Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ciucului", Miercurea Ciuc - 04.11.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Ciucului", Miercurea Ciuc - 04.11.2017

    LOCALITATEA: Miercurea Ciuc, bulevardul Frăției;
    DATA: Sâmbătă 04 Noiembrie 2017;
    CATEGORII: Începători/Avansați, Open/Elite
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.00 - 08.45 – validare înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a școlii generale „József Attila”;
    LOGISTICĂ: 10 mese (Butterfly Rollaway si Active);

    TAXA: 25 RON adulți;10 Ron copii, din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    - apă minerală,
    - gustare dimineața.
    - mingi de joc

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 la fiecare categorie – cupe + diplome,locurile 5-8 medalii + diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic la 0752505353 sau 0745481288
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 02.11.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    Începători+Avansați
    - participă orice jucător amator cu MP mai mic de 20.
    - număr maxim de participanţi: 36.
    - se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5).
    - grupe inferioare (5-6 jucători, dupa MP, regula şarpelui, cu ceva permutări între localităţi unde este cazul) - se califică primii 4;
    - grupe superioare de 4 - câte un loc 1/2/3/4 din inferioare, se califică primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după numărul grupei superioare, locurile 2 vor fi trase la sorţi (se vor putea întâlni doar in finală cu adversarii din grupele superioare).

    Open+Elite
    - participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20.
    - număr maxim de participanţi: 24.
    - se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5).
    - grupe inferioare (5-6 jucători, dupa MP, regula şarpelui, cu ceva permutări între localităţi unde este cazul) - se califică primii 4;
    - grupe superioare de 4 - câte un loc 1/2/3/4 din inferioare, se califică primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după numărul grupei superioare, locurile 2 vor fi trase la sorţi (se vor putea întâlni doar in finală cu adversarii din grupele superioare).
    ÎN FUNCȚIE DE NUMĂRUL DE PARTICIPANȚI LA FIECARE CATEGORIE NUMĂRUL MAXIM DE LOCURI POATE SUFERI MODIFICĂRI!

    ORGANIZATORI:
    - Pal Zoltan tel. 0752505353 și Incze Levente (TT Incze SE) 0745481288
    cu sprijinul: tokosp
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  • #2
    Rezervat Inscrieri si Clasament

    Clasament Open/Elite

    1. Farkas Bence - Targu Mures
    2. Farkas Gabor - Targu Mures
    3 -- 4
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Kiss Janos - Miercurea Ciuc
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Marton Adam - Sfantu Gheorghe
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    13 -- 2v gr.inf.
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    14 -- 16 1v gr.inf.
    Molnar Arnold - Miercurea Ciuc
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    17 -- 18 0v gr.inf.
    Elekes Hunor - Valea Scurta
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc

    Clasament Amatori/Incepatori

    1. Orosz Attila - Miercurea Ciuc
    2. Sass Imre - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Heja Zoltan - Ditrau
    Balla Peter - Toplita
    5 -- 8
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    Bodor Tibor - Lunca de Sus
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Orosz Ervin - Miercurea Ciuc
    Simon Norbert - Miercurea Ciuc
    Rusu Gavril - Miercurea Ciuc
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Kovacs Istvan - Miercurea Ciuc
    Kolbai Gyula - Miercurea Ciuc
    Lorinc Zoltan - Miercurea Ciuc
    Kardos Andras - Miercurea Ciuc
    Antal Csaba - Miercurea Ciuc
    Imets Attila - Miercurea Ciuc
    Elekes Roland - Miercurea Ciuc
    Bogati Csaba - Miercurea Ciuc
    25 -- 3v gr.inf.
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    26 -- 27 2v gr.inf.
    Ferenc Arnold - Miercurea Ciuc
    Pal Akos - Miercurea Ciuc
    28 -- 32 1v gr.inf.
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Pal Abel - Sfantu Gheorghe
    Nagy Istvan - Miercurea Ciuc
    Orza Gabor - Miercurea Ciuc
    33 -- 37 0v gr.inf.
    Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    Antal Daszkel Jozsef - Miercurea Ciuc
    Vegh Barbara - Miercurea Ciuc
    Gal Farkas Arpad - Miercurea Ciuc


    Inscrieri Open/Elite - on 11/2/2017 at 11:53:40 PM

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 4 - 43.07 - OEW
    2. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 69 - 34.57 - OE
    3. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 264 - 32.31 - OE
    4. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 786 - 31 - OE
    5. Farkas Bence, Targu Mures, 83 - 30.29 - OE
    6. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 117 - 29.63 - OEW
    7. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 60 - 29.57 - OE
    8. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 622 - 29.25 - OE
    9. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc, 773 - 27 - OE
    10. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 150 - 26.54 - O
    11. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 176 - 26.5 - O
    12. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 114 - 26.18 - OW
    13. Elekes Hunor, Valea Scurta, 730 - 23 - OJ
    14. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 689 - 21.5 - O
    15. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 373 - 21.3 - O
    16. Marton Adam, Sfantu Gheorghe, 1548 - 17 - A
    17. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 2092 - 0 - AF
    18. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 2580 - 0 - OW
    19. Dombai Hunor, Targu Secuiesc, 5001 - 0 - A

    Inscrieri Amatori/Incepatori - on 11/2/2017 at 11:51:18 PM

    1. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 280 - 19.83 - AW
    2. Balla Peter, Toplita, 284 - 16.97 - A
    3. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 412 - 16.5 - A
    4. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 1387 - 16 - A
    5. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta, 1671 - 16 - A
    6. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 751 - 15.42 - A
    7. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 713 - 14.81 - A
    8. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 831 - 14.17 - A
    9. Fulop Laszlo, Targu Mures, 539 - 13.57 - A
    10. Heja Zoltan, Ditrau, 632 - 13.29 - A
    11. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 1355 - 13 - A
    12. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1180 - 12 - A
    13. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 1966 - 12 - A
    14. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1166 - 10.67 - A
    15. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1403 - 10.58 - A
    16. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 2393 - 9 - A
    17. Orosz Ervin, Miercurea Ciuc, 2563 - 9 - A
    18. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc, 1520 - 7 - A
    19. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc, 1978 - 7 - A
    20. Lorinc Zoltan, Miercurea Ciuc, 1907 - 6 - A
    21. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1757 - 5 - A
    22. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1337 - 4.81 - AF
    23. Antal Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc, 1845 - 0 - A
    24. Kardos Andras, Miercurea Ciuc, 1956 - 0 - A
    25. Vegh Barbara, Miercurea Ciuc, 2122 - 0 - AF
    26. Nagy Istvan, Miercurea Ciuc, 2433 - 0 - A
    27. Ferenc Arnold, Miercurea Ciuc, 2640 - 0 - A
    28. Imets Attila, Miercurea Ciuc, 2738 - 0 - A
    29. Heja Zsolt, Ditrau, 3210 - 0 - A
    30. Orza Gabor, Miercurea Ciuc, 3549 - 0 - A
    31. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 5001 - 0 - A
    32. Gal Farkas Arpad, Miercurea Ciuc, 5002 - 0 - A
    33. Elekes Rolans, Miercurea Ciuc, 5003 - 0 - A
    34. Bogati Csaba, Miercurea Ciuc, 5004 - 0 - A
    35. Rusu Gavril, Miercurea Ciuc, 5005 - 0 - A
    36. Hadnagy Zoltan, Sansimion, 5007 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Sass Imre, Miercurea Ciuc
    2. Antal Csaba, Miercurea Ciuc
    3. Benedek Laszlo, Miercurea Ciuc
    Ultima editare de PaliHR; 04.nov.2017, 14:42.
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

    Comentariu


    • #3
      Lakatos Zsolt din Miercurea Ciuc.
      Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
      Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

      Comentariu


      • #4
        Pal Zoltan M-Ciuc
        Incze Levente M-Ciuc
        Fazakas Gergely M-Ciuc
        Fancsali Kalman M-Ciuc
        Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
        Backhand> Yasaka Raksa 9
        Forehand> Yasaka Raksa 7

        Comentariu


        • #5
          Kopacz Andras, Antal Daszkel Jozsef M-Ciuc la Începători+Avansați

          Comentariu


          • #6
            Farkas Bence si Farkas Gabor din Tg Mures - Open + Elite
            blade:timo boll tamca 5000
            fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
            bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

            Comentariu


            • #7
              Kiss Janos din M- Ciuc.
              Kiss

              Comentariu


              • #8
                Demeter Arpad -Miercurea-Ciuc

                Comentariu


                • #9
                  András Zoltan din M Ciuc. La avansanti.

                  Comentariu


                  • #10
                    Nistor Iosif din m.ciuc

                    Comentariu


                    • #11
                      Inscrieri Open/Elite - on 10/18/2017 at 5:45:08 AM

                      1. Farkas Gabor, Targu Mures, 3 - 42.38 - OEW
                      2. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 77 - 34.57 - OE
                      3. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 786 - 31 - OE
                      4. Farkas Bence, Targu Mures, 52 - 30.25 - OE
                      5. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 120 - 29.63 - OEW
                      6. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 778 - 28.88 - OE
                      7. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 195 - 24.54 - O
                      8. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 134 - 24.46 - OW
                      9. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 513 - 22.5 - O

                      Inscrieri Amatori/Incepatori - on 10/18/2017 at 5:45:22 AM

                      1. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 772 - 15.42 - A
                      2. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1300 - 10.67 - A
                      3. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc, 2208 - 7 - A
                      4. Antal Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc, 2276 - 0 - A
                      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                      Tel : 0742 257 995

                      Comentariu


                      • #12
                        Pal Abel ,amatori junior-Sfantu Gheorghe.

                        Comentariu


                        • #13
                          Miklos Imre din M-Ciuc


                          Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

                          Comentariu


                          • #14
                            Vaszi Denes,Lorincz Zoltan,Beke Hunor,Orza Gabor Miercurea Ciuc
                            Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
                            Backhand> Yasaka Raksa 9
                            Forehand> Yasaka Raksa 7

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscrie Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,la incepatori.
                              Se inscrie Tamas Szilard,din Miercurea-Ciuc,la amatori.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X