Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Prieteniei", Mediaș - 21.10.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Prieteniei", Mediaș - 21.10.2017

    Localitatea: MEDIAS, jud. Sibiu

    Categoria turneului:

    Elite 54 participanti din care 2 Wildcard
    Open 36 participanti din care 2 Wildcard
    Avansați 72 participanti din care 2 Wildcard
    Începători 24 participanti din care 2 Wildcard .


    ANUNT IMPORTANT

    Pentru a ajunge la un grad cat mai mare de multumiri in ceea ce inseamna sistemul de joc(sunt deja discutii in zona propunerilor)Dorim ca la acest turneu sa specificati odata cu inscrierea ,Nume -Pronume-Localitatea-Categoria -si Optiunea.Optiunile sunt urmatoarele:- 1.Direct eliminatori 2.Superioare 3.Indiferent.
    In functie de optiunile exprimate de dumneavoastra pana in data de 15 OCTOMBRIE vom anunta sistemul ales si timpii de desfasurare si bineinteles si numarul de participantii.


    Locația: Sala Polivalentă, Medias
    Ora de începere:
    Avansați - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    Open - 11.00-11.45 – validare înscrieri, la 12.00 încep meciurile;
    Incepatori-14.00-14.45 validarea inscrierilor 15.00 inceperea meciurilor

    Locația:
    [COLOR="#FF0000"]Elite - Sala Romgaz Medias

    Elite 9.00-9.30 validare inscrieri 9.45 inceperea meciurilor.

    [TD]
    [/TD]
    Data: Sâmbătă, 21 Octombrie 2017.
    Logistică: 18 +9 mese, mingi joola Flash
    Spațiu de joc: Parchet sport multistrat si teraflex

    Taxa de participare: adulți 35 lei (Echipaj Ambulanta), copii 10 lei, din care 1 leu/participant vor fi donați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    -Apă minerală plata si carbogazoasa, Perla Harghitei, Bucovina, Aqua Carpatica,si cafea. (La inscriere se va primi un bon pt apa si se va ridica de la bar apa dorita de fiecare. Pt. cafea se va primi un Bon )
    -Tot la bar va exista lista cu meniuri si pizza ce se pot comanda la firmele de catering contra cost.
    -Cafea la automat.
    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 3 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 4–8 - diplomă, medalii.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - cate 2 Wild carduri pt. fiecare categorie.
    - pe forum,
    - prioritatea la înscriere: primul venit ,primul servit;
    -INCHIDEREA INSCRIERILOR Vineri SEARA ora 21.00:
    - ultima retragere Joi 19.10.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:


    AVANSAȚI

    -Poate participa orice jucator cu media intre 10.00 si 19.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Direct eliminatori sau Grupe superioare de câte (3) 4 jucători, se califică primii 2;
    Se specifica la inscriere de catre fiecare participant[/SIZE]
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;


    OPEN

    - poate participa orice jucător cu media intre 20,00 si 26,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Direct eliminatori sau Grupe superioare de câte 3(4) jucători, se califică primii 2; Se specifica la inscriere de catre fiecare participant
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    INCEPATORI

    -poate participa orice jucator cu media pina la 9.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică toti 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    ELITE

    - poate participa orice jucător cu media peste 26,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -Direct eliminatorii sau grupe superioare de câte 3 (4) jucători, se califică primii 2;
    Se specifica la inscriere de catre fiecare participant[/SIZE]
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;


    ORGANIZATORI:
    -Emi-TT
    Club Romgaz Medias Tenis de masa
    CSM Medias Tenis de masa
    - Beltechi Dumitru tel. 0747 630 959;
    - Suciu Adi, tel.0740092077

    Organizatori tehnici
    Elite - Florin Apian
    Avansati ,Open si Incepatori
    - Beltechi Dumitru tel. 0747 630 959;
    - Suciu Adi, tel.0740092077


    Parteneri:
    Primăria Municipiului Medias,


    Posibilități pentru cazare:
    Vila Flora Media ( se afla la cateva sute de metri fata de sala Romgaz si 1.2 km fata de Sala Sporturilor)
    Adresa:
    Herman Oberth nr.43 ( Soseaua Sibiului)
    Media
    Sibiu
    Romania

    Email: office@vila-flora.ro
    Telefon: 004 (0) 269 835665
    Numărul de fax: 004 (0) 269 838437
    http://www.vila-flora.ro

    Hotel BinderBubi Medias
    Str. Plopului, nr. 30
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel/Fax (+4) 0 269.843.089
    Tel (+4) 0 269.834.144
    Tel (+4) 0 369.802.062

    Hotel Traube Medias
    P-ta Regele Ferdinand I, nr. 16
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel (+4) 0 269.844.898



    EMI-TT va fi prezenta cu un stand cu materiale sportive,si bineinteles cu mari reduceri de toamna.Pt precomenzi va rog contactati-ma direct EMI -0747959630
    Ultima editare de Zosim1; 03.oct.2017, 20:01.

  • #2
    Rezervat inscrieri



    Inscrieri Incepatori - on 10/19/2017 at 9:07:31 PM

    1. Prodan Iosif, Tarnaveni, 1690 - 9.75 - A
    2. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 630 - 9.69 - A
    3. Varodi Daniel, Aiud, 1346 - 9.58 - A
    4. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 875 - 9.36 - AJ
    5. Malene Petru, Fagaras, 620 - 9.32 - A
    6. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1509 - 9 - AJF
    7. Mihu Dorel, Medias, 1929 - 9 - A
    8. Crisan Casian, Agnita, 1510 - 8.5 - AJ
    9. Mija Gheorghe, Fagaras, 1189 - 7.67 - A
    10. Decuseara Adrian, Medias, 3294 - 7 - A
    11. Ilie Victor, Medias, 3296 - 7 - A
    12. Sirbu Vlad, Aiud, 1361 - 6.81 - A
    13. Tanase Stefan, Fagaras, 1559 - 6.63 - AJ
    14. Bartha Ferenc, Baraolt, 2047 - 6.5 - A
    15. Weisz Sandor, Targu Mures, 2564 - 6.5 - A
    16. Adorjani Andrea, Targu Mures, 1560 - 6 - AJF
    17. Konya Elod, Aiud, 1773 - 6 - A
    18. Magerusan Radu, Medias, 2697 - 6 - A
    19. Dragomir Mircea, Medias, 3468 - 6 - A
    20. Tulus Claudiu, Medias, 3473 - 6 - A
    21. Buta Alexandru, Tarnaveni, 5001 - 0 - A
    22. Forgacs Razvan, Tarnaveni, 5003 - 0 - A
    23. Grosaru Gabriel, Medias, 5004 - 0 - A
    24. Wild card incepatori 1, Medias, 5005 - 0 - A
    25. Wild card incepatori 2, Medias, 5006 - 0 - A
    26. Prodan Vasile, Medias, 5007 - 0 - A
    27. Prodan Cristian, Tarnaveni, 5008 - 0 - A
    28. Lorincz Csaba, Sanpaul, 5009 - 0 - A
    29. Ivan Ioan, Medias, 5010 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 10/19/2017 at 9:15:18 PM

    1. Bucur Dan, Cisnadie, 403 - 19.67 - A
    2. Ambrus Szilard, Ludus, 347 - 19.61 - AJ
    3. Cont Cosmin, Gherla, 436 - 19.29 - A
    4. Dospinescu George, Bucuresti, 285 - 19.17 - AW
    5. Cristea Virgil, Cugir, 302 - 19.17 - A
    6. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 257 - 19.08 - AH
    7. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 711 - 19 - A
    8. Hila Beatrice, Medias, 1108 - 19 - AJF
    9. Matei Dumitru, Deva, 258 - 18.94 - AW
    10. Postelnicu Mihai, Deva, 308 - 18.75 - A
    11. Adorjani Csilla, Targu Mures, 781 - 18.67 - AJF
    12. Susan Mircea, Alba Iulia, 788 - 18.67 - A
    13. Zdrenghea Mircea, Orastie, 425 - 18.57 - A
    14. Barbuta Ioan, Dej, 580 - 18.5 - A
    15. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 465 - 18.17 - AJ
    16. Kovaci Richard, Tarnaveni, 1046 - 18 - A
    17. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1478 - 18 - A
    18. Horvath Mircea, Orastie, 524 - 17.38 - A
    19. Gecse Alpar, Chibed, 342 - 17.32 - A
    20. Vass Sandor, Beclean, 401 - 17.29 - AW
    21. Peta Octavian, Cluj Napoca, 377 - 17.25 - AW
    22. Sutoris Cornel, Medias, 1658 - 17 - A
    23. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 506 - 16.68 - A
    24. Bozosan Petre, Sibiu, 324 - 16.67 - A
    25. Sicoe Ioan, Turda, 297 - 16.54 - AW
    26. Zalar Marian, Tarnaveni, 958 - 16.5 - A
    27. Golban Nicolae, Alba Iulia, 905 - 16.42 - AW
    28. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 514 - 16.13 - A
    29. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 450 - 16.11 - A
    30. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 741 - 15.67 - A
    31. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 559 - 15.63 - A
    32. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 526 - 15.54 - A
    33. Cioca Raul, Agnita, 1111 - 15.5 - A
    34. Olaru Aurel, Medias, 1734 - 15.5 - A
    35. Kis Istvan, Brasov, 335 - 15.34 - AW
    36. Morariu Marius, Sibiu, 510 - 15.29 - A
    37. Ciky Cornel, Fagaras, 428 - 15.25 - AW
    38. Oniga Paul, Blaj, 520 - 15.18 - A
    39. Secera Andreas, Medias, 2378 - 15 - A
    40. Popa Paul, Sibiu, 597 - 14.75 - A
    41. Gipsy King, Hunedoara, 1286 - 14.58 - A
    42. Bucur Delia, Ludus, 923 - 14.4 - AJF
    43. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 598 - 14.25 - AF
    44. Clesiu Florin, Deva, 1956 - 14 - A
    45. Marian Ioan, Alba Iulia, 1001 - 13.25 - AW
    46. Onofrei Petru, Gherla, 680 - 13.13 - A
    47. Sabau Mircea, Tarnaveni, 731 - 12.86 - A
    48. Gusan Boris, Turda, 496 - 12.64 - AW
    49. Frintu Marius, Sibiu, 1461 - 12.25 - A
    50. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1049 - 12 - AJ
    51. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 1505 - 12 - A
    52. Midvichi Alexandru, Deva, 962 - 11.85 - AJ
    53. Caraus Sorin, Deva, 624 - 11.83 - A
    54. Pica Horia, Fagaras, 776 - 11.63 - A
    55. Pralea Constantin, Alba Iulia, 528 - 11.5 - AW
    56. Suciu Sergiu, Turda, 681 - 11.14 - AW
    57. Zsold Valentin, Medias, 2805 - 11 - A
    58. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1265 - 10.58 - AJ
    59. Moldovan Cristian, Cluj Napoca, 2007 - 8 - A
    60. Wild card Avansati 1, Medias, 5007 - 0 - A
    61. Wild card Avansati 2, Medias, 5008 - 0 - A
    62. Stoican Adrian, Alba Iulia, 5009 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 10/19/2017 at 9:18:35 PM

    1. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 665 - 26.88 - OH
    2. Antal Denes, Brasov, 185 - 26.5 - OW
    3. Trandafir Vasile, Targu Mures, 121 - 26.07 - O
    4. Janosi Attila, Targu Mures, 154 - 25.96 - O
    5. Beches Andrei, Sibiu, 201 - 25.96 - O
    6. Cocean Valer, Baraolt, 294 - 25.9 - O
    7. Avram Nicolae, Nedelea, 204 - 25.46 - O
    8. Demeny Zoltan, Brasov, 114 - 24.58 - O
    9. Radu Constantin, Sibiu, 188 - 23.93 - OW
    10. Pralea Marius Dan, Botosani, 126 - 23.86 - O
    11. Stefan Andrei, Tarnaveni, 585 - 23.81 - O
    12. Veres Janos, Targu Mures, 355 - 23.46 - OW
    13. Teglas Andreea, Ludus, 552 - 23.2 - OJF
    14. Fulop Attila, Aiud, 144 - 22.81 - OW
    15. Negrean Ioan, Sibiu, 174 - 22.75 - O
    16. Georgescu Constantin, Orastie, 332 - 22.17 - O
    17. Cindea Cristian, Medias, 600 - 22.05 - OJ
    18. Dordea Lucian, Medias, 717 - 22 - OW
    19. Schuller Cristian, Sighisoara, 1704 - 22 - O
    20. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 244 - 21.71 - O
    21. Boznea Daniel, Deva, 373 - 21.18 - O
    22. Gligor George, Sibiu, 535 - 21 - O
    23. Mateescu Florin, Hunedoara, 1094 - 21 - O
    24. Botea Fabian, Hunedoara, 311 - 20.96 - O
    25. Decean Darian, Sibiu, 319 - 20.61 - O
    26. Serban Marian, Orastie, 587 - 20.6 - O
    27. Dirlea Ioan, Aiud, 195 - 20.44 - OH
    28. Barbulescu Dan, Sibiu, 291 - 20.32 - O
    29. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 333 - 20.25 - O
    30. Benyovski Bela, Sibiu, 478 - 19.45 - AW
    31. Blaga Marius, Cluj Napoca, 453 - 18.63 - A
    32. Tutoveanu Razvan, Brasov, 650 - 17.45 - A
    33. Tincu Laurentiu, Sibiu, 2444 - 14 - A
    34. Tarlea Adrian, Deva, 1000 - 13.92 - A
    35. Wild card Open 1, Medias, 5009 - 0 - A
    36. Wild card Open 2, Medias, 5010 - 0 - A
    Ultima editare de Zosim1; 19.oct.2017, 21:22.

    Comentariu


    • #3
      Elite - sala Romgaz

      Inscrieri Elite - on 19-Oct-17 at 22:07:34

      1. Mutrescu Eugen, Timisoara, 25 - 42.36 - OE
      2. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 317 - 42.08 - OE
      3. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 111 - 39.75 - OEL
      4. Mocean Dan, Cluj Napoca, 18 - 39.36 - OEL
      5. Put Gabriel, Oravita, 15 - 38.93 - OE
      6. Pinzar Andrei, Medias, 356 - 38.25 - OEJ
      7. Andone Claudiu, Cugir, 34 - 37.54 - OE
      8. Sufletel Radu, Alba Iulia, 22 - 37.5 - OELW
      9. Zbancu Leo, Deva, 286 - 36.67 - OE
      10. Apian Florin, Bistrita, 19 - 36.63 - OE
      11. Corburean Ioana, Medias, 59 - 36.54 - OEF
      12. Bardocz Szilard, Capeni, 109 - 36.38 - OE
      13. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 31 - 36.11 - OE
      14. Irsai Istvan, Targu Mures, 202 - 35.75 - OEW
      15. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 249 - 35 - OE
      16. Verdet Adrian, Oravita, 17 - 34.64 - OE
      17. Daneliuc Gabi, Selimbar, 26 - 34.63 - OE
      18. Morosanu Vasile, Suceava, 61 - 34 - OEW
      19. Popa Radu, Deva, 573 - 33.5 - OE
      20. Crainic Adrian, Orastie, 299 - 32.75 - OE
      21. Aron Darie, Sibiu, 96 - 32.54 - OE
      22. Ciobanu Daniel, Blaj, 47 - 32.09 - OEW
      23. Bleoca Marius, Tarnaveni, 58 - 31.86 - OE
      24. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 621 - 31.5 - OE
      25. Kaposta Victor, Arad, 40 - 31.14 - OE
      26. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 132 - 31.14 - OE
      27. Simion Boby, Cluj Napoca, 266 - 31 - OELH
      28. Lunca Razvan, Tarnaveni, 110 - 30.96 - OE
      29. Migea Cornel, Sibiu, 53 - 30.91 - OE
      30. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 63 - 30.86 - OE
      31. Boeriu Cezara, Targu Mures, 390 - 30.6 - OEJF
      32. Iancu Sorin, Sibiu, 172 - 30.46 - OE
      33. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 71 - 30.42 - OE
      34. Oprea Adrian, Lugoj, 66 - 30.41 - OE
      35. Zelariu Petru, Tarnaveni, 414 - 30.2 - OEW
      36. Pop Zoltan, Dej, 125 - 30.04 - OE
      37. Damian Alin, Campia Turzii, 1101 - 30 - OE
      38. Mitzea Alexandru, Sibiu, 326 - 29.94 - OE
      39. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 250 - 29.71 - OE
      40. Carpaci Alexandru, Ludus, 186 - 28.96 - OELW
      41. Weiss Simona, Cisnadie, 200 - 28.96 - OEF
      42. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 133 - 28.46 - OE
      43. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 222 - 28.17 - OE
      44. Kromek Iulian, Cugir, 167 - 27.43 - OE
      45. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 128 - 27.13 - OE
      46. Pop Danut, Dej, 187 - 27.13 - OE
      47. Motorga Dorin, Targu Mures, 147 - 27.04 - OE
      48. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 760 - 24 - O
      Ultima editare de FlorinBN; 19.oct.2017, 22:08.
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Rezervat clasament

        Clasament Avansati

        1. Hila Beatrice - Medias
        2. Timaru Ilie - Ocna Sibiului
        3 -- 4
        Muresan Dorel - Cluj Napoca
        Ambrus Szilard - Ludus
        5 -- 8
        Zdrenghea Mircea - Orastie
        Morariu Marius - Sibiu
        Olaru Aurel - Medias
        Vass Sandor - Beclean
        9 -- 16
        Bucur Alin Adrian - Targu Mures
        Dospinescu George - Bucuresti
        Horvath Mircea - Orastie
        Barbuta Ioan - Dej
        Cont Cosmin - Gherla
        Gecse Alpar - Chibed
        Susan Mircea - Alba Iulia
        Adorjani Csilla - Targu Mures
        17 -- 20
        Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
        Peta Octavian - Cluj Napoca
        Bozosan Petre - Sibiu
        Ciky Cornel - Fagaras
        21 -- 2v gr.sup.
        Matei Dumitru - Deva
        22 -- 34 1v gr.sup.
        Cristea Virgil - Cugir
        Postelnicu Mihai - Deva
        Sutoris Cornel - Medias
        Sicoe Ioan - Turda
        Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
        Bardas Ioan - Dumbraveni SB
        Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
        Palfi Ferencz - Cluj Napoca
        Oniga Paul - Blaj
        Popa Paul - Sibiu
        Bucur Delia - Ludus
        Moldovan Flavia - Tarnaveni
        Ciurca Ovidiu - Targu Mures
        35 -- 40 0v gr.sup.
        Bucur Dan - Cisnadie
        Kovaci Richard - Tarnaveni
        Golban Nicolae - Alba Iulia
        Sabau Gheorghe - Tarnaveni
        Secera Andreas - Medias
        Marian Ioan - Alba Iulia
        41 -- 44 2v gr.inf.
        Gipsy King - Hunedoara
        Clesiu Florin - Deva
        Gusan Boris - Turda
        Zsold Valentin - Medias
        45 -- 51 1v gr.inf.
        Kis Istvan - Brasov
        Cristea Andrei Cosmin - Aiud
        Midvichi Alexandru - Deva
        Caraus Sorin - Deva
        Pralea Constantin - Alba Iulia
        Sarcani Andrei - Targu Mures
        Mihu Dorel - Medias
        52 -- 60 0v gr.inf.
        Onofrei Petru - Gherla
        Sabau Mircea - Tarnaveni
        Frintu Marius - Sibiu
        Prodan Tiberiu - Tarnaveni
        Pica Horia - Fagaras
        Suciu Sergiu - Turda
        Iepure Teodor Calin - Aiud
        Moldovan Cristian - Cluj Napoca
        Stoican Adrian - Alba Iulia

        Clasament Open

        1. Blaga Marius - Cluj Napoca
        2. Teglas Andreea - Ludus
        3 -- 4
        Georgescu Constantin - Orastie
        Gligor George - Sibiu
        5 -- 8
        Dordea Lucian - Medias
        Mateescu Florin - Hunedoara
        Cocean Valer - Baraolt
        Janosi Attila - Targu Mures
        9 -- 16
        Radu Constantin - Sibiu
        Fulop Attila - Aiud
        Negrean Ioan - Sibiu
        Pelaghie Ioan - Targu Mures
        Demeny Zoltan - Brasov
        Veres Janos - Targu Mures
        Serban Marian - Orastie
        Cindea Cristian - Medias
        17 -- 1v gr.sup.
        Trandafir Vasile - Targu Mures
        18 -- 24 0v gr.sup.
        Ifrosa Petru - Cluj Napoca
        Antal Denes - Brasov
        Beches Andrei - Sibiu
        Botea Fabian - Hunedoara
        Decean Darian - Sibiu
        Benyovski Bela - Sibiu
        Tutoveanu Razvan - Brasov
        25 -- 27 1v gr.inf.
        Pralea Marius Dan - Botosani
        Dirlea Ioan - Aiud
        Barbulescu Dan - Sibiu
        28 -- 30 0v gr.inf.
        Boznea Daniel - Deva
        Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
        Tarlea Adrian - Deva

        Clasament Incepatori

        1. Ivan Ioan - Medias
        2. Magerusan Radu - Medias
        3 -- 4
        Mija Gheorghe - Fagaras
        Prodan Cristian - Tarnaveni
        5 -- 8
        Weisz Zsofia - Targu Mures
        Varodi Daniel - Aiud
        Tanase Stefan - Fagaras
        Marin Bogdan Mihail - Bacau
        9 -- 16
        Buta Alexandru - Tarnaveni
        Konya Elod - Aiud
        Sirbu Vlad - Aiud
        Prodan Vasile - Medias
        Bartha Ferenc - Baraolt
        Malene Petru - Fagaras
        Hriscu Florentina - Cluj Napoca
        Dragomir Mircea - Medias
        17 -- 1v gr.sup.
        Decuseara Adrian - Medias
        18 -- 22 0v gr.sup.
        Prodan Iosif - Tarnaveni
        Ilie Victor - Medias
        Weisz Sandor - Targu Mures
        Adorjani Andrea - Targu Mures
        Oprea Laurentiu - Medias
        23 -- 26 0v gr.inf.
        Tulus Claudiu - Medias
        Lukacs Levente - Medias
        Vajda Zoltan - Medias
        Lorincz Tibor - Medias
        Ultima editare de Zosim1; 23.oct.2017, 00:27.

        Comentariu


        • #5
          Rezervat

          Comentariu


          • #6
            La amatori avansati din Dumbraveni:
            Bardas Patrick
            Bardas Ioan
            Grupe superioare.

            Comentariu


            • #7
              Din Sighisoara se inscriu:
              La avansati Onet Nicolae si Samoila Florin
              La open
              Schuller Cristian
              La elite
              Tipser Gabriel
              Sistem gr. sup.

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,la incepatori.
                Se inscrie Tamas Szilard,din Miercurea-Ciuc,la avansati.
                Se inscrie Incze Levente,din Miercurea-Ciuc,la elite.

                Comentariu


                • #9
                  Se considera ca cine nu specifica sistemul de joc preferat - cu superioare sau direct eliminatorii - alege optiunea Indiferent.



                  Eu vreau direct eliminatorii, asa ca e bine sa va exprimati parerea daca doriti sa jucati altfel.
                  TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                  When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                  Rule no.1 - The ball must reach the table
                  Rule no.2 - The ball will return on the table


                  Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                  Comentariu


                  • #10
                    Birtalan Robert - Oradea - Elite
                    Birtalan Laszlo - Oradea - Open
                    grupe superioare
                    Abrazive Scule Sudura
                    Echipamente pemtru Profesionisti
                    https://.abrazive-scule.ro

                    Comentariu


                    • #11
                      Botea Fabian din Hunedoara open
                      Opțiunea 2
                      Blade : 729 Dinasty Hinoki off
                      FH: rakza 7
                      BH:rakza 7

                      Comentariu


                      • #12
                        Damian Alin Campia Turzii elite Fulop Attila Aiud open Damian Mircea -Bistrita open

                        Comentariu


                        • #13
                          Dirlea Ioan Aiud open

                          Comentariu


                          • #14
                            Pavel Călin Hunedoara elite cu opțiunea 2

                            Comentariu


                            • #15
                              Bună ziua! Se inscriu din Deva :
                              Boznea Daniel, Țârlea Adrian- Open,
                              Zsok Arcadie - Elite
                              Postelnicu Mihai, Cărăuș Sorin, Midvichi Alexandru - Avansați.
                              Sistem cu grupe superioare.
                              Mulțumesc

                              Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X