Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Vârșeț", Vârșeț - 27.01.2018
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
1,77245385
- 26.mai.2010
- 10596
- Timișoara
Likes given: 1156Likes received: 4265
Inscrieri Elite / Prijavljeni Elite - on 23.01.2018 at 23:06:04
1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44,43 - OEL
2. Sorescu Deian, Resita, 174 - 44,4 - OEL
3. Gajta Jonel, Varset, 213 - 43,25 - OE
4. Butnariu Daniel, Timișoara, 607 - 43 - OEL
5. Mutrescu Eugen, Timișoara, 12 - 41,9 - OE
6. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 968 - 39,85 - OE
7. Beca Iliesen, Timișoara, 166 - 39,8 - OEL
8. Put Gabriel, Oravita, 9 - 39,57 - OE
9. Avram Victor, Arad, 5 - 39,4 - OE
10. Mitrache Simion, Timișoara, 537 - 37 - OE
11. Sufletel Radu, Alba Iulia, 32 - 36,34 - OELW
12. Boru Lucian, Timișoara, 277 - 36,33 - OE
13. Andone Claudiu, Cugir, 53 - 36,05 - OE
14. Daneliuc Gabi, Selimbar, 18 - 35,13 - OEW
15. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 34,96 - OE
16. Vlase Gheorghe, Slobozia, 31 - 34,2 - OE
17. Ardeljan Marinel, Varset, 1532 - 34 - OE
18. Grigore Alexandru, Campina, 40 - 33,89 - OE
19. Creinicean Liviu, Oravita, 52 - 33,56 - OE
20. Lazaroiu Adrian, Targoviște, 33 - 33,05 - OEW
21. Spatariu Daniel, Arad, 148 - 32,71 - OE
22. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,49 - OEW
23. Oprea Adrian, Lugoj, 64 - 31,39 - OE
24. Mihalescu Dinu, Timișoara, 62 - 31,38 - OEW
25. Popet Doru, Timișoara, 189 - 31,18 - OEW
26. Petersi Nuri, Varset, 401 - 31,13 - OE
27. Thouzard Adrian, Drobeta Tr Severin, 216 - 30,67 - OE
28. Kaposta Victor, Arad, 46 - 30,57 - OE
29. Curut Gabriel, Timișoara, 67 - 30,56 - OE
30. Tanc Florin, Oradea, 266 - 27,77 - O
31. Cristanus Cristian, Timișoara, 2191 - 0 - OEL
32. Lucic Marko, Novi Sad, 5010 - 0 - A
33. Ratic Andjelija, Ibiza, 5011 - 0 - A
34. Maric Zeljko, Chichinda Mare, 5012 - 0 - A
35. Balaban Miroslav, Chichinda Mare, 5013 - 0 - A
36. Plavosin Florin, Timișoara, 5014 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Cruceru Sergiu, Targu Jiu
2. Teica Radu, Targu Jiu
Inscrieri Avansați / Prijavljeni Napredni - on 23.01.2018 at 23:06:34
1. Cresneac Mihail, Resita, 651 - 19,75 - A
2. Nagy Iosif, Arad, 310 - 18,87 - AW
3. Gottvald Alfred, Bocsa, 1527 - 18,75 - A
4. Pop Alexandru, Oradea, 269 - 18,4 - A
5. Hancig Mircea, Dumbravita, 470 - 18,38 - A
6. Ignuta Sebastian, Voiteg, 1138 - 17,75 - A
7. Veres Adrian, Timișoara, 374 - 17,73 - A
8. Cioveie Marian, Oravita, 325 - 16,83 - A
9. Ticu Sorin, Lugoj, 434 - 16,36 - A
10. Putnik Tiberiu, Varset, 922 - 16,23 - A
11. Avasilcai Marcel, Arad, 715 - 16,1 - A
12. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 430 - 16,07 - A
13. Franculescu Marius, Sinaia, 1229 - 14,33 - A
14. Craiovan Victor, Resita, 662 - 14,28 - A
15. Faur Lucian, Jimbolia, 826 - 14,23 - AW
16. Karacsonyi Zoltan, Timișoara, 1264 - 14 - AW
17. Pleava Gheorghe, Oravita, 1287 - 14 - A
18. Costeant Tiberiu, Margina, 1900 - 14 - A
19. Kramarsic Milos, Belgrad, 2625 - 13,5 - A
20. Giosan Marcel, Galați, 424 - 13,47 - A
21. Borcsi Jozsef, Timișoara, 588 - 13,24 - A
22. Lascu Marius, Timișoara, 639 - 13,17 - A
23. Glavan Radu, Timișoara, 897 - 13,1 - A
24. Greonejant Marinel, Varset, 2007 - 13 - A
25. Tamsa Titus, Resita, 1077 - 12,67 - A
26. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 1195 - 11,65 - A
27. Berchi Ioan, Arad, 735 - 11,62 - A
28. Pop Ioan, Timișoara, 704 - 10,5 - A
29. Fazakas Ioan, Jimbolia, 2133 - 10,5 - A
30. Dehelean Octavian, Timișoara, 2136 - 10,5 - A
31. Dobanda Alexandru, Arad, 1367 - 10,25 - AW
32. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 1332 - 10,1 - A
33. Parvu Constantin, Buzias, 2067 - 10 - A
34. Tutudan Nicu, Arad, 1952 - 9,7 - A
35. Kumher Robert, Timișoara, 1351 - 8,5 - A
36. Simion Dan, Resita, 1381 - 8 - A
37. Mohan Petar, Lokve, 2361 - 0 - A
38. Sirbu Moise, Baile Herculane, 2686 - 0 - A
39. Debeljak Nenad, Varset, 2870 - 0 - A
40. Todorovic Milovan, Varset, 5010 - 0 - A
41. Capotescu Tiberiu, Lugoj, 5011 - 0 - A
42. Stoica Mihai, Hateg, 5013 - 0 - A
43. Kulisic Slavoljub, Novi Sad, 5014 - 0 - A
44. Cuckovic Djuro, Novi Sad, 5015 - 0 - A
45. Ratkovic Dusan, Novi Sad, 5016 - 0 - A
46. Radak Milan, Varset, 5018 - 0 - A
47. Josic Nikola, Varset, 5019 - 0 - A
48. Vasiljev Jonel, Varset, 5020 - 0 - A
49. Stefanovic Dragan, Varset, 5021 - 0 - A
* la open si incepatori nu sunt modificari.
Comentariu
organizator principal- 05.feb.2013
- 3796
- Oradea
- 11
Likes given: 358Likes received: 465
Se retrage Curpas Ioan din Oradea, categoria Open.
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10596
- Timișoara
Likes given: 1156Likes received: 4265
Postat în original de Cristian Istrate Vezi postSalutare tuturor, Cristian Istrate open București, as dorii sa stiu cum fac din Timișoara sa ajung in Varset, tot ce stiu e ca trenul ajunge sambata dim. la ora 09.00. Gasesc un coleg sa ma preia si pe mine de acolo, evident contracost merci !
Comentariu
senior- 27.feb.2013
- 521
- drobeta-turnu-severin
- 69
Likes given: 111Likes received: 75
Se retrage, de la categoria open, Gutulescu Marian din Drobeta Turnu-Severin. Sorry.Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10596
- Timișoara
Likes given: 1156Likes received: 4265
se retrag:
Maric Zeljko si Balaban Miroslav din Chichinda Mare;
Saceleanu Bogdan, Cruceru Sergiu, Teica Radu din Targu Jiu
Comentariu
Din motive medicale,accidentare la antrenament,se retrage Pica Leonard de la Incepatori si Parvu Constantin de la Avansati ambii din Buzias !!!
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10596
- Timișoara
Likes given: 1156Likes received: 4265
Inscrieri Elite / Prijavljeni Elite - on 25.01.2018 at 22:36:48
1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44,43 - OEL
2. Sorescu Deian, Resita, 174 - 44,4 - OEL
3. Gajta Jonel, Varset, 213 - 43,25 - OE
4. Butnariu Daniel, Timișoara, 607 - 43 - OEL
5. Mutrescu Eugen, Timișoara, 12 - 41,9 - OE
6. Beca Iliesen, Timișoara, 166 - 39,8 - OEL
7. Put Gabriel, Oravita, 9 - 39,57 - OE
8. Avram Victor, Arad, 5 - 39,4 - OE
9. Mitrache Simion, Timișoara, 537 - 37 - OE
10. Boru Lucian, Timișoara, 277 - 36,33 - OE
11. Andone Claudiu, Cugir, 53 - 36,05 - OE
12. Daneliuc Gabi, Selimbar, 18 - 35,13 - OEW
13. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 34,96 - OE
14. Vlase Gheorghe, Slobozia, 31 - 34,2 - OE
15. Ardeljan Marinel, Varset, 1532 - 34 - OE
16. Grigore Alexandru, Campina, 40 - 33,89 - OE
17. Creinicean Liviu, Oravita, 52 - 33,56 - OE
18. Lazaroiu Adrian, Targoviște, 33 - 33,05 - OEW
19. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,49 - OEW
20. Oprea Adrian, Lugoj, 64 - 31,39 - OE
21. Mihalescu Dinu, Timișoara, 62 - 31,38 - OEW
22. Popet Doru, Timișoara, 189 - 31,18 - OEW
23. Petersi Nuri, Varset, 401 - 31,13 - OE
24. Kaposta Victor, Arad, 46 - 30,57 - OE
25. Curut Gabriel, Timișoara, 67 - 30,56 - OE
26. Tanc Florin, Oradea, 266 - 27,77 - O
27. Cristanus Cristian, Timișoara, 2191 - 0 - OEL
28. Lucic Marko, Novi Sad, 5010 - 0 - A
Inscrieri Open / Prijavljeni Open - on 25.01.2018 at 22:36:58
1. Orban Madalina, Timișoara, 74 - 27,87 - OJF
2. Turburan Ion, Resita, 260 - 27,5 - O
3. Drinceanu Lilian, Oravita, 114 - 27,17 - O
4. Istrate Cristian, București, 97 - 27,1 - OW
5. Murgu Ioan, Oravita, 136 - 26,35 - O
6. Veres Francisc, Oravita, 87 - 26,03 - O
7. Fieraru George, Timișoara, 842 - 25,8 - O
8. Meszar Razvan, Arad, 1986 - 25,8 - O
9. Georgescu Constantin, Orastie, 254 - 25,4 - O
10. Ciublea Vichente, Oravita, 344 - 25,33 - O
11. Schiopulescu Ion, Lugoj, 341 - 25,22 - O
12. Kromek Iulian, Cugir, 173 - 25,2 - O
13. Vuca Adrian, Berzovia, 409 - 25 - O
14. Lulciuc Dumitru, Timișoara, 475 - 25 - O
15. Marta Marcel, Timișoara, 1242 - 25 - O
16. Paladuta Victor, Timișoara, 1533 - 25 - O
17. Lungu Marius, Oravita, 163 - 24,43 - O
18. Lacatis Ghita, Arad, 360 - 24,12 - O
19. Degianschi Obrad, Resita, 248 - 23,21 - O
20. Zeremski Dejan, Becej, 1732 - 23 - O
21. Deak Valentin, Sebis, 422 - 22,74 - O
22. Jichici Svetozar, Timișoara, 141 - 22,61 - OW
23. Csaky Tiberiu, Resita, 305 - 22,46 - O
24. Balmez Dorel, Oravita, 1095 - 22 - O
25. Ilia Ionicut, Oravita, 1042 - 21,5 - O
26. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 1358 - 21,5 - O
27. Ardelean Raul, Arad, 342 - 21,42 - O
28. Cecan Vasile, Timișoara, 232 - 21 - O
29. Venter Liviu, Resita, 834 - 20,67 - O
30. Vijaica Paul, Drobeta Tr Severin, 282 - 20,57 - OW
31. Draghici Dumitru, Drobeta Tr Severin, 710 - 20 - O
32. Demian Daniel, Arad, 1060 - 20 - O
33. Grubacichi Marius, Timișoara, 951 - 19,85 - A
34. Munteanu Constantin, Resita, 604 - 19,6 - A
35. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 1429 - 19,5 - A
36. Matei Dumitru, Deva, 253 - 19,37 - AW
37. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 482 - 17,65 - A
38. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 1065 - 17,6 - A
39. Chiriac Paul, Drobeta Tr Severin, 776 - 13,25 - A
40. Ciric Nemanja, Odzaci, 5010 - 0 - A
41. Latkovic Milan, Varset, 5011 - 0 - A
Inscrieri Avansați / Prijavljeni Napredni - on 25.01.2018 at 22:37:07
1. Nagy Iosif, Arad, 310 - 18,87 - AW
2. Gottvald Alfred, Bocsa, 1527 - 18,75 - A
3. Pop Alexandru, Oradea, 269 - 18,4 - A
4. Hancig Mircea, Dumbravita, 470 - 18,38 - A
5. Ignuta Sebastian, Voiteg, 1138 - 17,75 - A
6. Veres Adrian, Timișoara, 374 - 17,73 - A
7. Cioveie Marian, Oravita, 325 - 16,83 - A
8. Ticu Sorin, Lugoj, 434 - 16,36 - A
9. Putnik Tiberiu, Varset, 922 - 16,23 - A
10. Avasilcai Marcel, Arad, 715 - 16,1 - A
11. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 430 - 16,07 - A
12. Franculescu Marius, Sinaia, 1229 - 14,33 - A
13. Craiovan Victor, Resita, 662 - 14,28 - A
14. Faur Lucian, Jimbolia, 826 - 14,23 - AW
15. Karacsonyi Zoltan, Timișoara, 1264 - 14 - AW
16. Pleava Gheorghe, Oravita, 1287 - 14 - A
17. Costeant Tiberiu, Margina, 1900 - 14 - A
18. Kramarsic Milos, Belgrad, 2625 - 13,5 - A
19. Borcsi Jozsef, Timișoara, 588 - 13,24 - A
20. Lascu Marius, Timișoara, 639 - 13,17 - A
21. Glavan Radu, Timișoara, 897 - 13,1 - A
22. Greonejant Marinel, Varset, 2007 - 13 - A
23. Tamsa Titus, Resita, 1077 - 12,67 - A
24. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 1195 - 11,65 - A
25. Berchi Ioan, Arad, 735 - 11,62 - A
26. Pop Ioan, Timișoara, 704 - 10,5 - A
27. Fazakas Ioan, Jimbolia, 2133 - 10,5 - A
28. Dehelean Octavian, Timișoara, 2136 - 10,5 - A
29. Dobanda Alexandru, Arad, 1367 - 10,25 - AW
30. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 1332 - 10,1 - A
31. Tutudan Nicu, Arad, 1952 - 9,7 - A
32. Kumher Robert, Timișoara, 1351 - 8,5 - A
33. Simion Dan, Resita, 1381 - 8 - A
34. Mohan Petar, Lokve, 2361 - 0 - A
35. Sirbu Moise, Baile Herculane, 2686 - 0 - A
36. Debeljak Nenad, Varset, 2870 - 0 - A
37. Todorovic Milovan, Varset, 5010 - 0 - A
38. Capotescu Tiberiu, Lugoj, 5011 - 0 - A
39. Stoica Mihai, Hateg, 5013 - 0 - A
40. Kulisic Slavoljub, Novi Sad, 5014 - 0 - A
41. Cuckovic Djuro, Novi Sad, 5015 - 0 - A
42. Ratkovic Dusan, Novi Sad, 5016 - 0 - A
43. Radak Milan, Varset, 5018 - 0 - A
44. Josic Nikola, Varset, 5019 - 0 - A
45. Vasiljev Jonel, Varset, 5020 - 0 - A
46. Stefanovic Dragan, Varset, 5021 - 0 - A
47. Lalic Nenad, Novi Sad, 5022 - 0 - A
Inscrieri începători / Prijavljeni Početnici - on 25.01.2018 at 22:37:16
1. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 1384 - 9,95 - A
2. Pralea Constantin, Alba Iulia, 636 - 9,42 - AW
3. Florescu Marius, Timișoara, 1123 - 8,4 - A
4. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 1791 - 8,1 - A
5. Dobanda Dinu, Arad, 1632 - 6,5 - A
6. Marcus George, Timișoara, 1769 - 6,5 - A
7. Gligor Paul, Arad, 2407 - 5,5 - A
8. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 3692 - 5,5 - A
9. Popov Sergej, Varset, 3180 - 0 - A
10. Gherlea Laurentiu, Sannicolau Mare, 3700 - 0 - A
11. Tremurici Armando, Sannicolau Mare, 3701 - 0 - A
12. Konstantinov Marko, Varset, 3833 - 0 - A
13. Valentic Uros, Varset, 3836 - 0 - A
14. Popa Cosmin, Arad, 5007 - 0 - A
15. Nopcea Marius, Hateg, 5011 - 0 - A
16. Totin Tosa, Timișoara, 5012 - 0 - A
17. Zegheanu Alina, Timișoara, 5013 - 0 - A
18. Dorian George, Lokve, 5016 - 0 - A
19. Petru Todor, Varset, 5017 - 0 - A
20. Radonjic Stefan, Varset, 5018 - 0 - A
21. Rusu Ciprian, Arad, 5019 - 0 - A
Comentariu
senior- 29.mar.2016
- 1414
- București
- 56
Likes given: 653Likes received: 504
Mai fac un apel la cineva din zona banatului cu suflet mare care ma poate lua spre Varset din Timișoara. Nu ma voi retrage pt. ca mi-am luat bilet dus/intors la tren. Merci anticipat !
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10596
- Timișoara
Likes given: 1156Likes received: 4265
ÎNCEPĂTORI, AVANSAȚI
Validare înscrieri:
08:30-09:15 (ora Serbiei), 09:30-10:15 (ora României)
Ora de începere:
9:15-9:30 (ora Serbiei), 10:15-10:30 (ora României)
OPEN, ELITE
Validare înscrieri:
12:45-13:15 (ora Serbiei), 13:45-14:15 (ora României)
Ora de începere:
13:30-13:45 (ora Serbiei), 14:30-14:45 (ora României)
In caz ca intarziati, va rog sa postati pe forum sau sa ma sunati prin Facebook/Messenger: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011735709465
Atentie, Serbia nu este in UE, prin urmare Roaming-ul nu este gratuit iar costul la telefonia mobila este undeva la 2 euro pe minut.
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 06:46.Procesare...X
Comentariu