Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul George Văduva", București 18 și 19.11.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de dantim Vezi post
    Am o propunere,sa se mareasca taxa cu un leu sau doi si sa se premieze la open si la incepatori campionii pe București cu tricou,diploma si medalie pentru ca aceeasi taxa sa platit la toate categoriile deci sa nu fie discriminare macar pe plan local
    Am vazut ca in dreptul tau scrie -întelept
    Cred ca se refera la momentele cand esti Treaz(adica nebaut) momente dealtfel din ce in ce mai rare!!!!

    Comentariu


    • Postat în original de dantim Vezi post
      Am o propunere,sa se mareasca taxa cu un leu sau doi si sa se premieze la open si la incepatori campionii pe București cu tricou,diploma si medalie pentru ca aceeasi taxa sa platit la toate categoriile deci sa nu fie discriminare macar pe plan local
      Eu propun ca acei 1-2 lei in plus sa se cumpere niste sampanie pt toti concurentii si sa se serveasca inainte de concurs ...asa sa nu fie discriminare sa joci numai tu mereu baut!

      Comentariu


      • Cionoiu Cristian - București.
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • Postat în original de TopTenisArena Vezi post
          Pentru ca Top Tenis Arena a atins nr maxim de turnee A, 4 / sala specializata.
          Cred ca va fi cel mai mare si mai tare turneu de categ B din istoria MAMA-TUR
          Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
          FH Cauciuc natural de la Danubiana
          BH Camera de bicicleta de la Luduș

          Comentariu


          • Moasa Gabriel - București - Avansati

            Comentariu


            • Nicula Florin,avansati,Constanța

              Comentariu


              • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                Eu propun ca acei 1-2 lei in plus sa se cumpere niste sampanie pt toti concurentii si sa se serveasca inainte de concurs ...asa sa nu fie discriminare sa joci numai tu mereu baut!
                Strimbule tu ai primit si dai din buze ca morunul acum,era vorba de București,poate eu s?nt ciudat când beau dar la tine starea asta este din nastere

                Comentariu


                • Apropo de ce porți la tine mai multe palete,folosești aceeași tehnica ca si mentorul tău cu schimbarile pe sub prosop în timpul meciului a paletei

                  Comentariu


                  • Postat în original de Bogdan_TG-JIU Vezi post
                    Cred ca va fi cel mai mare si mai tare turneu de categ B din istoria MAMA-TUR
                    http://www.tenisdemasa.ro/forum/showthread.php?p=382979

                    Trimis de pe al meu VIE-L09 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Plesoianu Stefan, Constanța, Incepatori - Multumesc!

                      Comentariu


                      • Am rugamintea sa incetati cu cearta, este un memorial totusi.

                        Comentariu


                        • Am si eu o nelămurire... La celelalte categorii, ordinea în grupele inferioare se face după MP, dar la începători am înțeles că se va face după clasamentul amatur la zi. Aș vrea să știu care ar fi explicația, întrucât până acum, din câte știu, se făcea tot după MP. Mulțumesc anticipat pentru răspuns !
                          R45 / Andro Ligna CI Off / R47
                          "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                          Comentariu


                          • Postat în original de Marian Irimia Vezi post
                            Am si eu o nelămurire... La celelalte categorii, ordinea în grupele inferioare se face după MP, dar la începători am înțeles că se va face după clasamentul amatur la zi. Aș vrea să știu care ar fi explicația, întrucât până acum, din câte știu, se făcea tot după MP. Mulțumesc anticipat pentru răspuns !
                            Va deranjeaza cu ceva?

                            Comentariu


                            • Istrate Andrei - elite - București

                              Comentariu


                              • Ma inscriu pentru duminica. Daca simtiti si cel mai mic disconfort fizic, va rog frumos sa ma instiintati. Voi fi alaturi de dvs. ORICAND pe toata perioada turneului.
                                Doar impreuna rezistam! Stima.
                                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                Comentariu


                                • Postat în original de NoRo Vezi post
                                  Ma inscriu pentru duminica. Daca simtiti si cel mai mic disconfort fizic, va rog frumos sa ma instiintati. Voi fi alaturi de dvs. ORICAND pe toata perioada turneului.
                                  Doar impreuna rezistam! Stima.
                                  Mersi Noro, te asteptam ca de obicei.

                                  Comentariu


                                  • Radu Nelu - București - Open

                                    Comentariu


                                    • Constantin Eduard, București - începători;
                                      Ștefan Mihaela, București - începători.

                                      ...via Facebook AmaTur România!
                                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                      Comentariu


                                      • Mocanu David Ionut - București - avansati

                                        Comentariu


                                        • Bancu Adrian - București - incepatori

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de TopTenisArena Vezi post
                                            Radu Nelu - București - Open
                                            Este Nou? Nu l-am gasit in clasament.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                              Este Nou? Nu l-am gasit in clasament.
                                              Cred ca da. S-a inscris la receptie.

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de TopTenisArena Vezi post
                                                Cred ca da. S-a inscris la receptie.
                                                Este nou in acest circuit, insa cu vechime la TT Friends.
                                                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                                Comentariu


                                                • Se retrage Paraschiv Claudiu de la avansati.
                                                  Blade: - Andro Temper Tech FH: Rasanter R47 , BH: Tenergy 64

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de NoRo Vezi post
                                                    Ma inscriu pentru duminica. Daca simtiti si cel mai mic disconfort fizic, va rog frumos sa ma instiintati. Voi fi alaturi de dvs. ORICAND pe toata perioada turneului.
                                                    Doar impreuna rezistam! Stima.
                                                    Si sambata cui ne lasi?
                                                    Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                                    FH: Butterfly - Dignics 80
                                                    BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X