Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Mos Craciun" , Arad 16.12.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Mos Craciun" , Arad 16.12.2017

    Turneu B "Cupa Mos Craciun" , Arad- Sâmbătă 16.12.2017

    Concursul se va desfasura la toate categoriile la : sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28

    LOCALITATEA: Arad
    - incepatori : sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28
    - avantati ,open+elite sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28
    DATA: Sâmbătă 16 Decembrie 2017;
    CATEGORIE: Open+Elite,Avansati,Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Incepatori 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30-9.45 încep meciurile;
    Avansati 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30-9.45 încep meciurile;
    Open+Elite 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30-9.45 încep meciurile;

    SALA: sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28
    INDICAȚII DE ACCES:
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 8 mese ITTF , mingi plastic ;
    TAXA:
    - Adulți - 25 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.
    SE ASIGURA:
    - apa , cafea, bere,tuica "lovitura cu podeaua" ;
    - premii surpriza
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile I,II,III - medalie+diploma
    - locurile IV-VIII- diploma
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 14.12.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 32
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica minim primii 2 , insa voi incerca sa calific cat mai multi jucatori in eliminatorii posibil chiar pe toti participanti avand in vedere ca sala este la dispozitia exclusiva a incepatorilor
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - se joaca finala mica;


    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 16
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica primii 2 sigur insa se pot califica si alti jucatori pentru a forma un tablou complet
    - tablou eliminatoriu complet se va genera automat;
    - se joaca finala mica;

    OPEN+ELITE
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 16
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica primii 2 sigur insa se pot califica si alti jucatori pentru a forma un tablou complet
    - tablou eliminatoriu complet se va genera automat;
    - se joaca finala mica;


    ORGANIZATOR:
    Roman Bogdan: 0746.056.622
    Suport tehnic: Fekete Istvan 0721.907.017


    VA ASTEPTAM CU DRAG!
    Ultima editare de Pitzi; 15.dec.2017, 15:15.

  • #2
    Inscrieri finale

    Inscrieri Open - on 16/12/2017 at 10:40:51

    1. Mutrescu Eugen - Timisoara, 12 - 41.83 - OE
    2. Roman Bogdan - Arad, 8 - 39.34 - OE
    3. Verdet Adrian - Oravita, 13 - 34.88 - OE
    4. Prundaru Horia - Arad, 415 - 33 - OE
    5. Mirza Sorin - Arad, 312 - 29.66 - OE
    6. Deak Valentin - Sebis, 437 - 22.74 - O
    7. Bradea Lucian - Arad, 1039 - 21.5 - O
    8. Ardelean Raul - Arad, 382 - 20.38 - O
    9. Olah Remus - Arad, 450 - 16.29 - A
    10. Bulz Ovidiu - Arad, 2119 - 0 - O

    Inscrieri Avansati - on 16/12/2017 at 10:42:22

    1. Nagy Iosif - Arad, 270 - 18.67 - AW
    2. Pop Claudiu - Arad, 872 - 18 - A
    3. Neamt Doru - Arad, 982 - 17.65 - AW
    4. Fekete Istvan - Arad, 327 - 17.52 - A
    5. Ticu Sorin - Lugoj, 391 - 16.57 - A
    6. Avasilcai Marcel - Arad, 851 - 16.25 - A
    7. Szivery Adrian - Arad, 1463 - 15 - A
    8. Berchi Ioan - Arad, 708 - 13.12 - A
    9. Bulibasa Tiberiu - Arad, 1256 - 13 - A
    10. Stanciu Vlad - Arad, 1532 - 10.5 - A
    11. Ipate Constantin - Arad, 1525 - 10.05 - A
    12. Iusco Ionut - Arad, 2978 - 10 - A
    13. Kumher Robert - Timisoara, 1410 - 8.5 - A
    14. Mirza Ovidiu - Arad, 1809 - 6 - A
    15. Crisan Abel - Arad, 2402 - 0 - A
    16. Pricope Madalin - Arad, 5001 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 16/12/2017 at 10:42:37

    1. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 1736 - 8.75 - A
    2. Herteg Doru - Arad, 1429 - 8 - AW
    3. Clisic Iosif - Sannicolau Mare, 2217 - 8 - A
    4. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare, 1897 - 7.7 - A
    5. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 1949 - 7 - A
    6. Sabau Victor - Arad, 1964 - 6.7 - A
    7. Deme Dan - Arad, 2627 - 6.5 - A
    8. Chiscan Bogdan - Arad, 1539 - 6.2 - A
    9. Coiov Nicolae - Arad, 2765 - 6 - A
    10. Peter Stefan - Arad, 3493 - 6 - A
    11. Gligor Paul - Arad, 2885 - 5.5 - A
    12. Bogdan Loredan - Arad, 2637 - 5 - A
    13. Achim Paul - Arad, 2995 - 5 - A
    14. Beldean Octavian - Arad, 2996 - 5 - A
    15. Forton Nicolae - Arad, 3713 - 5 - A
    16. Iovuta Ioan - Arad, 3714 - 5 - A
    17. Podrumar Casian - Arad, 3716 - 5 - A
    18. Herteg Dorinel - Arad, 3739 - 5 - A
    19. Kovacs Iosif - Arad, 3112 - 4.5 - A
    20. Guttman Gabriel - Arad, 2027 - 0 - A
    21. Frent George - Arad, 5001 - 0 - A
    22. Lebada Doru - Arad, 5002 - 0 - A
    23. Tremurici Armando - Sannicolau Mare, 5004 - 0 - A
    24. Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare, 5005 - 0 - A
    25. Simion Razvan - Arad, 5006 - 0 - A
    26. Simion Dani - Arad, 5007 - 0 - A
    27. Goldis Marinel - Arad, 5008 - 0 - A
    28. Balas Roli - Arad, 5009 - 0 - A
    29. Sandu Roli - Arad, 5010 - 0 - A
    30. Miculit Adrian - Arad, 5011 - 0 - A
    Ultima editare de Pitzi; 16.dec.2017, 10:43.

    Comentariu


    • #3
      Clasamente finale

      Clasament Open

      1. Mutrescu Eugen - Timisoara
      2. Prundaru Horia - Arad
      3 -- 4
      Roman Bogdan - Arad
      Verdet Adrian - Oravita
      5 -- 8
      Mirza Sorin - Arad
      Deak Valentin - Sebis
      Ardelean Raul - Arad
      Bulz Ovidiu - Arad
      9 -- 9
      Olah Remus - Arad
      10 -- 0v gr.inf.
      Bradea Lucian - Arad


      Clasament Avansati

      1. Neamt Doru - Arad
      2. Ticu Sorin - Lugoj
      3 -- 4
      Fekete Istvan - Arad
      Bulibasa Tiberiu - Arad
      5 -- 8
      Berchi Ioan - Arad
      Nagy Iosif - Arad
      Avasilcai Marcel - Arad
      Pop Claudiu - Arad
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Szivery Adrian - Arad
      Ipate Constantin - Arad
      Kumher Robert - Timisoara
      Crisan Abel - Arad
      13 -- 16 0v gr.inf.
      Stanciu Vlad - Arad
      Iusco Ionut - Arad
      Mirza Ovidiu - Arad
      Pricope Madalin - Arad


      Clasament Incepatori

      1. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
      2. Guttman Gabriel - Arad
      3 -- 4
      Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
      Lebada Doru - Arad
      5 -- 8
      Chiscan Bogdan - Arad
      Sabau Victor - Arad
      Botas Constantin - Sannicolau Mare
      Deme Dan - Arad
      9 -- 10
      Balas Roli - Arad
      Miculit Adrian - Arad
      11 -- 15 1v gr.sup.
      Clisic Iosif - Sannicolau Mare
      Beldean Octavian - Arad
      Iovuta Ioan - Arad
      Tremurici Armando - Sannicolau Mare
      Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare
      16 -- 20 0v gr.sup.
      Herteg Doru - Arad
      Coiov Nicolae - Arad
      Herteg Dorinel - Arad
      Gligor Paul - Arad
      Simion Razvan - Arad
      21 -- 26 1v gr.inf.
      Bogdan Loredan - Arad
      Achim Paul - Arad
      Forton Nicolae - Arad
      Kovacs Iosif - Arad
      Frent George - Arad
      Goldis Marinel - Arad
      27 -- 30 0v gr.inf.
      Peter Stefan - Arad
      Podrumar Casian - Arad
      Simion Dani - Arad
      Sandu Roli - Arad
      Ultima editare de Pitzi; 18.dec.2017, 15:58.

      Comentariu


      • #4
        Berchi Ioan -avansati
        Bulz Ovidiu -open
        Ultima editare de roman bogdan; 04.dec.2017, 18:49.
        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

        Comentariu


        • #5
          Sabau Victor din Arad incepatori

          Comentariu


          • #6
            Avram Victor din Arad

            Comentariu


            • #7
              Nagy Iosif din Arad la avansati

              Comentariu


              • #8
                Ticu Sorin-Lugoj,avansati

                Comentariu


                • #9
                  Bulz Ovidiu -open
                  Ardelean Raul -open
                  Avasilcai Marcel -avansati
                  Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                  FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                  BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                  Comentariu


                  • #10
                    Kaszta Harrald - avansati - Arad

                    Comentariu


                    • #11
                      Pop Claudiu -avansati
                      Gligor Paul- incepatori
                      Achim Paul -incepatori
                      Kovacs Iosif - incepatori
                      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                      Comentariu


                      • #12
                        Peter Stefan -incepatori
                        Marza Sorin -open
                        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                        Comentariu


                        • #13
                          Mârza Ovidiu-avansați - Arad

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Pitzi Vezi post
                            Turneu B "Cupa Mos Craciun" , Arad- Sâmbătă 16.12.2017

                            LOCALITATEA: Arad
                            - incepatori : sala Victoria -Str.Marasesti nr.44 A (in incinta fostei fabrici de ceasuri Victoria);
                            - avantati ,open+elite sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28
                            DATA: Sâmbătă 16 Decembrie 2017;
                            CATEGORIE: Open+Elite,Avansati,Incepatori;
                            ORA DE ÎNCEPERE:
                            Incepatori 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30-9.45 încep meciurile;
                            Avansati 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30-9.45 încep meciurile;
                            Open+Elite 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30-9.45 încep meciurile;

                            SALA: sala Victoria -Str.Marasesti nr.44 A (in incinta fostei fabrici de ceasuri Victoria);
                            INDICAȚII DE ACCES:
                            [TD]
                            [/TD]
                            SALA: sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28
                            INDICAȚII DE ACCES:
                            [TD]
                            [/TD]
                            LOGISTICĂ: 5+8 mese ITTF , mingi plastic ;
                            TAXA:
                            - Adulți - 25 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei,
                            - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
                            Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.
                            SE ASIGURA:
                            - apa , cafea, bere,tuica "lovitura cu podeaua" ;
                            - premii surpriza
                            MATERIALE DE PREMIERE:
                            - locurile I,II,III - medalie+diploma
                            - locurile IV-VIII- diploma
                            INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
                            - pe forum sau telefonic;
                            - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
                            - ultima retragere Joi 14.12.2017, ora 21,00;
                            - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
                            - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
                            - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
                            - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
                            (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

                            INCEPATORI
                            - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
                            Numar maxim de jucatori: 24
                            Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
                            Ora de incepere: 09:30 - 09:45
                            SISTEM DE DESFASURARE:
                            - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
                            - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica minim primii 2 , insa voi incerca sa calific cat mai multi jucatori in eliminatorii posibil chiar pe toti participanti avand in vedere ca sala este la dispozitia exclusiva a incepatorilor
                            - tablou eliminatoriu se va genera automat;
                            - se joaca finala mica;


                            AVANSATI
                            - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
                            Numar maxim de jucatori: 24
                            Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
                            Ora de incepere: 09:30 - 09:45
                            SISTEM DE DESFASURARE:
                            - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
                            - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica primii 2 sigur insa se pot califica si alti jucatori pentru a forma un tablou complet
                            - tablou eliminatoriu complet se va genera automat;
                            - se joaca finala mica;

                            OPEN+ELITE
                            - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 ;
                            Numar maxim de jucatori: 16
                            Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
                            Ora de incepere: 09:30 - 09:45
                            SISTEM DE DESFASURARE:
                            - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
                            - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica primii 2 sigur insa se pot califica si alti jucatori pentru a forma un tablou complet
                            - tablou eliminatoriu complet se va genera automat;
                            - se joaca finala mica;


                            ORGANIZATOR:
                            Roman Bogdan: 0746.056.622
                            Suport tehnic: Fekete Istvan 0721.907.017


                            VA ASTEPTAM CU DRAG!

                            Comentariu


                            • #15
                              Va salutam ! De la Sannicolau Mare / Timis ,se inscriu!Mitar Marius Tiberiu! Iliuta Adrian ! Bitas Constantin!! Clisic Iosif! Oproi Eugen! Toti 5 la incepatori!

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X