Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 30.09.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 30.09.2017

    Denumirea turneului: Turneu A "Cupa FIT.FEEL”, 30.09.2017.
    Categoria turneului: "A", Elite + Open + Amatori.
    Localitatea: Odorheiu Secuiesc.
    Locatia: Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.
    [TD]
    [/TD]
    Data: 30 septembrie 2017.
    Numar mese: 12-15 (Butterfly, Joola si Donic ITTF).
    Spatiul de joc: excelent.

    Ora de incepere: 9:15 - amatori, aproximativ 12,00 - elite si 13,00 - open. (inregistrarea participantilor cu 30 de minute inainte de concurs).
    La Elite participa orice jucator cu media mai mare de 26,99 + jucatorii legitimati care au drept de joc in AmaTur (din diviziile B masculin si feminin).
    La Open participa orice jucator cu media intre 20,00-26,99.
    La Amatori participa orice jucator cu media intre 0,00-19,99.
    La fiecare categorie se pot inscrie si jucatorii din categoria inferioara care isi manifesta aceasta optiune.
    Jucatorii care doresc sa participle la oricare dintre categoriile turneului trebuie sa declare ca sunt apti de joc din punct de vedere medical.
    Organizatorii vor aigura asistenta medicala in timpul turneului.

    Numarul probabil de jucatori: 108, in urmatoarea compozitie:
    60 Amatori - de la orele 9,15;
    24 Elite si 24 Open - de la orele 12,00, respectiv 13,00.
    (numarul maxim de jucatori va fi definitivat si in functie de ritmul inscrierilor la diferitele categorii, respectiv de optiunile/cererea pentru categorii)

    Sistemul de joc:
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5-6 jucatori dupa regula sarpelui si MP conform clasamentului AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – se califica primii 4;
    - Grupe superioare de cate 3 sau 4 jucatori (se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
    - Schemele pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1-4-3-2;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala)
    - Nu se disputa finala mica pentru locurile 3-4.

    Organizatorii își rezervă dreptul de a completa grupele superioare cu maxim 2 poziții 5, respectiv dreptul de a acorda 2 wild-carduri/categorie.

    Taxa de participare: 30 RON.
    Pentru copii sub 14 ani taxa este 15 RON.
    Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.

    Se asigura:
    - apa,
    - mingi de joc Andro*** plastic,
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4, medalii si diplome pentru locurile 5-8.
    Pentru fiecare participant se doneaza catre AmaTur cate 1 ron.

    Inscrierea si retragerea regulamentara a participantilor: pe forum sau telefonic - pana joi, 28.09.2017, orele 21,00.
    Retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare.
    Nu se admit inscrieri fara stirea altui participant. Numarul inscrisilor intr-un singur post nu este limitat, insa, in masura posibilitatilor, Va rugam sa faceti inscrieri certe, pentru ca retragerile, dar in special absentele nemotivate nu mai sunt agreate in circuit, primind puncte de penalizare in urmatorul mod:
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    Organizator:
    Gorgenyi Levente: 0735167632
    Suport tehnic:
    Tokos Pal: 0742257995
    Sponsori: Clubul Sportiv Fit.Feel si O.VE.CO S.R.L.
    Ultima editare de PaliHR; 29.sep.2017, 15:47.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  • #2
    Informatii utile:

    Posibilitati de cazare:

    Pensiunea Lilla - Str. Tompa László 23
    http://www.lillapanzio.ro/pensiunea-...rheiu-secuiesc

    Pensiunea Petofi - Str. Petofi 2
    http://www.petofipanzio.ro/index.php/ro/contact

    Pensiunea Boroka - Str. Beclean 113
    http://www.borokapanzio.ro/acasa

    Primele doua pensiuni sunt situate in centrul orasului, iar cea de a treia la circa 1,5 km de centru.

    + tot in centru este Pensiunea Korona
    http://koronapanzio.ro/ro/h/41/lista-de-preturi

    si Hotel Tranzit
    http://hotel-tranzit.ro/ht/ro/

    iar la intrarea dinspre Targu-Mures este Pensiunea Gizi Csarda
    http://www.gizicsarda.ro/pret/ro

    + la intrarea dinspre Miercurea Ciuc este Pensiunea Romantika
    http://romantika.ro/ro/servicii/preturi_de_recepcie

    Mai sunt si 3 hoteluri de calitate:
    septimia.ro, gonduzo.ro, kukullo.ro


    Parking info:

    Postat în original de tokosp Vezi post
    Pentru cine n-a mai fost pana acum la noi la Fit.Feel, aveti cateva poze cu posibilitatile de parcare.
    Parcarea de la intrarea din spate a centrului comercial Merkur, sala Fit.Feel fiind in capatul parcarii:
    [ATTACH=CONFIG]6389[/ATTACH]
    Venind dinspre Sighisoara sau Baraolt, aici trebuie sa intrati la stanga:
    [ATTACH=CONFIG]6390[/ATTACH]
    Venind dinspre Targu Mures sau Miercurea Ciuc, aici trebuie sa intrati la dreapta:
    [ATTACH=CONFIG]6392[/ATTACH]
    Iar pentru openisti, daca nu mai gasesc loc de parcare aici , este si o parcare la intrarea principala a compexului Merkur:
    [ATTACH=CONFIG]6393[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6391[/ATTACH]
    In ce priveste masa de pranz, le vom facilita concurentilor posibilitatea de a comanda pizza cu ajutorul receptionistelor de la Fit.Feel - am si achizitizonat si cateva exemplare din meniul pizzeriei respective -, iar pentru cei care vor avea timp, este un restaurant la 300 de metri (Broadway) de Fit.Feel, la receptie veti gasi harta cu drumul de acces spre locatie.

    Youtube:



    +

    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...543#post231543


    Poze despre sala: (2015)

    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #3
      Rezervat inscrieri si clasamente:


      Clasament Elite

      1. Medves Antal - Targu Secuiesc
      2. Farcas Vlad - Cluj Napoca
      3 -- 4
      Aron Darie - Sibiu
      Apian Florin - Bistrita
      5 -- 8
      Incze Levente - Miercurea Ciuc
      Corcoz Costin - Focsani
      Molnar Tihamer - Tarnaveni
      Farkas Gabor - Targu Mures
      9 -- 16
      Teleki Zsolt - Cluj Napoca
      Benyi Crinel - Tarnaveni
      Zidar Victor - Reghin
      Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
      Boeriu Cezara - Targu Mures
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
      Migea Cornel - Sibiu
      17 -- 24 0v gr.sup.
      Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
      Daneliuc Gabi - Selimbar
      Moldovan Alexandru - Tarnaveni
      Carpaci Alexandru - Ludus
      Olteanu Mihai - Brasov
      Denes Ferenc - Praid
      Mike Boroka - Targu Secuiesc
      Ungvari Evelyn - Targu Mures
      25 -- 26 2v gr.inf.
      Corburean Ioana - Medias
      Teglas Andreea - Ludus
      27 -- 1v gr.inf.
      Vladoiu Gelu - Brasov
      28 -- 32 0v gr.inf.
      Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
      Motorga Dorin - Targu Mures
      Padurariu Costel - Brasov
      Pizlaru Ionel - Focsani
      Molnar Arnold - Miercurea Ciuc


      Clasament Open

      1. Sipos Ferenc - Targu Mures
      2. Veres Janos - Targu Mures
      3 -- 4
      Barabas Sandor - Toplita
      Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
      5 -- 8
      Miklos Imre - Miercurea Ciuc
      Tipser Gabriel - Sighisoara
      Matei Mirel - Brasov
      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
      9 -- 16
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
      Trandafir Vasile - Targu Mures
      Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
      Popa Mircea - Brasov
      Beches Andrei - Sibiu
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
      17 -- 24 0v gr.sup.
      Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
      Demeny Zoltan - Brasov
      Colcer Nicolae - Toplita
      Pralea Marius Dan - Botosani
      Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
      Keresztes Zoltan - Gheorgheni
      Papp Rebeka - Targu Secuiesc
      Schuller Cristian - Sighisoara
      25 -- 26 2v gr.inf.
      Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
      Radu Constantin - Sibiu
      27 -- 34 1v gr.inf.
      Janosi Attila - Targu Mures
      Stefan Andrei - Tarnaveni
      Antal Denes - Brasov
      Ban Peter - Cluj Napoca
      Popov Szabolcs - Targu Secuiesc
      Vida Attila - Cristuru Secuiesc
      Tutoveanu Razvan - Brasov
      Olah Kriszta - Targu Secuiesc
      35 -- 36 0v gr.inf.
      Babics Tamas - Gheorgheni
      Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc

      Clasament Amatori

      1. Kincses Jozsef - Praid
      2. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
      3 -- 4
      Moldovan Sidonia - Ludus
      Kovaci Richard - Tarnaveni
      5 -- 8
      Ambrus Szilard - Ludus
      Bardas Ioan - Dumbraveni SB
      Stefan Patrick - Brasov
      Soroiu Claudiu - Tarnaveni
      9 -- 16
      Zalar Marian - Tarnaveni
      Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
      Gecse Alpar - Chibed
      Cuesdean Rares - Reghin
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      Sass Imre - Miercurea Ciuc
      Moldovan Flavia - Tarnaveni
      17 -- 32
      Toma Dan - Sfantu Gheorghe
      Balla Peter - Toplita
      Bozosan Petre - Sibiu
      Campian Zoltan - Toplita
      Loghin Florin - Brasov
      Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
      Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
      Pop Sabin - Targu Mures
      Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
      Bedo Jozsef - Suseni
      Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
      Lupescu Nicolae - Reghin
      Cristofor Razvan - Moinesti
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
      Todor Csaba - Gheorgheni
      33 -- 48 0v gr.sup.
      Ciky Cornel - Fagaras
      Kis Istvan - Brasov
      Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
      Nagy Attila - Suseni
      Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
      Fulop Laszlo - Targu Mures
      Heja Zoltan - Ditrau
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Bardas Patrick - Dumbraveni SB
      Beke Hunor - Miercurea Ciuc
      Pap Gyula - Gheorgheni
      Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
      Malene Petru - Fagaras
      Dragoiu Claudiu - Brasov
      Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
      Todor Arpad - Cristuru Secuiesc
      49 -- 2v gr.inf.
      Veress Arpad - Miercurea Ciuc
      50 -- 58 1v gr.inf.
      Cotfas Gabriel - Toplita
      Movileanu Neculae - Brasov
      Onet Nicolae - Sighisoara
      Sabau Mircea - Tarnaveni
      Marin Bogdan Mihail - Bacau
      Benedek Zoltan - Gheorgheni
      Bojte Kristof - Miercurea Ciuc
      Pal Abel - Sfantu Gheorghe
      Lorinc Zoltan - Miercurea Ciuc
      59 -- 70 0v gr.inf.
      Papp Teteny - Targu Mures
      Tamas Albert - Miercurea Ciuc
      Bartha Ferenc - Baraolt
      Antal Tamara - Targu Mures
      Kovacs Tihamer - Targu Mures
      Benedek Alex - Gheorgheni
      Malnasi Eke Ferenc - Toplita
      Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
      Boiangiu Liviu Adrian - Brasov
      Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
      Zilahi Szille - Targu Mures
      Antal-Varadi Noemi - Targu Mures

      Am facut o ultima modificare la structura categoriilor: 36 elite, 36 open, 72 amatori.

      Amatori - 12 grupe de la orele 9,15
      Elite - 6 grupe de la orele 12,00
      Open - 6 grupe de la orele 13,00.


      Inscrieri Elite - on 9/29/2017 at 7:37:47 PM

      1. Farkas Gabor, Targu Mures, 9 - 42.79 - OEW
      2. Medves Antal, Targu Secuiesc, 1043 - 38.5 - OE
      3. Sufletel Radu, Alba Iulia, 22 - 38.38 - OELW
      4. Corcoz Costin, Focsani, 11 - 38.25 - OEL
      5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
      6. Corburean Ioana, Medias, 140 - 36.13 - OEF
      7. Apian Florin, Bistrita, 21 - 35.72 - OE
      8. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
      9. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 235 - 34.4 - OE
      10. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 97 - 33.04 - OE
      11. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 89 - 32.04 - OE
      12. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
      13. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
      14. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 658 - 31 - OE
      15. Olteanu Mihai, Brasov, 505 - 30 - OE
      16. Benyi Crinel, Tarnaveni, 592 - 30 - OE
      17. Migea Cornel, Sibiu, 64 - 29.91 - OE
      18. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
      19. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
      20. Boeriu Cezara, Targu Mures, 400 - 29 - OEJF
      21. Mike Boroka, Targu Secuiesc, 1576 - 28 - OELF
      22. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 161 - 27.67 - OEW
      23. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
      24. Motorga Dorin, Targu Mures, 143 - 27.38 - OE
      25. Vladoiu Gelu, Brasov, 75 - 27.28 - OEW
      26. Padurariu Costel, Brasov, 115 - 27.04 - OE
      27. Pizlaru Ionel, Focsani, 241 - 26.29 - O
      28. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc, 668 - 24.5 - O
      29. Ungvari Evelyn, Targu Mures, 1299 - 22.5 - OJF
      30. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF


      Inscrieri Open - on 9/28/2017 at 8:40:14 PM

      1. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
      2. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 897 - 26.5 - OW
      3. Janosi Attila, Targu Mures, 162 - 26.46 - O
      4. Stefan Andrei, Tarnaveni, 1055 - 26 - O
      5. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
      6. Babics Tamas, Gheorgheni, 581 - 25.33 - O
      7. Tipser Gabriel, Sighisoara, 335 - 25.13 - O
      8. Antal Denes, Brasov, 190 - 25.04 - OW
      9. Beches Andrei, Sibiu, 205 - 24.75 - O
      10. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 378 - 24.6 - O
      11. Trandafir Vasile, Targu Mures, 124 - 24.39 - O
      12. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 714 - 24 - O
      13. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
      14. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
      15. Demeny Zoltan, Brasov, 121 - 23.5 - O
      16. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
      17. Sipos Ferenc, Targu Mures, 979 - 23 - OW
      18. Popov Szabolcs, Targu Secuiesc, 1646 - 23 - OJ
      19. Veres Janos, Targu Mures, 366 - 22.79 - OW
      20. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
      21. Radu Constantin, Sibiu, 197 - 22.21 - OW
      22. Pralea Marius Dan, Botosani, 159 - 21.64 - O
      23. Popa Mircea, Brasov, 149 - 21.63 - OW
      24. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 450 - 21.6 - O
      25. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
      26. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 465 - 21.4 - O
      27. Vida Attila, Cristuru Secuiesc, 825 - 21 - O
      28. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 847 - 21 - O
      29. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 723 - 20.5 - OJ
      30. Matei Mirel, Brasov, 315 - 19.71 - A
      31. Papp Rebeka, Targu Secuiesc, 1417 - 19 - ALJF
      32. Tutoveanu Razvan, Brasov, 882 - 16.75 - A
      33. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1350 - 15.5 - ALJF
      34. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 1331 - 15 - AJ
      35. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1626 - 13 - AJ
      36. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 1660 - 0 - O
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Teglas Andreea, Ludus
      2. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc

      Inscrieri Amatori - on 9/29/2017 at 7:37:20 PM

      1. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
      2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
      3. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 309 - 19.43 - AW
      4. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 258 - 18.63 - A
      5. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 653 - 17.67 - A
      6. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 899 - 17.5 - A
      7. Zalar Marian, Tarnaveni, 1062 - 16.67 - A
      8. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
      9. Ilie Octavian Marius, Brasov, 373 - 16.5 - A
      10. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
      11. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
      12. Ciky Cornel, Fagaras, 321 - 15.96 - AW
      13. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
      14. Kis Istvan, Brasov, 333 - 15.47 - AW
      15. Loghin Florin, Brasov, 469 - 15.43 - A
      16. Cristofor Razvan, Moinesti, 310 - 15.39 - AW
      17. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 867 - 15 - A
      18. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
      19. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
      20. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
      21. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc, 1047 - 14 - A
      22. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
      23. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
      24. Campian Zoltan, Toplita, 917 - 13.75 - A
      25. Pop Sabin, Targu Mures, 427 - 13.72 - A
      26. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 639 - 13.6 - A
      27. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
      28. Lupescu Nicolae, Reghin, 445 - 13.44 - A
      29. Movileanu Neculae, Brasov, 745 - 13.05 - A
      30. Onet Nicolae, Sighisoara, 1137 - 13 - A
      31. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
      32. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 648 - 12.61 - AF
      33. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1295 - 12.33 - AF
      34. Sabau Mircea, Tarnaveni, 740 - 11.93 - A
      35. Fulop Laszlo, Targu Mures, 563 - 11.89 - A
      36. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
      37. Stefan Patrick, Brasov, 627 - 11.29 - A
      38. Pralea Constantin, Alba Iulia, 525 - 11.08 - AW
      39. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
      40. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1187 - 11 - A
      41. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 2741 - 11 - A
      42. Pap Gyula, Gheorgheni, 975 - 10.75 - A
      43. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
      44. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 636 - 9.79 - A
      45. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures, 1153 - 9.2 - A
      46. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 1369 - 9 - A
      47. Malene Petru, Fagaras, 753 - 8.3 - A
      48. Papp Teteny, Targu Mures, 2386 - 7 - AJ
      49. Tamas Albert, Miercurea Ciuc, 3242 - 7 - A
      50. Bartha Ferenc, Baraolt, 1959 - 6.5 - A
      51. Antal Tamara, Targu Mures, 2494 - 6.5 - AF
      52. Kovacs Tihamer, Targu Mures, 2504 - 6.5 - A
      53. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
      54. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
      55. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1846 - 6 - A
      56. Bojte Kristof, Miercurea Ciuc, 1993 - 6 - A
      57. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc, 2033 - 6 - AF
      58. Boiangiu Liviu Adrian, Brasov, 2035 - 6 - A
      59. Rozsnyai Nimrod, Targu Mures, 2889 - 5 - A
      60. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
      61. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1932 - 0 - A
      62. Kovaci Richard, Tarnaveni, 2121 - 0 - A
      63. Dragoiu Claudiu, Brasov, 2308 - 0 - A
      64. Schuller Cristian, Sighisoara, 2898 - 0 - O
      65. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 4001 - 0 - A
      66. Lorinc Zoltan, Miercurea Ciuc, 4003 - 0 - A
      67. Soroiu Claudiu, Tarnaveni, 4004 - 0 - A
      68. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 4005 - 0 - A
      69. Todor Arpad, Cristuru Secuiesc, 4006 - 0 - A
      70. Zilahi Szille, Targu Mures, 4007 - 0 - A
      Ultima editare de PaliHR; 30.sep.2017, 22:54.
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • #4
        Pap Sandor, amatori, Vida Attila, open, Cristuru Secuiesc, Pal Zoltan, open, Miercurea Ciuc.
        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
        Tel : 0742 257 995

        Comentariu


        • #5
          Din Brasov: Padurariu Costel -elite si Popa Mircea , Antal Denes , Demeny Zoltan -open

          Comentariu


          • #6
            Denes Ferenc, elite, Moldovan Laszlo, open, Kincses Jozsef, amatori, Praid.
            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
            Tel : 0742 257 995

            Comentariu


            • #7
              Bedo Jozsef - Suseni - avansat
              Nagy Attila- Suseni - avansat
              Heja Zoltan - Ditrau - avansat
              Todor Csaba - Gheorgheni - avansat
              Pap Gyula - Gheorgheni - avansat
              Peter Zoltan - Ciumani - incepator
              Benedek Zoltan - Gheorgheni - incepator
              Benedek Alex - Gheorgheni - incepator
              Szekely Zoltan - Gheorgheni - incepator

              Comentariu


              • #8
                Bartha Istvan Zsolt, amatory, Aita Mare, Bartha Ferenc, amatori, Baraolt, Petho Mihaly, open, Racosu de Sus.
                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                Tel : 0742 257 995

                Comentariu


                • #9
                  Din brasov la avansati : Loghin Florin

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Brasov
                    Padurariu Costel elit
                    Popa Mircea;Antal Denes;Demeny Zoltan open
                    Loghin Florin si Kis Istvan avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Miklos Imre, M. Ciuc, open, Farkas Bence & Gabor, Tg. Mures, Elite.
                      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                      Tel : 0742 257 995

                      Comentariu


                      • #12
                        din Miercurea Ciuc: Laszlo Levente elite, Lakatos Zsolt, elite, Fancsali Kalman si Fazakas Gergely, open, Imecs Attila si Demeter Arpad, amatori.
                        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                        Tel : 0742 257 995

                        Comentariu


                        • #13
                          Sass Imre M. Ciuc, amatori.
                          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                          Tel : 0742 257 995

                          Comentariu


                          • #14
                            Apian Florin ... elite
                            TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                            Rule no.1 - The ball must reach the table
                            Rule no.2 - The ball will return on the table


                            Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                            Comentariu


                            • #15
                              Gered Ferenc, Szanto Lajos, Sass Imre. Din Miercurea Ciuc la avansanti.Merci Pali

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X