Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Vârșeț", Vârșeț - 27.01.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Vârșeț", Vârșeț - 27.01.2018

    Turneu A "Cupa Vârșeț", Vârșeț - Sâmbătă, 27 ianuarie 2018 / Turnir A kategorije "Kup Vršca", Vršac - Subota, 27 januar 2018

    DATA: 27 ianuarie 2018 / DATUM: 27 januar 2018
    LOCALITATEA: Vârșeț (Serbia) / GRAD: Vršac (Srbija)
    LOCUL DE DESFĂȘURARE: Sala de sport a "Hemijsko-medicinska škola" din Vârșeț, strada Sterijina 113, Vârșeț 26300, Serbia / MESTO ODRŽAVANJA: Sportska hala Hemijsko-medicinske Škole Vršac, Sterijina 113, Vršac 26300, Srbija

    CATEGORII: Începători, Avansați, Open și Elite / KATEGORIJE: Početnici, Napredni, Open i Elite
    La turneu poate participa orice amator de tenis de masă care nu evoluează în divizia A sau superliga României și a Serbiei. / Na turniru mogu učestvovati svi ljubitelji stonog tenisa osim onih koji igraju u prvoj ligi i super ligi Rumunije i Srbije.
    LOGISTICĂ: 18 mese ITTF, mingi plastic ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+ / LOGISTIKA: 18 stola ITTF, plastične loptice ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+
    VALIDARE ÎNSCRIERI: 08:30-09:15 (Începători, Avansați), 12:45-13:15 (Open, Elite) / POTVRDJIVANJE UPISA: 08:30-09:15 (Početnici, Napredni), 12:45-13:15 (Open, Elite)
    ORA DE ÎNCEPERE: 9:15-9:30 (Începători, Avansați), 13:30-13:45 (Open, Elite) / POČETAK TAKMIČENJA: 9:15-9:30 (Početnici, Napredni), 13:30-13:45 (Open, Elite)
    *Turneul se va desfășura după ora locală a Serbiei (cu o oră în urmă, față de ora României)!

    FACILITĂȚI:
    - parcare gratuita in incinta salii de sport;
    - vestiare și dușuri;
    - sala incălzită;

    SE ASIGURĂ: / OSIGURAVA SE:
    - cafea, apă 2L, un meniu felul 2 / - kafa, voda 2L, glavno jelo


    MATERIALE DE PREMIERE: / NAGRADE:
    - cupe (locurile 1-3), medalii și diplome (locurile 1-4), pachet surpriză ( locurile 4-8 ) / pehari (1-3 mesto), medalje i diplome (1-4 mesto), poklon paketi (4-8 mesto)


    TAXA DE PARTICIPARE: / KOTIZACIJA ZA UČEŠĆE NA TURNIRU:
    35 ron (adulți) / 1000 din (odrasli)
    20 ron (copii sub 14 ani) / 500 din (deca ispod 14 godina)
    - persoanele cu dizabilități nu plătesc taxa de participare / osobe sa hendikepom ne plaćju kotizaciju

    ÎNCEPĂTORI / POČETNICI
    - poate participa orice jucător cu media între 0 și 9,99 / - može učestvovati svaki igrač sa medijom izmedju 0 i 9,99
    Număr maxim de jucători: 24; / Maksimalan broj igrača: 24;
    Validare înscrieri: 08:30 - 09:15 / Potvrdjivanje upisa: 08:30 - 09:15
    Ora de începere: 09:15 - 09:30 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 09:15 - 09:30 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prvi 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;
    - se joacă finală mică; / - igra se za treće mesto;

    AVANSAȚI / NAPREDNI
    - poate participa orice jucător cu media între 10,00 și 19,99 / - može učestvovati svaki igrač sa medijom izmedju 10,00 i 19,99
    Număr maxim de jucători: 48; / Maksimalan broj igrača: 48;
    Validare înscrieri: 08:30 - 09:15 / Potvrdjivanje upisa: 08:30 - 09:15
    Ora de începere: 09:15 - 09:30 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 09:15 - 09:30 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prvi 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;
    - se joacă finală mică; / - igra se za treće mesto;

    OPEN / OPEN
    - poate participa orice jucător cu media între 20,00 și 29,99 / - može učestvovati svaki igrač sa medijom izmedju 20,00 i 29,99
    Număr maxim de jucători: 42; / Maksimalan broj igrača: 42;
    Validare înscrieri: 12:45 - 13:15 / Potvrdjivanje upisa: 12:45 - 13:15
    Ora de începere: 13:30 - 13:45 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 13:30 - 13:45 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prvi 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;
    - se joacă finală mică; / - igra se za treće mesto;

    ELITE / ELITE
    - poate participa orice jucător cu media peste 30,00 / - može učestvovati svaki igrač sa medijom preko 30,00
    Număr maxim de jucători: 36; / Maksimalan broj igrača: 36;
    Validare înscrieri: 12:45 - 13:15 / Potvrdjivanje upisa: 12:45 - 13:15
    Ora de începere: 13:30 - 13:45 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 13:30 - 13:45 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prvi 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;
    - se joacă finală mică; / - igra se za treće mesto;

    ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR: / PRIJAVA I POVLAČENJE UČESNIKA:
    - pe forum sau telefonic / - na forumu ili telefonom
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit / - prioritet pri upisu imaju oni koji su se prvi upisali
    - ultima retragere Joi, 25.01.2018, ora 21,00 / - poslednje povlačenje četvrtak, 25.01.2018, 21:00 H
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2 / - povlačenje posle roka biće kažnjeno sa 2 poena: R2
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N / - odsutni biće kažnjeni sa 3 poena: N

    Turneele din cadrul circuitului AmaTur se desfășoară conform regulamentului de joc aprobat de ITTF. Prin urmare, se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF. / Turniri Amatur se igraju u skladu sa pravilima igre koje je odobrio ITTF zato se mogu koristiti samo gume koje se nalaze na listi odobrenih guma od strane ITTF.

    ORGANIZATORI:
    - Gajta Jonel: +381.607.39.77.88
    - Vela Claudiu: 0726.487.357


    ACCESUL PE TERITORIUL SERBIEI SE POATE FACE FOLOSIND CARTEA DE IDENTITATE!


    SPONSORI: / SPONZORI:

    TIBHAR SERBIA va fi prezent la turneu cu o gamă largă de materiale specifice tenisului de masă! / Na turniru će biti prisutan TIBHAR SRBIJA sa širokim spektrom materijala za stoni tenis!

  • #2
    Sala de sport a "Hemijsko-medicinska škola" din Vârșeț



    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Elite / Prijavljeni Elite - on 25.01.2018 at 22:40:19

      1. Enciu Alexandru - Slobozia, 2 - 44,43 - OEL
      2. Sorescu Deian - Resita, 174 - 44,4 - OEL
      3. Gajta Jonel - Varset, 213 - 43,25 - OE
      4. Butnariu Daniel - Timisoara, 607 - 43 - OEL
      5. Mutrescu Eugen - Timisoara, 12 - 41,9 - OE
      6. Beca Iliesen - Timisoara, 166 - 39,8 - OEL
      7. Put Gabriel - Oravita, 9 - 39,57 - OE
      8. Avram Victor - Arad, 5 - 39,4 - OE
      9. Mitrache Simion - Timisoara, 537 - 37 - OE
      10. Boru Lucian - Timisoara, 277 - 36,33 - OE
      11. Andone Claudiu - Cugir, 53 - 36,05 - OE
      12. Daneliuc Gabi - Selimbar, 18 - 35,13 - OEW
      13. Verdet Adrian - Oravita, 15 - 34,96 - OE
      14. Vlase Gheorghe - Slobozia, 31 - 34,2 - OE
      15. Ardeljan Marinel - Varset, 1532 - 34 - OE
      16. Grigore Alexandru - Campina, 40 - 33,89 - OE
      17. Creinicean Liviu - Oravita, 52 - 33,56 - OE
      18. Lazaroiu Adrian - Targoviste, 33 - 33,05 - OEW
      19. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32,49 - OEW
      20. Oprea Adrian - Lugoj, 64 - 31,39 - OE
      21. Mihalescu Dinu - Timisoara, 62 - 31,38 - OEW
      22. Popet Doru - Timisoara, 189 - 31,18 - OEW
      23. Petersi Nuri - Varset, 401 - 31,13 - OE
      24. Kaposta Victor - Arad, 46 - 30,57 - OE
      25. Curut Gabriel - Timisoara, 67 - 30,56 - OE
      26. Tanc Florin - Oradea, 266 - 27,77 - O
      27. Cristanus Cristian - Timisoara, 2191 - 0 - OEL
      28. Lucic Marko - Novi Sad, 5010 - 0 - A


      Inscrieri Open / Prijavljeni Open - on 25.01.2018 at 22:40:28

      1. Orban Madalina - Timisoara, 74 - 27,87 - OJF
      2. Turburan Ion - Resita, 260 - 27,5 - O
      3. Drinceanu Lilian - Oravita, 114 - 27,17 - O
      4. Istrate Cristian - Bucuresti, 97 - 27,1 - OW
      5. Murgu Ioan - Oravita, 136 - 26,35 - O
      6. Veres Francisc - Oravita, 87 - 26,03 - O
      7. Fieraru George - Timisoara, 842 - 25,8 - O
      8. Meszar Razvan - Arad, 1986 - 25,8 - O
      9. Georgescu Constantin - Orastie, 254 - 25,4 - O
      10. Ciublea Vichente - Oravita, 344 - 25,33 - O
      11. Schiopulescu Ion - Lugoj, 341 - 25,22 - O
      12. Kromek Iulian - Cugir, 173 - 25,2 - O
      13. Vuca Adrian - Berzovia, 409 - 25 - O
      14. Lulciuc Dumitru - Timisoara, 475 - 25 - O
      15. Marta Marcel - Timisoara, 1242 - 25 - O
      16. Paladuta Victor - Timisoara, 1533 - 25 - O
      17. Lungu Marius - Oravita, 163 - 24,43 - O
      18. Lacatis Ghita - Arad, 360 - 24,12 - O
      19. Degianschi Obrad - Resita, 248 - 23,21 - O
      20. Zeremski Dejan - Becej, 1732 - 23 - O
      21. Deak Valentin - Sebis, 422 - 22,74 - O
      22. Jichici Svetozar - Timisoara, 141 - 22,61 - OW
      23. Csaky Tiberiu - Resita, 305 - 22,46 - O
      24. Balmez Dorel - Oravita, 1095 - 22 - O
      25. Ilia Ionicut - Oravita, 1042 - 21,5 - O
      26. Cornianu Sebastian - Baile Herculane, 1358 - 21,5 - O
      27. Ardelean Raul - Arad, 342 - 21,42 - O
      28. Cecan Vasile - Timisoara, 232 - 21 - O
      29. Venter Liviu - Resita, 834 - 20,67 - O
      30. Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin, 282 - 20,57 - OW
      31. Draghici Dumitru - Drobeta Tr Severin, 710 - 20 - O
      32. Demian Daniel - Arad, 1060 - 20 - O
      33. Grubacichi Marius - Timisoara, 951 - 19,85 - A
      34. Munteanu Constantin - Resita, 604 - 19,6 - A
      35. Belba Caius Petrica - Baile Herculane, 1429 - 19,5 - A
      36. Matei Dumitru - Deva, 253 - 19,37 - AW
      37. Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin, 482 - 17,65 - A
      38. Costache Rosioru Cristian - Timisoara, 1065 - 17,6 - A
      39. Chiriac Paul - Drobeta Tr Severin, 776 - 13,25 - A
      40. Ciric Nemanja - Odzaci, 5010 - 0 - A
      41. Latkovic Milan - Varset, 5011 - 0 - A


      Inscrieri Avansați / Prijavljeni Napredni - on 25.01.2018 at 22:40:36

      1. Nagy Iosif - Arad, 310 - 18,87 - AW
      2. Gottvald Alfred - Bocsa, 1527 - 18,75 - A
      3. Pop Alexandru - Oradea, 269 - 18,4 - A
      4. Hancig Mircea - Dumbravita, 470 - 18,38 - A
      5. Ignuta Sebastian - Voiteg, 1138 - 17,75 - A
      6. Veres Adrian - Timisoara, 374 - 17,73 - A
      7. Cioveie Marian - Oravita, 325 - 16,83 - A
      8. Ticu Sorin - Lugoj, 434 - 16,36 - A
      9. Putnik Tiberiu - Varset, 922 - 16,23 - A
      10. Avasilcai Marcel - Arad, 715 - 16,1 - A
      11. Stoica Ioan Florin - Lugoj, 430 - 16,07 - A
      12. Franculescu Marius - Sinaia, 1229 - 14,33 - A
      13. Craiovan Victor - Resita, 662 - 14,28 - A
      14. Faur Lucian - Jimbolia, 826 - 14,23 - AW
      15. Karacsonyi Zoltan - Timisoara, 1264 - 14 - AW
      16. Pleava Gheorghe - Oravita, 1287 - 14 - A
      17. Costeant Tiberiu - Margina, 1900 - 14 - A
      18. Kramarsic Milos - Belgrad, 2625 - 13,5 - A
      19. Borcsi Jozsef - Timisoara, 588 - 13,24 - A
      20. Lascu Marius - Timisoara, 639 - 13,17 - A
      21. Glavan Radu - Timisoara, 897 - 13,1 - A
      22. Greonejant Marinel - Varset, 2007 - 13 - A
      23. Tamsa Titus - Resita, 1077 - 12,67 - A
      24. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 1195 - 11,65 - A
      25. Berchi Ioan - Arad, 735 - 11,62 - A
      26. Pop Ioan - Timisoara, 704 - 10,5 - A
      27. Fazakas Ioan - Jimbolia, 2133 - 10,5 - A
      28. Dehelean Octavian - Timisoara, 2136 - 10,5 - A
      29. Dobanda Alexandru - Arad, 1367 - 10,25 - AW
      30. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare, 1332 - 10,1 - A
      31. Tutudan Nicu - Arad, 1952 - 9,7 - A
      32. Kumher Robert - Timisoara, 1351 - 8,5 - A
      33. Simion Dan - Resita, 1381 - 8 - A
      34. Mohan Petar - Lokve, 2361 - 0 - A
      35. Sirbu Moise - Baile Herculane, 2686 - 0 - A
      36. Debeljak Nenad - Varset, 2870 - 0 - A
      37. Todorovic Milovan - Varset, 5010 - 0 - A
      38. Capotescu Tiberiu - Lugoj, 5011 - 0 - A
      39. Stoica Mihai - Hateg, 5013 - 0 - A
      40. Kulisic Slavoljub - Novi Sad, 5014 - 0 - A
      41. Cuckovic Djuro - Novi Sad, 5015 - 0 - A
      42. Ratkovic Dusan - Novi Sad, 5016 - 0 - A
      43. Radak Milan - Varset, 5018 - 0 - A
      44. Josic Nikola - Varset, 5019 - 0 - A
      45. Vasiljev Jonel - Varset, 5020 - 0 - A
      46. Stefanovic Dragan - Varset, 5021 - 0 - A
      47. Lalic Nenad - Novi Sad, 5022 - 0 - A


      Inscrieri Începători / Prijavljeni Početnici - on 25.01.2018 at 22:40:44

      1. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 1384 - 9,95 - A
      2. Pralea Constantin - Alba Iulia, 636 - 9,42 - AW
      3. Florescu Marius - Timisoara, 1123 - 8,4 - A
      4. Clisic Iosif - Sannicolau Mare, 1791 - 8,1 - A
      5. Dobanda Dinu - Arad, 1632 - 6,5 - A
      6. Marcus George - Timisoara, 1769 - 6,5 - A
      7. Gligor Paul - Arad, 2407 - 5,5 - A
      8. Ternauciuc Adrian - Lugoj, 3692 - 5,5 - A
      9. Popov Sergej - Varset, 3180 - 0 - A
      10. Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare, 3700 - 0 - A
      11. Tremurici Armando - Sannicolau Mare, 3701 - 0 - A
      12. Konstantinov Marko - Varset, 3833 - 0 - A
      13. Valentic Uros - Varset, 3836 - 0 - A
      14. Popa Cosmin - Arad, 5007 - 0 - A
      15. Nopcea Marius - Hateg, 5011 - 0 - A
      16. Totin Tosa - Timisoara, 5012 - 0 - A
      17. Zegheanu Alina - Timisoara, 5013 - 0 - A
      18. Dorian George - Lokve, 5016 - 0 - A
      19. Petru Todor - Varset, 5017 - 0 - A
      20. Radonjic Stefan - Varset, 5018 - 0 - A
      21. Rusu Ciprian - Arad, 5019 - 0 - A

      Comentariu


      • #4
        Lacatis Ghita, Arad, open

        Comentariu


        • #5
          Cecan Vasile - Timisoara -Open
          Jichici Svetozar - Timisoara - Open
          Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
          Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
          Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

          Comentariu


          • #6
            Din Oravita cu mare placere!! Avansati : Cioveie Marian
            Pleava Gheorghe
            Open : Veres Francisc
            Lungu Marius
            Murgu Ioan
            Ciublea Vichente
            Drinceanu Lilian
            Elite : Put Gabriel
            Creinicean Liviu

            Comentariu


            • #7
              Ticu Sorin,Lugoj-avansati

              Comentariu


              • #8
                Salut din Timisoara la avansati Borcsi Jozsef si Veres Adrian, multumesc
                Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
                FH: Yasaka Rakza 7 Soft
                BH: SpinLord Dornenglanz

                Comentariu


                • #9
                  Matei Dumitru - Deva - avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Lulciuc Dumitru-Timișoara -Open

                    Comentariu


                    • #11
                      Petersi Nuri, Varset, elite
                      Putnik Tiberiu, Varset, avansati
                      Greonejant Marinel, Varset, avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Popet Doru, Timisoara, elite
                        Oprea Adrian, Lugoj, elite

                        Comentariu


                        • #13
                          Pralea Constantin-Alba Iulia-amatori începători

                          Comentariu


                          • #14
                            La open din Orastie Georgescu Constantin multumesc
                            Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
                            FH: Yasaka Rakza 7 Soft
                            BH: SpinLord Dornenglanz

                            Comentariu


                            • #15
                              Bună ziua,
                              Se înscrie la categoria Open - Mihai Postelnicu din Deva.
                              Mulțumesc.

                              Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X