Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Națională", București 02.12.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Națională", București 02.12.2017

    Turneu B "Cupa Nationala", București 2 Decembrie 2017

    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    DATA: 2 Decembrie 2017;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00

    ATENTIE! Suntem nevoiti sa facem o schimbare. Turneul va avea loc intr-o singura zi si anume Sambata 02 Decembrie. Va rog sa va anuntati si prietenii ca sa nu existe confuzii. Incepatorii si Avansatii vor incepe dimineata la ora 9,30 iar Openul si Elite-ul vor juca amestecati si vor incepe la ora 14,00. Ne cerem scuze daca am dat cuiva planurile peste cap.

    NUMĂR PARTICIPANȚI: Avansati 48 - Incepatori 42 - Open+Elite 54 , în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Xushaofa 3* plastic.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 1 Decembrie ora 21,30 Avansati si Incepatori si Sambata 2 Decembrie ora 11 pentru Open+Elite; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 15 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    Cu o parte din suma stransa se vor cumpara cadouri pentru copii ce vor participa la “Cupa Mos Nicolae” din 9 decembrie 2017. :

    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - OPEN+ ELITE: ora 14,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 13,45
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Joi 30.11.2017, ora 21,00.
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții nemotivati vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    SISTEM DE JOC
    Grupele superioare formate din 4 jucatori se vor juca conform schemei: 1-4;2-3;W1-W2;L1-L2; W1-L2;W2-L1
    Avansați maxim 48 participanți.
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    ÎNCEPĂTORI maxim 42 participanți.
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    OPEN+ELITE maxim 54 participanți.
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Dena Corneliu, tel. 0721.225.463;

    ATENTIE!
    - Grupele se afiseaza pe forum in ziua premergatoare concursului, la orele 21,30. Din acel moment nu se mai fac inscrieri la categoriile afisate;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului;
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
    Ultima editare de TopTenisArena; 01.dec.2017, 14:47.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  • #2
    Rezervat inscrieri

    Inscrieri Incepatori - on 01.12.2017 at 21:25:01

    1. Rosoga Ana, Constanta, 599 - 9,04 - AF
    2. Moise Viorel, Braila, 643 - 8,67 - AW
    3. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 892 - 7,69 - A
    4. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 908 - 9,33 - A
    5. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1035 - 9,37 - A
    6. Rosca Sorin, Bucuresti, 1098 - 8,92 - A
    7. Tanase Claudiu, Giurgiu, 1251 - 7,56 - A
    8. Huica Petre, Bucuresti, 1268 - 9,25 - A
    9. Daia Cristina, Bucuresti, 1395 - 9,67 - AF
    10. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1574 - 9,5 - A
    11. Pisica Florin, Slobozia, 1610 - 7 - A
    12. Tritoiu Ciprian Alexandru, Bucuresti, 1730 - 5,67 - A
    13. Boboc Viorel, Slobozia, 1819 - 6 - A
    14. Ghitu Liviu, Onesti, 1842 - 9 - A
    15. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 1863 - 8,85 - A
    16. Dinca Raducu, Bucuresti, 1895 - 6,9 - A
    17. Curelariu Eduard, Bucuresti, 1896 - 8 - A
    18. Bucur Mario, Bucuresti, 2034 - 6,65 - A
    19. Serban Leonard, Bucuresti, 2080 - 7 - A
    20. Tonciu Radu Costin, Bucuresti, 2085 - 5 - A
    21. Slusarciuc Vladut Stefan, Bucuresti, 2339 - 8,25 - A
    22. Sursilov Ana Maria, Bucuresti, 2467 - 4 - AF
    23. Petraru Ionut, Bucuresti, 2886 - 5,5 - A
    24. Bacriv Sergiu, Bucuresti, 3086 - 4,7 - A
    25. Pozneac Radu, Bucuresti, 3200 - 8 - A
    26. Ionescu Daniel, Bucuresti, 3473 - 6,3 - A
    27. Apostoaiei Andrei, Bucuresti, 3521 - 6 - A
    28. Mihaila George, Bucuresti, 3526 - 6 - A
    29. Georgescu Cristian, Pitesti, 3816 - 0 - A
    30. Vlasie Vasile, Bucuresti, 3899 - 4 - A
    31. Nitu Rares, Alexandria, 5001 - 0 - A
    32. Papadopol Sorin, Alexandria, 5002 - 0 - A
    33. Cristea Ovidiu, Bucuresti, 5003 - 0 - A
    34. Milos Gianni, Alexandria, 5004 - 0 - A
    35. Banuta Silvia, Ploiesti, 5005 - 0 - A
    36. Vlasie Ionut, Bucuresti, 5006 - 0 - A
    37. Korenschi Eduard, Bucuresti, 5008 - 0 - A
    38. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 5009 - 0 - A
    39. Boroica Alexandru, Chitila, 5010 - 0 - A
    40. Raduica Victoria, Bucuresti, 5011 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 01.12.2017 at 21:31:36

    1. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 422 - 19,55 - A
    2. Jaouir Khaled, Bucuresti, 195 - 19,47 - AW
    3. Ionescu Mihai, Targoviste, 256 - 19 - A
    4. Lita Gabriel, Bucuresti, 350 - 18,89 - A
    5. Scraba Marius, Alexandria, 2249 - 18 - A
    6. Acu Paul, Bucuresti, 1121 - 17,63 - A
    7. Moraru Constantin, Bucuresti, 1311 - 17,6 - AW
    8. Munteanu Remus, Bucuresti, 787 - 17,5 - A
    9. Ispas Victor, Turnu Magurele, 674 - 17,4 - AW
    10. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 524 - 17,37 - A
    11. Badulescu Rafael, Giurgiu, 739 - 17,23 - A
    12. Baluta Silviu, Bucuresti, 684 - 16,5 - AW
    13. Poenaru Adrian, Bucuresti, 761 - 16,37 - A
    14. Curelea Petre, Lehliu Gara, 1142 - 16,1 - A
    15. Butu Ionel, Bucuresti, 2344 - 16 - A
    16. Nitu Serban, Paulesti, 400 - 15,85 - A
    17. Plop Adrian, Bucuresti, 919 - 15,8 - A
    18. Docan Cristian, Bucuresti, 309 - 15,73 - A
    19. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 2436 - 15,4 - A
    20. Moasa Gabriel, Bucuresti, 1337 - 15,37 - A
    21. Banuta Dumitru, Ploiesti, 389 - 15,25 - A
    22. Pop Dan Cristian, Bucuresti, 1301 - 15,2 - A
    23. Toma Viorel, Giurgiu, 2440 - 15 - A
    24. Sursilov Constantin, Bucuresti, 318 - 14,89 - A
    25. Milos Cristian, Alexandria, 2498 - 14,5 - A
    26. Serban Marius, Bucuresti, 662 - 14,32 - A
    27. Constantin Gabriela, Bucuresti, 955 - 14,1 - AFH
    28. Constantin Cristina, Bucuresti, 544 - 13,17 - AF
    29. Ciocau Viorel, Bucuresti, 933 - 13,13 - A
    30. Carjan Dumitru, Bucuresti, 548 - 12,73 - AW
    31. Georgescu Vlad, Bucuresti, 1123 - 12,48 - A
    32. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 937 - 12,4 - A
    33. Garlea Mihai, Bucuresti, 1449 - 12,05 - AJ
    34. Sandu Mihai, Bucuresti, 1303 - 11,8 - A
    35. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1290 - 11,3 - AF
    36. Rapan Mihai, Bucuresti, 1154 - 11,1 - A
    37. Delimart Alexiana, Targoviste, 759 - 10,82 - AF
    38. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1183 - 10,5 - A
    39. Marin Dumitru, Bucuresti, 2033 - 10,1 - A
    40. Enciu Marcel, Bucuresti, 782 - 9,83 - AW
    41. Siman Sorin, Bucuresti, 1289 - 9,75 - A
    42. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 990 - 9,4 - A
    43. Tache Petre, Bucuresti, 1468 - 9,33 - A
    44. Milciu Florin, Bucuresti, 3186 - 8 - A
    45. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 2644 - 0 - AF
    46. Calin Anisoara, Bucuresti, 2668 - 0 - A

    Inscrieri Open/Elite - on 01.12.2017 at 17:42:35
    1 loc liber

    1. Cristache George, Bucuresti, 26 - 38,38 - OE
    2. Dinca Daniel, Bucuresti, 14 - 36,07 - OEH
    3. Ropotan Iulian, Bucuresti, 208 - 36 - OE
    4. Sinita Eugen, Bucuresti, 27 - 35,53 - OE
    5. Tigau Dan, Bucuresti, 18 - 35,04 - OELW
    6. Radu Daniel, Bucuresti, 490 - 34,63 - OE
    7. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 50 - 34,18 - OEW
    8. Panea Ovidiu, Bucuresti, 85 - 34,16 - OE
    9. Constantin Teodor, Bucuresti, 30 - 34,13 - OE
    10. Buzatu Vasile, Buftea, 47 - 33,52 - OEW
    11. Navacioiu Marian, Bucuresti, 105 - 33,31 - OEW
    12. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 274 - 31,2 - OE
    13. Ursu Teodor, Bucuresti, 304 - 30,53 - OE
    14. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 172 - 30,44 - OE
    15. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 123 - 30 - OE
    16. Ciuca Dan, Pitesti, 106 - 29,83 - OEW
    17. Buta Radu, Bucuresti, 215 - 29,22 - OE
    18. Vasiliu Remus, Mioveni, 488 - 29 - OE
    19. Dumbrava Doru, Bucuresti, 966 - 29 - OE
    20. Micuda Mihai, Bucuresti, 580 - 28,5 - OE
    21. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 308 - 28,42 - OEF
    22. Dena Corneliu, Giurgiu, 71 - 27,84 - OEW
    23. Bolea Catalin, Bucuresti, 467 - 27 - OE
    24. Zamfir Gicu, Bucuresti, 991 - 26,75 - O
    25. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti, 725 - 26,5 - O
    26. Nedelcu Florin, Bucuresti, 1632 - 26,4 - O
    27. Salariu Adrian, Buftea, 177 - 26,38 - O
    28. Istrate Cristian, Bucuresti, 83 - 26,35 - OW
    29. Garlea Maria, Bucuresti, 608 - 25,8 - OJF
    30. Sarbu Dan, Ploiesti, 155 - 25,67 - OW
    31. Rosioara Razvan, Alexandria, 521 - 25,5 - O
    32. Moise Mihai, Alexandria, 1252 - 25 - O
    33. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 295 - 24,34 - O
    34. Doba Vasile, Pitesti, 191 - 24 - OW
    35. Negria Mihai, Bucuresti, 638 - 24 - O
    36. Dima Cristi, Bucuresti, 398 - 23,22 - O
    37. Sorescu Mircea, Paulesti, 301 - 23,07 - O
    38. Nicolae Alin, Bucuresti, 910 - 23 - O
    39. Niculae Dan, Bucuresti, 576 - 22,85 - O
    40. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 150 - 22,56 - O
    41. Papacu Bejoli, Bucuresti, 355 - 21,75 - OW
    42. Belinsca Romeo, Bucuresti, 570 - 21,23 - OW
    43. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 1490 - 20,6 - O
    44. Popescu George, Bucuresti, 302 - 19,57 - A
    45. Pantelimon Andi, Bucuresti, 288 - 19,5 - A
    46. Nicula Florin, Constanta, 511 - 18,77 - AW
    47. Boroleanu Robert, Bucuresti, 1099 - 18,65 - A
    48. Gheorghe Florin, Bucuresti, 593 - 18,43 - A
    49. Retegan Cosmin, Plopeni, 278 - 18,27 - A
    50. Catana Claudiu, Bucuresti, 289 - 18 - A
    51. Virlan Ioan, Bucuresti, 682 - 17,75 - A
    52. Plaiasu Ion, Plopeni, 235 - 17,43 - A
    53. Achitei Nicolae, Bucuresti, 877 - 13,6 - AJ
    Ultima editare de Cornel 67; 02.dec.2017, 05:33.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament

      Clasament Incepatori

      1. Slusarciuc Vladut Stefan - Bucuresti
      2. Milos Gianni - Alexandria
      3 -- 4
      Apostoaiei Andrei - Bucuresti
      Curelariu Eduard - Bucuresti
      5 -- 8
      Dinca Raducu - Bucuresti
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Rosoga Ana - Constanta
      Bucur Mario - Bucuresti
      9 -- 14
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Rosca Sorin - Bucuresti
      Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
      Petraru Ionut - Bucuresti
      Cristea Ovidiu - Bucuresti
      Boroica Alexandru - Chitila
      15 -- 2v gr.sup.
      Mihaila George - Bucuresti
      16 -- 21 1v gr.sup.
      Huica Petre - Bucuresti
      Moise Viorel - Braila
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Tanase Claudiu - Giurgiu
      Pisica Florin - Slobozia
      Serban Leonard - Bucuresti
      22 -- 27 0v gr.sup.
      Daia Cristina - Bucuresti
      Ghitu Liviu - Onesti
      Vlasie Vasile - Bucuresti
      Banuta Silvia - Ploiesti
      Boroica Gheorghe - Bucuresti
      Raduica Victoria - Bucuresti
      28 -- 33 1v gr.inf.
      Podlovschi Bogdan - Bucuresti
      Tritoiu Ciprian Alexandru - Bucuresti
      Sursilov Ana Maria - Bucuresti
      Georgescu Cristian - Pitesti
      Nitu Rares - Alexandria
      Korenschi Eduard - Bucuresti
      34 -- 36 0v gr.inf.
      Boboc Viorel - Slobozia
      Tonciu Radu Costin - Bucuresti
      Bacriv Sergiu - Bucuresti

      Nemotivati
      Vlasie Ionut - Bucuresti
      Pozneac Radu - Bucuresti
      Ionescu Daniel - Bucuresti
      Papadopol Sorin - Alexandria


      Clasament Avansati

      1. Lita Gabriel - Bucuresti
      2. Ionescu Mihai - Targoviste
      3 -- 4
      Toma Viorel - Giurgiu
      Ispas Victor - Turnu Magurele
      5 -- 8
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Docan Cristian - Bucuresti
      Curelea Petre - Lehliu Gara
      Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
      9 -- 16
      Pop Dan Cristian - Bucuresti
      Serban Marius - Bucuresti
      Tache Petre - Bucuresti
      Garlea Mihai - Bucuresti
      Baluta Silviu - Bucuresti
      Paraschiv Claudiu - Bucuresti
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Moasa Gabriel - Bucuresti
      17 -- 2v gr.sup.
      Constantin Cristina - Bucuresti
      18 -- 26 1v gr.sup.
      Acu Paul - Bucuresti
      Munteanu Remus - Bucuresti
      Poenaru Adrian - Bucuresti
      Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Milos Cristian - Alexandria
      Ciocau Viorel - Bucuresti
      Delimart Alexiana - Targoviste
      Marin Dumitru - Bucuresti
      27 -- 32 0v gr.sup.
      Badulescu Rafael - Giurgiu
      Butu Ionel - Bucuresti
      Plop Adrian - Bucuresti
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Georgescu Vlad - Bucuresti
      Ciripan Camelia - Bucuresti
      33 -- 40 1v gr.inf.
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Rapan Mihai - Bucuresti
      Pasoveanu Silvian - Bucuresti
      Enciu Marcel - Bucuresti
      Craciunas Bogdan - Bucuresti
      Milciu Florin - Bucuresti
      41 -- 43 0v gr.inf.
      Nitu Serban - Paulesti
      Sandu Mihai - Bucuresti
      Siman Sorin - Bucuresti

      Nemotivati
      Voinescu Ecaterina - Bucuresti
      Calin Anisoara - Bucuresti
      Scraba Marius - Alexandria


      Clasament Open/Elite

      1. Tigau Dan - Bucuresti
      2. Dinca Daniel - Bucuresti
      3 -- 4
      Ciuca Dan - Pitesti
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      5 -- 8
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Cristache George - Bucuresti
      Constantin Teodor - Bucuresti
      Ursu Teodor - Bucuresti
      9 -- 16
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Vasiliu Remus - Mioveni
      Ropotan Iulian - Bucuresti
      Sinita Eugen - Bucuresti
      Bolea Catalin - Bucuresti
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Navacioiu Marian - Bucuresti
      17 -- 18
      Buta Radu - Bucuresti
      Salariu Adrian - Buftea
      19 -- 2v gr.sup.
      Dima Cristi - Bucuresti
      20 -- 30 1v gr.sup.
      Radu Daniel - Bucuresti
      Buzatu Vasile - Buftea
      ON HO - Bucuresti
      Dumbrava Doru - Bucuresti
      Bradatan Lenuta - Bucuresti
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Garlea Maria - Bucuresti
      Rosioara Razvan - Alexandria
      Moise Mihai - Alexandria
      Nicolae Alin - Bucuresti
      Belinsca Romeo - Bucuresti
      31 -- 36 0v gr.sup.
      Vranceanu Mihai - Bucuresti
      Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
      Nedelcu Florin - Bucuresti
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Gheorghe Nicolae - Calarasi
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      37 -- 38 2v gr.inf.
      Zamfir Gicu - Bucuresti
      Negria Mihai - Bucuresti
      39 -- 50 1v gr.inf.
      Micuda Mihai - Bucuresti
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Doba Vasile - Pitesti
      Niculae Dan - Bucuresti
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Virtopeanu Andrei - Bucuresti
      Popescu George - Bucuresti
      Nicula Florin - Constanta
      Retegan Cosmin - Plopeni
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Virlan Ioan - Bucuresti
      Achitei Nicolae - Bucuresti
      51 -- 54 0v gr.inf.
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Boroleanu Robert - Bucuresti
      Gheorghe Florin - Bucuresti
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Ultima editare de Cornel 67; 03.dec.2017, 12:04.

      Comentariu


      • #4
        Serban Marius-Avansati-Bucuresti
        Ioan Virlan-Open-Bucuresti

        Sent from my SM-G920F using Tapatalk
        Xiom Feel HX
        FH- Tenergy 05FX
        BH- Nittaku Fastarc G1

        Comentariu


        • #5
          As vrea sa vin si eu mai ales ca sunt niste zile libere atunci.

          Moise Mihai, Alexandria,Open.

          Comentariu


          • #6
            Craciunas Bogdan - Avansati (Nu stiu cum s-a modificat MP-ul meu dupa ultimul concurs. Daca a scazut sub 10 si nu am voie la avansati, ma puteti trece la incepatori)

            Comentariu


            • #7
              Curelariu Eduard ÎNCEPĂTORI

              www.**************
              www.**************

              Comentariu


              • #8
                Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, incepatori

                Multumesc mult!

                Comentariu


                • #9
                  Constantin Sursilov - Bucuresti - Avansati

                  Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
                  Blade: Butterfly Primo Power Feeling
                  Fh: Nittaku Fastarc G-1
                  Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

                  Comentariu


                  • #10
                    ENCIU MARCEL - Avansațí, București.

                    Cu mulțumiri!
                    Ultima editare de - Marcel -; 21.nov.2017, 06:44.

                    Comentariu


                    • #11
                      Pantelimon Andi open.
                      Multumesc.

                      Comentariu


                      • #12
                        Dena Corneliu- Elite

                        Comentariu


                        • #13
                          Salut

                          Radu Buta ELITE

                          Multumesc

                          Comentariu


                          • #14
                            Constantin Cristina, Bucuresti, Avansati
                            Constantin Teodor, Bucuresti, Elite

                            Comentariu


                            • #15
                              Lita Gabriel - Avansati - Bucuresti

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X