Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brașov - 20.01.2018

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Brașov - 20.01.2018

    Turneu B Brasov , 20.01.2018
    Ora 9:00

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;



    Indicatii rutiere: Cum se coboara podul "Zizinului"(dinspre oras catre Centura) a doua strada la dreapta, care este la aprox 40 m, in fatza se vede liceul, cu indicator catre "Cantina" (va indruma portarul). Cei ce vin dinspre Bucuresti pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) intra pe str. Zizinului , inainte de podul Zizinului fac stanga (se vede liceul in capatul strazii, zona deschisa);

    Categoria turneului: "B" se puncteaza ca atare si se premiaza primii 4 cu medalie si diploma ;Locul 1 la ambele categorii-Cupa;
    INCEPATORI AMATORI MP 0-19,99 ; ,OPEN si Elite 20^ ;

    Taxa de participare este de 20 lei , copiii 10 lei; pers cu dizabilitati fara taxa;
    Mese Butterfly Octet 25, 8 Buc aprobate ITTF;
    se asigura:
    -Mingi **
    -apa plata/minerala;
    Contra cost :meniu cantina liceului.

    Nr de participanti: 48;
    24 Incepatori si Avansati, 24 Open/Elite


    Sistem de joc clasic grupe de cate 6, se califica primii 4 in sup, primii doi din grupele superioare trec in tabelul eliminatoriu ;

    Eventualele Bye-uri se acorda celor mai bine clasati (loc 1) in ordinea grupelor superioare; Pozitia pe tablou se genereaza automat (fara biletzele). (nu se joaca finala mica)
    Grupele inferioare se formeaza in ordinea MP; Prioritatea locurilor se fac dupa ordinea inscrierilor;


    Organizator:

    Alex Bondoc 0743086313
    Ultima editare de GeluBv; 08.ian.2018, 12:04.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Inscrieri Elite/Open - on 1/20/2018 at 7:37:37 AM

    1. Hutanu Alin, Brasov, 176 - 31.92 - OE
    2. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 251 - 31.25 - OE
    3. Bondoc Alexandru, Brasov, 655 - 30.6 - OE
    4. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 386 - 30.25 - OE
    5. Pitac Ovidiu, Brasov, 531 - 27 - OW
    6. Vladoiu Gelu, Brasov, 78 - 26.75 - OW
    7. Padurariu Costel, Brasov, 144 - 26.4 - O
    8. Bacanu Paulian, Brasov, 551 - 25.67 - O
    9. Galiu Mihai, Brasov, 823 - 25 - O
    10. Elekes Hunor, Valea Scurta, 812 - 23 - OJ
    11. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 561 - 20.75 - OJ
    12. Szekeres Levente, Brasov, 992 - 20.5 - O
    13. Ilie Octavian Marius, Brasov, 241 - 16.76 - A
    14. Ciky Cornel, Fagaras, 487 - 15.53 - AW
    15. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 485 - 15.49 - A
    16. Loghin Florin, Brasov, 333 - 15.37 - A
    17. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 923 - 13.67 - AJ
    18. Movileanu Neculae, Brasov, 629 - 13.66 - A
    19. Balan Claudia, Brasov, 1647 - 13 - AF
    20. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 1553 - 0 - AF
    21. Bratucu Ion Razvan, Brasov, 5001 - 0 - A
    22. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 5002 - 0 - A



    OPEN

    Grupe inferioare Elite/Open

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HUTANU ALIN BRASOV
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    1
    2 BACANU PAULIAN BRASOV
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    3 GALIU MIHAI BRASOV
    0-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    2
    4 LOGHIN FLORIN BRASOV
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    3-2
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    6
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 VLADOIU GELU BRASOV
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 CIKY CORNEL FAGARAS
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 BALAN CLAUDIA BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 PITAC OVIDIU BRASOV
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    3 SZEKERES LEVENTE BRASOV
    3-0
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 BRATUCU ION RAZVAN BRASOV

    Grupe superioare Elite/Open

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HUTANU ALIN BRASOV
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    3 VLADOIU GELU BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    2 GALIU MIHAI BRASOV
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 PITAC OVIDIU BRASOV
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    2
    4 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
    3-1
    1-3
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    3 BACANU PAULIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 SZEKERES LEVENTE BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CIKY CORNEL FAGARAS
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    0-3
    3-1
    0-3
    1

    Eliminatorii Elite/Open
    1. Vladoiu Gelu
    ------------------------- Vladoiu Gelu 3-0
    8. Pitac Ovidiu
    -------------------------------------------------- Vladoiu Gelu 3-0
    5. Szekeres Levente
    ------------------------- Szekeres Levente 3-2
    4. Stanciulescu Bogdan
    --------------------------------------------------------------------------- Hutanu Alin 1-3
    3. Bondoc Alexandru
    ------------------------- Bondoc Alexandru 3-0
    6. Elekes Hunor
    -------------------------------------------------- Hutanu Alin 0-3
    7. Hutanu Alin
    ------------------------- Hutanu Alin 3-1
    2. Galiu Mihai


    Clasament Elite/Open

    1. Hutanu Alin - Brasov
    2. Vladoiu Gelu - Brasov
    3 -- 4
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Szekeres Levente - Brasov
    5 -- 8
    Galiu Mihai - Brasov
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Elekes Hunor - Valea Scurta
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Padurariu Costel - Brasov
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Bacanu Paulian - Brasov
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Ciky Cornel - Fagaras
    17 -- 18 1v gr.inf.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    19 -- 21 0v gr.inf.
    Loghin Florin - Brasov
    Balan Claudia - Brasov
    Simon Teodora - Sfantu Gheorghe



    Inscrieri Incepatori-Amatori - on 1/20/2018 at 4:28:22 PM

    1. Stefan Patrick, Brasov, 339 - 16.9 - A
    2. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta, 1504 - 16 - A
    3. Kis Istvan, Brasov, 361 - 15.33 - AW
    4. Veris Dumitru, Brasov, 379 - 14.93 - A
    5. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 734 - 14.25 - A
    6. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 949 - 13.33 - A
    7. Pica Horia, Fagaras, 609 - 12.83 - A
    8. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1257 - 12 - A
    9. Darjan Daniel, Brasov, 675 - 11 - A
    10. Bartha Laszlo, Valea Scurta, 1566 - 10.5 - AJ
    11. Henegar Gabriel, Brasov, 1395 - 9 - A
    12. Malene Petru, Fagaras, 721 - 8.5 - A
    13. Mija Gheorghe, Fagaras, 971 - 8 - A
    14. Niculescu Marin, Bucuresti, 1835 - 7 - AW
    15. Tanase Stefan, Fagaras, 1089 - 6.6 - AJ
    16. Babes Razvan, Brasov, 2653 - 6.5 - A
    17. Saulea Bogdan, Brasov, 1893 - 0 - A
    18. Cojocaru Nicusor, Brasov, 2286 - 0 - A
    19. Deak Istvan, Brasov, 2915 - 0 - A
    20. Contiu Mircea, Brasov, 3388 - 0 - A
    21. Iancu Marius, Brasov, 5002 - 0 - A
    22. Stanciu Constantin, Brasov, 5003 - 0 - A
    23. Butunoiu Dorin, Brasov, 5004 - 0 - A
    24. Drobota Robert, Brasov, 5005 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Serban Aurel, Fagaras
    2. Macri Florin, Brasov
    3. Bokor Zoltan Sr, Brasov
    4. Adamescu Marius, Brasov
    5. Popescu Daniel, Brasov
    6. Bordas Laszlo, Santionlunca
    7. Durlea Florin, Sfantu Gheorghe
    8. Tarau Vasile, Brasov


    Grupe inferioare Incepatori-Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ELEKES CSABA VALEA SCURTA
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 DARJAN DANIEL BRASOV
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 BABES RAZVAN BRASOV
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 SAULEA BOGDAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    6 DROBOTA ROBERT BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARTHA LASZLO SR VALEA SCURTA
    3-0
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 PICA HORIA FAGARAS
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    3 BARTHA LASZLO VALEA SCURTA
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 TANASE STEFAN FAGARAS
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
    5 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KIS ISTVAN BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    3 HENEGAR GABRIEL BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    4 NICULESCU MARIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5 DEAK ISTVAN BRASOV
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    6 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERIS DUMITRU BRASOV
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    4
    2
    2 KONTZEY JOZSEF TARGU SECUIESC
    0-3
    3-2
    3-2
    3-2
    0-3
    3
    3
    3 MALENE PETRU FAGARAS
    0-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    4 MIJA GHEORGHE FAGARAS
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    4
    5 CONTIU MIRCEA BRASOV
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    6 IANCU MARIUS BRASOV
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1

    Grupe superioare Incepatori-Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 HENEGAR GABRIEL BRASOV
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3 BARTHA LASZLO VALEA SCURTA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 MIJA GHEORGHE FAGARAS
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TANASE STEFAN FAGARAS
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 VERIS DUMITRU BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 DROBOTA ROBERT BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KIS ISTVAN BRASOV
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 ELEKES CSABA VALEA SCURTA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    3 KONTZEY JOZSEF TARGU SECUIESC
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 PICA HORIA FAGARAS
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IANCU MARIUS BRASOV
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 BARTHA LASZLO SR VALEA SCURTA
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 DARJAN DANIEL BRASOV
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii Incepatori-Amatori
    1. Stefan Patrick
    ------------------------- Stefan Patrick 3-0
    8. Tanase Stefan
    -------------------------------------------------- Stefan Patrick 3-1
    5. Kis Istvan
    ------------------------- Kis Istvan 3-1
    4. Iancu Marius
    --------------------------------------------------------------------------- Stefan Patrick 3-2
    3. Kontzey Jozsef
    ------------------------- Bartha Laszlo Sr 0-3
    6. Bartha Laszlo Sr
    -------------------------------------------------- Veris Dumitru 0-3
    7. Bartha Laszlo
    ------------------------- Veris Dumitru 1-3
    2. Veris Dumitru


    Clasament Incepatori-Amatori

    1. Stefan Patrick - Brasov
    2. Veris Dumitru - Brasov
    3 -- 4
    Kis Istvan - Brasov
    Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
    5 -- 8
    Tanase Stefan - Fagaras
    Bartha Laszlo - Valea Scurta
    Iancu Marius - Brasov
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Pica Horia - Fagaras
    Darjan Daniel - Brasov
    Henegar Gabriel - Brasov
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    Mija Gheorghe - Fagaras
    Stanciu Constantin - Brasov
    Drobota Robert - Brasov
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Malene Petru - Fagaras
    Saulea Bogdan - Brasov
    Deak Istvan - Brasov
    Butunoiu Dorin - Brasov
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Niculescu Marin - Bucuresti
    Babes Razvan - Brasov
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Contiu Mircea - Brasov









    R2
    1.Nica Ionut-Brasov
    2.Mitrofan Petrica-Brasov
    3.Olah Oliver- Sf. Gheorghe

    NEMOTIVAT:
    Bratucu Ian Razvan-Brasov
    Ultima editare de GeluBv; 20.ian.2018, 15:31.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Se înscriu Malene Petru,Mija Gheorghe ,Tănase Stefan, Pică Horia la începători și la open Ciki Cornel
      Mulțumesc

      Trimis de pe al meu SM-J320FN folosind Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Se înscrie din Brașov la Începători:
        Iancu Marius - Nou

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Mija Vezi post
          Se înscriu Malene Petru,Mija Gheorghe ,Tănase Stefan, Pică Horia la începători și la open Ciki Cornel
          Mulțumesc

          Trimis de pe al meu SM-J320FN folosind Tapatalk
          Ciky Cornel cu y de Ion.
          Scuze.

          Trimis de pe al meu SM-J320FN folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Toma Dan - Avansati
            Toma Adrian - Open

            Comentariu


            • #7
              Olteanu Mihai -Brasov.

              Comentariu


              • #8
                Kis Istvan si Loghin Florin ...avansati din Brasov

                Comentariu


                • #9
                  Veris Dumitru...Ilie Octavian...avansati din Brasov

                  Comentariu


                  • #10
                    Stefan Patrick...avansati...Darjan Daniel ...avansati Brasov

                    Comentariu


                    • #11
                      SERBAN MIRCEA- avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Open Brasov

                        Hutanu Alin
                        Pitac Ovidiu
                        Bacanu Paulian
                        Mitrofan Petrică
                        Vladoiu Gelu

                        Codlea-Amatori

                        Stanciu Constantin
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • #13
                          Marin Niculescu la incepatori.

                          Comentariu


                          • #14
                            Galiu Mihai,open -Brasov.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            BLADE:JOOLA KOOL
                            FH: Acuda Blue P1Turbo
                            BH:Tenergy 05fx

                            Comentariu


                            • #15
                              Dan Marica_ avansați

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X