Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul George Văduva", București 18 și 19.11.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Memorialul George Văduva", București 18 și 19.11.2017

    Turneu A "Memorialul George Vaduva ", București 18 și 19 Noiembrie 2017

    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    DATA: 18 si 19 Noiembrie 2017;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 18,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Avansati 90 - Incepatori 48 - Open 54 - Elite 48, în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Red&Black 2* grupe ; Red&Black 3* eliminatorii.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 17 Noiembrie ora 21,30 Avansati respectiv Sambata 18 Noiembrie ora 11 pentru incepatori si Sambata ora 21,30 pentru Open+Elite; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 35 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 20 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    O parte din suma stransa va fi donata familiei Vaduva :
    SAMBATA:
    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 13,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 13,15
    DUMINICA:
    - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 9,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Joi 16.11.2017, ora 21,00 pentru Avansați/Începători și Vineri 17.11.2017, ora 21.00 pentru Open/Elite;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    SISTEM DE JOC
    Grupele superioare formate din 4 jucatori se vor juca conform schemei: 1-4;2-3;W1-W2;L1-L2; W1-L2;W2-L1
    Avansați maxim 90 participanți – Sâmbătă ora 9,30-18,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    ÎNCEPĂTORI maxim 48 participanți – Sâmbătă ora 13,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    OPEN maxim 54 participanți – Duminică, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 27 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    ELITE maxim 48 participanți – Duminica, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 27 precum si jucatorii openisti cu MP<27 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Elite;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Dena Corneliu, tel. 0721.225.463;

    ATENTIE!
    - Grupele se afiseaza pe forum in ziua premergatoare concursului, la orele 21,30. Din acel moment nu se mai fac inscrieri la categoriile afisate;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului;
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.


    Va fi alaturi de noi si d-l Dan Tigau care va sponsoriza turneul cu mingile de joc din plastic de 2** si 3*** Red+Black





    Ultima editare de TopTenisArena; 17.nov.2017, 12:39.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  • #2
    Rezervat inscrieri

    Inscrieri Incepatori - on 11/17/2017 at 7:24:47 PM
    Mai sunt 4 locuri disponibile

    1. Rosoga Ana, Constanta, 656 - 9.5 - AF
    2. Moca Vasile, Bucuresti, 727 - 9.79 - A
    3. Plesoianu Stefan, Constanta, 834 - 8.13 - A
    4. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 895 - 8.46 - A
    5. Constantinescu Adrian, Bucuresti, 1075 - 6.11 - A
    6. Irimia Marian, Ploiesti, 1157 - 5.29 - A
    7. Bistreanu Armand, Bucuresti, 1168 - 9.31 - A
    8. Rosca Sorin, Bucuresti, 1183 - 9.56 - A
    9. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1345 - 9.33 - A
    10. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1564 - 7 - A
    11. Curelariu Eduard, Bucuresti, 1972 - 7.5 - A
    12. Cojocaru Sorin, Bucuresti, 2042 - 9 - A
    13. Florescu Constantin, Bucuresti, 2044 - 8 - A
    14. Popa Dan Teodor, Tecuci, 2048 - 7 - A
    15. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 2103 - 8 - A
    16. Radacina Catalin, Bucuresti, 2152 - 8 - A
    17. Rizea Costinel, Bucuresti, 2164 - 5.75 - A
    18. Dinca Raducu, Bucuresti, 2166 - 5.5 - A
    19. Popa Bogdan, Bucuresti, 2179 - 0 - A
    20. Bucur Mario, Bucuresti, 2214 - 7 - A
    21. Pisica Florin, Slobozia, 2567 - 6.5 - A
    22. Boboc Viorel, Slobozia, 2707 - 6 - A
    23. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 2737 - 0 - A
    24. Nedelcu Mihai, Azuga, 2935 - 5 - A
    25. Constantin Eduard, Bucuresti, 3124 - 8 - A
    26. Marin Dumitru, Bucuresti, 3321 - 7 - A
    27. Petraru Ionut, Bucuresti, 3478 - 6 - A
    28. Slusarciuc Vladut Stefan, Bucuresti, 3479 - 6 - A
    29. Tonciu Costin, Bucuresti, 3635 - 5 - A
    30. Florea Bogdan, Caracal, 3696 - 0 - A
    31. Bacriv Sergiu, Bucuresti, 3770 - 4 - A
    32. Valcu Radu, Comarnic, 3773 - 4 - A
    33. Petcana Lucian, Bucuresti, 3805 - 4 - A
    34. Botoaca Ion, Comarnic, 5002 - 0 - A
    35. Tiper Alexandru, Sinaia, 5003 - 0 - A
    36. Vasiliu Mihai, Bucuresti, 5004 - 0 - A
    37. Butu Ion, Bucuresti, 5005 - 0 - A
    38. Milos Cristian, Alexandria, 5006 - 0 - A
    39. Radu Sergiu, Comarnic, 5007 - 0 - A
    40. Bancu Adrian, Bucuresti, 5008 - 0 - A
    41. Trifu Marian, Bucuresti, 5009 - 0 - A
    42. Affolter Hans, Bucuresti, 5010 - 0 - A
    43. Vaduva Filip, Bucuresti, 5012 - 0 - A
    44. Vaduva Andrei, Bucuresti, 5013 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 11/18/2017 at 5:17:07 AM

    1. Catana Claudiu, Bucuresti, 285 - 19.88 - A
    2. Craciun David Mihai, Bucuresti, 203 - 19.72 - AJ
    3. Trocan Alexa, Mioveni, 629 - 19.33 - AF
    4. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 899 - 19.31 - A
    5. Lita Gabriel, Bucuresti, 432 - 19.17 - A
    6. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 224 - 19.03 - A
    7. Aivanesei Iulian, Onesti, 981 - 19 - A
    8. Nicula Florin, Constanta, 506 - 18.54 - AW
    9. Zaharia Puiu, Bucuresti, 814 - 18 - A
    10. Patrascu Traian, Bucuresti, 919 - 17.88 - A
    11. Corbu Darius, Valenii de Munte, 493 - 17.67 - A
    12. Baluta Silviu, Bucuresti, 746 - 17.67 - AW
    13. Sandu Stefan, Bucuresti, 993 - 17.58 - A
    14. Anescu Andu, Dragasani, 434 - 17.45 - A
    15. Poenaru Adrian, Bucuresti, 816 - 17.38 - A
    16. Alexandru Marius, Bucuresti, 409 - 16.93 - A
    17. Stoica Mihai, Mioveni, 379 - 16.88 - AW
    18. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 522 - 16.64 - A
    19. Acu Paul, Bucuresti, 1198 - 16.5 - A
    20. Gheorghe Florin, Bucuresti, 532 - 16.46 - A
    21. Badulescu Rafael, Giurgiu, 763 - 16.2 - A
    22. Balasa Ion, Bucuresti, 1460 - 16 - A
    23. Moasa Gabriel, Bucuresti, 1602 - 16 - A
    24. Teodorescu Radu, Bucuresti, 784 - 15.42 - A
    25. Trocan Nicolae, Mioveni, 424 - 15.39 - AW
    26. Georgescu Vlad, Bucuresti, 1388 - 15.38 - A
    27. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 771 - 15.25 - A
    28. Docan Cristian, Bucuresti, 418 - 15.13 - A
    29. Banuta Dumitru, Ploiesti, 515 - 15 - A
    30. Curelea Petre, Lehliu Gara, 1076 - 15 - A
    31. Suciu Dragos, Constanta, 1370 - 15 - AJ
    32. Moiceanu Madalin, Bucuresti, 2385 - 15 - A
    33. Serban Marius, Bucuresti, 799 - 14.94 - A
    34. Constantin Cristina, Bucuresti, 581 - 14.89 - AF
    35. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 787 - 14.8 - A
    36. Nitu Serban, Paulesti, 533 - 14.79 - A
    37. Tonciu Mihai, Bucuresti, 952 - 14.25 - A
    38. Acriva Marian, Mizil, 722 - 14 - A
    39. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 1825 - 14 - A
    40. Lazar Dumitru, Mizil, 579 - 13.93 - A
    41. Fronie Cristian, Ramnicu Valcea, 571 - 13.68 - A
    42. Panait Constantin, Mizil, 505 - 13.64 - A
    43. Ciocau Viorel, Bucuresti, 1007 - 13.63 - A
    44. Constantin Gabriela, Bucuresti, 1020 - 13.5 - AFH
    45. Vatui Carmela, Bucuresti, 976 - 13.4 - AF
    46. Carjan Dumitru, Bucuresti, 607 - 13 - AW
    47. Dinu Cristian, Mizil, 1605 - 13 - A
    48. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 2033 - 13 - A
    49. Sandu Mihai, Bucuresti, 1495 - 12.88 - A
    50. Baiasu Andreea, Bucuresti, 2247 - 12.75 - AF
    51. Mototol Sorin, Bucuresti, 1077 - 12.4 - A
    52. Pop Dan Cristian, Bucuresti, 1770 - 12.25 - A
    53. Mihu Florin, Pitesti, 680 - 12.21 - A
    54. Rapan Mihai, Bucuresti, 1342 - 12.13 - A
    55. Apostol Cristian, Bucuresti, 1897 - 11.13 - A
    56. Constantin Sandu, Bucuresti, 1375 - 11 - AW
    57. Plop Adrian, Bucuresti, 1074 - 10.92 - A
    58. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1533 - 10.88 - AF
    59. Enciu Marcel, Bucuresti, 785 - 10.38 - AW
    60. Siman Sorin, Bucuresti, 1307 - 10.33 - A
    61. Delimart Alexiana, Targoviste, 805 - 10.21 - AF
    62. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 1079 - 10.19 - A
    63. Stanescu Tiberiu, Slatina, 853 - 10.17 - A
    64. Stefan Mihaela, Bucuresti, 1939 - 10.13 - AF
    65. Dina Alexandru, Bucuresti, 1080 - 9.13 - A
    66. Topa Adrian, Bucuresti, 1169 - 8.46 - A
    67. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1116 - 8.21 - A
    68. Garlea Mihai, Bucuresti, 1554 - 8 - AJ
    69. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1775 - 8 - A
    70. Stoia Florin, Bucuresti, 1405 - 7.8 - A
    71. Moraru Constantin, Bucuresti, 1391 - 7.5 - AW
    72. Tritoiu Ciprian Alexandru, Bucuresti, 2053 - 5.88 - A
    73. Milciu Florin, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    74. Boroica Alex, Bucuresti, 5002 - 0 - A
    75. Panait Mihai, Bucuresti, 5003 - 0 - A
    76. Serbanica Valentin, Lehliu Gara, 5004 - 0 - A
    77. Stephane de Rugy, Bucuresti, 5005 - 0 - A
    78. Victor de Rugy, Bucuresti, 5006 - 0 - A
    79. Mocanu Ionut, Bucuresti, 5007 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 11/17/2017 at 7:26:09 PM
    Mai este 1 loc disponibil

    1. Istrate Cristian, Bucuresti, 71 - 26.88 - OW
    2. Dumbrava Daniel, Focsani, 367 - 26.63 - OW
    3. Salariu Adrian, Buftea, 227 - 26.43 - O
    4. Petrov Dan, Bucuresti, 122 - 25.96 - O
    5. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 652 - 25.5 - O
    6. ON HO, Bucuresti, 659 - 25.33 - O
    7. Tanasescu Florin, Buftea, 1597 - 25 - O
    8. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 252 - 24.57 - O
    9. Zavricescu George, Curtea de Arges, 180 - 24.45 - OW
    10. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 848 - 24 - O
    11. Stefan Mihai, Campulung Muscel, 1958 - 24 - O
    12. Dima Cristi, Bucuresti, 293 - 23.89 - O
    13. Udrea Valentin, Bucuresti, 882 - 23.75 - O
    14. Zamfir Gicu, Bucuresti, 1453 - 23.5 - O
    15. Niculae Dan, Bucuresti, 624 - 23.33 - O
    16. Acsinte Oana, Bucuresti, 588 - 23 - OF
    17. Paun Daniel, Bucuresti, 1997 - 23 - O
    18. Nicolae Alin, Bucuresti, 1103 - 22.67 - O
    19. Niculescu Gabriel, Bucuresti, 492 - 22.29 - OHW
    20. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 207 - 22.18 - O
    21. Papacu Bejoli, Bucuresti, 277 - 22.11 - OW
    22. Sorescu Mircea, Paulesti, 266 - 21.82 - O
    23. Rosioara Razvan, Alexandria, 410 - 21.54 - O
    24. Belinsca Romeo, Bucuresti, 660 - 21.33 - OW
    25. Dospinescu George, Bucuresti, 261 - 21.17 - OW
    26. Viciu Dragos, Pitesti, 248 - 21.13 - OW
    27. Jimmy Lu, Bucuresti, 375 - 20.75 - O
    28. Pascu Razvan, Magureni, 394 - 20.67 - O
    29. Sabin Cristian, Bucuresti, 791 - 20.58 - O
    30. Lazar Ion, Bucuresti, 461 - 20.5 - O
    31. Balaban Catalin, Bucuresti, 830 - 20.5 - O
    32. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 358 - 20.46 - O
    33. Jaouir Khaled, Bucuresti, 223 - 20 - OW
    34. Pantelimon Andi, Bucuresti, 349 - 19.45 - A
    35. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 236 - 18.97 - AW
    36. Salavastru Petru, Botosani, 360 - 18.96 - AW
    37. Cuna Gheorghe, Buzau, 555 - 18.79 - A
    38. Virlan Ioan, Bucuresti, 761 - 17.75 - A
    39. Baiasu Ioana, Bucuresti, 2002 - 17.25 - AF
    40. Boroleanu Robert, Bucuresti, 1278 - 16.25 - A
    41. Cristescu Cristian, Bucuresti, 454 - 15.54 - AW
    42. Sursilov Constantin, Bucuresti, 369 - 15.21 - A
    43. Vlad Petrica, Bucuresti, 986 - 13.5 - A
    44. Vlad Maria Victoria, Bucuresti, 794 - 12.54 - AF
    45. Neferu Robert, Ramnicu Valcea, 1480 - 12 - A
    46. Achitei Nicolae, Bucuresti, 1190 - 11.42 - AJ
    47. Huica Petre, Bucuresti, 1519 - 11.13 - A
    48. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 833 - 11 - A
    49. Ionica Maria, Pitesti, 1565 - 0 - ALF
    50. Nedelcu Florin, Bucuresti, 2611 - 0 - A
    51. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    52. Radu Nelu, Bucuresti, 5002 - 0 - A
    53. Stancu Sorin, Bucuresti, 5003 - 0 - A

    Inscrieri Elite - on 11/17/2017 at 7:27:01 PM

    1. Dinca Nicolae, Bucuresti, 5004 - 49 - A
    2. Istrate Andrei, Bucuresti, 305 - 41.25 - OEJ
    3. Tudorache Viorel, Bucuresti, 288 - 41.17 - OEL
    4. Trohonel Daniel, Bucuresti, 912 - 39 - OE
    5. Dinca Daniel, Bucuresti, 13 - 38.25 - OEH
    6. Cristache George, Bucuresti, 46 - 37.64 - OE
    7. Sinita Eugen, Bucuresti, 24 - 36.79 - OE
    8. Banescu Dragos, Pitesti, 42 - 36.38 - OEL
    9. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 74 - 36.38 - OE
    10. Panea Ovidiu, Bucuresti, 44 - 36.13 - OE
    11. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 262 - 36.08 - OE
    12. Dragan Valentin, Mioveni, 1172 - 36 - OE
    13. Radu Daniel, Bucuresti, 486 - 35.75 - OE
    14. Tigau Dan, Bucuresti, 17 - 35.66 - OELW
    15. Oprea Luca, Bucuresti, 96 - 35.61 - OEJ
    16. Macarenco Andrei, Bucuresti, 165 - 35.58 - OEL
    17. Buzatu Vasile, Buftea, 64 - 35.14 - OEW
    18. Constantin Teodor, Bucuresti, 29 - 35.07 - OE
    19. Ropotan Iulian, Bucuresti, 196 - 35 - OE
    20. Arabagiu Marius, Bucuresti, 719 - 34.88 - OE
    21. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 48 - 34.79 - OEW
    22. Megan Alexandra, Bucuresti, 1173 - 34 - OEF
    23. Munteanu Octavian, Tecuci, 86 - 32.63 - OEW
    24. Grigore Alexandru, Campina, 47 - 32.47 - OE
    25. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 75 - 32.29 - OE
    26. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 116 - 32.15 - OE
    27. Sultana Denis, Mioveni, 608 - 32.08 - OEJ
    28. Ursu Teodor, Bucuresti, 376 - 31.58 - OE
    29. Ciuca Dan, Pitesti, 101 - 30.71 - OEW
    30. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea, 1255 - 30.5 - OE
    31. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 231 - 29.71 - OE
    32. Boraciu Claudiu, Urziceni, 125 - 29.68 - OE
    33. Rada Florin, Pitesti, 259 - 29.55 - OE
    34. Marcu Nicolae, Bucuresti, 1101 - 29 - OE
    35. Dena Corneliu, Giurgiu, 87 - 28.71 - OEW
    36. Buta Radu, Bucuresti, 206 - 28.46 - OE
    37. Stan Catalin, Curtea de Arges, 320 - 28.42 - OE
    38. Micuda Mihai, Bucuresti, 564 - 28 - OE
    39. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 382 - 27.94 - OEF
    40. Luta Petre, Bucuresti, 1146 - 27.5 - OEW
    41. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 168 - 27.29 - OE
    42. Bratescu Adrian, Targoviste, 100 - 27.21 - OEW
    43. Voin Doru, Bucuresti, 143 - 27.18 - OE
    44. Garlea Maria, Bucuresti, 616 - 25 - OJF
    45. Musat Catalin, Alexandria, 331 - 20.79 - O
    46. Preda Emilian, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    47. Angelescu Mihai, Bucuresti, 5003 - 0 - A
    48. Alexandrescu Marius, Voluntari, 5005 - 0 - A
    Ultima editare de Cornel 67; 18.nov.2017, 04:19.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament.

      Clasament Elite

      1. Dragan Valentin - Mioveni
      2. Istrate Andrei - Bucuresti
      3 -- 4
      Trohonel Daniel - Bucuresti
      Tudorache Viorel - Bucuresti
      5 -- 8
      Megan Alexandra - Bucuresti
      Banescu Dragos - Pitesti
      Tigau Dan - Bucuresti
      Cristache George - Bucuresti
      9 -- 16
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Dinca Nicolae - Bucuresti
      Radu Daniel - Bucuresti
      Arabagiu Marius - Bucuresti
      Macarenco Andrei - Bucuresti
      Alexandrescu Marius - Voluntari
      Oprea Luca - Bucuresti
      Constantin Teodor - Bucuresti
      17 -- 2v gr.sup.
      Sinita Eugen - Bucuresti
      18 -- 24 1v gr.sup.
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Buzatu Vasile - Buftea
      Ropotan Iulian - Bucuresti
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Grigore Alexandru - Campina
      Bradatan Lenuta - Bucuresti
      25 -- 32 0v gr.sup.
      Cionoiu Cristian - Bucuresti
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Sultana Denis - Mioveni
      Ursu Teodor - Bucuresti
      Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
      Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
      Buta Radu - Bucuresti
      Luta Petre - Bucuresti
      33 -- 35 2v gr.inf.
      Bocaniala Norocel - Bucuresti
      Orac Teodor - Ramnicu Valcea
      Frasineanu Adrian - Bucuresti
      36 -- 42 1v gr.inf.
      Boraciu Claudiu - Urziceni
      Marcu Nicolae - Bucuresti
      Micuda Mihai - Bucuresti
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Garlea Maria - Bucuresti
      Musat Catalin - Alexandria
      Preda Emilian - Bucuresti
      43 -- 48 0v gr.inf.
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Ciuca Dan - Pitesti
      Rada Florin - Pitesti
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Stan Catalin - Curtea de Arges
      Voin Doru - Bucuresti

      Nemotivat:
      Angelescu Mihai - Bucuresti

      Clasament Open

      1. Rosioara Razvan - Alexandria
      2. Stefan Mihai - Campulung Muscel
      3 -- 4
      Paun Daniel - Bucuresti
      Zamfir Gicu - Bucuresti
      5 -- 8
      Nedelcu Florin - Bucuresti
      Dumbrava Daniel - Focsani
      Gheorghe Nicolae - Calarasi
      Tanasescu Florin - Buftea
      9 -- 16
      Radu Nelu - Bucuresti
      Acsinte Oana - Bucuresti
      Rogoz Nicoleta - Bucuresti
      Pascu Razvan - Magureni
      Zavricescu George - Curtea de Arges
      Salariu Adrian - Buftea
      Belinsca Romeo - Bucuresti
      Jimmy Lu - Bucuresti
      17 -- 18
      Ionascu Gabriel - Bucuresti
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      19 -- 2v gr.sup.
      ON HO - Bucuresti
      20 -- 28 1v gr.sup.
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
      Niculae Dan - Bucuresti
      Nicolae Alin - Bucuresti
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Achitei Nicolae - Bucuresti
      Ionica Maria - Pitesti
      Stancu Sorin - Bucuresti
      Negria Mihai - Bucuresti
      29 -- 36 0v gr.sup.
      Dima Cristi - Bucuresti
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Dospinescu George - Bucuresti
      Sabin Cristian - Bucuresti
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Cuna Gheorghe - Buzau
      Boroleanu Robert - Bucuresti
      37 -- 40 2v gr.inf.
      Petrov Dan - Bucuresti
      Popa Alexandru Iulian - Buzau
      Udrea Valentin - Bucuresti
      Balaban Catalin - Bucuresti
      41 -- 46 1v gr.inf.
      Viciu Dragos - Pitesti
      Lazar Ion - Bucuresti
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Salavastru Petru - Botosani
      Virlan Ioan - Bucuresti
      Birloveanu Viorel - Bucuresti
      47 -- 53 0v gr.inf.
      Baiasu Ioana - Bucuresti
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Neferu Robert - Ramnicu Valcea
      Huica Petre - Bucuresti
      Grigore Marian - Ramnicu Valcea
      Butu Ionel - Bucuresti

      Clasament Avansati

      1. Craciun David Mihai - Bucuresti
      2. Gheorghe Florin - Bucuresti
      3 -- 4
      Nicula Florin - Constanta
      Virtopeanu Andrei - Bucuresti
      5 -- 8
      Acu Paul - Bucuresti
      Tonciu Mihai - Bucuresti
      Stoica Mihai - Mioveni
      Sandu Stefan - Bucuresti
      9 -- 16
      Cocolos Alexandru - Bucuresti
      Mocanu Ionut - Bucuresti
      Dinu Cristian - Mizil
      Plop Adrian - Bucuresti
      Docan Cristian - Bucuresti
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Lita Gabriel - Bucuresti
      17 -- 26
      Trocan Alexa - Mioveni
      Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
      Poenaru Adrian - Bucuresti
      Alexandru Marius - Bucuresti
      Moasa Gabriel - Bucuresti
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Ileanu Bogdan - Bucuresti
      Curelea Petre - Lehliu Gara
      Nitu Serban - Paulesti
      Garlea Mihai - Bucuresti
      27 -- 28 2v gr.sup.
      Patrascu Traian - Bucuresti
      Moiceanu Madalin - Bucuresti
      29 -- 43 1v gr.sup.
      Aivanesei Iulian - Onesti
      Anescu Andu - Dragasani
      Balasa Ion - Bucuresti
      Teodorescu Radu - Bucuresti
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Ipate Virgil - Valenii de Munte
      Panait Constantin - Mizil
      Ciocau Viorel - Bucuresti
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      Vatui Carmela - Bucuresti
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Rapan Mihai - Bucuresti
      Apostol Cristian - Bucuresti
      Dina Alexandru - Bucuresti
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      44 -- 52 0v gr.sup.
      Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
      Georgescu Vlad - Bucuresti
      Serban Marius - Bucuresti
      Acriva Marian - Mizil
      Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
      Mihu Florin - Pitesti
      Constantin Sandu - Bucuresti
      Ciripan Camelia - Bucuresti
      Delimart Alexiana - Targoviste
      53 -- 58 2v gr.inf.
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Zaharia Puiu - Bucuresti
      Corbu Darius - Valenii de Munte
      Lazar Dumitru - Mizil
      Sandu Mihai - Bucuresti
      Pop Dan Cristian - Bucuresti
      59 -- 68 1v gr.inf.
      Baluta Silviu - Bucuresti
      Badulescu Rafael - Giurgiu
      Suciu Dragos - Constanta
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Baiasu Andreea - Bucuresti
      Enciu Marcel - Bucuresti
      Craciunas Bogdan - Bucuresti
      Stoia Florin - Bucuresti
      Milciu Florin - Bucuresti
      Stephane de Rugy - Bucuresti
      69 -- 79 0v gr.inf.
      Mototol Sorin - Bucuresti
      Siman Sorin - Bucuresti
      Stanescu Tiberiu - Slatina
      Stefan Mihaela - Bucuresti
      Topa Adrian - Bucuresti
      Danila Eugeniu - Bucuresti
      Tritoiu Ciprian Alexandru - Bucuresti
      Boroica Alex - Bucuresti
      Victor de Rugy - Bucuresti

      Nemotivati:
      Panait Mihai - Bucuresti
      Serbanica Valentin - Lehliu Gara

      Clasament Incepatori

      1. Milos Cristian - Alexandria
      2. Moca Vasile - Bucuresti
      3 -- 4
      Pasoveanu Silvian - Bucuresti
      Slusarciuc Vladut Stefan - Bucuresti
      5 -- 8
      Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
      Stoian Sorin - Curtea de Arges
      Dinca Raducu - Bucuresti
      Constantin Eduard - Bucuresti
      9 -- 14
      Rosca Sorin - Bucuresti
      Plesoianu Stefan - Constanta
      Curelariu Eduard - Bucuresti
      Marin Dumitru - Bucuresti
      Valcu Radu - Comarnic
      Popa Bogdan - Bucuresti
      15 -- 2v gr.sup.
      Pascu Gabriel - Cluj Napoca
      16 -- 21 1v gr.sup.
      Rosoga Ana - Constanta
      Cojocaru Sorin - Bucuresti
      Bucur Mario - Bucuresti
      Trifu Marian - Bucuresti
      Chelmec Adrian - Bucuresti
      Ionescu Daniel - Bucuresti
      22 -- 28 0v gr.sup.
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Florescu Constantin - Bucuresti
      Boboc Viorel - Slobozia
      Bacriv Sergiu - Bucuresti
      Bancu Adrian - Bucuresti
      Vaduva Filip - Bucuresti
      Vaduva Andrei - Bucuresti
      29 -- 30 2v gr.inf.
      Pisica Florin - Slobozia
      Irimia Marian - Ploiesti
      31 -- 37 1v gr.inf.
      Bistreanu Armand - Bucuresti
      Popa Dan Teodor - Tecuci
      Petraru Ionut - Bucuresti
      Nedelcu Mihai - Azuga
      Tonciu Costin - Bucuresti
      Zisu Cristian - Bucuresti
      Predus Paul - Bucuresti
      38 -- 42 0v gr.inf.
      Constantinescu Adrian - Bucuresti
      Petcana Lucian - Bucuresti
      Botoaca Ion - Comarnic
      Tiper Alexandru - Sinaia
      Radu Sergiu - Comarnic
      Ultima editare de Cornel 67; 19.nov.2017, 19:49.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Cornel 67 Vezi post
        Rezervat inscrieri
        Tarziu Cornele ... tarziu 🤣

        Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
        Blade: Butterfly Primo Power Feeling
        Fh: Nittaku Fastarc G-1
        Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

        Comentariu


        • #5
          Constantin Sursilov - Avansati - Bucuresti;
          Serban Marius - Avansati - Bucuresti;
          Curelariu Eduard, Bucuresti - Incepatori;
          Corbu Darius - Avansati - Valenii de Munte;
          Ipate Virgil - Avansati - Valenii de Munte;
          Enculescu Mihaita - Avansati - Bucuresti. Multumesc!
          Marin Dumitru - Incepatori - Bucuresti;
          Crăciun David Mihai din București la Avansați.
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #6
            Vali Udrea- open -București

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de TopTenisArena Vezi post
              Turneu B "Memorialul George Vaduva ", București 18 și 19 Noiembrie 2017

              LOCALITATEA: București;
              SALA: Top Tenis Arena;
              DATA: 18 si 19 Noiembrie 2017;
              ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
              TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 18,00;
              NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 48 - Avansati 90 - Open 48 - Eite 48, în ordinea înscrierii pe site;
              NR. MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
              SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
              MINGI: XuShaoFa plastic 3*
              FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
              MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
              ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 17 Noiembrie ora 21,30 Avansati respectiv Sambata 18 Noiembrie ora 11 pentru incepatori si Sambata ora 21,30 pentru Open+Elite; Nu se fac inscrieri la sala;
              TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 15 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
              O parte din suma stransa va fi donata familiei Vaduva :
              SAMBATA:
              - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
              - INCEPATORI: ora 14,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 13,45
              DUMINICA:
              - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
              - ELITE: ora 9,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
              INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
              - pe forum;
              - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
              - ultima retragere Joi 16.11.2017, ora 21,00 pentru Avansați/Începători și Vineri 17.11.2017, ora 21.00 pentru Open/Elite;
              - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
              - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
              - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
              SISTEM DE JOC
              Grupele superioare formate din 4 jucatori se vor juca conform schemei: 1-4;2-3;W1-W2;L1-L2; W1-L2;W2-L1
              Avansați maxim 90 participanți – Sâmbătă ora 9,30-18,00;
              - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
              - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
              - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
              - Capi de serie grupe inferioare conform MP la zi;
              - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
              - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
              - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
              - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
              ÎNCEPĂTORI maxim 48 participanți – Sâmbătă ora 14,00-21,00;
              - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
              - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
              - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
              - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
              - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
              - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
              - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
              - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
              OPEN maxim 48 participanți – Duminică, ora 9,30-18,00;
              - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 27 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
              - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
              - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
              - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
              - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
              - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
              - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
              - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
              ELITE maxim 48 participanți – Duminica, ora 9,30-18,00;
              - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 27 precum si jucatorii openisti cu MP<27 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
              - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
              - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
              - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
              - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
              - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
              - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
              - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Elite;
              ORGANIZATOR:
              Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;
              ORGANIZATOR TEHNIC:
              Dena Corneliu, tel. 0721.225.463;
              ATENTIE!
              - Grupele se afiseaza pe forum in ziua premergatoare concursului, la orele 22,00. Din acel moment nu se mai fac inscrieri la categoriile afisate;
              - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului;
              - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
              De ce nu un A dupa ce cred eu ca doi ani nu sa organizat

              Comentariu


              • #8
                Ionescu Mihai - Avansati - Targoviste

                Trimis de pe al meu MOVE 5 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                  Constantin Sursilov - Avansati - Bucuresti;
                  Serban Marius - Avansati - Bucuresti;
                  Curelariu Eduard, Bucuresti - Incepatori;
                  Corbu Darius - Avansati - Valenii de Munte;
                  Ipate Virgil - Avansati - Valenii de Munte;
                  Enculescu Mihaita - Avansati - Bucuresti. Multumesc!
                  Marin Dumitru - Incepatori - Bucuresti;
                  Crăciun David Mihai din București la Avansați.
                  Cum să fie Memorialul, turneu B?
                  FH: XIOM OMEGA IV PRO max
                  Blade: KAZAK
                  BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

                  Comentariu


                  • #10
                    Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, incepatori

                    Multumesc mult!

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Johnny Plaiasu Vezi post
                      Cum să fie Memorialul, turneu B?
                      Fratilor, haideti sa nu o luam de la capat, va rog!
                      Conducerea nu ne permite sa mai avem un A la Top Tenis asa ca l-au transformat intr-un B ... asta e ...
                      Haideti sa ne bucuram de el! [emoji6]

                      Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
                      Ultima editare de Constantin Sursilov; 08.nov.2017, 20:22.
                      Blade: Butterfly Primo Power Feeling
                      Fh: Nittaku Fastarc G-1
                      Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de dantim Vezi post
                        De ce nu un A dupa ce cred eu ca doi ani nu sa organizat
                        Pentru ca Top Tenis Arena a atins nr maxim de turnee A, 4 / sala specializata.
                        Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                        23 de mese Donic World Champion TC
                        Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                        45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                        1000lux lumina pe masa
                        Omologata FRTM
                        www.toptenis.ro

                        Comentariu


                        • #13
                          Lita Gabriel - Avansati - Bucuresti

                          Comentariu


                          • #14
                            george a fost un baiat deosebit !!!cornel dumitrescu elite.

                            Comentariu


                            • #15
                              Craciunas Bogdan - Incepatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X