Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Turneu Final AmaTur 2017", Sfântu Gheorghe - 11.11.2017

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneul Campionilor "Turneu Final AmaTur 2017", Sfântu Gheorghe - 11.11.2017

    Turneu Final AmaTur 2017, Sfântu Gheorghe - Sâmbătă 11.11.2017

    LOCALITATEA: Sfântu Gheorghe, str. Lunca Oltului, DN12;
    DATA: Sâmbătă 11 Noiembrie 2017;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 începe Festivitatea de Premiere urmată de meciurile din grupele inferioare;
    INDICAȚII DE ACCES:
    SALA: Noua Sală Polivalentă "Sfântu Gheorghe";
    LOGISTICĂ: 45 mese (Butterfly, Donic, Joola), mingi plastic Joola Flash***;
    SPAȚIU DE JOC: 2.000 mp (1200 mp Sala mare + 800 mp Sala mică);
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, parcare;
    TAXA: 50 Lei adulții, 30 lei copiii sub 14 ani, 1 leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    MASĂ PRÂNZ:
    - Gulyas by Oliver;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: conform Clasament AmaTur la zi;
    - ultima înscriere/retragere Joi 9.11.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    - înscrierile se vor face pe două liste comune: Elite+Open și Avansați + Începători;
    - vor exista câte două wild-card-uri pentru fiecare categorie;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite + Open – maxim 150 participanți (96 Elite + 54 Open);
    - Avansați + Începători – maxim 120 participanți (102 Avansați + 18 Începători);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Scheme de joc - grupe superioare: Elite - 1324, Open - 1354, Avansați - 1357, Începători - 1546;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32, 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    LIVE
    - Festivitatea de premiere AmaTur și finalele se transmit Live pe Facebook/AmaTurRomania
    ORGANIZATOR:
    - AmaTur România
    - Olah Oliver - Sfântu Gheorghe;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Elite - Florin Apian, tel. 0748.143.566;
    - Open - Gelu Vlădoiu, tel. 0722.315.757;
    - Avansați - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701;
    - Începători - Claudiu Vela;
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dl. Rasvan Crișan - TT Shop,
    reprezentant Butterfly Ronia.
    "]Error 404 (Not found)
    Butterfly - Table Tennis for You
    Dl. Tiberiu Tănase - Viva Sport Shop,
    reprezentant Stiga și Yasaka.
    -Dl. George Durdun
    reprezentant andro Romania
    ]"]Link
    Magazin online articole tenis de masa - PING PONG SHOP
    Actualizează browserul | Facebook
    comenzi@pingpongshop.ro
    0765.777.747
    Dl. Dumitru Beltechi - Emi TT,
    reprezentant Joola.

    Emi TT - Pentru campionul din tine!
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir,
    reprezentant XIOM și NITTAKU.
    "]Error 404 (Not found)
    "]Error 404 (Not found)
    www.tenismasa.ro"]404 Not Found
    Ultima editare de marcelgiosan; 31.oct.2018, 22:28.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Informații utile

    ]"]Error 404 (Not found)
    Booking.com: Hoteluri în Chilieni. Rezervaţi la hotel acum!
    Aveti aici lista cu pensiunile din apropierea orasului Sf. Gheorghe.
    Nr.tel Olah Oliver 0744331777
    La Sugas Bai statiune turistica 8 km de Sf.gheorghe
    Un prieten are doua vile superbe una pentru 7 persoane
    Cealalta pentur 8 persoane .
    Inchiriaza pentru numai 200 de lei pe noapte / vile
    Daca sunt grupuri de6-7-8 eu zic ca merita
    Cabana Casa la cheie Hunilak, Sugas Bai Tel: 07442704***


    Sponsori:

    ]https://postimages.org/]"]Error 404 (Not found)[/url]
    Ultima editare de FlorinBN; 06.nov.2017, 19:37.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Amatori (Avansați + Începători)

      Inscrieri Avansați - 102 locuri (100 + 2 Wild-card-uri) - on 10.11.2017 at 10:36:59

      1. Craciun David Mihai, Bucuresti, 203 - 19,72 - AJ
      2. Macovei Cristi, Iasi, 212 - 19,53 - A
      3. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 224 - 19,03 - A
      4. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 236 - 18,97 - AW
      5. Lovin Eusebiu, Comanesti, 249 - 18,54 - AW
      6. Plaiasu Ion, Plopeni, 255 - 18,18 - A
      7. Cucu Cristin, Targoviste, 267 - 18,21 - AW
      8. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 280 - 19,83 - AW
      9. Balla Peter, Toplita, 284 - 16,97 - A
      10. Catana Claudiu, Bucuresti, 285 - 19,88 - A
      11. Cristofor Razvan, Moinesti, 287 - 16,39 - AW
      12. Barabas Claudiu, Bistrita, 297 - 17,71 - A
      13. Luca Octavian, Tulcea, 299 - 19,36 - A
      14. Vieru Costica, Botosani, 300 - 19 - AW
      15. Postelnicu Mihai, Deva, 303 - 19,32 - A
      16. Bozosan Petre, Sibiu, 304 - 16,89 - A
      17. Sicoe Ioan, Turda, 314 - 16,25 - AW
      18. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 317 - 18,38 - A
      19. Ilie Octavian Marius, Brasov, 318 - 16,67 - A
      20. Gecse Alpar, Chibed, 323 - 18,04 - A
      21. Dani Leo, Arad, 325 - 19,46 - AH
      22. Nagy Iosif, Arad, 340 - 18,75 - AW
      23. Silivestru Nicu, Tulcea, 341 - 18,54 - A
      24. Pop Alexandru, Oradea, 345 - 18,17 - A
      25. Kis Istvan, Brasov, 346 - 15,47 - AW
      26. Pinzar Alin, Suceava, 350 - 19,17 - A
      27. Ionescu Mihai, Targoviste, 355 - 19,39 - A
      28. Oancea Marian, Bacau, 356 - 19,07 - A
      29. Salavastru Petru, Botosani, 360 - 18,96 - AW
      30. Retegan Cosmin, Plopeni, 365 - 18,29 - A
      31. Cioveie Marian, Oravita, 366 - 16,14 - A
      32. Vijaica Paul, Drobeta Tr Severin, 368 - 19,64 - AW
      33. Sursilov Constantin, Bucuresti, 369 - 15,21 - A
      34. Potarniche Bianca, Buzau, 381 - 17,61 - AJF
      35. Rusea Gheorghe, Breaza, 387 - 14,67 - A
      36. Fotia Iulian, Bacau, 396 - 17,32 - A
      37. Fekete Istvan, Arad, 397 - 17,21 - A
      38. Alexandru Marius, Bucuresti, 409 - 16,93 - A
      39. Ivan Adrian, Tulcea, 411 - 16,04 - A
      40. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 412 - 16,5 - A
      41. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 415 - 17,17 - A
      42. Lucic Corneliu, Suceava, 417 - 16,04 - AHW
      43. Docan Cristian, Bucuresti, 418 - 15,13 - A
      44. Dinu Adrian, Darmanesti, 423 - 15,88 - A
      45. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 428 - 18,6 - A
      46. Cinca Daniel, Craiova, 429 - 15,86 - A
      47. Lupescu Nicolae, Reghin, 431 - 14,36 - A
      48. Lita Gabriel, Bucuresti, 432 - 19,17 - A
      49. Zdrenghea Mircea, Orastie, 433 - 18,57 - A
      50. Lacatis Ghita, Arad, 440 - 19,46 - A
      51. Loghin Florin, Brasov, 446 - 15,13 - A
      52. Giosan Marcel, Galati, 447 - 13,5 - A
      53. Pop Sabin, Targu Mures, 448 - 13,56 - A
      54. Stefan Patrick, Brasov, 450 - 15,83 - A
      55. Cristescu Cristian, Bucuresti, 454 - 15,54 - AW
      56. Veris Dumitru, Brasov, 455 - 15,29 - A
      57. Gusan Boris, Turda, 456 - 13,79 - AW
      58. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 462 - 16,64 - A
      59. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 463 - 15,86 - A
      60. Socaci Sorin, Panciu, 470 - 16,93 - A
      61. Ciky Cornel, Fagaras, 477 - 15,04 - AW
      62. Zamfirache Ioan, Botosani, 478 - 11,66 - AW
      63. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 484 - 15,32 - AW
      64. Iordachi Adrian, Adjud, 489 - 19,6 - A
      65. Comsa Dan, Sibiu, 490 - 17,67 - A
      66. Corbu Darius, Valenii de Munte, 493 - 17,67 - A
      67. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 495 - 14,93 - AW
      68. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 496 - 19,6 - A
      69. Robu Valentin, Botosani, 497 - 15,46 - AW
      70. Panait Adrian, Braila, 502 - 13,25 - AW
      71. Tutoveanu Razvan, Brasov, 507 - 17,61 - A
      72. Carata Catalin, Tulcea, 508 - 16,17 - A
      73. Todor Csaba, Gheorgheni, 514 - 15,13 - AH
      74. Banuta Dumitru, Ploiesti, 515 - 15 - A
      75. Grama Mihai, Azuga, 519 - 18,54 - AW
      76. Stolearenco Igor, Galati, 520 - 16,71 - A
      77. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 521 - 16,69 - A
      78. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 522 - 16,64 - A
      79. Coclea Ionel, Braila, 524 - 14,54 - AW
      80. Sdranca Mircea, Ploiesti, 531 - 16,46 - A
      81. Nitu Serban, Paulesti, 533 - 14,79 - A
      82. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 538 - 19,4 - AF
      83. Fulop Laszlo, Targu Mures, 539 - 13,57 - A
      84. Oprean Andrei, Baia de Cris, 544 - 11,54 - A
      85. Popa Ion, Ploiesti, 546 - 14,33 - A
      86. Cazanel Gheorghe, Comanesti, 554 - 19,88 - A
      87. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 570 - 14,54 - A
      88. Aparaschivei Marcel, Botosani, 572 - 13,5 - AW
      89. Lazar Dumitru, Mizil, 579 - 13,93 - A
      90. Constantin Cristina, Bucuresti, 581 - 14,89 - AF
      91. Vajda Erno, Reghin, 586 - 16,46 - AW
      92. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 590 - 17,54 - A
      93. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 591 - 15,14 - A
      94. Morariu Marius, Sibiu, 596 - 17,08 - A
      95. Pralea Constantin, Alba Iulia, 598 - 10,5 - AW
      96. Caraus Sorin, Deva, 601 - 13 - A
      97. Carjan Dumitru, Bucuresti, 607 - 13 - AW
      98. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 618 - 17,88 - A
      99. Heja Zoltan, Ditrau, 632 - 13,29 - A
      100. Marica Dan, Brasov, 639 - 13,58 - A
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      101. Movileanu Neculae, Brasov, 655 - 13,63 - A
      102. Pop Gabriel, Oradea, 666 - 14,55 - A
      103. Darjan Daniel, Brasov, 670 - 11,36 - A
      104. Dan Andrei, Piatra Neamt, 676 - 18,38 - AW
      105. Dumitrescu Sorin, Brasov, 696 - 11,21 - A
      106. Bejan Alexandru, Tecuci, 703 - 14,04 - A
      107. Pica Horia, Fagaras, 705 - 12,39 - A
      108. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 734 - 12,5 - A
      109. Dinicescu Ion, Pitesti, 747 - 14,69 - AW
      110. Dumitru Silviu, Constanta, 753 - 18,31 - A
      111. Badulescu Rafael, Giurgiu, 763 - 16,2 - A
      112. Anastasiu Constantin, Comanesti, 766 - 14 - AW
      113. Tirdea Ionut, Tecuci, 772 - 11,21 - A
      114. Cuesdean Rares, Reghin, 783 - 16,17 - AJ
      115. Florea Gigi, Galati, 788 - 13 - AW
      116. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 801 - 14,05 - A
      117. Moraru Marius, Bucuresti, 802 - 13,25 - A
      118. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 831 - 14,17 - A
      119. Buruiana Mihai, Marasesti, 862 - 18 - A
      120. Dior Dorin, Iasi, 868 - 14,4 - A
      121. Cotfas Gabriel, Toplita, 875 - 14,69 - AW
      122. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 938 - 15 - AJF
      123. Nica Ionut, Brasov, 940 - 18,75 - A
      124. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 963 - 13,33 - A
      125. Vajeu Ionut, Busteni, 983 - 11,71 - A
      126. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 997 - 14,69 - AJ
      127. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures, 1039 - 10,2 - A
      128. Mitrofan Petrica, Brasov, 1070 - 15,88 - AW
      129. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1166 - 10,67 - A
      130. Franculescu Marius, Sinaia, 1177 - 14,33 - A
      131. Frintu Marius, Sibiu, 1230 - 11,38 - A
      132. Ispas Emil, Alba Iulia, 1276 - 18 - A
      133. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 1355 - 13 - A
      134. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1403 - 10,58 - A
      135. Huica Petre, Bucuresti, 1519 - 11,13 - A
      136. Aanei Cristian, Putna, 1528 - 15 - A
      137. Rosca Adela, Galanesti, 1534 - 10,75 - AF
      138. Balan Claudia, Brasov, 1768 - 13 - AJF
      139. Dragoiu Claudiu, Brasov, 1858 - 11 - A
      140. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1967 - 12 - A

      Wild card-uri:
      Mitrofan Petrica - Brasov.
      Anastasiu Constantin - Comanesti.

      Inscrieri Începători - 18 locuri (16 + 2 Wild-card-uri) - on 09.11.2017 at 21:06:55

      1. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 647 - 9,69 - A
      2. Rosoga Ana, Constanta, 656 - 9,5 - AF
      3. Malene Petru, Fagaras, 711 - 8,75 - A
      4. Moca Vasile, Bucuresti, 727 - 9,79 - A
      5. Darie Gabriel, Comanesti, 728 - 9,21 - A
      6. Suciu Sergiu, Turda, 744 - 9,86 - AW
      7. Moise Viorel, Braila, 745 - 8,83 - AW
      8. Filip Cristi, Comanesti, 776 - 9,07 - AW
      9. Sisca Nicusor, Comanesti, 812 - 9,58 - AW
      10. Plesoianu Stefan, Constanta, 834 - 8,13 - A
      11. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 894 - 9,36 - AJ
      12. Vela Gabriel, Timisoara, 947 - 8,33 - A
      13. Morun Marian, Braila, 948 - 8,2 - A
      14. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 964 - 9,45 - AJF
      15. Stan Mariana, Constanta, 1009 - 5,63 - A
      16. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei, 1045 - 9,25 - AJF
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      17. Govoreanu Cendana, Cisnadie, 1047 - 8,75 - AF
      18. Serban Aurel, Fagaras, 1081 - 9 - A
      19. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1108 - 8 - A
      20. Marin Cristi, Braila, 1244 - 6,5 - A
      21. Sterczer Sandor, Sanzieni, 1269 - 6,13 - A
      22. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1337 - 4,81 - AF
      23. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1377 - 4,92 - A
      24. Tanase Stefan, Fagaras, 1407 - 6,81 - AJ
      25. Prodan Iosif, Tarnaveni, 1590 - 8,17 - A
      26. Tarau Vasile, Brasov, 1722 - 9 - A
      27. Codreanu George, Tecuci, 1754 - 6 - A
      28. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1757 - 5 - A
      29. Lorinc Zoltan, Miercurea Ciuc, 1907 - 6 - A
      30. Musat Viorel, Bacau, 1979 - 6,5 - A
      31. Persa Tudor, Sfantu Gheorghe, 3257 - 0 - A
      32. Orza Gabor, Miercurea Ciuc, 3549 - 0 - A
      33. Florea Bogdan, Caracal, 3696 - 0 - A
      34. Tisza Iosif, Arad, 5001 - 0 - A

      Wild card-uri
      Pal Abel, Sfantu Gheorghe
      Marin Cristi, Braila

      Clasament Avansați

      1. Lacatis Ghita - Arad
      2. Pop Alexandru - Oradea
      3 -- 4
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      Pinzar Alin - Suceava
      5 -- 8
      Potarniche Bianca - Buzau
      Silivestru Nicu - Tulcea
      Sass Imre - Miercurea Ciuc
      Corbu Darius - Valenii de Munte
      9 -- 16
      Butnaru Madalina - Vatra Dornei
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      Salavastru Petru - Botosani
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Cinca Daniel - Craiova
      Vieru Costica - Botosani
      Zdrenghea Mircea - Orastie
      Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
      17 -- 32
      Postelnicu Mihai - Deva
      Bucur Alin Adrian - Targu Mures
      Cucu Cristin - Targoviste
      Kis Istvan - Brasov
      Retegan Cosmin - Plopeni
      Luca Octavian - Tulcea
      Loghin Florin - Brasov
      Lita Gabriel - Bucuresti
      Dani Leo - Arad
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Lovin Eusebiu - Comanesti
      Veris Dumitru - Brasov
      Macovei Cristi - Iasi
      Socaci Sorin - Panciu
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      33 -- 34
      Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
      Tutoveanu Razvan - Brasov
      35 -- 37 2v gr.sup.
      Iordachi Adrian - Adjud
      Ionescu Mihai - Targoviste
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      38 -- 52 1v gr.sup.
      Oancea Marian - Bacau
      Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
      Comsa Dan - Sibiu
      Balla Peter - Toplita
      Alexandru Marius - Bucuresti
      Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
      Sdranca Mircea - Ploiesti
      Carata Catalin - Tulcea
      Mitrofan Petrica - Brasov
      Stefan Patrick - Brasov
      Maftei Catalin Doru - Comanesti
      Docan Cristian - Bucuresti
      Ciky Cornel - Fagaras
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Gusan Boris - Turda
      53 -- 68 0v gr.sup.
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Nagy Iosif - Arad
      Grama Mihai - Azuga
      Gecse Alpar - Chibed
      Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
      Barabas Claudiu - Bistrita
      Fotia Iulian - Bacau
      Fekete Istvan - Arad
      Burghelea Florin - Piatra Neamt
      Bozosan Petre - Sibiu
      Badaluta Marian - Vatra Dornei
      Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
      Cristofor Razvan - Moinesti
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Giosan Marcel - Galati
      69 -- 75 2v gr.inf.
      Morariu Marius - Sibiu
      Vajda Erno - Reghin
      Cioveie Marian - Oravita
      Robu Valentin - Botosani
      Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
      Heja Zoltan - Ditrau
      Panait Adrian - Braila
      76 -- 90 1v gr.inf.
      Cazanel Gheorghe - Comanesti
      Stolearenco Igor - Galati
      Sicoe Ioan - Turda
      Ivan Adrian - Tulcea
      Lucic Corneliu - Suceava
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Ailioaie Gheorghe - Comanesti
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Nitu Serban - Paulesti
      Popa Ion - Ploiesti
      Pop Sabin - Targu Mures
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      Caraus Sorin - Deva
      Zamfirache Ioan - Botosani
      91 -- 102 0v gr.inf.
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
      Todor Csaba - Gheorgheni
      Coclea Ionel - Braila
      Lupescu Nicolae - Reghin
      Anastasiu Constantin - Comanesti
      Lazar Dumitru - Mizil
      Marica Dan - Brasov
      Fulop Laszlo - Targu Mures
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Oprean Andrei - Baia de Cris
      Pralea Constantin - Alba Iulia

      Clasament Începători

      1. Moca Vasile - Bucuresti
      2. Pintescu Teodora - Vatra Dornei
      3 -- 4
      Darie Gabriel - Comanesti
      Bleoca Lucas - Tarnaveni
      5 -- 8
      Filip Cristi - Comanesti
      Marin Cristi - Braila
      Morun Marian - Braila
      Sisca Nicusor - Comanesti
      9 -- 12 0v gr.sup.
      Rosoga Ana - Constanta
      Moise Viorel - Braila
      Govoreanu Cendana - Cisnadie
      Vela Gabriel - Timisoara
      13 -- 2v gr.inf.
      Marin Bogdan Mihail - Bacau
      14 -- 17 1v gr.inf.
      Suciu Sergiu - Turda
      Malene Petru - Fagaras
      Plesoianu Stefan - Constanta
      Pal Abel - Sfantu Gheorghe
      18 -- 0v gr.inf.
      Stan Mariana - Constanta
      Ultima editare de marcelgiosan; 12.nov.2017, 22:19.
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri Elite + Open

        Inscrieri Elite - on 09-Nov-17 at 21:01:47

        1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 1 - 44.79 - OEL
        2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44.5 - OEL
        3. Petrescu Liviu, Pitesti, 3 - 42.36 - OELW
        4. Avram Victor, Arad, 5 - 40.94 - OE
        5. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 7 - 43.36 - OE
        6. Govoreanu Florin, Cisnadie, 8 - 39.19 - OE
        7. Sicoe Rodica, Cugir, 9 - 42.34 - OELF
        8. Roman Bogdan, Arad, 10 - 40.75 - OE
        9. Dinca Daniel, Bucuresti, 13 - 38.25 - OEH
        10. Put Gabriel, Oravita, 14 - 38.5 - OE
        11. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 35.28 - OE
        12. Apian Florin, Bistrita, 16 - 36.5 - OE
        13. Tigau Dan, Bucuresti, 17 - 35.66 - OELW
        14. Daneliuc Gabi, Selimbar, 18 - 35.54 - OE
        15. Sumanaru Catalin, Iasi, 19 - 35.16 - OE
        16. Mutrescu Eugen, Timisoara, 20 - 42.64 - OE
        17. Nistor Dorel, Bistrita, 21 - 43.39 - OE
        18. Cozma Catalin, Falticeni, 22 - 35.07 - OEW
        19. Mocean Dan, Cluj Napoca, 23 - 42.21 - OEL
        20. Sinita Eugen, Bucuresti, 24 - 36.79 - OE
        21. Savu Cristian, Oradea, 25 - 34.04 - OE
        22. Constantin Teodor, Bucuresti, 29 - 35.07 - OE
        23. Corcoz Costin, Focsani, 30 - 38.42 - OEL
        24. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 31 - 32.96 - OE
        25. Vlase Gheorghe, Slobozia, 32 - 33 - OE
        26. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 33 - 38.38 - OE
        27. Fratea Aurel, Constanta, 34 - 31.06 - OEW
        28. Iancu George, Ploiesti, 35 - 36.21 - OEW
        29. Toma Florin, Pitesti, 36 - 38.86 - OELW
        30. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 38 - 36.88 - OE
        31. Birtalan Robert, Oradea, 39 - 32.44 - OE
        32. Kaposta Victor, Arad, 40 - 31.14 - OE
        33. Onufrei Ciprian, Botosani, 41 - 39.11 - OE
        34. Macovei Liviu, Brasov, 43 - 37.92 - OE
        35. Cristache George, Bucuresti, 46 - 37.64 - OE
        36. Grigore Alexandru, Campina, 47 - 32.47 - OE
        37. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 48 - 34.79 - OEW
        38. Tic Ioan, Oradea, 49 - 31.32 - OE
        39. Creinicean Liviu, Oravita, 50 - 33.89 - OE
        40. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 32.14 - OE
        41. Bardocz Szilard, Capeni, 52 - 35.08 - OE
        42. Pavunev Dan, Bucuresti, 53 - 29.96 - OE
        43. Pavel Calin, Hunedoara, 54 - 36.38 - OE
        44. Ion Marius, Braila, 55 - 40.08 - OE
        45. Corburean Ioana, Medias, 56 - 36.88 - OEF
        46. Diaconescu Lucian, Targoviste, 57 - 28.83 - OE
        47. Marola Mihai, Bacau, 58 - 36.82 - OE
        48. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 60 - 29.57 - OE
        49. Ciobanu Daniel, Blaj, 61 - 31.07 - OEW
        50. Migea Cornel, Sibiu, 62 - 31.64 - OE
        51. Rojnita Sebastian, Bacau, 63 - 29.36 - OE
        52. Buzatu Vasile, Buftea, 64 - 35.14 - OEW
        53. Mihalescu Dinu, Timisoara, 65 - 32.46 - OEW
        54. Oprea Adrian, Lugoj, 66 - 31.71 - OE
        55. Raducan Bogdan, Craiova, 67 - 35.25 - OE
        56. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 69 - 34.57 - OE
        57. Vladoiu Gelu, Brasov, 70 - 27.84 - OEW
        58. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 74 - 36.38 - OE
        59. Bleoca Marius, Tarnaveni, 77 - 29 - OE
        60. Neagoe Costin, Bucuresti, 78 - 32.5 - OE
        61. Szalay Liviu, Oradea, 79 - 29.96 - OE
        62. Bivolaru Marius, Ploiesti, 80 - 27.96 - OE
        63. Zidar Victor, Reghin, 81 - 33.88 - OE
        64. Darmaz Ion, Targoviste, 85 - 27.97 - OEW
        65. Munteanu Octavian, Tecuci, 86 - 32.63 - OEW
        66. Dena Corneliu, Giurgiu, 87 - 28.71 - OEW
        67. Leolea Andrei, Constanta, 88 - 32.21 - OEW
        68. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 89 - 31.61 - OE
        69. Birtalan Laszlo, Oradea, 90 - 27.31 - OE
        70. Zarinschi Catalin, Galati, 92 - 31.89 - OE
        71. Curut Gabriel, Timisoara, 95 - 30.58 - OE
        72. Oprea Luca, Bucuresti, 96 - 35.61 - OEJ
        73. Ditu Daniel, Onesti, 98 - 36.75 - OE
        74. Bratescu Adrian, Targoviste, 100 - 27.21 - OEW
        75. Ciuca Dan, Pitesti, 101 - 30.71 - OEW
        76. Roman Iulian, Brasov, 102 - 47.88 - OEL
        77. Mihaila Nicolae, Breaza, 103 - 29.13 - OE
        78. Mitrea Silviu, Navodari, 104 - 28.54 - OE
        79. Ursulean Vasile, Straja, 105 - 30.61 - OE
        80. Aron Darie, Sibiu, 109 - 32.57 - OE
        81. Fazakas Attila, Toplita, 110 - 29.68 - OE
        82. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 117 - 29.63 - OEW
        83. Ivan Valentin, Campina, 119 - 28.29 - OE
        84. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 120 - 27.63 - OE
        85. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 123 - 34.04 - OEW
        86. Hutanu Alin, Brasov, 134 - 29.92 - OE
        87. Drinceanu Lilian, Oravita, 135 - 27.96 - OE
        88. Navacioiu Marian, Bucuresti, 140 - 33.96 - OEW
        89. Barabas Sandor, Toplita, 153 - 29.93 - OE
        90. Lunca Razvan, Tarnaveni, 159 - 31.14 - OE
        91. Toma Iulian, Braila, 160 - 30.42 - OEW
        92. Nistor Florin, Comanesti, 162 - 28.61 - OE
        93. Iancu Sorin, Sibiu, 166 - 30.63 - OE
        94. Chiscop Bogdan, Galati, 167 - 33.71 - OE
        95. Denes Ferenc, Praid, 171 - 30.54 - OEW - wild card
        96. Bondoc Alexandru, Brasov, 926 - 29 - OE - wild card
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        97. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 168 - 27.29 - OE
        98. Valeanu Vlad, Bacau, 170 - 31.21 - OE
        99. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 172 - 29.36 - OE
        100. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 177 - 40.25 - OE
        101. Motorga Dorin, Targu Mures, 178 - 27.21 - OE
        102. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 188 - 40.56 - OE
        103. Ropotan Iulian, Bucuresti, 196 - 35 - OE
        104. Simion Boby, Cluj Napoca, 198 - 32 - OELH
        105. Ion Sebastian, Buftea, 200 - 29.92 - OE
        106. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 216 - 39.25 - OEL
        107. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 217 - 32.35 - OE
        108. Motoroi Costin, Bucuresti, 244 - 31.8 - OE
        109. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 264 - 32.31 - OE
        110. Tudorache Viorel, Bucuresti, 288 - 41.17 - OEL
        111. Beca Iliesen, Timisoara, 335 - 37.33 - OEL
        112. Badulescu Mario, Giurgiu, 351 - 31.4 - OE
        113. Totpal Marius, Busteni, 380 - 32.6 - OE
        114. Boeriu Cezara, Targu Mures, 391 - 31 - OEJF
        115. Olteanu Mihai, Brasov, 443 - 29.67 - OE
        116. Popa Gheorghe, Aiud, 563 - 32.88 - OEW
        117. Toporas Cosmin, Suceava, 592 - 32.67 - OE
        118. Sipos Ferenc, Targu Mures, 621 - 29.33 - OEW
        119. Tecuschi Dan, Brasov, 754 - 40 - OEW
        120. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 786 - 31 - OE
        121. Aftenii Daniel, Bucuresti, 845 - 27 - OE
        122. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 1324 - 28 - OE


        Inscrieri Open - on 09-Nov-17 at 21:02:24

        1. Istrate Cristian, Bucuresti, 71 - 26.88 - OW
        2. Veres Francisc, Oravita, 94 - 26.79 - O
        3. Ciortescu Cristi, Iasi, 97 - 26.88 - O
        4. Sofian Corneliu, Suceava, 106 - 25.47 - OW
        5. Colesniuc Romeo, Botosani, 108 - 25.59 - OW
        6. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 114 - 26.18 - OW
        7. Dragan Petru Ioan, Iasi, 121 - 26.82 - O
        8. Petrov Dan, Bucuresti, 122 - 25.96 - O
        9. Iacob Gabriel, Iasi, 129 - 24.09 - OW
        10. Bogza Dragos, Iasi, 130 - 23.44 - O
        11. Murgu Ioan, Oravita, 133 - 26.38 - O
        12. Orban Madalina, Timisoara, 136 - 26.29 - OJF
        13. Damian Mircea, Bistrita, 137 - 24.86 - O
        14. Pralea Marius Dan, Botosani, 138 - 22.42 - O
        15. Lungu Marius, Oravita, 139 - 25.43 - O
        16. Sarbu Dan, Ploiesti, 141 - 26.29 - OW
        17. Braniste George, Bacau, 142 - 26.13 - O
        18. Fulop Attila, Aiud, 144 - 23.79 - OW
        19. Visan Bogdan, Targoviste, 145 - 22 - O
        20. Marian Bogdan, Ploiesti, 146 - 26.63 - OW
        21. Morosan Marian, Suceava, 148 - 26.63 - O
        22. Padurariu Costel, Brasov, 149 - 26.63 - O
        23. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 150 - 26.54 - O
        24. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 151 - 24.96 - O
        25. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 154 - 25.5 - O
        26. Stancalie Doru, Craiova, 155 - 24.79 - OW
        27. Nicola Marian, Constanta, 156 - 22.03 - O
        28. Ticu Dorin, Bacau, 163 - 25.96 - OW
        29. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 176 - 26.5 - O
        30. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 182 - 26.07 - OW
        31. Negrean Ioan, Sibiu, 184 - 24 - O
        32. Jichici Svetozar, Timisoara, 185 - 22.07 - O
        33. Gherasim Iulian, Tulcea, 189 - 25.57 - O
        34. Kromek Iulian, Cugir, 192 - 26.57 - O
        35. Trocaru Remus, Tulcea, 193 - 25.18 - O
        36. Curpas Ioan, Oradea, 194 - 23.04 - OW
        37. Avram Nicolae, Nedelea, 195 - 25.63 - O
        38. Colcer Nicolae, Toplita, 197 - 25.93 - O
        39. Janosi Attila, Targu Mures, 202 - 25.93 - O
        40. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 207 - 22.18 - O
        41. Dirlea Ioan, Aiud, 208 - 20.32 - OH
        42. Mironescu Adrian, Botosani, 211 - 26.82 - O
        43. Serban Liviu, Onesti, 219 - 20.29 - O
        44. Antal Denes, Brasov, 221 - 26.25 - OW
        45. Solcan Florin, Constanta, 222 - 23.13 - O
        46. Jaouir Khaled, Bucuresti, 223 - 20 - OW
        47. Salariu Adrian, Buftea, 227 - 26.43 - O
        48. Corneanu Sorin, Botosani, 228 - 24.32 - O
        49. Doba Vasile, Pitesti, 234 - 25.5 - OW
        50. Radu Constantin, Sibiu, 235 - 22.36 - OW
        51. Marola Dan, Bacau, 238 - 23.18 - O
        52. Brulea Petre, Paulesti, 242 - 23 - OW
        53. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 374 - 20.82 - OW - wild card
        54. Szekeres Levente, Brasov, 1598 - 23 - O - wild card
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        55. Cocean Valer, Baraolt, 250 - 25.75 - O
        56. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 252 - 24.57 - O
        57. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 256 - 22.39 - O
        58. Sorescu Mircea, Paulesti, 266 - 21.82 - O
        59. Voicu Ionut, Ploiesti, 275 - 24.79 - O
        60. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 276 - 22.46 - O
        61. Papacu Bejoli, Bucuresti, 277 - 22.11 - OW
        62. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 279 - 23.46 - OW
        63. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 282 - 24.88 - O
        64. Rosu Gabriel, Comanesti, 283 - 22.43 - O
        65. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 290 - 21.46 - OW
        66. Baiburi Levent, Tulcea, 311 - 25.55 - O
        67. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 312 - 24.21 - O
        68. Musat Catalin, Alexandria, 331 - 20.79 - O
        69. Veres Janos, Targu Mures, 353 - 23.63 - OW
        70. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 358 - 20.46 - O
        71. Dumbrava Daniel, Focsani, 367 - 26.63 - OW
        72. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 389 - 20.15 - O
        73. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 405 - 26.25 - OW
        74. Rosca Niculai, Galanesti, 407 - 23.33 - O
        75. Rosioara Razvan, Alexandria, 410 - 21.54 - O
        76. Bodin Ion, Tecuci, 413 - 25 - OW
        77. Matei Mirel, Brasov, 421 - 20 - O
        78. Dima Victor, Azuga, 430 - 23.96 - O
        79. Pitac Ovidiu, Brasov, 437 - 23.63 - OW
        80. Barsa Ioan, Moinesti, 460 - 25.67 - O
        81. Lazar Ion, Bucuresti, 461 - 20.5 - O
        82. Bacanu Paulian, Brasov, 469 - 24.56 - O
        83. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 483 - 23.4 - OW
        84. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 549 - 20.75 - OJ
        85. Kincses Jozsef, Praid, 669 - 20.56 - O
        86. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 1095 - 23 - O
        Ultima editare de FlorinBN; 09.nov.2017, 20:02.
        TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

        Rule no.1 - The ball must reach the table
        Rule no.2 - The ball will return on the table


        Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

        Comentariu


        • #5
          Inscrieri Elite - on 12-Nov-17 at 18:03:07

          1. Roman Iulian, Brasov, 102 - 47.88 - OEL
          2. Lukasz Klimas, Ploiesti, 1 - 44.79 - OEL
          3. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44.5 - OEL
          4. Nistor Dorel, Bistrita, 21 - 43.39 - OE
          5. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 7 - 43.36 - OE
          6. Mutrescu Eugen, Timisoara, 20 - 42.64 - OE
          7. Petrescu Liviu, Pitesti, 3 - 42.36 - OELW
          8. Sicoe Rodica, Cugir, 9 - 42.34 - OELF
          9. Mocean Dan, Cluj Napoca, 23 - 42.21 - OEL
          10. Avram Victor, Arad, 5 - 40.94 - OE
          11. Roman Bogdan, Arad, 10 - 40.75 - OE
          12. Ion Marius, Braila, 55 - 40.08 - OE
          13. Govoreanu Florin, Cisnadie, 8 - 39.19 - OE
          14. Onufrei Ciprian, Botosani, 41 - 39.11 - OE
          15. Toma Florin, Pitesti, 36 - 38.86 - OELW
          16. Put Gabriel, Oravita, 14 - 38.5 - OE
          17. Corcoz Costin, Focsani, 30 - 38.42 - OEL
          18. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 33 - 38.38 - OE
          19. Dinca Daniel, Bucuresti, 13 - 38.25 - OEH
          20. Macovei Liviu, Brasov, 43 - 37.92 - OE
          21. Cristache George, Bucuresti, 46 - 37.64 - OE
          22. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 38 - 36.88 - OE
          23. Corburean Ioana, Medias, 56 - 36.88 - OEF
          24. Marola Mihai, Bacau, 58 - 36.82 - OE
          25. Sinita Eugen, Bucuresti, 24 - 36.79 - OE
          26. Ditu Daniel, Onesti, 98 - 36.75 - OE
          27. Apian Florin, Bistrita, 16 - 36.5 - OE
          28. Pavel Calin, Hunedoara, 54 - 36.38 - OE
          29. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 74 - 36.38 - OE
          30. Iancu George, Ploiesti, 35 - 36.21 - OEW
          31. Tigau Dan, Bucuresti, 17 - 35.66 - OELW
          32. Oprea Luca, Bucuresti, 96 - 35.61 - OEJ
          33. Daneliuc Gabi, Selimbar, 18 - 35.54 - OE
          34. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 35.28 - OE
          35. Raducan Bogdan, Craiova, 67 - 35.25 - OE
          36. Sumanaru Catalin, Iasi, 19 - 35.16 - OE
          37. Buzatu Vasile, Buftea, 64 - 35.14 - OEW
          38. Bardocz Szilard, Capeni, 52 - 35.08 - OE
          39. Cozma Catalin, Falticeni, 22 - 35.07 - OEW
          40. Constantin Teodor, Bucuresti, 29 - 35.07 - OE
          41. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 48 - 34.79 - OEW
          42. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 69 - 34.57 - OE
          43. Savu Cristian, Oradea, 25 - 34.04 - OE
          44. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 123 - 34.04 - OEW
          45. Navacioiu Marian, Bucuresti, 140 - 33.96 - OEW
          46. Creinicean Liviu, Oravita, 50 - 33.89 - OE
          47. Zidar Victor, Reghin, 81 - 33.88 - OE
          48. Chiscop Bogdan, Galati, 167 - 33.71 - OE
          49. Vlase Gheorghe, Slobozia, 32 - 33 - OE
          50. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 31 - 32.96 - OE
          51. Munteanu Octavian, Tecuci, 86 - 32.63 - OEW
          52. Aron Darie, Sibiu, 109 - 32.57 - OE
          53. Neagoe Costin, Bucuresti, 78 - 32.5 - OE
          54. Grigore Alexandru, Campina, 47 - 32.47 - OE
          55. Mihalescu Dinu, Timisoara, 65 - 32.46 - OEW
          56. Birtalan Robert, Oradea, 39 - 32.44 - OE
          57. Leolea Andrei, Constanta, 88 - 32.21 - OEW
          58. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 32.14 - OE
          59. Zarinschi Catalin, Galati, 92 - 31.89 - OE
          60. Oprea Adrian, Lugoj, 66 - 31.71 - OE
          61. Migea Cornel, Sibiu, 62 - 31.64 - OE
          62. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 89 - 31.61 - OE
          63. Tic Ioan, Oradea, 49 - 31.32 - OE
          64. Kaposta Victor, Arad, 40 - 31.14 - OE
          65. Lunca Razvan, Tarnaveni, 159 - 31.14 - OE
          66. Ciobanu Daniel, Blaj, 61 - 31.07 - OEW
          67. Fratea Aurel, Constanta, 34 - 31.06 - OEW
          68. Ciuca Dan, Pitesti, 101 - 30.71 - OEW
          69. Iancu Sorin, Sibiu, 166 - 30.63 - OE
          70. Ursulean Vasile, Straja, 105 - 30.61 - OE
          71. Curut Gabriel, Timisoara, 95 - 30.58 - OE
          72. Denes Ferenc, Praid, 171 - 30.54 - OEW - wild card
          73. Toma Iulian, Braila, 160 - 30.42 - OEW
          74. Pavunev Dan, Bucuresti, 53 - 29.96 - OE
          75. Szalay Liviu, Oradea, 79 - 29.96 - OE
          76. Barabas Sandor, Toplita, 153 - 29.93 - OE
          77. Hutanu Alin, Brasov, 134 - 29.92 - OE
          78. Fazakas Attila, Toplita, 110 - 29.68 - OE
          79. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 117 - 29.63 - OEW
          80. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 60 - 29.57 - OE
          81. Rojnita Sebastian, Bacau, 63 - 29.36 - OE
          82. Mihaila Nicolae, Breaza, 103 - 29.13 - OE
          83. Bondoc Alexandru, Brasov, 926 - 29 - OE - wild card
          84. Bleoca Marius, Tarnaveni, 77 - 29 - OE
          85. Diaconescu Lucian, Targoviste, 57 - 28.83 - OE
          86. Dena Corneliu, Giurgiu, 87 - 28.71 - OEW
          87. Nistor Florin, Comanesti, 162 - 28.61 - OE
          88. Mitrea Silviu, Navodari, 104 - 28.54 - OE
          89. Ivan Valentin, Campina, 119 - 28.29 - OE
          90. Darmaz Ion, Targoviste, 85 - 27.97 - OEW
          91. Bivolaru Marius, Ploiesti, 80 - 27.96 - OE
          92. Drinceanu Lilian, Oravita, 135 - 27.96 - OE
          93. Vladoiu Gelu, Brasov, 70 - 27.84 - OEW
          94. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 120 - 27.63 - OE
          95. Birtalan Laszlo, Oradea, 90 - 27.31 - OE
          96. Bratescu Adrian, Targoviste, 100 - 27.21 - OEW


          Grupe inferioare Elite

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ROMAN IULIAN BRASOV
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-1
          5
          1
          2 OPREA LUCA BUCURESTI
          0-3
          3-0
          3-0
          3-2
          3-1
          4
          2
          3 DANELIUC GABI SELIMBAR
          0-3
          0-3
          3-0
          3-1
          3-0
          3
          3
          4 KAPOSTA VICTOR ARAD
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          2-3
          0
          5 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
          0-3
          2-3
          1-3
          3-1
          3-1
          2
          4
          6 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
          1-3
          1-3
          0-3
          3-2
          1-3
          1
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
          3-1
          3-1
          3-2
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 TIGAU DAN BUCURESTI
          1-3
          3-2
          3-1
          3-0
          3-0
          4
          2
          3 VERDET ADRIAN ORAVITA
          1-3
          2-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3
          3
          4 TIC IOAN ORADEA
          2-3
          1-3
          2-3
          3-0
          3-0
          2
          4
          5 CIOBANU DANIEL BLAJ
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          Gr.inferioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 IANCU GEORGE PLOIESTI
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          2
          3 RADUCAN BOGDAN CRAIOVA
          0-3
          0-3
          0-3
          3-2
          3-0
          2
          4
          4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
          0-3
          0-3
          3-0
          3-0
          3-2
          3
          3
          5 FRATEA AUREL CONSTANTA
          0-3
          0-3
          2-3
          0-3
          3-0
          1
          6 BIRTALAN LASZLO ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          2-3
          0-3
          0
          Gr.inferioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 NISTOR DOREL BISTRITA
          3-2
          3-2
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
          2-3
          2-3
          1-3
          3-2
          3-2
          2
          4
          3 SUMANARU CATALIN IASI
          2-3
          3-2
          3-0
          2-3
          3-0
          3
          2
          4 MIGEA CORNEL SIBIU
          0-3
          3-1
          0-3
          3-1
          3-1
          3
          3
          5 CIUCA DAN PITESTI
          0-3
          2-3
          3-2
          1-3
          3-2
          2
          6 VLADOIU GELU BRASOV
          0-3
          2-3
          0-3
          1-3
          2-3
          0
          Gr.inferioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
          3-0
          3-1
          3-2
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 PAVEL CALIN HUNEDOARA
          0-3
          0-3
          3-0
          3-0
          3-1
          3
          3
          3 BUZATU VASILE BUFTEA
          1-3
          3-0
          3-1
          3-1
          3-2
          4
          2
          4 OPREA ADRIAN LUGOJ
          2-3
          0-3
          1-3
          2-3
          2-3
          0
          5 IANCU SORIN SIBIU
          0-3
          0-3
          1-3
          3-2
          0-3
          1
          6 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
          0-3
          1-3
          2-3
          3-2
          3-0
          2
          4
          Gr.inferioara nr. 6
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
          3-1
          3-0
          3-1
          3-1
          3-0
          5
          1
          2 APIAN FLORIN BISTRITA
          1-3
          3-2
          2-3
          3-1
          3-1
          3
          3
          3 BARDOCZ SZILARD CAPENI
          0-3
          2-3
          2-3
          3-1
          3-2
          2
          4
          4 ZARINSCHI CATALIN GALATI
          1-3
          3-2
          3-2
          3-2
          3
          2
          5 URSULEAN VASILE STRAJA
          1-3
          1-3
          1-3
          3-2
          1
          6 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
          0-3
          1-3
          2-3
          2-3
          2-3
          0
          Gr.inferioara nr. 7
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 PETRESCU LIVIU PITESTI
          3-0
          2-3
          3-0
          3-1
          3-0
          4
          2
          2 DITU DANIEL ONESTI
          0-3
          1-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          3
          3 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
          3-2
          3-1
          3-0
          2-3
          3-0
          4
          1
          4 VAIDA SORIN ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          2-3
          3-1
          1
          5 CURUT GABRIEL TIMISOARA
          1-3
          0-3
          3-2
          3-2
          3-1
          3
          4
          6 DARMAZ ION TARGOVISTE
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          1-3
          0
          Gr.inferioara nr. 8
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SICOE RODICA CUGIR
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 SINITA EUGEN BUCURESTI
          0-3
          3-2
          3-1
          3-2
          3-0
          4
          2
          3 COZMA CATALIN FALTICENI
          0-3
          2-3
          3-1
          3-2
          3-0
          3
          3
          4 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
          0-3
          1-3
          1-3
          1-3
          1-3
          0
          5 DENES FERENC PRAID
          0-3
          2-3
          2-3
          3-1
          3-0
          2
          4
          6 IVAN VALENTIN CAMPINA
          0-3
          0-3
          0-3
          3-1
          0-3
          1
          Gr.inferioara nr. 9
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
          3-0
          3-1
          3-2
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 MAROLA MIHAI BACAU
          0-3
          3-1
          1-3
          3-0
          3-0
          3
          3
          3 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
          1-3
          1-3
          3-0
          1-3
          3-1
          2
          4 BIRTALAN ROBERT ORADEA
          2-3
          3-1
          0-3
          3-0
          3-1
          3
          2
          5 TOMA IULIAN BRAILA
          0-3
          0-3
          3-1
          0-3
          3-2
          2
          4
          6 MITREA SILVIU NAVODARI
          0-3
          0-3
          1-3
          1-3
          2-3
          0
          Gr.inferioara nr. 10
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 AVRAM VICTOR ARAD
          2-3
          3-1
          3-1
          2-3
          3-1
          3
          3
          2 CORBUREAN IOANA MEDIAS
          3-2
          3-2
          3-2
          2-3
          3-0
          4
          2
          3 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC
          1-3
          2-3
          1-3
          3-2
          3-1
          2
          4 MIHALESCU DINU TIMISOARA
          1-3
          2-3
          3-1
          1-3
          3-0
          2
          4
          5 PAVUNEV DAN BUCURESTI
          3-2
          3-2
          2-3
          3-1
          3-0
          4
          1
          6 NISTOR FLORIN COMANESTI
          1-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.inferioara nr. 11
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ROMAN BOGDAN ARAD
          0-3
          3-0
          3-0
          3-2
          3-1
          4
          3
          2 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA
          3-0
          3-1
          3-0
          2-3
          3-1
          4
          1
          3 SAVU CRISTIAN ORADEA
          0-3
          1-3
          3-1
          0-3
          3-2
          2
          4
          4 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
          0-3
          0-3
          1-3
          1-3
          2-3
          0
          5 HUTANU ALIN BRASOV
          2-3
          3-2
          3-0
          3-1
          3-1
          4
          2
          6 DENA CORNELIU GIURGIU
          1-3
          1-3
          2-3
          3-2
          1-3
          1
          Gr.inferioara nr. 12
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ION MARIUS BRAILA
          3-2
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
          2-3
          0-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3
          3
          3 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
          0-3
          3-0
          3-1
          3-0
          3-2
          4
          2
          4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
          0-3
          2-3
          1-3
          1-3
          3-0
          1
          5 BARABAS SANDOR TOPLITA
          0-3
          0-3
          0-3
          3-1
          3-0
          2
          4
          6 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE
          0-3
          0-3
          2-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.inferioara nr. 13
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
          2-3
          3-1
          2-3
          3-0
          1-3
          2
          2 MACOVEI LIVIU BRASOV
          3-2
          3-1
          3-1
          2-3
          3-1
          4
          1
          3 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
          1-3
          1-3
          3-0
          3-0
          3-2
          3
          2
          4 ARON DARIE SIBIU
          3-2
          1-3
          0-3
          3-1
          3-2
          3
          3
          5 SZALAY LIVIU ORADEA
          0-3
          3-2
          0-3
          1-3
          2-3
          1
          6 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
          3-1
          1-3
          2-3
          2-3
          3-2
          2
          4
          Gr.inferioara nr. 14
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
          3-2
          3-1
          3-1
          3-0
          2-3
          4
          2
          2 DINCA DANIEL BUCURESTI
          2-3
          3-1
          3-1
          3-0
          2-3
          3
          3
          3 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
          1-3
          1-3
          3-0
          3-0
          0-3
          2
          4
          4 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
          1-3
          1-3
          0-3
          3-0
          1-3
          1
          5 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          0
          6 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
          3-2
          3-2
          3-0
          3-1
          3-1
          5
          1
          Gr.inferioara nr. 15
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TOMA FLORIN PITESTI
          2-3
          3-1
          3-1
          3-2
          3-0
          4
          2
          2 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
          3-2
          3-1
          3-0
          3-0
          3-1
          5
          1
          3 ZIDAR VICTOR REGHIN
          1-3
          1-3
          3-1
          3-0
          2-3
          2
          3
          4 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
          1-3
          0-3
          1-3
          0-3
          3-0
          1
          5 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
          2-3
          0-3
          0-3
          3-0
          3-2
          2
          4
          6 MIHAILA NICOLAE BREAZA
          0-3
          1-3
          3-2
          0-3
          2-3
          1
          Gr.inferioara nr. 16
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 PUT GABRIEL ORAVITA
          1-3
          3-1
          1-3
          3-0
          3-1
          3
          2
          2 CORCOZ COSTIN FOCSANI
          3-1
          3-2
          3-0
          3-2
          3-0
          5
          1
          3 CHISCOP BOGDAN GALATI
          1-3
          2-3
          2-3
          1-3
          0-3
          0
          4 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
          3-1
          0-3
          3-2
          2-3
          2-3
          2
          5 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
          0-3
          2-3
          3-1
          3-2
          1-3
          2
          4
          6 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
          1-3
          0-3
          3-0
          3-2
          3-1
          3
          3

          Grupe superioare Elite

          Gr.superioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 ROMAN IULIAN BRASOV
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 IANCU GEORGE PLOIESTI
          0-3
          1-3
          3-1
          1
          3 VERDET ADRIAN ORAVITA
          0-3
          3-1
          3-1
          2
          2
          4 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
          0-3
          1-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
          3-0
          3-1
          3-0
          3
          1
          2 SUMANARU CATALIN IASI
          0-3
          3-0
          3-2
          2
          2
          3 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
          1-3
          0-3
          0-3
          0
          4 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
          0-3
          2-3
          3-0
          1
          Gr.superioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
          3-0
          3-0
          3-2
          3
          1
          2 BUZATU VASILE BUFTEA
          0-3
          3-1
          2-3
          1
          3 MIGEA CORNEL SIBIU
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          4 BARDOCZ SZILARD CAPENI
          2-3
          3-2
          3-0
          2
          2
          Gr.superioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 NISTOR DOREL BISTRITA
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 ZARINSCHI CATALIN GALATI
          1-3
          3-1
          1-3
          1
          3 PAVEL CALIN HUNEDOARA
          0-3
          1-3
          1-3
          0
          4 CURUT GABRIEL TIMISOARA
          0-3
          3-1
          3-1
          2
          2
          Gr.superioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          2 PETRESCU LIVIU PITESTI
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          3 APIAN FLORIN BISTRITA
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4 DENES FERENC PRAID
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 6
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
          3-0
          3-1
          3-1
          3
          1
          2 SINITA EUGEN BUCURESTI
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          3 DITU DANIEL ONESTI
          1-3
          3-0
          3-1
          2
          2
          4 TOMA IULIAN BRAILA
          1-3
          0-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 7
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
          3-2
          0-3
          3-1
          2
          2
          2 BIRTALAN ROBERT ORADEA
          2-3
          0-3
          3-1
          1
          3 COZMA CATALIN FALTICENI
          3-0
          3-0
          3-1
          3
          1
          4 MIHALESCU DINU TIMISOARA
          1-3
          1-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 8
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 SICOE RODICA CUGIR
          3-1
          3-2
          3-0
          3
          1
          2 CORBUREAN IOANA MEDIAS
          1-3
          1-3
          3-1
          1
          3 MAROLA MIHAI BACAU
          2-3
          3-1
          3-0
          2
          2
          4 SAVU CRISTIAN ORADEA
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 9
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
          3-0
          1-3
          3-0
          2
          2
          2 HUTANU ALIN BRASOV
          0-3
          2-3
          3-1
          1
          3 AVRAM VICTOR ARAD
          3-1
          3-2
          3-2
          3
          1
          4 BARABAS SANDOR TOPLITA
          0-3
          1-3
          2-3
          0
          Gr.superioara nr. 10
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 PAVUNEV DAN BUCURESTI
          0-3
          0-3
          1-3
          0
          2 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
          3-0
          1-3
          3-2
          2
          2
          3 ROMAN BOGDAN ARAD
          3-0
          3-1
          3-1
          3
          1
          4 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
          3-1
          2-3
          1-3
          1
          Gr.superioara nr. 11
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA
          3-1
          3-1
          3-0
          3
          1
          2 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
          1-3
          1-3
          2-3
          0
          3 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
          1-3
          3-1
          3-1
          2
          2
          4 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
          0-3
          3-2
          1-3
          1
          Gr.superioara nr. 12
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 ION MARIUS BRAILA
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
          0-3
          3-2
          3-0
          2
          2
          3 ARON DARIE SIBIU
          0-3
          2-3
          3-0
          1
          4 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 13
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 MACOVEI LIVIU BRASOV
          1-3
          3-1
          3-2
          2
          2
          2 TOMA FLORIN PITESTI
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          1
          3 DINCA DANIEL BUCURESTI
          1-3
          0-3
          3-0
          1
          4 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
          2-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 14
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
          1-3
          1-3
          2-3
          0
          2 PUT GABRIEL ORAVITA
          3-1
          3-2
          3-0
          3
          1
          3 ZIDAR VICTOR REGHIN
          3-1
          2-3
          3-1
          2
          2
          4 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
          3-2
          0-3
          1-3
          1
          Gr.superioara nr. 15
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
          0-3
          3-2
          3-1
          2
          2
          2 OPREA LUCA BUCURESTI
          3-0
          3-0
          3-1
          3
          1
          3 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
          2-3
          0-3
          3-1
          1
          4 TIC IOAN ORADEA
          1-3
          1-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 16
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 CORCOZ COSTIN FOCSANI
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          2 TIGAU DAN BUCURESTI
          3-0
          2-3
          3-0
          2
          1
          3 DANELIUC GABI SELIMBAR
          0-3
          3-2
          3-1
          2
          4 RADUCAN BOGDAN CRAIOVA
          0-3
          0-3
          1-3
          0

          Eliminatorii Elite
          1. Roman Iulian
          --------------- Roman Iulian 3-0
          32. Sumanaru Catalin
          ------------------------------ Roman Iulian 3-0
          17. Fratila Robert
          --------------- Fratila Robert 3-1
          16. Tigau Dan
          --------------------------------------------- Roman Iulian 3-0
          9. Avram Victor
          --------------- Avram Victor 3-1
          24. Panaitescu Stefan
          ------------------------------ Sicoe Rodica 3-1
          25. Constantin Teodor
          --------------- Sicoe Rodica 3-0
          8. Sicoe Rodica
          A------------------------------------------------------------ Roman Iulian 3-0
          5. Petrescu Liviu
          --------------- Petrescu Liviu 3-2
          28. Ditu Daniel
          ------------------------------ Petrescu Liviu 3-1
          21. Cristache George
          --------------- Ion Marius 3-0
          12. Ion Marius
          --------------------------------------------- Petrescu Liviu 3-1
          13. Toma Florin
          --------------- Toma Florin 3-1
          20. Zidar Victor
          ------------------------------ Nistor Dorel 3-1
          29. Bardocz Szilard
          --------------- Nistor Dorel 3-0
          4. Nistor Dorel
          ---------------------------------------------------------------------- Roman Iulian 3-1
          3. Enciu Alexandru
          --------------- Enciu Alexandru 3-0
          30. Curut Gabriel
          ------------------------------ Enciu Alexandru 3-0
          19. Macovei Liviu
          --------------- Put Gabriel 3-2
          14. Put Gabriel
          --------------------------------------------- Enciu Alexandru 3-2
          11. Zamblau Ionut
          --------------- Zamblau Ionut 3-1
          22. Onufrei Ciprian
          ------------------------------ Gogu Gabriel 3-0
          27. Gogu Gabriel
          --------------- Gogu Gabriel 3-2
          6. Mutrescu Eugen
          B------------------------------------------------------------ Lukasz Klimas 3-2
          7. Cozma Catalin
          --------------- Cozma Catalin 3-1
          26. Marola Mihai
          ------------------------------ Roman Bogdan 3-0
          23. Mocean Dan
          --------------- Roman Bogdan 3-1
          10. Roman Bogdan
          --------------------------------------------- Lukasz Klimas 3-1
          15. Oprea Luca
          --------------- Corcoz Costin 3-2
          18. Corcoz Costin
          ------------------------------ Lukasz Klimas 3-0
          31. Verdet Adrian
          --------------- Lukasz Klimas 3-1
          2. Lukasz Klimas


          Clasament Elite

          1. Roman Iulian - Brasov
          2. Lukasz Klimas - Ploiesti
          3 -- 4
          Petrescu Liviu - Pitesti
          Enciu Alexandru - Slobozia
          5 -- 8
          Sicoe Rodica - Cugir
          Roman Bogdan - Arad
          Nistor Dorel - Bistrita
          Gogu Gabriel - Cluj Napoca
          9 -- 16
          Fratila Robert - Filipestii de Targ
          Corcoz Costin - Focsani
          Ion Marius - Braila
          Put Gabriel - Oravita
          Avram Victor - Arad
          Cozma Catalin - Falticeni
          Toma Florin - Pitesti
          Zamblau Ionut - Cluj Napoca
          17 -- 32
          Sumanaru Catalin - Iasi
          Verdet Adrian - Oravita
          Ditu Daniel - Onesti
          Curut Gabriel - Timisoara
          Constantin Teodor - Bucuresti
          Mocean Dan - Cluj Napoca
          Bardocz Szilard - Capeni
          Mutrescu Eugen - Timisoara
          Tigau Dan - Bucuresti
          Oprea Luca - Bucuresti
          Cristache George - Bucuresti
          Macovei Liviu - Brasov
          Panaitescu Stefan - Izvoarele
          Marola Mihai - Bacau
          Zidar Victor - Reghin
          Onufrei Ciprian - Botosani
          33 -- 2v gr.sup.
          Daneliuc Gabi - Selimbar
          34 -- 48 1v gr.sup.
          Dinca Daniel - Bucuresti
          Corburean Ioana - Medias
          Sinita Eugen - Bucuresti
          Apian Florin - Bistrita
          Iancu George - Ploiesti
          Buzatu Vasile - Buftea
          Creinicean Liviu - Oravita
          Aron Darie - Sibiu
          Birtalan Robert - Oradea
          Zarinschi Catalin - Galati
          Lunca Razvan - Tarnaveni
          Hutanu Alin - Brasov
          Rojnita Sebastian - Bacau
          Bleoca Marius - Tarnaveni
          Drinceanu Lilian - Oravita
          49 -- 64 0v gr.sup.
          Pavel Calin - Hunedoara
          Cionoiu Cristian - Bucuresti
          Raducan Bogdan - Craiova
          Savu Cristian - Oradea
          Navacioiu Marian - Bucuresti
          Mihalescu Dinu - Timisoara
          Migea Cornel - Sibiu
          Georgiu Dragos - Vatra Dornei
          Tic Ioan - Oradea
          Denes Ferenc - Praid
          Toma Iulian - Braila
          Pavunev Dan - Bucuresti
          Barabas Sandor - Toplita
          Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
          Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
          Bondoc Alexandru - Brasov
          65 -- 69 2v gr.inf.
          Govoreanu Florin - Cisnadie
          Dumitrescu Cornel - Bucuresti
          Incze Levente - Miercurea Ciuc
          Vlase Gheorghe - Slobozia
          Ciuca Dan - Pitesti
          70 -- 82 1v gr.inf.
          Lazaroiu Adrian - Targoviste
          Munteanu Octavian - Tecuci
          Grigore Alexandru - Campina
          Vaida Sorin - Oradea
          Fratea Aurel - Constanta
          Ursulean Vasile - Straja
          Szalay Liviu - Oradea
          Mihaila Nicolae - Breaza
          Dena Corneliu - Giurgiu
          Ivan Valentin - Campina
          Petho Mihaly - Racosu de Sus
          Bratescu Adrian - Targoviste
          Iancu Sorin - Sibiu
          83 -- 96 0v gr.inf.
          Oprea Adrian - Lugoj
          Chiscop Bogdan - Galati
          Neagoe Costin - Bucuresti
          Leolea Andrei - Constanta
          Kaposta Victor - Arad
          Ciobanu Daniel - Blaj
          Fazakas Attila - Toplita
          Diaconescu Lucian - Targoviste
          Nistor Florin - Comanesti
          Mitrea Silviu - Navodari
          Darmaz Ion - Targoviste
          Bivolaru Marius - Ploiesti
          Vladoiu Gelu - Brasov
          Birtalan Laszlo - Oradea


          - fara absenti
          Ultima editare de FlorinBN; 12.nov.2017, 22:45.
          TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

          Rule no.1 - The ball must reach the table
          Rule no.2 - The ball will return on the table


          Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

          Comentariu


          • #6
            (1)
            (2)
            (3)

            Postat în original de GeluBv Vezi post
            Eliminatorii Open
            1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
            ------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-0
            32. Bye
            -------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-0
            17. Nicola Marian
            ------------------------- Nicola Marian 3-2
            16. Ciortescu Cristi
            --------------------------------------------------------------------------- Marola Dan 1-3
            9. Marola Dan
            ------------------------- Marola Dan 3-0
            24. Bye
            -------------------------------------------------- Marola Dan 3-1
            25. Bye
            ------------------------- Gherasim Iulian 0-3
            8. Gherasim Iulian

            A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Miklos Imre 1-3

            5. Padurariu Costel
            ------------------------- Padurariu Costel 3-0
            28. Bye
            -------------------------------------------------- Miklos Imre 2-3
            21. Bye
            ------------------------- Miklos Imre 0-3
            12. Miklos Imre
            --------------------------------------------------------------------------- Miklos Imre 3-0
            13. Salariu Adrian
            ------------------------- Salariu Adrian 3-0
            20. Bye
            -------------------------------------------------- Colcer Nicolae 2-3
            29. Bye
            ------------------------- Colcer Nicolae 0-3
            4. Colcer Nicolae



            3. Veres Francisc
            ------------------------- Veres Francisc 3-0
            30. Bye
            -------------------------------------------------- Lungu Marius 1-3
            19. Bye
            ------------------------- Lungu Marius 0-3
            14. Lungu Marius
            --------------------------------------------------------------------------- Lungu Marius 3-1
            11. Corneanu Sorin
            ------------------------- Corneanu Sorin 3-0
            22. Bye
            -------------------------------------------------- Corneanu Sorin 3-0
            27. Bye
            ------------------------- Negrean Ioan 0-3
            6. Negrean Ioan

            B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Orban Madalina 0-3

            7. Petrov Dan
            ------------------------- Petrov Dan 3-0
            26. Bye
            -------------------------------------------------- Petrov Dan 3-0
            23. Bye
            ------------------------- Bulubasa Nicusor 0-3
            10. Bulubasa Nicusor
            --------------------------------------------------------------------------- Orban Madalina 1-3
            15. Colesniuc Romeo
            ------------------------- Colesniuc Romeo 3-1
            18. Kantor Imre Zoltan
            -------------------------------------------------- Orban Madalina 1-3
            31. Bye
            ------------------------- Orban Madalina 0-3
            2. Orban Madalina




            Clasament Open

            1. Orban Madalina - Timisoara
            2. Miklos Imre - Miercurea Ciuc
            3 -- 4
            Lungu Marius - Oravita
            Marola Dan - Bacau
            5 -- 8
            Petrov Dan - Bucuresti
            Colcer Nicolae - Toplita
            Corneanu Sorin - Botosani
            Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
            9 -- 16
            Colesniuc Romeo - Botosani
            Padurariu Costel - Brasov
            Veres Francisc - Oravita
            Gherasim Iulian - Tulcea
            Bulubasa Nicusor - Comanesti
            Salariu Adrian - Buftea
            Negrean Ioan - Sibiu
            Nicola Marian - Constanta
            17 -- 18
            Ciortescu Cristi - Iasi
            Kantor Imre Zoltan - Reghin
            19 -- 2v gr.sup.
            Murgu Ioan - Oravita
            20 -- 32 1v gr.sup.
            Istrate Cristian - Bucuresti
            Dragan Petru Ioan - Iasi
            Sarbu Dan - Ploiesti
            Antal Denes - Brasov
            Ticu Dorin - Bacau
            Avram Nicolae - Nedelea
            Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
            Doba Vasile - Pitesti
            Iacob Gabriel - Iasi
            Brulea Petre - Paulesti
            Pralea Marius Dan - Botosani
            Stancescu Sebastian - Ploiesti
            Visan Bogdan - Targoviste
            33 -- 36 0v gr.sup.
            Marian Bogdan - Ploiesti
            Kromek Iulian - Cugir
            Jichici Svetozar - Timisoara
            Serban Liviu - Onesti
            37 -- 41 2v gr.inf.
            Morosan Marian - Suceava
            Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
            Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
            Stancalie Doru - Craiova
            Radu Constantin - Sibiu
            42 -- 49 1v gr.inf.
            Mironescu Adrian - Botosani
            Braniste George - Bacau
            Janosi Attila - Targu Mures
            Trocaru Remus - Tulcea
            Fulop Attila - Aiud
            Bogza Dragos - Iasi
            Szekeres Levente - Brasov
            Dirlea Ioan - Aiud
            50 -- 54 0v gr.inf.
            Sofian Corneliu - Suceava
            Damian Mircea - Bistrita
            Solcan Florin - Constanta
            Curpas Ioan - Oradea
            Jaouir Khaled - Bucuresti
            Ultima editare de FlorinBN; 12.nov.2017, 17:07.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • #7
              Serban Marius-Bucuresti -Avansați

              Sent from my SM-G920F using Tapatalk
              Xiom Feel HX
              FH- Tenergy 05FX
              BH- Nittaku Fastarc G1

              Comentariu


              • #8
                La elit:
                Józsa Zoltán - Odorheiu Secuiesc
                Sipos Ferenc - Tg Mures
                Boeriu Cezara - Tg Mures
                Ungvari Evelin - Tg Mures
                Bauer Lajos - Tg Mures

                La open:
                Jánosi Attila - Tg Mures
                Veres János - Tg Mures
                Pelaghie Ioan - Tg Mures
                Motorga Dorin - Tg Mures
                Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
                Trandafir Vasile - Targu Mures
                Barabás Sándor - Toplita

                La Amatori:
                Fejeregyhazi Hunor - Tg Mures
                Weisz Zsófia - Tg Mures
                Gecse Alpár - Chibed

                La incepatori:
                Weisz Sándor - Tg Mures
                Blade: Butterfly Timo Boll OFF
                FH: Andro COR2 Supersponge max
                BH: Butterfly Sriver-EL max

                I want more speed...

                Comentariu


                • #9
                  - TURNEUL FINAL AMATUR 2017... WOW...

                  - Frumosul si Sublimul in cazul organizarii - TURNEULUI FINAL AMATUR 2017 - se naste din trecerea prin "PROBA DE FOC" a tuturor celor implicati:
                  - COORDONATORI si ORGANIZATORI pe de o parte si
                  - JUCATORI cu dragoste de Tenis sau pretentii de campioni - de cealalta parte

                  - TURNEUL FINAL AMATUR 2017 este cat muntele HIMALAYA...
                  - Greu de urcat si pentru organizatori si pentru jucatorii care vor sa ajunga in varf - "LA CUPE si MEDALII"

                  - OLAH OLIVER - FLORIN APIAN - GELU VLADOIU - GIOSAN MARCEL - CLAUDIU VELA - FACETI PARTE DIN ELITA ORGANIZATORILOR AMATUR - si am toata convingerea ca experienta voastra va face ca lucrurile la - TURNEUL FINAL AMATUR 2017 - sa functioneze ca un "CEAS ELVETIAN"

                  - Cu ocazia TURNEULUI FINAL AMATUR 2017 - SFANTU GHEORGHE va fi pentru o zi "CAPITALA TENISULUI DE MASA AMATUR ROMANIA"

                  - FELICITARI TUTUROR JUCATORILOR "MERITOSI" CARE VOR FI PREMIATI IN CADRUL - FESTIVITATII DE PREMIERE AMATUR 2017

                  - SUCCES MAXIM LA TURNEU TUTUROR JUCATORILOR SI FIE CA CEI MAI BUNI SA CASTIGE

                  ]"]Error 404 (Not found)

                  Comentariu


                  • #10
                    Ursulean Vasile din Straja la elite
                    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                    FH: Tenergy 05 FX
                    BH: Tenergy 05 FX

                    Comentariu


                    • #11
                      Lupsa Bogdan - Rm.Valcea - avansați.

                      Comentariu


                      • #12
                        Marius Morariu - Avansati - Sibiu. Mulțumesc!

                        Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Gered Ferenc. Szanto Lajos. Din Miercurea Ciuc. La avansanti. Multumesc.

                          Comentariu


                          • #14
                            La Avansați: Adorjani Csilla

                            La Incepatori: Adorjani Andrea

                            Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscriu din Brasov la avansati: Stefan Patrick
                              Movileanu Neculae

                              Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X