153 - 9.2 - A
    57. Sarcani Andrei, Targu Mures, 844 - 9.13 - AW
    58. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 987 - 8.83 - AJ
    59. Kutasi Ors, Sanpaul, 3077 - 8 - A
    60. Feher Robert, Turda, 1323 - 7 - A
    61. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
    62. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
    63. Cristea Daniel, Bistrita, 1530 - 6.5 - A
    64. Szanto Szilard, Sanpaul, 2496 - 6.5 - A
    65. Adorjani Andrea, Targu Mures, 1658 - 6 - AJF
    66. Cristea Samuel, Bistrita, 1709 - 6 - A
    67. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1846 - 6 - A
    68. Ilyes Attila, Sanpaul, 2887 - 5 - A
    69. Kovaci Richard, Tarnaveni, 2121 - 0 - A
    70. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
    71. Illes Kalman, Targu Mures, 4003 - 0 - A
    72. Dragan Florin, Targu Mures, 4004 - 0 - A
    73. Ripan Vasile, Targu Mures, 4005 - 0 - A
    74. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
    75. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
    76. Soroiu Claudiu, Tarnaveni, 4008 - 0 - A
    77. Navratil Kinga, Targu Mures, 4009 - 0 - A
    78. Magyari Norbert, Targu Mures, 4010 - 0 - A
    79. Magyari Renata, Targu Mures, 4011 - 0 - A
    80. Pap Teteny, Targu Mures, 4015 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 9/15/2017 at 3:59:20 PM

    1. Nistor Dorel, Bistrita, 19 - 42.42 - OE
    2. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
    3. Simon Csaba, Targu Mures, 634 - 39 - OEL
    4. Sufletel Radu, Alba Iulia, 22 - 38.38 - OELW
    5. Bauer Lajos, Targu Mures, 14 - 37.57 - OEW
    6. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
    7. Irsai Istvan, Targu Mures, 283 - 36 - OEW
    8. Apian Florin, Bistrita, 21 - 35.72 - OE
    9. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
    10. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
    11. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
    12. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 97 - 33.04 - OE
    13. Lunca Razvan, Tarnaveni, 85 - 32.38 - OE
    14. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
    15. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
    16. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 840 - 31.5 - OE
    17. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
    18. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
    19. Bleoca Marius, Tarnaveni, 68 - 30.29 - OE
    20. Benyi Crinel, Tarnaveni, 592 - 30 - OE
    21. Daniel Zsombor, Targu Mures, 1713 - 30 - OEL
    22. Zelariu Petru, Tarnaveni, 292 - 29.63 - OEW
    23. Miron Mihai, Cluj Napoca, 325 - 29.58 - OEH
    24. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
    25. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
    26. Fazakas Attila, Toplita, 195 - 29 - OE
    27. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 349 - 28.8 - OE
    28. Ciurca Sorin, Tarnaveni, 1244 - 27 - OE
    29. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
    30. Janosi Attila, Targu Mures, 162 - 26.46 - O
    31. Stefan Andrei, Tarnaveni, 1055 - 26 - O
    32. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
    33. Tipser Gabriel, Sighisoara, 335 - 25.13 - O
    34. Trandafir Vasile, Targu Mures, 124 - 24.39 - O
    35. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
    36. Sipos Ferenc, Targu Mures, 979 - 23 - OW
    37. Veres Janos, Targu Mures, 366 - 22.79 - OW
    38. Ungvari Evelyn, Targu Mures, 1299 - 22.5 - OJF
    39. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
    40. Damian Mircea, Bistrita, 155 - 22.41 - O
    41. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
    42. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
    43. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
    44. Dordea Lucian, Medias, 675 - 22 - OW
    45. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
    46. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 221 - 21.5 - O
    47. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
    48. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
    49. Sandulescu Adrian, Targu Mures, 510 - 20.2 - O
    50. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
    51. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
    52. Blaga Marius, Cluj Napoca, 673 - 13.2 - A
    Ultima editare de mandelafree; 15.sep.2017, 15:02.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

    Comentariu


    • #3
      Kaposta Victor - Arad - open.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Bianca Stancovici
        Din tara:
        - Open: Trandafir Vasile, Simon Csaba, Pelaghie Ioan, Janosi Attila, Veres Janos, Irsai Istvan, Polotca Stefan, Farkas Gabor, Farkas Bence, Kantor Imre, Zidar Victor, Denes Feri
        -Avansati: Pop Sabin, Valea Claudiu, Bucur Alin, Sillo Kalman, Losonczi Denes, Fulop Laszlo, Fejergyhazi Hunor, Kinces Jozsef, Bodogae Mihai -Medias, Illes Kalman
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Bumbu Pavel -Razboieni Dirlea Ioan -Aiud Cristea Samuel -Bistrita si Cristea Daniel -Bistrita amatori Fulop Attila -Aiud Damian Mircea -Bistrita open

          Comentariu


          • #6
            Se inscriu din Targu Mures: Sarcani Andrei, Adorjani Csilla, Dragan Florin, Ripan Vasile, Derzsi Lorand, Ciurca Ovidiu - Amatori.
            Ungvari Evelyn, Ciurca Sorin - Open.
            Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
            https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
            Va rog sa aveti o viata frumoasa.

            Comentariu


            • #7
              La open:
              Józsa Zoltán - Odorheiu Secuiesc
              Jánosi Attila - Tg Mures
              Veres János - Tg Mures
              Pelaghie Ioan - Tg Mures
              Motorga Dorin - Tg Mures
              Bauer Lajos - Tg Mures
              Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
              Trandafir Vasile - Targu Mures
              Barabás Sándor - Toplita

              La Amatori:
              Sipos Ferenc - Tg Mures
              Zoltán Tibor - Tg Mures
              Mikó István - Tg Mures
              Fejeregyhazi Hunor - Tg Mures
              Weisz Zsófia - Tg Mures

              La incepatori:
              Weisz Sándor - Tg Mures
              Szilágyi Béla - Tg Mures
              Ultima editare de cousin; 04.sep.2017, 16:38.
              Blade: Butterfly Primorac Carbon OFF+
              FH: Andro Rasanter V47
              BH: Andro Rasanter V50

              Comentariu


              • #8
                George Gligor, Sibiu - amatori

                Comentariu


                • #9
                  Korabian Tamas-elite,Peta Octavian-amatori,ambii din Cluj Napoca.

                  Comentariu


                  • #10
                    Radu C-tin
                    Mitzea Alexandru
                    Sibiu-open

                    Comentariu


                    • #11
                      la open
                      Petho Mihaly - Racosul de Sus
                      Cocean Valer - Baraolt
                      Bardocz Szilard - Capeni

                      la amatori
                      Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare

                      Comentariu


                      • #12
                        Comsa Dan , Sibiu - amatori


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

                        Comentariu


                        • #13
                          Balla peter amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Muntean Mircea și Ciure Alin Baia Mare

                            Comentariu


                            • #15
                              Open - Bistrița

                              Apian Florin
                              Nistor Dorel
                              TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                              When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                              Rule no.1 - The ball must reach the table
                              Rule no.2 - The ball will return on the table


                              Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Târnăveni Chibulcutean Bogdan și Chibulcutean Ioan la amatori, Zelariu Petru și Dăbăcan Dorin la open

                                Trimis de pe mobil folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din Aiud, Docea Beniamin la amatori

                                  Trimis de pe mobil folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se înscrie la Categoria Amatori, Docea Beniamin din Aiud.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Din Tarnaveni la Open - Bleoca Marius, Moldovan Alexandru.
                                      La Avansați : Bleoca Lucas, Moldovan Flavia, Sabau Mircea, Sabau Gheorghe, Oanta Florin.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Camarasiu Tiberiu / Cluj-Napoca / open

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          VASS SANDOR AMATORI BECLEAN

                                          Trimis de pe al meu SM-G388F folosind Tapatalk
                                          LEMN VISCARIA FH TENERGY 05 HARD BH TENERGY 05 HARD

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Nasaud;
                                            Spaller Tiberiu-open
                                            Damian Vasile-amatori
                                            Oltean Silviu-amatori
                                            Lungu Adrian-amatori
                                            Lungu Stelian-amatori

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Palfi Ferencz / Cluj-Napoca / amatori

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Din Dumbraveni la amatori
                                                Bardas Ioan
                                                Bardas Patrick
                                                Din Sighisoara la amatori
                                                Onet Nicolae
                                                Samoila Florin
                                                Tipser Gabriel-open.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Inscriere :

                                                  Decean Darian - Sibiu - amatori
                                                  05 Viscaria 05

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X