Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena", București - 16.09.2017 și 17.09.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena", București - 16.09.2017 și 17.09.2017

    Turneu A "Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena", București 16 și 17 Septembrie 2017

    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    DATA: 16 si 17 Septembrie 2017;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 18,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 48 - Avansati 90 - Open 48 - Eite 48, în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: XuShaoFa plastic 3*
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum ;– ultima înscriere vineri 15 Septembrie ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile;
    TAXA PARTICIPARE: 35 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 20 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    SAMBATA:
    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 14,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 13,45
    DUMINICA:
    - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 9,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Joi 14.09.2017, ora 21,00 pentru Avansați/Începători și Vineri 15.09.2017, ora 21.00 pentru Open/Elite;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    SISTEM DE JOC
    Avansați maxim 90 participanți – Sâmbătă ora 9,30-18,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    ÎNCEPĂTORI maxim 48 participanți – Sâmbătă ora 14,00-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    OPEN maxim 48 participanți – Duminică, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 27 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    ELITE maxim 48 participanți – Duminica, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 27 precum si jucatorii openisti cu MP<27 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Elite;
    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Dena Corneliu, tel. 0721.225.463;
    ATENTIE!
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita 14.09.2017 ora 21.00;
    - Grupele se afiseaza pe forum in ziua premergatoare concursului, la orele 22,00. Din acel moment nu se mai fac inscrieri la categoriile afisate;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului;
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
    Ultima editare de TopTenisArena; 11.sep.2017, 12:34.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  • #2
    Rezervat inscrieri

    Inscrieri Incepatori - on 9/14/2017 at 8:53:23 PM

    1. Rosoga Ana, Constanta, 609 - 9.63 - AF
    2. Stanescu Tiberiu, Slatina, 879 - 8.79 - A
    3. Plesoianu Stefan, Constanta, 957 - 8.54 - A
    4. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1001 - 8.04 - A
    5. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1097 - 8.63 - A
    6. Constantinescu Adrian, Bucuresti, 1140 - 6.13 - A
    7. Dobra Adrian, Giurgiu, 1198 - 9 - A
    8. Dobra Mihai, Giurgiu, 1199 - 8.63 - A
    9. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 1338 - 9.5 - A
    10. Moraru Constantin, Bucuresti, 1353 - 7 - AW
    11. Stan Andrei, Bucuresti, 1547 - 9.5 - A
    12. Siman Sorin, Bucuresti, 1588 - 9 - A
    13. Rapan Mihai, Bucuresti, 1654 - 7 - A
    14. Dragu Fanel, Slobozia, 1681 - 7.5 - A
    15. Curelariu Eduard, Bucuresti, 1744 - 8.5 - A
    16. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1811 - 7 - A
    17. Vasile Florin, Bucuresti, 1812 - 7 - A
    18. Popa Bogdan, Bucuresti, 1842 - 7 - A
    19. Garlea Mihai, Bucuresti, 1887 - 5 - AJ
    20. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2101 - 7 - AH
    21. Tritoiu Ciprian Alexandru, Bucuresti, 2112 - 5.5 - A
    22. Radacina Catalin, Bucuresti, 2390 - 7 - A
    23. Dinca Raducu, Bucuresti, 2398 - 6 - A
    24. Bucur Mario, Bucuresti, 2502 - 6.5 - A
    25. Zainea Mihai, Ploiesti, 2882 - 7 - A
    26. Petrescu Mihai, Bucuresti, 3089 - 4 - A
    27. Valcica Antonio, Slatina, 3293 - 7 - A
    28. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 3457 - 6 - A
    29. Andrei Florin, Bucuresti, 3705 - 4 - A
    30. Tonciu Radu Costin, Bucuresti, 3714 - 4 - A
    31. Udrescu Lucian, Bucuresti, 3715 - 4 - A
    32. Porojan Florin , Bucuresti, 4007 - 0 - A
    33. Stefan Mihaela, Bucuresti, 4008 - 0 - A
    34. Enculescu Mihaita, Bucuresti, 4009 - 0 - A
    35. Huica Petre , Bucuresti, 4010 - 0 - A
    36. Hana Mircea Radu, Bucuresti, 4013 - 0 - A
    37. Constantin Eduard, Bucuresti, 4017 - 0 - A
    38. Burdalescu Bogdan, Bucuresti, 4018 - 0 - A
    39. Pasmangiu Stefan, Bucuresti, 4019 - 0 - A
    40. Apostoaiei Andrei, Bucuresti, 4020 - 0 - A
    41. Burghelea Alexandru, Bucuresti, 4021 - 0 - A
    42. Spasenie Alexandru, Bucuresti, 4022 - 0 - A
    43. Petcana Lucian, Bucuresti, 4023 - 0 - A
    44. Arucsandei Daniel, Popesti-Leordeni, 4024 - 0 - A
    45. Pantelimon Eric, Bucuresti, 4025 - 0 - A
    46. Radu Cristian, Bucuresti, 4027 - 0 - A
    47. Ionescu Andrei, Bucuresti, 4028 - 0 - A
    48. Radulescu Octavian, Bucuresti, 4029 - 0 - A
    49. Grumeza Lucian, Bucuresti, 4030 - 0 - A
    50. Baicu Cristian, Bucuresti, 4031 - 0 - A
    51. Petraru Ionut, Bucuresti, 4032 - 0 - A
    52. Costea Marcel, Bucuresti, 4033 - 0 - A
    53. Pascu Constantin, Slatina, 4034 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 9/14/2017 at 8:53:47 PM

    1. Cucu Cristin, Targoviste, 213 - 19.25 - AW
    2. Jaouir Khaled, Bucuresti, 219 - 18.54 - AW
    3. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 222 - 17.64 - A
    4. Craciun David Mihai, Bucuresti, 231 - 16.88 - AJ
    5. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 253 - 16.75 - AW
    6. Dospinescu George, Bucuresti, 278 - 18.33 - AW
    7. Sultan Valentin, Craiova, 289 - 17.83 - A
    8. Babus Liviu, Ploiesti, 304 - 17.38 - A
    9. Catana Claudiu, Bucuresti, 319 - 19.33 - A
    10. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 346 - 15.32 - A
    11. Plaiasu Ion, Plopeni, 352 - 15.88 - A
    12. Sursilov Constantin, Bucuresti, 404 - 13.96 - A
    13. Pantelimon Andi, Bucuresti, 412 - 16.2 - A
    14. Alexandru Marius, Bucuresti, 420 - 15.75 - A
    15. Retegan Cosmin, Plopeni, 441 - 16.57 - A
    16. Cristescu Cristian, Bucuresti, 444 - 15.61 - AW
    17. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 456 - 16.29 - A
    18. Docan Cristian, Bucuresti, 484 - 14.82 - A
    19. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 491 - 18.2 - A
    20. Gheorghe Florin, Bucuresti, 507 - 15.25 - A
    21. Panait Constantin, Mizil, 529 - 12.89 - A
    22. Lita Gabriel, Bucuresti, 541 - 14.46 - A
    23. Stanca Cristian, Ramnicu Valcea, 565 - 11.71 - A
    24. Corbu Darius, Valenii de Munte, 574 - 14.83 - A
    25. Carjan Dumitru, Bucuresti, 578 - 13 - AW
    26. Zaharia Puiu, Bucuresti, 594 - 16.75 - A
    27. Constantin Cristina, Bucuresti, 601 - 12.89 - AF
    28. Moise Viorel, Braila, 603 - 10.96 - AW
    29. Banuta Dumitru, Ploiesti, 608 - 11.54 - A
    30. Fronie Cristian, Ramnicu Valcea, 626 - 11.79 - A
    31. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 656 - 12.46 - A
    32. Badulescu Rafael, Giurgiu, 664 - 15.75 - A
    33. Teodorescu Radu, Bucuresti, 672 - 15.5 - A
    34. Tonciu Mihai, Bucuresti, 696 - 14.63 - A
    35. Ionita Fabian, Ploiesti, 717 - 19 - A
    36. Vestineanu Ionut, Slobozia, 724 - 17 - A
    37. Balaban Catalin, Bucuresti, 737 - 17 - A
    38. Milea Alexandru, Bucuresti, 758 - 11.67 - A
    39. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 774 - 15 - A
    40. Moca Vasile, Bucuresti, 776 - 10.04 - A
    41. Moraru Marius, Bucuresti, 785 - 12.69 - A
    42. Sdranca Mircea, Ploiesti, 789 - 13.5 - A
    43. Lazar Ion, Bucuresti, 808 - 19 - A
    44. Belinsca Romeo, Bucuresti, 809 - 16.5 - AW
    45. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 823 - 11 - A
    46. Munteanu Remus, Bucuresti, 859 - 17 - A
    47. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 869 - 9.2 - A
    48. Enciu Marcel, Bucuresti, 884 - 9.4 - AW
    49. Curelea Petre, Lehliu Gara, 887 - 13.5 - A
    50. Bucuroiu Alin, Pitesti, 907 - 12 - A
    51. Pricop Dan, Bucuresti, 911 - 18.33 - A
    52. Udrea Valentin, Bucuresti, 923 - 16.58 - A
    53. Serban Marius, Bucuresti, 974 - 11.5 - A
    54. Ciocau Viorel, Bucuresti, 976 - 10.33 - A
    55. Delimart Alexiana, Targoviste, 988 - 7.8 - AF
    56. Nitu Serban, Paulesti, 1078 - 9.58 - A
    57. Sandu Stefan, Bucuresti, 1091 - 13.58 - A
    58. Suciu Dragos, Constanta, 1093 - 12 - AJ
    59. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 1163 - 12.42 - A
    60. Vatui Carmela, Bucuresti, 1175 - 10.5 - AF
    61. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1222 - 7.2 - A
    62. Acu Paul, Bucuresti, 1277 - 14.5 - A
    63. Dina Alexandru, Bucuresti, 1280 - 9 - A
    64. Presura Eugen, Slobozia, 1330 - 16 - A
    65. Mototol Sorin, Bucuresti, 1332 - 12 - A
    66. Plop Adrian, Bucuresti, 1368 - 9 - A
    67. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1370 - 8.33 - A
    68. Musu Andrei, Bucuresti, 1380 - 10.33 - A
    69. Ionescu Alexandru, Bucuresti, 1428 - 9.5 - A
    70. Carnu Mirel, Buzau, 1458 - 12 - A
    71. Bistreanu Armand, Bucuresti, 1470 - 12 - A
    72. Stoia Florin, Bucuresti, 1550 - 8.33 - A
    73. Banciu George, Constanta, 1629 - 12 - A
    74. Balasa Ion, Bucuresti, 1702 - 9 - A
    75. Achitei Nicolae, Bucuresti, 1745 - 8 - AJ
    76. Marton Adam, Sfantu Gheorghe, 1929 - 0 - A
    77. Ciripan Camelia, Bucuresti, 2020 - 10.5 - AF
    78. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 2652 - 6 - A
    79. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 2749 - 11 - A
    80. Achim Daniel, Bucuresti, 2863 - 10 - A
    81. Georgescu Vlad, Bucuresti, 3063 - 8 - A
    82. Boroleanu Robert, Bucuresti, 3650 - 0 - A
    83. Anghel Adrian, Braila, 3692 - 4 - A
    84. Constantin Alexandru, Bucuresti, 4010 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 9/14/2017 at 8:54:05 PM

    1. Micuda Mihai, Bucuresti, 343 - 26.88 - O
    2. Dumbrava Doru, Bucuresti, 795 - 26.67 - O
    3. Voin Doru, Bucuresti, 144 - 26.46 - O
    4. Petrov Dan, Bucuresti, 136 - 26.29 - O
    5. Bolea Catalin, Bucuresti, 271 - 26.04 - O
    6. Ursu Teodor, Bucuresti, 421 - 25.83 - O
    7. Bivolaru Marius, Ploiesti, 104 - 25.54 - O
    8. Marcu Nicolae, Bucuresti, 1342 - 25.5 - O
    9. Buta Radu, Bucuresti, 243 - 25.33 - O
    10. Antal Denes, Brasov, 190 - 25.04 - OW
    11. Negria Mihai, Bucuresti, 1121 - 25 - O
    12. Badulescu Mario, Giurgiu, 426 - 24.45 - O
    13. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 832 - 24 - O
    14. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 337 - 23.67 - O
    15. Bratescu Adrian, Targoviste, 125 - 23.57 - OW
    16. Demeny Zoltan, Brasov, 121 - 23.5 - O
    17. Hrituleac Claudiu, Radauti, 824 - 23.5 - O
    18. Sarbu Dan, Ploiesti, 191 - 23.33 - OW
    19. Dima Cristi, Bucuresti, 272 - 23.29 - O
    20. ON HO, Bucuresti, 833 - 23.25 - O
    21. Cioboiu Dan, Craiova, 497 - 23.06 - O
    22. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti, 1058 - 22.5 - O
    23. Sorescu Mircea, Paulesti, 236 - 22.36 - O
    24. Gherasim Iulian, Tulcea, 225 - 22.14 - O
    25. Papacu Bejoli, Bucuresti, 238 - 22.14 - OW
    26. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 846 - 22 - O
    27. Niculescu Gabriel, Bucuresti, 661 - 21.69 - OHW
    28. Popa Mircea, Brasov, 149 - 21.63 - OW
    29. Rosioara Razvan, Alexandria, 338 - 21.14 - O
    30. Gheorghiu Laura, Bucuresti, 1039 - 21 - OF
    31. Sabin Cristian, Bucuresti, 1202 - 21 - O
    32. Stancalie Doru, Craiova, 218 - 20.96 - OW
    33. Viciu Dragos, Pitesti, 245 - 20.88 - OW
    34. Brezae Vlad, Bucuresti, 841 - 20.88 - O
    35. Doba Vasile, Pitesti, 199 - 20.54 - OW
    36. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu, 874 - 20.5 - O
    37. Baceanu Constantin, Buzau, 380 - 20.33 - O
    38. Stoica Sandel, Focsani, 1502 - 20 - O
    39. Garlea Maria, Bucuresti, 782 - 19.2 - AJF
    40. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 514 - 19.06 - AF
    41. Cuna Gheorghe, Buzau, 515 - 18.79 - A
    42. Musat Catalin, Alexandria, 367 - 18.5 - A
    43. Acsinte Oana, Bucuresti, 662 - 18.25 - AF
    44. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 836 - 17.33 - A
    45. Adam Teodor, Buzau, 914 - 16.33 - A
    46. Potarniche Bianca, Buzau, 403 - 15.82 - AJF
    47. Barca George, Pitesti, 550 - 15.17 - A
    48. Oancea Vasile, Buzau, 512 - 15.14 - A
    49. Cinca Daniel, Craiova, 524 - 14 - A
    50. Vlad Maria Victoria, Dumbravita, 961 - 10.35 - AF
    51. Nicolae Alin, Bucuresti, 4002 - 0 - A
    52. Radu Ion, Ploiesti, 4010 - 0 - A

    Inscrieri Elite - on 9/14/2017 at 8:54:22 PM

    1. Istrate Andrei, Bucuresti, 502 - 44.5 - OEJ
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 43.69 - OEL
    3. Dinca Daniel, Bucuresti, 17 - 39.14 - OEH
    4. Trohonel Daniel, Bucuresti, 1003 - 39 - OE
    5. Dumitrescu Matei, Bucuresti Spartac, 575 - 38 - OEJ
    6. Cristache George, Bucuresti, 42 - 37.54 - OE
    7. Panea Ovidiu, Bucuresti, 45 - 36.08 - OE
    8. Sinita Eugen, Bucuresti, 26 - 35.96 - OE
    9. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 49 - 34.42 - OEW
    10. Buzatu Vasile, Buftea, 63 - 34.32 - OEW
    11. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 151 - 34.25 - OE
    12. Constantin Teodor, Bucuresti, 33 - 34 - OE
    13. Navacioiu Marian, Bucuresti, 383 - 34 - OEW
    14. Zamfir Ionel, Bucuresti, 46 - 33.25 - OE
    15. Iancu George, Ploiesti, 54 - 32.58 - OEW
    16. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 101 - 31.79 - OE
    17. Ciuca Dan, Pitesti, 102 - 31.42 - OEW
    18. Ropotan Iulian, Bucuresti, 170 - 31.38 - OE
    19. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 83 - 31.13 - OE
    20. Macarenco Andrei, Bucuresti, 164 - 30.46 - OEL
    21. Oprea Luca, Bucuresti, 250 - 30.4 - OEJ
    22. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 193 - 30.29 - OE
    23. Vlase Gheorghe, Slobozia, 51 - 30.22 - OE
    24. Ursut Horia, Bucuresti, 939 - 30 - OE
    25. Burlacel Ionut, Bucuresti, 1154 - 29.13 - OE
    26. Dena Corneliu, Giurgiu, 73 - 28.82 - OEW
    27. Zarinschi Catalin, Galati, 122 - 28.68 - OE
    28. Darmaz Ion, Targoviste, 77 - 27.84 - OEW
    29. Motoroi Costin, Bucuresti, 430 - 27.6 - OE
    30. Istrate Cristian, Bucuresti, 66 - 27.53 - OEW
    31. Leolea Andrei, Constanta, 166 - 27.45 - OEW
    32. Grigore Alexandru, Campina, 87 - 27.14 - OE
    33. Boraciu Claudiu, Urziceni, 446 - 27.13 - OE
    34. Padurariu Costel, Brasov, 115 - 27.04 - OE
    35. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 69 - 26.34 - O
    36. Radu Daniel, Bucuresti, 801 - 26 - O
    37. Amran Akerim, Bucuresti, 1056 - 25 - O
    38. Popescu Valentin, Bucuresti, 196 - 24.71 - O
    39. Dutu Daniel, Bucuresti, 3839 - 0 - O
    40. Stoica Cornel, Bucuresti, 4010 - 0 - A

    Pentru categoria Open si Elite grupele impreuna cu numarul mesei vor fi afisate Sambata seara orele 22:00.

    Dupa afisarea grupelor nu se mai accepta noi inscrieri iar cei care absenteaza vor fi nemotivati.


    Intrucat este o zi importanta si anume implinirea a 7 ani impreuna cu cea mai mare sala dedicata exclusiv tenisului de masa din Romania, ma refer bineinteles la Top Tenis Arena din Bucuresti, organizatorul principal Cătălin Dutu va organiza o tombola la care vor participa toti jucatorii de la toate categoriile, cate 4 premii la fiecare categorie. Premile vor consta in 16 Rucsace marca Joola livrate de prietenul nostru ValiGTI.
    Tragerea la sorti se va face in prezenta tuturor inainte de strigarea grupelor.
    Top Tenis Arena va multumeste pentru prezenta la aceasta sarbatoare a tenisului de masa.
    Ultima editare de Cornel 67; 16.sep.2017, 18:53.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament

      Clasament Avansati

      1. Lazar Ion - Bucuresti
      2. Belinsca Romeo - Bucuresti
      3 -- 4
      Balaban Catalin - Bucuresti
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      5 -- 8
      Alexandru Marius - Bucuresti
      Sultan Valentin - Craiova
      Ionita Fabian - Ploiesti
      Plaiasu Ion - Plopeni
      9 -- 16
      Corbu Darius - Valenii de Munte
      Bucuroiu Alin - Pitesti
      Udrea Valentin - Bucuresti
      Serban Marius - Bucuresti
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Virtopeanu Andrei - Bucuresti
      Marton Adam - Sfantu Gheorghe
      17 -- 28
      Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
      Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
      Vestineanu Ionut - Slobozia
      Zaharia Puiu - Bucuresti
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Gheorghe Florin - Bucuresti
      Docan Cristian - Bucuresti
      Acu Paul - Bucuresti
      Lita Gabriel - Bucuresti
      Vatui Carmela - Bucuresti
      Nitu Serban - Paulesti
      Balasa Ion - Bucuresti
      29 -- 31 2v gr.sup.
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Teodorescu Radu - Bucuresti
      Curelea Petre - Lehliu Gara
      32 -- 43 1v gr.sup.
      Cucu Cristin - Targoviste
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Babus Liviu - Ploiesti
      Retegan Cosmin - Plopeni
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Tonciu Mihai - Bucuresti
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Milea Alexandru - Bucuresti
      Achitei Nicolae - Bucuresti
      Constantin Alexandru - Bucuresti
      44 -- 56 0v gr.sup.
      Dospinescu George - Bucuresti
      Pricop Dan - Bucuresti
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Presura Eugen - Slobozia
      Ipate Virgil - Valenii de Munte
      Sdranca Mircea - Ploiesti
      Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
      Suciu Dragos - Constanta
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Paraschiv Claudiu - Bucuresti
      Enciu Marcel - Bucuresti
      Grigore Marian - Ramnicu Valcea
      Delimart Alexiana - Targoviste
      57 -- 58 2v gr.inf.
      Carnu Mirel - Buzau
      Boroleanu Robert - Bucuresti
      59 -- 72 1v gr.inf.
      Munteanu Remus - Bucuresti
      Badulescu Rafael - Giurgiu
      Panait Constantin - Mizil
      Moraru Marius - Bucuresti
      Ileanu Bogdan - Bucuresti
      Mototol Sorin - Bucuresti
      Banciu George - Constanta
      Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
      Ciripan Camelia - Bucuresti
      Musu Andrei - Bucuresti
      Ionescu Alexandru - Bucuresti
      Plop Adrian - Bucuresti
      Georgescu Vlad - Bucuresti
      Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
      73 -- 81 0v gr.inf.
      Bistreanu Armand - Bucuresti
      Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
      Moca Vasile - Bucuresti
      Achim Daniel - Bucuresti
      Dina Alexandru - Bucuresti
      Danila Eugeniu - Bucuresti
      Stoia Florin - Bucuresti
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Anghel Adrian - Braila

      Absent nemotivat Moise Viorel

      Clasament Incepatori

      1. Valcica Antonio - Slatina
      2. Hana Mircea Radu - Bucuresti
      3 -- 4
      Siman Sorin - Bucuresti
      Rapan Mihai - Bucuresti
      5 -- 8
      Stanescu Tiberiu - Slatina
      Craciunas Bogdan - Bucuresti
      Stan Andrei - Bucuresti
      Burdalescu Bogdan - Bucuresti
      9 -- 16
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Rosoga Ana - Constanta
      Enculescu Mihaita - Bucuresti
      Garlea Mihai - Bucuresti
      Vasile Florin - Bucuresti
      Huica Petre - Bucuresti
      Dobra Adrian - Giurgiu
      Constantin Eduard - Bucuresti
      17 -- 18
      Pascu Constantin - Slatina
      Marin Dumitru - Bucuresti
      19 -- 2v gr.sup.
      Dobra Mihai - Giurgiu
      20 -- 27 1v gr.sup.
      Plesoianu Stefan - Constanta
      Dragu Fanel - Slobozia
      Pascu Gabriel - Cluj Napoca
      Lungoci Tudor - Craiova
      Stefan Mihaela - Bucuresti
      Apostoaiei Andrei - Bucuresti
      Baicu Cristian - Bucuresti
      Petraru Ionut - Bucuresti
      28 -- 35 0v gr.sup.
      Husarciuc Beniamin - Suceava
      Topa Adrian - Bucuresti
      Radacina Catalin - Bucuresti
      Bucur Mario - Bucuresti
      Dinca Raducu - Bucuresti
      Tritoiu Ciprian Alexandru - Bucuresti
      Tonciu Radu Costin - Bucuresti
      Pantelimon Eric - Bucuresti
      36 -- 2v gr.inf.
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      37 -- 41 1v gr.inf.
      Popescu Tiberiu - Ploiesti
      Petrescu Mihai - Bucuresti
      Udrescu Lucian - Bucuresti
      Arucsandei Daniel - Popesti-Leordeni
      Grumeza Lucian - Bucuresti
      42 -- 49 0v gr.inf.
      Radulescu Catalin - Ploiesti
      Constantinescu Adrian - Bucuresti
      Pasmangiu Stefan - Bucuresti
      Burghelea Alexandru - Bucuresti
      Spasenie Alexandru - Bucuresti
      Petcana Lucian - Bucuresti
      Radu Cristian - Bucuresti
      Costea Marcel - Bucuresti

      Nemotivat Popa Bogdan - Bucuresti

      Clasament Open

      1. Badulescu Mario - Giurgiu
      2. Rosioara Razvan - Alexandria
      3 -- 4
      Gheorghiu Laura - Bucuresti
      Bradatan Lenuta - Bucuresti
      5 -- 8
      Brezae Vlad - Bucuresti
      Dumbrava Doru - Bucuresti
      Popa Alexandru Iulian - Buzau
      ON HO - Bucuresti
      9 -- 16
      Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
      Ursu Teodor - Bucuresti
      Buta Radu - Bucuresti
      Garlea Maria - Bucuresti
      Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
      Voin Doru - Bucuresti
      Musat Catalin - Alexandria
      Marcu Nicolae - Bucuresti
      17 -- 18
      Bolea Catalin - Bucuresti
      Gherasim Iulian - Tulcea
      19 -- 30 1v gr.sup.
      Bivolaru Marius - Ploiesti
      Antal Denes - Brasov
      Gheorghe Nicolae - Calarasi
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Demeny Zoltan - Brasov
      Cioboiu Dan - Craiova
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Sabin Cristian - Bucuresti
      Petenchi Edmond - Roman
      Virlan Ioan - Bucuresti
      Cudalbu Ciprian - Ploiesti
      Potarniche Bianca - Buzau
      31 -- 36 0v gr.sup.
      Petrov Dan - Bucuresti
      Negria Mihai - Bucuresti
      Dima Cristi - Bucuresti
      Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
      Varbanescu Marian - Giurgiu
      Radu Ion - Ploiesti
      37 -- 39 2v gr.inf.
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Cinca Daniel - Craiova
      Nicolae Alin - Bucuresti
      40 -- 47 1v gr.inf.
      Hrituleac Claudiu - Radauti
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Niculescu Gabriel - Bucuresti
      Popa Mircea - Brasov
      Stancalie Doru - Craiova
      Acsinte Oana - Bucuresti
      Adam Teodor - Buzau
      Vlad Maria Victoria - Dumbravita
      48 -- 52 0v gr.inf.
      Viciu Dragos - Pitesti
      Doba Vasile - Pitesti
      Baceanu Constantin - Buzau
      Barca George - Pitesti
      Oancea Vasile - Buzau

      Nemotivat Dumitrescu Nicolae - Bucuresti

      Clasament Elite

      1. Enciu Alexandru - Slobozia
      2. Oprea Luca - Bucuresti
      3 -- 4
      Banescu Dragos - Pitesti
      Ursut Horia - Bucuresti
      5 -- 8
      Cristache George - Bucuresti
      Burlacel Ionut - Bucuresti
      Ropotan Iulian - Bucuresti
      Navacioiu Marian - Bucuresti
      9 -- 14
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Cionoiu Cristian - Bucuresti
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Ceacarescu Cristian - Slobozia
      Radu Daniel - Bucuresti
      Stoica Cornel - Bucuresti
      15 -- 2v gr.sup.
      Istrate Andrei - Bucuresti
      16 -- 22 1v gr.sup.
      Trohonel Daniel - Bucuresti
      Sinita Eugen - Bucuresti
      Buzatu Vasile - Buftea
      Iancu George - Ploiesti
      Macarenco Andrei - Bucuresti
      Motoroi Costin - Bucuresti
      Dutu Daniel - Bucuresti
      23 -- 28 0v gr.sup.
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Ciuca Dan - Pitesti
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Leolea Andrei - Constanta
      Amran Akerim - Bucuresti
      29 -- 30 2v gr.inf.
      Constantin Teodor - Bucuresti
      Boraciu Claudiu - Urziceni
      31 -- 38 1v gr.inf.
      Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Zarinschi Catalin - Galati
      Darmaz Ion - Targoviste
      Padurariu Costel - Brasov
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Popescu George - Bucuresti
      39 -- 41 0v gr.inf.
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Grigore Alexandru - Campina
      Popescu Valentin - Bucuresti
      Ultima editare de Cornel 67; 23.sep.2017, 11:48.

      Comentariu


      • #4
        Corectati data turneului...multumesc. Scrie februarie in loc de septembrie...
        TRUST NO ONE !

        Comentariu


        • #5
          Constantin Sursilov - Bucuresti - Avansati

          Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
          Blade: Butterfly Primo Power Feeling
          Fh: Nittaku Fastarc G-1
          Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

          Comentariu


          • #6
            Lita Gabriel - Avansati - Bucuresti

            Comentariu


            • #7
              Ivan Sorin Ioan din Targoviste la Elite

              Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
              Blade:Butterfly Innerforce ZLC
              FH: Donic Bluefire JP 01 max
              BH:Yasaka Rakza X max

              Comentariu


              • #8
                Șerban Marius-Avansati-Bucuresti

                Sent from my SM-G920F using Tapatalk
                Xiom Feel HX
                FH- Tenergy 05FX
                BH- Nittaku Fastarc G1

                Comentariu


                • #9
                  Crăciun David Mihai din București la Avansați și Tucușilă Tiberiu Ioan din București la Începători.

                  Comentariu


                  • #10
                    Buna ziua,

                    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

                    Multumesc.
                    I'm a lean, mean, spin machine!

                    Comentariu


                    • #11
                      Buna ziua. Va rog, Ana Rosoga_incepatori, Cta.multumesc .

                      Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Se înscrie Tritoiu Ciprian Alexandru - incepatori- Bucuresti.
                        Mulțumesc.

                        Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, incepatori
                          Multumesc mult!

                          Comentariu


                          • #14
                            Dina Alexandru București avansați! Va mulțumesc!

                            Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Se înscrie Delimart Alexiana din Târgoviște la avansați. Mulțumesc.

                              Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X