Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"EMI-TT & SELGROS", Dumbrăvița - 02.12.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Final de turneu.
    Multumim tuturor participantilor de prezenta.

    Comentariu


    • Postat în original de vali Vezi post
      ceva rezultate open, elite ?
      2-3 posturi mai sus sunt toate rezultatele de la cap la coada ,de la sfarsit si pana la final.

      Comentariu


      • Ca de obicei,un turneu excelent.Conditii-excelente.Doresc sa felicit pe toata lumea care a fost in sala.In mod deosebit (este adevarat-subiectiv),pe :Emy si d-na Nicoleta Husar si jucatorii:Georgescu Const.,pt finala,Lacatis Ghiti-performanta personala la openGroza Florin si Meszar Razvan pt locurile ocupate dupa o indelungata absenta din circuit.

        Comentariu


        • Fain turneul,bravo Kralizec mai putin si scapi de puful de pe cioc

          Comentariu


          • Bravo Mihai si Nea Titi, felicitări!!!😁

            Comentariu


            • Postat în original de daviris Vezi post
              Ca de obicei,un turneu excelent.Conditii-excelente.Doresc sa felicit pe toata lumea care a fost in sala.In mod deosebit (este adevarat-subiectiv),pe :Emy si d-na Nicoleta Husar si jucatorii:Georgescu Const.,pt finala,Lacatis Ghiti-performanta personala la openGroza Florin si Meszar Razvan pt locurile ocupate dupa o indelungata absenta din circuit.
              Multumesc domnule Pralea,un om deosebit

              Comentariu


              • A fost un Concurs frumos, felicitări d-lui Emi pentru Organizare , si multumim pentru Gulas, un om de nota 10 tot asa dle. Emi ,,, ,,, Felicitări tuturor participanților și premianților !!! Ne-am simțit asa de bine împreună,,,

                Comentariu


                • Felicitări Pedro! Un loc excelent intr-o companie atât de selecta!
                  Emi ai batut recordul la terminarea cât mai repede a turneului! Foarte tare!
                  Blade: Mizutani ZLC
                  FH Nittaku Fastarc G1
                  BH Xiom Sigma II Euro

                  Comentariu


                  • Merci John!!Mai multă încredere în tine și o sa vezi ca o sa vina si rezultatele!!O seara faina tuturor!

                    Comentariu


                    • Felicitări Mihai!!!! Bravo Costi, bravo 'nea Titi![emoji122][emoji122][emoji122]

                      Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Postat în original de dani 0205 Vezi post
                        Felicitări Mihai!!!! Bravo Costi, bravo 'nea Titi![emoji122][emoji122][emoji122]

                        Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk
                        Mulțumesc, Dani!

                        Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Un turneu organizat pina in cele mai mici detalii. Mulțumim Emi, precum si gazdelor, care au fost tot timpul prezente pentru rezolvarea problemelor. Pana la urma, s-a ajuns la concluzia ca masa va trebui servita mai târziu ( ora 16 ) pentru a apuca sa manince toată lumea, nu numai flamanzii care se înghesuie sa prindă câte 2-3 portii. Sa speram ( ca si data trecută ) ca pe viitor, așa se va intimpla. ,
                          Am observat ca, in sălile unde se folosesc stații de amplificare, acestea nu au reglati bașii la un nivel scăzut,care sa asigure o audiție inteligibila. Stațiile de amplificare trebuie sa aibă scopul de informare a participanților, dar de cele mai multe ori, din cauza folosirii lor la un nivel prea mare, se transforma in surse de zgomot, care deranjează jucătorii.
                          Felicitări câștigătorilor, precum si tuturor participanților, pentru ardoarea cu care si-au aparat șansele !

                          Comentariu


                          • Salut.
                            Frumos turneu. Bravo Emi!
                            Felicitari castigatorilor!
                            Bravo Mihai! Bravo Costi! Bravo nea Titi!

                            Mihai, esti mare! Si la propriu, si la figurat

                            Lemn: Victas Koki Niwa
                            Forehand: Yasaka Rakza X
                            Backhand: Yasaka Rakza X

                            Comentariu


                            • Felicitari Mihai si Gerogescu Constantin si nu ultimul rand lui nea Titi unul din ierbarii mei preferati . Multumim pentru turneu , ne-am simtit bine!
                              Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                              Comentariu


                              • Postat în original de andreyutzu Vezi post
                                Salut.
                                Frumos turneu. Bravo Emi!
                                Felicitari castigatorilor!
                                Bravo Mihai! Bravo Costi! Bravo nea Titi!

                                Mihai, esti mare! Si la propriu, si la figurat

                                ?ți mulțumesc mult, Andrei, pentru filmare si nu numai.
                                ?mi doresc sa ?ți ?ntorc acest cadou si ma ofer inca de acum sa filmez prima finala pe care o vei disputa. ☺
                                P?nă atunci, spor la antrenamente!

                                Trimis de pe al meu VFD 1100 folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • -conditii de joc foarte bune (lumina,mese,spatiu de joc,suprafata de joc)
                                  -mancarea foarte buna si destula
                                  -ora de incepere stabilita pt elite 12.30 la 12.31 se citeau grupele inferioare
                                  -la capitolul amabilitate si ospitalitate submediocru : am ajuns la 11.20, am dat buna ziua , m-am prezentat si am incercat sa platesc. Mi s-a raspuns pe un ton intepat daca am citit anuntul postat pe forum + "am ajuns sa trebuiasca sa stau dupa c**u fiecaruia" am revenit la 12.15 si am platit.

                                  Comentariu


                                  • Acum am văzut si eu finala. Aseară am fost prea obosit si-am pierdut-o printre degete. Un exemplu de perseverenta,echilibru si modestie. Bravo Mihai !

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                      Acum am văzut si eu finala. Aseară am fost prea obosit si-am pierdut-o printre degete. Un exemplu de perseverenta,echilibru si modestie. Bravo Mihai !
                                      Mulțumesc, 'nea Titi! Cred ca sunteți prea generos cu laudele, în ceea ce ma privește... Apreciez în mod deosebit spiritul dumneavoastră de fair-play, cu atât mai mult cu cât sorții au hotărât să ne întâlnim în semifinale. Dar, vorba marelui Toma Caragiu - "Așa e în tenis..."
                                      Dați-mi voie, la rându-mi, să vă felicit pentru rezultatul obținut, rezultat pe care m-aș bucura nespus să îl obțin la vârsta dumneavoastră.
                                      Sa ne revedem cu bine la masa de joc și nu numai!


                                      Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk
                                      Ultima editare de mihaipos; 03.dec.2017, 16:06.

                                      Comentariu


                                      • Rezultate grupe superioare elite?

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                          Acum am văzut si eu finala. Aseară am fost prea obosit si-am pierdut-o printre degete. Un exemplu de perseverenta,echilibru si modestie. Bravo Mihai !
                                          Daca te mai incalzeam putin erai campion dar nu ai vrut sa ma asculti

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de dantim Vezi post
                                            Daca te mai incalzeam putin erai campion dar nu ai vrut sa ma asculti

                                            Da, din păcate așa se întâmpla când părinții nu asculta de copii

                                            Comentariu


                                            • Dumbravita - 2017.12.02
                                              ID Nume si prenume Data Penalizare
                                              1552 Spatariu Daniel - Arad 2017.12.02 - R2
                                              Emi, alti retrasi dupa joi seara, nemotivati?!

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Kralizec Vezi post
                                                [FONT="]Dumbravita - 2017.12.02[/FONT][FONT="][/FONT]
                                                ID Nume si prenume Data Penalizare
                                                1552 Spatariu Daniel - Arad 2017.12.02 - R2
                                                Emi, alti retrasi dupa joi seara, nemotivati?!
                                                Revad deseara listele si comunic.

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X