Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa de toamnă", Botoșani - 07.10.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Grupe inferioare Elite

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    2 URSULEAN VASILE STRAJA
    3 ILIES IOAN RADAUTI
    4 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    5 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
    6 FIRU MARIAN VATRA DORNEI
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COZMA CATALIN FALTICENI
    2 HAGATIS ANDREI VATRA DORNEI
    3 DUCEAC CATALIN BOTOSANI
    4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    5 MIHAI ALEX BOTOSANI
    6 ALBU CATALIN PASCANI
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • Grupe inferioare Open

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
      2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
      3 PRALEA MARIUS DAN BOTOSANI
      4 BOGZA DRAGOS IASI
      5 MAHU BOGDAN PASCANI
      6 BARBALATA LORIN SUCEAVA
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 CIORTESCU CRISTI IASI
      2 BRANISTE GEORGE BACAU
      3 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI
      4 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
      5 CORNEANU SORIN BOTOSANI
      6 ROSCA ADELA GALANESTI
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TICU DORIN BACAU
      2 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
      3 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA
      4 ROSCA NICULAI GALANESTI
      5 PLAMADA LUCIAN IASI
      6
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • Grupe inferioare Avansati

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
        2 ROBU VALENTIN BOTOSANI
        3 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS
        4 MOROSAN IONEL GRANICESTI
        5 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
        6 PUIU DUMITRU BOTOSANI
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 VIERU COSTICA BOTOSANI
        2 MIHAILA GABRIEL RADAUTI
        3 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
        4 HAVRIS RARES BOTOSANI
        5 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
        6 DANILA ANTON CAMPULUNG MOLD
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 MACOVEI CRISTI IASI
        2 PUIU ANDREI BOTOSANI
        3 ALEXANDRU LIVIU BOTOSANI
        4 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
        5 UJENIUC DAN SUCEAVA
        6 MITA AUGUSTIN DOROHOI
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
        2 BADALUTA MARIAN VATRA DORNEI
        3 MARCEAN OVIDIU BOTOSANI
        4 CIUCA SORIN IASI
        5 MOROSAN MIHAI GRANICESTI
        6 BUZILA IOAN BOTOSANI
        Gr.inferioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 PINZAR ALIN SUCEAVA
        2 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
        3 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
        4 BOBOC COSMIN TARGU NEAMT
        5 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
        6 CONSTANTINICA SILVIU BOTOSANI
        Gr.inferioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 PETRESCU CLAUDEL PUTNA
        2 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
        3 DONISAN COSTEL PASCANI
        4 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
        5 MESINSCHI RADU BOTOSANI
        6 TANASE GABI SUCEAVA
        Blade: lemn off...ce lemn !
        Bh: cu tepi
        Fh: fara tepi

        Comentariu


        • Grupe inferioare Incepatori

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
          2 HERGHELEGIU LAURENTIU BOTOSANI
          3 PUSCASU CALIN BOTOSANI
          4 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI
          5 GOLEA DRAGOS SUCEAVA
          6 PANAITE PANTELIMON BOTOSANI
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MOCA VASILE BUCURESTI
          2 POHACI CLAUDIU DOROHOI
          3 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
          4 CRISTESCU BOGDAN BOTOSANI
          5 STEFAN NARCIS BOTOSANI
          6 SILION-ARAMA ALESIA BOTOSANI
          Gr.inferioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 POPESCU DORU VIOREL BOTOSANI
          2 CRISTESCU RADU BOTOSANI
          3 PLAMADA AURELIAN BOTOSANI
          4 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
          5 AANEI CRISTIAN PUTNA
          6 TARNAUCEANU FLORIN SUCEAVA
          Gr.inferioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI
          2 CALANCEA DRAGOS SIRET
          3 ASAVETEI DANIEL BOTOSANI
          4 ILIE AURELIAN BOTOSANI
          5 UNGUREANU CONSTANTIN SUCEAVA
          6 BULGARU DANIEL BOTOSANI
          Gr.inferioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
          2 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
          3 COTOVANU ANDREI BUCECEA
          4 BUZILA TAMARA BOTOSANI
          5 ROBU DAVID BOTOSANI
          6 ANDRIES IONUT BOTOSANI
          Blade: lemn off...ce lemn !
          Bh: cu tepi
          Fh: fara tepi

          Comentariu


          • Blade: lemn off...ce lemn !
            Bh: cu tepi
            Fh: fara tepi

            Comentariu


            • Grupe inferioare Incepatori

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
              2-3
              1-3
              3-0
              3-2
              3-2
              3
              3
              2 HERGHELEGIU LAURENTIU BOTOSANI
              3-2
              0-3
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              2
              3 PUSCASU CALIN BOTOSANI
              3-1
              3-0
              3-0
              3-0
              3-0
              5
              1
              4 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              1-3
              0
              5 GOLEA DRAGOS SUCEAVA
              2-3
              0-3
              0-3
              3-0
              3-1
              2
              4
              6 PANAITE PANTELIMON BOTOSANI
              2-3
              0-3
              0-3
              3-1
              1-3
              1
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 MOCA VASILE BUCURESTI
              3-1
              3-1
              3-0
              2-3
              3-0
              4
              1
              2 POHACI CLAUDIU DOROHOI
              1-3
              3-1
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              2
              3 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
              1-3
              1-3
              3-0
              1-3
              3-0
              2
              4
              4 CRISTESCU BOGDAN BOTOSANI
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              3-0
              1
              5 STEFAN NARCIS BOTOSANI
              3-2
              0-3
              3-1
              3-0
              3-0
              4
              3
              6 SILION-ARAMA ALESIA BOTOSANI
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.inferioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 POPESCU DORU VIOREL BOTOSANI
              0-3
              3-1
              3-0
              0-3
              3-0
              3
              3
              2 CRISTESCU RADU BOTOSANI
              3-0
              3-2
              3-1
              2-3
              3-0
              4
              2
              3 PLAMADA AURELIAN BOTOSANI
              1-3
              2-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              4 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
              0-3
              1-3
              3-0
              1-3
              3-0
              2
              4
              5 AANEI CRISTIAN PUTNA
              3-0
              3-2
              3-0
              3-1
              3-0
              5
              1
              6 TARNAUCEANU FLORIN SUCEAVA
              0-3
              0-3
              3-0
              0-3
              0-3
              1
              Gr.inferioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI
              3-2
              3-1
              0-3
              3-0
              3-1
              4
              3
              2 CALANCEA DRAGOS SIRET
              2-3
              3-0
              3-2
              3-0
              3-0
              4
              2
              3 ASAVETEI DANIEL BOTOSANI
              1-3
              0-3
              0-3
              3-1
              1-3
              1
              4 ILIE AURELIAN BOTOSANI
              3-0
              2-3
              3-0
              3-0
              3-1
              4
              1
              5 UNGUREANU CONSTANTIN SUCEAVA
              0-3
              0-3
              1-3
              0-3
              0-3
              0
              6 BULGARU DANIEL BOTOSANI
              1-3
              0-3
              3-1
              1-3
              3-0
              2
              4
              Gr.inferioara nr. 5
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
              2-3
              3-1
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
              3-2
              2-3
              3-0
              3-0
              3-1
              4
              2
              3 COTOVANU ANDREI BUCECEA
              1-3
              3-2
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              3
              4 BUZILA TAMARA BOTOSANI
              0-3
              0-3
              0-3
              3-0
              0-3
              1
              5 ROBU DAVID BOTOSANI
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              6 ANDRIES IONUT BOTOSANI
              0-3
              1-3
              0-3
              3-0
              3-0
              2
              4
              Blade: lemn off...ce lemn !
              Bh: cu tepi
              Fh: fara tepi

              Comentariu


              • Grupe superioare Incepatori

                Gr.superioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 PUSCASU CALIN BOTOSANI
                2 CALANCEA DRAGOS SIRET
                3 POPESCU DORU VIOREL BOTOSANI
                4 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
                Gr.superioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 MOCA VASILE BUCURESTI
                2 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
                3 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI
                4 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
                Gr.superioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 AANEI CRISTIAN PUTNA
                2 HERGHELEGIU LAURENTIU BOTOSANI
                3 COTOVANU ANDREI BUCECEA
                4 BULGARU DANIEL BOTOSANI
                Gr.superioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 ILIE AURELIAN BOTOSANI
                2 POHACI CLAUDIU DOROHOI
                3 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
                4 ANDRIES IONUT BOTOSANI
                Gr.superioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
                2 CRISTESCU RADU BOTOSANI
                3 STEFAN NARCIS BOTOSANI
                4 GOLEA DRAGOS SUCEAVA
                Blade: lemn off...ce lemn !
                Bh: cu tepi
                Fh: fara tepi

                Comentariu


                • Grupe inferioare Avansati

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
                  2-3
                  3-1
                  3-1
                  3-1
                  3-2
                  4
                  1
                  2 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                  3-2
                  0-3
                  3-2
                  0-3
                  3-2
                  3
                  3
                  3 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS
                  1-3
                  3-0
                  3-1
                  3-1
                  3-0
                  4
                  2
                  4 MOROSAN IONEL GRANICESTI
                  1-3
                  2-3
                  1-3
                  3-1
                  3-0
                  2
                  4
                  5 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
                  1-3
                  3-0
                  1-3
                  1-3
                  3-2
                  2
                  6 PUIU DUMITRU BOTOSANI
                  2-3
                  2-3
                  0-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 VIERU COSTICA BOTOSANI
                  3-1
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  2 MIHAILA GABRIEL RADAUTI
                  1-3
                  0-3
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  2
                  3 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
                  0-3
                  3-0
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  2
                  4
                  4 HAVRIS RARES BOTOSANI
                  2-3
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  4
                  2
                  5 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  0-3
                  3-0
                  2
                  3
                  6 DANILA ANTON CAMPULUNG MOLD
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 MACOVEI CRISTI IASI
                  3-2
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  2 PUIU ANDREI BOTOSANI
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  4
                  2
                  3 ALEXANDRU LIVIU BOTOSANI
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  3-1
                  3-1
                  2
                  3
                  4 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  1-3
                  3-1
                  2
                  4
                  5 UJENIUC DAN SUCEAVA
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  3-1
                  3-2
                  2
                  6 MITA AUGUSTIN DOROHOI
                  0-3
                  1-3
                  1-3
                  1-3
                  2-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
                  3-1
                  3-1
                  0-3
                  3-1
                  3-1
                  4
                  2
                  2 BADALUTA MARIAN VATRA DORNEI
                  1-3
                  3-1
                  1-3
                  2-3
                  3-0
                  2
                  3
                  3 MARCEAN OVIDIU BOTOSANI
                  1-3
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  4 CIUCA SORIN IASI
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  5 MOROSAN MIHAI GRANICESTI
                  1-3
                  3-2
                  3-1
                  0-3
                  1-3
                  2
                  6 BUZILA IOAN BOTOSANI
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  0-3
                  3-1
                  2
                  4
                  Gr.inferioara nr. 5
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 PINZAR ALIN SUCEAVA
                  1-3
                  0-3
                  3-2
                  3-1
                  3-1
                  3
                  3
                  2 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
                  3-1
                  3-0
                  2-3
                  3-0
                  3-2
                  4
                  1
                  3 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
                  3-0
                  0-3
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  4
                  2
                  4 BOBOC COSMIN TARGU NEAMT
                  2-3
                  3-2
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  3
                  4
                  5 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  3-2
                  1
                  6 CONSTANTINICA SILVIU BOTOSANI
                  1-3
                  2-3
                  0-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 6
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 PETRESCU CLAUDEL PUTNA
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  1-3
                  3
                  4
                  2 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
                  3-2
                  3-2
                  3-2
                  2-3
                  3-2
                  4
                  2
                  3 DONISAN COSTEL PASCANI
                  0-3
                  2-3
                  3-1
                  1-3
                  1-3
                  1
                  4 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
                  0-3
                  2-3
                  1-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  5 MESINSCHI RADU BOTOSANI
                  1-3
                  3-2
                  3-1
                  3-0
                  3-2
                  4
                  1
                  6 TANASE GABI SUCEAVA
                  3-1
                  2-3
                  3-1
                  3-2
                  2-3
                  3
                  3
                  Blade: lemn off...ce lemn !
                  Bh: cu tepi
                  Fh: fara tepi

                  Comentariu


                  • Grupe superioare Avansati

                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
                    2 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
                    3 ALEXANDRU LIVIU BOTOSANI
                    4 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 VIERU COSTICA BOTOSANI
                    2 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
                    3 BADALUTA MARIAN VATRA DORNEI
                    4 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 MACOVEI CRISTI IASI
                    2 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
                    3 PINZAR ALIN SUCEAVA
                    4 BUZILA IOAN BOTOSANI
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 CIUCA SORIN IASI
                    2 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS
                    3 TANASE GABI SUCEAVA
                    4 BOBOC COSMIN TARGU NEAMT
                    Gr.superioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
                    2 HAVRIS RARES BOTOSANI
                    3 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                    4 PETRESCU CLAUDEL PUTNA
                    Gr.superioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 MESINSCHI RADU BOTOSANI
                    2 PUIU ANDREI BOTOSANI
                    3 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                    4 MOROSAN IONEL GRANICESTI
                    Blade: lemn off...ce lemn !
                    Bh: cu tepi
                    Fh: fara tepi

                    Comentariu


                    • Grupe inferioare Elite

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                      3-0
                      1-3
                      3-0
                      3-1
                      3-1
                      4
                      1
                      2 URSULEAN VASILE STRAJA
                      0-3
                      2-3
                      2-3
                      2-3
                      3-1
                      1
                      3 ILIES IOAN RADAUTI
                      3-1
                      3-2
                      2-3
                      3-1
                      2-3
                      3
                      3
                      4 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                      0-3
                      3-2
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      4
                      2
                      5 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
                      1-3
                      3-2
                      1-3
                      1-3
                      0-3
                      1
                      6 FIRU MARIAN VATRA DORNEI
                      1-3
                      1-3
                      3-2
                      0-3
                      3-0
                      2
                      4
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 COZMA CATALIN FALTICENI
                      3-1
                      3-2
                      3-2
                      3-1
                      1-3
                      4
                      2
                      2 HAGATIS ANDREI VATRA DORNEI
                      1-3
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      4
                      3
                      3 DUCEAC CATALIN BOTOSANI
                      2-3
                      2-3
                      2-3
                      3-1
                      0-3
                      1
                      4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                      2-3
                      0-3
                      3-2
                      3-2
                      1-3
                      2
                      4
                      5 MIHAI ALEX BOTOSANI
                      1-3
                      0-3
                      1-3
                      2-3
                      0-3
                      0
                      6 ALBU CATALIN PASCANI
                      3-1
                      2-3
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      4
                      1
                      Blade: lemn off...ce lemn !
                      Bh: cu tepi
                      Fh: fara tepi

                      Comentariu


                      • Eliminatorii Elite
                        1. Onufrei Ciprian
                        -------------------- Georgiu Dragos 3-0
                        8. Georgiu Dragos
                        ---------------------------------------- -
                        5. Ilies Ioan
                        -------------------- Ilies Ioan 3-1
                        4. Cozma Catalin
                        ------------------------------------------------------------ -
                        3. Polocoser Cristian
                        -------------------- -
                        6. Hagatis Andrei
                        ---------------------------------------- -
                        7. Firu Marian
                        -------------------- -
                        2. Albu Catalin
                        Ultima editare de sorin_client; 07.oct.2017, 14:10.
                        Blade: lemn off...ce lemn !
                        Bh: cu tepi
                        Fh: fara tepi

                        Comentariu


                        • Grupe inferioare Open

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          2-3
                          3-2
                          4
                          2
                          2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
                          0-3
                          3-0
                          3-2
                          0-3
                          3-1
                          3
                          3
                          3 PRALEA MARIUS DAN BOTOSANI
                          1-3
                          0-3
                          3-2
                          1-3
                          1-3
                          1
                          4 BOGZA DRAGOS IASI
                          0-3
                          2-3
                          2-3
                          2-3
                          1-3
                          0
                          5 MAHU BOGDAN PASCANI
                          3-2
                          3-0
                          3-1
                          3-2
                          3-0
                          5
                          1
                          6 BARBALATA LORIN SUCEAVA
                          2-3
                          1-3
                          3-1
                          3-1
                          0-3
                          2
                          4
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 CIORTESCU CRISTI IASI
                          3-2
                          3-0
                          2-3
                          3-2
                          3-0
                          4
                          1
                          2 BRANISTE GEORGE BACAU
                          2-3
                          0-3
                          3-2
                          2-3
                          3-1
                          2
                          4
                          3 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2-3
                          3-0
                          3
                          3
                          4 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
                          3-2
                          2-3
                          1-3
                          2-3
                          3-0
                          2
                          5 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                          2-3
                          3-2
                          3-2
                          3-2
                          3-0
                          4
                          2
                          6 ROSCA ADELA GALANESTI
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          Gr.inferioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 TICU DORIN BACAU
                          2-3
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          3
                          2 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
                          3-2
                          2-3
                          3-1
                          2-3
                          2
                          2
                          3 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA
                          3-2
                          3-2
                          3-1
                          3-2
                          4
                          1
                          4 ROSCA NICULAI GALANESTI
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          3-1
                          1
                          4
                          5 PLAMADA LUCIAN IASI
                          0-3
                          3-2
                          2-3
                          1-3
                          1
                          6
                          Blade: lemn off...ce lemn !
                          Bh: cu tepi
                          Fh: fara tepi

                          Comentariu


                          • Eliminatorii Open
                            1. Mahu Bogdan
                            -------------------- Mahu Bogdan 3-0
                            16. Bye
                            ---------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-1
                            9. Ticu Dorin
                            -------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-1
                            8. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
                            ------------------------------------------------------------ Corneanu Sorin 3-0
                            5. Corneanu Sorin
                            -------------------- Corneanu Sorin 3-2
                            12. Barbalata Lorin
                            ---------------------------------------- Corneanu Sorin 3-2
                            13. Bye
                            -------------------- Colesniuc Romeo 3-0
                            4. Colesniuc Romeo

                            . -------------------------------------------------------------------------------- -

                            3. Corocaescu Cristian
                            -------------------- Corocaescu Cristian 3-0
                            14. Bye
                            ---------------------------------------- Mironescu Adrian 3-2
                            11. Braniste George
                            -------------------- Mironescu Adrian 3-0
                            6. Mironescu Adrian
                            ------------------------------------------------------------ Mironescu Adrian 3-1
                            7. Dragan Petru Ioan
                            -------------------- Dragan Petru Ioan 3-1
                            10. Rosca Niculai
                            ---------------------------------------- Dragan Petru Ioan 3-1
                            15. Bye
                            -------------------- Ciortescu Cristi 3-0
                            2. Ciortescu Cristi
                            Ultima editare de sorin_client; 07.oct.2017, 16:09.
                            Blade: lemn off...ce lemn !
                            Bh: cu tepi
                            Fh: fara tepi

                            Comentariu


                            • Grupe superioare Incepatori

                              Gr.superioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 PUSCASU CALIN BOTOSANI
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 CALANCEA DRAGOS SIRET
                              1-3
                              3-0
                              3-2
                              2
                              2
                              3 POPESCU DORU VIOREL BOTOSANI
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              4 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
                              0-3
                              2-3
                              0-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 MOCA VASILE BUCURESTI
                              3-1
                              2-3
                              3-0
                              2
                              2
                              2 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
                              1-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              3 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI
                              3-2
                              3-0
                              3-2
                              3
                              1
                              4 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
                              0-3
                              1-3
                              2-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 AANEI CRISTIAN PUTNA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 HERGHELEGIU LAURENTIU BOTOSANI
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 COTOVANU ANDREI BUCECEA
                              0-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              4 BULGARU DANIEL BOTOSANI
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 ILIE AURELIAN BOTOSANI
                              2-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              2
                              2 POHACI CLAUDIU DOROHOI
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              3 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
                              2-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              4 ANDRIES IONUT BOTOSANI
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 5
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
                              0-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              2 CRISTESCU RADU BOTOSANI
                              3-0
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              3 STEFAN NARCIS BOTOSANI
                              3-0
                              0-3
                              3-0
                              2
                              2
                              4 GOLEA DRAGOS SUCEAVA
                              1-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              Blade: lemn off...ce lemn !
                              Bh: cu tepi
                              Fh: fara tepi

                              Comentariu


                              • Eliminatorii Incepatori
                                1. Puscasu Calin
                                -------------------- Puscasu Calin 3-0
                                16. Bye
                                ---------------------------------------- -
                                9. Moca Vasile
                                -------------------- -
                                8. Herghelegiu Laurentiu
                                ------------------------------------------------------------ -
                                5. Cristescu Radu
                                -------------------- Cristescu Radu 3-0
                                12. Bye
                                ---------------------------------------- -
                                13. Bye
                                -------------------- Pohaci Claudiu 3-0
                                4. Pohaci Claudiu

                                . -------------------------------------------------------------------------------- -

                                3. Aanei Cristian
                                -------------------- Aanei Cristian 3-0
                                14. Bye
                                ---------------------------------------- -
                                11. Bye
                                -------------------- Stefan Narcis 3-0
                                6. Stefan Narcis
                                ------------------------------------------------------------ -
                                7. Ilie Aurelian
                                -------------------- -
                                10. Calancea Dragos
                                ---------------------------------------- -
                                15. Bye
                                -------------------- Pintescu Teodora 3-0
                                2. Pintescu Teodora
                                Blade: lemn off...ce lemn !
                                Bh: cu tepi
                                Fh: fara tepi

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X