Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Victoria", Arad - 04.11.2017

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Victoria", Arad - 04.11.2017

    Turneu A "Cupa Victoria" , Arad- Sâmbătă 04.11.2017

    LOCALITATEA: Arad
    - incepatori : sala Victoria -Str.Marasesti nr.44 A (in incinta fostei fabrici de ceasuri Victoria);
    - avantati ,open+elite sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28
    DATA: Sâmbătă 04 Noiembrie 2017;
    CATEGORIE: Open+Elite,Avansati,Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AVansati + Incepatori 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30-9.45 încep meciurile;
    Open+Elite 12:45 - 13:00 validare înscrieri, 13:00-13:15 încep meciurile;

    SALA: sala Victoria -Str.Marasesti nr.44 A (in incinta fostei fabrici de ceasuri Victoria);
    INDICAȚII DE ACCES:
    [TD]
    [/TD]
    SALA: sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28
    INDICAȚII DE ACCES:
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 5+8 mese ITTF , ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+ ;
    TAXA:
    - Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.
    SE ASIGURA:
    - - apa plata\minerala, cafea, bere,tuica "lovitura cu podeaua" , pranz;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile I,II,III - cupa+medalie+diploma
    - locul IV - medalie+diploma
    - locurile V,VI,VII,VIII - diploma
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 02.11.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 40
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica minim primii 2 , insa voi incerca sa calific cat mai multi jucatori in eliminatorii posibil chiar pe toti participanti avand in vedere ca sala este la dispozitia exclusiva a incepatorilor
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - se joaca finala mica;


    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 32
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica primii 2 sigur insa se pot califica si alti jucatori pentru a forma un tablou complet
    - tablou eliminatoriu complet se va genera automat;
    - se joaca finala mica;

    OPEN+ELITE
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 32
    Validare inscrieri: 12:45 - 13:00
    Ora de incepere: 13:00-13:15
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica primii 2 sigur insa se pot califica si alti jucatori pentru a forma un tablou complet
    - tablou eliminatoriu complet se va genera automat;
    - se joaca finala mica;


    ORGANIZATOR:
    Roman Bogdan: 0746.056.622
    Suport tehnic: Fekete Istvan 0721.907.017


    VA ASTEPTAM CU DRAG!
    Ultima editare de Pitzi; 03.nov.2017, 10:38.

  • #2
    Inscrieri finale

    Inscrieri Open - on 04/11/2017 at 14:34:40

    1. Mutrescu Eugen - Timisoara, 20 - 42.64 - OE
    2. Avram Victor - Arad, 5 - 40.94 - OE
    3. Roman Bogdan - Arad, 10 - 40.75 - OE
    4. Beca Iliesen - Timisoara, 335 - 37.33 - OEL
    5. Creinicean Liviu - Oravita, 50 - 33.89 - OE
    6. Spatariu Daniel - Arad, 107 - 33.39 - OE
    7. Mihalescu Dinu - Timisoara, 65 - 32.46 - OEW
    8. Vaida Sorin - Oradea, 51 - 32.14 - OE
    9. Balogh Attila - Oradea, 131 - 31.63 - OE
    10. Struna Ionut - Arad, 903 - 31 - OE
    11. Popa Octavian - Oradea, 230 - 30.95 - OE
    12. Mirza Sorin - Arad, 274 - 29.5 - OE
    13. Orban Madalina - Timisoara, 136 - 26.29 - OJF
    14. Schiopulescu Ion - Lugoj, 371 - 23.8 - O
    15. Deak Valentin - Sebis, 385 - 23.2 - O
    16. Jichici Svetozar - Timisoara, 185 - 22.07 - O
    17. Cecan Vasile - Timisoara, 190 - 21.71 - O
    18. Struna Adela - Arad, 1290 - 20 - JF
    19. Olah Remus - Arad, 435 - 16.96 - A
    20. Craciun Calin - Oradea, 2124 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 04/11/2017 at 14:34:55

    1. Lacatis Ghita - Arad, 440 - 19.46 - A
    2. Nagy Iosif - Arad, 340 - 18.75 - AW
    3. Neamtu Andreea - Arad, 1398 - 18.5 - AJF
    4. Neamt Doru - Arad, 865 - 18 - AW
    5. Pop Claudiu - Arad, 941 - 17.67 - A
    6. Fekete Istvan - Arad, 397 - 17.21 - A
    7. Veres Adrian - Timisoara, 343 - 17.17 - A
    8. Ticu Sorin - Lugoj, 398 - 16.96 - A
    9. Avasilcai Marcel - Arad, 936 - 16.83 - A
    10. Szivery Adrian - Arad, 1626 - 14.5 - A
    11. Dabica Gheorghe - Arad, 2144 - 14.25 - AW
    12. Szekeres Zoltan - Timisoara, 1585 - 14 - A
    13. Lovas Vasile - Arad, 1695 - 13.88 - A
    14. Grubacichi Marius - Timisoara, 1304 - 13.5 - A
    15. Trisca Silviu - Timisoara, 954 - 13 - A
    16. Lascu Marius - Timisoara, 640 - 12.88 - A
    17. Bartha Attila - Arad, 1013 - 12.31 - A
    18. Berchi Ioan - Arad, 739 - 12.21 - A
    19. Kaszta Harrald - Arad, 1964 - 12 - A
    20. Cojocaru Mircea - Buzias, 1344 - 11 - A
    21. Marisca Darius - Arad, 1860 - 10 - A
    22. Kumher Robert - Timisoara, 1449 - 9 - A
    23. Tutudan Nicu - Arad, 3024 - 9 - A
    24. Craiu Andreea - Arad, 2149 - 8 - AJF
    25. Ipate Constantin - Arad, 1729 - 6 - A
    26. Mirza Ovidiu - Arad, 1910 - 5.5 - A
    27. Oancea Eduard - Arad, 1879 - 0 - A
    28. Crisan Vlad - Arad, 5001 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 04/11/2017 at 14:35:09

    1. Pica Leonard - Buzias, 965 - 9.33 - A
    2. Dobanda Alexandru - Arad, 1450 - 8.92 - AW
    3. Sabau Victor - Arad, 1799 - 8 - A
    4. Toba Marius - Arad, 1555 - 7.75 - A
    5. Deme Dan - Arad, 3311 - 7 - A
    6. Dobanda Dinu - Arad, 1778 - 6.5 - A
    7. Chiscan Bogdan - Arad, 1779 - 6.08 - A
    8. Coiov Nicolae - Arad, 3455 - 6 - A
    9. Curtut Mircea - Arad, 2407 - 5.25 - A
    10. Achim Paul - Arad, 3641 - 5 - A
    11. Albu Alexandru - Arad, 3642 - 5 - A
    12. Beldean Octavian - Arad, 3645 - 5 - A
    13. Buie Laurentiu - Arad, 3647 - 5 - A
    14. Gligor Paul - Arad, 3649 - 5 - A
    15. Mezea Florian - Arad, 3652 - 5 - A
    16. Nastase Laurentiu - Arad, 3048 - 4.5 - A
    17. Kovacs Iosif - Arad, 3791 - 4 - A
    18. Todorovici Ancuta - Arad, 2953 - 0 - AF
    19. Frunza Alexandru - Timisoara, 3099 - 0 - A
    20. Kramarsic Milos - Serbia, 5001 - 0 - A
    21. Peter Stefan - Arad, 5002 - 0 - A
    22. Forton Nicolae - Arad, 5003 - 0 - A
    23. Iovuta Ioan - Arad, 5004 - 0 - A
    24. Pelau Dacian - Arad, 5005 - 0 - A
    25. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 5007 - 0 - A
    26. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 5008 - 0 - A
    27. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare, 5009 - 0 - A
    28. Effler Stefan - Arad, 5011 - 0 - A
    29. Ardelean Raul 2 - Arad, 5012 - 0 - A
    30. Varga Florin - Arad, 5013 - 0 - A
    31. Podrumar Casian - Arad, 5014 - 0 - A
    Ultima editare de Pitzi; 04.nov.2017, 13:35.

    Comentariu


    • #3
      Clasamente

      Clasament Open

      1. Beca Iliesen - Timisoara
      2. Avram Victor - Arad
      3 -- 4
      Mutrescu Eugen - Timisoara
      Vaida Sorin - Oradea
      5 -- 8
      Spatariu Daniel - Arad
      Struna Ionut - Arad
      Roman Bogdan - Arad
      Popa Octavian - Oradea
      9 -- 16
      Craciun Calin - Oradea
      Struna Adela - Arad
      Creinicean Liviu - Oravita
      Balogh Attila - Oradea
      Orban Madalina - Timisoara
      Mirza Sorin - Arad
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      Schiopulescu Ion - Lugoj
      17 -- 0v gr.sup.
      Deak Valentin - Sebis
      18 -- 20 0v gr.inf.
      Jichici Svetozar - Timisoara
      Cecan Vasile - Timisoara
      Olah Remus - Arad


      Clasament Avansati

      1. Lacatis Ghita - Arad
      2. Grubacichi Marius - Timisoara
      3 -- 4
      Szekeres Zoltan - Timisoara
      Veres Adrian - Timisoara
      5 -- 8
      Lovas Vasile - Arad
      Nagy Iosif - Arad
      Neamt Doru - Arad
      Craiu Andreea - Arad
      9 -- 16
      Bartha Attila - Arad
      Fekete Istvan - Arad
      Szivery Adrian - Arad
      Ticu Sorin - Lugoj
      Trisca Silviu - Timisoara
      Crisan Vlad - Arad
      Oancea Eduard - Arad
      Ipate Constantin - Arad
      17 -- 21 1v gr.sup.
      Pop Claudiu - Arad
      Avasilcai Marcel - Arad
      Dabica Gheorghe - Arad
      Lascu Marius - Timisoara
      Cojocaru Mircea - Buzias
      22 -- 24 0v gr.sup.
      Neamtu Andreea - Arad
      Kaszta Harrald - Arad
      Tutudan Nicu - Arad
      25 -- 28 0v gr.inf.
      Berchi Ioan - Arad
      Marisca Darius - Arad
      Kumher Robert - Timisoara
      Mirza Ovidiu - Arad

      Clasament Incepatori

      1. Kramarsic Milos - Serbia
      2. Frunza Alexandru - Timisoara
      3 -- 4
      Dobanda Alexandru - Arad
      Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
      5 -- 8
      Sabau Victor - Arad
      Chiscan Bogdan - Arad
      Effler Stefan - Arad
      Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
      9 -- 16
      Botas Constantin - Sannicolau Mare
      Coiov Nicolae - Arad
      Pica Leonard - Buzias
      Peter Stefan - Arad
      Deme Dan - Arad
      Gligor Paul - Arad
      Toba Marius - Arad
      Todorovici Ancuta - Arad
      17 -- 28
      Dobanda Dinu - Arad
      Achim Paul - Arad
      Albu Alexandru - Arad
      Beldean Octavian - Arad
      Buie Laurentiu - Arad
      Mezea Florian - Arad
      Nastase Laurentiu - Arad
      Kovacs Iosif - Arad
      Forton Nicolae - Arad
      Iovuta Ioan - Arad
      Pelau Dacian - Arad
      Podrumar Casian - Arad
      29 -- 31 0v gr.inf.
      Curtut Mircea - Arad
      Ardelean Raul 2 - Arad
      Varga Florin - Arad



      MINGEA DE JOC:

      ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+
      cu sprijinul Andro Romania - pingpongshop.ro

      Ultima editare de Pitzi; 06.nov.2017, 13:07.

      Comentariu


      • #4
        Buna dimineata la avansati din Timisoara : Veres Adrian , multumesc
        Blade: Lemn
        FH: Cauciuc Aderent
        BH: Cauciuc cu Dinti

        Comentariu


        • #5
          Salut.
          Oprean Andrei, Baia de Cris (HD), avansati.
          Mersi.



          Sent using my SM-J510FN
          Lemn: Butterfly SK7 Classic
          Forehand: Yasaka Rakza X
          Backhand: Yasaka Rakza X

          Comentariu


          • #6
            Cecan Vasile - Timisoara - Open
            Jichici Svetozar - Timisoara - Open
            Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
            Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
            Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

            Comentariu


            • #7
              Nagy Iosif din Arad la avansati

              Comentariu


              • #8
                Berchi Ioan - avansati
                Marisca Darius -avansati
                Ardelean Raul- open + elite
                Spatariu Daniel-open + elite
                Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                Comentariu


                • #9
                  Ticu Sorin,Lugoj-avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Orastie la Open Georgescu Constantin, mulțumesc

                    Trimis de pe al meu SM-A520F folosind Tapatalk
                    Blade: Lemn
                    FH: Cauciuc Aderent
                    BH: Cauciuc cu Dinti

                    Comentariu


                    • #11
                      Popet Doru-Timisoara-elite,Oprea Adrian-Lugoj-Elite,,Schiopulescu Ion-Lugoj-open

                      Comentariu


                      • #12
                        Olah Remus - Arad - OPEN pls...
                        TBS - T05 / T05

                        Comentariu


                        • #13
                          Liviu VENTER, Tiberiu CSAKY - Reşiţa, Open
                          Victor CRAIOVAN - Reşiţa, Avansaţi
                          STIGA Infinity VPS V
                          Rhyzm-P | Rhyzm-P

                          Comentariu


                          • #14
                            Mihalescu Dinu - Timisoara - Elite

                            Comentariu


                            • #15
                              Stoica Ioan Florin din Lugoj si Pica Leonard din Buzias, la Amatori !!! Multumesc

                              Comentariu


                              • #16
                                Salut.
                                Varadi Tudor Calin, Deva, open+elite.
                                Multumim.
                                Lemn: Butterfly SK7 Classic
                                Forehand: Yasaka Rakza X
                                Backhand: Yasaka Rakza X

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din Arad se inscrie Avram Victor - Elite

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Creinicean Liviu ,Oravita-Open

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Fekete Istvan - Arad - avansati

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Inscrieri la zi

                                        Inscrieri Open - on 10/23/2017 at 11:40:08 AM

                                        1. Avram Victor - Arad, 4 - 40.94 - OE
                                        2. Creinicean Liviu - Oravita, 55 - 32.89 - OE
                                        3. Spatariu Daniel - Arad, 119 - 32.54 - OE
                                        4. Popet Doru - Timisoara, 163 - 32.46 - OEW
                                        5. Mihalescu Dinu - Timisoara, 106 - 31.95 - OEW
                                        6. Oprea Adrian - Lugoj, 66 - 30.41 - OE
                                        7. Varadi Tudor Calin - Deva, 828 - 23.58 - O
                                        8. Schiopulescu Ion - Lugoj, 358 - 23.4 - O
                                        9. Csaky Tiberiu - Resita, 306 - 22.68 - O
                                        10. Georgescu Constantin - Orastie, 332 - 22.17 - O
                                        11. Cecan Vasile - Timisoara, 189 - 21.38 - O
                                        12. Venter Liviu - Resita, 818 - 21.33 - O
                                        13. Jichici Svetozar - Timisoara, 197 - 20.06 - O
                                        14. Ardelean Raul - Arad, 329 - 18.93 - A
                                        15. Olah Remus - Arad, 427 - 16.96 - A

                                        Inscrieri Avansati - on 10/23/2017 at 11:40:43 AM

                                        1. Nagy Iosif - Arad, 320 - 18.75 - AW
                                        2. Ticu Sorin - Lugoj, 361 - 17.11 - A
                                        3. Fekete Istvan - Arad, 398 - 16.79 - A
                                        4. Stoica Ioan Florin - Lugoj, 456 - 16.42 - A
                                        5. Veres Adrian - Timisoara, 369 - 16 - A
                                        6. Craiovan Victor - Resita, 667 - 13.63 - A
                                        7. Berchi Ioan - Arad, 807 - 11.45 - A
                                        8. Oprean Andrei - Baia de Cris, 544 - 10.96 - A
                                        9. Pica Leonard - Buzias, 985 - 10 - A
                                        10. Marisca Darius - Arad, 1848 - 10 - A

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Salut.
                                          Cu parere de rau, ne retragem:
                                          - Oprean Andrei;
                                          - Varadi Tudor Calin.

                                          Bafta!

                                          Sent using my SM-J510FN
                                          Lemn: Butterfly SK7 Classic
                                          Forehand: Yasaka Rakza X
                                          Backhand: Yasaka Rakza X

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Pop Claudiu avansati Arad

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Roman Bogdan -elite
                                              Mutrescu Eugen- elite
                                              Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                              FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                              BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Achim Paul - incepatori
                                                Gligor Paul - incepatori
                                                Kovacs Iosif - incepatori
                                                Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                                FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                                BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Festivalul Vinului la Arad - 3-5 Noiembrie

                                                  O nouă ediție e Festivalului Vinului a fost programată să se desfășoare în primul sfârșit de săptămână din luna noiembrie, la eveniment organizatorii invitând producători de vin din județul Arad și din alte județe din vestul țării și artiști apreciați la nivel național.

                                                  Arădenii sunt așteptați la degustări de vinuri albe, roșii și must, brânzeturi și produse tradiționale.

                                                  De asemenea, timp de trei zile vor avea loc concerte de muzică lăutărească, muzică de petrecere și muzică ușoară.

                                                  Invitați: Emy Drăgoi & taraful, Lavinia Răducanu și Rromak, Fanfara 10 Prăjini, Ansamblu Rapsodia, Proconsul și Cargo.



                                                  https://www.facebook.com/events/2775...2null%22%7D&ft[tn]=H-R-R-R-R&ft[qid]=6481117823238532310&ft[mf_story_key]=-8428357936672616238&ft[is_sponsored]=1&ft[ei]=AI%40ae0a407b1cef37e710e782acdd9d06e0&ft[top_level_post_id]=916196941870847&ft[page_id]=393488467475033&ft[fbfeed_location]=1&ft[insertion_position]=1&__md__=1

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X